Onze 3*2*1-actie is nu extra interessant! 3 Jaar garantie, 2 jaar gratis onderhoud en 1 jaar gratis all-riskverzekering. 32 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VRIJDAG 26 MAART u De Primera Trend: Standaard, o.a. dubbele airbag, ABS en airconditioning. Extra uitgerust met chromen accenten, speciale velours bekleding, speciale wielcovers, lederen stuurwiel, centrale vergrendeling met afstandsbediening en elektrisch bedienbare ramen vóór. Uw extra voordeel: 1.000,-! De Micra Lima: Standaard o.a. stuurbekrachtiging en bestuurdersairbag. Extra uitgerust met speciale Lima-bekleding, buitenspiegels in carrosseriekleur, brede stootstrips, zilverkleurige midaenconsole, speciale wielcovers (op 1.3), schuif/kanteldak en dakspoiler. Uw extra voordeel: 1.000,-! De Almera Pulsar Sport: Standaard o.a. dubbele airbag, ABS en airconditioning. Extra uitgerust met buitenspiegels in carrosserie- kleur, dakspoiler, speciale velours bekleding, sportstoelen, 2 extra speakers, hoofdsteunen achter en lichtmetalen velgen. Uw extra voordeel: 1.200,-! Nissan staat voor betrouwbaarheid, zekerheid en zorgeloos rijden. Dat geldt nu meer dan ooit, dank zij onze spraakmakende 3'2'1-actie. Want als u nu een nieuwe Micra, Almera of Primera aanschaft krijgt u 3 jaar garantie, 2 jaar gratis onderhoud en 1 jaar gratis all-riskverzekering. Zomaar voor niks! En Nissan rijden wordt extra interessant als u kiest voor één van onze unieke actiemodellen: de Micra Lima, de Almera Pulsar Sport en de Primera Trend. Een welgemeend advies tot slot: wacht niet te lang met het maken van een proefrit. Onze 3-2-1-actie loopt tot en met 31 mei 1999 en het aantal M actiemodellen is niet onbeperkt. IMfcfiMjyi; Zorg dus dat u er op tijd bij bent. Think about it. De Micra Lima is er al vanaf f 23.745,-- De Almera Pulsar is er al vanaf f 33.195,-. De Primera Trend is er al vanaf f 40,995,-. Consumentenadviesprijzen incl. BTW en BPM, excl. verwijderingsbijdrage en kosten rijklaar maken, 3'2*JrActie geldt bij aankoop en registratie van een nieuwe Micra, Almera en Primera van 26 maart t/m 31 mei 1999. Actievoorwaarden 3-2-1 -actie ter inzage bij de Nissan dealer. Wijzigingen voorbehouden, Nissan Motor Nederland, 0252 - 430 111, Kijk voor dealeradressen in de Gouden Gids onder de A van Autodealers,

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 58