Mineurstemming na gelijkspel Techniek wint van fysieke kracht V Martha de Boy boegbeeld tennisclub I Luctor kan ritme maar niet vinden Zinderende finale in volleybalbeker Basketballers met: zege naar de titel Terneuzense Boys en Dauwendaele delen de punten Pech voor Veerman in klassieker Savok haalt zonder spelen titel binnen uitslagen door Peter van Kouteren TERNEUZEN - Eigenlijk had den ze uiteindelijk tevreden moeten zijn met de puntende- ling (1-1). maar in de kleedka mers van Terneuzense Boys en Dauwendaele bleven de kopjes geruime tijd omlaag. Dauwen- dale treurde, omdat het zeven minuten voor het einde een vroeg verkregen voorsprong alsnog moest prijsgeven. De thuisploeg was in mineur, om dat uit de veelheid van kansen er slechts eentje was benut. De laatste weken van de compe titie in de tweede klasse E van het zaterdagvoetbal zijn voer voor rekenmeesters. De Zeeuws-Vlamingen hebben de kans op een plaats in de nacom- petitie ondanks het gelijkspel nog altijd in eigen hand. Een ge lijkspel zaterdag in en tegen het laag geklasseerde Middelburg is voldoende om tot de eindronde door te dringen. In de strijd te gen degradatie (via een nacom- petitie) is Dauwendaele daaren tegen verplicht te winnen van kampioen WC"68. Dan nog zijn de hoofdstedelingen afhanke lijk van Kruiningen, dat zich bij één punt uit de resterende twee wedstrijden buiten bereik van Dauwendaele speelt. Trainer Kees Human (Dau wendaele) complimenteerde zijn spelers met de inzet, maar was niet tevreden. ..Terneuzen- AARDENBURG - Diederik Veerman heeft zaterdag door pech een aardige klassering ver speeld in de klassieker Omloop van de Veluwe. De Zeeuws- Vlaamse junior zat lang in een kansrijke positie, maar kreeg op de beklimming van de Posbank een lekke band. Zondag reed Veerman een koers in het Belgische Oordegem. Hij werd 22e in de eindsprint van het peloton, nadat hij bij een ontsnapping op drie kilometer voor het einde was ingelopen. Winnaar werd de Belg Kevin van Raamdonk. SAS VAN GENT - Het gemeng de team van Savok/Outokumpu werd in de hoogste klasse van de recreatieve volleybalcompetitie in Sas van Gent zonder zelf te spelen kampioen. De koploper profiteerde van het puntverlies, dat naaste belager Savok/ABN AMRO (2-1 winst) leed tegen Garage Bode. Garage Bode snoepte de belang rijkste concurrent van Savok/ Outokumpu direct al in de eer ste set een punt af: 15-8. Daarna ontwikkelde zich een spannend duel, waarin Savok/ABN AM RO tot twee keer toe nipt aan het langste eind trok: met 15-13 en met 12-11. Dames De vrouwen van Peters Clea ning omzeilden een belangrijke klip. De ploeg met de minste verliespunten wees in een recht streekse confrontatie het op de tweede plaats gerangschikte Savok 2 met 2-1 terug. Peters Cleaning sloot de eerste twee sets winnend af (15-5. 15- 11) en liet de teugels in het derde bedrijf vieren. Dat resulteerde in winst voor Savok 2 (12-5). Niettemin blijft Peters Cleaning de belangrijkste titelkandidaat. De ploeg telt drie punten min der dan leider Cerestar en 'een halfje' minder dan Savok 2, maar speelde twee wedstrijden minder dan deze teams. In de tweede klasse bij de ge mengde ploegen nam Gerrit de Jonge door een 2-1 overwinning op Acke een optie op de kampi oenstitel. Handbalkeepster naar Leverkusen ROERMOND - Handbalkeep ster Debbie Klijn van Swift Roermond heeft een eenjarig contract getekend bij de Duitse Bundesligaclub Bayer Lever kusen. Klijn kwam in 1994 naar Swift, waarmee ze vier keer de landsti tel veroverde en driemaal be kerwinnaar werd. In totaal 22 keer werd ze geselecteerd voor de nationale ploeg. Debbie Klijn is de derde Neder landse handbalster die haar ge luk in de Duitse competitie gaat beproeven. Ursula Dekeling was in de jaren tachtig de eerste toen ze naar Lutzelinden ver huisde. Twee jaar geleden maakte Sas- kia Mulder de overstap van E &0 naar Herrentrup. ANP se Boys heeft het spel gemaakt en veel aangevallen Die goal was onvermijdelijk", realiseer de hij zich. „Het was ook ver diend, maar we hadden het niet meer mogen weggeven." Jaap Goossen, opgelucht na die late treffer. „Wij hebben het nog steeds in eigen hand. We moeten proberen om in Middelburg re vanche te namen voor het ver lies in de thuiswedstrijd (1-3). Dat zit me nog steeds niet lek ker." Voorsprong Dauwendaele kwam onver wacht vroeg op voorsprong, na dat Terneuzense Boys al twee mogelijkheden had laten liggen. Kees Duitemijer strandde in de derde minuut op de voet van de sterk keepende Ramon Telussa en Leon Goossen tikte even later zwaar gehinderd net over de lat. Edwin Leonhart demonstreerde bij de eerste uitval hoe je met kansen moet omspringen. De aanvaller ontsnapte even aan de aandacht van Mark de Pooter en schoot diagonaal binnen: 0-1. Daarna regende het kansen voor de thuisploeg, die de wed strijd dicteerde. Terneuzense Boys kreeg veel ruimte, maar wist er lange tijd niet van te pro fiteren. Marco Faassen, Mark de Pooter, Leon Goossen, Onno Ribbens, Jan-Gerard Hartman, Jaap Pijpelink, Timmy Lou- wiesse en Mark de Kunder stuit ten op de doelman, een uitgesto ken been van een verdediger of mikten naast of over. Totdat in de slotfase plots toch een bres in de Dauwendaele-defensie werd geslagen De Kunder verlengde een voorzet van Atmaca met het hoofd. Louwiesse draaide van een tegenstander weg en scoor de beheerst: 1-1. Terneuzense Boys: Ronald Gort Jack Scheele, Jaap Pijpelink Jan-Gerard Hartman. Mark de Pooter; Anrico van Hecke, On no Ribbens (66. Mark de Kunder Ayhan Atmaca, Kees Duite- meijer (64. Timmy Louwiesse); Marco Faassen, Leon Goossen. Dauwendaele: Ramon Telussa; Patrick Langemaire, Jeroen van de Schelde, Stefan van Dongen (86. Winay Ganesh), Marchel de Jonge; René de Nooijer, Robbert GriepFreddie Melaard, Fran cis Langemaire; Julio Fagun- dez, Edwin Leonhart (78. Johan Rouw). Marco Faassen van Terneuzense Boys (links) duelleert om de bal in de wedstrijd tegen Dauwendaele. Hulster Ambacht viert zestigjarig jubileum door Peter van Kouteren HULST - Ze was er al bij toen de club op 22 maart 1939 werd opgericht, is erelid van Hulster Ambacht en speelt nog steeds een keer of vier in de week een partijtje tennis. De 81-jarige Martha de Boy uit Hulst is het boegbeeld van de plaatselijke tennisclub, die zaterdag met een receptie het zestigjarig bestaan vierde. Handenschuddend stond ze in het middel punt van de belangstelling, omdat iedereen haar kent en ze zelf door het tennissen veel kennissen heeft gemaakt. ,,Ik heb in heel veel teams gespeeld", vertelde ze, „maar nooit ruzie gehad. Als ik met iemand sa menspeelde die het wat minder goed kon, nam ik zelf tweederde van de baan.Martha de Boy haalde tijdens de druk bezochte re ceptie mooie herinneringen op. Ze verhaal de over het eerste clubhuis („een tramhokje zonder deuren") en over de contributie, die in het eerste seizoen acht gulden bedroeg. „We gingen in de oorlog met de trein naar Terneuzen, om tegen Animo te spelen. Ik weet nog goed dat we onderweg allemaal uit de trein moesten en op de grond moesten gaan liggen, toen er vliegtuigen over kwa men vliegen." Martha de Boy werd vele malen Zeeuws kampioen en als A-speelster door Animo benaderd. „Maar we hadden thuis een sportzaak. Mijn vader vond dat ik het niet kon maken om in Terneuzen te gaan spe- foto Peter Nicolai Marcel van de Kreeke schiet Zaamslag vanuit een vrije trap op een 1-0 achterstand. Zaamslag houdt titelkansen door zege op Wolphaartsdijk (4-2) door Lucien Roelandt ZAAMSLAG - Na een zwaar bevochten, maar dik verdiende 4-2 overwinning op Wol phaartsdijk blijft Zaamslag de voornaamste kanshebber voor de titel in de vierde klasse van het zaterdagvoetbal. Het tref fen was een botsing tussen techniek en fysieke kracht. Die strijd werd beslist in het voor deel van de techniek, maar dat gebeurde zeker niet zonder ge luk. Want na een 1-2 ruststand voord Wolphaartsdijk kon de thuisploeg weer langzij komen door een van richting veran derde bal. Die treffer was het keerpunt in de wedstrijd. Blijkbaar had Zaamslag erop gerekend dat Wolphaartsdijk, al uitgeschakeld voor het kam pioenschap en een periodetitel op zak, de wedstrijd als een verplicht nummer zou be schouwen. Niets bleek minder waar. De bezoekers gingen energiek van start en zetten de thuisclub onder druk. Dat leidde in de twaalfde minuut tot de openingstreffer, met me dewerking van scheidsrechter Cor Heyt. De arbiter floot op appelleren van Wolphaartdijk voor hands. Doelman Nino van de Starre dirigeerde het verde digingmuurtje in de verkeerde positie. Marcel van de Kreeke joeg de bal van net buiten het strafschopgebied in de tou wen: 0-1. Voor de thuisclub het sein om de bakens te verzetten. In de 36e minuut kwam Zaamslag gelijk. David de Haan zette goed door en bood Leo Bracke een niet te missen kans: 1-1. De bezoekers leken even rijp voor de slacht. Het pakte echter an ders uit. Scheidsrechter Heyt zag een terecht vlagsignaal voor buitenspel over het hoofd. Harm Fluijt werd door Jairo Jandroep binnen de lijnen ge vloerd, wat Marcel van de Kreeke de kans bood om vanaf de elfmeterstip de bordjes op 1-2 te schieten. Niet mopperen Zaamslag mocht op slag van rust niet mopperen dat het bij die stand bleef. Harm Fluijt verscheen oog in oog met doel man Nino van de Starre, maai de topschutter van deze klasse (28 doelpunten) zag geen kans Van de Starre te passeren. De donderspeech van thuis club-trainer Nico Bakker in de rust deed wonderen. Met tech nisch goed verzorgd voetbal werden de bezoekers daarna overspeeld Eerst gingen scho ten van Leo Bracke, Jordy Bakker, Eric Tissink en Jacco den Hamer rakelinks naast, over of ze werden door de goed kepende Hans Eggebeen on schadelijk gemaakt. Totdat in de 73e minuut de bal na een loeihard schot van Jordy Bak ker door Stefan Kluifhout van richting werd veranderd en achter de kansloze Eggebeen in het net verdween- 2-2. Toen amper zestig seconden la ter Jordy Bakker op aangeven van Eiic Tissink de stand op 3- 2 bracht, bleek de tegenstand van de bezoekers gebroken Met nog twaalf minuten op de klok kreeg Leo Bracke een unieke mogelijkheid om de wedstrijd te beslissenDe kans bleek niet aan hem besteed. Het bleek uitstel van executie, want in dezelfde minuut scoor de Eric Tissink 4-2. Zaamslag: Nino van de Starre; Wim de Pooler. Jairo Jandroep, Je roen Hofman, Jacco Lucasse (54. Jerry van Toor). David de Haan, Ene Tissink, Leo Bracke, Jordy Bakker, Peter Jansen (74. Emiel Elzinga), Jacco den Hamer (74. Coen Goossen). Wolphaartsdijk: Hans Eggebeen; Jarno Waterman; Corné Verhee- zen, Stefan Kluifhout. Dennis A Schipper; Kees Kloosterman (45. Perry EveleensMarcel van de Kreeke, Mark TijssenDennis J A Schipper. Jan Blok (45. Bastiaan de Koeijer), Harm Fluijt. door Jan Roovers TERNEUZEN - Met de korfbal ploeg van Luctor gaat het niet goed. Op een redelijke start in de zaalcompetitie volgde een zwakke tweede helft en op het veld dreigt voor de Terneuzense derdeklasser eenzelfde situatie te ontstaan. Na de derde neder laag op rij moet zelfs worden ge vreesd voor lijfsbehoud en de stap terug naar de afdeling. Zaterdag werd bij ACKC met 10-9 verloren. BKC haalde bij Olympia een punt: 14-14. ACKC-Luctor 10-9. In een ma tige wedstrijd kreeg Luctor meer dan genoeg kansen om de wedstrijd te beslissen, maar eens temeer bleek scoren het grote manco. Zelfs de meest simpele kansen werden niet be nut. Voeg daarbij het teveel aan persoonlijke fouten die de ploeg maakte en het zal duidelijk zijn waarom Luctor niet beslissend afstand kon nemen. Kansen daarop waren na 4-2, 7-5 en 9-7 ruimschoots aanwezig, een fa lende afwerking gaf de thuis ploegtelkens de gelegenheid om weer aan te sluiten. En zelfs de volle winst te pakken nadat Luctor bij 9-9 kort voor tijd een strafworp miste. Scores Luctor: Yvonne Wisse 2, Monique Dellebeke 2, Danny Hamelink 2, Ellen Wisse, Peter Durink en Werner de Rooy. Olympia-BKC 14-14. Een punt voor de aanvallers van beide ploegen. Na de wat minder at tente opening van BKC waarin de thuisploeg naar 6-2 weg kon lopen, stroopten de bezoekende aanvalsvakken de mouwen op. Dat bleef niet zonder resultaat: na de aansluiting bij 6-6 zelfs 7- 8, maar ook 8-8 bij de rust. Me teen na de pauze moest BKC bij 10-8 achter weer aan de bak. De ploeg deed dat met overtuiging, ging in een zij-aan-zij-gevecht na 13-13 zelfs over de tegen standerheen: 13-14. In de slot minuut werden de punten ge deeld: 14-14. Scores BKC: Robert Veugelers 4. Jolanda van Haneghem 3, Mi- chiel Roest 3, Martin Scherbeijn 2, Karin Kolijn en Edwin Ver- planke. r* foto Peter Nicolai len.Nadat ze onder meer twee keer kampi oen van het Waasland was geworden en een aanbod vanuit België om trainer te worden naast zich had neergelegd, speelde ze tot haar 57e competitie voor Hulster Ambacht. De jubilerende vereniging is uitgegroeid tot een ruim vijfhonderd leden tellende club en beschikt in Hulst over een moderne accom modatie. Wethouder Ben Picavet (sportza ken) noemde Hulster Ambacht één groot collectief, waarin jong en oud samen actief is. De tennisclub houdt in het kader van het jubileum 13 mei een tennisclinic. Daaraan wordt meegewerkt door onder anderen Amanda Hopmans (die dit weekend voor het nationaal team tegen België uitkwam) en Stephanie Rottier. van onze sportredactie HULST - In het Hulster be- drijfsvolleybal (Bevobo) werd het seizoen traditioneel beslo ten met de bekerfinales bij zo wel de mannen als de vrouwen. Bij de mannen werd RCS win naar, bij de vrouwen Ferket en de Maat. Zo kort de eindstrijd duurde bij de mannen, zo veel tijd hadden de vrouwen nodig om een win naar aan te wijzen. Bijna twee uur vergde de eindstrijd tussen Ferket en de Maat en Van Water schoot, omdat dan weer de één dan weer de ander de opslag naar zich toe trok zonder dat een van beide teams daarvan kon profiteren. De geringe krachtsverschillen resulteerden in elk geval in een zinderende eindstrijd, waarin Van Waterschoot weliswaar een gunstige uitgangspositie ver wierf (via 15-12 in de eerste set), maar Ferket en de Maat vervol gens langzij kwam door de tweede set met 13-15 te winnen. In de derde en beslissende set ging de strijd voortdurend op nieuw gelijk op, maar in de slot fase was het dan toch Ferket en de Maat dat met 15-13 aan het langste eind trok en bekerwin- naaer werd. Veel minder boeiend de finale e. bij de mannen. Vooraf was al zo veel duidelijk dat RCS de uitge sproken favoriet was, maar dat het verschil zó groot zou zijn kon niemand bevroeden. 15-3 werd het in de eerste set en 15-4 in de tweede, zodat een derde set A niet eens nodig was. ti Na afloop van de bekerfinales en de gebruikelijke huldigings wedstrijden van de diverse kampioenen (Zaman Sport en Van Wesemael bij de vrouwen en Start/Smash 2000 en Brandax bij -de mannen) werden in de foyer van Den Dullaert de prij zen uitgereikt door BeVoBo- voorzitter Gerrit Naessens. di Motorsport Axel. 2e wedstrijd RES Trofee. Licentie houders. Reeksen: Filip van Dijck (2). Eindstand: 1 Filip van Dijck. 2. Arno Rut- tinger, 3. Henk Thijs, 4. Tom van Loon, 5. Peter Rottier. Vrijetijdrijders. Veteranen. Reeksen: Eric Peeters (2). Eindstand: 1. Eric Peeters, 2. Marco Meerschout, 3. Ed dy van Opstal, 4. Hendrik Schouteden, 5. Jan Hebbelynck. 250/500cc. Reeksen: Guy Dhaene (2). Eindstand: 1Guy Dhae- ne. 2. Jos Kesters, 3. Peter de Booy. 4. Willem-Jaap Janse, 5 Ron Bos 125cc. Reeksen: Johan Schelleman en Wouter Beckers. Eindstand: 1. Johan Schelle man, 2. Wouter Beckers. 3. Robert van de Boer, 4. Hein Hachmang, 5. Koen van Loon. 80cc. Reeksen: Twan van Liere (2). Eindstand. 1 Twan van Liere, 2. Stijn Huys, 3. Michael Kools, 4. Joeri van Liere, 5. RinusvanderVen. Volleybal Recreatieve competitie Sas van Gent. Vrouwen: Peters Cleaning-Savok 2 2-1 (15-5,15-11, 5-12), Swagemakers-C Line 3-0 (15-2,15-7, 15-1), Esplanada-Garage Bode 0-3 (6-15, 2-15, 8-15), Esplanada 2- Savok 3 2-1 (15-12, 7-15, 15-12). Ge mengd, eerste klasse; Garage Bode-Sa- vok2/ABNAMRO 1-2(15-8,13-15,11-12). Tweede klasse: Acke-Gerrit de Jonge 1-2 (4-15, 8-15, 15-11), Jeffrey's-Swagema- kers 0-3 (Jeffrey's n.o.g.). Bedrijfscompetitie Hulst Eerste klasse mannen: De Troubadour-Luctor Banden 1 1-2, RCS-De Sterre 3-0, Reynaertcolle- ge-Jong Morres 0-3. Eerste klasse vrou wen: WC Rhodos 2-Van Waterschoot 0- 3. Eindstanden. Eerste klasse mannen: 1. Start/Smash 2000 12-27; 2. Jong Morres 12-27; 3. RCS 12-27; 4. Luctor Banden 1 12-20; 5. De Sterre 12-11; 6. De Trouba dour 12-8; 7. Reynaertcollege 12-3. Tweede klasse mannen: 1. Brandax 10- 25;2. CVCDoolaege 10-21;3. Ambulo 10- 19; 4. ABN/Amro 10-13; 5. Luctor Banden 2 10-11; 6. Rijk bv 10-0. Eerste klasse vrouwen: 1. Zaman Sport 22-51; 2. Van Waterschoot 22-48; 3. De Fikser 22-48; 4. WC Rhodos 2 22-43; 5 Ferket en de Maat 22-41; 6. Cerestar Benelux 22-37; 7. Jong Morres 1 22-26; 8. WC Rhodos 2 22-25;9. Foto van Damme 22-24; 10. Voorwaarts 22-22; 11 SC Morres 1 22-18; 12. SC Mor res 2 22-11. Tweede klasse vrouwen: 1. Van Wese mael 18-45; 2. Jong Morres 2 18-34; 3. Wentzler Pauwels 18-32; 4. SC Morres 3 18-30; 5. De Sterre 18-28; 6. L'Entree 18'1 28; 7, Tence 18-25; 8. Broomchemie 18 I 18; 9. 'tHoeksken 18-15; 10. Total de Beujl Ie 18-14. TurnenI NK Acrogym te Vlissingen. Zeeuws» deelnemers: C-lijn gemengd paar: 3 Willy Geerts/Matty Baars, Forza GymJ nastica, 8.700 pnt. C-lijn vrouwentriojd< 16. Veerle van der Haar/Sabins^ Roomer/Aylin Tanfer. VTV, 7.625 pnijri C-lijn vrouwenpaar: 2. Maud vair1 Leening/Dalila Sandee, Forza Gymnastic ca, 8.800 pnt. C-lijn mannenpaar: 3Ü Christian van Nijf/Yannick Leys, VTVb| 8.500 pnt. B-lijn vrouwenpaar: 6. Kirsteif Keukelaar/Stephanie Geerts, Fonfe Gymnastica, 15.080 pnt. jW' ZaalvoetbaljL Rayon Hulst. A-klasse: 't Ros Beijaart/rVK kro Electro-Red's Roadhouse 1-4, D£f Zaak-Casteels/De Meerpaal 2-2, ZVI /Morres 4-Première/Zaman 2 7-5, IBB stallaties-ING bank 0-10. Stand: Red' Roadhouse 7-18, Casteels/De Meerpai 6-14, De Zaak 6-13, ING bank 6-9, ZVK /Morres 4 6-8, 't Ros Beijaart/Mikro Elecjlh tro 6-7, Rabobank 6-6, IBB Installaties 3, Première/Zaman Sport 2 7-3. B-klasse: The Corner-IZV 2 2-1, De Kroor ZVH/Morres 5 0-5, Den Dullaert-De R< zende Man 6-7, De Vlegel-Neckef mann/Stuntmarkt 1-2. Stand: De Reizei de Man 6-13, Den Dullaert 6-12, DeVle<_ 6-12, Neckermann/Stuntmarkt 6-11, T) Corner 6-10, IZV2 7-8, 't Anker/Schelfot 6-7, De Kroon 6-3, ZVH/Morres 5 7-3. Regio Terneuzen. Vierde klasse A: Instui f/Café Bee-Smit Sportprijzen 9-1, De Tr' angel-Kota Radja 8-6 Vierde klasse Broomchemie-Dow 3 5-4,Terneuzt Bonded Stores-Marmara 6-10. Eindstanden. Derde klasse A: 1 Qutili 12-23; 2. Bakkerij van Strien 12-16; 3. Rooy 12-14; 4. Plantenmarkt/Kota Rai 12-14; 5. Dow 2 12-13. Derde klasse Gemeente Terneuzen 2 12-27; 2. Adhai co 12-20; 3. Witte Boussen/de Bruin II 16; 4. Atoom Boys 12-15; 5. Checkpoi 12-8. Vierde klasse A: 1De Triangel I 31; 2. Kota Radja 12-19; 3. Instuif/C» Bee 12-12; 4. Smit Sportprijzen 12- Vierde klasse B: 1 Marmara 12-24, Dow 3 12-21; 3. Terneuzen Bonded Stcj1 res 12-19; 4. Broomchemie 12-12; 5. Ui tron Networks 12-8. door Aector Dooms TERNEUZEN - De reserves van Scheldesport werden zaterdag kampioen van de eerste klasse van de Zeeuwse basketbalcom petitie. Daardoor promoveert de ploeg naar de eerste klasse van het rayon. In Kapelle won nen de Terneuzenaren met 91- 76 van Smokkelhoek. Zaterdag sluit Scheldesport 2 het seizoen af met een thuiswedstrijd tegen Volharding. Het duel tegen Smokkelhoek verliep aanvankelijk zonder problemen. Na een goede start nam Scheldesport een 16-7 voorsprong, die in de slotfase van de eerste helft werd uitge bouwd tot twaalf punten; 42-30. Na rust profiteerde de thuisclub van de verslapping. Tien minuten voor het einde wat de partij in evenwicht; 58-5»] Een eindsprint van Scheldet sport leverde nog 33 punten o» voldoende om de titel te grijpen Topscorer van de eerste klasse i MarkBruurs geworden. De cent terforward bevestigde zijn i putatie door bijna de helft vaj de Terneuzense productie, punten, voor zijn rekening t nemen. Celim Gezmen scoordjj 25 punten. BV Souburg 2-Voorwaarts 24 (vrouwen): Een zwakke eeijf; ste helft bracht Voorwaarts c een onoverkomelijke achteijji stand; 35-8. bla de rust hersteld^ de Axelse ploeg zich enigszinL Jeugdspeelster Marianne Honij merson haalde bij Voorwaart) haar niveau, maar de rest vaj het team faalde.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 40