Project top jeugd staat op de rails Van Goethem slaat in slotfase toe PZC Zeeuws wielertrio komt tekort Sjaak Luteijn wint laatste Natuurloop Mattle superieur met twee podiumplaatsen Garage Bode verrast Sasse leider Savok sport z 18 Ondersteuning voor tennistalenten Race naar titel vergt veel van Zaman Sport uitslagen maandag 15 maart 1999 door Peter van Kouteren TERNEUZEN - Mei de uitrei king van een nieuwe outfit werd zaterdag in Terneuzen officieel het startsein gegeven van een project voor talentvolle tennis- jeugd. De tennisschool Filip Versluys en de tennisclub Animo mikken daarbij op de ontwikkeling van regionale jeugdspelers. Voor het project topjeugd, zoals het plan officieel heet. zijn veertien ten nissers in de leeftijd van zeven tot en met vijftien jaar uitgeno digd. Met limonade en cake en het uit reiken van sportkleding kreeg de start van het zomerseizoen in de showroom van hoofdsponsor Euro Delta een officieel tintje. Voor Filip Versluys, trainer bij Animo en al jaren geroemd om zijn vakmanschap, gaat met het jeugdplan een lang gekoesterde wens in vervulling. ,,Het zat al twee jaar inmijnhoofd", vertel de hij. „Maar het is en blijft moeilijk om het te realiseren. door Wim de Vos CADZAND-BAD - Sjaak Lu teijn ging zondagmorgen op herhaling in Cadzand-Bad. De atleet uit Oostburg was vorig jaar al de snelste in de laatste Natuurloop van het seizoen en zondag evenaarde Luteijn die prestatie. Bovendien slaagde hij er in om de tijd van vorig jaar (43 minuten over ruim tien kilome ter) te verbeteren. Van die tijd knabbelde Luteijn 42 seconden af. Bij de vrouwen was Ingrid Cauwels de snelste. Met de Natuurloop in Cadzand- Bad werd zondagmorgen het winterseizoen van De Wielin gen, waar Bert Wille uit Oost burg vrij dagavond Gerard Ul- tee opvolgde als voorzitter, afgesloten. Luteijn was over de langste afstand (10,7 kilometer) de allersterksteIn de eerste om loop had hij alleen tegenstand van Marco van der Meulen, maar die deed mee aan de korte afstand en won. Luteijn bouwde zijn voorsprong op de rest van het deelnemersveld steeds ver der uit en bij aankomst bleek hij een verschil van meer dan vier minuten te hebben opgebouwd op het zware parkoers Peter van Waes uit Aardenburg werd tweede en de Belg Eric van Ne vel derde. Ook nu staan de punten en kom ma's nog niet goed. Maar er zijn maar weinig plannen die gelijk van de eerste keer goed op de rails staan." Het tennisproject voorziet in een financiële ondersteuning van de talentvolste Zeeuws- Vlaamse jeugd. Versluys: ,,Ik geef zelf al tien jaar in Terneu zen tennisles, maar ik heb nog nooit zo'n goede lichting meege maakt. Er zijn zeker vijf. zes kinderen die vér boven het ge middelde van hun leeftijdsge noten uitsteken. Vooral in de groep onder de twaalf jaar is de kern zeer breed." Door de samenwerking van zijn tennisschool. de tennisclub Animo en de sponsors voorziet Versluys goede mogelijkheden om de talenten verder te ont wikkelen. ..We bieden trai ningsfaciliteiten en begeleiding tijdens toernooien. De meeste kinderen trainen drie tot vijf keer per week. Van de zomer gaan we vier weken met deze groep naar toernooien." Dankzij de samenwerking zijn de eerste twee jaren van het jeugdplan gegarandeerd. „We geloven in deze jeugd", betoog de Versluys. „Maar ze moeten wel vorderingen maken. Jaar lijks wordt er geëvalueerd. We zijn nu met veertien spelers be gonnen, maar we streven'naar een groep van zestien. We zullen ook niet gelijk iemand laten val len, als het even wat minder van onze sportredactie HULST - In de bedrijfsvolleybalcom- petitie in Hulst (BeVoBo) heeft het er veel van weg dat Zaman Sport in de eerste klasse vrouwen de laatste weken met vierkante wielen naar het slot van het seizoen rijdt. De koploper morste de laatste wedstrijden meer punten dan het lief is en verloor deze week zelfs met 0-3 van middenmoter Ferket en de Maat. Met nog slechts twee wedstrijden op het programma leidt Zaman Sport nog altijdmet een voorsprong van vier pun ten op De Fikser, maar echt gerust op de afloop zal de nummer één niet zijn. Zo sterk Zaman tot voor kort acteerde, zo zwak draaide het tegen Ferket en de Maat. Tekenend voor de matige vorm van dit moment was ook dat Ferket Za man Sport nauwelijks enige kans op een setzege bood: 8-15,10-15 en 8-15. De Fikser en Van Waterschoot lieten ook niet na hun achterstand met drie punten terug te brengen. De Fikser was met 15-7, 15-9 en 15-11 in elk geval veruit te sterk voor SC Morres 1 en Van Waterschoot trok tegen Jong Morres met 15-11,15-14 en 15-11 tot driemaal toe aan het langste eind. Goed voor de volle winst waren ook WC Rhodos 2 en Cerestar Benelux. De reserves van WC versloegen Foto van Damme met 15- 14, 15-7 en 15-9 en Cerestar hield SC Morres 1 met 15-13 en tweemaal 15-5 onder zich. Voorwaarts-WC Rhodos 1 eindigde nog in 2-1In de tweede klasse kwam Van Wesemael ook in zijn voor laatste wedstrijd tot een overwinning: tegen Broomchemie werd het 2-1 voor de kampioensploeg. Jong Morres 2 wis selde met Wentzler Pauwels van plaats door het onderlinge duel met 2-1 in zijn voordeel te beslechten. Een verrassing was hoe dan ook de 3-0-overwinning van Total de Beule op L'Entree. In de eerste klasse mannen zag Start/S mash 2000 zijn voorsprong op de con currentie voor een belangrijk deel slin ken. Na de 3-0-nederlaag tegen Jong Morres bedraagt de marge met RCS en Jong Morres nog maar vier en zes pun ten. RCS en Jong Morres hebben bo vendien het voordeel dat zij nog één en twee wedstrijden meer te gaan hebben. Voor Start/Smash 2000 liep het duel met Jong Morres (dat in de sterkste sa menstelling aantrad) op een regelrech te teleurstelling uitDe koploper kwam zelden of nooit in zijn spel en moest met 11-15, 8-15 en 6-15 de eer van de over winning aan de tegenstander laten. RCS profiteerde van die misstap door De Troubadour met 3-0 terug te wijzen. Dat gebeurde via de setcijfers 15-5,15- 0 en 15-9. Met vergelijkbare eindcijfers (15-0 en tweemaal 15-5) was Luctor Banden 1 te sterk voor De Sterre. In de tweede klasse mannen was er voor Brandax ook tegen Rijk bv een 3-0- overwinning. CVC Doolaege kwam te gen Luctor Banden 2 niét verder dan 2- 1 en zag zijn achterstand op de nummer één oplopen tot twee punten, door Lucien Roelandt ABSDALE - Ingrid Mattle trok tijdens de dressuurwedstrijd van de LR en PC Luctor et Emergo de opwaartse lijn door. Ze greep de overwinning in de klasse L met Kacharel T en werd derde met de ruin Kobus. De 165 punten met Kacharel waren voor de Cadzandse amazone echter niet voldoende voor de hoogste dagscore. Die werd in Manege de Buck opgeist door Eveline de Winne, die met Fi- nette onder hel zadel met 172 punten de klasse B paarden op haar naam schreef. Ingrid Mattle liet zich met de fraai lopende en goed bewegen de Kacharel op weinig foutjes betrappen. Dat was nodig, want met de hete adem van Marleen de Vriend met Neomique in de nek, was ieder misstap fataal. Dat ondervond Mattle met Ko bus. De ruin beschikt over drie uitstekende basisgangen. Af en toe toonde Kobus zich echter te kijkerig, met kleine foutjes als gevolg. Daardoor bleef het tel- raam van de jury op 158 punten steken. Voldoende voor een winstpunt, maar niet om Mar leen de Vriend van de tweede plaats af te houden. Ook de ver richtingen van de nummersy< Eveline de Winne met Lorelgi Vivian Thijs Furona warenrt doende voor een bonuspunt.R onderstreepte het hoge nivg van deze klasse. In de klasse B mocht Evelien* Winne met Finette in haartwg, de proef zelfs twee winstpunt aan haar totaal toevoegen, amazone uit Nieuw-Nanu bleek duidelijk een maatje j groot voor de concurrentie, bleef Joyce van Alphen Scarlloti van de organiseren* vereniging negen punten voor De overstap van de klasse! naar M blijft moeilijk. Dat bied ook zaterdag weer in manege^ Buck. Alleen Willemijn Booa slaagde erin de grens van eg winstpunt te bereiken. De ami zone uit Eede zorgde zelfs vo* een hoogtepunt door de vierv» ter Templar naar het goede fc taal van 162 punten te rijd» Willemijn Boone bleek hierna duidelijk een klasse apart. K= verschil met de nummer t\tg Karin de Feber met H. was dertien punten. De prijs voor de hoogste dagstj re bij de pony's werd een pro; voor Veronique Wullems. amazone uit Hontenisse stuurt in de klasse B haar viervoet Easter Falco naar 169 punter van onze sportredactie SAS VAN GENT - In de recrea tieve volleybalcompetitie van Sas van Gent leden de titelkan didaten in de gemengde klassen kostbaar puntverlies. Koploper Savok/Outokumpu verloor in de eerste klasse verrassend ruim van Garage Bode (2,5-0,5). Een klasse lager beet Acke tegen Pe ters Cleaning in het zand: 2-1. Vooral de nederlaag van Savok- /Outokumpu mocht er zijn. De trotse lijstaanvoerder leed in de eerste tien duels slechts vier verliespunten, maar stuitte vo rige week tegen Garage Bode voor het eerst dit seizoen op te zware tegenstand. Garage Bode trok de eerste set overtuigend naar zich toe (15-8), bleef in een enerverende slotfase van het tweede bedrijf nipt aan de posi tieve kant van de score (15-13) en hield in de derde set gelig tred (12-12) tot het tijdsigni In de tweede klasse verzuim Acke de leiding over te van Gerrit de Jonge. Denuma twee had aanvankelijk ge- moeite met het op de dei: plaats geklasseerde Pete Cleaning (15-3), maar verslii zich daarna in de veerkrac van de tegenstander. Pete Cleaning deelde in de tweedes een morele tik uit (5-15) enl in de derde set voldoende een voorsprong (13-11) op moment dat het tijdsignaal es eind aan de ontmoeting maak De vrouwen van Cerestar Swagemakers (achtervolgers! het leidend tweetal Savok 2 Peters Cleaning) maakten g« fout en wonnen allebei met 3- Savok 3 versloeg Esplanadam 2-1 en nam daardoor afstai van de onderste regionen. Zaalvoetballers van De Zaak alleen aan kop HULST - De zaalvoetballers van De Zaak hebben in de play offs van het rayon Hulst alleen de leiding genomen door een nipte 4-3-zege op ING Bank. Na de eerste schermutselingen is het wel duidelijk dat de play offs een sportief succes zijn. Zo wel in de A-klasse als in de B- reeks zijn de ploegen aan elkaar gewaagd. Dat leidt veelal tot wedstrijden, waarin beide teams erg aan elkaar gewaagd zijn. Maar liefst zes van de zeven ontmoetingen werden in de slot fase beslist. In vier duels scoor de de winnende ploeg één doel punt meer dan de tegenstander. Slechts het treffen tussen The Corner en ZVH/Morres 5 ein digde in een afgetekende score. The Corner won met 10-2. In de A-klasse nam 't Ros Bey- aart zonder wisselspelers spor tieve revanche voor de eerder geleden 17-3-nederlaag tegen De Zaak. 't Ros Beyaart/Mikro Electro won met 6-5 van Pre- mière/Zaman Sport 2. In de B- reeks boekte 't Anker/Schelfout de eerste overwinning op IZV 2: 5-4. Titel Qutility is kwestie van tijd TERNEUZEN - In het zaalvoet balrayon Terneuzen lijkt de titel voor Qutility slechts een kwes tie van tijd. De koploper kwam deze week niet actie, maar ver beterde wél zijn leidende posi tie, omdat Pl&ntenmarkt/Kota Radja verrassend met 5-2 van Dow verloor. Drie wedstrijden voor het einde van het seizoen gaat Qutility nog altijd aan de leiding met een voorsprong van vijf en zes pun ten op de belangrijkste concur renten. Bovendien heeft de nummer één het voordeel dat Plantenmarkt en Bakkerij van Strien (dat met 12-2 van De Rooy won) al een wedstrijd meer speelden. In poule 3B kwam Checkpoint steviger op de laatste plaats De hekkensluiter verloor met 9-4 van Gemeente 2 en mag zich langzamerhand opmaken voor een optreden op een lager ni- Vrijwel zeker is dat Checkpoint plaats maakt voor De Triangel of Kota Radja. De Triangel sloeg in poule 4A een belangrijke slag tegen Smit Sportpijzen (2-1). In poule 4B wees Marmara Broom chemie met 10-4 terug en was Dow 3 met 4-3 net even te sterk voor Unitron Networks. Biljarter van Den Ouden Arend verovert districtstitel tweede klasse bandstoten Biljarten door Jan Roovers CLINGE - De manier waarop biljarter Eddy van Goethem zich had geplaatst voor de eind strijd tweede klasse bandstoten van het district Zeeuwsch- Vlaanderen was niet echt over tuigend. Met een moyenne van 2.66 uit de voorronden gekomen klasseerde hij zich als zesde. De finale zag er heel anders uit: on geslagen en met een algemeen gemiddelde van 3.017 werd de speler van de vereniging Den Ouden Arend in Clinge ongesla gen districtskampioen. In de slotpartij hield Van Goethem te genstander George Mahu ge makkelijk van zich af: 75-55 in 22 beurten. Het venijn van de driedaagse ti telstrijd in café De Troubadour te Clinge zat in de staart. Im mers, na vijf van de zeven ron den was niet Eddy van Goe them, maar George Mahu lijstaanvoerder. In de aanloop naar de slotpartijen had de spe ler van Ons Vermaak uit Lams- waarde achtereenvolgens Jo Boogaert (niet helemaal fit in het toernooi gestapt) met een 75-71-score, Benny Visser (75- 68), Gustaaf de Baerdemaecker (75-49 en ook al fysieke proble men) Hessel van Deutekom (75- 45) en Romain Goethals (75-51) meer en minder overtuigend naar een nederlaag gespeeld. George Mahu, toernooispeler pur sang, leidde bij het ingaan van de cruciale ronden in de sfeervolle locatie van De Trou badour de dans, omdat naaste belager Eddy van Goethem in de vijf ronden lange aanloop wel over Goethals, Van Deutekom, De Baerdemaecker en Dieleman was gegaan, maar tegen Boog aert tegen lichte averij was op gelopen (remise). Regerend kampioen Ko Diele man. die de ruimschoot aanwe zige klasse in de eerste ronde de monstreerde met een puntgave serie van 32 caramboles (de hoogste van het hele toernooi), maar die te wisselvallig acteer de om in het grote spel mee te kunnen doen. zou de teloorgang van George Mahu inleiden Na een 'zwijntje' liet Dieleman in de zesde ronde een serie van ne gentien noteren en George Ma hu moest meteen tegen een 51- 18-achterstand opboksen. Dat was te veel gevraagd, Mahu ver loor die cruciale partij met 75- 51. Gepokt en gemazeld door vele toernooien liet Eddy van Goe them de hem geboden kans niet liggen: na zijn overwinning op Benny Visser werd Van Goe them met voorsprong koploper. Bij de stand 11-10 in het voor deel van Van Goethem was. met Van Goethem-Mahu als slot partij de eindstrijd nog hele maal open. George Mahu moest echter wel winnen. Eddy van Goethem wist dat hij aan een re mise genoeg had om kampioen te worden. Het sterke slotak koord van Van Goethem: 75-55 winst met het bijna-promotie- moyenne van ruim 3.40, bracht de titel bij de speler die daar de meeste aanspraak op mocht ma ken. Bij Eddy van Goethem dus. die de hoofdprijs incasseerde. Jo Boogaert stak de prijs voor de kortste partij van het toernooi op zak: 75 caramboles in 17 beurten in de partij tegen Benny Visser. Een moment uit de 37e wielerronde van Graauw. foto Charles Strijd door Wim de Vos GRAAUW - De Zeeuwse nieuwelingen konden het eerste karwei in eigen omge ving zondagmiddag niet afmaken in Graauw. Martin Totté, Johnny Hooger- land en Mark Aarts waren er alledrie als de kippen bij toen de eerste spijkers met koppen werden geslagen. Het Zeeuwse trio maakte deel uit van de kopgroep van zeven man, maar kon in de spurt om de bloemen niet op tegen de rappe Reinier Honig die zijn opponenten te snel af was. Bij de cyclosportieven ging de zege in Graauw naar Johan Peemen. De Zeeuwse renners hadden zin om in Graauw een goede prestatie neer te zet ten. Vooral omdat de prestaties in de eer ste wedstrijden van het nieuwe seizoen uitstekend waren, Martin Totté uit St. Jansteen kaapte twee overwinningen weg in Belgische wedstrijden en en Johnny Hoogerland uit Kruiningen veroverde een tweede plaats in een lastige klimwed- strijd. Die lijn wilden de jonge coureurs in de 37e Ronde van Graauw een vervolg ge ven. Vanaf de eerste kilometers waren de jon gelingen strijdvaardig voorin te vinden, maar ze kregen af te rekenen met een sterk collectief van buiten de provincie. In de premiespurts werd al duidelijk dat vooral Reinier Honig en zijn clubgenoot Maarten Hol over rappe benen beschikten en om dat er weinig uitvalpogingen werden ge daan, moest uiteindelijk een spurt de be slissing brengen. Een tactisch steekspel werd het in de slot- ronde van zo'n zeven kilometer. Niemand wilde het voortouw nemen en de sprint op gang brengen. In het laatste rechte eind naar de finish bleek Reinier Honig ten slotte de rapste. Johnny Hoogerland werd vierde. Martin Totté vijfde en Mark Aarts uit Kruiningen bemoeide zich verder niet met de spurt. Cyclosportieven Bij de cyclosportieven werden behoorlijk wat speldeprikken uitgedeeld in de eerste wedstrijdhelft. Geen van de uitlooppo gingen leverde echter het gewenste resul taat op, waardoor het lang duurde voor dat de definitieve beslissing viel. Het trio Johan Peemen, Danny Daelman en Dirk Onghenae zorgde daar uiteindelijk voor. In de slotkilometers liepen zij uit en wer den niet meer bedreigd. Peemen was de sterkste toen het op spurten aankwam. Eindstrijd tweede klasse bandstoten district Zeeuwsch-Vlaanderen: 1. Eddy van Goethem (DOA) 13-3.01-15, 2. Jo Boogaert (GBC) 11-3.25-21, 3. George Mahu (Ons Vermaak) 10-2.95-18, 4. Ko Dieleman (BCH) 10-2.76-32, 5. Romain Goethals (Hof van Eede) 5-2.64-17, 6. Hessel van Deutekom (HBC/Troubadour) 4-2.85-18, 7. Gustaaf de Baerdemaecker (Hof van Eede) 2-2.16-12,8. Benny Visser (WBC) 1-2.27-18. Standen teamcompetitie district Zeeuwsch-Vlaanderen. Klasse Al: Rey- naert 10-53, HGL/KOT 9-36, GBC 10-34, BCH 10-30, Reynaert 2 9-15. Klasse BI: Bierwinkeltje 2 13-59, Rey naert 3 14-50, HGL/KOT 4 13-49, SBC 13- 49, HGL/KOT 3 12-48, GBC 2 14-45, Rey naert 4 11-44, Den Ouden Arend 12-43, Concordia 14-41, Bierwinkeltje 14-40, SBC 2 14-36. Klasse B2a: GBC 313-64 (kampioen). Na- sa 13-50, CBC 13-44, Reynaert 5 13-43, BCH 2 13-43, WBC 13-42, WBC 2 13-40, Den Ouden Arend 2 13-38. Klasse B2b: ENZK 13-58, HGL/KOT 5 13- 50, Hof van Eede 13-44, ABC 12-41, TMW 13-41, Dow 12-32. Klasse Cl: BW 11-45, HBC/Troubadour 10-42, Reynaert 6 10-39, Concordia 2 10- 35, Hof van Eede 2 10-34, Hof van Eede 3 9-27, HGL/KOT 6 10-23. Klasse C2: GBC 4 13-65, Hof van Eede 4 13-48, KOT Terneuzen 14-47, Reynaert 7 13-46, ABC 213-45, BCH 313-41Ed Hore mans 13-40, JBH 12-38, Hof van Eede 5 12-36. Klasse C3: KOT Axel 11-52, JBH 2 10-43, Dow 2 10-39, HBC/Troubadour 2 10-37, Ed Horemans 2 11-34, Reynaert 8 10-24, GBC 5 10-23. Klasse C4: Nasa 2 10-53, ABC 3 9-47, GBC 6 10-43, Hof van Eede 6 9-37, DOS Hoek 10-36. (A-klasse is driebanden groot, B- klasse driebanden klein, C-klasse libre klein). Paardensport Absdale. Dressuur LR en PC Luctor et Emergo. Paarden Z1: 1. Linda van Hey- ghen/Tiequila (Hulst) 157. M2: 1, Wille mijn Boone./Templar (Biezenr.) 162; 2. Karin de Feber/H. Medley (Hulst) 149; 3. Miriam de Feber/Orlanda (Hulst) 148. L: 1. Ingrid Mattle/Kacharel (Zwinr.) 165; 2. Marleen de Vriend/Neomique Oranjer.) 160; 3. Ingrid Mattle/Kobus 158. B: 1. Eve line de Winne/Finette (Hulst) 172; 2. Joyce van Alphen/Scarlotti (Luctor et Emergo) 163; 3. Michelle Delgor/Katinka (Luctor et Emergo) 161. Pony's klasse M11Inge de Feijter/Jista- na (Kleppertjes) 155. L: 1. Suzanne de Plaa/Percival (Luctor et Emergo) 162; 2. Jolanda Jansen/Yvo (Honter.) 156; 3. Daphne van Hoeve/Beauty (Kleppertjes) 148. B, cat. DE: 1. Veronique Wullem- seaster Falco (Honter.) 169; 2. Deborah Bokhorst/Manuela (Luctor et Emergo) 137. B, cat. ABC: 1. Ilona de Bruin/Try it Out (Luctor et Emergo) 159; 2. E Smul- ders/Nicky (Hulst) 152; 3. Marie-Paule Herman/Yljo (Luctor et Emergo) 149. Trimlopen Cadzand-Bad. Natuurloop Av De Wielin gen. 10,7 kilometer. Mannen: 1. Sjaak Luteijn (Oostburg) 42.18, 2. Peter van Waes (Aardenburg) 46.42,3. Eric van Ne vel (B) 46.46,4. Robert Vroon (Breskens) 48.02, 5. Hans de Grootte (Nieuwvliet) 48.36, 6. Jan Goossen (Axel) 48.45, 7. Yves Kerckhove (B) 48.58, 8. Jan van der Linde (Oostburg) 49.58, 9. Jan de Block (Oostburg) 50.48, 10. Marc van Waes (I Jzendijke) 50.57. Vrouwen: 1. Ingrid Cauwels (B) 55.07. 4,7 kilometer. Mannen: 1 Marco van der Meulen (Oostburg) 19.26,2. Tom du Puy (Biervliet) 19.45, 3. Luc de Jaeger (B) 19.50, 4. Andy van Waes (Aalsmeer) 21.08, 5. Willy Faro (Breskens) 22.57. Vrouwen: 1. Maaike Muller (Oostburg) 24.55, 2. Christianne Vermorken (N ieuwvliet) 26.59,3. Sonja Faro (Breskens) 27.51. Jeugd. 1500 meter. Jongens: l.fer Depré (Zuidzande) 6.12. Meisjes'u- thy de Vries (Oostburg) 6.44. 27O0kï Jongens: 1. Jack Luteijn (Oosaj 12.45. Meisjes: 1. Kaileigh de BIm! ostburg) 13.45. Volleybal Sas van Gent. Recreatieve compKï vrouwen: Cerestar-C Line 3-0 (15-3, K 15-0), Swagemakers-Savok/Johan Block 3-0 (15-13,17-15,12-3), Esplans Savok 3 1-2 (8-15, 14-16, 10-61.6 mengd, eerste klasse: Garage Bode-s vok/Outokumpu 2,5-0,5 (15-8, 15-13,'; 12). Gemengd, tweede klasse: ClOtël Gilderakkers 0-3 (13-15, 11-15, 13-ï Peters Cleaning-Acke 2-1 (3-15,15-5/ 11). Hulst. Bedrijfscompetitie. Eersteklas mannen: Start/Smash 2000-Jong V: res 0-3, RCS-De Troubadour 3-0, Lie banden 1-De Sterre 3-0. Stand: 1. Start/Smash2000 1 0-23,2.3: 9-19, 3. Jong Morres 8-17,4. Luctor Bi den 1 9-15,5. De Sterre 10-10,6. DeTr., badour9-7,7. Reynaertcollege9-2. Tweede klasse mannen: CVC DooIk? Luctor Banden 2 2-1, Ambulo-ABN/Ara 3-0, Rijk bv-Brandax 0-3. Stand: 1Brandax8-20,2. CVC Doolss 8-18,3. Ambulo 7-12,4. ABN/Amro 74 Luctor Banden 2 7-7,6. Rijk bv 7-0. Eerste klasse vrouwen: SC Morres VD restar Benelux 0-3, Van Waterschs Jong Morres 1 3-0, Voorwaarts-W Rhodos 1 2-1, Zaman Sport-Ferketer! Maat 0-3, Foto van Damme-WC Rhod 2 0-3, SC Morres 1 -De Fikser 0-3. Stand: 1. Zaman Sport 20-49,2. De Ris 20-45, 3. Van Waterschoot 20-44,4.VK Rhodos 2 20-40,5. Ferket en de MatfZ 38, 6. Cerestar Benelux 20-33, 7. Jo" Morres 1 21 -24,8. WC Rhodos 2 21-23! Foto van Damme 20-22, 10. Voorwas 20-21,11. SC Morres 1 21-16,12. SC Mo res 2 21-11. Tweede klasse vrouwen: 't Hoekskerrt Morres 3 0-3, Wentzler Pauwels-Jo! Morres 2 1 -2, Total de Beule-L'EntreeÜ Broomchemie-Van Wesemael 1-2. Stand: 1. Van Wesemael 17-42,2. War: Ier Pauwels 17-32, 3. Jong Morres2' 32, 4. SC Morres 3 17-29, 5. L'Entree! 27, 6. De Sterre 16-24, 7. Tence 16-22, Broomchemie 17-18, 9. 't Hoeksken' 14,10. Total de Beule 17-11. Zaalvoetbal Terneuzen. Derde klasse A: Dow2-F tenmarkt/Kota Radja 5-2, Bakkerij Strien-De Rooy 12-2. Stand: 1. Qutility 9-19, 2. Bakkerij v;' Strien 10-15,3. Plantenmarkt/KotaRaü 10-14,4. De Rooy 9-9, 5. Dow 2 10-9 Derde klasse B: Checkpoint-Gemee^ Terneuzen 2 4-9. Stand: 1. Gemeente Terneuzen 2 10/ 2. Adhanco 9-14, 3. Atoom Boys 9-13' Witte Boussen/de Bruin 8-12, 5. Chec» point 10-7. Vierde klasse A: DeTriangel-SmitSfO" prijzen 2-1. Stand: 1. De Triangel 7-16,2. Kota Rai 7-16, 3. Instuif/Café Bee 7-6, 4. Sri Sportprijzen 7-3. Vierde klasse B: Do*.' Unitron Networks 4-3, Marmara-Broc' chemie 10-4. Stand: 1. Dow 3 9-20 Marmara 9-17,3. Terneuzen BondedS: res 8-10, 4. Unitron Networks 9-8 en' Broomchemie 9-6. Rayon Hulst. A-klasse: IBB InstallaW Rabobank 2-4, Première/Zaman Sport) 't Ros Beyaart/Mikro Electro 5-6, IN- bank-De Zaak 3-4. Stand: De Zaak 4-'- Red's Roadhouse 3-9, 't Ros Beyaart# kro Electro 4-7, Casteels/De MeerpaaL 4, ING bank 2-3, Rabobank4-3, ZVH/M? res 4 3-2, Première/Zaman Sport 2 3-, IBB Installaties 3-0. B-klasse: Neckermann/Stuntmarkt' Kroon 5-5, De Reizende Man-De Vlega'! 4, IZV 2-'t Anker/Schelfout 4-5, ZVH/M» res 5-The Corner 2-10. Stand: The Corner3-7, De Reizende Ml 2-6, De Vlegel 3-6, IZV 2 3-4, Den Dull# 2-3, De Kroon 3-3, 't Anker/Schelfout3J Neckermann/Stuntmarkt 2-1, ZVH/Mc' res 5 3-0. De talenten van tennisclub Animo met het begeleidingsteam. foto Charles Strijd

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 34