Terneuzen straft gestuntel af Vlissingen wakker na rode kaart Degradatiezorgen groeien voor Middelburg Zeeland sport blijft in spoor van Groede Koploper RCS slaat aanval IJzendijke af 's-Gravenpolder sluit af met een nederlaag Mark de Groote redt punt voor SSV'65 leeuws-Vlaamse koploper beslist duel met Patrijzen in vijf dolle minuten Dikke nederlaag voor mannen BC Vlissingen IrinorAector Dooms TERNEUZEN - Patrijzen heeft in de Zeeuwse voetbalderby mnjjeuzen geen strobreed in de weg gelegd. In de beginfase strafte de thuisclub drie fla grante blunders af. De wed strijd was daardoor na zeven tien minuten gespeeld. De teller bleef voor Terneuzen tenslotte 0p 6-0 stilstaan. Voor de koplo per betekende de winst dubbel succes, want naaste concurrent jloerse Boys verspeelde drie punten. Behalve het keepersprobleem - Rudy Blommaert (geblesseerd) en stand-in Gerard van den Dries (geschorst) ontbraken - speelde Patrijzen-trainer Cees van der Linde met vuur door laatste man Henk van de Brink niet op te stellen. De routinier Van de Brink kwam nog wel bin nen de lijnen, maar toen was het kwaad al geschied. „Henk is in middels 38 jaar. Het wordt tijd dat we aan een vervanger den ken". gaf de verliezende trainer ais verklaring. ïferneuzen scoorde binnen vijf minuten - tussen de twaalfde en zeventiende minuut - drie doel punten. De openingstreffer mocht op conto van de invaller-doelman Jacco Oudeman worden ge schreven. De goalie liet na een vrije trap van Dennis de Kraker de bal uit de handen glippen, waarna de goed meegelopen Leo Kayser kon intikken: 1-0. Bij de tweede treffer keek de Pa trijzen-verdediging toe hoe Thierry de Waele Mike But vrij speelde. Zijn inzet verraste de doelman, die op het verkeerde been stond: 2-0. Het derde doelpunt was teke nend voor de desorganisatie bij Patrijzen. But genoot alle vrij heid, slalomde langs enkele ver dedigers en zorgde simpel voor 3-0. Het vierde doelpunt van But was met afstand de mooiste van de zes. Op aangeven van Jos Kayser haalde hij vanaf de rand van de zestienmeter vernieti gend uit: 4-0. In de slotfase van de eerste helft benutte Leo Kay ser een steekballetje van De Waele: 5-0. In het begin van de tweede helft profiteerde Dennis de Kraker nogmaals via een vrije trap van een blunder van de Patrijzen- doelman. Na de 6-0 hielden bei de partijen het voorgezien. Van der Linde treurde niet lang na over het verlies. „Je hoopt op een puntje, maar de nederlaag was ingecalculeerd." Waarom routinier Henk van de Brink en vaste basisspeler Hubert Rent meester (Van der Linde: „Hij was niet fit.") aan de kant wer den gehouden dat werd bij het bestuur van Patrijzen niet be grepen. „Waarom stelt hij ze niet op? We hadden op zijn minst vanuit een gesloten verdediging kunnen spelen. Patrijzen lijkt wel een vijfdeklasser", mopper de voorzitter Henk Zwartelé tij dens de rust. Temeuzen-Patrijzen 6-0 (5-0). 12 Leo Kayser 1-0,15. Mike But 2-0,17. Mike Bul 3-0, 28. Mike But 4-0, 37. Leo Kayser 5-0, 48. Dennis de Kra ker 6-0. Scheidsrechter C.H. Mar kus (Oosterhout). Aantal toeschou wers: 300. Patrijzen: Jacco Oudeman (72. Ru dy BlommaertJean-Paul van Craenenbroeck, Ronnie de Vos, Ca- miel Rentmeester, Jeroen Westrate; GuidoMoison (42. Hubèr Rentmees ter), Ronnie Bek, Stefan Paardekoo- per (25. Henk van de Brink), Arjan Verburg; André Smulder, Wilfred van den Dries. Terneuzen-spits Barry van der Hooft komt te laat om Henk van de Brink de bal te ontfutselen. foto Charles Strijd door Klaas Verspoor ZIERIKZEE - De een vond hem briljant, de ander was niet over scheidsrechter Jimmy Khelawan uit Goirle te spreken. Strikt genomen had hij het gelijk aan zijn zijde maar uit twee aan Zierikzee gegeven vrije trap pen wegens zijn intepretatje van de terugspeelbalre- gel haalde de rood-zwarte brigade van Bert Pentury honderd procent rendement. Zierikzee won, na drie verloren duels op rij, weer eens. Middelburg kreeg met 2-0 klop. De nederlaag van Middelburg was meer dan terecht. Zelfs trainer Henk Patty stak dat niet onderstoelen of banken. „We hebben veel te weinig gebracht, zeker toen we tegen tien man kwamen te spelen. Zierikzee ging zich met tien man steeds verder ingraven en dat is hun goed recht. Maar als je tegen degradatie vecht moet je alle zeilen bijzetten. En dat hebben we hier niet gedaan." Collega Bert Pentury van Zierikzee zag zijn ploeg na een doelpuntloze periode van 304 minuten eindelijk weer eens scoren. Na 41 seconden schoot ErwinNelis- sen een vrije trap achter de kansloze Middelburg doelman Joan van Belzen. Na ruim een halfuur kon Zierikzee met tien man ver der. Thomas Vos viel na een overtreding op de bal en Middelburg-speler Rene-Michel Gerritsen toonde weinig respect voor Vos door als een wezenloze tegen de bal te trappen die zich onder de speler bevond. Vos' reactie was puur natrappen. Dom, maar wel enigszins te begrijpen. De Middelburger kreeg slechts geel. Vanaf dat moment legde Zierikzee het accent op de verdediging en de counter en via Michel Winkels (s chot net over) en Patrick Roggeband (schot gestopt) was Zierikzee dichtbij een ruimere marge. Daar te genover was het schrijnend om te zien hoe weinig Middelburg liet zien. De tweede helft was niet om aan te zien, al ging in de eerste minuut een schot van Pascal van den Berg net over de Zierikzeese goal. Middelburg bleek zich geen raad te weten met de numerieke meerderheid. Negen minuten voor tijd kwam de mooiste actie van de mid dag. Doelman Joan van Belzen redde fabuleus op een bewuste, maar volledig verkeerde terugspeelbal van Patrick Vogel. De toegekende vrije trap, na felle pro testen van de Middelburgers, werd door Jarno Ver meulen onberispelijk ingeschoten. Zierikzee-Middelburg 2-0 (1-0). 1. Erivin Nelissen 1-0, 81. Jarno Vermeulen 2-0. Scheidsrechter: Jimmy Khelawan. Ro de kaart: Thomas Vos (Zierikzee), Rene-Michel Gerritsen (M iddelburg/2x geel). Gele kaart: Michel Winkels (Zierikzee), Pascal van de Berg (Middelburg). Aantal toeschouwers: 250. Zierikzee: Ronnie Janson; Perry Lukus, Peter van de Linde, Barry Hage en Martin van der Schee; Patrick Roggeband, Michel Winkels, Robbert Roggeband en Jarno Vermeulen Thomas Vos en Erwin Nelissen (65. Eric Berrevoets). Middelburg: Joan van Belzen; Rene Florisse, Patrick Vogel, Ramon Gabrielse (83. Lionel Lord) en Paul Constandse; Bob Bartmentlo (45. Janot Wolf), Evert Eikenhout en Steven See- do; Pascal van de Berg, Jan de Rijke en Rene-Michel Gerrit- door Lucien Roelandt IJZENDIJKE - De topper in de vierde klasse tussen IJzendijke en RCS bevatte gisteren alle in grediënten die zo'n wedstrijd aantrekkelijk maakt. Span ning, sensatie, discutabele strafschoppen, doelpunten en zes gele kaarten. Een tumul tueuze slotfase met een rode kaart voor RCS-trainer Rinus Zegers en de totaal onverwach te gelijkmaker van IJzendijke (3-3) in de achtste minuut van de blessuretijd. Een wedstrijd waarin ook thuis club spits Adri van Hanegem zijn naam van killer met drie doelpunten volledig waarm aakte. Ondanks de drie doel punten had Rinus Zegers er toch geen spijt van dat hij aan de be waking van Adri van Hanegem geen extra mannetje had opge offerd. „Waarom zou ik. Goed, Adri scoorde drie keer. Eén uit een strafschop en de overige twee lagen zeker niet aan fouten in de verdediging. Maar dat is de klasse van hem en daarmee heb ik vrede." Minder vrede had de trainer uit Zaamslag met de dubieuze be slissingen van scheidsrechter Strik uit Rijen. „De strafschop waarmee IJzendijke op 1-1 kwam, was beslist een goedma- kertje voor de strafschop waar mee wij op voorsprong kwamen. Daarmee drukte de scheidrech- ter wel erg zijn stempel op de wedstrijd. Waarmee ik beslist niet de schuld van die twee pun ten die we hier hebben laten lig gen in zijn schoenen wil schui ven." RCS kwam in de twintigste mi nuut op voorsprong. Mengalfeo Read soleerde door de defensie van IJzendijke en liet zich bij een lichte aanraking door An- thonie Impens in het straf schopgebied makkelijk vallen. Strafschop besliste scheidrech- ter Strik. Een buitenkansje dat Sander Schutte niet onbenut liet: 0-1. IJzendijke liet zich door de te genslag niet ontmoedigen. In de 34ste minuut had de ploeg van interim-trainer Frank Neve de medewerking van de man in het zwart nodig om op gelijke hoog te te komen. Bij een schermutse ling voor het RCS-doel zag Strik een overtreding van IJzendijke op doelman Nelen over het hoofd, maar bestrafte Nelen wél met een strafschop omdat hij een IJzendijke-speler zou heb ben vastgehouden. Adri van Hanegem schoot zijn ploeg van de elfmeterstip naar 1-1. Op slag van rust kwam de thuis ploeg zelfs op voorsprong. Na een uitstekende pass van Michel de Ruysscher draaide Adri van Hanegem handig weg van zijn bewaker en liet Jacco Nelen kansloos: 2-1 In de tweede helft kopte Sander Schutte zijn ploeg uit een hoekschop echter weer langszij De thuisclub leek rijp voor de slacht. Zeker nadat Adri van Hanegem amper een minuut la ter alleen voor doelman Nelen verzuimde zijn ploeg op een 3-2- voorsprong te zetten. Een ver schrikkelijke blunder in de ne gentigste minuut van keeper Merino Heijens bezorgde de wedstrijd een tumulteuze slot fase. Een voorzet van Marcel Geleynse leek een gemakellijk prooi voor Heijens, maar hij liet de bal door zijn handen glippen. Martin Janse was er als de kip pen bij om het leer in het lege doel te tikken: 2-3. De wedstrijd leek gespeeld, maar het venijn zat vérder in de staart. In de achtste minuut van de blessurestrijd plaatste Wil liam Aerssens de bal in de voe ten van Adri van Hanegem die de bal vanuit een kluwen van spelers keihard binnenschoot: 3-3. Het leed voor RCS was daarmee nog niet geleden. Trai ner Rinus Zegers kreeg in de laatste minuut een rode kaart na een verhitte discussie over een spelerswissel. Zegers: „Ik wilde Martin Janse wisselen, maar dat had ik aan de scheidsrechter nog niet kenbaar gemaakt. Ik veranderde die be slissing toen Mengalfeo Read ernstig geblesseerd bleek. Janse was ook nog binnen de lijnen. Niets aan de hand, dacht ik. De scheidrechter zei echter dat ik Janse moest wisselen. Toen ik zei dat ik dat zelf besliste, gaf hij mij de rode kaart. Onbegrijpe lijk." IJzendijke: Menno Heijens; Maar ten Schilders, Peter Harteveld, Luc van Waes, Paul Verhagen; Michel de Ruysscher, William Aerssens, An thony Impens, Frank van de Vijver; Paul de Putter (75. Patrick de Wae- genaere), Adri van Hanegem. RCS: Jacco Nelen: Marcel Geleynse, Ruud Verbeek, Niel Tournoy, Kees Westerweele; John Stijns, Sander Schutte (82. Richard Muringen Wessel Vermeulen, Chris van Heu- ven (70. Chiel Marckelenbach); Mengalfeo Read, Martin Janse (98. Moebarak Abdi Ali). van onze sportredactie VLISSINGEN - De basketbal lers van BC Vlissingen lieten het zaterdag lelijk afweten tegen hekkensluiter Migliore 2. De ploeg leed een onverwachte, dikke nederlaag: 80-55. De vrouwen van Volharding won nen het Zeeuwse onderonsje met Marathon in de derde divi sie met klein verschil (38-34). Migliore 2 - Vlissingen 80-55: De mannen van Vlissingen wis ten een 13-12-achterstand via onderscheppingen om te bou wen tot een 19-29 voorsprong. Na een ruststand van 29-35 in het voordeel van Vlissingen maakte Migliore handig ge bruik van haar centers: Vlissin gen slaagde er niet in de veel langere Rijenaren af te stoppen. Na 42-42 in de vijfde minuut nam Migliore het voortouw. Vlissingen trachtte via een zone de tegenstanders af te stoppen maar dat mislukte volkomen. Scores BC Vlissingen: Arno Franke 17Erwin Hilbert 16, Rakesh Ang- noe 8, André Marinisse 4, Hans Scheers 2, Ramon Blok 2. Volharding - Marathon 38-34: Na een gelijkopgaand begin schoten de vrouwen van Mara thon zich van afstand naar een 10-17-voorsprong. Volharding bracht meer tempo in de wed strijd en kwam terug tot 20-21 bij de rust. Daarna drukte Vol harding door en had bij 37-30 de beslissende voorsprong in handen. EBBC-BC Vlissingen 86-69: De jongensjunioren van Vlissingen kwamen al snel op achterstand. Na een ruststand van 34-30 bleef de Walcherse ploeg in de tweede helft bij tot 62-56. Ver volgens moest basisspeler Arno Elderkamp met een blessure het veld verlaten. In de laatste zes minuten denderde Den Bosch over de Vlissingse junioren heen. door Daaf Kasse MIDDELBURG - Het eerste team van damvereniging PWG 's-Gravenpolder heeft zaterdag de laatste competitiewedstrijd van het seizoen met ruime cij fers verloren. In Culemborg was kampioen Meurs/Denk en Zet veel te sterk: 15-5. In de tweede klasse C won Middelburg de derby tegen PWG 's-GravenpoI- der 2:14-6. Meurs/DEZ beschouwde de wedstrijd tegen 's-Gravenpol der niet als een formaliteit. De Culemborgers traden in de sterkste opstelling aan. Het team zou met een grote over winning het bordpuntenrecord in de eerste klasse kunnen ver beteren. Al ruim voor de eerste tijdcon- trole was duidelijk dat PWG niet veel in de melk te brokkelen bad. Kansloze nederlagen van Cees Rijk. invaller Wouter de Leeuw en Chiel Hamers en een gelijkspel van Erwin Hamers bezorgden de kampioensploeg een riante 7-1-voorsprong. PWG kon daar alleen een over winning van Arjo Kousemaker tegenover stellen, maar zag te genstander even later weer ver der weglopen toen Aart Walra ven zijn eindspel niet meer kon redden en Jaap Veerhoek op de klok verloor. Dominique de Rooij zorgde voor Ontlading bij Rob Post nadat hij Vlissingen naast Axel heeft gebracht. foto Lex de Meester Pubbles klopt Biezentrapers in halve finale KAPELLE - Pubbles heeft in de halve finale van de bekercompetitie zaalvoetbal voor vrouwen gewonnen van Biezen- trappers/Gerka Sport. Strafschoppen moesten de beslissing brengen, na dat de wedstrijd in 2-2 was geëindigd. Pubbles won met 5-3. In een matig, maar span nend duel stond Pubbles halverwege met 1-0 voor. In de laatste minuut kwam Biezentrappers na een 2-1-achterstand als nog langszij. Joyce Pica- souw en Petra Vermeulen scoorden voor Pubbles. De tegentreffers waren van Nancy Bahadour en Jacolien Moerdijk. Bij de strafschoppen schoot Pubbles vijf keer raak. Biezentrappers miste er twee. In de finale speelt Pubbles tegen Biezen trappers/Gerka Sport 2. een persoonlijk succesje door een goede remise tegen de gere nommeerde John van den Borst. Een nederlaag van Evert Wis- kerke en een gelijkspel van Daaf Kasse tegen de sterke Wit-Rus Boulatov bepaalden de eind stand op 15-5. Met dit resultaat eindigde 's-Gravenpolder als zesde in de eerste klasse A In de wedstrijd tussen Middel burg en de reserves van PWG ging het alleen om de eer. Mid delburg was al veilig en voor PWG 2 was degradatie onver mijdelijk. Vooral aan de hoogste vier borden was het krachtsver schil tussen de twee teams erg groot. Middelburg pakte daar alle punten, via overwinning van Bram Goedhart, Ronnie Gunter, Peter Schunselaar en Bennie Provoost. Aan het vijfde bord pakte de Zuid-Bevelandse ploeg de enige winstpartij: Arie Kammeraat moest in de Leningrader-vari ant verrassend het onderspit delven tegen Daniëlla de Vos. Aan de onderste vijf borden slaagde de Zuid-Bevelandse ploeg er in de schade te beper ken. Jan Baayens verloor welis waar van Piet Nieuwenhuijzen, maar aan de overige borden werd het remise. Middelburg eindigde dankzij de overwin ning in de slotronde als zesde in de tweede klasse C, terwijl PWG 's-Gravenpolder 2 elfde werd. Derdeklasser komt met tien man langszij bij Axel: 1-1 door Ron de Waal VLISSINGEN - Lange tijd zag het er gister middag naar uit dat er een einde aan de op mars van Vlissingen zou komen. Na een knappe zegereeks had de ploeg van trainer André Wurth de grootste moeite om Axel niet met een overwinning huiswaarts te la ten keren. Toen Vlissingen na het wegsturen van Shannon Braafhart met tien man ver der moest, kwam de ploeg via Rob Post toch nog langszij: 1-1. Enkele weken geleden na de 2-0-nederlaag in en tegen Middelburg sprak trainer Edy de Witte van Axel de verwachting uit dat zijn ploeg het knokken tegen degradatie goed lag. Op het hobbelige veld aan de Irislaan in Vlissingen gaven zijn spelers inderdaad de indruk dat er voor elke meter gevochten werd. De Axelse oefenmeester zag zijn se lectie de laatste weken flink uitgedund wor den. Geplaagd door enkele blessures en het afhaken van minder gemotiveerde spelers, maakte het er voor De Witte niet makkelij ker op. De Axelse ploeg kwam niettemin fel uit de startblokken, wat van Vlissingen absoluut niet gezegd kon worden. Diverse keren moest trainer André Wurth zijn spelers van af de zijlijn tot scherpte manen, maar veel haalde dat niet uit. Er werd vooral in de ver dediging veel te lankmoedig opgetreden en dat werd Vlissingen al in de twintigste mi nuut fataal. Op het randje van buitenspel ging Ludwig van Gremberghe van Axel aan de linkerkant goed door en zijn afgemeten voorzet bereikte de volkomen vrijgelaten Bas van Hoeve die ongehinderd raak kon koppen: 1-0. Na een halfuur in de eerste helft moest Vlis- singen-doelman John Jasperse handelend optreden op een inzet van Ludwig van Gremberghe. Vlissingen bleef in een veel te laag tempo spelen om de verdediging van Axel, onder aanvoering van Menno van Gremberghe, te ontregelen. Kort voor rust had de thuisploeg aLle pech van de wereld toen een voorzet van Pascal Caumartin de lat schampte en een hard schot van Renato Dijkstra de vuisten van Axel-keeper Carlo de Deckere trof, maar echt in gevaar kwam de voorsprong van Axel niet. Appeleren Tot ontsteltenis van trainer André Wurth moest de thuisploeg in de 69e minuut ook nog met tien man verder toen Shannon Bra af hart de rode kaart kreeg nadat hij de door gebroken Ludwig van Gremberghe aan zijn shirt trok. „Ik had meer het idee dat de scheidsrechter rood gaf op appeleren van de coach van Axel. Volgens mij was die speler er nog zeker niet doorheen," zei Wurth te leurgesteld. Vanaf dat moment ging er een knop om bij de equipe van Wurth. Plots leken zijn spe lers er weer in te geloven en prompt kwam ook de beloning voor de wederopstanding. Een eenvoudig puntertje van aanvoerder Jack Blijlevens werd niet onder controle ge- door Pascal van Pamelen GOES - De wedstrijd in de tweede klasse van het zaterdag voetbal tussen Terneuzense Boys (de nummer drie) en SSV'65 (de nummer vier) is ge ëindigd in een gelijkspel: 2-2. Terneuzense Boys stond kort na de rust op 0-2, en er leek niets aan de hand. Toen werd keeper Ronald Gort uit het veld ge stuurd voor een handsbal en de ploeg van trainer Jaap Goossen met een man minder kwam te spelen. Het was SSV-spits Mark de Groote die binnen vijf minu ten twee keer raak schoot: 2-2. De wedstrijd was voor beide elf tallen van groot belang niet al leen om mee te blijven doen in de kop van het klassement, maar ook om uitzicht te houden op een plaats in de nacompetitie. Al na vijf minuten kwam Ter neuzense Boys op voorsprong. Een prachtige lange trap van Jacky Scheele kwam via de rug van een verdediger bij Marco Faase. Die schoot beheerst bin nen: 0-1. De tweede helft leek een kopie te worden van de eerste. Weer was het Terneuzense Boys dat kort na het beginsignaal wist te sco ren. Op rechts werd Marco Faa se mooi vrij gespeeld en zijn voorzet werd eenvoudig binnen getikt door Leon Goossen. 0-2. De grote omekeer in de wed strijd kwam na een halfuur in de tweede helft. Mark de Groote kreeg de bal in de diepte aange speeld en kon alleen op doelman Ronald Gort afgaan. De cen trumspits speelde de bal over de doelman heen, maar die kreeg de bal daarbij buiten het straf schopgebied ongelukkig op de hand. Scheidsrechter Meertens uit Zaamslag was onverbiddel ijk en toonde de keeper van Ter neuzense Boys de rode kaart. Spits Leon Goossen werd naar de kant gehaald en Timmy Lou- wiesse mocht Ronald Gort ver vangen. Uit de situatie die volg de was het Mark de Groote die met een prachtig ingestudeerde vrij trap de bal binnen schoot 1-2. SSV'65 gooide alles op de aan val, want het begreep dat de te genstander even helemaal van slag was. Dat resulteerde bin nen vijf minuten in de gelijkma ker. Weer was het Mark de Groote die een vlot lopende aan val van SSV'65 binnenschoot: 2-2. SSV'65: WijbrandBoonstra; Jostein Decorte: Clarence Pahlad; Mischa Flore; Ruud NooteboomMaurice van de Hemel; Yuri Baart; Armando Probert (65. Raymond Bal); Reinier Scholten (75. Tom Uiterhoeve Niels Paardekooper; Mark de Groote. bracht door keeper De Deckere en de atten te Rob Post had geen enkele moeite om de bal binnen te tikken: 1-1. Vlissingen ontke tende zowaar nog een slotoffensief en leek via Renato Dijkstra op 2-1 te komen, maar dat zou te veel van het goede betekend heb ben. Axel was ogenschijnlijk tevreden met de 1-1 en probeerde de tijd vol te spelen door nog enkele wissels toe te passen. Het enige compliment dat André Wurth zijn ploeg achteraf maakte, was dat zijn spelers bleven aandringen om de gelijkmaker te be werkstelligen. ..Voor de rest was het drama tisch slecht," aldus Wurth, die ook volgend seizoen trainer is van Vlissingen. Doelpun tenmaker Rob Post was eveneens duidelijk in zij n conclusie: „We hebben gewoon slecht gevoetbald." Vlissingen-Axel 1-1 (0-1). 20. Bas van Hoeve 0-1, 78. Rob Post 1-1. Scheidsrechter. P. van Loenen (Oost-Souburg). Rode kaart: 69. Shannon Braaf- hart (Vlissingen). Gele kaart: Chris Maas, Pascal Caumartin VlissingenAantal toeschouwers: 150. Vlissingen: John Jasperse: Shannon Braafhart. Ruud Sanders. Chris Maas; Stefan Bonarius, Jack Blijlevens, Abdoe Ben Kedda, Erik Jan Baas (9. Michael Boedhoe) (85. Richard Hollebrandse), Renato Dijkstra, Pascal Caumartin (67. Mourad Boughmari), Rob Post. Axei: Carlo de Deckere; Michel Mullaert, Menno van Gremberghe, Harald Verschuren, Patrick de Guchteneire; Alex de Klerk (88. Joep van de Broe- ke), Patrik Bankaart, Bas van Hoeve, Ivan van de Vijvere (90. Rein de Hoogd); Ludwig van Grem berghe, Niki de Wolff. van onze sportredactie VLISSINGEN - In de zesde klasse A van het zondagvoet bal was koploper Groede te sterk voor Biervliet: 2-0. Zeeland Sport bleef in het spoor door een 2-1-overwin- ning op Volharding. SDO'63- Robur 0-6: SDO had veel geblesseerden en Robur profiteerde daarvan. Marco Elshout, Walter Siep- man, Eus van Dijk, Niels Schaier, Galid Kecham en Jeroen Gerritse maakten de Goese treffers. Kwadendannne-Sluis 1-3: Een verdiende overwinning voor de gasten die bij rust met 0-2 leidden door doel punten van Bob van de Kerk- hove en Dimitri de Witte. Na vijf minuten in de tweede helft werd de voorsprong uit gebouwd door Frankie van Espen. Martijn Govers redde de eer. Zeeland Sport-Volharding 2-1: Een slecht duel met veel overtredingen over en weer. Danny Neute maakte 1-0. Halverwege de tweede helft kwam Volharding langszij toen Edo Maat de bal achter zijn eigen doelman gleed. Twee minuten na dit eigen doelpunt scoorde Friso Hey- stek voor de thuisploeg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 19