Broedermoord wordt zelfmoord Brouwershaven houdt titelrace vol LJk „"*r: DFS bungelt na 1-0-verlies in derby tegen WIK'57 aan zijden draadje Pech voor Veerman uitslagen 'm agenda door Michel Brands KERKWERVE - DFS dreigt de 'heen-en-weer' van Schouwen- Duiveland te worden. Zaterdag verloor de formatie uit Burgh- Haamstede in een zwaarbela den derby drie kostbare punten tegen WIK'57 (1-0), dat zich daarmee definitief veilig speel de en zelfs naar de vierde plaats steeg. Na één seizoen in de derde klasse lijkt voor DFS in het gun stigste scenario een stel zenuw slopende promotie-degradatie wedstrijden te wachten. Trainer Marcel de Nijs: ,.Het wordt nu heel moeilijk om erin te blij ven." De geschiedenis lijkt zich te AARDENBURG - Diederik Veerman heeft zaterdag door pech een aardige klassering ver speeld in de klassieker Omloop van de Veluwe. De Zeeuws- Vlaamse junior zat lang in een kansrijke positie, maar kreeg op de beklimming van de Posbank een lekke band. Zondag reed Veerman een koers in het Belgische Oordegem. Hij werd 22e in de eindsprint van het peloton, nadat hij bij een ontsnapping op drie kilometer voor het einde was ingelopen. Winnaar werd de Belg Kevin van Raamdonk. Nipte nederlaag voor Dreischor SLUIS - Dreischor verloor in de zesde klasse van het zondag voetbal met 2-1 van het Zeeuws-Vlaamse Sluis. De Schouwse ploeg stond con stant onder druk en de 2-0-ach- terstand was daarvan het ge volg. Jimmy Tiggelman scoorde weliswaar de aansluitingstref fer. maar de gelijkmaker bleef uit. Dreischor werd op de ranglijst voorbijgestreefd door Robur, dat met 2-1 van hekkensluiter Kwadendamme won. De Schouwenaren hebben nog drie ploegen onder zich: SDO'63, Volharding en Kwadendamme. Corné van Ast snelste in sprint SPIJKENISSE - Corné van Ast heeft zaterdag in Spijkenisse een wielerwedstrijd voor de jeugd gewonnen. De renner uit Rilland was in categorie 6 (tot 14 jaar) de sterkste in de sprint van een vijf man tellende kop groep. Ralph Schaalje uit Axel werd derde in categorie 7 (tot 15 jaar), Arjen Mosselman uit Kruinin- gen vierde. Zondag, in Stand- daarbuiten. werd Mosselman derde en Schaalje vijfde in cate gorie 7. In categorie 6 werd Emiel Nijsse uit Hoedekensker- ke derde en Dennis Martens uit Koewacht vijfde. Corné van Ast eindigde op de zevende plaats. Twee helften te veel voor Zonnemaire ZONNEMAJRE - Het eer ste elftal van Zonnemaire heeft gisteren op eigen veld een 4-4-gelijkspel gerealiseerd tegen het vierde team van Zierik- zee. De uitwedstrijd destijds werd nog door de mannen van trainer Ed van Lent verloren met 8-0. „Maar er stond nu een heel ander team bij Zienkzee. Er za ten naar mijn idee behoor lijk wat A-junioren in", aldus Van Lent. Zonne maire startte goed in de eerste helft. Volgens Van Lent speelde zijn pupillen de beste helft van het sei zoen tot nu toe. Na een kwartier kwam de thuis ploeg op voorsprong door een doelpunt van Edwin de Vlieger. Hij kópte de bal fraai in de kruising. Dooreen onoplettendheid in de verdediging bij Zon nemaire kwamen de be zoekers op gelijke hoogte (1-1). Met een keihard schot van Marcel Schouls sloot Zonnemaire de eer ste helft op voorsprong af. In de tweede helft stortte Zonnemaire na tien minu ten in elkaar. De meesten zaten er na het hoge tempo van het eerste bedrijf he lemaal doorheen Toch werd de voorsprong ver der uitgebouwd door Marnix Eyskoot (2x). Zie- rikzee 4 wist evenwel suc cesvol terug te komen tot 4-4. herhalen. Twee seizoenen terug kwam DFS, toen nog onder lei ding van Middelburger Kees Joosse, in zijn eerste jaar derde klasse ook op het eind van de rit net tekort om zich definitief vei lig te spelen. Na een verloren promotie-degradatiewedstrijd tegen Bevelanders wachtte de vierde klasse. Vorig jaar kon DFS onder André Wurth door een veroverde periodetitel en promotie-degradatiewedstrij den weer terug keren op het hui dige niveau Nu staat het water de oranje- zwarten wederom tot de lippen. Met nog twee duels te gaan heeft DFS vijf punten achterstand op VCK en staat de ploeg op gelijke hoogte met Serooskerke. con current om directe degradatie. ..En weer hadden we vandaag niet hoeven verliezen," mijmer de De Nijs. „Zeg maar gerust dat dit klote is." Doelman Peter Brussé, die geblesseerd uitviel, richtte vertwijfeld zijn blik naar boven. „We schijnen gewoon niet in deze klasse te mogen blij ven." De voortekenen waren nog wel zo gunstig voor DFS. Drie we ken geleden wonnen ze op het eigen sportpark Van Zuijen nog met 3-0 van WIK. DFS startte zaterdag op Herbert Goud zwaard en Richard Eerdmans nagenoeg compleet, terwijl WIK-trainer Joost van de Griek zes (Theo Wittenberg, Eric van de Sande. Richard Stouten. Yvon van de Hoek. Wim van de Velde en Joost Rotte) spelers miste, onder wie de complete voorhoede. Daarbij is DFS ook nog eens de fitste ploeg van de twee. Afgelo pen dinsdag was het immers voor Van de Griek op de training van WIK weer een treurige aan gelegenheid: slechts twee spe lers kwamen trainen. Voor de wedstrijd zei de vertrekkende WIK-trainer dat hij een zwaar hoofd had in de ontmoeting met DFS. Met een punt was hij te vreden, bekende hij. Dat het er drie werden na een duel waarin vooral DFS het liet liggen en zijn ploeg door de personele problemen nauwelijks aan de bak kwam, kon Van de Griek na afloop dan ook geenszins sche len. „De overwinning is mis schien niet verdiend," zei de naar de gedoodverfde kampi oen Heinkenszand vertrekken de trainer. „Maar het gaat nu eenmaal om de punten en wij zijn veilig. Daar gaat het om. Wij zijn hier hartstikke blij mee." De wedstrijd die vooraf werd bestempeld als broedermoord was meer een grote zelf moordactie van de bezoekers. DFS had de wedstrijd al in het eerste uur kunnen en moeten beslissen. Na een slap begin be paalde de equipe van De Nijs grotendeels het spel, het zette WIK regelmatig met de rug te gen de muur en kreeg een paar dotten van kansen. En in dat laatste is nou juist het probleem van de ploeg uit Burgh-Haam- stede. Ze missen een killer met een neusje voor de goal. Tot aan de zestigste minuut kreeg DFS vijf riante mogelijk heden om het duel naar zich toe te trekken, maar Arco Dekker (driemaal niet scherp genoeg), Huib Nortier (van dichtbij tegen de lat) en Anco van der Linde (kopte in vrije positie naast) konden geen treEfer forceren. WIK had zich tot dan toe met name beperkt tot verdedigen en een enkele uitval. Alleen Erik- Jan Kort haalde halverwege de eerste helft van afstand een keer venijnig uit, maar stuitte bij zijn poging op de vuisten van DFS- goalie Peter Brussé. De treffer van WIK-spits Erik de Vlieger kwam een kwartier Een DFS-speler haalt uit op het doel van WIK. fotoPieterHonhoff voor tijd dan ook uit de lucht vallen en was doorspekt met ironie. De thuisploeg was even daarvoor namelijk met tien man komen te staan. Erik-Jan Kort gleed vijf minuten daarvoor iets te gretig door op de enkels van DFS-voorstopper Clement Rijnberg en mocht van scheids rechter Huifjes uit Yerseke ver trekken. De charge van Kort had zijn uitwerking op Rijnberg echter niet gemist; de centrale verdediger, belangrijk steun punt van zijn defensie, moest zich even daarna laten vervan gen door de veel onstuimerige René van der Linde. En juist hij ging even later opzichtig in de fout. Bij een dieptepass van WIK stormde keeper Brussé uit zijn doel en wachtte tot Van der Linde, die eerder bij de bal was, de bal naar de zijkant werkte. De verdediger wachtte op zijn beurt echter op Brussé met een botsing tussen de twee DFS'ers als gevolg. De meegelopen Erik de Vlieger profiteerde dankbaar van de communicatiestoornis en kon de bal zo het doel inlo pen: 1-0. Terwijl de WIK-spelers het on verwachte feestje vierde schreeuwde de getroffen Peter Brussé het uit van de pijn. „Ik hoorde iets in mijn rug knappen, ik schrok me wild," zei de ta- tentvolle keeper naderhand, ruim twee jaar geleden nog kampend met een hernia. Hij liet zich vervangen door Aimé Tandu, een Zaïrese keeper van het AZC in Burgh-Haamstede. Tandu hield na zijn entree DFS zelfs nog van een 2-0-nederlaag af, maar daar had WIK ook geen recht op gehad. DFS was op dat moment al murw gebeukt, aan geslagen. Het enige waar zij op dit moment nog aan kunnen denken, is handhaving. Volgen de week wacht Heinkenszand. dat bij winst kampioen wordt van de derde klasse. WIK'57: Krijn Hendrikse, Wilco Kooman, Patrick de Broekert, Ri chard Verhage, Erik-Jan Kort, Den nis Lasdr (57. Maurice de Vlieger), Kees Verwest, Marco Gameman, Leon Hendrikse, Elmar Verhage, Erik de Vlieger. DFS: Peter Brussé (74. Aimé Tandu Ronald Braam, Ferry Jansen, Cle ment Rijnberg (71. René van der Linde), Marco van der Zande, Rem- co Rotte, Huib Nortier, René Brussé, Bas Hogenstein, Anco van der Lin de, Arco Dekker (81. Mariko Rouw). Duiveland toont te weinig agressie om de koploper te verrassen door Klaas Verspoor BROUWERSHAVEN - Brou wershaven kan zo langzamer hand omgedoopt worden in 'Mourikshaven'. Peter van Mourik had met twee treffers wederom een belangrijk aan deel in de overwinning van 'zijn' Brouwershaven op Duiveland. In een matige derby hield de koploper de kampioensrace vol en zag Duiveland de kansen op de derdeperiodetitel in rook op gaan: 3-1. Brouwershaven-Duiveland was op papier een derby waar de vonken van af zouden moeten springen, in de praktijk bleek het allemaal bijzonder tegen te vallen. Kort samengevat: Dui veland miste de bezieling en agressie om het Brouwershaven erg lastig te maken. En dat had een aantal oorzaken. Het eerste halfuur van de wed strijd was het beste gedeelte, voor Brouwershaven dan. „In begin kreeg Duiveland niet de kans om de mouwen op te stro pen. Ons eerste halfuur was goed. maar Duiveland heeft ge roeid met de riemen die ze had", oordeelde de winnende trainer Pim Potappel. Verliezer Rini Verwest was te leurgesteld. Niet zozeer over het vooraf toch al ingecalculeerde verlies maar vooral over het ge drag van zijn spelers binnen de lijnen. Vooraf gemaakte afspra ken, zoals het naar binnen laten knijpen van de buitenspelers bij balbezit van Brouwershaven, Jaco Bolle volgt Piet Plaisier op als voorzitter van Duiveland OOSTERLAND - Jaco Bolle is de nieuwe voorzitter van de Oosterlandse voetbalvereni ging Duiveland. Bolle volgt Piet Plaisier op, die afgelopen vrij dag na twaalf jaar preses schap, afstand deed van zijn functie. Plaisier noemde 'tijd' als be langrijkste factor voor zijn af treden. Hij gaat niet compleet verloren voor Duiveland. „Ik ga. zolang ik kan. lekker als vas te vlagger mee met het eerste", aldus Plaisier. Zijn opvolger Ja co Bolle woont in Zierikzee, maar is een geboren Oosterlan- der. werden niet uitgevoerd en dat viel precies in het straatje van de thuisploeg. Verwest: „Wij gaven teveel ruimte weg en de organi satie klopte niet." Redding Dat bleek al snel in de wedstrijd. Nog voordat Brouwershaven in de tiende minuut de score open de had de ploeg al drie corners en een dot van een kans gekre gen. In de derde minuut was het namelijk Duiveland-doelman Sjaak Verhoek, de beste man van het veld, die redding bracht op een kopbal van Peter van Mourik. Zeven minuten later had de uit blinker echter geen verweer toen Brouwershaven over de linkerflank aanviel en Ruud Dekker leek uit te halen. „Ruud raakte hem half, de bal kwam zo voor mijn voeten en ik schoot hem met effect in," haalde Peter van Mourik zijn eerste glorieuze moment terug. Van Mourik speelde naar behoren, zo oor deelde hij ook zelf. „Als ik snel scoor loopt het vanzelf bij me. Als ik inval moet ik mezelf steeds bewijzen." Als de koele cijfers bekeken worden hoeft hij zich niet meer te bewijzen. Twee treffers tegen Vrederust uit, drie tegen Vrederust thuis en twee tegen Alliance. Het is duidelijk, Van Mourik zit de laatste weken goed in zijn vel. Negen doelpun ten in vier wedstrijden is geen slecht gemiddelde en Pim Pot appel kan niet langer om hem heen. Van Mourik: „Peter de Haan wil graag voetballen, maar Arjan van der Meer doet het goed in de spits. En ik ben op rechts terechtgekomen." Tweede goal Vanaf die kant werd in de 22e minuut van de wedstrijd de tweede goal ingeleid. Cees Kraaijenbrink verzond een pri ma dieptepass en Van Mourik mocht, nadat hij slim debuiten- spelval ontweek, alleen op Ver hoek afstomen. Even leek de keeper voor de overtreding te gaan maar op het moment dat de spits hem passeerde, hield Ver hoek heel slim in. Na de 2-0 verzuimde Brouwer shaven korte metten te maken met Duiveland. Eerst Dick van Splunder, toen Peter van Mou rik, vervolgens weer Van Splun der en toen André Goudzwaard werden door Verhoek van een treffer afgehouden. Diezelfde doelman bracht op slag van rust ook nog eens prima redding met een hand op een kopbal van Dick van Splunder. In de rust paste Rini Verwest een dubbele wissel toe en gokte zo op meer beleving en agressie bij zijn ploeg. De tweede helft was nog geen honderd tellen oud, toen 'Brouw' op 3-0 leek te ko men. Bij de tweede paal trof Ar jan van der Meer op aangeven van Dick van Splunder echter de paal. Duiveland was aanval lend machteloos en vooral cen trumspits Chris Stouten oogde lui en bedeesd. Maar het was duidelijk dat Duiveland over de gehele linie een stap tekort- kwam. Scheidsrechter Allali, die in de eerste helft even het spoor bijs ter was en in dertig seconden All Ready laat punt liggen REEUWIJK - In de eerste wedstrijd van het tweede gedeelte! van de veldcompetiüe heeft All Ready met 11-11 gelijkge speeld tegen Reeuwijk. De Zierikzeese ploeg stak daarbij de hand in eigen boezem.,We hebben de kansen niet afgemaakt Dus deze uitslag hebben we aan onszelf te danken", aldus aanvoerder Ronald Snoek na afloop. All Ready kende een zwakke start. De opgelopen 4-0-achterstand werd in de staart van de eerste hell't evenwel een eind weggewerkt: 7-5-rust- standIn het tweede gedeelte ging de stri j d gelij kopJan-Wil lem van Nieuwenhuijze had bij 11-11 de winnende treffer in zijn handen, maar miste een doorloopbal. Ook Maurice Brul had voor een overwinning kunnen zorgen. Zijn schot in de laatste minuut van de wedstrijd draaide evenwel tergend langzaam uit de korf. Volleyballers Kwiek onderuit 's-GRAVENDEEL - Tegen de nummer drie van de eerste klas se B, Rowido, waren de volleyballers van Kwiek uit Bruinisse niet opgewassen. In 's-Gravendeel werd kansloos met 3-0 ver loren De Bruse basis (Dirk-Michiel Roest, Rene Giljam, Mi chel Versaevel, Michel van Duivendijk, Erik en Toni van Bre da en de invallers Kees Deurloo en Leen de Jonge) had geen verweer tegen de sterke aanval van de thuisploeg. Doordat de blokkering bij Rowido ook als een huis stond, kwam Kwiek er in geen enkele set aan te pas (15-7 16-5 15-5). Vrouwen Kwiek handhaven zich BRUINISSE - Ook komend seizoen acteren de volleybalsters van Kwiek uit Bruinisse in de promotieklasse. De uitwed strijd tegen Volley Voome werd met 3-2 verloren, maar daar mee pakten de Bruse volleybalsters, mede doordat Ervea van het eigen reserveteam won, een belangrijk punt. Tegen Volley Voorne stonden Janita van der Have, Crista van Kooten, Ma- rije Munter, Marije van de Sande, Louise Vleugel, Addy van der Zande, Lidewij Vleugel en Marjo Arensman twee uur in het veld. Kwiek verloor de eerste set met 7-15, maar pakte de tweede en derde set met 15-12. In de vierde set won Voorne eenvoudig met 15-8. In de laatste set herpakte Kwiek zich, kreeg op 14-13 nog een matchpoint, maar uiteindelijk pakte Volley Voorne de set met 16-14. Reglementaire nederlaag Mevo 's-GRAVENPOLDER - De volleybalsters van Mevo moesten zaterdag de uitwedstrijd bij Sgravo, bij een 7-2-achterstand in de eerste set, noodgedwongen opgeven. Coach Cor Juffer mans, die wegens omstandigheden slechts met zes speelsters naar 's-Gravenpolder kon afreizen, zag in de eerste set zijn spelverdeelster Elise Minnaar door haar enkel gaan. „Verder spelen was niet verantwoord. Het is wel jammer, want het was wel een belangrijke wedstrijd", aldus Juffermans. Mevo ver loor daardoor de wedstrijd reglementair met 3-0. Succesvolle revanche van WIK GIESSENBURG - Het vrouwenelftal van WIK heeft zich het voorbije weekend met succes kunnen revancheren op de eer dere 6-1-nederlaag tegen Beursum. De uitwedstrijd in Gies- senburg werd door de elf van trainer Wim Kommer met 6-2- cijfers gewonnen. Het enorm gemotiveerde WIK kwam na ze ven minuten toch op achterstand door een misverstand in de verdediging. Veronica Berrevoets bracht de ploeg evenwel snel langszijIn deze fase van het duel lukte alles bij de Kerk- wervse ploeg. Andermaal Berrevoets zorgde voor de 1-2-rust- stand. Na de hervatting gooide WIK nog wat kolen op het vuur. Met als resultaat een meer .dan overtuigende 6-2-zege. De doelpunten na rust kwamen op naam van: Ellen Vaane, Saskia Kloet, Patricia van Grunsven (strafschop) en Jamie van Beveren. tijd twee Duiveland-spelers geel gaf wegens vermeende aan merkingen op de leiding, gaf in de 67e minuut Brouwershaven een terechte strafschop toen Pe ter van Mourik door twee Oos- terlanders werd vastgehouden. Vanaf elf meter liet Dick van Splunder het buitenkansje on benut. Duiveland scoorde nog wel, in de 79e minuut, maar de goede goal van Jaco de Bruine op aangeven van John Dorst bracht niet waar Duiveland en Rinie Verwest vooraf op hoop ten. Brouwerhaven: Edwin Hof; Pieter Kristalijn (70. Leen Lemsom), Remi Lievense, Ruud Dekker en Marcel Duinhouwer; Cees Kraaijenbrink, Andre Goudzwaard en Martin Kiis- telijn; Peter van Mourik, Arjan van der Meer en Dick van Splunder (76. Peter de Haan) Duiveland: Sjaak Verhoek; Peter Otte, Adri de Jonge (45. Bert Ver hoek), John Dorst en Hans Verhoek Jeroen van der Maas, Mark IJzelen- berg (45. Patrick Vroegop), Jaco de Bruine en Jaap Brekelmans (68. Je roen de Bruine); Chris Stouten en Rinus de Bruine. -V; ''V., - -■■■. Bowling Burgh-Haamstede. Competitie: Gran Dorado (731) - Sportcentrum (874) 0-3, Bouwbedrijf Braber (692) - Stichting Re- nesse (743) 0-3, Dobey Sluys (711)- Kaas boerderij De Stolpe (708) 2-1, Schutters hof (754) - Gebroeders Boot II (632) 3-0, Forever Young (792) - Sporthuis Zierik zee (633) 3-0, Loon- en Fruitbedrijf Van de Velde (762) - Gebroeders Boot I (6813-0. Eindstanden. Poule 1:1. Schuttershof 63 punten, 20377 pins, 2. Forever Young 61 20832,3. Bouwbedrijf Braber4319629,4. Stichting Renesse 40 18972,5. Sportcen trum 36 19044.6. Gran Dorado 21 17935. Poule 2: 1. Loon- en Fruitbedrijf Van de Velde 30 punten, 10131 pins, 2. Kaas boerderij De Stolpe 25 9613, 3. Dobey Sluijs 23 10972, 4 Gebroeders Boot I 20 11100, 5. Sporthuis Zierikzee 9 10042, 6. Gebroeders Boot II7 10417. Renesse. Woensdagleague: VOF De Keij- zer - Bungalowverhuur De Kam 2-1, Jan Piet Staal - Philippo's Hotel Grill Bar 2-1 Bungalowverhuur De Kam - Tri'otje 0-3, VOF De Keijzer - Drogisterij Belladonna 0-3, Jan Piet Staal-Tri'otje 3-0, Philippo's Hotel Grill Bar - Drogisterij Belladonna 0- 3. Stand: 1. Philippo's Hotel Grill Bar 56 punten, 2. Jan Piet Staal 54,5,3. Drogiste rij Belladonna 50,5, 4. Verseput Bouw 47,5, 5. Clubhuis De Vaete 42, 6. Tri'otje 39,7. VOF De Keijzer 35,8. Bungalowver huur De Kam 34,9. Restaurant De Steen bok 32,5. Donderdagleague: Café-Res taurant Molenberg - De Bariton 0-3, Simar - TOP Caravans 2-1, Alprokon 1 - Simar 3-0, Café-Restaurant Molenberg - Pizzeria La Piazza 1 -2, Pizzeria La Piazza - De Bariton 1-2, TOP Caravans - Alprokon 1 3-0. Stand: Alprokon 1 51,5 punten, 2. Brood-Banket De Jonge 50,3. Alprokon 2 49,4. De Bariton 40,5,5. Simar 40,6. TOP Caravans 38, 7. Café-Restaurant Molen berg 33,5, 8. Schildersbedrijf Plandsoen 32,9. Pizzeria La Piazza 28, 10. ING Bank Renesse 27,5. Motorsport Axel. Tweede wedstrijd RES Trofee. Licentiehouders. Reeksen: Filip van Dijck (2). Eindstand: 1. Filip van Dijck, 2 Arno Ruttinger, 3 Henk Thijs, 4. Tom van Loon, 5. Peter Rottier. Vrijetijdrijders. Veteranen. Reeksen: Er ic Peeters (2). Eindstand: 1 Eric Peeters 2. Marco Meerschout, 3. Eddy van Op stal, 4. Hendrik Schouteden, 5. Jan Heb belynck. 250/500cc. Reeksen: Guy Dhaene (21 Eindstand: 1 Guy Dhaene, 2. Jos Kes ters, 3. Peter de Booy, 4. Willem-Jaap Janse, 5. Ron Bos. 125cc. Reeksen: Johan Schellemai Wouter Beckers. Eindstand: 1. Johan Schelleman, 2. Wouter Beckers, 3. Ro bert van de Boer, 4. Hein Hachmang, 5 Koen van Loon. 80cc. Reeksen: Twan van Liere (2) Eind stand: 1Twan van Liere, 2. Stijn Huys, 3. Michael Kools, 4. Joeri van Liere, 5. Rinus van derVen. Voetbal Een speler van Brouwershaven maakt een buiteling in het duel met Duiveland. foto Pieter Honhoff Renesse schiet weinig op met overwinning ACHTMAAL - Door een 3-2-overwinning in en te gen Achtmaal blijft Re nesse nog altijd hopen op lijfsbehoud in de vijfde klasse B van het zondag voetbal. De ploeg van trainer Nico Kind had dit weekeinde echter de pech dat ook de andere degradatiekandi daten een of meer punten pakten. Achtmaal-Renesse 2-3: Nadat Crispijn de Jonge in de beginfase voor 0-1 had gezorgd, waren de beste kansen voor de thuisploeg die ze echter niet benutte. Een kwartier na de rust leek Renesse op rozen te zitten toen Cris pijn de Jonge 0-2 aante kende. John van Aert en Richard Schalks brachten Achtmaal op gelijke hoogte, waarna Mischa van de Hoek kort voor tijd matchwinnaar werd door 2-3 te scoren. NTVV 20-52 Pelikaan 20-27 OudeM. 20-36 Heinen. 20-24 Zwervers 20-32 Den Bom. 20-23 NBSVV 20-30 GOZ 20-18 Maasdam 20-30 Goudsw.B. 20-1) Leonidas 20-28 GroenW. 20-13 Vijfde klasse D: Piershil-ZBVH 2-3, Lom bardijen-Nelson/LSV 4-1, Bernisse DES'67 afg., RSM-Rockanje 3-1, Vlot brug-OFB 0-0, SNS-Zwartewaal 1 -2. ZBVH 17-51 Nelson 18-23 Piershil 19-39 DES'67 17-21 Vlotbrug 18-31 RSM 19-18 SNS 18-30 Lombard. 19-16 OFB 18-29 Rockanje 19-14 Bernisse 17-28 Zwartew. 19-1! Zondagcompetitie. Derde klasse C LMO-Oud-Beijerland 5-1, DHZ-Dubbel dam 0-3, PFC-OHWO-3. OHVV 19-39 DBGC 19-25 OW 19-35 Oud-Beijerl. 19-23 PFC 18-33 DHZ 19-2C Dubbeld. 19-30 HION 19-18 LMO 19-29 Hellevoet. 19r1i WRW 19-28 Musschen 18-1! Vierde klasse E: Flakkee-Tediro 4-0. Poortug. 19-44 Belvedere 19-28 Coal 18-39 SCO'63 19-28 WCR 19-35 Abbenbr 19-24 DEH 18-34 Transvalia 18-11 DCL 18-31 Blankenb. 19-11 Flakkee 19-25 Tediro Serie Al: Swift Boys-De Roef 1-1, Nieu werkerk-SVDPW 3-0, Jai Hind-FIOS 4-4 Nieuwerk. 7-12 Swift B. 84 SVDPW 6-11 De Roef 6-1 FIOS 7-11 Harvards 4-1 Jai Hind 8-11 Serie B3: Hillesluis-HSC 2-4, Dirksland RTG 4-1, Demos-Zwarte Pijl 8-2. HSC 8-18 Zwarte P. Dirksland 7-16 Hillesluis RTG 8-16 Oudew. Demos 7-11 Zaalvoetbal Burgh-Haamstede. Mannencompetitie Sportcentrum-VAW 7-4, AZC-Fenne Boys uitg., ZV Haamstede-Ankies Kado shop 3-1, Neffen d'Eule-Soccer X 5 Stulp/Schovers-figalle 2-2. maandag_ Huishoudelijke competitie. 29e ronde Locatie: UW-gebouw Zierikzee (aan vang: 19.30 uur). Voetbal Toto Divisie. FC Volendam - FC Zwoll (20.00 uur).

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 32