Goes gaat in slotfase kopje onder Terneuzen niet af te stoppen PZC HVV'24 mist het heilige vuur tegen RKDVC André Voogd kan eersteklasser niet behoeden voor nederlaag tegen Best Vooruit Nacompetitie lijkt hoogst haalbare voor derdeklasser Axel Hoofdplaat moet na verlies tegen Luctor'88 vrezen voor degradatie uitslagen van onze sportredactie DRUNEN - HVV'24 miste gis teren het heilige vuur om het RKDVC erg lastig te maken. De Zeeuws-Vlamingen stroopten pas de mouwen op, nadat de thuisploeg drie keer had ge scoord. In de slotfase trof HVV'24 nog twee keer doel. Daar bleef het bij: 3-2. On danks de nederlaag, weet IIVV zich verzekerd van lijfsbehoud in de tweede klasse E. De formatie van Ko Stoutjes- dijk raakte buiten schot van Roosendaal, dat niet verder kwam dan een gelijkspel. De Zeeuwen begonnen erg tam te gen een tot de tenen geladen opponent, die op het randje van het toelaatbai'e speelde. Dat resulteerde in veel vrije trappen, die niets opleverden. Jeroen Zwikker zette de thuis ploeg voor rust op 1.-0. In de tweede helft moest de Braban der Rob Snoeren met een rode kaart (2x geel) vertrekken. Desondanks liep. RKDVC uit naar 3-0 voordat HW'24aan zette voor een slotoffensief. Dat resulteerde in doelpunten van Carlo Blommaert en Pierre Withagen. In blessuretijd was Carlo Blommaert nog dicht bij de gelijkmaker. Hij trof uit kansrijke positie echter geen doel. RKDVC-HVV'24 3-2 (1-0). 20. 1-0 Jeroen Zwikker, 50. 2-0 Joris Hen driks, 70. William de Vaan (straf schop), 80. 3-1 Carlo Blommaert, 85. 3-2 Pierre Withagen. Scheids rechter: dhr. Smeets (Dordrecht). Rode kaart: Rob Snoeren (RKDVC Gele kaart: Dennis Rietjens, Car lo Blommart (beiden HVV'24), Bram Hendriks (RKDVC). HW'24: Jean-Pierre de Keijzer; Maarten Thomas, Dennis Rietjens, Pascal de Block, Hans Goethals; Angela Verbraeken, Jan Leendert- se, Arno Zwegers (55. Eddy van de Bosch), Maarten Scheerders (55. Harm Rietjens); Pierre Withagen, Carlo Blommaert. doorSven Remijnsen GOES - Lange tijd hield hij het hoofd boven water, maar in de slotfase van het duel met Best Voor-'U ging ook André Voogd korije onder. De centrale verde diger kon niet voorkomen dat Goes gisteren op eigen veld met 5-2 van de Brabantse midden moter verloor. Door de ontluis terende nederlaag is de degra datie van Goes uit de eerste klasse van het zondagvoetbal nog slechts een kwestie van tijd. André Voogd maakte zich me teen na de desastreus verlopen wedstrijd van de waarheid geen illusies meer. ,,Het is einde ver haal", aldus Voogd. ,,Er zijn nog vijf wedstrijden te spelen, maar de vijftien punten die we daarin kunnen verdienen, halen we nooit." Volgens Voogd was de uitslui ting van laatste man Mart van de Guchte, die in de 57e minuut wegens een handsbal in het strafschopgebied uit het veld werd gestuurd, het moment waarop Goes de wedstrijd uit handen gaf. Tot dat fatale voor val hadden Goes en Best Vooruit elkaar in evenwicht gehouden (2-2), maar na de rode kaart van Van de Guchte en de daaruit voortvloeiende strafschop (2-3), was het over en uit voor de hoogst spelende Zeeuwse zon dagclub. Open huis In de slotminuten hield Goes achterin open huis. Voogd, die door het wegvallen van Van de Guchte zijn positie in het cen trum verruilde voor een plaats links in de verdediging, zat er conditioneel doorheen. Aan de .vierde goal van Best Vooi'uit had hij geen schuld, omdat Edwin Saris de bal na een scrimmage in het doel werkte (2-4), maar bij de vijfde treffer ging hij niet vrijuit. Zijn directe tegenstan der Bart Jansen onderschepte de bal op eigen helft, liep de moegestreden Voogd eruit, en schoof de bal onder Goes-goalie Mart-Jan Goud door: 2-5. „De laatste twintig minuten had ik het helemaal gehad", be kende Voogd na afloop. In de eerste helft was de verdediger uit Goes nog heer en meester ge weest in de defensie. Voogd cor- rigeei'de wanneer dat nodig was, gaf rugdekking aan zijn medespelers en was een niet te passeren hindernis voor de ge vaarlijke aanvallers van Best Vooruit. Goes had het eerste halfuxir van het duel veruit het beste van het spel. Al na tien minuten verzil verde Marco Groeneveld het overwicht, toen hij de bal uit een met effect genomen hoekschop van Serge Bex-revoets in de verre hoek binnenkopte: 1-0. Overheersing Na 33 minuten ontsnapte Best Vooruit voor het eerst aan de Goese overheersing. Een goed uitgespeelde counter, waarbij Edwin de Koning de bal vanaf de rechterflank voorzette, werd door Bart Jansen doeltreffend afgerond. Vrij voor de goal plaatste Jansen de bal met een fraaie cur-ve langs doelman Goud: 1-1. De tweede helft ging turbulent van start. In de 53e minuut werd een voorzet van Michel Jonck- man van richting veranderd door Dave van de Biggelaar, waardoor de bal tergend lang zaam langs Eric van de Sande, de keeper van Best Vooruit, rol de: 2-1. Nog geen minuut later stelden de Brabanders echter alweer orde op zaken. De door gebroken John van de Biggelaar het Mait-Jan Goud kansloos met een mooie lob: 2-2. Ongelukkig In de 57e minuut sloeg de vlam in de pan. Mart van de Guchte kreeg de bal in het strafschop gebied ongelukkig tegen zijn hand, waarna scheidsrechter Bos uit Vlissingen de zwaarst mogelijke straf uitdeelde: rood voor Van de Guchte en een straf schop voor Best Vooruit, die door Jan Essens feilloos werd benut: 2-3. Goes opende ver-volgens een wanhoopsoffensief, maar gaf Best Vooruit daardoor zo veel ruimte dat de Brabanders nog tweemaal scoorden. Goes staat al met andei'half been in de tweede klasse, en het is de vraag hoeveel spelers de club ti'ouw zullen blijven. André Voogd laat Goes echter niet in de steek. „Afgelopen week heb ik laten weten dat ik stop bij Goes", al dus Voogd. „Daar ben ik inmid dels op teruggekomen. Ik heb het heel druk met mijn werk, maar het is voor 95 procent ze ker dat ik ook volgend jaar bij Goes speel." Goes - Best Vooruit 2-5 (1-1). 10. Marco Groeneveld 1-0, 33. Bart Jan sen 1-1, 53. Michel Jonckman 2-1, 54. John van de Biggelaar 2-2, 58. Jan Essens 2-3 (strafschop), 87. Ed win Saris 2-4, 89. Bart Jansen 2-5. Scheidsrechter: C.W. Bbs (Vlissin gen). Gele kaart: Marcel Kole (Goes),, Edwin Saris (Best Vooruit). Rode Icaart: 57. Mart van de Guchte (Goes). Aantal toeschouwers: 150. Goes: Mart-Jan GoudMarco Groe neveld, Mart van de Guchte, André Voogd, Rik van Sluis (59. Adil Fer- toute); Rosano Acton (70. Sebasti- aan Verburg), Jan-Willem de Kok, Serge Berrevoets: Vendros Biziman (54. Rinze Back), Marcel Kole, Mi chel Jonckman. Ruime zege Oostkapelle-vrouwen VLISSINGEN - In de eerste klasse van het vrouwenvoetbal won Oostkapelle met ruime cijfers van Unitas'28: 1-78. De aangewezen scheidsrechter verscheen niet. Omdat Oostka pelle niet nog eens de reis naar Wamel wilde maken werd een vervanger opgetrommeld en die bleek uiteindelijk niet hele maal op zijn taak berekend. Janita Davidse scoorde voor rust en na de pauze deden dat achtereenvolgens Marieke van de Sande (2x), Mirjam van Belzen (2x), doelvrouwe Joska Lamper uit een strafschop en Astrid Adriaanse. In de slotminuut kon Unitas de eer nog red den. Van Damme wint Luxarm-trofee RILLAND - Adriaan van Damme heeft zaterdag de zoge naamde Luxarrn-jachttrofee gewonnen. De kleiduivenschut- ter uit Burgh-Haamstede was in de hoogste categorie met 69 treffers de beste op de schietbaan in Rilland-Bath. Achter Van Damme eindigde de Belg Jan Goossens als tweede met in to taal 67 treffers. Zeeuws kampioen Wim de Zwart uit Schoon- dijke moest op het sterk bezette toernooi met de derde plaats genoegen nemen. De hoge scores werden voor een deel veroor zaakt door de goede weersomstandigheden. In de B-categorie moesten Ei'ik Rijk uit Heinkenszand, de Zeeuws-Vlaming Van der Lijke en de Belg Brett Jorens de hoofdprijs delen. Al ledrie schoten ze 45 kleiduiven aan diggelen. De wedstrijd in de discipline trap werd gewonnen door Peter Wagenaar uit Oudelande. St. Pauli krijgt geen licentie BONN - De Dxiitse voetbalbond (DFB) heeft geweigerd St. Pauli, uitkomend in de tweede Bundesliga, een licentie voor het volgende seizoen te verstrekken. Volgens de bond is de fi nanciële huishouding van St. Pauli niet in orde. Het bestuur van de club heeft een week de tijd om beroep aan te tekenen tegen het besluit. RTR United kan minder geld besteden MANCHESTER - De mislukte overname van Manchester United door de betaaltelevisiezender BSkyB doet het trans ferbudget van de club geen goed. Voorzitter Martin Edwards van Manchester liet weten dat trainer Alex Ferguson bij lange na niet 90 miljoen gxxlden kan besteden, zoals vorig jaar het geval was. Toen kocht de club voor dit bedrag Jaap Stam, Jesper Blom- qvist en D wight Yorke. Dat zit er komend seizoen niet meer in. De Britse overheid verhinderde eerder deze maand het plan van BSkyB om de club te kopen. „We hebben geen oneindige geldvoorraad", meldde Edwards. „We moeten oppassen niet in de rode cijfers te raken." Edwai'ds vreest dat het opvullen van de keepersvacature (Schmeichel vertrekt) voor komend seizoen de enige transfer wordt. „We hebben de komende twee jaar te maken met uit breiding van ons stadion, naar 67.000 plaatsen. En we bou wen een nieuw trainingscomplex." Die operatie kost bijna 150 miljoen gxxlden. RTR Verlies voetbalvrouwen Kloetinge VLISSINGEN - In de tweede klasse van het vrouwen voetbal verloor Kloetinge kansloos met 5-1 van Berkel. Bij rust was het al 2-0 en had Kloetinge al twee verdedigsters met blessu res zien afhaken. Twee minuten na rust ging ook nog een derde speelster geblesseerd van het veld af. Kloetinge moest met tien vx-ouwen verder, omdat men maar twee wisselsspelers op de bank had. Berkel liep in een onplezierige tweee helft - ei- waren veel irritaties - daarna verder uit naar 5-0. In de laatste minuut redde Tamara Jacobusse de eer voor Kloetinge. Ook na afloop liepen de emoties nog hoog op. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Lijstaanvoer der Terneuzen won van VC Vlis singen, achtervolger Moerse Boys bleef in de derde klasse A van het zondagvoetbal de baas over Axel (2-1). Axel is door dat resultaat nog niet zeker van lijfsbehoud. Deelname aan de nacompetitie lijkt het hoogst haalbare. Onder de Zeeuws-Vlaamse ploeg staan alleen Middelburg, dat met 6-1 verloor van Dosko, en het reeds gedegradeerde Jeka. Moerse Boys-Axel 2-1: Voor rust een gelijkopgaand duel met matig voetbal en weinig kansen voor beide teams. Moerse Boys begon aan de tweede helft met een 1-0-voorsprong door een treffer van Mark Vermaii'e. Een sterke fase na rust leidde tot de 2-0 van Mairin Snepvangers. Axel hei-vond zich en kwam te rug tot 2-1 door een doelpunt van Joep Fx-usch in de 70e mi nuut. In de slotfase drongen de gasten sterk aan, maar wisten zij weinig kansen te scheppen. Dosko-Middelburg 6-1: Het eerste en enige wapenfeit van Middelbui-g voor rust was een schot dat via de onderkant van de lat terug het veld inkwam. Nadat Middelburger Steven SPORTREDACTIE tel: (0118) 484454 J.M. Dagevos (chef) J.F.D. Bakker (coördinator zuid) K.L. de Vries (coördinator midden) P.B. Godrie (coördinator noord) E.M.S. Pentury S. Remijnsen R.H.N. Boogert Oostsouburgseweg 10 Postbus 18 4380 AA VLISSINGEN Tel: (0118) 484000 Fax: (0118)470102 e-mail: redactie@pzc.nl City OnLine/Internet http://www.pzc.nl e-mail: pzcredcity1@pzc.nl Seedo van het veld gestuurd was, liep Dosko door een hat trick van Jan Glerum uit naar 3- 0. Via Erik Peeters en Jan Gle rum liep de ploeg uit naar 6-0. Middelburg had pech toen een vrije trap van Evert Eikenhout tegen de paal eindigde. In de laatste minuut scoox-de A-junior Lionel Lord nog tegen. Virtus-Patrijzen 1-1: Nadat Wilfred van de Dries halverwe ge de eerste helft voor 0-1 had gezorgd, bracht Frank Groene- wegen de thuisploeg kort voor rust weer langszijIn de tweede helft waren de beste van de wei nige kansen vooral voor Patrij zen, maar het had de pech dat doelman Robert Reuvers in goe de vorm stak. Gescoord wex-d er niet meer waardoor het duel eindigde in 1-1. Jeka-Zierikzee 2-3: Hans Lafe- ber schoot Zierikzee na een kwartier op 1-0, tevens de stand bij x-ust. Nadat Henk-Jan Kooij- man een vrije trap had omgezet in de gelijkmaker voor Jeka, kwamen de Brabanders zelfs op 2-1 door Paul Wijdeven. In de laatste zes minuten van het duel wisten de Zeeuwen tweemaal te profiteren van fouten in de ver dediging van de thuisploeg. Door treffers van Patrick Rog geband en Hans Lafeber kwam de 2-3-eindstand op het boi'd. IJzendijke-IVIOC'17 1-9 (0-3). 27. Jochem Jongepier 0-1, 38. Edwin Coppens 0-2, 42. Erdan Bicil 0-3, 55. Edwin Coppens 0-4, 62. Adrie van Hanegem 1-4 (strafschop), 68. Jo chem Jongepier 1-5, 81. Erdan Bicil 1-6, 86. Hein van Enghel 1-7, 90. Ro nald van Leeuwen 1-8 (strafschop), 90. Ferry van den Berg 1.-9. Scheids rechter: F. Sturms (Sint-Jansteen). Gele kaart: Maarten Schilders (IJ- zendijke) en Hein van Enghel (MOC'l7). Aantal toeschouwers: 75. Admirals verliezen eerste wedstrijd BARCELONA - De Amstex-dam Admirals hebben zaterdag hun eerste wedstrijd in de NFL Eu rope american footballcompeti- tie verloren. In Barcelona wax-en de Barcelo na Dx-agons te sterk: 28-16. Na 0-0 in de eerste periode leidden de bezoekers na de tweede met 0-3. De derde was de periode van de waarheid, de Spanjaar den scoorden veertien punten tegen nul voor de Nederlanders. De laatste pei-iode ging gelijk op: 14 voor Barcelona tegen 13 voor de opponenten. ANP Koploper vloert Vlissingen en is nog twee duels verwijderd van titel door Aector Dooms TERNEUZEN - Vlissingen kon gisteren ruim een uur stand houden tegen een ster ker Terneuzen, maar daarna moest de uitblinkexxde doel man John Jasperse twee keer capituleren: 2-0. Terneuzen is door de zege een fractie ver wijderd van de titel in de derde klasse A want niemand gaat er vanuit dat de rood-zwarten in de laatste twee duels met Zie rikzee (uit) en Jeka (thuis) de titelkans nog zullen verspelen. Het was sneu voor John Jas perse dat een foutje van hem bij een spelhervatting de ope ningstreffer inleidde. Een uit worp van de 35-jarige doel man belandde precies in de voeten van Temeuzen-speler Michel de Vries. De flankvei'- dediger zocht een snelle com binatie met Danny Magito, die op zijn beuit zijn teamgenoot vrijspeelde. Tegen de harde schuiver van De Vries was Jas perse kansloos: 1-0. Acht minuten later werd Barry van der Hooft aangespeeld door de handige Remco van Leeuwen. De aanvaller zette Shannon Braafhart te kijk en schoof de bal beheerst langs de uitgelopen Jasperse: 2-0. Gelijkspel Middenmoter Vlissingen had tegen de koploper niks meer te winnen of te verliezen. Toch had trainer André Wurth meer vrede gehad met een gelijk spel „Ik had hier graag gelij k- gespeeld. De eerste helft had den we teveel ontzag voor Terneuzen, terwijl ik mijn spe lers had. gevi'aagd frank en vrij te voetballen", zei de trainer na afloop. Wurth zei wel dat Vlissingen gespeeld had naar zijn moge lijkheden. „We hebben jonge spelers die nog maar weinig met elkaar hebben samenge speeld. Bovendien weet je dat, Terneuzen de beste ploeg heeft." Dat ontlokte een reactie bij Paul Telussa, trainer van Ter neuzen. „Mijn collega kan wel stellen dat Terneuzen beter is, maar de spelers voelen toch de druk van het kampioenschap. Vlissinger Renato Dijkstra (links) kijkt hoe Danny van de Velde van Terneuzen de bal richting het doel Van Vlissingen kopt. foto Peter Nicolai Gelukkig hebben ze het ge duld opgebracht om rustig te blijven en de kansen af te wachten. Zelf hebben we geen kans weggegeven." Routine Daarin had de Terneuzen- trainer gelijk. Lichtgewichten Mohamed Tahri, Abdoe Ben Khedda en Moui-at Boughmari hadden geen schijn van kans tegen de fysiek sterkere Ter neuzen-verdedigers, die op routine gemakkelijk de klus klaarden en doelman Peter Huls een snipperdag gunden. Een andere routinier Jos Kay- ser hield Renato Dijkstra ver van het Terneuzense straf schopgebied, zodat de balver liefde middenvelder geen ge vaar kon stichten. In de eerste twintig minuten had de thuisclub meer balbe zit, maar het overwicht leidde niet direct tot doelrijpe kan sen. Een kopbal van Mike But, die in de rust geblesseei'd in de kleedkamer achtei'bleef, na een voorzet van Jos Kayser ging vooi'langs. Binnen een minuut behoedde Jasperse twee keer zijn ploeg voor een achter-stand. Eerst onder schepte Barx-y van der Hooft een tekorte terugspeelbal, maar de snel uitgelopen Jas perse voorkwam een treffer en vervolgens spatte de inzet van Peter Nieskens op de vuisten van de Vlissingen-doelman uiteen. Enkele minuten later kreeg Danny van de Velde op aangeven van Nieskens de beste mogelijkheid om Ter neuzen op voorsprong te zet ten. De vrijgelaten speler schoot in ideale positie te slor dig in om Jasperse te verschal ken. Struikelblok In de eerste helft raakte de Vlissingen-doelman gebles seerd aan zijn knie, maar op halve kracht bleek hij na rust ook nog een struikelblok voor de Terneuzenaren. Onder aan voeling van uitblinker Danny Magito werd de druk door Ter- neuzen opgevoei'd. De laatste man schakelde zich steeds meer in de opbouw in en voor- zag zijn medespelei's van bi'uikbare ballen. Ook de talentvolle Remco van Leeuwen bewees zijn waai'de. Na het eerste doelpunt was Terneuzen ontketend. Van der Hooft ti'of na een fraaie actie van Van Leeuwen nog de paal, maar daarna schoot de aan valler onbei'ispelijk raak. Van de Velde had nummer di'ie op de schoen, na een subtiel hakje van Van der Hooft, maar Jas perse redde. De Vlissingse doelman, diesti'ompelencle het einde haalde, hield de schade beperkt tot 2-0. Het bestuur van Vlissingen is dan ook blij dat Jasperse, die door zijn werk nauwelijks kan trainen, nog een jaartje heeft bijgete kend. Terneuzen - VC Vlissingen 2-0 (0-0). 70. Michel de Vries 1-0, 78. Barry van der Hooft. 2-0. Scheids rechter D. Luijcks (Cling e)Aantal- toeschouwers: 350. Terneuzen: Peter Huls; Menno den Dekker, Danny Magito, Leo Kay ser, Michel de Vlies; Roel Alberti, Jos Kayser, Mike But (46. Remco van Leeuwen), Peter Nieskens; Danny van de Velde, Barry van der Hooft (82. Thierry de Waele). VC Vlissingen: John Jasperse; Shannon Braafhart, Chris Maas, Peter But, Stefan Bonarius; Eric- Jan Baas (53. Richard Hollebrand- se), Renato Dijkstra, Ruud San ders 65. Michael Boedhoe); Moha med Tahri. (74. Ender Jydeci), Abdoe Ben Khedda, Mourat Bou ghmari. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Koploper RCS, die gisteren met 1-0 verloor van Breskens, is door het verlies van IJzendijke tegen MOC'17 (9-1), verzekerd van deelname aan de nacompetitie. De Souburgse ploeg, houder van de eerste pe- riodetitel, zal zodoende ge mengde gevoelens hebben over gehouden aan de twintigste competitiewedstrijd in de vier de klasse A Onderaan de i'anglijst zijn zes ploegen nog niet gevrijwaard van degradatiezorgen. Voor Hoofdplaat gaat het er somber uitzien na de 4-1-nederlaag te gen Luctor'88. Sluiskil pakte drie belangrijke punten bij FC Bergen, een ploeg die zich lijkt te hebben neergelegd bij degra datie. Ook Clinge won op eigen veld van Hontenisse 2-1. Luctor'88-Hoofdplaat 4-1: Martin Scherbeyn zorgde al na negen minuten voor 0-1, maar Richai'd Menheere trok de stand nog voor rust gelijk. Halverwe ge de tweede helft kwam de thuisploeg op voi'osprong door een doelpunt van Erik de Groe ne. Hoofdplaat probeerde nog wel de bakens te ver-zetten, maar wist weinig gevaar voor het Luctor-doel te stichten. Door doelpunten van Marco Utermai'k en nogmaals Erik de Groene wonnen de Zuidbeve- landers dit belangrijke degra datieduel afgetekend met 4-1. FC Bergen-Sluiskil 0-2: Al na 23 seconden scooi'de Michel Cil- lekens op aangeven van Domi nique Verlinde. In het verdere verloop van de eerste helft was het hxeeste balbezit voor Sluiskil, maar de beste van de sporadische kansen voor de tlxuisploeg. Na rust drong FC Bergen aan, maar kon Sluiskil vrij simpel standhouden en ge vaar stichten met uitvallen. Vijf Coronel tweede in openingsrace SUZUKA - Tom Coronel is in zijn eerste Formule Nippon-ra ce in Japan als tweede geëin digd. De 27-jarige coureur uit Huizen reed op het circuit van Suzuka een sterke race en moest alleen x-egerend kampioen Motoyama uit Japan voor laten gaan. Coro nel wil via het Japanse equiva lent van de Formule 3000 de Formule 1 bei'eiken. ANP minuten voor tijd besliste Fabi an du Puy het duel. Clinge-Hontenisse 2-1: In de vijfde minuut opende Jui'gen Raats uit een vrije trap de score, maar kort daarna bracht Danny Pauwels een beter combinerend Hontenisse langszij. Na rust bracht Stefan de Werd Clinge weer op voorsprong tegen de aandringende gasten. Door dit doelpunt kwam de thuisploeg beter in de wedstrijd, waardoor het de 2-1-voorsprong tot het einde wist te behouden en met uitvallen nog kansen kreeg om verder uit te lopen. Vogelwaarde-Steen 4-0: De thuisploeg stak in goede vorm tegen een machteloos Steen. Halverwege was het duel eigen lijk al beslist door doelpunten van Wim de Laere, Arno Wau- tei's en Jordy van Bunderen. Al leen goed keeperswerk van Danny Oppeneer voorkwam een grotere achterstand voor de gasten bij rust. In de tweede helft nam Vogelwaarde wat gas tenig en was het Arno Wauters die met zijn tweede ti-effer de eindstand op 4-0 bepaalde. Breskens-RCS 1-0 (0-0). 88. Angelo Cornelis 1-0Scheidsrechter L. de Clerck (Aardenburg). Gele kaart: Chris van Heuven Staereling (RCS). Aantal toeschouwers: 350. Juniorenvoetbal A-junioren. Eerste divisie B: Middelburg- Quick Boys 2-4, RKC-Roda JC 3-6, Eind hoven-Excelsior 0-0, Feynoord-Fortuna 2-2. RKC degradeert. Sparta A1 18-44 MVVA1 20-29 Feye.(A) A1 19-44 Excel. Al 19-19 Fortuna A1 19-36 DordtAl 19-18 Quick B.A1 20-32 VVVA1 19-18 Eindh.AI 20-31 Middel. Al 19-11 Roda JC A1 19-30 RKCA1 19- 8 Derde divisie C: Nieuwerkerk-Sparta 0-4, RCS-Terneuzen 5-0, Excelsior'20-Har- dinxveld 6-1, Leonidas-DFC 4-3. Sp.(A) A1 18-44 TSCA1 20-31 Excel. MA1 20-39 Tern. Al 19-25 Leonid. A1 20-38 RCSA1 20-23 Nieuwer. A1 20-36 DFCA1 19-14 Exc.'20 Al 17-33 SABA1 20-12 Papend. Al 20-31 Hardin. A1 19- 5 B-junioren. Tweede divisie B: Sparta- RKC 3-0, Barendrecht-RBC 2-1, RCS- SVVSMC 1-5. Excel. BI 18-39 Sp(A) B1 19-27 SVVSMC BI 20-37 ADO B2 20-27 DordtBI 19-36 UVSB1 18-24 Spar.'20 BI 19-36 Barend. B1 19-21 RKCB1 19-29 RBCB1 20-16 RVCB1 17-27 RCSB1 20- 5 Derde divisie D: Middelburg-Longa 1-1, ASWH-TSC 3-1, Internos-Jeka 4-1. Spijken. B1 19-50 Wilhel. B1 20-25 VoabBI 19-45 Middel. B1 18-24 LongaBI 19-38 ASWH BI 18-18 Baron. B1 20-33 Intern. B1 18-13 WSCB1 20-30 TSCB1 19-13 Hekel. B1 19-25 Jeka BI 19-12 Jan-Willem de Kok (tweede van links) en Rosano Acton heersen in een luchtduel voor het doel vaxi Best Vooi'uit. foto Willem Mieras

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 31