Feyenoord heeft de toekomst Terhole bedwingt Biervliet: 2-2 Aardenburg lonkt naar promotie Drive op dreef in race om de titel Dagoverwinning voor De Booy in RES-cross Axel Zwerver, Blangé en Postuma naar clinic Hopmans en Rottier naar Hulst Ambacht Winnaar van ABAB-toernooi bij de A-junioren uitslagen door Barry van der Hooft PHILIPPINE - De jeugdige voetbaltalenten van Feyenoord domineerden dit weekeinde het ABAB-toernooi in Philippine. Waar de B-junioren zaterdag al hadden moeten winnen, maar onverwacht tweede werden achter PSV, wist de oudste jeugd gisteren wel de hoofdprijs bin nen te halen. Op beide dagen le verde Feyenoord tevens de beste speler van het toernooi. Bij de B-junioren werd Pithev Mzuliya uitverkoren en gisteren ging die prijs naar de pas 16-ja- rige Braziliaan Leonardo Santi ago. De topscorers van het toer nooi waren Kwame Quansah (AjaxBl, zes treffers) enKristof Snelders (AA Gent Al, vijf tref fers). De uitverkiezing van Leonardo als beste speler van het toernooi kwam vrij onverwacht, want over de hele dag gezien sprong hij 'er niet echt bovenuit. Feye noord had simpelweg de sterk ste ploeg, zowel fysiek als tech nisch. Behalve Leonardo beschikken de Rotterdammers over nog meer sprankelend ta- ient. Zo kon het pubhek volop genieten van de dribbels van de Belg Thomas Buffel, de bewe gingen van de Pool Ebby Smo- larek (de zoon van) en van het verdedigende werk van de op John de Wolf lijkende René van Dieren. De meest opvallende speler aan Feyenoord-kant was volgens velen echter Paul Kpaka, een 17-jarige spits uit Sierra Leone met het lichaam van een vol wassene en de snelheid van een atleet. „Kpaka speelt normaal in het tweede, omdat hij bij de A's niet meer zoveel kan leren. Hij is gewoon te goed voor ons, maar we hebben een aantal jon gens thuis gelaten, omdat ze za- door Maikel Apai TERHOLE - Het lage rende ment van Biervliet en de koel bloedigheid van Terhole zorg den er zondag voor dat er evenwicht was in de onderlinge wedstrijd voor de nacompetitie in de zesde klasse: 2-2. Terhole werd vooraf gezien als de underdog: de ploeg had in de competitie niet kunnen winnen van Biervliet. Trainer Willy Broekhoven van Terhole was dan ook na afloop in zijn nopjes: ,,We waren gebrand op revan che. De scheidsrechter verdient van mij een compliment, maar daar hebben we dit resultaat niet door gehaald. In de tweede helft hadden we Biervliet in de tang." De linkerkant van Biervliet vormde vaak de inleiding van de aanvallen. Na een kwartier spe len schoot René Busropan hard in na een corner van Peter Ver mast: 0-1. Daar bleef het voor de rust bij, ondanks een bed op de terdag met Jong Oranje tegen Engeland hebben gespeeld. Daardoor moesten we Kpaka wel meenemen", zei trainer Henk van Stee na afloop. Henk van Stee won met zijn ploeg de finale met 3-2 van Club Brugge. In de eerste helft over rompelde Feyenoord de Belgen. Bij de rust stond het 3-0 in het voordeel van de Rotterdammers door doelpunten van René van Dieren (2x) en Ebby Smolarek. Henk van Stee voerde een paar wissels door en mede daardoor kwam Club Brugge terug in de wedstrijd. Verder dan 3-2 liet Feyenoord het echter niet ko men. Dat zou een reden moeten zijn om volgend jaar terug te komen. ,Dat weet ik nog niet"twijfelde Van Stee. „Het ligt er aan welke andere toernooien we dan spe len, maar in principe zou ik best terug willen komen, want het toernooi is prima verzorgd." Ook zaterdag liet Feyenoord al zien over goede jeugd te be schikken. De Rotterdammers schakelden in de halve finale Ajax uit en kwamen in de finale tegenover PSV te staan. Feye noord was de betere ploeg, maar het wist niet tot scoren te ko men. Een verlenging was het ge volg en die werd in Eindhovens voordeel beslist door een straf schop. De topscorer van het toernooi was een oude bekende: Kwame Quansah deed al eens eerder van zich spreken in Philippine. De Ghanees werd in 1997 namelijk al gekozen tot beste speler, toen speelde hij al in Ajax BI. Nu deed de speler weer met de BI van de Amsterdammers mee, terwijl hij toch de vaste spits van Ajax Al is. Het toernooi zelf was opnieuw een succes. Het publiek kwam in groten getale op en kon uitge breid genieten van schitterend voetbal. lat van Robbie Vermast, een kopbal van dichtbij en een afge keurd doelpunt van Pascal We- dag. Terhole moest het met minder kansen doen: spits Giovanni Verbraeken was alleen een keer gevaarlijk met een schot, dat werd gekeerd door een goed spe lende Biervliet-keeper Reggie Buysse. Vijf minuten na schoot Giovan ni Verbraecken eerst op de lat. Dezelfde speler schoot even la ter een penalty op de keeper. Robbie Vermast trof aan de an dere kant wel doel. Hij legde in de 63e de 0-2 vast. Terhole had vanaf dat moment niets meer te verliezen en voet balde nu ongedwongen. Dat leidde tot twee treffers in korte tijd. Giovanni Verbraeken pikte de bal op en speelde de vrij staande Nelis Visser aan: 1-2. Twee minuten voor het einde signaal kwam het mooiste doel punt uit een vrije trap van Jean- PaulEggermont. Het schot hoog m de kruising betekende 2-2. Spelmoment uit de finale bij de B-junioren tussen Feyenoord en PSV. foto Charles Strijd Veel nieuwe spelers voor RIA WESTDORPE - De sponsorcommissie van de voetbalvereni ging RIA uit Westdorpe heeft een actie op touw gezet om de zondag zesdeklasser weer naar een hoger niveau te brengen. Die inspanningen lijken succes te hebben. De 'strooptocht' naar voetbaltalent leverde acht nieuwelingen op voor het ko mende seizoen. Volgens Ronald Möring moet dit achttal in staatzijn om RIA weer in de lift te brengen, ,,We hebben niet zomaar lukraak spelers benaderd. Het zijn allemaal jongens die bij RIA zijn opgegroeid of een andere binding hebben met de club." Danny Snel, Bart Audenaerd (beiden Terneuzen), Ai-jan de Meij, Donny Schelfhout (Sluiskil), Arjan Roost (Ter- neuzenseBoys) Vincent Koster (Spui), Marino Dhooge (Axel) en Daug Breyne (Cercle Brugge) zijn de spelers die naar RIA komen. Ronal Möring: ,,Ik denk dat we met deze aanwinsten van een geslaagde operatie kunnen spreken." Zaamslag onderuit tegen THOR TERNEUZEN - Zaamslag heeft in de eerste klasse van het af delingskorfbal de lijn van de laatste weken niet kunnen door trekken. Na overwinningen op BKC en Olympia werd de uitwedstrijd tegen THOR in Rotterdam met 15-8 verloren. Aanvoerder Marcel van Zuidam weet de nederlaag aan de slappe start vanzijn ploeg, na 6-0 was het kwaad in feite al ge schied. Die marge bleef de hele eerste helft overeind, 10-4. In het betere vervolg na de pauze kon Zaamslag niet dichter naar zijn tegenstander toe kruipen. Wendy Cerpentier viel goed in voor Matty van Doorn. Scores Zaamslag: Sandra Hamelink 3, Wendy Cerpentier, Sjaak Wes- terbeke, Ernst de Putter, Frans Verpoorte en Marco van Reeuivijk 1 Sasse volleybalkampioen bekend SAS VAN GENT - In de recreatieve volleybalcompetitie van Sas van Gent zijn in alle klassen aan kop van de ranglijst de beslissingen gevallen. De vrouwen van Peters Cleaning wer den door een 3-0-zege op Garage Bode en een 2-1-overwin- ning tegen Savok 2 met nog één wedstrijd te spelen kampioen, In de tweede klasse van de gemengde ploegen verzekerde Ger- rit de Jonge zich van de titel. Peters Cleaning kwam vorige week twee keer in actie en had aan vijf punten precies voldoende om buiten schot van de ach tervolgers te geraken. Naaste belager Cerestar verspeelde een half puntje tegen Swagemakers (2,5-0,5). Savok 2, derde in de rangschikking, werd in een rechtstreekse confrontatie door de kampioensploeg teruggewezen (2-1). In de tweede klasse van de gemengde teams troffen de titel kandidaten Gerrit de Jonge en Acke elkaar. In een boeiend duel begon Acke met winst (8-15), maar verzette de koploper bijtijds de bakens. Dat resulteerde in twee setzeges (15-6,15- 13) en het kampioenschap. Titel voor Casteels/De Meerpaal HULST - De zaalvoetballers van Casteels/De Meerpaal ver zekerden zich in het rayon Hulst van de titel in de A-reeks. De nummer twee van de najaarscompetitie versloeg in een recht streeks duel concurrent Red's Roadhouse met 3-2De ontmoe ting werd als experiment gefloten door twee scheidsrechters. Onder leiding van Piet de Reus en Geleijn de Putter ontwik kelde zich een boeiend wedstrijd, waarin Casteels/De Meer paal geslepener speelde en doeltreffender met de mogelijkhe den omsprong. Na een 2-1-voorsprong bij de rust resulteerde dat in een 3-2-overwinning. De kampioensploeg wil niet pro moveren naar de regiocompetitie. Verliezer Red's Roadhouse gaat als vervanger wel de streek in. In de B-klasse leden vrij- wel alle titelkandidaten een nederlaag. De Reizende Man (6-2-nederlaag tegen 't Anker/Schelfout), Den Dullaert (5-0 tegen The Corner) en Neckermann/Stunt- markt (6-4-verlies tegen IZV 2) voegden derhalve geen pun ten aan hun totaal toe. Daardoor wordt pas op de allerlaatste speeldag over het kampioenschap beslist. door Wim de Vos AXEL - Peter de Booy had het zaterdag bij de start al gezien. De voornaamste concurrent van de motorcrosser uit Klooster- zande, de Belg Guy Dhaene, verscheen niet aan het starthek bij devrijetijdrijders250ccinde cross om de RES Trofee. Voor De Booy lag toen de weg naar de hoogste plaats op het erescha- vot open. Ondanks een felle te genstand van de Belg Jos Kerstens won de Zeeuws-Vla ming beide manches en werd zo doende ook dagwinnaar in deze klasse. De wedstrijd in de 250cc was, met die van de licentiehouders, één van de mooiste van de mid dag in de derde cross om de RES Trofee. De Booy wist dat hij kansen had nu Dhaene er niet was. De Belgi sche crosser heeft inmiddels een licentie bij één van de Belgische vrije bonden aangevraagd en is daarom niet meer startgereeh- tigd bij de vrij etijdrij ders. De Booy greep zijn kans, kende bei de keren een perfecte start, maar kreeg felle aanvallen te verwerken van Jos Kerstens. De Belg ging zo ver dat hij in de fout ging waardoor de weg vrij was voor De Booy. Bij de licentiehouders was er weer een opvallend sterke deel name. Ruim dertig crossers kwamen aan het starthek en zij zorgden voor een aantrekkelijk verloop van beide manches. In de eerste manche zag het er lan ge tijd naar uit dat de zege naai de Belg John Lambert zou gaan, maar in de slotfase raakte de lei der een paaltje, waardoor er een gat in het blok van zijn motor viel. Routinier Henk Thij s profi teerde optimaal door die man che op zijn naam te schrijven. Andere Belg In de tweede moest hij afreke nen met een andere Belg: Steven de Roeck. Maar die ging ook al in de fout en moest vroegtijdig de baan verlaten. Zodoende werd Henk Thijs dagwinnaar. In de 125cc-klasse moest de wedstrijdleiding overgaan tot diskwalificatie van de winnaar. Wouter Beckers schreef met overmacht de eerste manche op zijn naam. „Er kwamen protesten van de overige rijders, dat Beckers aangesloten zou zijn bij een bond waarbij hij ook een licen tie heeft. Hij had ingeschreven bij de vrij etijdrij der s. Wij gaan er dan vanuit dat de rijder verder geen licentie heeft, maar later bleek inderdaad dat hij ook is aange sloten bij de Belgische bond MCB", aldus wedstrijdleider Jacq de Feijter van de mc Axel. Ook die tweede reeks werd door Beckers gewonnen. Na de dis- kwalifcatie kwam de dagzege terecht bij Robert van de Boer uit Breda. van onze sportredactie SAS VAN GENT - Het vijfde beachvolleybaltoernooi van Sas van Gent krijgt op de laatste dag van het driedaags evene ment een publiekstrekker van de eerste orde. Ron Zwerver, Pe ter Blangé en Jan Postuma ver zorgen zondag 11 juli een jeugdclinic en nemen het in een demonstratiewedstrijd op tegen de toernooiwinnaars. Met de komst van de drie ex-in ternationals gaat een lang gekoesterde wens van de orga nisatoren van het beachvolley baltoernooi in vervulling. Het evenement begon in 1995 op be scheiden schaal, maar groeide in de afgelopen vier jaar uit tot een sterk bezet toernooi in het centrum van Sas van Gent- De winnaars van de jeugdcate- gorieën worden zondagmiddag door Ron Zwerver, Peter Blangé en Jan Postuma aan een trai ning onderworpen. Daarna neemt het drietal het op tegen de winnende ploeg uit de sterkst bezette categorie. Voor het toernooi kan worden ingeschreven bij Ronnie Winne of Wim Lensen in Sas van Gent. Het aantal deelnemers is aan een maximum gebonden. van onze sportredactie NIEUW NAMEN - Aarden burg verwierf zich gisteren een voortreffelijke uitgangsposi tie in de nacompetitie in de vijfde klasse van het zondag voetbal. In Nieuw-Namen won de ploeg van trainer Henk Ottens met 0-1 bij Hulsterloo. De overwinning was verdiend, omdat Aardenburg over het algemeen het beste van het spel had en zich ook de beste kansen schiep. Waar Hulsterloo zich vooral van de lange bal van achteruit bediende, daar probeerde Aardenburg met verzorgd voetbal de wedstrijd naar zich toe te trekken. Dat lukte in fei te ook vanaf de eerste minu ten, hoewel Hulsterloo vooral voor de rust een aantal keren dicht bij de openingstreffer De beste kans was in de eerste helft niettemin voor Aarden burg, maar het schot van af stand van Frans van Dongen ketste via de lat terug het veld in. Direct na de hervatting had den de bezoekers wel het ge luk, waaraan het in de eerste helft nog ontbrak en al na twee minuten spelen bracht Robbie van de Wijnckel de stand op 0- 1. Nog nadrukkelijker dan in de eerste speelhelft zocht Hul sterloo daarna vanuit de ver dediging de aanval, maar de thuisclub liep zichzelf voorbij in zijn haast om weer op gelij ke hoogte met de tegenstander te komen. De beste mogelijkheden waren zodoende nog voor Aarden burg, maar opnieuw vond Hulsterloo (witte shirts) zet een aanval op in de wedstrijd tegen Aardenburg. foto Charles Strijd Frans van Dongen het hout werk op zijn weg naar een doelpunt. Dit keer keerde de paal zijn schot. Het bleef zo doende bij 0-1. Aardenburg- trainer Henk Ottens na afloop: „Het is natuurlijk een mooie uitgangspositie, maar we zijn er nog niet. Volgende week is de return en die moet eerst nog gespeeld worden..." Hulsterloo-Aardenburg 0-1 (0-1). 47. Robbie van de Wijnckel 0-1. Scheidsrechter: J. Mies (Wouwse Plantage). Aantal toeschouwers: 250. Hulsterloo: Johnny de Bakker; Tom Bleijenberg, Pieter Bosman, Jurgen de Deckere, Mark van Hec- ke; Lode van der Heijden, Winand van Haelst (70. Artan Kallutra), Ben Mayuku, Hans van Damme (25. David Leenknegt); Stefano de Vos, Mario de Vos. Aardenburg: Arjen Worst; Gerrie Blaakman, Remco Dhondt, Dwight van Hulle, Ronald de Cock; Martien Dieleman, Frans van Dongen, Christian Blaakman (80. Michel van de Walle); Robbie van de Wijnckel, Angelo Sinack, Michel Cocquit (45. Mario de Croock), Golf van onze sportredactie VLISSINGEN - De strijd om het kampioenschap in de hoofd klasse afdeling mannenteams van de districtstenniscompeti- tie lijkt te zijn gestreden. Hoe wel er nog één speelronde op het programma staat, kan Drive de titel bijna niet meer ontgaan. Medekoploper Smash liet het afgelopen weekeinde tegen Yerseke een steekje vallen. Om dat Drive zelf met maximaal verschil van hekkensluiter Sou burg won, gaat de ploeg uit Sas van Gent met de kleinst moge lijke voorsprong aan de leiding. Op de 6-0-zege van de kampi oen in spe kon door opponent Souburg weinig worden afge- dongen. Het kwartet Kim Lan- geraert, Paul Cortvriendt, Koert van den Akker en Tony Seen was oppermachtig in de singles, terwijl in de laatste speelperiode alleen de combi natie Cortvriendt/van den Ak ker alle zeilen moest bijzetten om setverlies te voorkomen. Smash zag zijn titelkansen sterk gereduceerd door in en te gen Yerseke een van de zes par tijen te verliezen. Ronald van Remortel, Alexander Bauwens en Patrick Vervaet wonnen, maar Reggie Bun slaagde daar niet inBun stond drie uur op de baan tegen Richard de Witte, had in de derde set een 5-1- voorsprong, verspeelde die, evenals daarna twee match points, en gingmet 7-5 onderuit. In de dubbels haalde hij daarna, gesteund door Ronald van Re- mortel, alsnog zijn gram, maar dat ene, zo belangrijke tegen- punt kon daarmee niet teniet worden gedaan. De middenmoters Zierikzee en 't Halve Maantje gingen een duel aan dat door 't Halve Maantje met 4-2 werd gewon nen. Jaap Moerland, Max de Ra ve en Jan Oranje zorgden voor de punten. Hoewel Martijn Bij de Vaate nog wat terug deed, bleef de voordelige marge van twee punten gehandhaafd. In het dubbelspel werd de winst gedeeld. Degradatiekandidaat Sluiskil deed goede zaken door Game'78 met 4-2 te verslaan. Coen Dobbeleir en Han Mat- thijssen legden de basis voor het succes. In het dubbelspel waren ook Jos Zegers en Henk Jansen succesvol. Axel. Honda Longest Drive. Meisjes: 1 Valerie Dekens 172 meter. Jongens: 1. Miguel Delbar217 m. Vrouwen: Pascale van Acker 180 m. Mannen: Diderik de Jonge van Ellemeet248 m. Motorcross Axel. 3e wedstrijd RES Trofee. Licentie houders. Reeksen: Henk Thijs (2). Eind stand: 1. Henk Thijs (B), 2. Rob Lauwers (Bladel), 3. Peter Rottier (Zuiddorpe), 4. Johan Aerts (B), 5. Vincent Fayt (Fr). Vrijetijdrijders. Veteranen/500cc. Reek sen: Eric Peeters (2). Eindstand. 1. Eric Peeters (B), 2. Jan Hebbelinck (B), 3. Stanny Willems (B), 4. Hendrik Schoute den (B), 5. René Siegers (B), 8. Bram van Hoeve (Zaamslag). 250cc. Reeksen: Pe ter de Booy (2). Eindstand: 1. Peter de Booy (Kloosterzande), 2. Jos Kerstens (B 3. Marcus van Kempen (Oost-Souburg 4. Rudy Walhout (Terneuzen), 5. Ronny Doppegieter (Biervliet). 125cc. Eind stand: 1. Robert van de Boer (Breda), 2. Johan Schelleman (Axel), 3. Koen van Loon (Bergen op Zoom), 4. Rohald Vrije- linck (B), 5. Chris Alewijnse (Vlissngen). 80cc. Reeksen: Rinus van der Ven (2). Eindstand: 1. Rinus van derVen (Vlissn gen), 2. Jeroen van Rijsselberghe (B), 3. Kenneth Dierckens (B), 4. Sam Govaert (B), 5. Sammy van de Walle (B), 6. Kevin den Beer (Axel). Tennis Districtscompetitie. Afdeling mannen- teams. Hoofdklasse: Yerseke - Smash 1-5, Zierikzee - 't Halve Maantje 2-4, Drive - Souburg 6-0, Sluiskil - Game '78 4-2. Stand: 1. Drive 31 punten, 2. Smash 30,3. 't Halve Maantje 18,4. Zierikzee 18, 5. Game'78 15, 6. Sluiskil 13, 7. Yerseke 11,8. Souburg 11. Eerste klasse A: Philten - Animo 1-5, De Eikenhof - De Boskreek 6-0, De Schelde - Gravelsteps 6-0, Smash 2 - Kapelle 2-4. Stand: 1. De Schelde 33 punten, 2. De Eikenhof 26, 3. Animo 22, 4. Gra velsteps 18, 5. De Boskreek 15, 6. Smash 2 14,7. Kapelle 13,8. Philten 3. De Schel de kampioen. Eerste klasse B: Souburg 2 - De Bongerd 3-3, Westerschouwen - De Bru-ten 5-1, De Westkaap - Jacoba van Beieren 0-6, Duiveland - Kruiningen 4-2. Stand: 1. Westerschouwen 26 punten, 2. Kruinin gen 26, 3. Duiveland 25, 4. De Bongerd 20, 5. Jacoba van Beieren 18, 6. De Bru- -ten 15,7. Souburg 2 13 8. De Westkaap t I. Voetbal ABAB-jeugdtoernooi in Philippine. Eind stand. B-junioren: 1. PSV, 2. Feyenoord, 3. Ajax, 4. Sparta, 5. Club Brugge, 6. Hel mond Sport, 7. KV Mechelen, 8. Fortuna Sittard, 9. Willem 2,10. Eendracht Aalst, II. Terneuzen, 12. Philippine. A-junio- ren: 1. Feyenoord, 2. Club Brugge, 3. For tuna Sittard, 4. Willem 2, 5. AA Gent, 6. SC Lokeren, 7. Helmond Sport, 8. KV Me chelen, 9. Sparta, 10. Terneuzen, 11. Een dracht Aalst, 12. Philippine. Volleybal Sas van Gent. Recreatieve competitie. Vrouwen: Savok 2-Peters Cleaning 1-2 (15-12,4-15, 5-15), Swagemakers-Ceres- tar 0,5-2,5 (13-15, 5-15, 10-10), Peters j Cleaning-Garage Bode 3-0 (15-11, 15-3, 14-7), Esplanada 2-C Line 2-1 (11-15, 15- 3,15-1), Place du Marché-Savok 2 0-3 (3- 15, 2-15, 7-15). Gemengd, eerste klasse: Fabricom-C Line 3-0 (15-6, 15-3, 15-6), Savok/Outokumpu-Savok 2/ABN AMRO 1-2 (10-15, 13-15, 6-4). Tweede klasse: Gerrit de Jonge-Acke 2-1 (8-15,15-6,15- 13). van onze sportredactie HULST - Met onder meer een demonstratiewedstrijd tussen Amanda Hopmans en Stefanie Rottier staat Hemelvaartsdag voor tennisvereniging Hulster Ambacht volledig in het teken van het zestigjarig bestaan. Amanda Hopmans neemt op de wereldranglijst de 95e plaats in. De Brabantse debuteerde onder bondscoach Hans Felius in het Nederlands team voor de Fed Cup tegen België. Stefanie Rottier, afkomstig uit Sint-Jan steen, speelt dit seizoen compe titie in Duitsland. Voor de de monstra tiewedstrijd wordt door Hulster Ambacht een tri bune geplaatst die plaats biedt aan tweehonderd toeschou wers. De ontmoeting begint donderdag om 15.15 uur. Onder leiding van Richard Bral houdt de jubilerende tennisclub 's ochtends om 10.00 uur een tennisclinic voor de jeugd. Om 13.30 uur volgt een demonstra tie rolstoel tennis. Regerend Eu ropees kampioen Angela Maas uit Koudekerke en de Braban der Piet Hermans, derde op de nationale ranglijst, werken daaraan mee. Bij slecht weer wordt uitgeweken naar sport- j hal Den Dullaert. De Meeuwen en Apollo'69 gelijk ZOUTELANDE - De Meeuwen I en Apollo hebben in de eerste nacompetitiewedstrijd van de derde klasse A met 1-1 gelijk- speeld. Jeroen Winkelhof opende in de tweede helft de score voor De Meeuwen, maar vijf minuten voor tijd maakte Apollo-aan- voerder Arjo den Dekker de ge lijkmaker. In de derde klasse B versloeg Rillandia Zwaluwe met 4-2. Drie doelpunten van Edwin In-1 dewey vormden de basis voor de zege van Rillandia. Frans Ha- genbeek maakte de vierde tref- fer, terwijl Zwaluwe bij 3-0 en 4-1 tegenscoorde via Niels van j de Stelt en Folkert Wesselius. 1

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 30