Onze 3*2*1-actie is nu extra interessant! 3 Jaar garantie, 2 jaar gratis onderhoud en 1 jaar gratis all-riskverzekering. <xT 32 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VRIJDAG 26 MAART 195 De Primera Trend: Standaard o.a. dubbele airbag, ABS en airconditioning. Extra uitgerust met chromen accenten, speciale velours bekleding, speciale wielcovers, lederen stuurwiel, centrale vergrendeling met afstandsbediening en elektrisch bedienbare ramen vóór. Uw extra voordeel: 1.000,-! De Micra Lima: Standaard o.a. stuurbekrachtiging en bestuurdersairbag. Extra uitgerust met speciale Lima-bekleding, buitenspiegels in carrosseriekleur, brede stootstrips, zilverkleurige miduenconsole, speciale wielcovers (op 1.3), schuif/kanteldak en dakspoiler. Uw extra voordeel: 1.000,-! De Almera Pulsar Sport: Standaard o.a. dubbele airbag, ABS en airconditioning. Extra uitgerust met buitenspiegels in carrosserie- kleur, dakspoiler, speciale velours bekleding, sportstoelen, 2 extra speakers, hoofdsteunen achter en lichtmetalen velgen. Uw extra voordeel: 1.200,-! Nissan staat voor betrouwbaarheid, zekerheid en zorgeloos rijden. Dat geldt nu meer dan ooit, dank- m wg/gm zij onze spraakmakende 3-2-1-actie. Want als u nu een nieuwe Micra, Almera of Primera aanschaft krijgt u 3 jaar garantie, 2 jaar gratis onderhoud en 1 jaar gratis all-riskverzekering. Zomaar voor niks! En Nissan rijden wordt extra interessant als u kiest voor één van onze unieke actiemodellen: de Micra Lima, de Almera Pulsar Sport en de Primera Trend. Een welgemeend advies tot slotwacht niet te lang met het maken van een proefrit. Onze 3'2'1-actie loopt tot en met 31 mei 1999 en het aantal fTiwyy'ili<i actiemodellen is niet onbeperkt. iMfiSdjUl Zorg dus dat u er op tijd bij bent. Think about it. De Micra Lima is er al vanaf f 23.745,-. De Almera Pulsar is er al vanaf f 33,195,- De Primera Trend is er al vanaf f 40.995,-. Consumentenadviesprijzen incl. BTW en BPM, excl, verwijderingsbijdrage en kosten rijklaar maken. 3*2*1-Actie geldt bij aankoop en registratie van een nieuwe Micra, Almera en Primera van 26 maart t/m 31 mei 1999. Actievoorwaarden 3*2*1-actie ter inzage bij de Nissan dealer. Wijzigingen voorbehouden. Nissan Motor Nederland, 0252 - 430 111, Kijk voor dealeradressen in de Gouden Gids onder de A van Autodealers.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 32