Als niks je meer raakt, ben je eigenlijk dood Trio Hasjee is lekker melig PZC WÊ\ JÊÉË Laatste Smartlappenfestiva Bij T en Tregeert de fantasie Jazzdans in Middelburg 12s rSPl V' H Hf J K 1 Pi i v y JM fc WÊ 17 t/m 23 maart Sim Bolus Poppentheater Sim Bolus speelt de voorstel ling Wat 'n schat. Het betrefteen vrije bewerking van het boek Vooruit, we gaan schatgraven van Janosch. De voorstelling vol humor en muziek, voor ieder een vanaf 5 jaar, wordt gespeeld door Hans van der Haar wo. Minitheater in Ambachtscentrum, Goes. 15.00 uur Vliegende Panters De cabaretgroep De Vliegende Panters speelt de voorstelling Hype. Rutger de Bekker Diederik Ebbinge en Remko Vrijdag werden geregisseerd door Ruut Weïss- man. Het trio had vrijdag 22 januari in Zierikzee zullen optreden, maar moest toen wegens ziek te verstek laten gaan. wo. Theater Mondragon, Zierikzee. 20.00 uur Otello De opera Otello van Giuseppe Verdi is geba seerd op het gelijknamige toneelstuk van Sha kespeare De vertolking berust bij solisten, koor en orkest van de Roemeense Staatsopera. Het verhaal gaat over afgunst en haat tussen de gouver neur Otello en de luitenant lago. wo. Zuidlandtheater, Temeuzen, 20.00 uur Bloed en Liefde Toneelvereniging De Nardusbloem van het Sint Willbrordcollege in Goes speelt driemaal het toneelstuk Bloed en Liefde. Schrijver Godfried Bomans plaatst in deze on vervalste klucht historische figuren tegenover elkaar die in werkelijkheid nooit iets met elkaar te maken hebben gehad, zoals Philips van Bourgondië, Jacoba van Beieren en Karei V. In het stuk, dat in de school wordt uitgevoerd, spelen veertig leerlingen en leraren. De regie is in handen van Ton van Weele do., vr. en za. Sint Willibrordcollege, Goes, 20.00 uur NUHR De mannen van cabaretgroep NUHR gaan deze keer op Kruistocht. Om geweld en onrecht te bestrijden, maar ook de liefde en het recht. Eigenlijk hebben Joep van Deutekom, Peter Heerschop en Viggo Waas gewoon zin om te vechten De regie was In handen van TitusTiel Groenestege. Zie elders op deze pagina. do. Theater Mondragon. Zierikzee. 20.00 uur Comedytrain Onder de naam Comedytrain introduceerde Raoul Heertje in 1990 stand-up comedy in Ne derland. Een avond Comedytrain houdt in dat vier of vijf stand-up comedians, ingeleid dooreen M.C. (M aster of Ceremonies), het podium beklimmen voor hun solo-act, slechts bijgestaan door wat lichtspotjes en een microfoon. Het is een kwes tie van improviseren en razendsnel inspelen op grillen en luimen van het publiek do. Porgy Bess, Terneuzen, 20.00 uur The Sorcerer De Bergse Operette Vereniging brengt nog vier voorstellingen van de muzikale komedie The Sorcerer. Dit werk - in de vertaling van Gerard Knoppers getiteld De Tovenaar - van de Britse tekstschrij ver W. S. Gilbert en componist Sir Arthur Sulli van werd in 1877 in Londen voor het eerst op- gevoerd. do., vr. en za. Schouwburg De Maagd, Bergen op Zoom. 20.15 uur zo. Schouwburg De Maagd. Bergen op Zoom, 14.00 uur Split De Zeeuwse theatergroep Split speelt deze week tweemaal het stuk Strelingen. De tien scènes en een epiloog, geschreven door Sergi Belbel en uit het Catalaans vertaald door Paul Koeck, spelen zich af op verschillen de plaatsen in een stad in de jaren negentig. Het stuk zet ironisch en humoristisch de alle daagsheid van het moderne bestaan te kijk. Teuntje Klinkenberg regisseerde Reina de Groot, Alexandra Jansen, Jan Camijn en Wil lem Ploum. do. en vr. 't Beest, Goes, 20.30 uur Lucy's baby Toneelvereniging Serooskerke speelt de voor stelling Lucy's baby Lucy Kronkie veronderstelt dat er niemand op de wereld is om haar 'schatten' aan na te laten. Dan duikt er iemand op die beweert dat hij ook Kronkie heet, zodat Lucy hem en zijn familie in huis neemt. Dat leidt tot grote hilariteit. De spe lers zijn Corrïe Louwerse, Rina Geldof. Han Lobbezoo, Bram Francke, Janny Jacobsen en Leida WalhouL vr. Verenigingsgebouw De Zandput, Seroos kerke, 19.30 uur Van Houts De Ket Zeker weten is de titel van het nieuwe pro gramma van Van Houts De Ket. De twee betweters George van Houts en Tom de Ket doen proeven Met de materie en met el kaar. Het resultaat: De Theorie van het Al. Ze vatten alles, behalve elkaar - vr. Stadsschouwburg, Middelburg, 20.00 uur Tekst Kwijt De toneelvereniging Tekst Kwijt uit Hoofd plaat speelt tweemaal het blijspel Ging ome Jan maar dood. Inzet van dit spel in vier bedrijven is het feit dat ome Jan duizenden guldens op de bank heeft staan voor zijn erfgenamen Het overlijden van e Jan heeft zodoende ook zijn prettige kan ten. n za. Dorpshuis, Hoofdplaat, 20.00 u De Transfiguratie Toneelvereniging De Transfiguratie uit Hulst speelt nog tweemaal de komische thriller Moord tot de dood er op volgt. Het verhaal van de Engelse auteur Peter Gor don draait om een moord, maar het publiek wordt voortdurend op het verkeerde been ge zet. De stuntelige inspecteur Pratt wordt naar een landhuis gestuurd om de zaak op te lossen. Piet Verwer deed de regie. vr. en za. Den Dullaert. Hulst, 20.00 uur Trio Hasjee Trio Hasjee brengt het muzikale programma Breekbaar. Het zorgt voor pittige muziek en gepeperde hu mor. Zie elders op deze pagina. vr. De Pompweie, Kortgene, 20.15 uur Smartlappen Het levenslied- en smartlappenfestival wordt voor de achtste keer gehouden. Tal van amateurs zullen weer strijden om de prijzen met de vertolking van bestaande of zelf g esch reve n I i ed e re nZie elders op deze pagina. za. De Vroone, Kapelle, 19.30 uur JazzDans Jazz Dans Joke Louwerse geeft tweemaal een uitvoering. Op het repertoire staan choreografieën van on der anderen Jorge Vasquez, Ray Tadio en Con- ny Janssen. Zie elders op deze pagina. za. Stadsschouwburg, Middelburg, 20.00 uur •zo. Stadsschouwburg, Middelburg, 15.00 uur Verf Het Middelburgs Theater speelt tweemaal het stuk Verf van Bert Edelenbosch. Dit vrolijke stuk met verrassende ontwikkelin gen speelt zich af in de jaren zestig. De heer des huizes is acteur - de Actie Tomaat speelt dan ook een rol - en zijn echtgenote ontvangt gelijk gestemde dames voor een middagje amateu ristische kunstbeoefening. Ans Schilders regis seerde Gerard Baijens. Marianne Minnaard, Kathe Postema, Amy Seerden, Ron van der Schelde, Ploneke Scholtsz, Roelie van de Vel de, Hans Witte en Heieen Wolf. za. Minitheater, Middelburg. 20.30 uur zo. Minitheater. Middelburg, 14.30 uur Zonder Gekheid De Zeeuwse Komedie brengt de tragi-komedie Zonder Gekheid van AL«n Ayckbourn op de planken. In Zonder Gekheid is het publiek getuige van de bijeenkomsten van een groep vrienden en naaste buren in de tuin van één van hen, gedu rende een periode van tien jaar. In de tijd dat de dertigers veertigers worden, gaan heel wat ide alen aan barrels. Willem Huijbreghs regisseer de. za. Vestzaktheater, Vlissingen, 20.30 uur Acda De IVIunnik Het cabaretduo Acda De Munnik brengt zijn nieuwe programma Deel 2 Deze voorstelling is uitverkocht Zie ook de voorpagina van dit katern di. 't Beest, Goes, 20.30 uur woensdag 17 maart 1999 Smartlappen, uitgevoerd door drie grappige 'typetjes', overgoten met een sausje onvervalste Rotterdamse hu mor: „Recht-door zee, op de man af", verklaart Sebastian van Zuylen, alias Nico T. A van Asem, 'het sulletje' binnen het Trio Hasjee. „Humor met een knipoog. Melig, maar niet plat." Het Trio Hasjee maakt met zijn eerste show Breekbaar de overstap van 'act' op bedrijfsfeesten naar het theater. Joep van Deudekom (links), Peter Heerschop en Viggo Waas vormen NUHR en spelen de voor stelling Kruistocht, die geweld als thema heeft. foto Jaap Vrenegoor door Mariëtte Hitzert Het Trio Hasjee bestaat uit drie muzikanten. Behalve Van Zuylen (gitaar en zang) zijn dat Bart Wijtman als Cor Vett ('theekist'-bas, zang) en Pieter Ubbels als Johnny Bordeel (s ax, zang). Van Zuylen en Wijt man zijn elf jaar geleden, met een andere saxofinist, begon nen als straatartiesten. Sinds zes jaar treedt het trio op in de huidige samenstelling. „Rond die tijd zijn de typetjes ont staan en zijn we begonnen met optredens op bedrijfsfeesten", vertelt Van Zuylen. „Veertig minuten lol maken en lekker lachen. Veertig minuten knal len en proberen het bedrijfs feest op zijn kop te zetten." Het repertoire van het trio stamt uit die periode. Van Zuylen: „We maken onze eigen liedjes. De teksten zijn humo ristisch en gebaseerd op mee zingen. Maar in het theater kan je mensen niet tien, vijf tien minuten achter elkaar la ten lachen. Je moet ook iets te zeggen hebben. Daarom ne men we af en toen bewust wat gas terug en hebben we een soort rode draad door de voor stelling heen gesponnen. Met Breekbaar -'Ja, die titel is best heftig' - belandde het Trio Hasjee in november vorig jaar in de halve finale van het Rot terdamse Camaretten-festival in het Luxor-theater. 'Span nend en leuk' noemt Van Zuy len de overstap naar het thea ter. „Voor ons is dat eennieu» inspriratiebron. We houden alledrie van het theater. De mogelijkheden zijn enorm.Je kunt veel meer doen met lich; en geluid en met de ruimte.èn de mensen komen speciaal voor jou. We hebben er nieuwi acts voor verzonnen, die slaan goed aan. Voor ons is het een nieuwe uitdaging." Het Trio Hasjee treedt vrij dag op in De Pompweiein Kortgene, aanvang 20.15 uur De kracht van het cabarettrio NUHR (Niet Uit Het Raam) is volgens Peter Heerschop (1960) het feit dat ze een vrien denclub zijn. „We zeggen op zo'n avond de ergste dingen over elkaar en over eikaars vrouwen, ook in ons nieuwe programma Kruistochtmaar je voelt altijd dat het heel erg goede vrienden zijn. Dan is het nooit bedreigend of gê nant." door Frans Doeleman „In onze voorstellingen sche mert altijd door wat er in de grote boze wereld speelt", ver telt Peter Heerschop, die sinds 1987 samen met Joep van Deudekom en Viggo Waas de cabaretgroep NUHR vormt. „Grote wereldzaken brengen we terug tot gezins- of voet balverenigingsniveau. Het gaat over hele erge mensen, voornamelijk hele erge man nen. Je wilt gewoon niet dat deze mannen bestaan. Maar ze bestaan wel. De werkelijkheid is altijd gruwelijker dan je be denkt. Het is de lach en directe schaamte. Puur lachen is voor dat moment bevredigend, maar je denkt er nooit aan te rug. Op allemaal somberheid zitten de mensen ook niet echt te wachten. Het mooiste is als dat samenvalt, als je moet la chen met samengeknepen bil len." Peter, Joep en Viggo leerden el kaar kennen op de sport acade mie in Amsterdam, maakten eens een programmaatje ter gelegenheid van een jubileum, deden in 1987 uit de losse pols mee aan Cameretten in Delft en drongen door tot de finale, waar ze de eer moesten laten aan Gottmer en Leemhuis, van wie niemand ooit meer heeft gehoord. Maar het drietal had toen wel de smaak te pakken. „Het is heel geleidelijk ge gaan. Dat hangt natuurlijk sa men met het feit dat we er geen specifieke opleiding voor had den. Het was niet het heilige doel, het heilige moeten. We gaven gewoon les." Toch stoomde het trio door van de jeugdcentra naar de kleine zalen en de grote schouwbur gen. Inmiddels is er van lesge ven geen sprake meer, maken ze - in tegenstelling tot veel ca baretiers die vaak twee jaar hetzelfde programma draaien - twee voorstellingen per jaar en zijn ze actief op verschillen de terreinen, zoals het radio programma Spijkers met Kop pen. Peter verleent bovendien zijn medewerking aan het ca- baretblok in het tv-program- ma Kopspijkers, dat in sep tember terugkeert op de buis. Hecht team „Het meest bijzondere van de afgelopen jaren vind ik, dat we een hecht team om ons heen hebben van mensen die we hooglijk waarderen: Bram Vermeulen die ons begeleidt bij de muziek, Titus Tïel Groe nestege die de regie doet, sa men met Genio de Groot, en daar is later Han Romer bijge komen. Met Han, Titus en Ge nio hebben we aan het begin van dit seizoen een stuk ge maakt, een klassiek blijspel, onder de naam De Ploeg. Eerst kijk je tegen hen op, dan doen ze de regie en dan werk je sa men op voet van gelijkheid en ben je echt vrienden." De aanzet tot dat toneelstuk vormde overigens de Middel burgse schouwburgdirecteur Gerard Peijs, die vorig jaar de Nacht van Middelburg organi seerde, waar tal van klein kunstenaars, waaronder NUHR, aan deelnamen ter af sluiting van het seizoen. Dit samenbrengen van verschil lende disciplines op het podi um riep bij Joost Nuissl, direc teur van de Kleine Komedie in Amsterdam, het idee op voor het toneelstuk. Overigens staat de cabaretnacht ook dit jaar (zaterdag 19 juni) weer op het programma in Middel burg, samengesteld door NUHR. Over de speciale gas ten wil Peter alleen kwijt: „Als ik zeg dat het de top is, dan is het de top." Hoewel de première (26 maart) van Kruistocht nog moet ko men, zijn de leden van NUHR alweer druk aan het schrijven voor de nieuwe voorstelling De Ploeg. Maar voorlopig moet tot eind mei de Kruis tocht nog gelopen worden, waaraan deze keer ook een muzikant meewerkt, Eddie B. Wahr. „Hij kan toveren met percussie. We hebben een soort soundtrack achter ons die aan de scènes een extra lading geeft." „Het thema is geweld, zinloos of niet. Het gaat om drie man nen die, wat ons betreft, lang zaam de ernstigste vorm van geweld laten doorschemeren, namelijk de onverschilligheid Het maakt hen niets meer uit, hoe erg het ook is, je mag alles tegen hen zeggen, het raakt ze niet meer. Als niks je raakt, dan ben je eigenlijk dood. Dat is het gevaarlijkste, want dan kunnen ze de meest verschrik kelijke dingen doen. Het zijn drie mannen in nette pakken. We leggen het geweld niet bij de lomperik, de slechterik of de dikke nek met de doorlo pende wenkbrauwen, maar bij ogenschijnlijk nette mannen." „Hier zetten we mannen neer die op de beurs staan. De beurs heeft ook een soort agressieve uitstraling, met mannen die je alleen nog kunt raken met geld. Het is schreeuwen en geld maken. Ze hebben alles, geld, een groot huis, een goede baan, maar ze kunnen er niet meer van genieten." NUHR speelt Kruistocht morgen (donderdag) in Zierikzee (20.00 uur), dins dag 20 april in Terneuzen (20.00uur) en woensdag 12 mei in Vlissingen (20.15 uur). De cabaretnacht is za terdag 19 juni in Middel burg (22.00 uur). - 2:± Trio Hasjee, vlnr Pieter Ubbels, Bart Wijtman en Sebastian van Zuylen. foto Henk-Jan Kamerbes 0«c Sti Het Levenslied- en Smartlappenfestival wordt zaterdag avond voor de achtste en laatste keer gehouden in De Vroone in Kapelle. „Je moet op het hoogtepunt stoppen", meent Ans Schilders, die van meet af aan bij de organisa tie van dit door de gemeente gesubsidieerde festival be trokken is geweest. een tussen-de-schuifdeuren- niveau", meent Ans Schilders, „Het is hard werken om nu te mogen deelnemen. Maar je ziet ook dat mensen die goed zijn, blijven terugkomen." Dat het festival zaterdag voor de laat ste keer wordt gehouden, heeft dan ook alleen betrekking op het onderwerp en niet op het evenement. „We zijn op zoek naar een breder terrein", legt Ans uit. „Het moet wel een soort thema-festival worden, in de Nederlandse taal. Het kan van alles zijn, cabaret, conferences en wellicht blijft er ook ruimte voor smartlap- door Frans Doeleman Het Levenslied- en Smartlap penfestival is al acht jaar een succes in Kapelle, waar uit de hele provincie en zelfs van daarbuiten amateurartiesten hun tranentrekkers voor het voetlicht brengen. Een des kundige jury beoordeelt de prestaties, waarbij onder scheid wordt gemaakt tussen het zingen van bestaand re pertoire en zelf geschreven lie deren. In vergelijking met het eerste festival is de kwaliteit aanzienlijk gestegen. „Je kan niet meer spreken van pen." De deelnemers zijn: Kant noch Wal uit Middel burg, Alleen maar niet Een zaam uit Goes, Mies R uitLe-f wedorp, Cobie uit Goes, Groej Koloriek uit Tilburg, Zoveel Ellende uit Kapelle/Breda, ElsJo uit Middelburg, Voorheen Kommer en Kwel uit KI under! en Alleen met Twee uit Krui- ningen/Kapelle. Da' shi| Voor en na afloop van het fe- val, alsmede in de pauze, -I wordt het publiek aangenas: Ze bezig gehouden door Rotter damse Stien, die min of mee een vast onderdeel van het evenement is géworden, j Levenslied- en Smartlap penfestival zaterdagavond in De Vroone in Kapelle (19.30 uur). Go Een zonnetje en een maant je vormen het logo van Mangerie T en T in Middelburg. En de pop naast de ingang komt uit Den Briel en heet dan ook Briëlle vertelt Tonia Belt, die regelmatig haar kleine open keuken verlaat om een gerecht uil te serveren en met de gasten te praten, want persoonlijk contact wordt hooglijk op prijs gesteld in dit sympathieke restaurant. Sinds Balletschool Jazz Dans Joke Louwerse eind oktober 1990 een eigen studio aan de Amnestylaan in Middelburg betrok, is de presentatie van de groep met sprongen voor uit gegaan. De laatste jaren zi jn de voorstellingen die jaar lijks in de Stadsschouwburg worden gegeven dan ook niet meer alleen bestemd voor hoofdzakelijk familie, vrienden en bekenden, maar voor een breed publiek, dat amateur- dans op een professioneel niveau kan aanschouwen. door Frans Doeleman De in Oost-Souburg geboren leidster Joke Provoost (49) van de balletschool studeerde ooit voor kleuterleidster en gaf sport- en gymnastieklessen Op een dag kwamen jazzdans en ritmische gymnastiek naar Zeeland overwaaien vanuit de randstad en dat sprak haar wel aan. Ze ging cursussen volgen, diploma's halen en aan inter nationale dansstages deelne men in Brugge en Antwerpen. Voor een dansacademie - ze was inmiddels halverwege de twintig - was het te laat. Dat spijt haar achteraf, zodat het niet verwonderlijk is dat haar dochter Jolanda de kans greep om op 17-jarige leeftijd naar de Rotterdamse Dansacade mie te gaan. Die opleiding rondde zij zo'n acht jaar gele den af en drijft nu samen met haar moeder de balletschool. „Ik doe de jazzlessen en zij de lessen moderne dans", vertelt Joke, „Maar we werken ook met gastdocenten, zoals Con- Enkele leden van Balletschool Jazz Dans Joke Louwerse. ny Janssen, die voor onze ko mende voorstelling de choreo grafie Playground maakte. Uit Amerika komt Jorge Vas quez, die afkomstig is van de Al vin Ailey School in New York, waar hij danser en assis tent was van Fred Benjamin, die belangrijk is geweest voor de verbreiding van de jazz dans in Europa en overigens ook driemaal bij ons een stage heeft gedaan." Van zijn hand is de choreogra fie Dusk, die hij in zes week einden instudeerde met de Company-groep - het hoogste niveau van de balletschool - en die zaterdag in de Middel burgse Stadsschouwburg in première gaat. Dat geldt ook voor Azul van de choreograaf Ray Tadio, eveneens uit de school in New York, die jaar lijks gastlessen geeft in Mid delburg. De andere dansstuk ken komen op naam van Joke Provoost en haar dochter Jo landa Louwerse. Musical De balletschool heeft zich sinds vorig jaar ook op het zelf maken van een musical ge stort. „Back off was zo'n suc ces, dat Gerard Peijs, de direc teur van de schouwburg, zei: die moet je nog een keer doen. Dat gebeurt 17 en 18 april." De voorstelling van Ballet school Jazz Dans Joke Lou werse is zaterdag (20.00 uur) en zondag (15.00 uur te zien in de Stadsschouw burg in Middelburg. door Rien van Reems De andere T staat voor Ted Offer mans, de gastheer, die mij het heer lijkste brood voorzet dat ik ooit heb gegeten. Twee sneetjes donker brood met kruidenboter, op de kaart apart vermeld: 'T en T brood', van een bakker die inmiddels heel wat gasten van Mangerie T en T tot klant heeft gekregen. Tonia en Ted besteden veel aan dacht aan details. Zozeer zelfs dat zij de lunch hebben afgeschaft. To nia: „We werken met ons tweeën en ik kan me niet goed voorbereiden op het diner wanneer ik ook 's mid dags gasten heb." De kaart is bescheiden van omvang maar door alles zelf te maken van verse ingrediënten weet de chef een persoonlijk stempel op de gerech ten te drukken. Het heeft allemaal iets huiselijks. Voorgerechten als slakken in kruidenboter met to maat 10,50), gerookte boeren- ham met meloen 12,50), gerookte zalm, paling en forel met toast en boter 15,-) klinken bekend in de oren, maar op Japanse wijze berei de kiprollen met Terayakisaus 10,50) en de seizoen salade 15,-) prikkelen de fantasie. Mijn voorgerecht van gegratineerde palmharten op toast 10,50), pit- Mangerie TenT St. Janstraat 34 4331 KD Middelburg Tel. 0118-638385 Dinsdag gesloten Keuken open van 17-21 uur Geen creditcards Rolstoel: geen probleem Kinderen: half gerecht voor de halve prijs tig gepeperd en toch zacht van smaa k. kom je bepaald niet vaak te gen Het huiselijke karakter wordt nog eens benadrukt door de houten vloer en de houten tafels die alle maal verschillend zijn. Alleen de lekker zittende stoeltjes zijn van één soort. Mangerie T en T is zeker niet duur. De vier hoofdvisgerech ten variëren in prijs van 24.50 voor de Victoriabaars met Massala- saus tot 28,50 voor de sliptongen en het Vis trio: Gebakken Baars, Zalm, Tongfilet. De vleesgerechten starten bij 20,50 (kip de wok ge bakken met ui. prei, paprika, champignons en rijst) en het duur ste vleesgerecht is haasbiefstuk met Portsaus 32,50). Er is ook een weekmenu dat op de deur en aan de muur prijkt en tus sendoor heeft Tonia Belt geregeld bijzondere gerechtjes die het resul taat zijn van een niet aflatende in spiratie. Spinazietaart Ik kies voor de kalfslever met champignons en uien 26,50), die smelt op de tong. In een kommetje komen hierbij wat frisse stukjes ge pocheerde appel. Op het goedge vulde bord naast de lever ligt een heerlijk stronkje witlof met gember aangezoet, bietjes met uitjes uit grootmoeders keuken, een heel lek ker spinazietaart je en wat vers ge bakken aardappeltjes. Daar past één van de huiswijnen, een Rosé uit Provence 6,50 per glas) wonder wel bij. Ook de desserts zijn een voorbeeld van Tonia's creativiteit, zoals de vruchtenbavarois 'huisgemaakt' 8,50) en de Mousse au Chocolat 9,50). In 'Tonia's Dessert' 12,50) zijn al die creaties aanwe zig: een bavarois van druiven, com pleet met de druivenpitjes, verruk kelijke mousses en 'Zeeuwse koek'. Voor haar poppen moet Tonia Belt een uitgebreide garderobe hebben, want hun 'outfit' is geïnspireerd op actuele thema 's. Zo poseerden zij al eens in skikleding, in jachttenu en als Japanse theeschenksters. Aan fantasie ontbreekt het bij T en T niet: een trapleer kreeg een jaar lang een plaatsje tegen het plafond met een steeds wisselend seizoens decor. Je kunt hier alles verwach ten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 12