personeel ffm ujjj v; verzorgende m/v oproepkracht m/v A. JUNIOR FIELD SALES MANAGER MA/ B. CHEF INKOMENDE GOEDEREN M/V uni xpharma lors eie archiefmedewerker m Neurologieverpleegkundige Kraamverpleegkundige Leerkracht bovenbouw/ adjunct directeur AREEIDSfZlBUREAU «ilii GEMEENTE MIDDELBURG schilder m/v Zorgcentrum Sint Willibrord 44 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 24 APRIL 1999' UNIPHARMA VOF is in Nederland één van de toonaangevende volgesorteerde groothandels in drogiste- nj-artikelen. Met een assortiment van ruim 15.000 artikelen en een klantenbestand van 650 drogisterijen, apotheken en parfumeriespeciaalzaken werkt Unipharma aan een verdere uitbouw van haar klantenbe stand en aan de versterking van de marktpositie van haar afnemers. Om dit klantenbestand zo goed mogelijk te blijven begeleiden, zoekt Unipharma voor haar afdeling Retail- ondersteuning: deze functie zal tijdens de inwerkperiode op 50/50 basis in de binnen- en buitendienst worden verricht. Taken: - begeleiding van en bezoek aan bestaande klanten - assistentie bij winkelinrichtingen - invoeren en factureren van bestellingen De kandidaat waar onze voorkeur naar uitgaat, beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Ver der heb je een slagvaardig karakter en een doortastende persoonlijkheid. Je bent accuraat van nature. Je hebt een opleiding op minimaal MBO-niveau genoten en bent bekend met de computer. Tevens heb je affiniteit met drogisterij-artikelen. Ervaring in een soortgelijke functie is zeker een pre. Om de goederenstroom van haar leveranciers en naar haar afnemers zo efficiënt mogelijk te blijven bege leiden, zoekt Unipharma voor haar afdeling Inkomende Goederen: Taken: - ontvangen en controleren van binnenkomende goederen - coördineren en structureren van de werkzaamheden - zorgdragen voor een tijdige afhandeling Onze voorkeur gaat hierbij uit naar een flexibele, enthousiaste kandidaat met een positieve werkinstelling. Je opleiding is van minder belang, maar enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie is een vereiste. Wij bieden jullie een aantrekkelijke werk-omgeving met enthousiaste collega's, die zich volledig inzetten voor de opbouw van het bedrijf. De primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn uiteraard in overeen stemming met de functie-eisen. Voor de functie van Junior Field Sales Manager wordt o.a. een auto van de zaak ter beschikking gesteld. Schriftelijke reacties kun je richten aan: UNIPHARMA VOF T.a.v. Afdeling Personeelszaken Postbus 57 4330 AB MIDDELBURG Reacties ontvangen voor 8 mei lopen mee in de sollicitatie-procedure. Retail-organisatie voor DROGIST en APOTHEEK Randstad Transportdiensten biedt gekwalificeerde chauffeurs ruime mogelijk heden om op projectbasis voor opdracht gevers aan de slag te gaan. En zorgt daarbij voor goede begeleiding, eventueel aan vullende opleiding en continuïteit. Of het nu gaat om vrachtwagen-, taxi-, bus-, of privéchauffeurs. Chauffeur afzetsystemen m/v Voor een aantal bedrijven zijn wij op zeer korte termijn op zoek naar chauffeurs die ervaring hebben met haakarm en portaal afzetsysteem. U bent goed bekent in de regio en u bent in het bezit van uw C(E)rijbewijs en u CCV-B diploma. Voor chauffeurs zonder ervaring bestaat er eventueel een mogelijkheid tot opleiding. Informatie bij Linda Groeneveld/Remco Rouw, tel. (0113) 27 48 50, Goes, v/d Spiegelstraat 2. Inschrijfavond Op Donderdag 6 mei van 17.30 tot 21.00 uur houdt Randstad Transportdiensten in Goes een inschrijfavond. Op deze avond kun je als (werkzoekend) chauffeur kennis maken met onze organisatie en onze vacatures. Als je op zoek bent naar een baan als chauffeur in het beroepsgoederen- of eigen vervoer, dan ben je van harte welkom. We kunnen je dan tevens onze opleidingsmogelijkheden laten zien. o Informatie bij Remco Rouw Linda Groeneveld, tel. (0113) 27 48 50, Goes, v.d. Spiegelstraat 2. Chauffeur vervoer agrarische produkten m/v Voor een aantal bedrijven zijn wij dringend op zoek naar chauffeurs die ervaring hebben met een trekker oplegger en/of een combinatie. Het betreft nationaal en internationaal vervoer. Er zijn mogelijkheden voor zowel in het weekend en door de week. Informatie bij Linda Groeneveld/ Remco Rouw, tel. (0113) 27 48 50, Goes, v/d Spiegelstraat 2. ir randstad transportdiensten ApVERTEREN DOET. VERKOPEN Turfkade 11 4461 AP Goes Tel. (0113) 25 15 55 Wij zijn met spoed op zoek naar een: Chef-kok Waf bieden wij? - fulltime jaarbetrekking - salariëring volgens horeca CAO - prettige werksfeer Waf vragen wij - diploma voortgezet restaurantkok - leermeester diploma - leeftijd 25 tot 45 jaar - enthousiaste en flexibele instelling Voor meer informatie en/of sollicitatie bel: Braai-Tapperij Karei V, tel. 0113-251555 en vraag naar Macht el d Spelier. 22.000 ui M.OOO ha oppervlakte IS dorpen Overwegend agrarisch, fruitteelt Waardevolle cultuur- t landschappen, maar ook gemeente Zeehaven-, industrie- en energiegemeente gemeente - De gemeente bestaat uit de sectoren Middelen, Ruimtelijke Ontwikkeling en Maatschappelijke Ontwikkeling. Er werken in totaal 150 medewerkers samen oan een goed product In de ambtelijke organisatie staan klantgerichtheid, kwaliteit en resultaatgerichtheid centraal. Verantwoordelijkheden zijn zo laag mogelijk in de organisatie neergelegd. Borsele vraagt een: bij de afdeling Interne Zaken voor 36 uur per week. Functie informatie: beheer en verzorging van het dynamisch en semi-statlsch archief uitlenen van archiefbescheiden en dossiers archiefseiectie en vernietiging van archief bescheiden behandeling van voornamelijk de uitgaande post voortgangs- en afdoeningscontrole verstrekken van inlichtingen diverse op Post- en Archiefzaken voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: vaktechnische opleiding SOD I en SOD II ervaring in genoemde werkzaamheden goede contactuele vaardigheden en een dienst verlenende instelling beschikken over een klantgerichte en collegiale werkhouding goede beheersing van de Nederlandse taal. Borsele biedt: Een salaris tot maximaal 4.620,00 (schaal 7) bruto per maand (full-time). Borsele wil: De gemeente wil meer vrouwen in dienst nemen Zij die belangstelling hebben voor deze functie worden nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. De gemeente heeft kinderopvang en ouderschaps verlof. Uw reactie: Meer informatie over deze functie wordt u graag verstrekt door Chris Maas, hoofd van de afdeling Inteme Zaken tel. 0113-561730, toestel 333. Sollicitaties voor 3 mei 1999 te richten aan het college van Burgemeester en wethouders van Borsele. Postbus 14450 AA Heinkenszand. onder vermelding van 'P&O' in de linkerbovenhoek van de enveloppe Acqwttie naar oarJe*tmg von drzf wordt nrö op prp gesteld Het Van Weel- Bethesda Ziekenhuis is een algemeen zieken huis. Klein maar compleet met 140 bedden en een breed aanbod aan specialis men. Kenmerkend zijn de plezierige werk verhoudingen en de patiëntvriendelijke sfeer. Het ziekenhuis heeft een christelijke identiteit. Het verzorgings gebied is het eiland Ooeree-Overflakkee en omliggende gebieden. Dit eiland biedt een aantrekkelijke, rustige ZIEKENHUIS DIRKSLAND VAN WE EL-BETHES DA ZIEKENHUIS DIRKSLAND (GOEREE-OVERFLAKKEE) Wij zoeken een enthousiaste en een enthousiaste Functie-informatie Voor beide functies geldt een dienstverband van tenminste 32 uur gemiddeld per week. Functie-eisen Neurologieverpleegkundige: - diploma A-verpleegkundige/HBO-V; - ervaring met het verplegen van neurologiepatiënten; - een gerichte neurologie-opleiding is een pre; - bereidheid tot het volgen van een neurologie-opleiding. Kraamverpleegkundige: - diploma A-verpleegkundige/HBO-V; - recente ervaring met het verplegen van (kraam)vrouwen; - specialisatie obstetrie/gynaecologie. Gelet op de grondslag van ons ziekenhuis is een protestants-christelijke levensovertuiging gewenst. De salariëring (FG 40 respectievelijk FG 45) en de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Informatie Meer informatie wordt u graag verstrekt door mevrouw L. Ruiter, hoofd interne en kinder geneeskunde, of door de heer C.F.J. Kamp, teamleider cardiologie/neurologie, dan wel door mevrouw C.A. Streler-Polet, hoofd chirurgie/kraam/gynaecologie, of mevrouw E. Mijnders, teamleider kraam/gynaecologie a.i., telefoon (0187) 60 73 00. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 8 mei a.s. richten aan de afdeling personeelszaken van het ziekenhuis, Stationsweg 22, 3247 BW Dirksland. vlissingse school vereniging Govert Flincklaan 1 4383 WB Vlissingen Met ingang van het schooljaar 1999/2000 is er bij de Vlissingse School vereniging een fulltime vacature voor een De Vlissingse Schoolvereniging is een school voor Neutraal Bijzonder Onderwijs. De leerlingen komen uit de regio Vlissingen. Er wordt klassikaal les gegeven met voldoende ruimte voor zelfwerkzaamheid en individuele begeleiding. De school zet haar leerlingen aan tot zelfstandig handelen, verantwoordelijk heid en respect voor ieders levensover tuiging op politiek en religieus gebied. De personeelsformatie bestaat uit 14 leerkrachten, verdeeld over negen groepen, alsmede een vakleerkracht voor gymnastiek en een remedial teacher. Inlichtingen worden u graag verstrekt door de heer R.C. Kats, directeur, tel. 0118-467591, privé 0118-460495 of mevrouw Drs. L.G. Heiwig- van Elsacker, voorzitter bestuur, tel. 0118-410646. FUNCTIE-INFORMATIE De directe zorg als vaste leer kracht voor een groep in de boven bouw. In samenspraak met de directeur een actieve bijdrage leveren aan de organisatie binnen de school. FUNCTIE-EISEN Het bestuur zoekt een enthousiaste leerkracht met minimaal 5 jaar ervaring in de mid den- of bovenbouw leidinggevende en organisatori sche kwaliteiten affiniteit met het neutraal bijzonder onderwijs vaardigheid in het werken .met computers. SOLLICITEREN Uw sollicitatie met cv kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van de ze advertentie richten aan het be stuur van de Vlissingse Schoolver eniging t.a.v. mevrouw Mr. N. van der Ploeg-Hogervorst. Postbus 352, 4380 AJ Vlissingen. Deze week bij het Arbeidsbureau SPACKSPUITER Voor een relatie in Krabbendijke zijn wij op zoek naar een ervaren spackspuiter. Kandidaten met ervaring als stukadoor mogen ook reageren. De functie is voor de duur van het project. Meer infor matie kunt u krijgen bij Els Drost, Arbeidsbureau Goes, tel. 0113-240500. Vacaturenummer 24105-99. KOK SHOWROOM Voor een relatie zijn wij op zoek naar een kok. Het betreft het bereiden van maaltijden en hapjes in een keuken- showroom op de zaterdag van 9.00 uur tot 16.00 uur. U kunt zelf bepalen wat er gekookt wordt. U hebt ervaring als kok of bent een echte hobbyist wat betreft koken. Daarnaast bent u repre sentatief en hebt u gevoel voor presenta tie. Hebt u interesse of wilt u meer infor matie, dan kunt u contact opnemen met Jolanda v/d Velden, Arbeidsbureau Goes, tel. 0113-240500. BLOEMBINDER Voor een bloemisterij in Middelburg zoeken wij een leerling-bloembinder. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Lucy Hamelink-Menig, Arbeidsbureau Middelburg, tel. 0118- 683400. Vacaturenummer 22969-99. PARKETLEGGER Voor een groeiend bedrijf in Middelburg zijn wij op zoek naar een jonge, energie ke parketlegger. Ben je representatief, ambitieus, flexibel, klantvriendelijk en in bezit van rijbewijs B, dan is dit de juiste baan voor jou. Voor meer infor matie kun je contact opnemen met Lucy Hamelink-Menig, Arbeidsbureau Middelburg, tel. 0118-683400. Vacaturenummer 24137-99. SCHILDER/GLASZETTER Voor diverse schildersbedrijven op Schouwen-Duiveland zijn wij met spoed op zoek naar meerdere schilders en/of glaszetters die ingezet worden op ver schillende projecten in zowel de nieuw bouw als ook in onderhoud/renovatie. U hebt aantoonbare ervaring in soort gelijke functies. Een opleiding tot schil der is een pre. Het betreft verschillende contractvormen en arbeidstijden. Voor meer informatie kunt u contact op nemen met Michel Bremen, Arbeids bureau Zierikzee, tel. 0111-412953. Vacaturenummer 20289-99. VERKOOPMEDEWERKER Voor een moderne supermarkt zoeken wij een gemotiveerde en vrolijke kracht voor de afdelingen kaas-brood-vlees waren, koeling-diepvries en AGF. Het lossen en verwerken van de vracht als ook het schoonhouden van de winkel behoort tot de werkzaamheden. Voor deze functie is de genoten opleiding niet van belang. Een goede motivatie, klant vriendelijke opstelling en representativi teit zijn bepalend. Het betreft een con tract voor 16 tot 32 uur per week. Meer informatie bij Anouk Verschuur, Arbeidsbureau Zierikzee, tel. 0111- 412953. Vacaturenummer 23649-99. GLAZENWASSER Voor een schoonmaakbedrijf zijn we op zoek naar een glazenwasser met rijbewijs. Het is een vaste betrekking voor 38 uur per week. De werktijden zijn van 8.00- 17.00 uur. Een opleiding is niet noodza kelijk, enige ervaring ui het beroep wel. Bent u gemotiveerd en hebt u geen hoog tevrees dan kunt u bellen met Joke Bijl, Arbeidsbureau Zierikzee, tel. 0111- 412953. Vacaturenummer 241010-99. Voor alle vacatures geldt: m/v Het Arbeidsbureau staat voor u klaar. UllllVIlili IliHittHlitiédlIllliUiK. Middelburg 2030 een ondernemende stad met hart voor traditie. In 1998 zijn voor de gemeente Middelburg plannen ontwikkeld door stedenbouwkundige Professor Riek Bakker. Middelburg is trots op deze plannen. Er is een groot aantal ambitieuze projec ten gestart. Deze projecten geven een krachtige impuls aan de leefbaarheid van Middelburg. Er groeit een dynamische stad met veel ruimte voor vernieuwing. Een moderne stad, waar mensen zich welkom voelen en waar het uitstekend werken, wonen en leven is. Middelburg is onstuitbaar op weg naar de volgende eeuw. Bestuur en medewerkers wer ken hard aan de realisering van deze projecten Er wordt een beroep gedaan op de inzet en creativiteit van de ambtenaren. De gemeentelijke organisatie is een sectorenmodel en is opgebouwd uit de diensten Middelen, Maatschappelijke Zaken, Stadsbeheer en Stadsontwikkeling. De afdeling Eigendomsbeheer van de dienst Stadsbeheer bestaat uit de secties Civiele Techniek, Bouwkundig Beheer en Parkeerbeheer. Binnen de sec tie Bouwkundig Beheer vinden voorbereidende en uitvoerende werkzaamheden plaats met betrekking tot het onderhoud van gemeentelijke eigendommen. Voor deze sectie zijn wij op zoek naar een voor 36 uur per week Uw functie: - u verricht alle voorkomende schilderswerkzaamhe den aan verbouwprojecten of ten behoeve van bouwkundig onderhoud; - u schildert en brengt plakletters aan op aandui dingsborden; - u vervangt indien noodzakelijk kapotte ruiten in gebouwen; - u verwijdert algenaanslag en bekladdingen m.b.v. hoge drukreiniger en/of chemische oplosmiddelen. Wij vragen: - u beschikt over een vbo-opleiding, bijvoorbeeld lts of gelijkwaardig, aangevuld met de opleiding Vakbekwaam schilder; - u kunt zelfstandig werken; - u beschikt over een goede mondelinge uitdrukkings vaardigheid. Wij bieden: - afhankelijk van opleiding en ervaring een aanvangs salaris van minimaal f 2.526,-- (aanloopschaal IV) en maximaal f 4.011,-- (functieschaal V) bruto per maand; - doorgroeimogelijkheden, afhankelijk van de perso neelsbeoordeling, tot f 4.216,-- (uitloopschaal VI) bruto per maand. De gemeente kent een systeem van methodische personeelsbeoordeling. Inlichtingen: Voor meer informatie kunt u terecht bij de opzichter Bouwkundig Beheer, de heer M.G.G.M. de Kok, tel. (0118) 67 53 36 of bij het afdelingshoofd Eigendomsbeheer, de heer ing. F.M. Polderman, tel. (0118) 67 53 30. Algemene informatie: Bij de selectieprocedure wordt een vertegenwoordi ging van het personeel betrokken. U kunt uw sollicitatie voor donderdag 6 mei 1999 richten aan het college van burgemeester en wethou ders van Middelburg, t.a.v. het hoofd van de afdeling Personeel, Organisatie en Automatisering, de heer L. de Jongh, Lange Noordstraat 1, 4331 CB Middelburg, onder vermelding van vacaturenummer 99/06. De Katholieke Stichting voor Verpleging en Bejaarden zorg Walcheren beheert zorgcentrum Sint Willibrord in Middelburg, een verzorgingshuis met een rooms-katlio- lieke signatuur. Vanuil de katholieke levensbeschouwing stelt zorgcentrum Sint Willibrord zich ten doel ouderen, ongeacht geloof, levensbeschouwing of politieke overtui ging duurzaam huisvesting te verschaffen. Zorgcentrum Sint Willibrord streeft ernaar het zelfstan dig functioneren van de bewoners zoveel mogelijk te be vorderen door zorg op maat te verlenen. Het scheppen van een prettig woonklimaat, afgestemd op de wensen van de oudere mens, krijgt daarbij alle aandacht. Daarnaast organiseert en coördineert zorgcentrum Sint Willibrord in samenwerking met andere zorgaanbieders zorg voor zelfstandig wonende ouderen in het centrum van Middelburg. Zorgcentrum Sint Willibrord heeft zo'n 60 medewerkers in dienst Zorgcentrum Sint Willibrord Bachtensteene 1 4331 AB Middelburg Postadres: Postbus 481 4330 AL Middelburg Tel. 0118-61 69 51 Fax. 0118-63 85 77 Met ingang van 1 mei 1999 ontstaat een plaatsingsmogelijk heid voor een voor gemiddeld 24 uur per week, met name ten behoeve van de nachtdienst Tevens zijn er plaatsingsmogelijkheden voor gediplomeerde verzorgenden en helpenden als Voor eerstgenoemde functie kunnen belangstellenden die in het bezit zijn van het diploma bejaardenverzorging, ziekenverzorging of een vergelijkbaar diploma voor 1 mei 1999 hun schriftelijke sollicitatie sturen naar: Zorgcentrum Sint Willibrord t.a.v. de heer A. de Rijk. directeur Postbus 481 4330 AL MIDDELBURG Nadere informatie over de functie-inhoud is tijdens kantooruren verkrijgbaar bij mevrouw A. Goudzwaard (zorgmanager Sint Willibrord), telefoon 0118- 616951.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 46