PERSONEEL "Als het stormt maak ik me weinig zorgen Ik heb mijn werk goed gedaan." Vsrburg-Holiand b.v. De Goese Golf Vedior Golfclubhuis De Ganzenkooi wordt kinderopvang Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat VACATURES 50 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT Z ZATERDAG 24 APRIL 1999 - Door de ingebruikname van het nieuwe clubhuis wordt per 1 september 1999, een nieuwe bestemming gegeven aan het bestaande clubhuis De Ganzenkooi. Het gebouw is uitstekend geschikt (met enige aanpassingen) voor commercieel georganiseerde kinderopvang. Doelgroep: golfspelende ouders en bewoners van het Goese Meer en omgeving (structureel en incidenteel) Het gebouw wordt volledig gestoffeerd en ingericht beschikbaar ge steld. Inrichting en organisatievorm etc. in overleg. Voorwaarden: - gezond financieel beheer - huurcontract voor 5 jaar Wij vragen sollicitanten, die De Ganzenkooi wensen te huren en voor eigen rekening en risico met bovenvermeld doel willen exploiteren. Sollicitaties kunt u schriftelijk richten aan: de directie van Expl. Mij. Goese Golf B.V. Golfpark 52 4465 BH Goes Oudenallen Beheer BV heeft vier werkmaatschappijen met vestigingen in Woerdense Verlaat, Geertruidenberg en Amstelveen. De Oudenallen Bedrijven zijn o.a. gespecialiseerd in funderingswerkzaamheden en het maken van prefab betonconstructies voor de woning- en utiliteitsbouw. Drie eigen betonmortelcentrales, twee goed geoutilleerde fabrieken voor vervaardiging van prefab betonproducten en circa 285 medewerkers in vaste dienst, vormen de organisatie. Voor de regio Zeeland zijn wij op korte termijn op zoek naar HEIERS EN/OF HEIKRAANMACHINISTEN of mensen die hiertoe willen worden opgeleid. Heeft u interesse in funderingswerk zaamheden en zoekt u een positie in een gezond familiebedrijf, waar in een uitstekende sfeer met verschil lende zusterbedrijven wordt gewerkt aan de verdere uitbouw van het bedrijf? Postbus 186. 3440 AD Woerden, Lange Meentweg 40. 3652 LB Woerdense Verlaat, telefoon 0172-406140, telefax 0172-406161 Neem dan telefonisch contact op met de heer L.A.M. de Jager, telefoon 0172-406140. U kunt ook een sollicitatiebrief schrijven aan: Oudenallen Funderingstechnieken BV t.a.v. de heer L.A.M. de Jager, Postbus 186, 3440 AD Woerden. OUDENALLEN VEELZIJDIG IN BETON Tom Versteeg, projectleider bij Rijkswaterstaat Rijkswaterstaat, een onderdeel van het ministerie van Verkeer en Waterstaat, vervult een belang rijke rol in de aanleg, het beheer en onderhoud van de (hoofd)infrastructuur van Nederland. Was in het begin het 'toezicht op de dijken en de waterstaatkundige toestand des Lands' de primaire verantwoordelijkheid, tegenwoordig kent de organisatie de volgende 'kerntaken': bescherming tegen overstromingen, de zorg voor rijkswegen en rijkswateren, duurzame en bruik bare watersystemen en bevorderen van de verkeersveiligheid Sinds 7 798 is het werkterrein niet alleen uitgebreid, de manier waarop de zaken worden benaderd is ook aangepast aan de eisen van de huidige tijd Rijkswaterstaat luistert bi/ het vervullen van zijn taak aandachtig naar de maatschappij, die niet alleen opdrachtgever, maar ook kritisch toeschouwer én gebruiker is. Van medewerkers wordt verwacht dat zij werken aan oplossingen met oog voor de samenleving, en met respect voor de mening van anderen. Dat die oplossingen daardoor soms niet uit de boekies komen, is één van de aspecten die het werken biRijkswaterstaat aantrekkelijk maken. Tegelijkertijd dient een kwalitatief hoogwaardig product tegen een verantwoorde prijs te worden gerealiseerd Dit vereist gedegen kennis en een groot verantwoordelijkheidsgevoel. In totaal werken bij Rijkswaterstaat 10.000 mensen, verdeeld over 10 regionale directies en 6 specialistische diensten. Op dit moment zi/n er o.a vacatures bij de hiernaast genoemde directie. Voor overige vacatures kunt u kijken op onze Internetsite: www.minvenw.nl/rws/perspectief U kunt bij ons op twee manieren solliciteren. Een schriftelijke sollicitatie, voorzien van curri culum vitae, kunt u binnen 14 dagen richten aan RVZS-helpdesk, postbus 593, 1200 AN Hilversum, graag onder vermelding van het betreffende vacaturenummer. Solliciteren per e-mail is ook mogelijk. Stuur een bestand met daarin uw brief en c v. aan. rwshelpdesk@tmpw.nl Het ministerie wil meer vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden in dienst nemen Bi/ gelijke geschiktheid genieten zide voorkeur. Er zijn mogelijkheden voor kinderopvang Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Administratief medewerker v/m LBO'er Afdeling Administratie Beheer en Bestuur, dienstkring Deltakust, Neeltje Jans (gemeente Veere) Het betreft een interessante functie bij de -Directie Zeeland De Directie Zeeland is verantwoordelijk voor een breed scala van ontwikkelingen op het gebied van (auto)snelwegen en vaarwegen, van waterkeringen en havenbeheer, van water huishouding en oeververbindingen. Tevens voert de directie het beheer over en houdt toezicht op rijkswegen en rijkswateren. De zorg dus voor de infrastructuur in de regio Zeeland. Hierbij spelen, naast veiligheid en economie, de belangen van milieu en landschap nadrukkelijk mee bij de keuzes die worden gemaakt Bij de directie werken circa 900 medewerkers. De werkzaamheden die u bij de afdeling Administratie Beheer en Bestuur bij de dienstkring Deltakust gaat verrichten, zijn van uiteenlopende aard. Zo bent u verantwoordelijk voor het voeren van het documen taire beheer en voorziet u het management van de secretariële ondersteuning die een goede bedrijfs voering mogelijk maakt. Daarnaast neemt u de afhandeling van de postzaken voor uw rekening, terwijl algemeen-administratieve taken eveneens deel uitmaken van uw bezigheden. Eisen Een LBO-werk- en -denkniveau is een geschikte basis voor succes in deze functie. Vereist is daar naast kennis van regelgeving en procedures gericht op de uitvoering van post- en archiefzaken, waarbij te denken valt aan de opleiding SOD 1 (of gelijk waardig). Goede beheersing van de Nederlandse taal is belangrijk, evenals ervaring met het collatio neren van teksten. Ten slotte bent u gewend met de computer te werken en kent u de ins en outs van onder meer Windows 95. Salaris Uw salaris bedraagt maximaal f 3.997,- bruto per maand (schaal 5 BBRA '84), exclusief 8% vakantie geld. Informatie Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mevrouw J.M Braai, hoofd Administratie Beheer en Bestuur, telefoon (0111) 65 93 02 Het betreft een tijdelijke functie (twee jaar), voor maximaal 20 uur per week. verdeeld over vijf werk dagen De werkzaamheden dienen tussen 9 00 en 14.00 uur vemcht te worden. Het vacaturenummer is 13/PZC. Elektrotechnisch opzichter v/m Twee MTS'ers-E of gelijkwaardig Oosterscheldekering/het Krammersluizencomplex, Veere/Bruinisse Het betreft twee boeiende functies bij de hierboven omschreven Directie Zeeland U gaat werken voor de Oosterscheldekering (Veere) of het Krammersluizencomplex (Bruinisse) Taken U bent verantwoordelijk voor de werkvoorberei ding van en het houden van toezicht op door derden uit te voeren onderhouds- en verbeterings werkzaamheden. Ook zorgt u voor de periodieke controle en inspectie van de technische installaties van objecten die u onder uw hoede hebt. Het verrichten van storingswachtdiensten en het zelfstandig oplossen van storingen (ook op zon en feestdagen) behoort eveneens tot uw taken pakket. Voor de functie in Veere is vereist dat u een MTS- opleiding Elektronica of een gelijkwaardige studie hebt afgerond. Daarnaast beschikt u over een aanvullende opleiding op het gebied van sterkstroomtechniek. Voor de functie te Bruinisse is een opleiding MTS Elektrotechniek en een aanvullende opleiding op het gebied van elektronica vereist Voor beide functies zijn kennis van pc en computertechniek onmisbaar. Ook gaan we ervan uit dat u belangstelling hebt voor andere vakdisciplines en bereid bent cursussen te volgen, bijvoorbeeld op het terrein van PLC, hoogspanning, hydrauliek e d Praktische ervaring met het onderhoud van grote bestunngsinstallaties (Veere) c q. elektrotechnische installaties (Bruinisse) is een pre. Rijbewijs BE is onontbeerlijk. Salaris Uw salaris bedraagt, op basis van een 36-urige werkweek, maximaal f 4 602,- bruto per maand (schaal 7 BBRA '84), exclusief 8% vakantiegeld. Informatie Voor informatie over beide functies kunt u contact opnemen met de heer P A M Vos, hoofd onder houd elektrotechniek, telefoon (0113) 24 78 20. Daarnaast kunt u bij de heer K. Groeneveld, hoofd onderhoud Oosterscheldekering. en de heer J.C. Lmdenbergh, rayonchef elektrotechniek Oosterscheldekering, telefoon (0111) 65 92 48, terecht voor inlichtingen over de functie in Veere De heer H. Bestebreur, rayonchef elektrotechniek Krammersluizencomplex, telefoon (0167) 57 32 54, verstrekt informatie over de functie in Bruinisse In verband met de te verrichten storingswachtdienst dient u op ten hoogste een half uur reisafstand van uw standplaats gehuisvest te zijn. De functies kunnen niet in deeltijd worden vervuld. Het vacaturenummer voor de functie in Veere is 21/PZC en voor de functie in Bruinisse 20/PZC. Medewerker Onderhoud en Verbetering/ assistent-projectleider v/m HBO'er Civiele Techniek Afdeling Onderhoud en Verbetering, dienstkring Zeeuwsch Vlaanderen, Terneuzen Het betreft een veelzijdige functie bij de eerder omschreven Directie Zeeland. Uw werkterrein betreft zowel wegen (momenteel het belangrijkste taakonderdeel) als waterwegen/ -kenngen en sluizen Het ontwerpen en voor bereiden van onderhouds- en reconstructie bestekken hiervoor staat centraal in uw werkzaam heden, evenals het doen van terreinverkenningen, inclusief plansituatie-, besteks-, uitzet- en constructie tekeningen. Een leidinggevende rol speelt u met name bij de uitvoering van dergelijke projecten. Hierbij treedt u op als Directie UAV Bovendien houdt u zich bezig met de implementatie van methodieken als Kwaliteitszorg en de toepassing van alternatieve matenalen. In dit kader hebt u binnen de dienst kring ook de functie van contactpersoon. U hebt de opleiding HBO Civiele Techniek succesvol afgerond (of beschikt over een gelijkwaardig werk en denkniveau) en weet het nodige van automa tisering m het algemeen en geautomatiseerde ontwerpsystemen in het bijzonder (zoals Autocad). Relevante werkervaring is onmisbaar, vooral met de voorbereiding en uitvoering van civieltechnische werken en de toepassing van de RAW-systematiek. Ministerie van Verkeer en Waterstaat Hebt u daarnaast de opleiding besteksschrijver en/of Directie UAV afgerond, dan spreekt dat in uw voor deel Ook kennis van zowel geautomatiseerde besteksontwerpsystemen (GWW-bestek, GWW-calc) als bedrijfsadministratie en kwaliteitszorg-/beheer- systemen (BPN, WB 2000) is een pre. Salaris Uw salans bedraagt maximaal f 5.189,- bruto per maand (schaal 8 BBRA '84), exclusief 8% vakantie geld. Informatie Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer M. Huijsman, hoofd van de dienstkring, of de heer J Cappon, hoofd afdeling Onderhoud en Verbeteringswerken, telefoon (0115) 68 68 00 Het vacaturenummer is 12/PZC. Als intermediair op het gebied van o.a. uitzending kijkt Vedior Personeelsdiensten niet alleen naar wat u kunt, maar ook naar wie u bent. Deze optelsom noe men wij talent. En daar maken wij graag werk van. U kunt direct aan de slag in één van de volgende functies (M/V): Technisch Elektromonteurs. Voor elektromonteurs hebben wij werk in de industrie en woningbouw. Voor sommige vacatures is VVA-I vereist. Heeft u werk ervaring als elektromonteur, dan hebben wij af wisselend werk voor zeer lange tijd. Voor meer in formatie kunt u contact opnemen met André Vers tappen. Dakdekkers/leerling dakdekkers. Heeft u geen hoogtevrees en bent u bereid de handen uit de mouwen te steken, dan kunt u per direct aan de slag als (leerling) dakdekker. Het werk is voor zeer lange tijd met goede vooruitzichten. Info: André Verstappen. Bouwkundig medewerkers. Heeft u een afge ronde opleiding mts-/hts-Bouwkunde en enige werkervaring? Voor enkele opdrachtgevers zoeken wij met spoed bouwkundigen voor projecten in Zeeland. Het betreft ondermeer het begeleiden van nieuwbouwprojecten en behandelen van bouwvergunningen. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met André Verstappen. Constructiebankwerkers. Voor diverse bedrij ven in Goes en omgeving zoeken wij per direct constructiebankwerkers/lassers. Heeft u Its- Metaal, kunt u goed tekening lezen en heeft u enkele jaren werkervaring, dan hebben wij een leuke baan voor u. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met André Verstappen. AutoCAD-tekenaar Elektro. Voor een hts'er of mts'er met een gedegen kennis van AutoCAD 14 hebben wij een afwisselende baan bij een elektrotechnisch installatiebureau met zeer goede vooruitzichten. Voor meer informatie kunt u con tact opnemen met André Verstappen. Voor alle bovenstaande vacatures is werkervaring en een rijbewijs een pre. Beschikt u hier echter niet over, maar denkt u wel in aanmerking te ko men, aarzel dan niet, maar neem snel contact op. Horeca Kok. Voor het komende zomerseizoen zoeken wij zelfstandig werkende koks voor diverse bedrijven. Het betreft hier zowel fulltime als parttime werk. heeft u interesse? Neem dan contact op met Caroline den Engelsman. emeen Magazijnmedewerkers/orderpickers. Voor een groothandel in levensmiddelen in Kapelle- Biezelinge zijn wij per direct op zoek naar enthou siaste en accurate orderverzamelaars. Weet u van aanpakken en wilt u binnen een leuk jong team fulltime werken, dan kun je voor langere tijd aan de slag. Neem voor meer informatie contact op met Christa Paauwe. Toezichthouder zwembad. Houdt u van zwem men en gaat u graag met mensen om? Dan kunt u de komende zomer op oproepbasis aan de slag als toezichthouder in het sportcomplex in Kapelle. Een EHBO-diploma is een pre. Neem voor meer informatie contact op met Christa Paauwe. Medewerkers groenvoorziening. Werkt u graag buiten en heeft u groene vingers, dan heb ben wij voor u leuke vacatures in de groen voorziening. Vakantiekrachten. Op zaterdag 29 mei zijn wij geopend van 10.00 tot 15.00 uur, speciaal voor vakantiekrachten-inschrijvingen. Kom zeker langs, een leuk presentje ligt voor u klaar. Neem voor meer informatie contact op met Vedior Personeelsdiensten, Grote Markt 12. Telefoon: (0113) 22 32 20. Werk maken van talent Alg TECHNISCH BUREAU - MACHINEFABRIEK Verburg-Holland b.v. met bedrijfsvestiging te Colijnsplaat is een moderne onderneming die zich in opdracht van overheid en bedrijfsleven reeds driekwart eeuw bezighoudt met het vervaardigen, resp. verlenen van kwalitatief hoogstaande producten en diensten. De organisatie kent productgroepen voor Enigineering en Ontwerp, Elektrotechniek, Werktuigbouwkundige Installatietechniek en Gespecialiseerde Apparaten- en Machine bouw. De huidige onderneming is uitgegroeid tot een vooraanstaand en veelzijdig bedrijf met een sterke marktpositie, dat naam heeft gemaakt in zowel Nederland als binnen de Eu ropese markt. Wegens vertrek van de huidige functionaris ontstaat binnen de administratieve organi satie per 17 mei 1999 een vacature voor een jonge administratief medewerker (m/v) voor een volletijdsfunctie (38 uur/week) Tot de taak behoren: receptie en teiefoonbehandeling tekstverwerking ondersteuning administratief beheer algemeen Functie-eisen: voltooide opleiding MEAO(secretarieel) met praktijkervaring Office 97 goede kennis van Duitse en Engelse taal Belangstellenden worden verzocht hun sollicitatie met opgaaf van een curriculum vitae, binnen 8 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan: Directie Verburg-Holland b.v Molenweg 1 4486 PP COLIJNSPLAAT t

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 52