Rapide haalt uit tegen koploper Platjouw blijft een taaie vechter Stijlvol seizoenslot Ockenburgh Francois Franse slaat dubbelslag Van Tongeren valt buiten de prijzen Drenth wint eerste wedstrijd Zomercup Meisjesteam SAR'72 neemt optie op titel Hockeyers verslaan Concordia met 1-0 Krt door Sjaak Sinke VENRAY - Goud voor Terese van Lare en Willy de Nooyer en zilver voor Katja Botman. Dat was de oogst voor de Zeeuwse afvaardiging op het Nederlands kampioenschap run-bike-run in Venray. Miquel van Tongeren, die vorig jaar op de valreep brons pakte, bleef steken op de twaalfde plaats overall en de ze vende plaats nationaal. „In de eerste run van 15 kilome ter liep ik niet echt lekkerkeek Van Tongeren terug. „Met al die toppers ging het onverstandig hard." Aan de kop trokken de Belg Benny van Steelant en Ne derlands kampioen Huub Maas het grote veld uit elkaar, samen met onder meer Jan van de Ma- rel, Marcel Snippe, Jan Willem Schaar en de Zwitsers Daniel Keller en Stefan Riesen. Van Tongeren begon de 62 kilo meter op de twintigste plaats, om na een ronde van 20 kilome ter terug te vallen naar de 33e plek. Pas in de derde en laatste ronde kon hij het verlies onge daan maken. In de afsluitende 7,5 kilometer door het centrum van Venray maakte hij nog acht plaatsen goed, om op de twaalf- de plaats overall te finishen in een tijd van 2 uur, 53 minuten en 53 seconden. Daarmee bleef Van Tongeren ruim buiten het bereik van de medailles. „Het trainingskamp in Portugal was misschien net iets te vroeg gepland, waardoor de vorm toch weer wat terug is gelopenMaar ik heb in ieder ge val de winnaar van het NK win- tertriatlon, Marcel Snippe, ach ter me gehouden. Vooraf had ik getekend voor een plaats bij de beste tien Nederlanders en ge hoopt op een plaats bij de top vijf." De zevende plaats op het NK zat daar net tussen in. Huub Maas prolongeerde met zijn tweede plaats overall zijn Nederlandse titel. Benny van Steelant was met ruim vijf minuten voor sprong een klasse apart. Vrouwen De spoeling bij de vrouwen wed strijd was wel erg dun. Slechts zes vrouwen-senioren en vier veteranen, verdeeld over drie categorieën, stonden in Venray aan de start. Mariska Postma werd kampioen achter drie bui tenlandse deelneemsters. De vierde plaats overall was goed voor de Nederlandse titel. Tere se van Lare hoefde als enige in de categorie D50 de wedstrijd alleen maar uit te lopen. Toch knokte Van Lare niet alleen te gen zichzelf. In een tijd van 3 uur, 28 minuten en 8 seconden finishte de atlete uit Sluis nog voor gevestigde namen als Christine de Wit en Bianca van Dijk. Willy de Nooyer kreeg in de be ginfase even de zenuwen toen haar enige rivale Henny Bok- kers flink van leer trok op de eerste 15 kilometer. In de 62 ki lometer op haar nieuwe fiets ging De Nooyer al weer snel voorbij Bokkers, om onbedreigd aan de laatste 7,5 kilometer lo pen te beginnen. Met een eind tijd van 3 uur, 41 minuten en 7 seconden was ze twintig minu ten sneller dan vorig jaar. Voorzichtig Katja Botman was totaal ver bouwereerd na haar onver wachte tweede plaats op het NK in de categorie D14. Er had zelfs nog meer in gezeten. „Ze heeft de wedstrijd verloren door in de eerste run veel te voorzichtig te beginnen", vond haar vader Ko. Botman moest na 2,5 kilometer lopen al ruim een minuut toege ven op de Hongaarse Eszter Re- viczky en 20 seconden op de der tienjarige Anouschka Severin. Op de 10 kilometer fietsen kwam Botman nog wel wat te rug, maar haar achterstand op Severin was net te groot om in de afsluitende 1,5 kilometer de titel te grijpen. Remy Vasseur had zijn dag niet in Venray. Al in de eerste 5 kilo meter lopen moest hij een mi nuut inleveren op de koplopers om op de achttiende plaats aan de 20 kilometer fietsen te begin nen. Daarin begon Vasseur aan een imposante inhaalrace, waardoor hij opschoof naar de zesde plaats. Na de afsluitende 2,5 kilometer finishte Vasseurin een tijd van 49 minuten en 54 se conden op de elfde plaats overall. Op het NK werd hij achtste. Martin Lensen verspeelde bij de jongens H16 zijn kansen op een goede klassering, Luttele me ters na de start kwakte hij tegen het asfalt. Verder dan de 28e plaats kwam hij niet. Marj anne van de Velde kon geen potten breken bij de meisjes D18. Met de zevende plaats overall en de vierde plaats voor hetNKvielze net b uiten de pri j - zen. In de recreantenserie fi nishten KoBotmanin 1.09.52 en Dignus Lensen in 1.11.21 op de 5 kilometer lopen, 20 kilome ter fietsen en 2,5 kilometer lo- pen. Axelaar wint Scheldetoptoernooi in Terneuzen door Jan Roovers TERNEUZEN - Tien jaar gele den werd biljarter Theo Platjouw uit Axel in Nieuwer- kerk winnaar van het Schelde toptoernooi, het officieuze kampioenschap van de drie Zeeuwse biljartdistricten. Dit weekeinde ging hij op herha ling in het eigen district. In de finale van deze driedaagse in de spelsoorten kader 38/2, bandstoten en driebanden won Platjouw met 3-0 van Lou Westdorp. De eindzege in café 't Keldertje in Terneuzen betekende een score van honderd procent voor de taaie vechter uit Axel. De man die jarenlang met stip de Zeeuwse topper was, nam pas voor de tweede keer deel aan het toernooi. Zowel in 1989 in Nieuwerkerk als dit maal, voor de vijftiende uitga ve, werd Theo Platjouw als eerste reserve alsnog opgeroe pen. Een betere manier om De finalisten van het Scheldetoptoernooi, met tweede van rechts winnaar Theo Platjouw. foto Peter Nicolai Platjouw op scherp te zetten is er blijkbaar niet. Hij maakte dat vanaf de start ook meteen duidelijk. In de eerste ronde tegen districtsvoorzitter Piet Verschure van Schouwen- Duiveland, die een ongelukkig toernooi speelde, pakte Platjouw uit met een serie van 70 caramboles in het kader 38/2 en een bandstootmoyen- ne van 8.33. De toon was gezet. De serie van 100 punten kader 38/2 waarmee hij in de tweede ronde over Jan Rijk liep, zorg de voor een bijzonder fraai schouwspel. Theo Platjouw zat meteen in het toernooi. En de tegenstanders? Jan Rijk pakte de winst in het bandsto ten tegen Platjouw met een moyenne van 12.50 en een se rie van 31 caramboles. Rinus Hoondert werd op basis van uitstekend driebandenspel winnaar van de A-poule vóór Platjouw - Rottier werd dat ongeslagen in de B-poule - en Lou Westdorp haalde na de kruisfinales ook de finale, na dat hij eerder clubmaat Hoon dert daarvoor had uitgescha keld, Dat Peter van Houwelingen werd veroordeeld tot het spe len om de vijfde plaats had de jonge speler van het district Schouwen-Duiveland te wij ten aan een vaak wat mindere concentratie. Maar over de he le linie werd dit toernooi een van de betere uit de reeks van vijftien. door Jasper van der Bliek GOES - Met een 6-2-overwinning op RAB Goudswaard heeft Brasserie Ockenburgh het seizoen in de eredivisie driebanden stijl vol afgesloten. Ockenburgh beleefde een roerig jaar met heel goede, maar ook bijzon der slechte uitslagen. Het was een seizoen waarin het Goese team een hypermoderne nieuwe zaal in gebruik nam en op de zeven de plaats eindigde. Brasserie Ockenburgh was de eerste compe titiehelft duidelijk in het nadeel. Omdat in Goes een nieuwe zaal werd gebouwd, moes ten de spelers elke wedstrijd uit spelen. Dat was niet bevorderlijk voor de prestaties; er werden slechts acht punten bijeen gesprok keld. „Ondanks al die uitwedstrijden be gonnen we heel sterk", blikt teamleider Raymond Nicodem terug. „Een gelijkspel tegen titelkandidaat ISMS - met onder an deren Dick Jaspers - in de eerste wedstrijd en een overwinning tegen Paperclip Inter national. Het zag er toen nog goed uit." Maar Brasserie Ockenburgh staat te boek als een team dat weliswaar van iedereen kan winnen, maar pok verliezen. Na de sterke start volgde een zwakke serie en werden al leen punten gehaald tegen de laagst geklas seerde ploegen. „Het draaide niet", ver klaart Nicodem, „Onze kopman Roland Forthomme liet het nogal eens afweten en ook Martin Spoormans speelde onder de maat. Alleen John Tijssens deed het naar behoren." Begin januari was de nieuwe zaal eindelijk klaar. Vanaf dat moment werden louter thuiswedstrijden gespeeld op moderne, nieuwe tafels. De teamsamenstelling werd gewijzigd. Martin Spoormans ging naar de vierde positie, en tweede-teamspeler Ro land Uytdewiilegen mocht vanwege goede prestaties de derde plek innemen. „Het was eerst natuurlijk wennen", vertelt Nicodem. „We verloren opnieuw van Jaspers, maar al snel ging het beter, We wonnen weer en het vertrouwen groeide." Absoluut hoogtepunt van het seizoen was de sensationele over winning op Pelgrim Professionals, met we reldkampioen Blomdahl in de gelederen. Terwijl de hele zaal de adem inhield, slaag de Forthomme er tij dens die wedstrijd in om de Zweed op remise te houden en zijn team naar de overwinning te loodsen. Toch behoort Ockenburgh niet tot de echte top. Daarvoor is het team niet constant ge noeg. Hekkensluiter Anoprint pakte het enige puntje in Goes en ook andere mindere teams verrasten het Zeeuwse team af en toe. Volgend seizoen ontstaat er een rare situa tie. Omdat het tweede team kampioen van de eerste divisie werd, spelen straks twee ploegen van Ockenburgh in de eredivisie. Volgens de regels mag dit niet. Nicodem: „Dus moeten we voor het tweede team een andere sponsor zoeken, waar we druk mee bezig zijn. Er is nog niks concreet, maar ik hoop dat het lukt." Hanssens in halve finale NK turnen HIPPOLYTUSHOEF - Turnster Eva Hanssens uit Kloetinge heeft zich zaterdag in het West-Friese Hippolytushoef ge plaatst voor de halve finales van het Nederlands kampioen schap. De dertienjarige Hanssens, die uitkomt voor GV Kou- dekerke, turnde 32.099 punten bij elkaar. Die score was goed voor een gedeelde vijfde plaats. Eva Hanssens was de enige Zeeuwse deelneemster aan het toernooi in de kop van Noord- Holland. De halve finales worden op 8 en 9 mei gehouden in Middelburg. Derde plaats judoka Rammelaere GOIRLE - Judoka Carla Rammelaere is tijdens de Zuid-Ne derlandse kampioenschappen tot 17 jaar derde plaats gewor den in de klasse tot 44 kilogram. Rammelaere, uitkomend voor JV Breskens-Eede, verloor in de voorronde van de latere kampioene Wetzer. Via de herkansingen plaatste de de judoka uit Eede zich voor de strijd om de tweede en derde plaats tegen Keijzers, die ze verloor met een yuko. Doyer en Kuip bridgekampioen HUIZEN - Iwan Doyer en Ronald Kuip hebben zondag in Huizen het Open NK bridge op hun naam geschreven. De twee pakten de hoofdprijs van tienduizend gulden. Met de kwalifi caties meegerekend deden 60.000 teams mee aan het toernooi. Zeventig ervan haalden de finale in Huizen. De topparen van wie vooraf veel werd verwacht, vielen wat tegen. Maas/Vriendt deden niet mee om de hoofdprijs, even min als de uit Schoondijke afkomstige Vincent Ramondt, die een koppel vormde met Berry Westra. Alleen het tweetal Jansma/Verhees draaide mee aan de top; het duo werd derde. De tweede plaats was voor Drijver/Oskam, die een score van 59,22 procent haalden. Doyer en Kuip wonnen met het per centage 61,89. Zij ontvingen de hoofdprijs uit handen van minister De Grave (Defensie), zelf ook actief in een bijtoernooi met collega Kort hals (Justitie). De organisatie van het NK had in totaal vijf tienduizend gulden uitgeloofd voor de finale tussen een team van de organisatie en een team van politici. De laatsten won nen nipt en bestemden hun geldprijs voor de hulp aan de oor logsslachtoffers in Kosovo. ANP Zwemrecord Van den Hoogenband DORDRECHT - Pieter van den Hoogenband en Stefan Aartsen hebben zaterdag tijdens zwemwedstrijden in Dordrecht een Nederlands record verbeterd. Van den Hoo genband deed dat met zijn eigen toptijd op de 50 meter vlin derslag. Met 23,62 was hij 0,25 seconde sneller dan zijn oude record dat hij vorige week in Eindhoven zwom. Aartsen ontnam op de 100 meter vlinderslag Joris Keizer het record. Waar Keizer op 1 april bij de WK kortebaan in Hongkong 52,49 zwom, daar kwam Aartsen in Dordrecht tot 52,45. Inge de Bruijn bleef eenhonderdste van een seconde boven haar eigen Europees record op 50 meter vlinderslag. De Bruijn zwom zaterdag 26,10 .ANP Winst handballers Aalsmeer AALSMEER - In een best-of-f iveserie heeft de mannenploeg van Aalsmeer zaterdag het eerste duel in de playoffs om de handbaltitel gewonnen. In eigen huis kreeg Sittardia voor 1250 toeschouwers met 27-25 klop. Vandaag ontmoeten beide teams elkaar in Limburg. Sittardia nam in de eerste helft een voorsprong van zeven punten, maar bezweek in de tweede helft aan de aanvalsdruk van Aalsmeer. De Noord-Hollan ders kwamen terug tot 19-19 en namen vervolgens het initia tief in handen. Aalsmeer was in de slotfase duidelijk de betere ploeg. ANP van onze sportredactie WE STE NS C HO UWE N - De eerste wedstrijd van de Moun tainbike Zomercup, die zater dag in de boswachterij Wester- schouwen werd gehouden, is gewonnen door Caspar Drenth. De mountainbiker uit Vlissin- gen werd afgetekend winnaar. Drenth, lid van de organiseren de vereniging X-Treme, komt dit jaar uit in de MTB-sport- klasse voor het Sintesi-team van Johan Bouman. Tweede in Westerschouwen werd verras send Ad Spelier uit Goes, die in een goed opgebouwde race op rukte van de vijfde naar de tweede plek. De derde plaats was voor Erik Roosch uit Os- sendrecht. Bij de veteranen werd Daan Verhulst uit Waarde winnaar. Verhulst eindigde in het overall klassement van senioren en ve teranen als vierde. Peter Lou- werse uit Veere en J an Minnaard uit Wemeldinge werden tweede en derde in de veteranenklasse. Bij de jeugd werd de tweestrijd tussen Michael de Bruine uit 's- Gravenpolder en Tibor Sprin ger uit Goes in het voordeel van De Bruine beslist. Op de streep bedroeg het verschil slechts en kele meters. Derde werd Dirk Achterberg uit Kattendijke. De volgende Zomercupwed- strijd is op 15 mei op De Piet. door Aart de Landmeter VLISSINGEN - Het meisjes team van SAR'72 uit Klooster- zande is hard op weg naar de Nederlandse tafeltennistitel. Kimberley 't Hooft, Stefanie Fassaert en Lindsey Boerdain versloegen Vice Versa'51 in de eerste finalewedstrijd in Ou denbosch met 8-2. Vice Versa'51 - SAR'72 2-8: In de eerste finalewedstrijd om het Nederlands kampioenschap voor meisjesteams hebben Kim berley 't Hooft, Stefanie Fas saert en Lindsey Boerdam een uitstekende basis gelegd om volgende week in eigen huis de Nederlandse titel binnen te ha len. Via drie overwinningen van 't Hooft en twee winstpartijen van Fassaert en Boerdam werd de 2-8-winst behaald. De Treffers (R) - 't Zand 2 3-7: In de tweede divisie strijden de re serves van 't Zand om lijfsbe houd. De 7-3-overwinning in Roelofarendsveen zal waar schijnlijk niet genoeg zijn voor handhaving. Valkenswaard - SAR'72 5-5: Het mannenteam van SAR is tweede geworden in de derde di visie door de puntendelirig in Valkenswaard, waarin Dennis Verdurmen ongeslagen bleef. Bergeyk, met Marco Bottram, werd zaterdag kampioen. Arnemuiden - Smash (M) 5-5: Degradatiekandidaat Arne muiden heeft zich nog niet ge wonnen gegeven in de vierde di visie. Leon van Boven en Daan Mijnsbergen wonnen tweemaal, Jan-Rien Meerman eenmaal. In dezelfde poule verloor Middel burg-Zuid met 7-3 van TOGB. Rijnsoever 4 - 't Zand 3 3-7: 't Zand 3 is door deze zege opge klommen naar een gedeelde derde plaats in de vierde divisie. ATTC'77 - Middelburg Zuid 5- 5: Het vrouwenteam van Mid delburg-Zuid nam in de derde divisie de eerste plaats weer over van US 1. De Middelburgse vrouwen hebben een voor sprong van vier punten. Avanti - 't Zand 4-6: Het A-team van 't Zand miste vaste waarde Noud Lijnse, maar invaller Mi- chiel Hoogenboom verving hem uitstekend door zijn drie partij en in winst om te zetten. Wibats 2 - Smash'76 6-4: Smash leed een van zijn weinige neder lagen dit seizoen, maar blijft nummer twee in het landelijk B. Voor Arnemuiden is het doek al gevallen. In eigen huis werd met 2-8 verloren van mededegrada tiekandidaat Rijnsoever. Joey Lourense won tweemaal. Middelburg-Zuid - Avanti 2 10- 0: Het jongensteam van MZ ver loor vorige week de koppositie in het landelijk C. Tegen Avanti 2 lieten de Middelburgers echter geen steken vallen, waardoor ze de koppositie delen met Irene, 't Zand 3 ging in eigen huis met 3- 7 ten onder tegen Smash 2. Shot'65 - 't Zand 2 1-9: Vincent Bliek, Arvid Schoningh, Ard Flipse en Michiel Hoogenboom zijn zaterdag kampioen gewor den in het landelijk C. In Zwijn- drecht verloor alleen Bliek één partij. Reynaert won met 4-6 van ATV/Viveen. doorSven Remijnsen BLADEL - Francois Franse heeft dit weekeinde een dubbelslag geslagen. Na zijn winst van zaterdag in de wielerronde van Lewedorp was de 34-jarige coureur uit Kwadendamme zondag de beste in de Ster van Brabant, de derde wedstrijd van de clubcompetitie. De renner van Middelkamp, die deel uit maakte van een tien man sterke kopgroep, passeerde in de slotmeters van de koers over 164 kilometer Arno Bouten, die op één kilometer voor de finish was ontsnapt met Patrick van Passel (Zeeuws-Vlaande- ren). „Bouten ging te vroeg aan", analy seerde Franse na afloop„Ik had de elf nog over en won met twee fietslengten ver schil." Bouten werd tweede, Van Passel zevende, en Wilfred Geijs (Middelkamp), die ook in de kopgroep zat, achtste. Ook in het pelo ton waren de Zeeuwse clubs goed verte genwoordigd. Voor Zeeuws-Vlaanderen finishten Richard Coehorst (achttiende) en Danny Schaut (31e) in de grote groep; voor Middelkamp Marcel Remijn (vijf tiende), Dennis Mesu (23e) en Rob Koole (29). Door de zege van Franse heeft Middel kamp de voorsprong in de clubcompetitie verder uitgebreid. Met 225 punten heeft de club een voorsprong van 88 punten op Breda en 98 op Groenewoud. Zeeuws- Vlaanderen volgt met een achterstand van 129 punten op de zesde plaats. De eerste zeven teams plaatsen zich voor de finale van de competitie voor club teams. door Raymond de Frel TERNEUZEN-In de tweede klasse C zorgden de hockeyers van Rapide voor een daverende verrassing. Koploper Concor dia werd met 1-0 verslagen. Middelburg haalde opnieuw flink uit. Teteringen werd met 9- 0 naar huis gestuurd. De vrou wen van Vlissingen wonnen met 5-0 van concurrent Bommeler- waard. Rapide-Concordia 1-0: Rapide overtrof zichzelf tegen koploper Concordia. De ploeg uit Hulst maakte optimaal gebruik van de zenuwen bij de ploeg uit Roermond, die aan één punt ge noeg had om kampioen te wor den. Halverwege de eerste helft zorgde junior Jochem Beaart voor de 1-0-voorsprong van Ra pide. Concordia had daarna een licht veldoverwicht, maar na rust speelde irritaties de koplo per parten. Door de winst is Ra pide definitief veilig in de twee de klasse C. HSD-Gilze Rijen 0-6: HSD werd door de Brabanders volle dig weggespeeld. De thuisploeg hield de schade voor rust be perkt tot 0-3. Na de pauze ver dubbelden de Brabanders de marge. HSD bezet nu de voor laatste plaats, met slechts twee punten voorsprong op hekken sluiter Teteringen. Made-Vlissingen 2-2: De Wal- cherse ploeg had grote moeite met het fysiek sterke spel van Made. Vlissingen kreeg in het eerste kwartier een tiental kan sen op de eerste treffer, maar de openingsgoal bleef uit. Pas hal verwege de eerste helft vond Herman Boschker het net. Made benutte daarna twee counters, waardoor de ruststand 2-1 werd. Na de pauze zette Vlissin gen de thuisploeg onder druk. Pieter Ventevogel zorgde voor de be wijdende gelijkmaker. Middelburg-Teteringen 9-0: Middelburg dicteerde de hele wedstrijd tegen de hekkenslui ter. Voorrust was het prijsschie ten voor de Walcherse ploeg: 7- 0. Na de pauze nam Middelburg gas terug. De thuisploeg trof nog tweemaal doel. Floris van Werken was topscorer met zes treffers. Jonas Mulder scoorde twee keer, Rikkert van Bergen eenmaal. Olympia-Goes 5-1: Olympia speelde een degelijke wedstrijd. Paul van Hemert zorgde via twee strafcorners voor de 2-0- ruststand. Na de pauze bracht Dimitri van Doeselaar met een velddoelpunt de ploeg uit Ter neuzen op een 3-0-voorsprong. Paul van Hemert scoorde daar na zijn derde en Olympia's vier de treffer. Daarna redde Sjoerd van der Pluym via een strafbal de eer voor Goes. Het was op nieuw Paul van Hemert die de eindstand op 5-1 bepaalde. Vlissingen-Bommelerwaard 5- 0: De vrouwen van Vlissingen waren tegen Bommelerwaard oppermachtig. De Walcherse ploeg combineerde vlot, speelde fel en was bovendien doeltref fend. Josanne Wouters opende de score. Niet veel later tekende Chantal van Leeuwen voor de tweede treffer. Dankzij een goal van junior Lineke ten Bokum ging Vlissingen met 3-0 rusten. Na de hervatting zorgden Nien- ke de Loof en Emilie Bogaert voor de 5-0-eindstand, Olympia-Hoekse Waard 2-6: Met een aanvallende tactiek probeerde Olympia de tegen stander vast te zetten. Dat leek succesvol toen Katinka Klop het Terneuzense team op voor sprong bracht. Nog geen minuut later stond het alweer gelijk. Weer twee minuten later stond Olympia achter met 1-2. Hoekse Waard scoorde voor rust nog één keer. Na rust bleef Olympia aan vallen, maar die strijdwijze le verde een averechts effect op. Hoekse Waard counterde de Zeeuws-Vlaamse ploeg zoek en trof drie keer doel. Gonneke Hermanides scoorde nog voor Olympia. HCGO-Rapide 0-0: HCGO speelde een prima partij tegen de nummer drie van de ranglijst. Rapide kreeg weliswaar iets meer kansen op een treffer, maar HCGO bleef knap overeind. Ra pide had vooral moeite met het te hoge gras. PICGO-speelster Mariska Koese was tevreden over het resultaat. „Het liep lek ker tegen zo'n goede tegenstan der, al was de toestand van het gras wel in ons voordeel." Made-Middelburg 1-1: Middel burg speelde een goede wed strijd, maar was niet gelukkig in de afwerking. Made, dat zeer agressief speelde, kwam er na de openingsgoal niet meer aan te pas. Middelburg kreeg veel kan sen, maar ging toch meteen 1-0- achterstandrusten.Na depauze bleef Middelburg aanvallen. Francien Messer zorgde een kwartier na rust voor de gelijk maker. Middelburg kreeg nog genoeg kansen op de winnende treffer, maar moest genoegen nemen met één punt. JHSD-Zevenbergen 0-5: Zeven bergen kon naar hartelust com bineren. Toch hield HSD het nog een kwartier op 0-0. Na de openingstreffer was de ban ge broken. Zevenbergen scoorde voor rust nog eenmaal; na de pauze deed de ploeg dat nog drie keer. HSD kreeg in de hele wed strijd slechts één kans, die werd gemist door Hilke van der Pols. HSD-speelster Hester Timmer mans was bijzonder teleurge steld. „Dit resultaat is om je flink voor te schamen." Vlissingen-speelster Lineke ten Bokum (rechts) in de aanval tegen Bommelerwaard. foto Ruben Oreel

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 19