Vogel blijft hopen op lijfsbehoud NK acrogym trekt veel publiek Mineurstemming bij Dauwendaeie na 1-1-gelijkspel Arendskerke velt vonnis SKNWK Zaamslag te sterk voor Wolf aartsdijk Middelburgse A-junioren na verlies tegen Quick Boys dieper in de problemen Zege Van Ast in Spijkenisse Zeeland Sport verliest van Ria uitslagen door Eldridge Pentury MIDDELBURG - De overlevingskan sen van eerstedivisionist Middelburg Al zijn door het verlies tegen Quick Boys (2-4) erg klein geworden. Maar drie wedstrijden voor het competitie- einde blijft trainer Juul Vogel hoop op lijfsbehoud koesteren, waarschijnlijk tegen beter weten in. „Onze kansen zijn heel klein, maar het is nog niet ge daan." Middelburg heeft na negentien wed strijden elf punten bijeengesprokkeld en staat voorlaatste in de eerste divisie B. Alleen RKC (acht punten na negen tien duels) deed het slechter en is in middels gedegradeerd. Gemakkelijk om van de tweede degra- datieplek af te komen zal het voor Mid delburg niet worden. De achterstand op VYY en Dordrecht'90 bedraagt ze ven punten, dinsdag komt Feyenoord op visite in Middelburg en daarna vol gen de resterende duels met Excelsior (thuis) en Sparta (uit). Sparta en Feye noord voeren de ranglijst aan met een puntentotaal van 44 en azen op het kampioenschap. Juul Vogel sprak zaterdag na de neder laag zalvende woorden. De oefenmees- ter kon zijn ploeg weinig verwijten maken, ook had het niet aan een ge brekkige inzet gelegen, zei hij. „De vechtlust van de jongens was prima." Maar vechtlust alleen is niet genoeg. In de op-een-na-hoogste divisie voor A- junioren wordt nu eenmaal meer ge vraagd. Middelburg komt kwalitatief tekort, beaamde aanvaller Lionel Lord. „Met de huidige groep zouden we het zelfs in de tweede divisie zwaar hebben." De wedstrijd tegen Quick Boys was er een zoals de juniorenploeg van Middel burg dit seizoen al vaker beleefde. Een redelijk gelijkopgaand treffen, maar met een tegenstander die op de juiste momenten meedogenlozer en doortas tender is. Droomstart Middelburg kende op De Nadorst een droomstart toen Youssif Kegneco het doelnet achter Quick Boys-goalie Bas Verdoes liet bollen (1-0). Nog geen vijf minuten later was de stand echter al- weergelijk. Middelburg-doelman Joan van Belzen schoot de bal in vrijstaande positie tegen de rug van de toegesnelde Faisal Bounif en zag de bal achter hem in het lege doel ploffen: 1-1. De organi satie bij de thuisclub was volledig zoek toen Quick Boys via een soepele combi natie op 2-1 kwam door een goal van Jacob Varkevisser. Met dank aan Joan van Belzen bleef de schade na drie Middelburger Lionel Lord (rechts) wordt afgestopt door twee verdedigers van Quick Boys. foto's Dirk-Jan Gjeltema kwartier beperkt tot twee goals. Na de hervatting rukte Middelburg op en moest Quick Boys terug. Maar doelrij- pe kansen afdwongen, lukte het team van Juul Vogel niet Via een kopbal van invaller Dirk van Rijn kwam Quick Boys vijf minuten voor tijd zelfs op 1-3. waarmee het duel beslist was. Nadat Middelburger Lionel Lord verzuimd had te scoren, tilde een andere invaller bij QuickBoys, Thijs Pera.de stand aan de overzijde naar een geflatteerde 1-4. Marcel Krassen, ingevallen bij Middel burg, legde de 2-4 vast. Wonder Alleen een wonder kan ervoor zorgen dat het eerstedivisieschap - in 1995 on der leiding van Leendert Geelhoed vei liggesteld - anno 1999 behouden blijft. Weinigen die daarop hadden gerekend, want Middelburg Al presteerde in de voorbereiding heel goed en deed ook in competitieverband met regelmaat van zich spreken. Trainer Henk Patty stond aan het begin van het seizoen aan het roer, maar stap te tussentijds over naar het eerste zon dagteam, waar Cees Houtepen ontslag had genomen. In het kielzog van Pattv verhuisden drie spelers mee" René-Mi- chel Gerritsen, Jeannot Wolf en Paul Constandse. Dat bleek een aderlating voor de ploeg, die na de winterstop werd getraind en gecoacht door Juul Vogel. Hij zegt: „Het klikt goed tussen mij en de spelers. Dat is al sinds mijn aanstel ling zo. We hebben een goede periode gekend, maar momenteel zit het bij de spelers tussen de oren niet helemaal goed." Het heeft, zei de 58-jarige Mid delburger, niet alleen met de teleurstel lende prestaties te maken. Wat mee speelt, is de benoeming van Henk Patty als trainer van de A-junioren voor vol gend seizoen. Juul Vogel: „Niemand Juul Vogel heeft iets tegen Henk Patty, maar tach tig procent van de spelersgroep wilde met mij verder. De spelers lazen in de krant dat Henk Patty volgend jaar trai ner wordt. Hun mening is nooit ge vraagd door het bestuur." Sinds die tijd zit de klad erin, zegt Vogel. „Je merkt het tijdens de trainingen en de wed strijden. De neuzen staan niet meer de zelfde kant op." Teleurgesteld Wat Vogel er zelf van vindt? „Ik had graag willen blijven. Ik ben teleurge steld in de gang van zaken, maar meer wil ik er niet over kwijt. De competitie is nu even belangrijker." Voorzitter Wessel Schulting wilde best uitleggen hoe de vork in de steel zit: „Het is een beetje vervelend gelopen. Juul Vogel was buiten het bestuur om door jeugdvoorzitter Paul Rijkse ge polst voor een eventuele verlenging van zijn contract als trainer van de A- junioren. Maar er was juist afgespro ken dat Juul Vogel alleen het lopende seizoen zou afmaken. Ik had namelijk ook nog een afspraak met Henk Patty. Hem had ik beloofd dat hij weer A-ju- nioren-trainer kon worden, mits hij het eerste team dat door Houtepens ver trek zonder trainer zat, wilde helpen. Nou, Henk Patty heeft te kennen gege ven dat hij volgend seizoen graag weer aan de slag wil bij het A-juniorenteam. Dus waren we snel klaar," Het is evenwel de vraag met welke spe lers Henk Patty volgend jaar kan gaan werken. Want met de dreigende degra datie in het vooruitzicht overweegt een aantal spelers weg te gaan. Lionel Lord, Paul Noya en Jasper Willeboord- se stoppen sowieso en stappen over naar de senioren. Ook staat het vertrek vast van doelman Joan van Belzen (Ar- nemuiden) en verdediger Michael Ca- benda (hij weet nog met waarnaar toe). Voor Henk Patty maakt het niet uit wie komt en wie gaat. „Iedereen mag gaan en staan waar-ie wil, daartegen kun je niets beginnen. Als spelers vinden dat ze weg moeten gaan, moeten ze dat maar doen." Middelburg - Quick Boys 2-4 (1-2). 3. Yous sif Kegneco 1-0, 7. Faisal Bounif 1-1, 15. Ja cob Varkevisser 1-2, 85. Dirk van Rijn 1-3, 88. Bas Vlieland 1-4, 92. Marcel Karssen2-4. Scheidsrechter: F. Boessen (Sint Jansteen). Gele kaart: Valentino Blommaert (Middel burg), Arie Guijt en Requilio Angevaere (beiden Quick Boys). Aantal toeschouwers: 150. Middelburg: Joan van Belzen: Hans Koole, Michael Cabenda, Jiddo Lawalata, Jasper Willeboordse; Valentino Blommaert (69. Marcel Karssen), Jason Blommaert, Sebas- tiaan Traas (69. Onder Kot;): Lionel Lord, Youssif Kegneco, Martin Waisapy (75. Emiel Laisina). door Ben Hameeteman NIEUWER KERK - Het beloof de een spannend duel te worden op sportpark Het Springer. SKNWK moest winnen om het vege lijf te kunnen redden voor de tweede klasse. Tegenstander 's-Heer Arendskerke had kan sen in de strijd om de derde pe riode. Het waren uiteindelijk de elf van oefenmeester Kees van der Sluis die slaagden in hun op zet. De Nieuwerkerkers werden met 1-2 verslagen en degradeer de daardoor uit de tweede klas se. Bij SKNWK geloofde eigenlijk niemand er nog in. Hoewel nog met officieel was degradatie naar de derde klasse voor de meesten reeds een feit. Of het moesten die enkele vrouwelijke supporters zijn, die zaterdag riepen dat er wel even met 8-0 gewonnen zou worden en dat de concurrentie de punten zou la ten liggen. Nee, dan de realiteitszin van in terim-trainer Cees Willemse: „Normaal gesproken redden we het met meer. Het is jammer dat we zo'n kort tijd hebben gehad, anders hadden we er misschien nog iets aan kunnen doen", doelde Willemse op de interim- taken die hij samen met Gerard Olijhoek enkele weken geleden is aangegaan Collega-trainer Kees van der Sluis, van 's-Heer Arendskerke, kampte met problemen van ge heel andere aard. Hij walde nog graag meedoen in de strijd om de derde periode, maar de ab sentie van drie dragende spelers SPIJKENISSE - Corné van Ast heeft zaterdag in Spijkenisse een wielerwedstrijd voor de jeugd gewonnen. De renner uit Rilland was in categorie 6 (tot 14 jaar) de sterkste in de sprint van een vijf man tellende kop groep. Ralph Schaalje uit Axel werd derde in categorie 7 (tot 15 jaar), Arjen Mosselman uit Kruinin- gen vierde. Zondag, in Stand- daarbuiten, werd Mosselman derde en Schaalje vijfde in cate gorie 7. In categorie 6 werd Emiel Nijsse uit Hoedekenskerke derde en Dennis Martens uit Koewacht vijfde. Corné van Ast eindigde op de zevende plaats. baarde hem zorgen. „Zonder Frank Goedegebure, John van de Klooster en Hans Tolhoek is het voorin wat magertjes van daag. Dus of we weer met 6-1 winnen zoals twee weken gele den is nog maar de vraag." Zijn vermoedens waren juist. Inder daad schortte het bij 's-Heer Arendskerke aan de afronding. De bezoekers lieten zaterdag veel verzorgder voetbal zien en toonden over een betere tech niek te beschikken dan SKN WK. In de voorhoede leek het echter telkens weer op een thee kransje. Breien, breien en nog eens breien. Niemand toonde daadkracht en durfde af te ron den. Ook centrumspits en top scorer Marco Goedegebure bracht onvoldoende daad kracht. Slechts uit enkele vrije trappen, met onder meer een spetter op de paal, zat hij dicht bij een treffer. Voor het overige hield SKNWK-voorstopper Martijn Neele hem goed uit de wedstrijd. Gelijkwaardig Voor de rust kreeg de thuisploeg inderdaad meer ruimte en was het spel een halfuur gelijkwaar dig. De enige Nieuwer kerker die echt actief was en het nodige ge vaar stichtte was evenwel Wilco de Valk. De te traag en te passief spelende spits Michel Flik- weert, stond er wel maar was er niet. Ook de aanvallende mid denvelder Erwin Theunisse schitterde door afwezigheid. Aanvoerder Ronnie de Bruine kon het een en ander wel verkla ren. „De jongens zijn momen teel allemaal voetbalmoe. Om dat we de eerste maanden te weinig trainingsarbeid hebben verricht, kwamen de blessures en zijn we in de problemen ge komen. In de eerste helft gelukte het 's- Heer Arendskerke in de twaalf de minuut op voorsprong te ko men na een schitterende kopbal van Stefan van Sabben, uit een voorzet op maat van Marco Goedebure. Vlak voor de rust trok Wilco de Valk de stand weer gelijk. Na de hervatting duurde het tot in de 43e minuut voordat de bezoekers de winnende tref fer scoorden. Ineens dook Ger- ben Eversdijk op voor doelman Leon Quik, die een treffer niet meer kon voorkomen. 's-Heer Arendskerke: Jurgen Noor- land: Rudie van der Sluis, Paulus Poortvliet, André Tange, Ard Evers- dijkJohnny van de Klooster (73 Peter Kamstra), Walter de Kok, Ste fan van Sabben, Gerben Eversdijk, Marco Goedegebure, Richard de Ja ger. Zeeuwse combinaties in de prijzen in sporthal Baskensburg door Ron de Waal VLISSINGEN - Het Nederlands kampi oenschap acrogymnastiek in de C- en B-lijn is in meerdere opzichten een succes geworden. Een groot aantal toeschouwers had de gang naar sporthal Baskensburg in Vlissingen gemaakt en bovendien wisten enkele Zeeuwse deelnemers een podium plaats te bemachtigen. Voorzitter Jos Swart van het organiseren de VTV was in haar nopjes met de grote belangstelling. Het organisatiecomité van acht mensen, begeleid door een KN- GU-afgevaardigde, was vanaf het najaar van vorig jaar bezig geweest met de voor bereiding op het evenement. Zaterdag waren er bovendien zo'n vijftig vrijwilli gers in touw om alles te regelen. .Dan is het natuurlijk heerlijk dat er ruim vierhonderd mensen op dit NK afkomen. Het is het sportieve hoogtepunt van ons honderdjarig bestaan en bovendien een geweldige promotie voor de acrogymnas tiek in de regio", aldus Swart. Ook trainer Hans Lootens van Forza Gymnastica uit Goes was tevreden met de onverwacht grote belangstelling. „We proberen deze tak van de turnsport te promoten. Daar om ben ik blij dat dit NK een positieve im puls zal geven." Ook op sportief gebied worden er pogin gen gedaan het niveau op te vijzelen. ..We zijn aan het inventariseren of er belang stelling bestaat voor een regionaal steun punt. Hierdoor worden de faciliteiten voor het bedrijven van acrogym alleen maar groter", vertelde Lootens. Zaterdag lieten enkele deelneemsters in de A-lijn zien dat het niveau in Nederland al redelijk hoog is. Zo liet een vrouwentrio van WIK-FTC uit Heerenveen een oefe ning zien met diverse dubbele salto's. De Zeeuwse deelnemers lieten zien dat er de laatste jaren grote progressie is ge boekt. Via enkele kwalificatiewedstrij den hadden zich verschillende paren en trio's van VTV Vlissingen en Forza Gym nastica uit Goes geplaatst voor de finale in Vlissingen. Het gemengde paar Willy Geerts/Matty Baars van Forza Gymnasti ca werd derde in de C-lijn. Eveneens in de C-lijn was het paar Maud van Leening/Dalila Sandee van Forza Gymnastica zelfs goed voor een gedeelde zilveren medaille. Mannen Het mannenpaar Christian van Nijf/Yan- nick Leijs van VTV kwam in de C-lijn tot een verdienstelijke derde plaats. Volgens Christian van Nijf had er zelfs meer inge zeten: ..Er waren wat kleine haperingen en over de uitvoering van mijn overslag ben ik niet echt tevreden." Toch deed van Nijf voldoende inspiratie op omzijn loop baan eventueel voort te zetten. „Na wat ik vandaag allemaal voor nieuwe elementen heb gezien, denk ik eraan om alsnog ver der te gaan", vertelde hij na afloop. In de B-lijn had het vrouwenpaar Stepha nie Geerts/Kirsten Keukelaar van Forza Gymnastica zich weten te plaatsen voor de eindstrijd. Dat het duo uitkwam op een zesde plaats was voor trainer Hans Loo tens ronduit teleurstellend. „Niet dat zij slecht presteerden, integendeel. Ik ben het absoluut niet eens met de jury-waarde ring. Op een kleine fout in de balansoefe ning na hebben zij het uitstekend ge daan." Tenslotte konden de toeschouwers zich vergapen aan enkele schitterende oefe ningen van gymnasten uit de A-lijn, die zich na het vertonen van hun kunnen moesten melden voor een heuse doping controle. Volgens de aanwezige arts Lies- beth Lim een gevolg van strengere richt lijnen. „Wij moeten sinds kort controles uitvoeren in de A-lijn Het nieuwe regle ment schrijft voor dat er ook out of compe- tition-controles moeten zijn." Vooralsnog hoeft het jubilerende VTV zich niet druk te maken om deze praktij ken. De club maakt zich op voor het vol gende evenement in het kader van het honderdjarig bestaan. De festiviteiten zullen besloten worden met een grote ju bileumuitvoering, die pas in juni 2000 op het programma staat. Twee deelneemsters aan het NK acrogymnastiek in actie. foto Dirk Jan Gjeltema door Peter van Kouteren TERNEUZEN - Eigenlijk had den ze tevreden moeten zijn met de puntendeling (1-1), maar in de kleedkamers van Terneuzen- se Boys en Dauwendaeie bleven de kopjes geruime tijd omlaag. Dauwendaeie treurde, omdat het zeven minuten voor het ein de een vroeg verkregen voor sprong alsnog moest prijsgeven. De thuisploeg was in mineur, omdat uit de veelheid van kan sen er slechts eentje was benut. De laatste weken van de compe titie in de tweede klasse E van het zaterdagvoetbal zijn voer voor rekenmeesters. De Zeeuws-Vlamingen hebben de kans op een plaats in de nacom- petitie ondanks het gelijkspel nog altijd in eigen hand. Een ge lijkspel zaterdag in en tegen het laag geklasseerde Middelburg is voldoende om tot de eindronde door te dringen. In de strijd te gen degradatie (via een nacom- petitie) is Dauwendaeie daaren tegen verplicht te winnen van kampioen WC'68. Dan nog zijn de hoofdstedelingen afhanke lijk van Kruiningen, dat zich bij één punt uit de resterende twee wedstrijden buiten bereik van Dauwendaeie speelt. Trainer Kees Human (Dau wendaeie) complimenteerde zijn spelers met de inzet, maar was niet tevreden. „Terneuzen- se Boys heeft het spel gemaakt en veel aangevallen. Die goal was onvermijdelijk", realiseer de hij zich. „Het was ook ver diend, maar we hadden het niet meer mogen weggeven." Jaap Goossen, opgelucht na die late treffer: „Wij hebben het nog steeds in eigen hand. We moeten proberen om in Middelburg re vanche te namen voor het ver lies in de thuiswedstrijd (1-3). Dat zit me nog steeds niet lek ker." Voorsprong Dauwendaeie kwam onver wacht vroeg op voorsprong, na dat Terneuzense Boys al twee mogelijkheden had laten liggen. Kees Duitemijer strandde in de derde minuut op de voet van de sterk keepende Ramon Telussa en Leon Goossen tikte even later zwaar gehinderd net over de lat. Edwin Leonhart demonstreerde bij de eerste uitval hoe je me kansen moet omspringen. Di aanvaller ontsnapte even aan di aandacht van Mark de Pooterei schoot diagonaal binnen:0-1 Daarna regende het kansei voor de thuisploeg, die de wed strijd dicteerde. Terncuzena Boys kreeg veel ruimte, maa wist er lange tijd niet van te pro fiteren. Marco Faassen, Markdi Pooter, Leon Goossen, Ona Ribbens, Jan-Gerard Hartman Jaap Pijpelink. Timmy Lou wiesse en Mark de Kunder stuit ten op de doelman, een uitgesto ken been van een verdediger c mikten naast of over. Totdat ii de slotfase plots toch een bres ij de Dauwendaele-defensie wen geslagen. De Kunder verlengd een voorzet van Atmaca met ht hoofd. Louwiesse draaide vai een tegenstander weg en scoor de beheerst: 1-1. Dauwendaeie: Ramon Telussa; Pa trick Langemaire, Jeroen v Schelde, Stefan van Dongen (86. Ut nay Ganesh), Marchel de Jonge; Ri né de Nooijer, Robbert Griep, Freó die Melaard, Francis Langemain Julio Fagundez, Edwin Leonhal (78. JohanRouw). TERNEUZEN - In de zesd klasse A verloor kampioen Zee land Sport met 4-3 van Ria W. Ria W. - Zeeland Sport 4-3: Zee land Sport had moeite met Ria spits Arno Verlinde. Hij scoord viermaal. Voor Zeeland Spoi scoorden Danny Nóthen (2x) e Richard de Wit. Kwadendamme-Robur 1 Carlo Vermeulen maakte 1-t maar Robur won toch door Je roen Gerntse en Onny Scholter. Kwadendamme miste in de slot fase een strafschop. Zesde klasse B Vosmeer-FC Moerstraten 9-1 John Vroegop (3x), Richard Vos hol, Michel van Leeuwen, Jacci Vaders (2x), Wil Kostermans ei co: Theo van Eekelen maakten di goals voor Vosmeer. Ouwerkerk-SC Welberg 4- Peter Hillebrand (2x), Willian Remeeus en Erwin van der Maa scoorden voor Ouwerkerk door Lucien Roelandt ZAAMSLAG - Na een zwaarbe vochten, maar dik verdiende 4- 2-overwinning op Wolfaarts- dijk blijft Zaamslag de voor naamste kanshebber voor de ti tel in de vierde klasse van het zaterdagvoetbal. Het treffen was een botsing tus sen techniek en fysieke kracht. Die strijd werd beslist in het voordeel van de techniek, maar dat gebeurde zeker niet zonder geluk. Want na een 1-2-rust- stand voor Wolfaartsdijk kon de thuisploeg pas langzij komen door een van richting verander de bal. Die treffer was het keer punt in de wedstrijd. Marcel van de Kreeke zorgdi voor 0-1 uit een vrije trap. In d 36e minuut kwam Zaamslaj langszij door Leo Bracki Wolfaartsdijk kwam op 1- door een benutte penalty va Marcel van de Kreeke. Na rust werd het door een eige doelpunt van Stefan Kluif hou 2-2. Zaamslag liep via Jord Bakker en Eric Tissink uit naa To 4-2. Wolfaartsdijk: Hans Eggebeen; Jai no Waterman; Corné Verheezei Stefan Kluifhout, Dennis A Schip per; Kees Kloosterman (45. Pen Eveleens), Marcel van de Kreek Mark Tijssen; Dennis J.A Schippe Jan Blok (45. Bastiaan de Koeyer) Harm Fluijt. Schietingen 's-Heerenhoek. De Verenigde Senioren. Eerste hoofdvogel A. Dekker, Doel naar Hoger; tweede hoofdvogel J. van Leeu wen, Ravenstein; eerste zijvogel R. Repkes, Victoria; tweede zijvogel J. Pompeinolle, Soranus; derde zijvogel M. Oosthoek, Concordia; vierde zijvogel T. Ponsaert. Diana; eerste kal J. van de Dries, Eensgezindheid; tweede kal G. Schuurman, VIOS; derde kal A. Dekker, Doel naar Hoger; vierde kal J. van de Guchte.Zorgvlied. Meeste kleine vogels, zes, T. Ponsaert. Diana. Vliegende vogel J. van de Dries, Eensgezindheid. Volgen de schieting. 27 april. Sint Sebastiaan Kloetinge. Wip 1eerste hoofdvogel B Meyer, Sint Andries; tweede hoofdvogel J. Platschorre, Zorg- vlied; eerste zijvogel J. Vermeulen, Edele Handboog; tweede zijvogel W. Voet. Gil- ze-Rijen;derdezijvogel J. Harinck, Diana; vierde zijvogel J. van de Guchte, Zorg- vlied; eerste kal B. Meyer, Sint Andries; tweede kal C. Jeremiasse, derde kal en vierde kal J. van de Guchte, beiden Zorg- vlied. Meeste kleine vogels, negen, H. Elst.'Zorgvlied. Wip 2: eerste hoofdvogel C. Nijsten, Vrije Schutters; tweede hoofdvogel loting; eerste zijvogel C. Nijs ten, Vrije Schutters; tweede zijvogel P. Repkes, Victoria; derde zijvogel M. Joos- se, Edele Handboog; vierde zijvogel M. Wisse, Concordia; eerste kal J. Repkes, Victoria; tweede kal E. Nutzman, derde kal P. Platschorre, beiden Zorg vlied; vier de kal loting. Meeste kleine vogels, vijf, M. Goeree, Zorgvlied. va: ter 4, Pechiney - Uiterton 1-0, EPZ - Gard< ren/Dekker 2-3. Stand: Garderen/Dekke 1-3, VAW 1-3, De Sloep 2-3, Uiterton 2-2 Pechiney 2-3, EPZ 2-1, BW 2-1 Afdelin ZO' 1: FC Dorst - PKCZ 1-0, Pension Wolf! SSVW 2-3. Sunlux - Rhodos/PSD 1-5 ft,, Stand: FC Dorst 2-6, Rhodos/PSD 2-' Pension Wolff 2-3, SSVW 2-3, Sunlux 2- PKCZ 2-0. Afdeling C: Hebu Sport - SVR; 1Uiterton 2 - SVR 2-6, LVV - BW 2 31 Palazzo - Hebu Sport 4-3. Stand: LW 2-4^.. Palazzo 2-6, SVR 2-3, Hebu Sport 2-3, terton 2 2-0, BW 2 2-0. B( afi dij In ka lij] Zaalvoetbal Turnen NK Acrogym te Vlissingen. Zeeuwse deelnemers: C-lijn gemengd paar: 3. Willy Geerts/Matty Baars, Forza Gym nastica, 8.700 pnt. C-lijn vrouwentrio: 16. Veerle van der Haar/Sabine Roomer/Aylin Tanfer, VTV. 7.625 pnt. C-lijn vrouwenpaar: 2. Maud van Leening/Dalila Sandee, Forza Gymnasti ca, 8.800 pnt. C-lijn mannenpaar: 3. Christian van Nijf/Yannick Leys, VTV. 8.500 pnt. B-lijn vrouwenpaar: 6. Kirsten Keukelaar/Stephanie Geérts, Forza Gymnastica, 15.080 pnt. Voetbal Bedrijfs- en Zomeravondvoetbal rayon Walcheren. Afdeling A: De Sloep - BW 7- go - Sinar 8-2, Zuidwest Negen - Heb Sport 3-6 Eindstand: Café Tympasde (kampioen) 24-58, Arnemuiden 24-5' vai Emergo 24-44, Taxicentrale Vlissinge 24-43. Jong Ambon 24-40, Ontop 24-35? Hebu Sport 24-35, Zuidwest Negen 21 30, Klaassen Tweewielers 24-25, Sinivlj 24-24, FC Laurens 24-17, Schinkel Assuqui rantie 24-13, Zeeduin 24-5 Tweede klasi se: Pension Wolff - Garderen/Dekker 7-1 Groene Ster Maroc - 't Hoekje 5-2, Repro 'e ba - Middelburg 4-4. Eindstand: Groen spc Ster Maroc (kampioen) 22-58, DZV Jf])e rommeke 22-57, Reproba 22-44, Garde j ren/Dekker 22-33, VZV 22-32, Hydrofa 22 <e 31, WEA 22-30, Middelburg 22-29, Pen Vet sion Wolff 22-24, VOM 22-18, VAW22-11 mi 't Hoekje 22-7. |Cj- Afdeling Vlissingen. Derde klasse: Tom p, - Westkapelle 2-6, Concurrent Joeneitit EPZ 2 7-1PSVW - Café Stout 3-4, Vanuu da; - EPZ 1 5-4. Stand: Café Stout (kampioer sta 21-59, Westkapelle 21-49, Schinkel Assu jv rantie 2 21-39, EPZ 21-34, Concurred Joeneitit 21-33, Torna 21-29, De Sloe 19 21-28, PSVW 21-21, Vanuus 21-21, EPZ hel 21-20, Westkapelle 2 21-10, PKCZ 21-5 jij. Vierde klasse: Schinkel Assurantie 3 Hoechstboys 6-9, Uiterton - VZV 2 2-5 SSVW - PGV 6-4, DW - Pension Wolff 22 ei 7. Eindstand. SSVW (kampioen) 18-41 [ei Pechiney 18-39, VZV 2 18-38, Pensio |je Wolff 2 18-33, Uiterton 18-24, Torna 2 15 22, DW 18-19, Schinkel Assurantie 3 11 19, Hoechst Boys 18-11, PGV 18-11. 119 Vijfde klasse: Westkapelle 3 - VAW 2 6-1 ne Westkapelle 4 - Hebu Sport 2 1-6, Uite' ton 3 - Provincie Zeeland 4-3, Uiterton 2 Twaalf 8-6, EPZ 3 -Groene Ster Maroc 2'. jcc 9. Eindstand: Hebu Sport 2 (kampioer 18-47, Groene Ster Maroc 2 18-45, Uite' ton 2 18-43, Westkapelle 3 18-31, Uite ton 3 18-25. VAW 2 18-22, Provincie Ze» ro land 18-18, Twaalf 18-18, EPZ 3 18-11 en Westkapelle 4 18-7. 'er

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 16