Retourtje derde klasse Brouw SSV houdt stand tegen Kapelle Fraaie score van Aangeenbrug bij simultaanschaak PZC Wilco de Valk gaat naar Kloetinge sport ;28 Schouwse ploeg buigt 2-0-achterstand om in beslissingsduel met ZPR'84 Breskens voor lastige opgave Nacompetities derde klassen nog onbeslist Goes besluit met verlies Lagendijk en Kramers opnieuw in eindstrijd Gruttepikkerstoernooi uitslagen vrijdag 14 mei 1999 door Klaas Verspoor MEUWERKERK - SKNWK raakt smaakmaker YVilco de Valk kwijt. De 24-jarige aan valler speelt komend seizoen voor hoofdklasser Kloetinge. De Valk maakte donderdag zijn eerder deze week beklon ken overeenkomst bekend aan de Nieuwerkerkse club. Wilco de Valk is voor Kloetinge na het vertrek van Onno Doeland naar Hoek, een welkome aan vulling van de selectie. De Valk: „De eerste contacten kwamen min of meer in de pe riode dat dat speelde, maar voor mij persoonlijk speelt zijn vertrek niet mee. Met Doeland erbij had Kloetinge maar vier spitsen. Dat is als je een sys teem met drie aanvallers speelt krap. Maar of hij nu bleef of niet was voor mij niet belang rijk. Hij is een centrumspits en in een 4-3-3 systeem zie ik me niet als spits maar als buiten speler." De Valk maakte met SKNWK de laatste jaren suc cesvolle tijden door, maar ook hij kon niet verhinderen dat de Nieuwerkerkers dit seizoen degradeerden uit de tweede klasse. „Voor mij persoonlijk is het nu of nooit," schertste de snelle aanvaller zijn voetbal toekomst. Eerder stond de Nieuwerkerkse voetballer, speler van het Schouwse voet balelftal en ex-Zeeuws topsco rer, al in de belangstelling van een aantal andere Zeeuwse clubs. De spelers van Brouwershaven vieren het kampioenschap van de vierde klasse B. foto Willem Mieras door Ben Hameeteman ST. ANNALAND - Na één sei zoen in de vierde klasse keert Brouwershaven alweer terug de derde klasse. Gisteren werd in de beslissingswedstrijd tegen ZPR'84 de boot niet gemist. De mannen van trainer Pim Potap- pel toonden veerkracht en bo gen een 2-0-achterstand om naar een 4-2-overwinning. Tij dens het feestje op de midden stip van het veld van WHS werd het juk van een moeizaam sei zoen afgeworpen. Het ingezette 'iedereen verliest, behalve wij' sprak boekdelen. Voor één speler in het bijzonder betekende de titel meer dan een kampioenschap. De van een lange weg teruggekomen links back Erik Hartog kon zijn emo ties nauwelijks onder controle houden. „Dit is een grandioze afsluiting na een verloren sei zoen", aldus de verdediger die eerder dit seizoen na een onge luk niet meer kon worden inge zet. ,,Ik heb er hard voor ge traind om terug te komen. Tot vijf minuten voor de wedstrijd wist ik niet dat ik zou spelen." De immer beheerste oefenmees- ter Pim Potappel bleef ook na de zege op ZPR '84 vrij rustig. Na tuurlijk was hij blij met het kampioenschap en nam hij ge laten de vele gemeende geluk wensen in ontvangst. Voor de trainer uit Stavenisse, die voor het derde seizoen bij Brouwer shaven de scepter zwaait, was dit het tweede kampioenschap dat hij met de zwartwitten be leefde. „Dat is toch uniek", moest hij toegeven. „Je ziet dat als het bij Brouw- gaat lopendat we de best voetballende ploeg zijn in deze klasse. Ik moet een groot compliment geven aan dit team dat zo goed van een 2-0- achterstand terug weet te ko men." Aan het volgend seizoen pro beert Potappel nog niet te den ken. ,,We zullen het waarschijn lijk best moeilijk krijgen. Maar ik ben blij dat Willem Weber van Bru ons volgend seizoen komt versterken. Een ook als Frank Kristalijn bij de groep blijft, is dat iemand die het niveau goed aankan." Volgens aanvoerder Remy Lievense hangen de pres taties volgend jaar in de derde klasse af in welke afdeling Brouwershaven uiteindelijk zal worden ingedeeld. „Ik heb be grepen dat de Zeeuwse klasse wat zwakker is dan de Brabant se. Maar in principe maakt het ons niets uit. En het is goed dat Willem Weber erbij komt, dat is een goede voor Brouw." Plaagstootjes In de eerste helft gisteren op het veld van WHS in St. Annaland kwam Brouwershaven sterk uit de startblokken. De kansen ble ven echter beperkt tot verschil lende plaagstootjes. Geheel te gen de verhouding in was het ZPR dat in de vijftiende minuut de openingstreffer maakte. Het was de handige en snelle links buiten Ruud van Rijckevorsel die de gehele Brouw-defensie te kijk zette en de bal achter doel man Edwin Hof deponeerde. De domper was compleet toen ZPR vier minuten later wederom een van de vele lange ballen han teerde en Christ Berkhout de tweede treffer voor de Braban ders scoorde. „Dat was enorm frustrerend", gaf Brouw-middenvelder Dick van Splunder ruiterlijk toe. „Je bent de betere ploeg en toch loop je op zo'n moment weer achter de feiten aan. Gelukkig bleef Brouw voetballen." Het was Van Splunder die net voor rust uit een penalty Brouwershaven de aansluiting bezorgde. In de tweede helft bracht hij met een verwoestend schot zijn ploeg langszij de ploeg uit Bergen op Zoom. „Die zat er inderdaad goed in", aldus Van Splunder die door zijn trainer als de beste man van het veld werd betiteld. Wat betreft het hernieuwde op treden in de derde klasse hoopt Van Splunder: „Dat we minder blessures krijgen dan twee sei zoenen geleden. Als we com pleet zijn en misschien wat ver sterking kunnen krijgen, hoeft deze groep niet te degraderen." Huwelijk De mid-mid van Brouwersha ven, Arjan van de Meer, die zich normaal gesproken graag met het opbouwende gedeelte be zighoudt, had vandaag de op dracht tegenstander Gerrie van Loon uit de wedstrijd te spelen. Daarin slaagde prima. „Maar ik ben wel helemaal dood. Geluk kig niet voor niets, want ik denk dat ik mijn opdracht goed heb uitgevoerd", aldus Van de Meer. Hij treedt na de zomer in het hu welijk en kan zodoende de gehe le maand september niet spelen. „Dus ik hoop maar dat er na mijn terugkomst nog een plekje voor me is." Na de 2-2 direct na de rust was de tegenstand van ZPR gebro ken. Brouwershaven gooide nog wat kolen op het vuur. In de tiende minuut was het Andre Goudswaard die de 3-2 binnen- trapte. Toen Martin Kristalijn in de 21e minuut heel fraai voor 4-2 zorgde was de hoofdprijs binnen. Brouwershaven: Edwin Hof; Remy Lievense, Martin Kristalijn, Pieter Kristalijn, Erik Hartog; Cees Kraaijenbrink, Arjan van de Meer (91. Frank Kristalijn), Dick van Splunder, Clement van Splunder; Petervan Mourik (90. Leen Lemsom Andre Goudswaard (91. Marcel Duinhouwer). van onze sportredactie ZIERIKZEE - Hans Aangeen brug heeft de simultaanwed- strijd van schaakvereniging Zierikzee goed doorstaan. Hij boekte zeventien overwinnin gen, speelde eenmaal remise en verloor slechts drie keer. De si- multaanwedstrijd wordt jaar lijks gehouden tegen de kampi oen van de club. Met verschillende openingen begon de kampioen rustig en be dachtzaam aan de zware opga ve. Pas na een uur spelen pakte hij zijn eerste zege op Van Eldik. Tegen Jukkenekke maakte Aangeenbrug een duidelijke fout en gaf hij meteen op. Baris en Bandsma speelden zo goed van onze sportredactie VLISSINGEN - Meeuwen houdt na het O-O-gelijkspel te gen Bevelanders in de nacompe titie van de derde klasse A van het zaterdagvoetbal een water kansje op promotie. Tholense Boys won in de derde klasse B gistermiddag met 3-2 van Zwa- luwe en maakt morgen met Ril- landia uit wie verder gaat. Meeuwen (eerder 1-1' tegen Apollo'69) kreeg zijn beste kans via Eddie Matthijse, maar zijn slappe inzet werd zonder veel moeite gestopt door doelman Erik Versluis. Peter Kastelein en Piet de Haze (achtste minuut blessuretijd) tekenden voor de beste mogelijkheden van Beve landers, maar vonden het net evenmin. Tholense Boys kwam tegen Zwaluwe op een 1-0-voor- sprong door Said Oumhammed. Na de pauze viel Tholense Boys ver terug en werd Zwaluwe steeds dreigender. Door twee snelle doelpunten van de ge vaarlijke spits Wesselius keek Tholense Boys plotseling tegen een 2-1-achterstand aan. Vin cent van Westen bracht zijn ploeg echter met een gerichte kopbal weer op gelijke hoogte: 2-2. Vijf minuten voor tijd werd dat ook zijn hun partij wonnen. Om half een 's nachts - de simul taan was om half acht begonnen - waren er nog twee duels bezig. Van Wijngaarden kon, toen Aangeenbrug er even voor ging zitten, zijn gewonnen stand niet vasthouden en moest genoegen nemen met remise. In de aller laatste confrontatie tegen Ver kerk werd Aangeenbrug enkele keren remise aangeboden. Aangeenbrug weigerde steeds en zegevierde om kwart over één alsnog. Na afloop was de schaker zicht baar vermoeid. „Het was een loodzware avond en aan elk bord moest ik me opnieuw con centreren. De tegenstand was groot." Wim Schot in het strafschopge bied onderuit gehaald en uit de toegekende penalty zorgde Jo- han Schot voor de overwinning. In de vierde klasse deed Wolfaartsdijk goede zaken door favoriet Nieuwland met 1-3 te verslaan. Nieuwdorp, dat eer der van Wolfaartsdijk won, was daarom de lachende derde. Mi ke van de Kleef opende nog wel de score voor Nieuwland, maar na de rust sloeg Wolfaartsdijk terug via Mark Tij sen en twee maal Jan Kole. BERGEN OP ZOOM - De kan sen voor Breskens op promotie naar de derde klasse van het zondagvoetbal zijn door een 4- 2-nederlaag bij MOC'17 geslon ken. Brian Verhulst zorgde nog wel voor een 1-0-voorsprong bij rust,.maar Jeroen Hornstra en Edwin Coppens brachten MOC op een 2-1-voorsprong. Mark Boeckhout maakte even later alweer gelijk (2-2). Maar Horn stra en Hugo van Leeuwen scho ten MOC naar de 4-2-winst. Alledrie tweedeklassers blijven in nacompetitie kansrijk voor promotie GOES - Goes heeft de competi tie in de eerste klasse met een nederlaag besloten. Op eigen veld ging de ploeg van trainer Hugo Barends met 3-2 onderuit tegen De Valk. Het duel was niet meer van belang, Goes was al gedegradeerd. Goes was in de eerste helft de betere ploeg en kwam verdiend op voorsprong door Marnix Hendriks. Meteen na rust kende Goes een zwakke fase, hetgeen meteen werd afgestraft. Barry Jansen scoorde tweemaal. Die zelfde speler schoot in de 68e minuut uit een vrije trap nog maals raak: 1-3. In de 75e mi nuut bepaalde Marnix Hen driks de eindstand op 2-3. Goes krijgt volgend seizoen ver sterking van Stefan Scholten (Kapelle) en Pearl Doesburg (Kloetinge). Van de huidige se lectie vertrekt niemand. Goes-De Valk 2-3 (1-0). Marnix Hendriks 1-0, Barry Jansen 1-1,1-2, 1-3, Marnix Hendriks 2-3. Scheids rechter: M. Haak (Gorinchem). Aan tal toeschouwers: 250. Goes: Mart-Jan Goud; André Voogd, Jan-Willem de Kok, Rik van Sluis; Rosano Acton (40. Sebastian Ver burg), Mart van de Guchte, Serge Berrevoets, Michel Jonckman; Rin- ze Back (45. Ardil Fertoute), Marnix Hendriks, Jimmy Nieuwdorp (60. Peter Nieuwdorp). Thoolse selectie tegen oud-PSV VLISSINGEN - Het sportpark van SPS in Poortvliet is zater dag 29 mei het decor voor de 34e Tholencup. Het hoofdgerecht van dit voetbalevenement is een wedstrijd tussen de Thoolse se lectie en een elftal van oud- PSV'ers. Onder de veteranen van de vliet, Adrie Koster, Berrie vanEind- hovense club bevinden zich on der anderen Jan Poort Aerle, de broers Willy en René van de Kerkhof, Ernie Brandts, Wil van Woerkum, Tom Smits en Harry Lubse. Deze en een aantal andere spelers treden om 18.00 uur aan tegen het Thoolse elftal. De hoofdmoot van de dag be staat echter uit de strijd om de Tholencup, waarin alle voetbal clubs van het eiland actief zijn. Naast het organiserende SPS doen Tholense Boys, WHS, NOAD '67, Smerdiek, Stavenis se en Vosmeer mee. In een poule systeem spelen ze in wedstrij den van steeds een kwartier tegen elkaar. De ploeg die aan het eind van de rit de meeste punten heeft vergaard, mag de wisselbokaal van houder SPS overnemen. door Klaas Verspoor NIEUWERKERK - De finale in het mannenenkel Dl van het Gruttepikkers-veteranentoer- nooi gaat tussen dezelfde spe lers als in de voorgaande editie. Vandaag worden in Nieuwer- kerk de finales gespeeld en in bovengenoemde categorie be strijden Jan Lagendijk en Ton Kramers elkaar. Na het geslaagde feest van woensdagavond, waar de Ama zing Stroopwafels hun opwach ting maakten, stonden donder dag omstreeks half elf de eerste spelers en speelsters weer op de baan voor de halve finales. In het vrouwendubbel D1 plaatste het Bruse koppel De Winter/Van den Houten zich ten koste van het duo Stuut/Arkenbout voor de finale. Daarin ontmoeten zij als tegenstanders Bakker/Pe ters, die met 6-3 6-4 te sterk wa ren voor Post/Moerman. Eerder Bridge Zierikzee. Parencompetitie. Poule A: 1 echtp. De Jongh 85.00punten/59.03 pro cent, 2, mevr.Tuinman/heer Dijkshoorn 84.20/58.47,3. dames Jongmans/Van de Zande (F) 80.40/55.83, 4. ep Van deBerg 71.00/49.31, 5. dames Van 't Leven- /Schaalje 68.00/47.22, 6. dames Van As- sendelft/Lievense 67.80/47.08, 7. dames Hogerheijde/Van de Wekken 67.00/46.53, 8. dames Van de Berg (C )/Flohil 62.60/43.47, 9. heren Du Buf/Van Mulligen 62.00/43.06. Poule B: 1. dames Van Geesbergen/Sluyter 88.4/61.39, 2. ep Hollander 81.00/56.25, 3. dames Schot/Verkaart 77.00/53.47, 4. herenVan Assendelft/Boot 73.20/50.83, 5. heren Hogerheijde/Verheul 68.00/47.22, 6. he ren Does/Eekman 67.60/46.94, 7. ep Kui pers 66.00/45.83, 8. mevr.Van Oeveren- /heer Schot 65.80/45.69, 9. ep Van Schie 61.00/42.36. Poule C: 1. mevr. Brinck- man/heer Van Eldik 120.00/62.50, 2. da mes Does/Eekman 115.00/59.90, 3. da mes Geluk/Van de Zande (R )104.00/54.17, 4. dames Van de Duijn- /Henderson 101.00/52.60, 5. mevr. Hol- ty/dhr. Dijkstra 99.00/51.56,6. ep Stouten 95.00/49.48,6. dames Delst/Van de Mark 95.00/49.48,8. dames Quik/Van Willegen 89.00/46.35, 9. ep Holm 86.00/44.79, 10. heren Arends/Van Oost 56.00/29.17. Poule D: 1. ep Schell, dames Gaander- se(J)/Gaanderse (W)79.00/54.86, 3. da mes Van Gennip/De Koning 76.00/52.78, 3. ep Becu 76.00/52.78, 5. dames Broos- hooft/Brouwer 75.00/52.08, 6. ep Lems 72.00/50.00, 7. heren Fonteijne/Van de Wekken 70.00/48.61,8. dames Van Donk- /Heijboer 49.00/34.03. Tennis Nieuwerkerk. Gruttepikkers-veteranen- toernooi. DDC1. Poule A: Ars/Breen- Slootmaaker/Van Dijke 13-4. DDD1. Pou le A: Post/Moerman-Begemann/Wester- in de poule klopten De Winter/ Van den Houten de tegenstand sters van de finale al eenvoudig (12-4). Mannendubbel Het Zierikzeese span Michel Holm en Bert de Vos komt uit in de finale van het mannendubbel C2. In de halve eindstrijd klop ten zij Moerman/Delfgaauw in twee sets: 6-2 6-1. Als tegen standers staan Kramers/Koren hof op de baan die in hun halve finale Drenth/Van Urk opzij zetten: 6-4 7-5. Vrij verrassend was opnieuw het optreden van Piet en Charles Slootmaaker. In twee sets, 6-2 6- 1, plaatsten de broers zich ten koste van Van de Stighel/Dek- ker voor de finale. In hetzelfde schema, het mannendubbel Dl, plaatsten Kees Rijnberg en Ro bin Vermeulen zich voor de fina ledag. In drie sets, 6-4 4-6 6-2, rekenden zij af met Bakker- /Boekholt. huis 9-8. Halve finales: De Winter/Van den Houten-Stuut/Arkenbout 6-4 6-4, Bakker/Peters-Post/Moerman 6-3 6-4. DDD2. Poule A: Roodenburg/Folmer- Luchies/Van der Cingel 12-7. GDC1. Hal ve finales: Vreeke/Terwisscha-Minnaar- /Minnaar 6-3 6-1, Maris/Maris-Smid/Van Groningen 6-3 1-6 6-3. GDC2. Poule A: Van Dalen/Kamstra-Schonberger/Van Kluyven 10-5, Van Dalen/Kamstra-Van der Werf/Hooftman 9-9. Halve finales: Koot/Van der Horst-De Vos/Schot 6-3 6-1 Bleiji/Slootmaker-Van Dalen/Kamstra 6- 4 6-4. GDD1. Poule A: Vermeulen/Ver- meulen-Both/Van den Ouden 12-4. Poule B: Slootmaaker/Goud-Pantekoek/Pante- koek 10-4. Halve finales: Vermeulen/Ver- meulen-Duinhouwer/Duinhouwer 6-2 6- 1, Slootmaaker/Goud-Ruitenbeek/De Vlaam 6-2 6-0. GDD2. Poule B: Van Ge- meren/Schiettekatte-Van Driel/Van Spier 12-6. Halve finales: Heijboer/Co- bussen-Van Gemeren/Schiettekatte 6-1 6-2, Wandel/Wandel-Van Helden/Lodder 6-4 6-4. HDC1. Poule A: Bleiji/Noorder- meer-Huijser/Schulte 14-5. HDC2. Poule A: Holm/De Vos-Drenth/Van Urk 10-6. Poule 8: Kramers/Korenhof-Delfgaauw- /Moerman 9-8. Halve finales: Kramers- /Korenhof-Drenth/Van Urk 6-47-5, Holm- /De Vos-Moerman/Delfgaauw 6-2 6-1. HDD1. Poule C: Dekker/Van de Stighel- Havelaar/Loos 6-6. Dekker/Van de Stig- hel door na loting wegens opgave Vlees- houwers/Both. Poule D: Rijnberg/Ver- meulen-Wandel/Struijk 10-6. Halve finales: Slootmaaker/Slootmaaker-Van de Stighel/Dekker 6-2 6-1, Rijnberg/Ver- meulen-Bakker/Boekholt 6-4 4-6 6-2. HDD2. Poule A: Overbeeke/De Vlaam- Mater/Francke 11-6. Halve finales: Snoey/Stein-Mater/Francke 6-3 6-0, Stins/Van der Linde-Overbeeke/De Vlaam 7-6 7-6. HED1. Halve finales: Jan Lagendijk-Jan van de Wassenberg 7-5 6- 1, Ton Kramers-Ton Jongen 6-2 4-6 7-5. HED2. Poule C: De Bil-Havelaar 6-5. Hal ve finales: De Bil-Van der Meer 2-6 6-3 6- 4, Havelaar-Slootmaaker 6-3 6-3. door Rudy Boogert GOES - De geschiedenis leek zich dondermiddag te herha len bij het nacompetitieduel tussen SSV'65 en Kapelle. Net als in het reguliere seizoen kreeg een SSV-speler halver wege de eerste helft bij een 1-0- voorsprong een rode kaart. Zelfs van dezelfde scheids rechter als eerder dit seizoen. Toen profiteerde Kapelle opti maal van de man-meer-situa- tie en won met 1-4. Gistermid dag hield SSV stand en sleepte een 2-2-gelijkspel uit het vuur. In januari was Paul Bom het slachtoffer van de Haagse scheidsrechter Tinus van der Walt, gistermiddag kreeg laat ste man Clarence Pahlad de ro de kaart voorgehouden. Hal verwege de eerste helft raakte hij in de clinch met Kapelle- spits Edwin van Damme. Van der Walt: „Ik constateerde een overtreding van een Kapelle- speler (Van Damme) 'op een speler van SSV (Pahlad). Daar floot ik voor en beide spelers wilden opstaan. De speler van Kapelle lokte met duwen een reactie uit en die kwam van de SSV-speler in de vorm van een kopstoot. De grensrechter vlagde en had hetzelfde waar genomen als ik. Dan is het makkelijk: een gele kaart voor de Kapelle-speler wegens uit lokken en een rode kaart voor de SSV-speler vanwege de kopstoot." Pahlad ontkende in alle toon aarden. „Ik lag op de grond en terwijl ik omhoog kwam, raak te ik met mijn hoofd zijn buik. Meer niet." Magneten Nadat scheidsrechter Van der Walt Pahlad de rode kaart had getoond, duwde SSV-verdedi- ger Arjan Sandee Van Damme terug naar de grond. Als mag neten schoten van alle kanten spelers en toeschouwers naar het brandpunt. Arbiter Van der Walt besloot toen met zijn assistent-scheidsrechters een afkoelingsperiode in te lassen. SSV-trainer Leendert Geel hoed: „Vooraf dacht ik dat het fluiten van dezelfde scheids rechter misschien wel in ons voordeel was. Hij maakt toch niet twee keer dezelfde fout? Maar we zijn weer genaaid door de scheidsrechter. Hij verpest een leuke voetbalmid dag voor ons, maar ik vind het publiek vandaag de grootste verliezer." Na een kwartier keerde de rust terug en werd de wedstrijd vervolgd. SSV met tien man, Kapelle met elf. De voorsprong van SSV - in de zesde minuut maakte Yuri Baart uit een afgemeten voor zet van Niels Paardekooper de openingstreffer - hield na de hervatting slechts tien minu ten stand. Uit een corner from melde Jacco Bekenes in een mêlee van spelers de gelijkma ker achter SSV-doelman Wij- brand Boonstra: 1-1. Het meespelen van Boonstra was aanvankelijk een groot vraagteken. De doelman brak een maand geleden in het duel met kampioen WC'68 zijn middenhandsbeentje en de dokter adviseerde hem niet te spelen tegenKapelle. Boonstra speelde negentig minuten. In de tweede helft miste Kapel le met elf tegen tien een afma ker. De ploeg van trainer Joost Folmer probeerde vooral met schoten uit de tweede lijn een doorbraakte forceren, maar de pogingen van Van Damme, Be kenes, Remco Krijger misten richting of kracht. Een kwartier voor tijd verraste Niels Paardekooper de defen sie van Kapelle. Hij soleerde naar het strafschopgebied en met een gevoelig schot lifte hij de bal over Kapelle-goalie Ro nald Kole: 2-1. Een minuut la ter kreeg opnieuw Paardekoo per een uitgelezen kans het duel te beslissen, maar zijn lob ging vlak langs de paal. Elf minuten voor tijd bracht Gert-Jan de Groene, bezig aan de laatste duels van zijn voet balcarrière, zijn ploeg terug in de race. In het slotoffensief van Kapelle kwam de bal plotse ling voor zijn voeten terecht en De Groene haalde verwoes tend uit voor de gelijkmaker en de eindstand: 2-2. Afgelopen zaterdag speelden Kapelle en Terneuzense Boys in het eerste duel van de na- competitie ook al met 2-2 ge lijk en daardoor gaat de win naar van de wedstrijd morgen (Terneuzense Boys-SSV) ver der voor promotie naar de eer ste klasse. Bij een gelijkspel eindigen de drie ploegen gelijk en gaat Kapelle verder omdat de ploeg het hoogst op de rang lijst van de reguliere competi tie eindigde. SSV'65 - Kapelle 2-2 (1-1). 6. Yuri Baart 1-0, 33. Jacco Bekenes 1-1, 76. Niels Paardekooper 2-1, 79. Gert-Jan de Groene 2-2. Scheids rechter: T.H. van der Walt ('s-Gra- venhage). Rode kaart: Clarence Pahlad (SSV'65). Gele kaart: Mar co Goovers, Paul Bom, Remon Bal (SSV'65), Edwin van Damme, Da vid den Hollander (Kapelle). SSV'65: Wijbrand Boonstra; Arjan Sandee, Clarence Pahlad, Maurice van den Hemel, Armando Probert; Niels Paardekooper, Marco Goovers, Paul Bom (80. Perry Kentin), Yuri Baart; Reinier Schol ten, Mark de Groote (21. Ruud Nooteboom, 90. Remon Bal). Kapelle: Ronald Kole; Gert-Jan de Groene, Berty v/d Heijde, David den Hollander, Martijn van Zwee- den (66. René van Boven); Dick Saarloos, Jon Herselman, Remco Krijger (69. Pim BruinsMarco Borghart (84. Ferdi Tilroe), Jacco Bekenes, Edwin van Damme. SSV-speler Ruud Nooteboom probeert zijn tegenstander Gert-Jan de Groene, maker van Kapelle's tweede treffer, uit te spelen. Op de achtergrond kijkt Yuri Baart, de maker van de openingstreffer, toe. foto Willem Mieras

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 46