Derby verzandt in angstvoetbal Heinkenszand speelt WIK zoek Markus uitblinker bij titelstrijd judo Duiveland en Mevo verdienen niet meer dan een gelijkspel: 2-2 u uitslagen V' agenda door Peter Godrie OOSTERLAND - Het niveau van de vierde klasse in het zater dagvoetbal? Dat het de gewoon ste zaak van de wereld is dat Duiveland-doelman Sjaak Ver hoek in de pauze van de wed strijd Duiveland-Mevo doodge moedereerd een shaggie rookt. Met volgeblazen longen stond Verhoek na rust weer gewoon onder de lat en had Sjoek, zijn bijnaam, alle tijd uit te blazen want er gebeurde hoegenaamd niets meer. De eindstand van het duel kreeg voor rust al zijn be slag: 2-2. De Schouwse derby in de vierde klasse B, die in Zierikzee in een 2-1-zege voor Mevo was geëin digd, stond eigenlijk in het te ken van maar een ding: met ver liezen. Want ten onder gaan tegen een vijandelijk elftal van Schouwen-Duiveland moet nog weken worden aangehoord. Met de gelijke eindstand konden beideoefenmeestersredelijk te vreden zijn. Toch zag het er allerminst naar uit dat de vooral in de eerste helft aantrekkelijke wedstrijd geen winnaar zou opleveren. Twee vroege doelpunten leken een voorbode te zijn op een inte ressante middag in Oosterland. Die hoop vervaagde snel omdat de derby tijdens het tweede be drijf in angstvoetbal verzandde. Aardige reeks Duiveland. dat de laatste weken een aardige reeks neerzette door onder andere Smerdiek te ver slaan en slechts met 2-1 van ZPR'84 te verliezen, opende de score. Het mocht daarvoor Mar co van Zwol bedanken. De Me- vo-aanvoerder werkte een Oos- terlandse voorzet niet goed weg in het strafschopgebied, waar door hij Jaco de Bruine een pri ma gelegenheid gaf vrij uit te halen. De Duivelander benutte het buitenkansje en verschalkte Mevo-doelman Kees de Ruiter met een laag schot in de rechter hoek: 1-0. Twee minuten na de goal van De Bruine was de stand alweer in van onze sportredactie OUDE TONGE - Judoka Perry Markus uit Ouddorp was bij de jongens tot 13 jaar in de klasse boven 50 kg de grote uitblinker bij de Flakkeese kampioen schappen. Ongeslagen werd de technisch sterk judoënde blau- webander kampioen. Traditioneel doet er aan de Flakkeese judokampioen schappen een team van judo club Heachem uit Engeland mee. Dit jaar had Heachem een selectie van 22 judoka's naar Goeree-Overflakkee gezonden. In de klasse tot 26 kg was de achtjarige Tom Smith van Hea chem de grote uitblinker. Nadat hij in de leeftijdsgroep tot 26 kg al zijn partijen met vol punt had gewonnen, kreeg hij van de jury te horen dat hij in de verkeerde leeftijdsgroep zat. In 'de hogere leeftijdsklasse werd de onfor- evenwicht. Een vrije trap van Jan Heikamp belandde op het hoofd van Irvat Kordic, die Ver hoek, de bal nog aanrakend, met een harde kopstoot in de linker hoek verraste: 1-1. Als er zaterdagmiddag een ploeg was geweest die na de ge lijkmaker van Kordic aan spraak op de overwinning kon maken, was het Mevo De rechtsachter van Duiveland, Marc IJzelenberg had niet be paald de vorm van zijn leven en verdedigde herhaaldelijk slor dig uit. En als je dan ook nog eens door het midden gaat uit verdedigen, zoals IJzelenberg nodig vond, was er nog maar een oplossing. Die bedacht trainer Veiwest na ruim een halfuur: er uit met IJzelenberg. Zijn wijfe lende optreden had namelijk twee goede kansen voor Mevo opgeleverd. Met het verwij deren van de zwakke schakel kwam Duive land verdedigend beter uit de verf. Voor Mevo maakte dat niet uit, want die hadden immers de vrije trappen van Heikamp in huis. Met. een bijna identieke voorzet, waaruit het eerste doelpunt voortkwam, kreeg de Zierikzeese formatie zijn twee de treffer. Hoewel de vrije trap van Heikamp beroerd werd door een Duiveland-verdediger maakte Mevo 2-1. Heel uitge kiend plaatste Leon Groenleer de bal in de verste hoek over Verhoek. Op slag van rust kreeg Duive land de 2-2 in de schoot gewor pen. Een op het oog makkelijke voorzet van de thuisploeg liet De Ruiter uit zijn handen glip pen Chris Stouten hoefde de bal slechts een tikje te geven. Mevo- trainer Nico Schoute wilde ach teraf de schuld van het gelijk spel niet in de schoenen van zijn sluitpost schuiven. Bij gebrek aan beter staat De Ruiter onder de lat, ,,Dat is het grootste pro bleem bij ons. Hij doet voor de ploeg", stond Schoute achter zijn keeper. Slap aftreksel In de tweede helft viel De Ruiter nauwelijks meer op fouten te betrappen. Dat kon onmogelijk want de wedstrijd was na rust een zeer slap aftreksel van de eerste periode. Welgeteld twee kansen voor Mevo (Jan-Willem van Gent en Heikamp) en even zoveel schoten van-Duiveland- speler Jaap Brekelmans waren er. Daartegenover stond veel tuinlijke Smith voor de halve fi nales uitgeschakeld- Om het kleine judoleed te verzachten kreeg Smith uit handen van or ganisator Lau Almekinders na afloop als troost alsnog de eerste prijs. Zoals traditioneel ook ge bruikelijk, behaalde de bezoe kende Engelse judoka's diverse malen de Flakkeese titels. Bij de jongens tot negen jaar in de klasse tot 27 kg ging Marcus Gristoek met de titel terug naar Engeland. Hetzelfde deed de sterke Matthew Roe bij de jon gens tot zestien jaar in de klasse boven zeventig kg. De overige titels bij de jongens en de meis jes bleven echter in de handen van de eilandelijke judoka's. Na afloop sprak Lau Almekinders van J.C. Middelharnis van een zeer geslaagd Flakkees kampi oenschap. De 185 judoka's in de leeftijdscategorie van vijf tot en met zestien jaar waren volgens hem een absoluut record. strijd en beleving zoals dat in een derby hoort. Maar aanzien had de ontmoeting al lang niet meer. Verwest: ,,Het waren twee ploegen die niet wilde verliezen. Ik ben blij met het punt." Zijn collega Schoute dacht er een tikkeltje anders over. ,,De 2-2 is voor mij verlies." Duiveland: Sjaak Verhoek; Peter Otte, Adrie de Jónge, Jaco de Brui ne, Mark IJzelenberg (32. Rmus de Bruine); Rob Wijnstekers, Hans Ver hoek (SO. Jeroen de Bruine), Jaap Brekelmans;, Patrick Vroegop (46. Jaco Boogerl), Chris Stouten, Je roen van der Maas. Mevo: Kees de Ruiter; Robbert Ver wijs, Marco Saman, Marco van Zwol, Leon Groenleer; Matthijs Bil (87. Wouter Fioole), Jan Heikamp, Andrévan Zwol (70. Jan-Willem van Gent), Eelco Barrevoets; Irvat Kor dic, Eric Tromper (77. Lars van Zwieten). Zeelandia voorbij concurrenten ZIERIKZEE - Na wekenlang op het vinkentouw te hebb« gezeten, staan de volleyballers van Zeelandia weer aan kop poule A van de recreatiecompetitie in Zierikzee. In spor^ Onderdak versloeg de nieuwe lijstaanvoerder Duivel^ Vatsgoed/Kwiek 3 met 3-0. Van de concurrenten van Zed® dia moest Sporthuis Zierikzee een veer laten. Door het verlies tegen Wea/Mevo'80 bedraagt de achterstand op. koploper drie punten. Dat wil niet zeggen dat SporthuisZi rikzee is uitgeschakeld voor de eerste plaats, evenmin i Boekhandel de Vries en Paviljoen de Schorpioen die eenw; strijd te goed hebben. Scaldina in vorm tegen koploper BIGGEKERKE - Het eerste team van tafeltennisverenigi Scaldina heeft koploper Big Smash in eigen huis eenloerg draaid. De Zierikzeese formatie won in Biggekerke met 6. Hans Volkeri was namens Scaldina de gevierde man met 4 zeges in het enkelspel en een in het dubbel. Arjan BomenC Smalheer konden niet aan de vorm van Volkeri tippen, hielden beiden met een overwinning in een enkelpartiji winst bij Scaldina. Voetballers Zonnemaire op schot trai ZONNEMAIRE - Zonnemaire versloeg thuis RCS uit Ss onc| burg met 5-0. Met drie punten achterstand op koploper Ha; j,eb weertse Boys is de ploeg van trainer Ed van Lent aan de eis zek sprint begonnen. Enigszins gelukkig kwam Zonnemat gisteren door een keepersfout op 1-0. Marcel Schouls heet de doelpuntenmaker. In de rust adviseerde Van Lentj ploeg om meer druk op RCS uit te oefenen. Dat gebeurde l ^cj thijs van Vulpen scoorde tweemaal, Richard de Bil en Eds de Vlieger ieder een keer. rec) Volley halsters Mevo'80 onderuit TERNEUZEN - De volleybalvrouwen van Mevo'80 verlo zaterdag uit met 3 - 0 van een veel sterker Scheldesport uit! neuzen. De setstanden waren 15-7 15-4 15-11. Grootstep bleem vond Mevo-trainer Cor Juffermans het ontbrekenJsc0 ritme: „Wehebbenzo'n viertotvijf weken niet gespeeld en: merkten we meteen. Scheldesport zette ons onder druk Kn binnen het uur werden we naar huis gespeeld." Scheldsp was gewoon beter, erkende Juffermans na afloop. Hoewel ploeg erop was gebrand om tegen Scheldeport er een wedstrijd van te maken, lukte helemaal niets. WIK-vrouwen blijven winnen Een speler van Mevo speelt de bal af voordat Duivelanders Rob Wijnstekers (links) en Jaap Brekelmans hem kunnen bedreigen. foto Dirk-Jan Gjeltema NIEUWDORP - In de uitwedstrijd tegen Nieuwdorp heb': de WIK-vrouwen met 3-1 gewonnen. Bij de rust stond het terdag 1-0 voor de succesvolle voetbalploeg uit Kerkwe van trainer Wim Kommer.Maar", zei Saskia Kloet na aflo „het liep niet echt lekker." In de tweede helft hervond WIK ritme en zorgden achtereenvolgens Saskia en Bianca KI voor nog eens twee doelpunten. De sterke Nieuwdorp-aau werd door de WIK-verdediging - ondanks afwezigheid son Suzanne van der Meer (werk) - goed opgevangen. iei? HARDINXVELD-GIESSENDAM - Hoewel compleet veifi ren de volleyballers van Kwiek uit Bruinisse met 3-0 uitv V0Q Eur/OKK'70. „We waren compleet en iedereen was in voi ove Daar lag het dus niet aan", liet een teleurgestelde Erikv^ Breda zaterdag weten. De eerste en tegelijk de beste set;^, Kwiek ging met 15-11 verloren. „De servicepass liep de hi ^at wedstrijd van geen kant", verklaarde Van Breda. De twef en derde set gingen daarna beide met 15-4 verloren. L.; Kwiek laat punten liggen Col '«frik; Renesse laat winst schieten van onze sportredactie VLISSINGEN - Renesse heeft in de vijfde klasse B van het zon dagvoetbal tegen het eveneens laaggeklasseerde DIVO ver zuimd drie belangrijke punten te behalen in de strijd tegen degradatie. Na een 2-0-voor- sprong voor de Zeeuwen halver wege het duel, kwam de thuis ploeg gisteren in de laatste minuut nog langszij. In de zesde klasse A verloor Dreischor met 4-2 van Ria W. Ouwerkerk won in de zesde klasse B van Vos meer: 2-1. DIVO-Renesse 2-2: Na rijf mi nuten schoot Guido Willemse de lauw begonnen thuisploeg op voorsprong. Kort voor rust maakte Leon Bakker er zelfs 0-2 van en leek Renesse op rozen te zitten. In de tweede helft pro beerde DIVO de bakens te ver zetten, maar dit leek tevergeefs totdat Rachid El Jar Bouchi er tien minuten voor tijd 1-2 van maakte In de slotminuut profi teerde Bert Kenge van een fout van doelman Wilco Hoogerhuis door de gelijkmaker te scoren. Ria W.-Dreischor 4-2: Dreischor kwam voor een punt en nam in zijn spel een afwachtende hou ding aan. Doelpuntenmakers voor Ria waren Arno Verlinde (2x), Sancho Martens en Atilla Pardon. Lucien Vroegh en Mark van de Linden maakten de tref fers voor de ploeg van Toine Tig- gelman. Zeeland Sport-Volharding 2-1: Een slecht duel met veel over tredingen over en weer. Halver wege leidden de Vlissingers met 1-0 door een doelpunt van Dan ny Neute. Halverwege de twee de helft kwam Volharding langszij toen Edo Maat de bal achter zijn eigen doelman gleed Twee minuten na dit eigen doel punt schoot Friso Heystek de thuisploeg naar de overwin ning. Ouwerkerk-Vosmeer 2-1: Pas na 65 minuten was het Youri Pankow die een kopbal van Eric Bleiji nog net aanraakte en zo de score opende. Tien minuten la ter was weer Bleiji de aangever maar nu was Erwin van der Maas de afmaker: 2-0. De aan sluitingstreffer van Arno Deur- loo was het sein voor een span nende slotfase, waarin Vosmeer nog langszij leek te komen. De scheidsrechter stond echter te ver weg om te kunnen beoorde len of de bal ui t de laatste aanval van de gasten inderdaad de doellijn was gepasseerd. Door dit resultaat blijft het team van trainer Jakkoo Brouwer in de race voor een plaats in de na- competitie. Joost van de Griek ziet zijn toekomstige ploeg simpel winnen door Klaas Verspoor KERKWERVE - Gemengde gevoelens. Ze werden niet ge toond of geuit maar dat ze in zijn gedachten rondwaardden was logisch. Joost van de Griek zag zijn huidige ploeg kansloos met 0-2 verliezen van zijn toe komstige selectie, Heinkens zand. Of beide ploegen elkaar ook komend seizoen tegenko men is naar twee kanten toege rekend nog maar de vraag. WIK'5 7 is nog niet veilig en Heinkenszand gaat. na de mis stap van Meeuwen, zelfs aan de leiding in de derde klasse A „Ik wil het woord kampioen nog niet in mijn mond nemen" sprak Heinkenszand-trainer Jos van Belzen na de tiende sei zoenszege. „Ik vond het een te rechte overwinning maar het voetbal was niet best. Laten we het maar op voorjaarsmoeheid houden", redeneerde de veer tigjarige trainer, die na twee jaar Heinkenszand volgend seizoen rust neemt. Aan de andere kant, bij WIK'57, heeft Joost van de Griek maanden geleden al be sloten om na een seizoen op te stappen. De magere opkomst op trainingsavonden bleek de voornaamste reden en die ar beid laat nog steeds veel te wensen over. „Dinsdag had ik er drie. Je zou bijna weglopen", maakte Van de Griek zijn spe lers een verwijt. Ook de man uit Rilland zag dat Heinkenszand de betere ploeg was en dat hij bij die vereni ging een goede groep krijgt. „Als je ziet wat ze de eerste helft op dit knollebollige veld laten zien. Klasse. Conditio neel zijn ze ook sterk en ze heb ben natuurlijk een aantal spe lers die wat extra's kunnen brengen." Zware middag Al snel in de wedstrijd werd duidelijk dat Allan Braamse en Raymond Mohr niet te stoppen waren voor WIK'57. Braamse regeerde op het middenveld en kon doen en laten wat hij wil de, Mohr bezorgde directe te genstander Yvon van de Hoek een zware middag. Van de Griek: „Yvon probeerde hem uit te schakelen maar Mohr speelde zo leep, zo intelligent. De beste speler aan WIK-zijde was doelman Krijn Hendrikse. Al na twee minuten bracht hij redding op een schot van Braamse en tien minuten later 7 V-i «Y\ 1 i yj u'- Patrick de Broekert van WIK gaat een luchtduel aan met een speler van Heinkenszand (links). verwerkte hij een kopbal van WIK's laatste man Patrick de Broekert tot corner. Na twintig minuten viel het eerste gevaar voor de goal van Cor Nieuw dorp pas te noteren. -Joost Rot te schoot vanaf zestien meter over. na een diepe bal van Eric van de Sande. In de 2leminuut toonde Mohr voor het eerst zijn klasse door eerst Van de Hoek en vervolgens De Broekert uit te spelen De afwerking liet echter te wensen over. Datzelf de gold voor de doelpoging van aanvoerder Braamse. maar het was klaar dat Heinkenszand heerste in Kerkwerve. Het veldoverwicht werd in de 27e minuut in doelpunten uit gedrukt. Een prima pass van Ermo Cappon, dwars door de WIK-defensie, werd opgepikt door Jordy Hout die Krijn Hendrikse geen schijn van kans liet. Opmerkelijk genoeg werd met de 1-0 direct afscheid genomen van het goede spel van de bezoekers. WIK kreeg het laatste deel enige grip op de partij, maar de ploeg lag aan vallend volledig aan banden bij de hechte defensie van Van Belzens team. Op slag van rust had Raymond Mohr al voor 0-2 moeten zorgen toen Eric van de Sande een verkeerde pass gaf maar Hendrikse toonde op nieuw zijn vorm. Spectaculair De tweede helft begon specta culair. Eerst Mohr, weer een redding van Hendrikse, en toen aan de andere kant Eric van de Sande die twee keer van een doelpunt werd afgehou den. Eerst redde Nieuwdorp en daarna een speler op de doel lijn. Toen na zeven minuten de 0-2 viel was de wedstrijd ge speeld. Raymond Mohr liep weg van Van de Hoek, kapte hem vervolgens uit en vond zijn linkerbeen. Met een prima schuiver tekende hij voor zijn 21e seizoenstreffer. „Toch miste ik vandaag de scherpte een beetje. Ik kreeg nog drie of vier kansen maar ik kom ook uit de nachtdienst", zocht Mohr naar een excuus. Heinkenszand aan kop in de derde klasse. Mohr:„We zitten in een stijgende lijn en kunnen van iedereen wannen. We ho pen in ieder geval op eenperio- detitel en met een spits en een middenvelder erbij moeten we fotoPieterHonhoff hogerop kunnen. En nu maar hopen op wat misstappen van Meeuwen." Uitgerekend WIK'57 kan Heinkenszand daarbij helpen. Zaterdag staat WIK - Meeuwen op het pro gramma. WIK'57: Krijn Hendrikse; Yvon van de Hoek. Patrick de Broekert, Eric van de Sande en Wim van der Velde; Erik-Jan Kort (63 Dennis Lazar), Kees Verivest (80. Elmar Verhage) en Marco Ganzeman; Le on Hendrikse, Joost Rotte en Ri chard Stouten. Heinkenszand: Cor Nieuwdorp; Pirn Wedding, Alex de Haan, Ermo Cappon en Edwin GanzemanJo- han Karelse, Allan Braamse, Er- nest Selim (88. Richard Wiskerke) en Jordy Hout (45. Gerben Men- heere); Raymond Mohr en Arman do Langebeke (82. Remco van de Does). Judo Oude Tonge. Flakkeese judokampioen schappen 1999. Jongens tot 7 jr. Tot 24kg: 1. Ferry de Koning. 2. Robin de En gelsman. 3. Roel van Vliet. Tot 26 kg: 1. Frank Nagtegaal. 2. Valentijn Snoek. 3. Jonathan Markwat. Tot 28 kg: 1Thomas van Driel. 2. Thijmen van Chaulm. 3. Ro nald de Boed. Tot 29 kg: l! Koen van Dijk. 2. Perry van Zijp. 3. Pim van der Linde. Tot 35 kg: 1. Sjaak Koole. 2. Johan van Nimwegen. 3. Aaron Gudiel Samaya. Bo ven 35 kg: 1 Kevin Rhodes. 2. Wim Best man. 3. Roy Beyer. Jongens tot 9 jr. Tot 27 kg: 1. Marcus Gristoek. 2. Wesley Lou- werse.3. NicodeHaan.Tot28kg: 1. Hans Knops. 2. Corwin Prinsen. 3. Jelle Geel hoed. Tot 32 kg: 1. Rinus van Rossum. 2. Ruben van Kempen. 3. Diederick Ge- buys.Tot36 kg: 1Roy van Noord. 2. Cas per Zoeteman. 3. Jaap van Wageningen. Boven 36 kg: 1. Ad Goedegebuure. 2. Ro bin Fluit. 3. Reinier Vijfhuizen. Jongens tot 11 jaar: Tot 33 kg: 1. Gerrit Hey 2. Martijn Harteveld. 3. Menno Lauwerse. Tot 37 kg: 1. Peter Stroober. 2. Jos de Leeuw. 3. Vincent Grobecker. Tot 42 kg: 1. Gerrit Goedegebuur. 2. Niek van Hou ten. 3. Roy de Haan. Tot 48 kg: 1Aart-Jan Stroober. 2. Ben Walraven. 3. Joey Gen tevoort. Boven 48 kg: 1Machiel Kraak. 2. Jeroen Kars. 3. Teunis-Jan van Wijk. Jongens tot 13 jaar. Tot 42 kg: 1. Laurens Glasbergen. 2. Martijn Bestman. 3. Jas per van Dis. Tot 48 kg: 1. Falko Evers. 2. Michel Labeueyer. 3. Andrew Shone. Bo ven 50 kg: 1Perry Markus. 2. Gerald van Drongelen. 3. Adjemal Mahidiji. Schietingen 's-Gravenpolder. Finale winterwedstrijd 1999. Kleinkaliberkarabijn 12 meter lig gend: Hoofdklasse: 1. F. Evers (N ieuwerkerk) 293, 2. A. de Jonge (Nieuw- erkerk) 2913. P. Goetheer (Nieuwerkerk) 290. A-klasse: 1. M. Riemens (Heinkesz- and) 290.2. M. Dorst (Stavenisse) 290. 3. G. de Visser (Vrouwenpolder) 289. B- klasse: 1. J. de Witte (Meliskerke) 285. 2. A. van de Woestijne (Meliskerke) 284. 3. J. Lous (Westkapelle) 283. C-klasse: 1V. Cras (Scherpenisse) 284.2. W. Lous (Mel iskerke) 284. 3. J. Peijer (Domburg) 282. D-klasse: 1. R. Koelstra (Nieuwerkerk) 283. 2. M. Neele (Stavenisse) 278. 3. R. Caljouw (Domburg) 275. Kleinkaliberka rabijn 3 houdingen: A-klasse: 1J. Nijsse (Goes) 2912. P. Wagemaker (Goes) 289. 3. S. de Bruyn (Vrouwenpolder) 274. B- klasse: 1. L. Laanen (Domburg) 276. 2. P. de Jong (Vrouwenpolder) 271C-klasse: 1. R. de Groot (Nieuwerkerk) 289.2. F. van Craenen broek (Heinkeszand) 281. D- klasse: 1. J. Riemens (Vrouwenpolder) 277. 2. R. Caljouw 275. 3. J. Rijk (H einkeszand) 266. Kleinkaliberkarabijn 10 meter staand: A-klasse: 1. J. Nijsse (G oes) 295. 2. J. Goense (Heinkenszand) 290. 3. M. Free (Sint-Annaland) 283. B- klasse: 1. A. van Meerwijck ('s-Graven polder) 289. 2. J. Raas (Heinkenszand) 282. 3. A. Knuit (Heinkenszand) 280. C- klasse: 1. F. van Craenenbroek (Heink enszand) 275. 2. P. van den Brink-Lou- werse (Westkapelle) 265. P. Stokman I's- Gravenpolder) 263. D-klasse: 1J. de Vos (Stavenisse) 275. 2. S. de Bree (V rouwenpolder) 3. M. Meijler-Dekker ('s- Gravenpolder) 268. Kleinkaliberpistool 10 meter: B-klasse: 1. L. Maljaars (V rouwenpolder) 254. 2. A. Meneere (Sint- Annaland) 234. C-klasse: 1. W. Lukasse ('s-Gravenpolder) 253.2. P. Boogaard (M ehskerke) 250.3. P. de Rijke (Stavenisse) 245. D-klasse: 1. J. Blok ('s-Gravenpol der) 231. E-klasse: 1. J. Lakke (Heinkesz and) 230. 2. C. Zoeleweij (Heinkeszand) 229. M. de Roo (Nieuwerkerk) 222. F-klas- se: 1. B. Janse (Heinkeszand) 252. 2. C. Rijnberg (Goes) 236. 3. M. Lodewijk (N ieuwerkerk) 232. Kleinkaliberpistool 25 meter: Klasse 1: 1. P. Minderhoud (W estkapelle) 282.2. C. Rijnberg (Goes) 272. Klasse 2: A. Passenier (Domburg) 276. 2. M. de Roo (Nieuwerkerk) 265. Klasse 3:1 M. de Regt (Goes) 255. 2. K. Kristalijn (N ieuwerkerk) 251. 3. J. Franke (Nieuwerk erk) 249. Grootkaliberpistool 25 meter: Klasse 1: 1. A. Passenier (Domburg) 254. 2. D. Schijf (Heinkenszand) 234. Klasse 2: 1 J. van Keulen (Westkapelle) 28'.. I Goense (Heinkenszand) 268.3. J.0| ne ('s-Gravenpolder) 263. Zaterdagvoetbal NSW Xerxes Stellend. Zuidland O. Maas NBSW Maasdam Pelikaan West IV. Tweede klasse D: Spirit-S' hoek 1-3, Bolnes-Stellendam 2-0, i land-WK 2-1, Rijnm/Hgvl.Sp.-Zeve ven 1-2. Smitshoek 14-33 Floreant Zevenh. 15-33 Bolnes 15-26 WK 15-26 Spirit 14-23 Rijnm. 14-23 Rohda'76 Derde klasse C: GOZ-Den Bommel Goudsw.Boys-GroenWitR. 2-4, U das-Pelikaan 1-2, NBSW-Maasdac Heinenoord-Zwervers 0-0. NTW 15-37 Heinenoord Zwervers 17-32 Leonidas 16-28 D. Bommel 16-28 GOZ 17-21 Goudsw. 8. 16-20 Groen W. Vierde klasse C: Simonshaven-Zty park 0-2, Flakkee-Botlek 1-5, Voo pla Zinkw.Boys 3-0, Herkingen-Putterè fori !hi 'i aai :'f ce! -z. :5; 4-0. Hellevoets. 16-40 Botlek Flakkee 16-30 Zinkw.Boys WFB 16-28 Rhoon Voorne 17-25 Herkingen Melissant 16-22 Puttershoek li Zuiderpark 15-21 Simonsh. Vijfde klasse D: OFB-Piershil 1-1 se-ZBVH 1-5, Zwartewaal-DES'67 Rockanje-RSM 2-5, Vlotbrug-Lombslliej en 1-2. ZBVH 11-33 RSM Piershil 13-27 DES'67 SNS 12-24 Rockanje OFB 12-21 Lombard. Vlotbrug 13-21 Nelson/LSV Bernisse 11-19 Zwartewaal >UI 5 &ec iDe 1, Be- ble 37 Op! Ca Zondagvoetbal Derde klasse C: Oud-Beijerland- 2, OW-PFC 0-0, WRW-DHZ 4-2, 0) LMO 3-1, Hellevoetsluis-Dubbeldam OHW OVV WRW DBGC LMO PFC 14-29 Dubbeld. 15-28 DHZ 15-25 HION 15-22 Oud-Beijerl. 15-21 Musschen 11-20 Hellevoets. Vierde klasse E: Blankenburg-DCL Abbenbroek-DEH 4-7, Poortugaal-i kee(zo) 0-0, SCO'63-Coal 0-1, Belvei Tediro 4-1. 15-30 Belvedere 14-29 Transv. 15-28 Abbenbr. 12-25 Flakkee 15-25 Blankenb. 15-25 Tediro Serie Al: De Roef-Jai Hind 1-0, Boys-Harvards 2-0, Nieuwerkerk-FIO Coal Poortug. WCR DEH DCL SCO'63 1. 3- 6 De Roef 3- 6 SVDPW 3- 4 Harvards Swift Boys Jai Hind Fios Nieuwerk. Serie B3: HSC-Demos 1-0, Oudewi RTG 0-1, Dirksland-Zwarte Pijl 2-2. HSC 3- 9 Dirksland RTG 3-9 Zwarte Pijl Demos 3- 4 Oudewater Hillesluis 3- 4 _maandag Ze Biljarts Derde divisie KNBB: Sportcafé De li Ui ging 3-3B-SD Goudswaard (aanv nu 20.00 uur). nj, Schalt Huishoudelijke competitie. 25e ro Locatie: UVV-gebouw in Zierikzee (a ang: 19.30 uur) [ge

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 28