v* E KWALITEITSANALIST (fulltime) Zeelandia ZuideS^duiN Aankomend project(bege)leider Aankomend technisch tekenaar Marketing assistent Medewerker bouw- en woningtoezicht, tevens (op termijn) beoogd commandant brandweer (m/v) ALGEMEEN MEDEWERKER PERSONEEL ervaren drukker m/v ZATERDAG 1 MEI 1999 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 43 Voor de afdeling 'loodgieterswerk', die zich bezighoudt met ontwerpen en installeren van riolering, water- en gasinstallaties, sanitair en ventilatiesystemen, zoeken wij op korte termijn een enthousiaste medewerker (M/V) voor de volgende functies: Installatiebedrijf WISSE B.V. Installatiebedrijf Wisse is met 70 medewerkers een 'totaal' installateur, dat bekend staat om zijn snelle storingsservice door geheel Zeeland. Vanuit Goes verzorgt het bednjf voor een brede groep opdrachtgevers de installaties op hel gebied van loodgieterswerk, dakwerk, elektra, centrale verwarming en airconditioning. Door het gebruik van computer systemen en direct bereikbare service-auto's met de modernste apparatuur slaan wij garant voor goede service en kwaliteit. met affiniteit voor het ontwerpen, calculeren, offreren en tekenen. U werkt in teamverband aan woning- en utiliteitsprojecten. met behulp van een CAD tekensysteem ontwerpt en verzorgt u de benodigde werk tekeningen voor de uitvoering van installaties. Gevraagd wordt voor beide functies: opleiding MIT of gelijkwaardig, enige relevante praktijkervaring in het 'loodgieterswerk' is een pré; ij kennis van Windows, Word, Excel en technische berekeningsprogramma's; O 'Arkey' CAD tekensysteem voor de functie aankomend technisch tekenaar. Flexibele personen die gemotiveerd zijn en inzet tonen worden nadrukkelijk verzocht te reageren! Informatie en sollicitatie Zoekt u een organisatie waarin kwaliteit, goede arbeidsvoorwaarden en een prettige werksfeer in een jong team voorop staan en waarin u de kans krijgt door te groeien? Richt dan uw sollicitatiebrief met c.v. binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie aan: Installatiebedrijf Wisse B.V. Verrijn Stuartweg 3, 4462 GE Goes Postbus 305, 4460 AS Goes telefoon: 0113-227072. Nadere informatie wordt u graag verstrekt op ons kantoor: voor de functie Aankomend project(bege)leider, de heer F.J. Geldof en de heer E. Maas voor de functie Aankomend technisch tekenaar. Conservenfabriek Goudschelp B.V. in Yerseke kweekt, vist, verwerkt en verkoopt al 25 jaar diepgevroren en gecon serveerde schaal- en schelpdieren en andere visproducten. De markten van Europa, Noord- en Zuid-Amerika worden door 4 eigen vestigingen en een dicht agentennetwerk op hun wenken bediend Dankzij haar ruime exportervaring en geavanceerde productie- en verwerkingstechnieken is Goudschelp in staat in te spelen op de vraag van de markt. Goudschelp beschikt over een eigen vissersvloot, visgronden en verwerkingscapaciteit. Wij zijn op zoek naar een: Profiel Opleiding Talenkennis >- Automatiseringskennis Werkervaring >- Eigenschappen MLO of MAS levensmiddelentechnologie goede beheersing van de Engelse taal ervaring met moderne tekstverwerkingsprogramma's (Word en Excel) is een pre. meerdere jaren ervaring in een soortgelijke functie. Analytisch inzicht. accuraat, flexibel, uitdrukkingsvaardig, teamworker, besluitvaardig, direct Taakstellingen het onderhouden van het HACCP/ISO systeem het beheren van fysisch laboratorium s- het registreren van blokkades en vrijgeven van partijen s- het begeleiden van medewerkers huishoudelijke dienst >- het coördineren van Incoming Inspection en de rapportage daarvan het maken van rapportages t.b.v. de afdeling produktie en bedrijfsbureau het verrichten van controlewerkzaamheden in ploegendienst tijdens het seizoen het beheren van specificaties Salaris en overige arbeidsvoorwaarden Voor bovengenoemde functie geldt dat één en ander overeenkomstig de gestelde functie-eisen en mede afhankelijk van leeftijd en ervaring zal worden beoordeeld. Uw sollicitatiebrief met uitgebreid curriculum vitae en duidelijke vermelding van de functie, kunt u voor 10 mei 1999 richten aan; Conservenfabriek Goudschelp B.V. t.a.v Hoofd Personeel Organisatie Postbus 55 4400 AB Yerseke De "Stichting Katholiek Onderwijs Borsele" heeft vier scholen onder zich. Deze scholen zijn gesitueerd in de Zak van Zuid-Beveiand De "Jan van Schengen- school" telt momenteel ruim 260 leerlingen die zijn inge deeld in 9 groepen. Het team bestaat uit 15 leerkrachten Heinkenszand is een dyna misch dorp met 5000 inwo ners en heeft de bestemming van groeikern. Basisschool "De Zandplaat" telt momenteel ongeveer 130 leerlingen die ingedeeld zijn in 5 groepen. Het team be staat uit 10 leerkrachten. Ovezande is een van de mid delgrote kernen in het groe ne natuurgebied met 1500 inwoners. Basisschool "Mgr. Heyligers" telt momenteel ongeveer 120 leerlingen die ingedeeld zijn in 4 groepen. Het team be staat uit 8 leerkrachten. Kwadendamme behoort met zijn 1000 inwoners tot de kleinere kernen en wordt om ringd door fraaie bloemdij- ken. Stichting Katholiek Onderwijs Borsele Het bestuur van de Stichting Katholiek Onderwijs Borsele vraagt te solliciteren op de onderstaande vacatures voor het schooljaar 1999-2000. De functie-eisen voor alle vacatures zijn: V volledige bevoegdheid; V aantekening catechese; V breed inzetbaar, een brede belangstelling en passend binnen het team. Een clustering van vacatures behoort tot de mogelijkheden. Interesse? Schrijf binnen 8 dagen een uitgebreide sollicitatiebrief met c.v. aan: dhr. M. Menheere. Laan van Barbestein 4, 4451 AH Heinkenszand. Voor de "Jan van Schengenschool" te Heinkensszand een Groepsleerkracht m/v Informatie over de vacature: V De benoeming vindt plaats i.v.m. het toekennen van groeiformatie en is tijdelijk tot het eind van het schooljaar 1999-2000; De benoemingsomvang bedraagt minimaal 3 dagen en mogelijk 4 dagen p/w; Na afloop van het schooljaar bestaat de mogelijkheid dat de tijdelijke benoeming wordt omgezet in een vaste benoeming door de toename van het aantal leerlin gen: De benoeming is in eerste instantie bestemd voor de middenbouw; Gezien de samenstelling van het team gaat de voorkeur uit naar een jonge leer kracht. Voor meer informatie: directeur van de "Jan van Schengen" de heer M Menheere. tel.: 0113-562172 (school) of 0113-561826 (privé). Voor basisschool "De Zandplaat" te Ovezande Groepsleerkrachten m/v Informatie over de vacature: De benoemingsomvang bedraagt bijna 2,5 dag per week, V Taakomschrijving: groepsleerkracht van groep 7/8 V De benoemingsomvang kan gedurende het schooljaar worden uitgebreid in ver band met groeiformatie, De voorkeur gaat uit naar een leerkracht met specialisatie bovenbouw. Voor meer informatie: directeur van "De Zandplaat", de heer J. Huybrechts, tel.: 0113-653008 (school) of 0113-655835 (privé). Voor basisschool "Mgr. Heyligers" te Kwadendamme een Groepsleerkracht m/v Informatie over de vacature: s De benoemingsomvang bedraagt bijna 2,5 dag per week; De benoeming vindt plaats wegens verlof van de huidige leerkracht en duurt tot het eind van het schooljaar: v Taakomschrijving: groep 1 en 2 op maandag, dinsdag en gedeeltelijk woensdag Voor meer informatie, directeur van de "Mgr. Heyligersschool", dhr. E. Boonman, tel.: 0113-649384 (school) of 0113-649445 (privé). Zeelandia is een internationaal opererende onderneming op het gebied van grondstoffen voor brood en banket van hoogwaardige kwaliteit. Het hoofdkantoor is gevestigd in Zienkzee. De onderneming heeft daarnaast een aantal dochterondernemingen in binnen- en buitenland. Bij Zeelandia werken in totaal 860 medewerkers, waarvan ongeveer 450 in Nederland. De marktgerichte productontwikkeling en -innovatie én de steeds verdergaande internationalisatie maken Zeelandia tot een sterk groeiende onderneming. De medewerkers staan samen borg voor een moderne en gedegen dienstverlening in de vorm van levenng van uitstekende producten en diensten aan de afnemers. Binnen de afdeling group marketing ontstaat een vacature voor: m/v Functie-inhoud U werkt ondersteunend voor de group marketing manager en een aantal overige functionaris sen binnen de afdeling. Het uitwerken van (deel) projecten in samenwerking met opdrachtgever of collega's, het regelen van een aantal afdelingszaken zoals de centrale agenda, het voor bereiden van bijeenkomsten en landenbezoeken, het voorbereiden van presentaties en het notuleren van besprekingen van de werkgroep, met name op internationaal gebied, behoren tot uw werkzaamheden. Functie-eisen U heeft een diploma op MBO-niveau, aangevuld met een Nima A-opleiding. Uw beheersing van de Nederlandse, Engelse en Duitse taal is goed, Frans is een pré. Verder beschikt u over kennis van tekstverwerkingsprogramma's zoals Word, Excel en Powerpoint. U kunt zelfstandig maar ook in teamverband werken en bent initiatiefrijk. Solliciteren Wij vragen u uw sollicitatiebrief met c.v. binnen twee weken te richten aan Koninklijke Zeelandia H.J. Doeleman b.v., t.a.v. mevrouw S. Dirkzwager, P&O, Postbus 9,4300 AA Zierikzee. Voor nadere informatie over de functie-inhoud kunt u contact opnemen met mevrouw M. Verheul, directeur marketing, toestel 540. Koninklijke Zeelandia H.J. Doeleman b.v., bezoekadres Poststraat 11,4301 AA Zierikzee telefoon: 0111-419000 fax: 0111-416951 Gemeente Noord-Beveland INFORMATIERUBRIEK De gemeente Noord-Beveland is ontstaan per 1 januari 1995 als gevolg van de gemeen telijke herindeling van de gemeenten Kortgene en Wissenkerke. De nieuwe gemeente telt bijna 7000 inwoners. Noord-Beveland, gelegen in het centrum van Zeeland, is een aan trekkelijk woon- en werkgebied, waarbij ruimte, frisse lucht, strand en recreatieve voor zieningen trefwoorden zijn. De gemeentelijke organisatie bestaat - naast een stafbureau Personeel en Organisatie - uit 4 afdelingen, te weten Financiën, Algemene Zaken, Welzijn en Grondgebied. Voor de afdeling Grondgebied wordt gevraagd een in een fulltime dienstbetrekking van 36 uur per week. Functie-informatie: Als medewerker van de groep Bouw- en Woningtoezicht bent u met twee andere mede werkers verantwoordelijk voor de technische werkzaamheden op het gebied van bouw en woningtoezicht. Zo kunt u worden ingeschakeld voor het uitvoeren van controles in zake bouw- en sloopvergunningen, de naleving van de bouwregelgeving, de brandvei ligheid (gebruiksvergunningen) en inrichtingseisen Drank- en Horecawetgeving. Zono dig met de inschakeling van de politie, waarbij u de coördinatie voert, oefent u de op- sporings- en stilleggingsbevoegdheid uit. Vanzelfsprekend geeft u (zo nodig dwingende) vaktechnische aanwijzingen aan aannemers, uitvoerders etc. bij bouwen en slopen. Te vens wordt van u verwacht dat u in staat bent een kwalitatief woningonderzoek uit te voeren en de daaruit voortkomende gegevens te verwerken. Ook het uitzetten van bouwwerken behoort tot uw taak. De huidige vrijwillige brandweercommandant zal op 1 juni 2002 zijn functie neerleg gen. Mede hierdoor en om de positie van de brandweer te versterken willen wij over gaan tot benoeming van een beroepskracht in de functie van brandweercommandant. Als brandweercommandant geeft u in de toekomst leiding aan de op Noord-Beveland bestaande twee korpsen vrijwillige brandweer met een sterkte van momenteel 45 vrij willigers. U draagt zorg voor een adequate organisatie voor de uitvoering van pro-actie, preventie en preparatie, repressie en nazorg. Uiteraard bent u verantwoordelijk voor het beheer van de brandweerkazernes, materieel, bluswatervoorziening, personeelsopleidin- gen en oefeningen. Daarnaast stelt u jaarplannen op en wordt u belast met de budgetbe waking. Samen met de ambtenaar openbare orde en veiligheid werkt u aan beleidsad viezen op het gebied van de gemeentelijke brandweer en rampenbestrijding. Functie-eisen: - een HBO-werk- en denkniveau; - een diploma (adjunct)-hoofdbrandmeester danwel de bereidheid deze studie direct te gaan volgen; - leidinggevende kwaliteiten en gevoel voor bestuurlijke verhoudingen; - goede contactuele en redactionele vaardigheden; - in staat om zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Rekening moet worden gehouden met het regelmatig verrichten van werkzaamheden in de avonduren ten behoeve van de werkzaamheden als beoogd brandweercommandant en in de toekomst als commandant. Voorts wordt een collegiale, flexibele en klantgerichte instelling naast een flinke dosis enthousiasme verwacht. Vanzelfsprekend brengt deze functie de verplichting mee te wo nen in de gemeente Noord-Beveland. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Salarisindicatie: De functie moet nog definitief worden gewaardeerd volgens het Gemeentelijk Functie waarderingssysteem. Het salaris bij aanstelling is afhankelijk van leeftijd, opleiding, er varing en bewezen capaciteiten. Het maximale salaris bij aanstelling bedraagt 6.572,- bruto per maand (schaal 10) bij een volledige werkweek. Inlichtingen en sollicitaties: Voor inhoudelijke informatie kunt u contact opnemen voor wat betreft de werkzaamhe den op bouw- en woningtoezicht met de heer J. Quist, afdelingshoofd Grondgebied (0113-377355). Voor wat betreft de werkzaamheden als beoogd brandweercommandant met de huidige commandant de heer W. van Houwelingen (0113-695425). Voor infor matie over rechtspositie en procedure kunt u contact opnemen met de heer C.H. Poort vliet, stafmedewerker Personeel en Organisatie (0113-377312). Sollicitaties dienen uiterlijk binnen 10 dagen na verschijning van deze advertentie te worden gezonden aan het College van burgemeester en wethouders van Noord-Beve land, Postbus 3. 4490 AA Wissenkerke. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Landbouwservice Goudzwaard Margrietstraat 33 4316 AE Zonnemaire tel: 0111-401709 fax: 0111-402025 In ons loonbedrijf is op korte termijn plaats voor een zelfstandig werkende Het betreft een fulltime baan Voor inlichtingen en sollicitatie B.L. Goudzwaard tel: 0111-401709 DE FLETCHERHOTELGROUP is een jonge, dyi groeiende hotelketen in de Benelux en is wegens uitbreiding op zoek naar nieuwe medewerkers voor Hotel Zuiderduin. Hotel Zuiderduin is een gerenommeerd viersterrenhotel, gelegen tussen Zoutelande en Westkapelle. Op dit moment hebben wij de volgende vacatures: MEDEWERKER RECEPTIE (m/v) (parttime) Wij vragen: bij voorkeur ervaring in deze functie of kennis van de hocellerie kennis van WORD is een pré representatief, goede contactuele eigenschappen en flexibele instelling kennis van de Duitse en de Engelse taal in bezit van eigen vervoer. MEDEWERKER BEDIENING (m/v) (parttime en fulltime) Wij vragen: bij voorkeur ervaring in de horeca flexibele instelling in bezit van eigen vervoer. RESTAURANT MANAGER (m/v) (fulltime) Wij vragen: ruime ervaring in de horeca leidinggevende en uitstekende contactuele eigenschappen representatieve, flexibele en gemotiveerde instelling in bezit van eigen vervoer. Uw sollicitatiebrief inclusief CV kunt u richten aan onderstaand adres t.a.v. de heer L.H. Kooman. HOTEL De Bucksweg 2, 4361 SM Westkapelle RECLAMESTUDIO Ben jij graag DRUK - DRUKKER - DRUKST? Dan is De Vries Communicatie Centrum vast iets voor jou! Wij zijn een eigentijds communicatiebedrijf. Onze reclamestudio, drukkerij en printservice vormen samen één geheel. Een hecht team van medewerkers is steeds druk met het verwerken van de constante stroom aan opdrachten op het gebied van reclame en promotie. Het werk van de drukker vormt in dit totaalproces een belangrijke en onmisbare schakel. In onze drukkerij komt op korte termijn een plaats vrij voor een Een vakman/vrouw die vertrouwd is met alle ins en outs van het drukkersvak. Een drukker die gewend is om met een 2-kleuren Heidelberg GT0Z 52 te werken en in de toekomst ook een 4-kleuren Roland 204 wil bedienen. Een flexibele collega, ook inzetbaar in de drukste perioden. Lijkt het je wat? Stuur dan binnen 2 weken een brief met c.v. naar De Vries Communicatie Centrum, Postbus 78, 4300 AB ZIERIKZEE, t.a.v. Dannie de Vries. Jannewekken 2. 4301 HH Zierikzee Postbus 78, 4300 AB Zierikzee «>0111 454141, Fax 0111 454150 - PRINTSERVICE

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 43