PERSONEEL Jos Boone De Schroef Projectleider m/v en tekenaar m/v Waterschap Zeeuwse Eilanden Top Service Allroundpreventie B.V. Preventie-Brandwachten (m/v) Personeelsfunctionaris (m/v) VEER 44 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 1 MEI 1999 Waterschap Zeeuwse Eilanden voert haar taken uit in de provincie Zeeland In het gebied boven de Westerse helde. Het hoofdkantoor Is gevestigd In Goes. Waterschap Zeeuwse Eilanden zorgt met 400 medewerkers voor degelijke waterkeringen, onderhoud en veiligheid van plattelandswegen, een optimaal peilbeheer, een goede kwaliteit van het oppervlaktewater en zuivering van het afvalwater. De ambtell|ke orga nisatie bestaat uit vier sectoren (Water-kerin gen, Waterbeheer, Wegen en Middelen) en een Staf. Aan het hoofd van deze organisatie staat de secretaris. Binnen waterschap Zeeuwse Eilanden wordt een werkomgeving nagestreefd waarin voor alle medewerkers sprake Is van een duidelijke taak. een eigen verantwoordelijkheid en een differen tiatie in de beloning. Functie-informatie De projectielder heeft als belangrijkste taken.- -maken van ontwerpen, bestekken en kos tenramingen van alle voorkomende civiel technische projecten: -coördineren van met name zuiverings- technische projecten uitgevoerd door der den in zowel de voorbereiding als uitvoe ring: -begeleiden van projecten tijdens de uit voering. De tekenaar-opzichter heeft als belang rijkste taken: -maken van ontwerpen, bestekken en kos tenramingen van alle voorkomende civiel- (vac.nrs. 99/4 en 99/5) Beide functies zijn vacant bij de afdeling Centraal Ontwerp van de sector Waterke ringen. De afdeling is een dienstverlenende afdeling binnen de sector Waterkeringen en treedt op als ontwerp- en bouwbureau voor de uitvoering van alle taken van het waterschap. Dit krijgt met name gestalte door het maken van ontwerpen en bereke ningen inclusief een (RAW) bestek met raming en toelichting en het voeren van de directie en projectleiding over de uitvoering. technische projecten: -vervaardigen van digitale tekeningen: -optreden als toezichthouder bij diverse projecten. Functie-eisen projectleider (99/4) -HBO opleiding Civiele Techniek; -3 5 4 jaar ervaring in een vergelijkbare functie, bij voorkeur in de betonbouw; -ervaring met de RAW systematiek; -klantgericht en zelfstandig kunnen wer ken; -inventief zijn bij het oplossen van prakti sche problemen; -met name zelfstandig, maar ook in groepsverband kunnen werken; -in bezit van rijbewijs B; -uitstekende mondelinge en schriftelijke beheersing van de Nederlandse taal. Functie-eisen tekenaar-opzich ter (99/5) -MBO opleiding CMele Techniek; -3 5 4 jaar ervaring met het houden van toezicht op de uitvoering van civieltechni sche projecten; -ervaring met de RAW systematiek; -ervaring met digitale tekenpakketten; -klantgericht kunnen werken: -in bezit van rijbewijs B; -zowel zelfstandig als in groepsverband kunnen werken; -goede mondelinge en schriftelijke beheersing van de Nederlandse taal. De projectleider en de tekenaar-opzichter hebben Goes als standplaats en zijn woon achtig of bereid te gaan wonen In het beheersgebied van het waterschap Zeeuwse Eilanden. Algemeen Salariëring voor functie 99/4 vindt plaats in aanloopniveau 9 (min. 4.323,- en max. 5.958,- bruto per maand) en wordt bepaald aan de hand van opleiding, leeftijd en ervaring. Het functieniveau is schaal 10 (min. 4.126,-en max. 6.546.- bruto per maand). Salariëring voor functie 99/5 vindt plaats in aanloopniveau 6 (min. 3.022,- en max. 4.223,- bruto per maand) en wordt bepaald aan de hand van opleiding, leeftijd en ervaring. Het functieniveau is schaal 7 (min. 3.434,-en max. 4.658,- bruto per maand). Waterschap Zeeuwse Eilanden hanteert een beoordelings- en beloningsbeleid waarbij de aandacht gericht uitgaat naar het functioneren èn de persoon van de medewerker. Dit beleid draagt ertoe bij dat waardering voor het werk (onder meer) tot uitdrukking komt In het toeken nen van periodieke salarisverhogingen. Verder kent het waterschap de overige bij de overheid gebruikelijke rechtspositiere gelingen, toegespitst op de sector water schappen. Het waterschap is aangesloten bij de interprovinciale ziektekostenre geling (1ZR). Informatie Informatie over beide functies kunt u tij dens kantooruren Inwinnen bij de heer ing. K.J. Mlnderhoud, afdelingshoofd Centraal Ontwerp van de sector Waterkeringen (telefoon 0113-241319) of bij de heer Ing. C.A. Hollemans, project leider bij de afdeling Centraal Ontwerp (telefoon 0113-241299). Sollicitaties Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen tien dagen na verschijning van dit blad. richten aan; De secretaris van waterschap Zeeuwse Eilanden, t.a.v. afdeling Personeel Organisatie. Postbus 114, 4460 AC Goes, onder vermelding van het vacaturenummer In de linkerbovenhoek van de brief en de enveloppe. Waterschap Zeeuwse Eilanden wil In het kader van de Wet Samen het aandeel allochtonen in zijn personeelsbestand ver groten. Sollicitanten uit deze doelgroep, die aan de gestelde eisen voldoen, wor den uitdrukkelijk verzocht te reageren. Acquisitie naar aanleiding van deze adver tentie wordt niet op prils gesteld en wordt ook niet gehonoreerd. 24 uur per dag... (SfeENp/ igf TSA Brandpreventie BV is een jong dynamisch bedrijf dat zich bezig houdt met alles op het gebied van brandpreventie en -repressie, zoals: - Detachering van brandweerpersoneel; - Leverantie onderhoud van alle soorten blusmiddelen - Het adviseren van particulieren en bedrijven. Wij zijn momenteel met spoed en voor langere tijd op zoek naar: (parttime fulltime) U bent in bezit van Rijksdiploma Brandwacht, certificaat Basisveiligheid (VCA) en eigen vervoer. Indien u geïnteresseerd bent in bovenstaande functie kunt u uw sollicitatie binnen 7 dagen sturen naar onderstaand adres. Voor meer informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer G. P. Wevens. TSA Brandpreventie BV Edisonweg 8a 4382 NW te Vlissingen Telefoonnummer: 0118-491000 Gemeente Schouwen-Duiveland De gemeentelijke organisatie bestaat uit de sectoren Externe Contacten, Maatschappelijke Aangelegenheden, Grondgebiedzaken en Algemene en Interne Zaken. De sector Maatschappelijke Aangelegenheden bestaat uit de afdelingen Welzijn, Sport en Maatschappelijke Dienstverlening (WSMD), Onderwijs, Educatie en Cultuur (OEC) en een Bedrijfsbureau. Bij het bedrijfsbureau ontstaat per 1 juli 1999 een vacature voor de functie Het betreft een parttime functie voor 18 uur per week (0,5 fte) in vaste dienst. Bij voorkeur te vervullen in 5 halve dagen. De personeelsfunctionaris is belast met het voorbereiden en uitvoeren van het personeelsbeleid van de sector. Uw werkzaamheden bestaan hoofdzakelijk uit; verzorgen van wervings-, selectie- en ontslagprocedures; ondersteunen en adviseren van het management bij de uitvoering van functionerings- en beoordelingsgesprekken, besteding van personele budgetten, invulling van formatieruimte, opleidingsbeleid en organisatiezaken; uitvoeren van vastgesteld beleid op het gebied van rechtspositie en arbeidsvoorwaarden op individueel niveau; verrichten van sociaal/maatschappelijke activiteiten ten behoeve van medewerkers; beheer van de personeelsadministratie; begeleiden en registreren van ziekteverzuim; zorgdragen voor financiële werkzaamheden m.b.t. salarismutaties en aanlevering van begrotings- en rekeningsgegevens op sectorniveau; leveren van bijdragen aan het P 0-beleid op concernniveau. De mogelijkheid bestaat dat de functiebeschrijving nog wijzigingen ondergaat. Wij vragen van u: HBO-werk- en denkniveau; kennis van en ervaring op het vakgebied; uitstekende communicatieve vaardigheden. Wij bieden u: Salariëring afhankelijk van opleiding en werkervaring: schaal 8 3.594,- - 5.234,- bruto per maand (aanloopschaal), schaal 9 3.998,- - 5.911,- bruto per maand (functieschaal). Bedragen zijn gebaseerd op een 36-urige werkweek. Belangstelling? Inlichtingen kunt u inwinnen bij mevrouw ir. C.E.E. Cankrien, sectormanager Maatschappelijke Aangelegenheden, telefoon 0111-452110, of mevrouw S. Verheij, personeelsfunctionaris, telefoon 0111-452207. Sollicitatieprocedure: U kunt uw sollicitatie tot dinsdag 11 mei richten aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Schouwen-Duiveland, Postbus 5555, 4300 JA Zierikzee. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld y SCHEEPSWERF - SHIPYARD Wij zijn een modem uitgeruste scheepswerf gelegen aan het kanaal van Temeuzen naar Gent Wij houden ons. naast reparatie van schepen in binnen- en zeevaart, be zig met nieuwbouw in Oost-Europa alsmede met technisch management voor diverse zeevaart-rede rijen. Dringend gevraagd mensen die de volgende vacatures binnen ons bedrijf willen invullen scheepswerktuigkundigen/dieselmonteurs voor het verrichten van de volgende werkzaamheden: revisie van scheepsmotoren inbouw van machinekamerinstallaties zoals hoofd- en hulpmotoren, generatorsets etc. vervaardigen en inbouwen van hydraulische installaties Wij zoeken kandidaten met een scheepswerktuigkundige opleiding, bij voorkeur met ervaring met motorwerk in binnenvaart/zeevaart. bankwerkers/pijpfitters voor de aanleg en reparatie van leidingwerk aan boord van de op onze werf te repareren schepen Kandidaten voor de bovenstaande vacatures dienen woonachtig te zijn in Zeeuws-Vlaan- deren of de bereidheid te hebben om er te komen wonen. Voor alle functies geldt dat salaris en overige arbeidsvoorwaarden zullen worden vastge steld in overeenstemming met ervaring, opleiding en leeftijd. Indien u een afwisselende baan zoekt dan vragen wij u uw schriftelijke sollicitatie te rich ten aan de directie van ons bedrijf, Wervenweg 14551 MC Sas van Gent. De Leukste Erotiek Katafogus Pabo i» dó trendsetter in Nederland, Bel gië, Frankrijk, Oostenrijk en Engeland op het gebied van erotiek per postorder. Wij zijn een uiterst professioneel postorder bedrijf dat een sterke groei doormaakt. We zetten per jaar enkele hoofdkatalogi en nog diverse kleinere mailings uit. Onze filosofie is gebaseerd op vrijheid en respect voor ieders erotische wensen. We bieden daartoe een breed assortiment aan, maar houden er in de presentatie rekening mee dat niet iedereen dezelfde wensen heeft. Op ons hoofdkantoor in Walsoorden in Zeeland (op 30 minuten afstand van Antwerpen), werken momenteel 85 enthousiaste mensen. Om de afdeling Database Marketing te versterken zoeken wij op korte termijn een MEDEWERKER DATABASE MARKETING(M/V) TAKEN: Hef maken van de adresselecfies voor onze mailings. Hef maken van analyses zowel op klant- als op artikelniveau PROFIEL VOOR DEZE FUNCTIE: Een middelbare of hogere beroepsopleiding, bijv. VWO of HBO Een analytisch denkvermogen. Een opleiding of ervaring in analysewerkzaamheden en de daarbij horende tools. Affectie en ervaring met de PC. U bent bekend met o.a. Excel, Word, Dbase of andere database pakketten. Uiteraard bent u niet alleen flexibel, maar ook stressbestendig. ONS AANBOD VOOR DEZE FUNCTIE: Werk in een enthousiast team. Een goed salaris. Uitdagende, zelfstandige functie. Wij zijn bereid om te investeren in een brede en gedegen opleiding. Belangstellenden worden verzocht hun schriftelijke sollicitaties met CV. te richten aan: PABO B.V, afdeling personeelszaken, t a v. mevr M. Boddaert, Postbus 274, 4560 AG Hulst. Voor nadere informatie met betrekking tot de vacatures kunt u zich wenden tot dhr. P. vd Heuvel (tel 01 14-687700) JOS BOONE B.V. is een groeiend bedrijf, actief in watersport en scheepvaart. Voor onze watersportwinkel zoeken wij een REPRESENTATIEVE VERKOOPMEDEWERKER (M/V) Onze voorkeur gaat uit naar iemand met; - interesse en ervaring in de watersport; - goede omgangsvormen; - kennis van de moderne talen; - technisch inzicht (m.t.s. denkniveau); - ervaring in detail- en groothandel; - een leeftijd van 18-24 jaar. Telefonische informatie 's avonds na 20.30 uur. Schriftelijke sollicitaties graag vóór 10 mei 1999, t.a.v. J. Boone, Maisbaai 1,4331 HJ Middelburg. ZZ2ZZ222ZZ222Z222ZZ2222ZZ2Z s, uui ii ii ii 3 Maisb£ Winkelschip "Helena Maria" Maisbaai 1Jachthaven 4331 HJ Middelburg Telefoon (0118) 62 99 13, Fax 63 96 58 GEMEENTE Veere is een aantrekkelijke gemeente op het Zeeuwse schiereiland Walche ren. Als woongemeente aantrekkelijk voor de ruim 22.000 inwoners, ver spreid over 13 kernen en enkele buurtschappen. Als toeristische-, recreatieve en groene gemeente aan trekkelijk voor de vele toeristen door 34 km lange kust met bossen, duinen en strand, het VeerseMeer en het agra risch middengebied. Tenslotte aan trekkelijk door het aanwezige culture le erfgoed zoals het historische stadje Veere, diverse monumenten, kleder dracht en folklore, De ambtelijke organisatie, met circa 210 medewerkers, bestaat uit drie sec toren: Bestuur en Samenleving, Grond gebied en Middelen en een stafafdeling Personeel en Organisatie. De ambitie van Veere is het bereiken van een flexibele, klantgerichte en open orga nisatie. Vanaf 2000 is de organisatie gehuisvest in een modern gemeente huis in de kern Domburg. De afdeling Algemene en Economische Zaken maakt onderdeel uit van de sector Bestuur en Samenleving. Op de afdeling zijn 9 personen werkzaam De taken van de afdeling omvatten o.a. jundische zaken, uitvoering bijzondere wenen, veiligheid, recreatie en toerisme, economische zaken, voorlichting en kabinet. Wegens het vertrek van de huidige functionaris zoeken wij een ervaren, enthousiast en daadkrachtig JURIDISCH BELEIDSMEDEWERKER RECHTSBESCHERMING m/v De functie: U wordt met name belast met het secretariaat van de commissie voor de behandeling van bezwaar- en beroepschriften U adviseert inzake bezwaar- en beroepsprocedures en licht het gemeentelijk standpunt zonodig toe. U onderhoudt alle contacten over de voortgang en afwikkeling van de procedures Daarnaast volgt u de ontwikkelingen op het terrein van de rechtsbescherming en geeft de consequenties aan voor de gemeente. U adviseert col lega's omtrent de gevolgen van de Awb voor de verschillende beleidsterreinen. Na vast stelling van de interne klachtenregeling wordt u met de uitvoering belast. Waarschijnlijk gaat u functioneren als klachtencoórdinator. U adviseert dan over klachten die worden ingediend over de gemeentelijke organisatie (ambtenaren en bestuurders) Het profiel: Voor deze functie is een relevante hbo-opleiding noodzakelijk, bijvoorbeeld hbdo-ajz of heo-mer Aanvullend verwachten wij dat u kennis heeft van en ervaring (minimaal 3 jaar) met het vakgebied en het werken binnen de overheid. Daarnaast beschikt u over een uit stekende schriftelijke en mondelinge stijl van communiceren. De uitvoering van de werk zaamheden kenmerkt zich voorts door onafhankelijkheid in de functie, het tonen van ini tiatief en organisatievermogen Arbeidsvoorwaarden: Het salaris van deze uitdagende functie bedraagt maximaal f 5.911,- bruto per maand (functieschaal 9). De gemeente hanteert een systeem van uitloopschalen. Daarnaast kent de gemeente Veere een aantrekkelijk pakket van secundaire arbeidsvoor waarden. Overige informatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer P.S. Kluijfhout, afdelings hoofd Algemene en Economische Zaken, telefoon (0118) 56 55 75 of de afdeling Perso neel Organisatie, telefoon (0118) 55 54 14. Belangstellenden voor deze vacature wordt verzocht hun sollicitatie te richten aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Veere, ta.v de stafafdeling Personeel en Organisatie. Postbus 14370 AA Koudekerke. onder vermelding van vacatu renummer 99/02 in de linkerbovenhoek van de envelop. Uw brief dient uiterli|k 17 mei a s ontvangen te zijn. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op pnjs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 44