JL ÏMp W mt faket* naai* je laaf ik doe mee Bekendmaking ja ^4 Vedior VACATURES PERSONEEL LEERLING BANKETBAKKER Intrekking verkeers la besluit 's-Heerenhoek Leraren basisonderwijs bas+mar de jager TRENDY FASHION SHOES streetwaer sportswaer casuals jeans waer young fashion 9 binnenkort ook in Goes en Vlissingen!! HELP HET GELUK'N HAH -4 n i4 0 Campagne 'Fiets naar je werk' 1999 6 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VRIJDAG 26 MAART 1999 Als intermediair op het gebied van o.a. uitzending kijkt Vedior Personeelsdiensten niet alleen naar wat u kunt, maar ook naar wie u bent. Deze optelsom noe men wij talent. En daar maken wij graag werk van. U kunt direct aan de slag in één van de volgende functies (MA/): Technisch Constructiebankwerkers. Voor diverse op drachtgevers zijn wij op zoek naar ervaren constructiebankwerkers. Het betreft werk voor kortere en langere perioden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met André Verstappen. Technisch magazijnmedewerker. Bent u een ervaren en representatieve expeditiemedewerker met een technische achtergrond? Dan hebben wij een uitdagende baan voor u met goede vooruit zichten. Het werk bestaat onder andere uit het ver zenden en in ontvangst nemen van bestellingen. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met André Verstappen. Elektromonteurs. Bij verschillende opdrachtge vers kunt u als ervaren of leerling elektromonteur aan de slag. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Andre Verstappen. Constructiebankwerker/lasser. Heeft u een afgeronde opleiding in de metaalbewerking en werkervaring? Bent u op zoek naar werk als constructiebankwerker en/of C02-lasser? Dan hebben wij diverse leuke banen voor langere tot zeer lange tijd. Goede vooruitzichten. Voor meer informatie, neem contact op met André Verstappen. Algemeen Magazijnmedewerkers. Voor een groot distri butiecentrum in Kapelle zoeken wij per direct gemotiveerde fulltime magazijnmedewerkers. De werkzaamheden bestaan uit het verzamelen en klaarzetten van bestellingen aan de hand van orderbonnen. Houdt u van aanpakken in een leuke werkomgeving? Neem dan snel contact op met Christa Paauwe. Toezichthouders. Voor het komende zomer seizoen zijn wij op zoek naar toezichthouders voor een sportcomplex met binnen- en buiten zwembaden. Het betreft werk op oproepbasis. Deze functie vereist een flexibele instelling, een EHBO-diploma is een pre. Bent u 18 jaar of ouder, kunt u goed zwemmen en gaat u graag met men sen om? Informeer dan naar uw mogelijkheden bij Christa Paauwe. Verkoper. Voor een winkel in het centrum van Goes zoeken wij een fulltime verkoper. Het betreft een vacature voor langere tijd. Neem contact op met Antoinnet van 't Zelfde of Cynthia Vermeulen. Neem voor meer informatie contact op met Vedior Personeelsdiensten, Grote Markt 12, 4461 AJ Goes. Telefoon: (0113) 22 32 20. Werk maken van talent KWALITEIT Patisserie van Opdorp is een bedrijf waar hoge eisen gesteld worden aan de lekkernijen die we maken. We hebben vestigingen in Goes en Zierikzee en leveren ook onze kwaliteitsproducten door aan het derde kanaal. We zijn aangesloten bij een groep banketbakkers Heerlijk en Heerlijk ge naamd (vroeger het Patisserie College) waar we samen onze product kennis uitwisselen en vernieuwend werken. Ook zijn wij een aspirant er kend leerbedrijf. Wij hebben plaats voor een ong. 33 uur per week Wij bieden u: loon conform de banketbakkers C.A.O. 8% vakantietoeslag een prettige werksfeer Wij vragen 3e of 2e bediende of lerend daarvoor. Enige kennis op de werkvloer. Sollicitatie kunt u schriftelijk indienen naar: Patisserie van Opdorp t.a.v. dhr. C A. Westdorp Korte Kerkstraat 15 4461 JE Goes. Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden maakt bekend dat op 24 maart 1999 is besloten om het in ver band met de aanleg van de Westerschei- detunnel genomen verkeersbesluit van 27 januari 1999. nr. 99/389. in te trekken. Dit Intrekkingsbesluit is genomen naar aanlei ding van een verzoek daartoe van Kom- binatie Middelplaat Westerschelde v.o.f. te Terneuzen. Het besluit wordt op 27 januari 1999 van kracht. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met het bedrijfsbureau van de sector Wegen. (0113)241389. Goes, 26 maart 1999 Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden W. A. Gosselaar. dijkgraaf ►rnr.drs. J.A. de Visser, secretaris Waterbeheersplan Grevelingenmeer 1999-2003 De minister van Verkeer en Waterstaat maakt gelet op het bepaalde in de Afdeling 3.6 van de Algemene wet bestuursrecht bekend, dat hij besloten heeft het waterbe heer voor het Grevelingenmeer te wijzigen Zakelijke inhoud Het daartoe vastgestelde waterbeheers plan gaat uit van een waterbeheer waarbij gedurende het gehele jaar verversing van Grevelingenwater door Noordzeewater plaatsvindt, terwijl die verversing nu alleen in de wintermaanden plaatsvindt. Deze maatregel zal geen invloed op het peil beheer hebben Doel van de uitbreiding van de verversing is het verbeteren van de waterkwaliteit en het bevorderen van de trek van vis tussen het Grevelingenmeer en de Noordzee Ten opzichte van het ontwerp-beheersplan is de openstelling van de Brouwerssluis ge wijzigd, in die zin dat gedurende maximaal 30 dagen de sluis in het najaar gesloten mag worden ten behoeve van de palingvisserij Aan deze sluiting zijn bepaalde voorwaarden verbonden. Terinzagelegging Het vastgestelde waterbeheersplan ligt met ingang van 26 maart 1999 gedurdende zes weken ter inzage op de volgende adres sen 1 Rijkswaterstaat, directie Zeeland. Koestraat 30 te Middelburg (bibliotheek kamer 1 58) 2. Rijkswaterstaat, dienstkring Deltakust, Dijkgraaf A,M. Gelukweg 1 (ir. J.W Tops-huis, Neeltje Jans) te Vrouwenpolder 3 Gemeentehuis van de gemeentes: Goedereede, Tramlijnweg 2 te Goede reede (afdeling Algemene zaken), Dirksland, Voorstraat 15 te Dirksland (idem), Oostflakkee, Eishowerlaan 1 te Oude Tonge (idem), Middelharnis, Kon. Julianaweg 45 te Middelharnis (idem), Zierikzee, Hatfieldpark 3 te Zierikzee (afdeling Communicatie) Bezwaar en verzoek om voorlopige voor ziening Belanghebbenden kunnen vanaf 27 maart 1999 tot en met 7 mei 1999 een bezwaarschrift indienen tegen het vastge stelde waterbeheersingsplan; indien een bezwaarschrift is ingediend kan daarnaast een verzoek om een voorlopige voorziening worden ingediend, één en ander op de wijze zoals vermeld in de bij het vastgestelde waterbeheersplan gevoegde bijlage "MEDE DELINGEN" Middelburg, 23 maart 1999, de minister van Verkeer en Waterstaat, namens deze. de hoofdingenieur-directeur van de Rijkswaterstaat. namens deze. het hoofd van de hoofdafdeling Waterhuishouding en Waterkeringen, ir A, Hoekstra Ministerie van Verkeer en Waterstaat Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat Het bestuur van de Stichting Samenwerkingsscholen voor speciaal onderwijs en voortgezet speciaal onderwijs in Zeeland vraagt voor de speciale school voor basison derwijs De Springplank (voorheen Scheldeschool/Jacob Catsschool) te Terneuzen Vacature A Betreft vervanging voor de duur van een zw=mgerschaps- en bevallingsverlof m.i.v. 31 mei 1999 t.b.v. ee - groep leerlingen in de onderbouw. Het gaat om een volledige baanomvang. Vacature B Betreft een tijdelijke benoeming in een vacature met in gang van zo spoedig mogelijk tot en met 9 juli 1999. De baanomvang is een hele week. De taken bestaan uit vervanging voor adv, groepsonder- steuning en remedial teaching. Vacature C Betreft vervanging in verband met ziekte met ingang van zo spoedig mogelijk tot en met 9 juli 1999 De baanomvang omvat 3 dagen per week De taken bestaan uit vervanging voor adv, groepsonder- steuning en remedial teaching. We zoeken leraren basisonderwijs met enthousiasme en belangstelling voor speciaal onderwijs. Ook zij die binnenkort hopen af te studeren, nodigen we uit om te solliciteren. Informatie over de vacatures kunt u inwinnen bij dhr. J. Kindt (directeur) tel. 0115-613140 (school) of 0114- 361972 (privé) dhr Th. de Smet (adj directeur) tel. 0115-613140 (school) of 0117-455165 (privé) Uw sollicitatiebrief kunt u tot 12 april a.s. richten aan Het bestuur van de Stg. so/vso Zeeland, Postbus 194, 4530 AD Terneuzen. van plint tot plafond: de ideale kastenwand. - geen stofnesten - eventuele onrechtmatigheden worden elegant weggewerkt. maar het allerbelangrijkste: u creëert met het veelzijdige schuifdeursysteem de meest optimale ruimte: handig, praktisch en uitermate fraai, u bepaalt zelf wat er achter zich dit op maat gemaakte front afspeelt: hangrekken, legplanken, schuifladen, schoenrekken, etcetera. kortom: wat u ook meet: bas+mar de jager maakt het. kerkplein 57 kapelle 0113 343810 Uit een exploot van t.c.-deurwaarder B.J. Meijering d.d. 23-03-1999 blijkt, dat t.v.v. I Wielemaker B.V., geves tigd te Koudekerke, en 2. CZ-Groep Ziekenfonds, mede kantoorhoudende te Goes, aan C.P.R. Linger, zonder bekende woon- of verblijfplaats, is betekend een proces verbaal van 18-03-1999. houdende executoriaal derden- arrest gelegd onder het Landelijk Instituut Sociale Ver zekeringen, gevestigd te Amsterdam, mede kantoorhou dende te kantore van Gak Nederland B V. C.P.R. Linger kan een afschrift van bedoeld exploot met bijlage ver krijgen op onderstaand adres. Gerechtsdeurwaarderskantoor Middelburg. Dam 2. Middelburg, ADVERTEREN DOET VERKOPEN GEOPEND KOZZ T Middelburg Lange Delft 59 tel. 0118-617070 Hulst Gentsestraat 12 tel. 0114-317293 VOOR KINDEREN MET MINDER KANSEN Publicatie ex artikel 183 lid 3 Faillissementswet In het faillissement van Beheersmaatschappij G.L. Nieu- wenhuijse B.V., gevestigd te 4693 RE POORTVLIET aan de Paasdijkweg nr. la, heeft de curator, mr B. van Leeuwen. (Postbus 24, 4690 AA Tholen), bij de Griffie van het Kantongerecht en de Arrondissementsrechtbank te Middelburg aan de Kousteensedijk nr. 2 een door de Rechter-Commissaris goedgekeurde uitdelingslijst gede poneerd. Deze lijst zal op voornoemde Griffie 10 dagen vanaf datum van deze publicatie kosteloos voor de schuldeisers ter inzage liggen. Fietsen is goed voor het milieu en uw gezondheid. Daarom organiseert het Zeeuws Plat form Duurzame Ontwikkeling deze zomer in samenwerking met de PZC voor de achtste keer de succesvolle campagne 'Fiets naar je werk'. Deelnemers aan de actie fietsen tus sen 1 april en 1 oktober zo veel mogelijk naar het werk. Ook bedrijven en instellingen kun nen meedoen. Elke deelnemer maakt kans op een aantal aantrekkelijke prijzen: Vier nieuwe Batauusfietsen, inclusief verzekering, helm en kleding 50 Nationale Fietsbonnen van 25,- 25 jaarabonnementen op het maandblad dj 'Vogelvrije Fietser' 10 jaarabonnementen op het kwartaalblad 'Fiets Actief' Deelname aan de actie is gratis. Deelnemers worden gesponsord Een aantal Zeeuwse gemeenten, bedrijven en instellingen storten voor elke fietskilometer één of meer cent in een fonds. Met dit geld worden duurzame energieprojecten (zonne-energie en waterkracht) in ontwikkelingslanden gerealiseerd. Het totale sponsorbedrag wordt verdub beld met een (KPA) subsidie van het Ministerie van Ontwikkelingssamenwerking. Ik doe mee aan de actie 'Fiets naar je werk' 1999. Ik streef er naar tussen 1 april en 1 oktober in totaal minstenskm op de fiets af te leggen in het woon-werk- verkeer. (*vul je eigen streefafstand in, bijv. 500, 750, 1000 km of meer). Naam Adres Postcode Geb. datum Woonplaats Geslacht M/V Ik werk bij Adres Postcode Plaats: De afstand naar mijn werk bedraagtkm (enkele reis) Stuur deze bon naar: Actie 'Fiets naar je werk', Postbus 2125, 4460 MC Goes. Meer informatie: 0113 - 250 051

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 6