Krachtenbundeling voor kunstvak Je zit overal met je neus bovenop PZC Opening basiliek vooral bobo-feest Symbolische straf voor mishandeling lastige ex-vriendin Drijvende steigers in haven Walsoorden zeeland 16 Culturele instellingen en scholen Terneuzen maken afspraken CNV-voorzitter Terpstra spreekt in Terneuzen Terneuzense gemeentevoorlichter Otto Vosveld met VUT donderdag 18 maart 1999 door Joost Bosman TERNEUZEN - De vier culture le basisinstellingen van Terneu zen praten met de scholenge meenschappen De Rede en het Zeldenrust-Steelantcollege over nauwere samenwerking bij het vak Culturele Kunstzinnige Vorming (CKV). Dat wordt vol gend schooljaar verplicht inge voerd in de bovenbouw van het voortgezet onderwijs. Beide scholen zijn daar echter aan het begin van dit schooljaar al toe over gegaan. Het Zuid landtheater, de bibliotheek, het Dorpsraad van Zuidzande kiest nieuw bestuur ZUIDZANDE - De dorpsraad van Zuidzande krijgt binnen kort vers bloed. Aanstaande vrijdag 19 maart worden tijdens de jaarvergadering nieuwe le den gekozen. Nieuwe aanmeldingen zijn wel kom want van de zes leden, stel len zich slechts drie herkies baar. Voorzitter T. de Blok-Van Herpen, vice-voorzitter F. van Houte en lid E. Teague hebben laten weten niet meer herkies baar te zijn. De enige man uit de dorpsraad L. Dekker heeft de verkiezingen niet afgewacht, maar is eerder weggegaan. De Blok is drie jaar actief ge weest voor de dorpsraad en meent dat het tijd is dat andere enthousiastelingen de taak overnemen. Volgens haar heeft iedereen recht om zitting te ne men in de dorpsraad en is het niet nodig plaatsen bezet te houden. Secretaris G. Boudens blijft wel herkiesbaar en hoopt vrijdag op een hoge opkomst van kandidaat-bestuursleden. Om iedereen op de hoogte te stellen van de verkiezing heeft de dorpsraad een advertentie gezet in dorpskrantje "t Susan- dertje, zodat belangstellenden zich kunnen aanmelden. Het kandidaatstellen kan ook nog tijdens de vergadering. De nieu we dorpsraad zal uit zijn mid den een nieuwe voorzitter en vi- ce-voorzitter kiezen. De jaarvergadering begint om 20.00 uur en wordt gehouden in hotel-restaurant De Zwaan in Zuidzande. Instituut Toonbeeld en de Stichting Welzijn praten mo menteel met de CKV-coördina- toren vanbeidescholen over een integrale aanpak van het vak. Culturele kunstzinnige vor ming houdt in dat leeringen cul turele activiteiten ondernemen als onderdeel van hun eindexa men. Volgens directeur W. de Clercq van het Zuidlandtheater kan er op onderwijsgebied veel meer worden gedaan als instel lingen de krachten bundelen. ,,Zo ben je in staat de leerlingen een breder informatiepakket te bieden. Als er bijvoorbeeld in het Zuidlandtheater een voor stelling plaatsvindt, kan de leerling daarover informatie opvragen in de bibliotheek." Bovendien kan een goede sa menwerkingsvorm volgens hem provinciale subsidies opleveren voor projecten. De Clercq ver klaart dat een dergelijke manier van samenwerking tussen on derwijs en cultuurinstellingen door de provincie en het Rijk worden gestimuleerd. Drempel CKV-coördinator B. Simons van De Rede denkt dat de sa menwerking de drempel voor leerlingen lager legt. Ze zullen zich makkelijker met kunst en cultuur bezig te houden. „Aller eerst moeten leerlingen af van 'het idee dat kunst elitair is. Maar ook de financiële drempel moet worden verlaagd. De tweede fase van het voortgezet onderwijs is al duur genoeg. Vanaf volgend jaar komen daar ook nog eens extra kosten bij voor de CKV." Dit jaar betalen de leerlingen van De Rede alles nog zelf. Vanaf volgend jaar krijgen ze vouchers ter waarde van 5 0 tot 60 gulden per leerjaar, waarmee ze CKV-activiteiten kunnen bekostigen. Volgens Simons is dat bedrag veel te laag. „Zeker voor een re gio als Zeeuws-Vlaanderen. In een grote stad is het een stuk eenvoudiger om naar een thea- terof museum tegaan. Terwijl je hierveel verdermoet reizen, met alle extra kosten van dien. Via de samenwerking met de cultu rele instellingen kunnen we misschien provinciale subsidies krijgen, om de lasten voor de leerling te verlichten." Ook hoopt Simons dat het on derwijs meer invloed kan uitoe fenen op het cultuurbeleid van de gemeente. „Zo zou je een to neelspeler dezelfde dag dat hij optreedt in de klas kunnen laten vertellen over de voorstelling. Op die manier gaat het toneel meer leven voor de leerlingen." Overigens is het de bedoeling dat de samenwerking verder strekt dan alleen het onderwijs. Ook op het gebied van verschil lende culturele evenementen moeten de vijf organisaties ge zamenlijk gaan opereren. Als voorbeeld noemt De Clercq 'Cultureel Gekleurd', dat het TERNEUZEN - CNV-voorzit ter D. Terpstra woont maandag 22 maart de algemene ledenver gadering van de regio Zeeuws- Vlaanderen bij. Terpstra zal de CN V-leden in Zeeuws-Vlaande- ren informeren over de vak bondstandpunten over onder meer zaken als werk-/leefdruk, ziekteverzuim, arbeidsonger- schiktheid en armoedebestrij- ding. Het CNV vindt het belangrijk om in de regio genoeg invloed te houden op de ontwikkeling en uitvoering van gemeentelijk be leid. Ook verwacht de vakcen trale actie voor het veilig stellen van de rechten van de grensar beiders. De algemene ledenver gadering ziet het CNV als een voedingsbodem voor het Natio naal Congres dat eind mei wordt gehouden en waar het landelij ke beleid wordt bepaald. De algemene ledenvergadering vindt plaats in de Goede Her derkerk aan de Koninginnen- laan in Terneuzen en begint om 19.30 uur. door René Hoonhorst HULST - De officiële herope ning van de Willibrordusbasi- liek in Hulst vindt morgen, vrijdag, plaats tijdens een besloten bijeenkomst. De meeste gebruikers, kerkgan gers en belangstellenden mo gen daar niet bij zijn. Maar zij kunnen zaterdag 20 maart het opgeknapte godshuis van bin nen, buiten én boven bewon deren door deel te nemen aan de speciale rondleidingen. Het had in de donkere ad- ventsweken voor Kerstmis vo rig jaar weinig gescheeld of de parochie had bouwcoördina tor Piet Hamelink, intussen beter bekend als Piet Basiliek, onder zo'n hardstenen graf zerk de laatste eer kunnen be wijzen. Terwijl hij in zijn een tje in de basiliek ronddoolde om nog wat zaken te regelen, viel Hamelink begin december in een anderhalve meter diepe put in het gangpad voor het hoofdaltaar. De put was door installatietechnici opengelegd om kabels voor verlichting en geluid door te trekken. Hame link kwam nogal ongelukkig terecht en er was niemand in de buurt om hem uit zijn be narde positie te bevrijden. Hij slaagde er toch m - 'hoe weet ik zelf niet meer' - uit de put te klauteren en met kneuzingen en schrammen over zijn hele lichaam naar huis te fietsen. Levenswerk Achteraf durft de 'bouwpas toor' wel toe te geven dat het hem destijds even door het hoofd schoot dat zijn laatste uur had geslagen. Een maca ber grapj e over een mooie laat ste rustplaats in 'zijn levens werk' kan hij intussen wel waarderen. Maar hoe hij aan een mitella, verband om zijn hoofd en vele schaafwonden kwam, kregen enkele maan dengeleden weinigen te horen. De miraculeuze ontsnapping van Piet Basiliek uit de kroch ten van de Willibrordus kan model staan voor de restaura tie. Ook die is tenslotte on danks vele tegenvallers tot stand gekomen. Piet Basilieks droom - en die van vele ande ren - is in elk geval in vervul ling gegaan. De Wïlübrordus- basiliek is weer het enige, echte stralende middelpunt van Hulst. Hamelink: „De kerk is klaar voor de volgende acht eeuwen." De bouwcoördinator voegt er nog aan toe dat de kerk vóór de zomer ook voor gehandicap ten beter toegankelijk is. Maandag 22 maart beginnen de werkzaamheden aan het portaal in de westgevel. De Ook voor bouwcoördinator Piet Basiliek had bijna een grafsteen gemaakt kunnen worden. foto Peter Nicolai hoofdingang zal tot begin mei niet te gebruiken zijn, daarna moeten de bezoekers het nog een maand zonder tochtpor- taal doen. Maar op zaterdag 12 juni is de hoofdingang aan de Steenstraat geheel gereno veerd. Rondleidingen Zaterdag 20 maart kunnen be langstellenden kiezen uit twee rondleidingen. Er is één rond leiding waarbij de toren wordt beklommen en één rondgang in en om de basiliek. Voor bei de rondleidingen wordt een bedrag van vijf gulden ge vraagd, waarvoor de belang stellenden een telefoonkaart en een prentbriefkaart terug krijgen. De opbrengst komt ten goede aan de vervolma king van het kerkgebouw. Om de toren in te kunnen, is het raadzaam van tevoren bij de VW Hulst te boeken, om dat slechts vijftien personen per uur mee kunnen. Tussen 10.15 en 15.15 uur kunnen dus slechts negentig mensen de kerk - en heel Hulst - van bo ven bekijken. Ook voor de rondleidingen in de basiliek kunnen mensen reserveren, maar waarschi jnlijk lukt het wel om ook zaterdag zelf nog een plaats te bemachtigen. Mensen mogen tussen 10,00 en 16.00 uur ook op eigen gele genheid de basiliek van bin nen bekijken. Maar degenen die het leuk vinden wat meer te weten te komen over de ge brandschilderde ramen, het fameuze orgel, de houten hei ligenbeelden. het houtsnij werk op preek- en biechtstoe len kunnen onder leiding van een gids hun hart ophalen. Ze kunnen dan ook eens vragen naar de overledenen - gegoede burgers en geestelijken, onder wie een later heilig verklaarde bisschop uit de begintijd van de Willibrorduskerk - die on der één der circa honderd ste nen grafzerken in de kerkvloer liggen. HULST door Wout Bareman TERNEUZEN - „Dat wordt he lemaal niks met jou hier op het stadhuis", voegde toenmalig burgemeester Carel Ockeloen hem in '77 toe. Otto Vosveld kwam op sollicitatiegesprek voor de functie van wat toen nog gewoon voorlichter heette en wat nu is uitgegroeid tot be leidsmedewerker communica tie. Ockeloen vertelde hem: „Jij komt hier uit de streek. Voor zo'n functie moet je van buiten de regio komen, vind ik." Vosveld: „Ik dacht bij mezelf: ik kan maar beter direct opstap pen, want dit wordt niks. Maar ik heb hem uitgelegd dat het juist een voordeel was dat ik de mensen kende. Op die manier kon ik als voorlichter prima naar twee kanten functioneren: namens de gemeente naar bui ten toe en namens de bevolking kon ik signaleren wat er leefde onder de bevolking. Later heeft hij me weieens gezegd dat dat argument de doorslag gaf. Ik werd gekozen uit 95 kandida ten." Eén van de mooiste functies in de ambtenarij noemt hij het werk dat hij 22 jaar deed. Infor meren, adviseren, redigeren, organiseren en vooral commu niceren. „Je wordt in een pril stadium overal bij betrokken. Je denkt mee, je praat mee, kort om, je zit overal pal met je neus bovenop En het is enorm afwis selend. Het ene moment draai je een persbericht in elkaar of stel je een informatierubriek voor een huis-aan-huisblad samen, het andere moment zet je een in formatieavond op en pleeg je di rect contact met collega's en be stuurders." c mm Otto Vosveld: „De heren en dames bestuurders zijn de ivoren toren allang afgedaald." foto Charles Strijd In de beginfase was het allemaal anders. Z'n voorganger, Johan Robesin, had de functie wel al wat meer souplesse meegege ven, maar de bestuurders en dus zéker ook de ambtenaren hiel den over het algemeen de boot af. „Burgemeester Ockeloen zelf was een heel toegankelijk, gemoedelijk mens. Maar je had wethouders die, als je bij hen aanklopte, bij wijze van spreken eerst in hun agenda keken of je wel gelegen kwam. Het is wel gebeurd dat het college drie ver gaderingen besteedde aan de vraag hoe de gemeente de voor lichting aan de media moest re gelen. Wat dat betreft is er veel veranderd, vooral dankzij de openbaarheid van bestuur." Veranderingen Veranderingen? „Bij grote pro jecten werken we nu met nieuwsbrieven, we betrekken de belanghebbenden in een pril stadium bij de planontwikke ling, in een fase dus dat er nog daadwerkelijk dingen veran derd kunnen worden. De recon structie van de Axelsestraat is daarvan een prima voorbeeld. Die straat ligt er nu heel anders bij dan de plannenmakers eerst voor ogen hadden. Nee, dan die eerste informatieavond die we ooit belegden. De wethouder en wat ambtenaren deden hun zeg je, de tekeningen werden toege licht en daarmee uit. De mensen in de zaal deden hun mond niet open. Toen ik ermee naar buiten liep, hoorde ik hiin kritiek. Die was symbolisch voor pakweg twintig jaar geleden: de heren hebben het allemaal al mooi ge regeld en doen toch wat ze wil len. Toen overheerste nog het idee van die ivoren toren. Nou, de heren en dames bestuurders zijn die toren allang afgedaald." Bij z'n aantreden in Terneuzen ging Otto Vosveld vrijwel direct aan de slag als secretaris van de VW. Die werd tot een professio nele organisatie uitgebouwd. Om de aarzelende ondernemers over de streep te trekken, be dacht hij de Havenfeesten. Als lid van het beleidsonder steunende crisisteam in de regio maakte hij hectische momenten mee: zes grote bomruimingen, de ruiming van wrakken in de Westerschelde, maar vooral de harde acties van de schippers. „Dan werd ik 's nachts door een auto vol schippers achtervolgd als ik naar huis ging." Hij was eindredacteur van de Milieu krant en coördinator van het Groene Team, dat overal in Zeeuws-Vlaanderen contro leerde of de burger z'n afval wel scheidde volgens deregels. „Dat team stopt op het moment dat ik wegga; dat was zo afgespro ken." In z'n vrije tijd was hij oprichter en voorzitter van de volksdans groep Ha va Naguila, het Gemeenschapswerk in Vogel waarde en van de volleybalver eniging Athanatos in Klooster- zande. Bij die club was hij ook coachEenmaal in de VUT blijft hij voorzitter van de stichting Muziek- en Folklorefestival in Hulst, van de Vereniging van Huiseigenaren ScheldeflatlII in Terneuzen en secretaris van de Interparochiële Vereniging. Tja, in openbare gebouwen mag - op straffe van een fikse boete - tegenwoordig niet meer worden gerookt. Nee, zelfs geen pijp. Maar om nu direct een verband te leggen tussen het vertrek van Otto Vosveld en dat rookver bod... Vosveld neemt vrijdag 16 april om 16.00 uur in het stadskan toor afscheid. Kindertheater - Het muziek- kindertheater Zumbayllu ver zorgt zaterdag 20 maart in het gemeenschapscentrum Den Dullaert de voorstelling Wini- Pa en Wini-Moe. Ten tonele ver schijnen onder andere indianen met een prachtige verentooi, maar ook indianen met een bol hoedje op. Het muzikale avon tuur met verhaaltjes, sketches en meezingers is geschikt voor kinderen vanaf vier jaar. De voorstelling begint om 14.00 KIELDRECHT Ruildag - De Kieldrechtse Ver zamelaarsvrienden houden zondag 21 maart voor de 38e keer een nationale ruildag. Dit evenement begint om 9.00 uur in feestzaal Sint Michiel aan de Beukenlaan in Kieldrecht (B). Tot 17.00 uur worden allerlei at tributen aangeboden. Tevens zijn er broodjes en drankjes ver krijgbaar. Voor jonge kinderen ligt er een geschenkje klaar. Voorjaarstoneel in Kieldrecht KIELDRECHT - De plaatselij ke toneelvereniging Kunst Ver edelt brengt vanaf zaterdag 20 maart enkele keren haar voor jaarsproductie De Meiden op de planken in Kieldrecht (B). Dit tragische volkstoneel van de hand van Jean Genet brengt herkenbare situaties voor het voetlicht. De opvoeringen vinden plaats in sportzaal De Kriekputte aan de Molenstraat. Vanwege de be perkte plaatsen, 110 stoelen per voorstelling, wordt liefhebbers aangeraden om vooraf kaarten te bestellen bij bakkerij Van de Perre aan de Merodestraat. Na de première volgen verder uit voeringen op zondag 21maan dag 22, vrijdag 26, zaterdag 27, zondag 28 en maandag 29 maart, telkens om 20.00 uur. Zuidlandtheater nu nog alleen organiseert. In de toekomst zou den ook de huidige gespreks partners daaraan hun bijdrage moeten leveren. door René Hoonhorst WALSOORDEN - Watersport vereniging d'Ouwe Haven ver wacht vóór de zomer enkele nieuwe drijvende steigers in ge bruik te kunnen nemen in de ha ven van Walsoorden. De drij vende steigers moeten voorkomen dat de dicht bij de haveningang liggende plezier jachtjes tegen elkaar aan klot sen door de golfslag van passe rende (zee)schepen. Voor de aanleg van de nieuwe steigers is 50.000 gulden nodig. De leden van d'Ouwe Haven zien kans door zelfwerkzaam heid de kosten met twintig mille te drukken. Mede daardoor gin gen alle politieke partijen in Hontenisse tijdens de vergade ring van de commissie middelen akkoord met een gemeentelijke bijdrage van dertig mille. De ge meenteraad moet het krediet woensdag 24 maart goedkeu ren. De watersporters hopen zo snel mogelijk na ontvangst van het krediet aan de slag te gaan. De clubleden zullen onder meer de drijvende steigers aan de montabele zijsteigers lassen, de steigers aan de vloedpalen vast maken en de trappen en tuien aan de aanlegplaatsen bevesti gen. „In twee maanden moeten we die werkzaamheden wel kunnen afronden", denkt secre taris E. Mast. Aan de nieuwe steigers kunnen zes tot acht schepen liggen. Vijf jaar geleden werden in het Walsoorder ha ventje al nieuwe steigers voor ruim twintig scheepjes aange legd. Secretaris Mast verwacht dan ook dat d'Ouwe Haven voorlopig vooruit kan met de nieuwe voorziening. „We heb ben weliswaar zo'n 95 leden, maar niet iedereen heeft een ei gen boot. Sommige leden heb ben een aanlegplaats elders in de haven voor hun schip en ook zijn er leden, die hun boot in een andere haven hebben liggen." Beheer Rijkswaterstaat wil ook niet al te veel pleziervaart in de Wals- oordense haven hebben, dus zal de watersportclub het voorlopig met de nieuwe voorzieningen moeten doen. Mast: „We zijn daar overigens best tevreden over, we hopen alleen nog bin nenkort met de gemeente tot overeenstemming te komen over het beheer van een deel van de haven. Door de steigers en kades die wij gebruiken aan ons te verpachten, is de gemeente van onderhoud en beheer van die haven af. En wij kunnen als club dan liggelden heffen, dus snijdt het mes aan twee kanten.' Vrijwilligers voor begeleiding asielzoekers dringend nodig OOSTBURG - Vluchtelingen. Werk Hedenesse houdt van- daag, donderdag 18 maart in Pro Rege in Oostburg vanaf 20 uur een informatieavond voor belangstellenden die zich willen inzetten voor de vluchtelingen in asielzoekerscentrum Cad- zand/Hedenesse. Stichting Vluchtelingenwerk heeft momenteel twintig vnj- willigers die de begeleiding ver zorgen van dertig asielzoekers uit de gemeenten Oostburg er Sluis-Aardenburg. Omdat vol gende maand azc Cadzand/He- denesse de deuren opent en a ongeveer 350 asielzoekers bij komen, heeft Vluchtelingen- Werk meer vrijwilligers nodig, Iedereen die zich minimaal twee dagdelen voor de vluchtelingen wil inzetten, is geschikt voor het vrij willigers wer k De taken van vrijwilligers lopen uiteen van het persoonlijke be geleiding in de asielprocedure tot praktische hulp bij het op bouwen van een nieuw bestaan en voorbereiding op het verblijf in een gemeente. Voornamelijk oud-juristen kunnen belangrijk werk verrichten voor de vluch telingen. Tijdens de informatie avond komen ervaren vrijwilli gers vertellen over de werkzaamheden en wordt ee film getoond over de verschil lende aspecten van Vluchtelin genwerk. Ook komt een asiel zoeker over zijn ervaringe vertellen. HULST Circus - Het Vlaamse circus Ba varia slaat maandag 22 en dins dag 23 maart haar tenten op aai het Stationsplein. De voorstel lingen waarbij een sprankelend nieuw programma gepresen teerd wordt voor jong en oud beginnen beide dagen om 16.151 en 19.00 uur. door Aector Doorns MIDDELBURG - Een 27-jarige man uit Middelburg kreeg woensdag door de Middelburg se politierechter A van Wamel een symbolische straf opgelegd. De verdachte werd aan de mis handeling van zijn ex-vriendin schuldig bevonden, maar hij kreeg geen straf opgelegd. Ze nam daarmee de eis van de offi cier van justitie F. van Es over. De spanningen in de relatie moet de politie maar eens verder uitdiepen, vonden de politie rechter en de officier. „Dat is perfect", reageerde de Middel burger op de uitspraak. Tijdens de behandeling van zijn zaak stelde hij zich minder coulant op. Verschillende keren kon hij zijn emoties niet de baas en uitte zijn beschuldigingen richting justitie en politie. Hij voelde zichzelf eerder het slachtoffer van de pesterijen van zijn ex-vriendin. „Ze valt me constant lastig. Ze heeft mijn auto voor vierduizend gul den beschadigd. Ik ben door haar zelfs mijn baan kwijtge raakt. Zij rent de hele dag door naar het politiebureau, maar als ik aangifte wil doen dan word ik niet geloofd door de politie." De officier kon zich er wel iets bij voorstellen, omdat het dos sier ook repte over de escapades van de vrouw. Alleen was daar van geen aangifte gedaan. „Het is een specifiek geval. Ze vallen elkaar over en weer lastig. Het zijn pesterijen die regelmatig escaleren. De verdachte is heet- Voorzitter van Rode Kruis weg OOSTBURG - De Oostburgse districtsvoorzitter T. Boogaard van het Rode Kruis Zeeuws- Vlaanderen heeft vlak voor de officiële oprichting van het nieuwe district (een samenvoe ging van de vroegere districten Oost- en West-Zeeuws-Vlaan- deren) zijn functie neergelegd vanwege gezondheidsredenen. Zijn taken worden voorlopig waargenomen door vice-voor- zitter J. van de Velde uit Nieuw- vliet. Nadat een nieuwe dis trictsbestuurder is benoemd, wordt zo snel mogelijk een nieu we voorzitterskandidaat aan het algemeen bestuur voorge dragen. gebakerd, maar hij moet van haar afblijven," De verdachte kwam zijn ex juli vorig jaar tegen op een ter ras van een Middelburgs café De sfeer tussen hen was on vriendelijk. De man had volgen- getuigen aan haar haren getrok ken en haar tegen een schot ge gooid. Ook had hij bij haar een halsketting afgerukt, maar he! slachtoffer had bij hem precie hetzelfde gedaan. Zijn kettins werd teruggevonden in een af valbak. Politie flitst 505 hardrijders bij Sas van Gent SAS VAN GENT - De politie heeft woensdag 505 hardrijder geflitst bij snelheidscontrole langs de Provinciale weg N25! bij Sas van Gent. Tussen 11 en 12.30 uur stondd; radar buiten de bebouwde kom Van de 251 passanten reden et, 87 te hard. Binnen de bebouwde komwaar de radar tussen 14.15 uur en 16.10 uur was neergezet werden 418 van de 705 voertui gen geflitst. De hoogst gemetei snelheid bedroeg daar 102 kilo meter per uur. Statencommissie bespreekt visie Duurzaam Veilig CADZAND - De leden v; gecombineerde Statencommis sies Ruimtelijke Ordening Waterstaat en Verkeer bespo ken vrijdag 19 maart in Cad- zand de 'Gedragen visie' vandi gemeenten Ooslburg en Sluis- Aardenburg op het verkeers- project Duurzaam Veilig Ver keer (DVV). De commissieleden ook eet busrit via IJzendijke, Oostbuig de kantelweg bij Nieuwvliel naar Cadzand. De Oostburgs wethouder L. Wille, tevens hc van het Bestuurlijk Overlei DVV, en projectcoördinator A de Jong, spreken de commissie leden toe. Aan de hand van* visie wordt een discussie opge start over het omstreden ver keersproject. De vergadering begint om 1 uur in Badhotel De Wielingen^ Cadzand.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 38