Wèrkf Tènce V Passend werk r uitzendbureau 1e SERVICE MONTEUR MOTEL-RESTAURANT 'DE WOUWSE TOL' Zelfstandig werkende parttime kok Zelfstandig werkende fulltime kok Zaterdag 1 mei inschrijfdag fat GOES BEGELEIDER (m/v) Vestigingsleider meewerkend uitvoerder VEER 8 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 1 MEI 1999 Rederij Venorgi ig van Rondvaarten. Recepoes. Personeelsfeesten, HMB» Familiefeesten op het w Wegens toename van onze werkzaamheden vragen wij oproepkrachten bediening voor reacties of informatie: 0118-419367 mvwra Administratief personeel Administrateur wm Voor een relatie in Vlissingen zijn we op zoek naar een ervaren administrateur. Bent u in het bezit van een SPD 1 of 2 diploma of vergelijkbaar en heeft u ervaring met BAAN IV Finance Softwarepakket en bedreven in MS/Excel dan hebben wij een leuke fulltime baan met toe komstperspectief. Voor meer informatie kunt u contact op nemen met Hellen Nooijen 0118-451059. Chemisch Analist m/v sb Wij zijn met spoed op zoek naar Chemische Analis ten die in het bezit zijn van een HLO-diploma. De banen zijn voor langere tijd. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Inge van de Linden of Christel Dobbelaar 0118-629658. Administratief medewerker m/v Hl Wij zijn op zoek naar een administratief medewer ker op MEAO-niveau en kennis van Word. Het betreft een fulltime baan met toekomstperspectief. Heeft u interesse neem dan contact op met Inge van der Linden 0118- 415059. Administratief medewerker m/v ■l Voor een relatie zijn wij op zoek naar een admini stratieve kracht op LBO-niveau met PC-ervaring. Het be treft een baan voor 3 maanden. Interesse? Neem dan con tact op met Inge van der Linden 0118-629658. Schoonmaakpersoneel m/v Schoonmaaksters m/v ■B Voor diverse vakantieparken zijn wij op zoek naar gemotiveerd schoonmaakpersoneel. Het werk vindt voor namelijk plaats op vrijdag en het vervoer is geregeld. Voor meer informatie kunt u terecht bij Christel Dobbelaar of Davine Keersemaker 0118-629668. Technisch personeel Productiemedewerkers en Heftruckchauffeurs m/v ^B Voor diverse relaties kunnen wij ervaren productie medewerkers ibv WA 1 plaatsen. Tevens hebben wij plaats voor ervaren heftruckchauffeurs ibv certificaat en WA 1Voor meer informatie kunt u terecht bij Emst van Housselt 0118-629658. Tevens kunt u het VVA 1 diploma via ons behalen, voor in formatie kunt u terecht bij één van onze vestigingen. Algemeen personeel Allround medewerker m/v ■B Voor een doe-het-zelfzaak op Zuid-Beveland zijn wij op zoek naar een jonge gemotiveerde man voor diverse werkzaamheden. Info bij Martijn Harinck of Sakia van der Wouden 0113-230973. Medewerker fruitverkoop m/v wm Voor een bedrijf dat vers fruit verkoopt op pop-festi vals zoals: lowlands, pinkpop etc. zijn wij op zoek naar ge motiveerde medewerkers. Je moet bereid zijn om te reizen en aan te pakken, voor meer informatie neemt u contact op met Saskia van der Wouden of Martijn Harinck 0113- 230976. Productiemedewerker m/v BB Voor een steenhouwerij zijn wij op zoek naar een goede kracht. Ben je flexibel en weet je van aanpakken neem dan contact op met Saskia van de Wouden of Martijn Harinck 0113-230976. Havenwerkers Mi Ben je 18 jaar of ouder en hou je van aanpakken dan hebben wij regelmatig werk in de havens van Vlissingen. Interesse? Neem dan contact op met onze vestiging in Vlis singen 0118-415059. Horecapersoneel Horecapersoneel BB Voor diverse relaties zijn wij op zoek naar gemoti veerde en ervaren medewerkers voor de bediening en keu ken. Interesse? Neem dan contact op met Christel Dobbe laar 0118-629658. Tènce! komt naar je toe!! Nog op zoek naar vakantiewerk? Kom je dan inschrijven op één van onze inschrijfmid- dagen op locatie. Je kunt ons vinden dinsdag 4 mei in 't Groentje te Domburg van 15.00 tot 18.00 uur. Je ontvangt een leuke attentie tijdens de inschrijving!! Wesrwa! 7. 4461 CM Goes Telefoon 0113-230976 Lange Geere 12. 4331 LX Middelburg Telefoon 0118-629658 Sint Jacobspassage 2, 4318 EL Vlissingen Telefoon 0118-415059 INTERNATIONAL B "w Détaché International BV is gespecialiseerd in werving se lectie en detacheren van operationeel personeel voor de pro cesindustrie. Détaché International BV kenmerkt zich door een goede bege leiding op de werkplek en een heldere cummunicatie met de gedetacheerde, leidinggevende en de opdrachtgever. Voor een aantal opdrachtgevers in de regio West-Bra bant zoeken wij op korte termijn: Mechanisch Operators VAPRO-B Proces Operators VAPRO-A Als je ervaring hebt in de procesindustrie en op zoek bent naar een nieuwe uitdaging, stuur dan je schriftelij ke sollicitatie met curriculum vitae naar: Détaché International B.V. t.a.v. dhr. P.J. Demmers, Postbus 228,4600 AE Bergen op Zoom, of via e-mail: detache.jpdemmers@wxs.nl. Voor vragen kun je bel len naar telefoonnummer 0164-253411 Met spoed gevraagd: WINKELBEDIENDE m/v Voor het seizoen. Viswinkel Bruinvis, Markt 39, MIDDELBURG 0118-63 83 80 Wij zoeken voor onze buitendienst een: voor het aan huis repareren van witgoed apparaten, zoals: koelkasten, wasmachines,vaatwassers etc. Voor zowel particulieren, als importeurs. Wij vragen: leeftijd t/m 35 jaar klantgerichte instelling verantwoordelijkheidsgevoel teamplayer Wij bieden: uitstekend salaris volop toekomstmogelijkheden auto van de zaak prima secundaire arbeidsvoorwaarden Als jij geïnteresseerd bent in deze baan, stuur dan binnen 14 dagen een brief met je persoonlijke gegevens naar: iz.e.si Z.E.S. Goes B.V. t.a.v. afd. personeelszaken, Postbus 64, 4460 AB Goes vraagt ter versterking van haar jonge team een enthousiaste voor de ochtenduren van 07.00-12.00 uur, zaterdag en zondag Functie-eisen: - leeftijd vanaf 21 jaar - koksopleiding (SVH) - ervaring - creatieve instelling Uw schriftelijke sollicitatie met CV richten aan: MOTEL 'DE WOUWSE TOL' t.a.v. Dhr. A. Boorsma Mastendreef 85, 4623 RE Bergen op Zoom dt KtMXf VAn Schrijf je in en ontvang een waardebon van Free Record Shop of McDonald's van 5, JOBSUPPORT UITZENDBURO Kantoor: Gravenstraat 14 Middelburg www.jobsupport.nl Stichting het GORS is voor haar locatie de Rank op zoek naar een voor 14 uur per week voor de vervanging van het zwangerschapsverlof van een van de begeleiders. Functie-informatie - Het betreft een tijdelijk contract voor de periode van 21 juni 1999 t/m 5 oktober 1999; - Werktijden: op dinsdag en woensdag van 09.00 uur tot 16.00 uur; - De werkzaamheden vinden plaats in een van de basisgroepen voor vol wassen mensen met een verstandelijke handicap; - Werkzaamheden bestaan o.a. uit het aanbieden van individuele activiteiten, al dan niet in groepsverband, waarbij de hulpvraag van de cliënt het uit gangspunt is. Het uitvoeren van diverse verzorgende aspecten is tevens een belangrijke taak in deze groep; - Naast bovenstaande werkzaamheden is het bieden van rust, overzicht, vei ligheid en sfeer een belangrijk uitgangspunt voor deze cliënten. Functie-eisen Voor deze functie moet u: - Minimaal een MBO opleiding afgerond hebben; - Ervaring hebben in het werken met mensen met een verstandelijke handi cap; - Aantoonbare ervaring hebben met genoemde werkzaamheden; - Flexibel inzetbaar zijn; - Zelfstandig kunnen werken; - Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden hebben; - Op de hoogte zijn, willen en kunnen werken vanuit het supported employ ment model. Salaris en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten. Voor meer informatie over deze vacature kunt u bellen op werkdagen van 8.30 tot 9.00 uur met: Désirée Weemaes, coördi nerend begeleider Dagcentra de Bevelanden, tel: 0113-228575 Schriftelijke reacties dienen voor 12 mei 1999 gericht te worden aan: Stichting het GORS, t.a.v. Peter van den Berg, Postbus 2160, 4460 MD Goes. Stichting het GORS wil een stimulerende dienstverlener zijn voor mensen met een verstande lijke handicap en gaat daarbij uit van zelfbeschikking en respect. Wij bieden: - een hoogwaardige begeleiding en verzorging die is afgestemd op de unieke mogelijkheden en wensen van onze cliënten, - een klimaat waarin groei en integratie mogelijk is. Het werk van de stichting richt zich op de begeleiding bij wonen - leren - werken - recreëren. Wij doen dit op verschillende locaties verspreid over Midden- en Noord-Zeeland. Kleverskerkseweg 69 4338 PM Middelburg onderdeel van de Troost Pernis Groep Schipper Kriekaard Staalbouw b.v. is werkzaam in de metaalindustrie. Met als voor naamste werkgebied Midden- en Noord-Zeeland. Er zijn 60 mensen werkzaam in de drie vakgebieden: machinale bewerkingen, staalconstructie, apparatenbouw en piping. Deze afdelingen worden nog eens gecombineerd in fabrieksonderhoud. Schipper Kriekaard Staalbouw zoekt voor een onderhoudscontract bij één van haar grote opdrachtgevers een: De functie: - Organiseren van de afdeling op het terrein (constructiewerken regie) - Leidinggeven aan 15 a 20 medewerkers - Bereid zijn indien nodig mee te werken - Opstellen kostenramingen - Opstellen i.o.m. bedrijfsbureau van afrekeningen - Contacten onderhouden met op drachtgevers - Overleg met hoofdkantoor Ons aanbod: Schipper Kriekaard Staalbouw is een groeiend bedrijf met uitstekende belo ningsstructuur en secundaire voorzieningen. Grote mate van zelfstandigheid. Interesse? Stuur uw sollicitatie met c.v., z.s.m. naar: Schipper Kriekaard Staalbouw b.v., t.a.v. D. J. Jurrij, postbus 8002, 4330 EA Middelburg Uw profiel: - Middelbaar werk- en denkniveau - Ervaring met staalconstructies (pi- ping is een voordeel) en leidinggeven - Probleemoplossend - Goede communicatieve, sociale en schriftelijke vaardigheden - Bekend met het werken met com puters - Flexibel in werk- en tijdsindeling Deze week bij het Arbeidsbureau PARTTIME VERKOPER SLIJTERIJ Verkoper in een slijterij betekent actief bijdragen aan verbetering van service aan klanten, verkoop- en kassawerk zaamheden, filiaaladministratie, bestel len en beheren van winkelvoorraden, zorgdragen voor hygiëne en onderhoud en verdere voorkomende werkzaam heden. Na een gedegen vakgerichte op leidingsperiode in een van de filialen zult u binnen 6 maanden worden opgeleid tot een professioneel winkelverkoper. De eerste 6 weken bestaan uit een intro ductieprogramma. Het betreft een deel tijdbaan voor ten minste 8 a 20 uur per week. Meer informatie bij Anouk Verschuur, Arbeidsbureau Zierikzee, tel. 0111-412953. Vacaturenummer 23311-99. TOEZICHTHOUDER ZWEMBAD We zoeken een toezichthouder/terrein medewerker voor het zwembad. Het is een functie van 5 dagen waarvan 2 dagen in het zwembad en 3 dagen als algemeen terreinmedewerker. Men moet bereid zijn in de weekenden, schoolvakanties en op feestdagen te werken. We zoeken een enthousiaste kandidaat die zeer goed kan omgaan met mensen en daarnaast tech nisch aangelegd is. Meer informatie bij Marie Cooper, Arbeidsbureau Zierikzee, tel. 0111-412953. Vacaturenummer 23764-99. ASPERGE-SNIJDERS Wil je in de maanden mei/juni enkele uren per dag (van 8.00 uur tot 10.00 uur) de handen uit de mouwen steken? Woon je in de regio Kloosterzande? Meer infor matie bij Nelleke van Goethem of Bianca Pauwels, Arbeidsbureau Hulst, tel. 0114-315256. Vacaturenummer 23798-99. SHOVELMACHINIST Voor een bekend verhuur- en bagger bedrijf zijn wij doorlopend op zoek naar zowel ervaren shovel- en kraanmachinis ten alsook bestuurders voor bobcats. De werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit zgn. afmaakwerk in havens. Ook kandidaten met ervaring op hydrauli sche kranen kunnen reageren. U hebt aantoonbare ervaring in een soortgelijke functie. Enkel gemotiveerde krachten die op zoek zijn naar een vaste fulltime baan kunnen reageren. Meer informatie bij Michel Bremen, Arbeidsbureau Zierikzee, tel. 0111-412953. Vacaturenummer 16076-99. TANDTECHNICUS Voor een van onze relaties zijn wij op zoek naar een tandtechnicus, bij voor keur met ervaring. Ijen interne opleiding is ook mogelijk, waarbij de kandidaat wel handvaardig en creatief moet zijn aangelegd. Het betreft een vaste fulltime baan voor 39 uur per week. De werk tijden zijn van 8.00 uur tot 16.30 uur. Meer informatie bij Ineke Verstraeten, Arbeidsbureau Hulst, tel. 0114-315256. Vacaturenummer 24227-99. MEDEWERKERVISWINKEL Voor een viswinkel in Hulst zijn wij op zoek naar een medewerker voor zowel het schoonmaken als verkopen van de vis. Het betreft een fulltime baan. Ook geïnteresseerde vakantiekrachten kunnen reageren. Vanwege de zwaarte van het werk gaat de voorkeur uit naar een man. Meer informatie bij Nelleke van Goethem of Bianca Pauwels, Arbeidsbureau Hulst, tel. 0114-315256. Vacaturenummer 19581-99. Voor alle vacatures geldt: m/v Het Arbeidsbureau staat voor u klaar. ^7^ bouwbedrijf j. van de linde kloetinge b.v. Bouwbedrijf J. van de Linde Kloetinge B.V. is een middelgrote bouwon derneming, die werkzaam is in alle sectoren van de bouwnijverheid. Door een steeds groeiende orderportefeuille hebben wij op korte termijn ruimte voor Wij vragen: - enige jaren ervaring in een vergelijkbare functie; - flexibele klantgerichte instelling; - leeftijd 25 - 40 jaar; - bereidheid tot realiseren van kwalitatief goed werk volgens de eisen die wij stellen als Erkend Hoofdaannemer; - bereidheid tot het volgen van vakgerichte cursussen. Wij bieden: - een veelzijdige en zelfstandige functie in groeiend bedrijf met een prettige werksfeer; - salaris in overeenstemming met het functieniveau conform BOUW-CAO; - goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor vragen kunt u, tijdens kantooruren, contact opnemen met M. van de Linde. Uw sollicitatie met C.V. kunt u, binnen 14 dagen, richten aan de directie van Bouwbedrijf J. van de Linde Kloetinge BV, Postbus 184, 4460 AD Goes. Tele foon 0113-221040. GEMEENTE Veere is een aantrekkelijke gemeente op het Zeeuwse schiereiland Walche ren. Als woongemeente aantrekkelijk voor de ruim 22.000 inwoners, ver spreid over 13 kernen en enkele buurtschappen. Als toeristische-, recreatieve en groene gemeente aan trekkelijk voor de vele toeristen door 34 km lange kust met bossen, duinen en strand, het VeerseMeer en het agra risch middengebied. Tenslotte aan trekkelijk door het aanwezige culture le erfgoed zoals het historische stadje Veere, diverse monumenten, kleder dracht en folklore. De ambtelijke organisatie, met circa 210 medewerkers, bestaat uit drie sec toren: Bestuur en Samenleving, Grond gebied en Middelen en een stafafdeling Personeel en Organisatie. De ambitie van Veere is het bereiken van een flexibele, klantgerichte en open orga nisatie. Vanaf 2000 is de organisatie gehuisvest in een modern gemeente huis in de kern Domburg. De afdeling Bouwen Wonen maakt onderdeel uit van de sector Grondgebied. Op de afdeling zijn 19 personen werkzaam Als gevolg van handhavingsbeleid en in verband met herverdeling van taken en korter werken van enkele medewerkers zoeken wij een enthousiast en daadkrachtig J U R I D I S C H BELEIDSMEDEWERKER BOUWZAKEN m/v De functie: U coördineert de werkzaamheden binnen de cluster bouwzaken (4 personen) en ziet toe op de planning en kwaliteit van de werkzaamheden. U verzorgt de advisering en communi catie over bouwplannen, aanvragen om (bouw)vergunningen en vrijstellingsbeschikkingen, bewaakt de administratieve procedures en behandelt de complexe vrijstellingsprocedures U zorgt voor effectuering van aangezegde bestuursdwang en voert bezwaar- en beroeps procedures. U zorgt voor een actueel vrijstellingsbeleid. U stelt vergunningen en vrijstel- lingsbeschikkingen op en ontwikkelt standaardaanschrijvingen, beschikkingen en voorschrif ten. U adviseert over en draagt zorg voor de handhaving van het tweede womngenbeleid Het profiel: Voor deze functie vinden wij een relevante hbo-opleiding noodzakelijk, bijvoorbeeld hbdo- vrom aangevuld met enkele relevante modules van hbdo-ajz. Wij verwachten vanzelfsprekend dat u beschikt over een gedegen kennis van en ervaring met juridische aspecten van bouwver gunningverlening en van handhaving. U communiceert gemakkelijk en hebt een klantgerichte instelling. Enige ervaring op het gebied van coördineren en aansturen is een pluspunt. Arbeidsvoorwaarden: Het salaris bedraagt maximaal f 6.572.-- bruto per maand (functieschaal 10). De gemeente hanteert een systeem van uitloopschalen. Daarnaast kent de gemeente Veere een aan trekkelijk pakket van secundaire arbeidsvoorwaarden. Overige informatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer M.P. Oostdi|k, afdelings hoofd Bouwen Wonen, telefoon (0118) 59 76 32 of de afdeling Personeel Organisa tie, telefoon (0118) 55 54 15. Belangstellenden voor deze functie wordt verzocht hun sollicitatie te richten aan burge meester en wethouders van Veere, La v. de afdeling Personeel Organisatie, Postbus I 4370 AA Koudekerke, onder vermelding van vacaturenummer 99/04 in de linkerboven hoek van de envelop. Uw brief dient uiterlijk 17 mei a.s. ontvangen te zijn. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 8