PERSONEEL ZOA Rayoncoördinator (m/v) Houdt u onze projecten op koers? I Vedior Zeelandia BouwCenter DeJagerTolhoek VACATURES Commercieel medewerker exportbinnendienst Administratief medewerker exportbinnendienst Administratief Assistente m/v 42 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 1 MEI 1999 Enthousiaste, gemotiveerde, representatieve. Mikro-Electro is in iets meer dan 25 jaar tijd uitgegroeid tot het grootste electro-filiaalbedrijf van Zuidwest Nederland met o.a. 19 winkels, een technische dienst en een eigen bezorgteam Binnen ons sterk groeiende bedrijf is veelal plaats voor jonge, enthousiaste mensen die hun toekomst met beide handen aan willen pakken. Werken bij Mikro-Electro is werken in een bedrijf waar klantvriendelijkheid collegialiteit en resultaat voorop staan. Wegens toenemende drukte en uitbreiding hebben wij op korte termijn (aankomende) Verkopers Ter aanvulling van onze verkoopteams in de diverse filialen in ons gehele gebied. Je bent tussen de 18 en 25 jaar, toont veel initiatief en inzet en je bent communicatief erg vaardig. Je bent een enthousiaste en actieve teamplayer die klantvriendelijkheid hoog in het vaandel heeft staan, (vacaturecode vo) Geïntresseerd? Stuur dan een uitsluitend schriftelijke sollicitatie met pasfoto naar Mikro-Electro BV, Ettenseweg 48, 4706 PB Roosendaal, t.a.v. Afdeling Personeelszaken onder vermelding van de vacaturecode. N ySXScLHAWeS i SMMSOÜNX5VEER at: io*-i.£ua «aoesiaG staaöaaoap» SCÏS SCCSS»C-y. .-.sssss agsötcf BcSttöfS Beste service, laagste prijs! Hellevoecsluis. Een historische vesting stad. prachtig gelegen aan het Haring vliet De stad koesten haar rijke verleden maar heeft ook een duidelijke visie op de toekomst. Zo beschikken de bijna 38.000 inwoners over uitstekende openbare voorzieningen en ruime huïs- vestingsmogelijkheden Hellevoetsluis heeft een sterk toerisrisch-recreatief karakter en behoort tot de grootste water- sportcentra van Nederland Projectleider Weg- en Waterbouw v/m De productgroep Projecten maakt deel uit van de afdeling Stadsbeheer en bestaat uit zes formatieplaatsen. De pro ductgroep is verantwoordelijk voor de voorbereiding en begeleiding van pro jecten op het gebied van herinrichtingen in en uitbreiding van de openbare ruimte, aanpassingen in de infrastructurele voorzieningen en het beheren en reali seren van bouwkundige werken. .Als projecdeider Weg- en Water bouw gaat u leidinggeven aan projecten m het kader van grondexploitatie, zoals het bouw- en woonrijp maken van ter reinen U bent verantwoordelijk voor het budget en neemt de in- en externe communicatie op zich met opdrachtgevers, Jiogere overheden, gemeentelijke in stanties, burgers, aannemers en leveran ciers. Daarnaast begeleidt en controleert u externe adviseurs en adviseert en rapporteert u aan burgemeester en wethouders. Verder participeert u in werkgroepen en projectteams. Wij vragen eeo HBO-opleiding Weg- en Waterbouwkunde, aangevuld met aantoonbare relevante werkervaring en het vermogen om projecten te leiden. Vanwege de vele contacten van ver schillend karakter is het belangrijk dat u over goede contactuele en redactionele vaardigheden beschikt evenals over gevoel voor maatschappelijke en bestuurlijke verhoudingen. Affiniteit en ervanng met geautomatiseerde systemen is nood zakelijk. Het salaris bedraagt maximaal 6.572,- bruto per maand (schaal 10) en is afhankelijk van uw opleiding en ervaring Vrouwen, allochtonen en gehandicapten worden nadrukkelijk uitgenodigd te solli citeren. Interesse in deze boeiende leiding gevende functie? Bel dan voor meer informatie met de heer ing C. van der Rande, hoofd afdeling Stadsbeheer, telefoon 0181-330426. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen uen dagen richten aan de gemeente Hellevoetsluis, t.a.v. de heer J. van der Velde, hoofd P&O, Postbus 13, 3220 AA Hellevoetsluis, onder vermel ding van vacaturenummer 99-PZ-06 Een assessment maakt deel uit van de procedure. GEMEENTE Hellevoetsluis V»-. n JË ARCHITEKTENBURO DE PUTTER B.V. vraagt bouwkundig cad tekenaar (fulltime) - Met enkele jaren ervaring - Opleiding minimaal MBO - Salariëring volgens nader overleg Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen vanaf 4 mei met de heer M.P. Quist, tel. 0113 - 229356. Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. kunt u voor 15 mei richten aan: Architektenburo de Putter b.v. Stationspark 32 4462 DZ Goes Als intermediair op het ge bied van o.a. uitzending kijkt Vedior Personeelsdiensten niet alleen naar wat u kunt, maar ook naar wie u bent. Deze optelsom noemen wij talent. En daar maken wij graag werk van. U kunt direct aan de slag in één van de volgende functies (MA/): Administratief Directiesecretaresse. Voor een be drijf in Vlissingen-Oost zijn wij op zoek naar een directiesecretaresse die in het bezit is van een afgeronde mbo-opleiding in secretariële richting, een goede beheersing heeft van zo wel de Nederlandse als de Engelse taal in woord en geschrift en ruime werkervaring heeft opgedaan in een soortgelijke functie. Van de kandidaat wordt tevens goede kennis van Word en Excel verwacht. Voldoet u aan bo venstaande functie-eisen, bent u daar naast stressbestendig, flexibel, repre sentatief, werkt u zeer nauwkeurig en beschikt u over eigen vervoer, neem dan direct'contact met ons op. Horeca Oproep- en vakantiekrachten. Re gelmatig zijn wij op zoek naar oproep en vakantiekrachten voor de horeca. De voorkeur gaat uit naar kandidaten die ervaring hebben in het serveren en afhalen in eén restaurant en op het terras. Tevens zijn wij op zoek naar barmedewerkers, afwas- en keuken hulpen. Heeft u een klantgerichte in stelling en weet u van aanpakken, neem dan contact met ons op. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Diana Ansems van Vedior Personeelsdiensten, Kolvenierstraat 2, 4381 GC Vlissingen. Telefoon: (0118) 412620. Werk maken van talent Zeelandia is een internationaal opererende onderneming op het gebied van grondstoffen voor brood en banket van hoogwaardige kwaliteit. Het hoofdkantoor is gevestigd In Zierikzee. De onderneming heeft daarnaast een aantal dochterondernemingen in binnen- en buitenland. Bij Zeelandia werken in totaal 860 medewerkers, waarvan ongeveer 450 in Nederland. De marktgerichte productontwikkeling en -innovatie én de steeds verdergaande internationalisatie maken Zeelandia tot een sterk groeiende onderneming. De medewerkers staan samen borg voor een moderne en gedegen dienstverlening in de vorm van levenng van uitstekende producten en diensten aan de afnemers. Binnen Zeelandia International zijn vacatures ontstaan voor m/v m/v De afdeling: Zeelandia International verzorgt de export van bakkerijgrondstoffen vanuit Zierikzee naar circa 6o landen terl/vereld. De afdeling rapporteert rechtstreeks aan de hoofddirectie en is onderverdeeld in een commerciële buitendienst en een binnendienst, die in nauwe samenwerking zorgen voor een vergroting van de afzet in het buitenland en het nakomen van de gemaakte commerciële afspraken. De binnendienst, bestaande uit 8 jonge, enthousiaste medewerk(st)ers, is op zoek naar twee nieuwe collega's die het team komen versterken. Functie-inhoud: 1) U bent verantwoordelijk voor de behandeling van een pakket binnenkomende orders, die telefonisch en schriftelijk uit de verschillende landen aan u worden doorgegeven. Dat wil zeggen dat u de exportdocumenten controleert en bewaakt dat de juiste prijzen, levertijden en verpakkingen worden gehanteerd. U bespreekt de leveringscondities direct met de klant en lost voorkomende problemen op. U onderneemt in- en externe acties om te bereiken dat gemaakte afspraken worden nagekomen. In dit verband pleegt u veelvuldig overleg met onder andere productie en logistiek om de leveringswensen van de klanten op haalbaarheid te toetsen. U zorgt vanzelfsprekend voor het up to date houden van het artikelbestand en daarbij behorende relevante gegevens. 2) Uw belangrijkste taken liggen op het gebied van administratieve ondersteuning ten behoeve van de uitgaande stroom exportgoederen. U verzorgt de facturering en de douane documenten, regelt de afhandeling van z.g. letters of credit, controleert facturen, kortom u krijgt een veelomvattende functie in het gehele traject van orderverwerking. Daarnaast onderhoudt u in het kader van deze werkzaamheden contacten met overheidsinstanties (Kamer van Koophandel, Inspectie Volksgezondheid en Welzijn, ambassades en douane posten) en zorgt u voor de vrachtboekingen bij transportbedrijven. Functie-eisen: Voor deze afwisselende functies is een opleiding op MBO-niveau vereist, bijvoorbeeld MEAO CE en/of Fenedex of gelijkwaardig. U bent bekend met de gang van zaken op een export binnendienst en u beheerst minimaal 2 vreemde talen. Zelfs in stressvolle situaties weet u het hoofd koel te houden en blijft u uw klantgerichte houding op accurate wijze waarmaken. Collega's ervaren u als een prettige teamgenoot. Solliciteren: Uw sollicitatie kunt u, binnen twee weken, richten aan mevrouw S. Dirkzwager, afdeling P&O. Voor meer informatie over de functie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer J. H. Blom, office manager binnendienst, toestel 329. Koninklijke Zeelandia H.J. Doeleman b.v., bezoekadres Poststraat 11,4301 AA Zierikzee telefoon: 0111-419000 fax: 0111-416951 Momenteel hebben wij een vacature in onze vestiging in Goes voor een Dt Jager-Tolhoek is een bedrijf met vestigingen in Goes en Vlissingen. Gespecialiseerd in levering van professionele (af)bouwmateriölen. Zowel leveranties just in time als one stop shopping. Daarnaast heeft ons bedrijf een showroom voor verkoop van deuren, kasten, keukens, sanitair en tegels. Wat we verwachten We zoeken iemand die de medewerkers van de commerciële binnendienst (inkoop en verkoop) op administratief gebied kan ontlasten. De taken zijn o.a.: bestellen per computer bewaking in- en verkoopregistratie bewaking levertijden onderhoud artikelbestanden bijhouden verkoopdocumentatie/ monstervoorraad archivering Wat we bieden Een leuke afwisselende baan voor iemand met'administratief talent, een dienstverlenende instelling en die van aanpakken houdt Het betreft een full time functie (40 uur/week) op contract basis. Salariëring volgens de HIBIN CAO Wat we vragen Kandidaten met een administratie opleiding en ervaring Uitstekend inzicht in automatische administratieve gegevensverwerking Opleidingsniveau MEAO/HAVO Leeftijdsindicatie 20-25 jaar Sollicitatie Geschikte kandidaten kunnen hun schriftelijke sollicitatie met CV richten aan: BouwCenter de Jager-Tolhoek t.a.v. Hoofd Personeelszaken, Postbus 2, 4460 AA Goes Uw sollicitatiebrief ontvangen we graag voor 8 mei 1999. De Van der Peijl Groep is een technische groot handelsketen met in totaal 20 vestigingen in Zeeland, West-Brabant, Zuid-Holland en België. Totaal biedt de groep werk aan ruim 300 personeelsleden. Er wordt een totaalpakket van ruim 80.000 kwaliteits- artikelen aangeboden op het gebied van aandrijf- techniek, gereedschappen (werkplaats-equipement)en automaterialen/truckdelen. Uw sollicitatiebrief met Curriculum Vitae kunt u richten aan: De centrale administratie voor deze 20 vestigingen is gevestigd in Goes. Op deze administratie is een vacature ontstaan voor de functie van: Administratief medewerker m/v (fulltime) Functieomschrijving: Het in een team voeren van een deel van de totale administratie. Financiële verwerking in- en verkoopfacturen Archiveringswerkzaamheden Functie-eisen: Afgeronde MEAO-opleiding administratieve richting of gelijkwaardig Leeftijd tussen 20 en 30 jaar Werkervaring is een pre Van der Peijl Techniek Goes b.v. T.a.v. de heer C.J. van Anrooy Postbus 22 4460 AA Goes van der PEIJL Techniek ZOA-Vluchtelingenzorg is een christelijke hulpverleningsorganisatie voor internationale vluchtelingenhulp en voert programma's uit in Azië, Afrika en Europa. Er werken ruim 350 medewerkers in de programma- landen en 25 medewerkers in Nederland. ZOA-Vluchtelingenzorg voert programma's uit van noodhulp en eerste opvang tot rehabilitatie en reïntegratie. Zij ontvangt haar middelen van particulieren in Nederland en van (internationale donors. De grondslag en inspiratiebron voor het beleid en de activiteiten van ZOA is de Bijbel. ZOA verstaat het Evangelie zoals beleden in de belijdenisgeschriften van de Reformatie. De afdeling Fondsenwerving Voorlichting(FoVo) zoekt m.i.v. 1 september 1999 in verband met uitbreiding een die werkzaam zal zijn in de provincies Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant en Limburg. Functie-inhoud: Het accent van het werk ligt op de instandhouding en de uitbreiding van het aantal huis-aan-huis collectes. Als Rayoncoördinator werf, motiveer, begeleid en instrueer je vrijwilligers. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor het bevorderen en het organiseren van fondsenwervings- en voorlichtingsactiviteiten in jouw rayon. Wij zoeken iemand met: een flexibele en dienstverlenende instelling; een afgeronde MBO-opleiding met enige jaren werkervaring; organisatietalent en probleemoplossend vermogen; gevoel voor het werken met vrijwilligers; kennis en inzicht van de kerkelijke kaart van Nederland. Overige eisen: woonachtig in het werkgebied; beschikt thuis over een adequate werkplek; in het bezit is van rijbewijs B; meelevend lid is van een protestants christelijke kerk; onderschrijft de grondslag en doelstelling van ZOA-Vluchtelingenzorg. ZOA-Vluchtelingenzorg biedt: een fulltime baan (38 uur) in een tijdelijk dienstverband van 2 jaar; daarna behoort, afhankelijk van het resultaat, een vast dienstverband tot de mogelijkheden; een afwisselende en zelfstandige functie met goede arbeidsvoorwaarden. Schriftelijke sollicitaties met C.V. kunnen tot 14 dagen na verschijning van deze advertentie worden gezonden aan: ZOA-Vluchtelingenzorg, ta.v. mw. J.A. Hekstra, Hoofd F0V0, Postbus 4130, 7320 AC APELDOORN. Een informatiepakket kan worden aangevraagd. (055 3663339) Een assessment kan onderdeel uitmaken van de selectieprocedure. VLUCHTELINGEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 42