Einde aan slechte reeks Zierikzee 3 Wanhoopsschot goed voor zege Vreselijke oorwassing Delta Sport OFB werkt zich op tot subtopper Amazones L-klasse steken er bovenuit Zeeuws wielertrio komt in sprint te kort Stellendam richt zich op periodetitel Middelburg na dramatisch slechte vertoning verder in degradatiezorgen Hnor Klaas Verspoor ZIERIKZEE - De een vond hem briljant, de ander was niet over scheidsrechter Jimmy Khela wan uit Goirlc te spreken. Strikt Uoinen had hij het gelijk aan rijn zijde maar uit twee aan Zie- ^gajlikzee gegeven vrije trappen «egens zijn intepretatie van de terugspeelbalregel haalde de rood-zwarte brigade van Bert Pentury honderd procent ren dement. Zierikzee won, na drie verloren wedstrijden op rij, neer eens. Middelburg kreeg met 2-0 klop. De nederlaag van Middelburg ïas meer dan terecht Zelfs trainer Henk Patty stak dat niet onder stoelen of banken. „We hebben veel te weinig gebracht, zeker toen we tegen tien man :rn* pramen te spelen. Maar door het die vroege goal liepen we achter lt z de feiten aan. Zierikzee ging zich met tien man steeds verder ingraven en dat is hun goed recht. Maar als je tegen degra datie vecht moet je alle zeilen bijzetten. En dat hebben we hier met gedaan." Collega Bert Pentury van Zie- jikzee zag zijn ploeg na een itï doelpuntloze periode van 304 :eP minuten eindelijk weer eens ?n: scoren Na 41 seconden schoot en; Erwin Nelissen de wegens een terugspeelbal gegeven vrije dsp achter de kansloze Middel burg-doelman Joan van Belzen. Cursus Een meevaller voor Zierikzee. dat wederom zonder John van der Have en Marco Jonker aan trad. Raymond Massop moest ebb voorde cursus oefenmeester I de lel KPN-telecompetitiewedstrijd Sparta-Vitesse analyseren en 'Afl speelde ook niet en ook was kee- TC per Jaco van der Schee wegens een schorsing niet van de partij laD iivaller-doelman Ronnie Jan- 'djon moest na twaalf minuten roor het eerst handelend optre- len Hij stond goed opgesteld lij een vrije trap van Patrick Vo- ;el Voor de rest maakte Janson een niet zekere indruk. vei Scheidsrechter Khelawan, die (oor aanvang pietluttig deed yofover de doelnetten en de toe schouwers die zich voor de re- Mameborden bevonden, deed 'e h dat ook niet en verzuimde Zie- we< :ikzee tot twee keer toe een strafschop te geven. Eerst werd Een speler van Zierikzee kopt de bal weg voordat Middelburger Evert Eikenhout (links) er iets mee kan doen. foto Marijke Folkertsma het standbeen van Jamo Ver meulen weggehaald en in de 28e minuut gaf hij 'voordeel' toen Patrick Roggeband werd neer gelegd. De laatste beslissing was nog te verdedigen want de inkomende Martin van der Schee had van tien meter een honderd procent schietkans maar schoot hoog over. Wezenloze Drie minuten later kon Zierik zee met tien man verder. Tho mas Vos viel na een overtreding op de bal en Middelburg-speler Rene-Michel Gerritsen toonde weinig respect voor Vos door als een wezenloze tegen de bal te trappen die zich onder de speler bevond. Vos' reactie was puur natrappen. Dom, maar wel enigszins te begrijpen. De Mid delburgse speler toonde op een niet gezonde manier zijn agres sie maar kwam er met een gele kaart billijk vanaf. Vanaf dat moment legde Zierik zee het accent op de verdediging en de counter en via Michel Winkels (?chot net over) en Pa trick Roggeband (schot gestopt) was Zierikzee dichtbij een rui mere marge. Daar tegenover was het schrijnend om te zien hoe weinig Middelburg liet zien. Slechts op slag van rust kwa men de hoofdstedelingen al in de buurt van Janson. De Rijke legde eindelijk eens een bal goed met het hoofd klaar, Steven See- do kreeg een schietkans maar doorWim Kakebeeke VLISSINGEN - De handballers van Delta Sport beleefden gisteren tegen Animo geen fijne middag. De hekkensluiter trof een uiterst gemotiveerde ploeg die zich in dit stadium geen verlies kon veroorloven. De Zierikzeese ploeg kreeg dan ook een vreselijke oorwassing: 37-16. Het Middel burgse EMM bleef tegen DWS in een spannende slotfase op 25-24 steken. Animo-Nutsspaarbank/Delta Sport 37- 16: Animo verloor afgelopen week van medekoploper Snelwiek 2 en was daar door gebrand op revanche. Jaap Niemans, die de laatste weken de geblesseerde Alex de Brauwer vervangt, miste gisteren Tom my Verwest en Jan Groenendijk (ges chorst). De uitslag was een hard gelag. Scores: Ricky Evertse 6, Lars van Zwieten 4, Bert Nuijens, Lennert de Graaf 2, Erwin Bos en Jimmy Niemans. DWS-EMM 25-24: Ondanks de druk en spanning, die spelen in de onderste regio nen met zich meebrengen, is EMM-hand- baller Erwin Schaalje ervan overtuigd dat het allemaal wel zal meevallen. „Het ver toonde spel wekte vertrouwen voor de toekomst, dus waarom wanhopen." In Schiedam speelde EMM goed, maar had net niet de klasse in huis om DWS van zich af te schudden in de enerverende slotfase. Schaalje bracht in de laatste dertig secon den EMM terug in de strijd met een benut te strafworp: 25-24. Meer zat er niet in voor EMM. Scores: Erik van Broekhoven 5, Erwin Schaal je, Vincent van der Meyden 4, Edwin Pasman. SjoerdJongepier 3, Frangois Verrijzer2, Edwin Davidse, Fernando Silva, Wally Houtepen 1 83, door Lucien Roelandt BRUINISSE - De deelnemers in t dc L-klasse staken gisteren ii gunstig bovenuit de andere ca- 'I legorieën tijdens het dressuur- .J contours op de Bruse manege Le Aqua Delta. In deze rubriek re- larr, gende het dan ook winstpunten, Babara Gotte was in de klasse Ml de enige die een bonuspunt il aan haar totaal mocht toevoe- gen. De amazone uit Arnemui- den stuurde Hardy-hood met ,Zu 158 punten naar de eerste voo plaats. De met 153 punten als ersh tweede eindigende Ingrid Ver- burg het met Luca Codolore t geen slechte indruk achter, i De Oud-Beijerlandse Adriana 1 Wigmans bleek in Bruinisse in de klasse M2 geen enkel pro- Be bleem te hebben met de zware '67 opgave. Zij stuurde Kick naar het goede totaal van 168 punten. En ook het erelint voor de twee- deplaats van Astrid van de Veer met Joli ging vergezeld van een winstpunt (158 punten). Carola Pauwe kende met haar nieuwe viervoeter Lorenze in de klasse L een uitstekende start. Deamazone uit Yerseke stuurde q, de ruin naar het prima totaal latr van 168 punten. Wel voldoende voor een winstpunt, maar niet voor de eerste plaats. Die eiste J Simone van Dorst met de fraai i bewegende Kylian voor zich op 1 met een score van 173 punten. ^L. Ondanks een verwoede poging Vaj van Manon Huizinga met Zar- than slaagde zij er in groep twee van de klasse L niet in de zege in eigen huis te houden. De Greve- lingen-combinatie zag het tel- raam van de jury op 157 punten staken. Daarmee kwam ze vier puntjes tekort om Jorien Bier booms met Don Prinz Majestic van de leiding te verdringen In de klasse B toonde Rozema rijn Overhand met Katrichta zich een klasse apart. De Sas- ruiter-amazone reed naar de absolute topscore van 175 pun ten, goed voor twee bonuspun- ten en de hoogste score. Roze marijn Overhand bleef met deze score overigens de winnaar van groep twee, Jaquline Mertens met Lianca, slechts een punt voor. Veteraan Co Quartel reed zich hier met The Linnix aardig in de kijker De ruiter uit Noord- gouwe eiste met 168 punten de tweede stek voor zich op. Verlies voor basketballers GOES - De basketballers van Coltof/Mevo'80 hebben zater dag in Goes met 62-56 verloren van Volharding. De ploeg uit Zierikzee speelde bijna de hele wedstrijd met vijf man, omdat een speler van Mevo'80 al snel uitviel. Ook Martin Pickard raakte geblesseerd. Vanwege het gebrek aan wisselspelers moest hij doorgaan. De Zierik zeese basketballers staan op een vijfde plaats in de eerste klasse. Het tweede team ging over de knie bij de reserves van BV Sou burg. Het werd maar liefst 76- 24. doorWim de Vos GRAAUW - De Zeeuwse nieu welingen konden het eerste kar wei in eigen omgeving zondag middag niet afmaken in Graauw. Martin Totté, Johnny Soogerland en Mark Aarts wa len er alledrie als de kippen bij 'oen de eerste koppen met spij kers werden geslagen. Het Zeeuwse trio maakte deel uit art«van de kopgroep van zeven man, eu maar kon in de spurt om de bloe- anvi men niet op tegen de rappe Rei nier Honig die zijn opponenten 'esnel afwas, aki Vanaf de eerste kilometers wa ande jongelingen strijdvaardig 9(8i voorin te vinden, maar ze kre gen af te rekenen met een sterk collectief van buiten de provin cie. In de premiespulls werd al duidelijk dat vooralReinier Ho nig en zijn clubgenoot Maarten Hol over rappe benen beschik ten en omdat er weinig uitval- pogingen werden gedaan, moest uiteindelijk een spurt de beslis sing brengen. Een tactisch steekspel werd het in de slotronde van zo'n zeven kilometer. Niemand wilde het voortouw nemen en de sprint op gang brengen. In het laatste rechte eind naar de finish bleek Reinier Honig tenslotte de rap ste. Johnny Hoogerland werd vierde, Martin Totté vijfde en Mark Aarts uit Kruiningen be moeide zich verder niet met de spurt. door Jos van Belzen OOSTKAPELLE - Vooraf was er het besef bij trainer Alexander van Keulen van Bruse Boys dat zijn ploeg degradatie niet meer kon ontlopen. De wens van hem en zijn ploeg was om het ongelukkig verlopen sei zoen in ieder geval waardig af te sluiten, bij voorbeeld door een goed resultaat in het duel met Oostkapelle. Lange tijd leek dat eraan te komen, maar door een gelukkige treffer van Dennis Bul in de slotfase was het de thuisploeg die met de winst ging strijken: 2-1. Na deze niet meer verwachte zege staat de ploeg van Stoffel Schipper op de derde plaats in de eerste klasse van het zaterdag voetbal. Doelman Jacob Muller kon het na afloop nog niet geloven. De goalie die tweemaal met een katachtige reactie een treffer van Harro Hazelaar voorkwam, werd kort voor tijd geklopt door een wanhoopsschot van Dennis But, dat door een oneffenheid in het veld van richting werd veranderd. „Ik dacht die bal simpel te kunnen pakken, maar hij kwam precies op zo'n polletje. Jullie moeten dat veld eens rollen hier", was zijn bood schap richting Stoffel Schipper. De winnende coach had zich voorafgaand aan het duel in gelijke bewoordingen uitge laten. „Het veld was behoorlijk kapotge- trapt doordat er vorige week op gevoetbald was, maar achteraf ben ik daar natuurlijk niet ongelukkig mee", lachte Schipper. On gelukkig was hij wel met het spel van zijn ploeg in de eerste helft. „Vooraf waren er, met het beeld van de uitwedstrijd nog dui delijk voor ogen, afspraken gemaakt. Wij zouden niet gaan lopen met de bal, maar die laten rondgaan. Het was dan ook teleurstel lend om te zien dat iedereen maar wat voor zichzelf leek te voetballen. In de rust heb ik dan ook tegen de spelers gezegd dat zij maar aan atletiek moesten gaan doen. Dat is ten slotte een sport die je in je eentje bedrijft." Beslissend gat Met wat meer geluk had Bruse Boys in de eerste helft al een beslissend gat geslagen. Na een eerste goede kans voor Harro Haze laar (kopbal op de lat), waren het de gasten die na een half uur verdiend op voorsprong kwamen door een doelpunt van Christiaan Willemse. Een minuut later had het eigen lijk 0-2 moeten worden, maar Jacob van den Berge schoot van dichtbij op de paal. De thuisploeg bleef rommelig verdedigen, waardoor Christiaan Willemse nog een goe de kans kreeg op zijn tweede treffer. Doel man Mohammed El Bekkaoui kon zijn kop bal echter nog net tot corner verwerken. De laatste kans voor rust was weer voor de thuisploeg, maar doelman Jacob Midler toonde zich de sterkste in een een-tegen- eenduel met Harro Hazelaar. Of het de woorden van Stoffel Schipper wa- Janson was op tijd uit zijn goal. De tweede helft was niet om aan te zien, al ging in de eerste mi nuut een schot van Pascal van de Berg net over de Zierikzeese goal. Middelburg bleek zich geen raad te weten met de nu merieke meerderheid. Dat vond ook Bert Pentury: „Middelburg speelde erg slecht in de opbouw en had moeite om de vrije man te vinden." Negen minuten voor tijd kwam de mooiste actie van de middag. Doelman Joan van Belzen redde fabuleus op een bewuste, maar volledig verkeerde terugspeel bal van Patrick Vogel. De toege kende vrije trap, na felle protes ten van de Middelburgers, werd door Jarno Vermeulen onberis pelijk ingeschoten. Zierikzee-Middelbuig 2-0 (1-0). 1. Erwin Nelissen 1-0, 81 Jarno Ver meulen 2-0. Scheidsrechter: Jimmy Khelawan Rode kaart: Thomas Vos (Zierikzee), Rene-Michel Gerritsen (Middelburg/2x geel). Gele kaart: Michel Winkels (Zierikzee), Pascal van de Berg (Middelburg). Aantal toeschouwers: 250 Zierikzee: Ronnie Janson, Perry Lu- kus, Peter van de Linde, Barry Hage en Martin van der ScheePatrick Roggeband, Michel Winkels, Rob bert Roggeband en Jarno Vermeu len: Thomas Vos en Erwin Nelissen (65. Eric Berrevoets). Middelburg: Joan van BelzenRene Florisse, Patrick Vogel, Ramon Ga- brielse (83. Lionel Lord) en Paul Constandse, Bob Bartmentlo (45. Janot Wolf), Evert Eikenhout en Steven Seedo; Pascal van de Berg, Jan de Rijke en Rene-Michel Gerrit sen. door Ben Hameeteman OOLTGENSPLAAT - Na een aantal magere jaren lijken de Oost Flakkeese Boys een betere toekomst tegemoet te gaan. De zaterdag-vijfdeklasser startte het huidige seizoen nog wel zwak, maar heeft zich de afgelo pen tijd op weten te werken tot een subtopper. Zaterdag wer den de kwaliteiten van OFB weer eens onderstreept. De be zoekende titelkandidaat Pier- shil werd succesvol van de winst afgehouden: 1-1. De dit jaar door OFB aange trokken oefenmeester Rinus Kievit glunderde. Ook hij had de huidige situatie voor aan vang van zijn werkzaamheden niet durven hopen. „OFB doet het momenteel verrassend goed. We hebben nu al twintig punten. Dat had niemand gedacht. Het is gewoon een ongekende weel de", vertelde Kievit voor aan vang. Hoewel je als voetballer natuurlijk altijd de beste wilt zijn, bleef de trainer nuchter. „We kunnen nog knokken voor de derde, misschien tweede, plaats. Deze jonge ploeg in op bouw is nog niet rijp om een ho ger doel na te streven." Een opvallende rol bij OFB dit seizoen is weggelegd voor de lange spits Sjaak Huijer. Met achttien doelpunten achter zijn naam is hij de meest scorende Flakkeese aanvaller. Tegen Piershil miste de anders altijd zo doelgerichte aanvaller diver se mogelijkheden. Gezien het feit dat hij na afloop daar geen woorden aan wilde vuil maken, onderstreepte zijn off-day. Aan de andere kant zorgde Huijer op subtiele wijze weer wel voor de gelijkmaker. Na een gehele ver keerde uittrap van Piershil- keeper Leon Beider, die in Oolt- genplaat overigens blunder op blunder stapelde, onderschepte Huijer geraffineerd en lobte de bal fraai tussen de palen. De gehele wedstrijd in ogen schouw genomen kon oefen meester Kievit leven met een punt. „Vooraf teken je natuur lijk voor een punt. Maar ik denk dat deze uitslag terecht was. OFB heeft de opdrachten prima uitgevoerd." Misslag Piershil-trainer Hans van de Mooren toonde zich na afloop zwaar teleurgesteld. „Piershil heeft niet goed gespeeld van daag. En wat die keeper van ons doet, is ook geheel overbodig. Op zo'n moment help je OFB ge woon weer de wedstrijd in. Deze wedstrijd heeft ons twee dure punten gekost", aldus Van de Mooren, die dit seizoen overi gens al eerder op Flakkeese bo dem een misslag maakte toen SNS met 2-1 won van de num mer twee. OFB kwam zaterdag sterk uit de startblokken. Toch was het Piershil dat na een eerdere kop bal op de lat van Arwin Reedijk in de 21e minuut op voorsprong kwam. Topscorer Karei Snij ders trapte de bal uit een vrije trap vanaf 25 meter in een keer met een prachtige krul in de kruising. De bezoekers namen vervolgens meer en meer de touwtjes in handen, maar ver zuimden zich echte kansen te creren. Totdat in de 25e minuut voor de zoveelste keer Beider in de fout ging. Een foute uittrap werd fraai en koelbloedig door spits Huijer afgestraft: 1-1. OFB-Piershil 1-1 (1-1). 21. Karei Snijders 0-1, 35 Sjaak Huijer 1-1. Scheidsrechter: L. van de Linden (R idderkerkGele kaart: Benny Pols. Dico Snijders (Piershil), Sjaak Huij er, Leon de Bonte (OFB). Aantal toe schouwers: 100 OFB: Marco den Exter; Arnold Bus- cop, Jan van Drongelen, Remon van Dam, Richard Duim; Leon de Bonte. Koos Overbeeke, Martijn de Bonte: Mark Leijdens (79. Stephan Bra- ber), Sjaak Huijer, Sjaak van de Wel le (Rick Kievit). Volley halsters Kwiek nog niet in veilige haven 's-GRAVENDEEL - De volley- balsters van Kwiek hebben za terdag met 3-1 verloren van Ro- wido uit 's-Gravendeel. Door de nederlaag staat Kwiek op de ne gende plaats in de promotie klasse en staat het vrouwen team nog niet veilig. De Bruse club slaagde erniet om op eigen service potten te bre ken. De eerste set verloor Kwiek met 15-7, omdat twee keer ach ter elkaar scoren problematisch bleek. De tweede wormen de Bruse volleybalsters met 15-6, maar in de derde en vierde pe riode sloeg Rowido definitief toe: 15-7 en 17-15. Wilfred Schipper van Oostkapelle legt de bal terug op de inkomende Dennis But (uiterst rechts). Theunis van den Berge van Bruse Boys (links) kijkt toe. foto Lex de Meester Dennis But match winnaar voor Oostkapelle in duel met Bruse Boys ren of de omzetting in de verdediging (D ennis de Rijke verving Edwin Meerman), zal nooit duidelijk worden, maar feit was wel dat de thuisploeg de zaken na rust wat beter aanpakte. Nadat eerst Jacob van den Berge nogmaals de paal had geraakt, werd een treffer van Roel Latuheru afgekeurd we gens het aanvallen van de keeper. Even later was het wel raak. Uit een vrije trap kwam de bal voor de voeten van Wil fred Schipper, die alle tijd kreeg om een hoek uit te zoeken. 1-1. Na de gelijkmaker waren de beste kansen voor Oostkapelle, maar paal en lat - soms in samenwerking met doelman Jacob Muller - stonden tref fers van Wilfred Schipper en Harro Haze laar in de weg. Het duel leek af te gaan op een op zich wel terechte puntendeling, tot dat Dennis But dus in de 86e minuut besloot zijn geluk maar eens te wagen met een schot van afstand. Oostkapellc-Bruse Boys 2-1 (0-1). 28. Christiaan Willemse 0-1, 68. Wilfred Schipper 1-1, 86. Dennis But 2-1. Scheidsrechter: AA Sardjoe (Vhssing- en). Gele kaart: Stefan Meerman (Oostkapelle), Arjan vande Berge en Wladimir van den Ouden (Bruse Boys) Aantal toeschouivers: 125. Bruse Boys: Jacob Muller; Theunis van den Berge, John van Dijke. Wladimir van de Ouden, Simon Boogaard: Willem Webers (46. Arjan van den Ber ge), Marien Benard (82. Kees de Roode), Peter Willemse (78. Marco de Oude), Mujo Afdic; Chris tiaan Willemse, Jacob van den Berge. door Ben Hameeteman MIDDELHARNIS - Stellen dam lijkt afstand te doen van de strijd om de hoofdprijs. Zaterdag werd onnodig ver loren van Bolnes. Den Bom mel kende eindelijk weer een wat betere competitieronde en haalde een puntje bij GOZ. Herkingen deed goede zaken en won met 4-0 van Puttershoek. Zondag-derde klasser DBGC haalde ook drie belangrijke punten. Bolnes-Stellendam 2-0 (1-0): Zonder topscorer Hans van Lenten is zaterdag-tweede klasser Stellendam tegen zijn derde seizoensnederlaag opgelopen. In principe ne men de elf van trainer Jaap Viergever geen deel meer aan de strijd aan de top. De aan dacht wordt nu gericht op de tweede periodetitel. Daar bezet Stellendam vooralsnog de eerste plaats. Tegen Bol nes ontbrak het Stellendam aan voldoende overtuiging. GOZ-Den Bommel 2-2 (1-1): Den Bommel, dat zaterdag onder meer vanwege blessu res met een fantasieopstel ling tegen GOZ aantrad, peuterde een puntje los. Al na vier minuten keken de man nen van trainer Ruth Fokker tegen een 1-0-achterstand aan. Den Bommel kwam na een kwartier langszij na een doelpunt van Arjo Geluk. Nu was het Den Bommel dat via invaller Johan van Dravik voorkwam. GOZ maakte vijf minuten voor tijd gelijk. Flakkee-Botlek 1-5 (0-1): Flakkee heeft de nederlaag van zaterdag geheel aan zichzelf te wijten. De ploeg van trainer Teus Felsbourg kwam op alle fronten tekort tegen het bezoekende Botlek. Toen ook nog eens na een halfuur in de eerste helft An- dré Fun het strijdtoneel vroegtijdig met een rode kaart moest verlaten, was Flakkee rijp voor de sloop. In de eerste helft bleef de scha de nog beperkt: 0-1. Herkingen-Puttershoek 4-jO (2-0): Herkingen heeft zater dag goede zaken gedaan. Hoewel het team van oefen meester Piet Diepenhorst nog altijd niet veilig staat, is de rode lantaarn overgedra gen aan Simonshaven. Her kingen kwam tegen Putters hoek in de tiende minuut op voorsprong na een doelpunt van Lennart Bestman. Een solo van Karei Molenaar vlak voor rust resulteerde in een 2-0-voorsprong. Jacco Noor- dijk scoorde direct na rust de derde treffer. Lennart Best man zorgde voor de 4-0. Zwartewaal-DES'67 0-3 (0- 0): DES trof een weinig inspi rerend Zwarte waal. De num mer laatst van de vijfde klas se bleek niet opgewassen tegen de Dirkslanders. In het eerste bedrijf creëerde DES zich diverse mogelijkheden, maar verzuimde te scoren. Na rust prijkte er binnen een kwartier een 0-3-voorsprong op het scorebord. De ope ningstreffer kwam op naam van Frans Biesheuvel. De in vallende A-junior Niels de Jong scoorde de twee andere doelpunten. Oud Beijerland-DBGC 0-2 (0-0): DBGC heeft gisteren drie belangrijke punten be haald. Hoewel vanwege de vele afgelastingen de laatste tijd het beeld enigszins on overzichtelijk is geworden, stegen de Oude Tongenaren door de 0-2-winst van de ne gende naar de vierde plaats op de ranglijst. In de eerste helft toonde DBGC zich al meteen de gevaarlijkste ploeg. Het scoren bleef voor alsnog achterwege. Na de hervatting opende Jan-Wil lem Pulleman de score uit een vrije trap Ook de tweede treffer zette Pulleman op de naam. Poortugaal-Flakkee 0-0: De zondagafdeling van Flakkee heeft gisteren een prima prestatie geleverd. De onder in bungelende ploeg uit Mid- delharnis wist koploper Poortugaal op gelijke hoogte te houden. Het strijdlustige elftal van trainer Jan Schel- levis wist zich zelfs nog de beste mogelijkheden te creë ren. Met name aanvaller Cees Sluy kreeg diverse opgelegde kansen. Nieuwerkerk-Fios 0-1 (0-0): Interim-trainer Peter van de Zwan heeft met succes enke le wijzigingen in zijn verde diging toegepast. Het de laatste tijd te aanvallend in gestelde Fios wist zondag te gen Nieuwerkerk de nul te houden. De inzet was ruim voldoende. Nieuwerkerk kwam niet verder dan enkele ballen op paal en lat. Vijf mi nuten voor het einde was het aanvaller Kees Vervloed die de winnende treffer voor Fios binnentrapte. „iiti'/m

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 29