Goes laat weer punten liggen Philippine doet goede zaken HVV'24 koerst af op lijfsbehoud PZC Clinge niet verder dan remise in duel met hekkensluiter Mulder en Maatjes pakken jiu-jitsutitel Eersteklasser kampioen van de gemiste kansen in thuisduel met Desk: 1-1 uitslagen ■tonrSven Remijnsen GOES - In Goes leek het gister middag even of oude tijden her leefden. Onder een vroeg lcn- lezonnetje hieven de toeschou wers bij het duel tussen Goes en Desk eendrachtig het clublied jan, waarna ze door de jeugdle den van de vereniging werden getrakteerd op een glanzend ro de appel. Na negentig minuten bleek er echter weinig nieuws onder de zon te zijn. In de strijd legen degradatie uit de eerste Uasse liet Goes op eigen veld opnieuw twee dure punten lig gen. frainer Hugo Barends vond weliswaar dat zijn ploeg tegen Desk aan klantenbinding had gedaan, maar de Goese oefen- meester kon zijn teleurstelling over het zoveelste puntenverlies maar met moeite verbergen. Als Goes gisteren al 'de ware kam pioen' was, zoals de slotstrofe van het clublied de toeschou wers deed geloven, dan was het wel de kampioen van de gemiste kansen. „De mensen hebben een aanval lend Goes gezien", aldus Ba rends na afloop. Als pluspunt noemde hij de inzet die zijn ploeg had getoond tegen Desk, dat in de heenwedstrijd nog ge hakt had gemaakt van Goes (5- van onze sportredactie ROOSENDAAL - In zijn streven naar het behoud van het twee deklasserschap behaalde HVV24 gistermiddag een be langrijk gelijkspel in en tegen Roosendaal. De Zeeuws-Vla mingen liepen al vroeg in de wedstrijd tegen een 1-O-achter- stand aan. maar finishten uit eindelijk op 1-1. HW'24 bleef dus opnieuw zon der nederlaag, maar belangrij- kerwas dat een concurrent in de strijd tegen de degradatie op af stand bleef. „Een voorsprong van zes punten met nog een wedstrijd meer te spelen: de si tuatie zou er slechter voor ons uitkunnen zien", zei trainer Ko Stoutjedsijk na afloop. Veel meer dan een gelijkspel was er in Roosendaal voor HVV niet weggelegd, vond de oefenmees- ter. „Gezien de wedstrijd was dit een terechte uitslag." Amper één minuut na de aftrap keekHW al tegen een 1-0-ach- terstand aan, omdat Mark van de Meijs als enige attent rea- 'e op een vrije trap van Je roen van Beers en van dichtbij scoren. „We stonden ach terin te slapen", verweet Ko Stoutjedsijk zijn elftal later. Daarna domineerden de Hul sternaren echter het spelbeeld, 0). Maar de minpunten ver zweeg Barends liever. Door het gelijkspel van Goes en de over winning van hekkensluiter De Valk zakte de hoogst spelende Zeeuwse zondagclub terug naai de gedeelde laatste plaats op de ranglijst. Buitenspel Goes en Desk waren gisteren in alle opzichten aan elkaar ge waagd. Niet alleen qua veld spel, maar ook als het ging om het maken van aanmerkingen op de leiding van scheidsrechter Haak. De spelers van Goes ver weten de arbiter uit Gorinchem dat hij de gelijkmaker van Desk ten onrechte had goedgekeurd, omdat er sprake zou zijn ge weest van buitenspel. En de voetballers van Desk gaven luidkeels blijk van hun onge noegen toen Haak vanwege bui tenspel tot tweemaal toe een doelpunt van de ploeg uit Kaatsheuvel afkeurde. Alleen de strafschop die de leidsman in de 26e minuut van de eerste helft toekende aan Goes, stond niet ter discussie. Rinze Back werd in het zestien metergebied gevloerd door Joost Bink, waarna Serge Ber- revoets van elf meter mocht aanleggen voor de verdiende voorsprong: 1-0, Diezelfde Berrevoets verzuim de een minuut later de marge in het voordeel van de thuisploeg te verdubbelen. Zijn schot van af de linkerflank was hard en zuiver, maar Desk-doelman Mark Verhagen kon de bal met zijn vingertoppen nog net tot corner verwerken. Uit de hoek schop van Berrevoets kopte Pe ter Nieuwdorp vervolgens voor langs. Vijf minuten voor rust kreeg Mi chel Jonckman de volgende kans op een uitbreiding van de voorsprong. De opmars van de doorgebroken aanvaller werd echter gestuit door doelman Verhagen. In de rebound bracht Verhagen ook redding op het schot van Sebastiaan Verburg. Toen de Goes-verdediging twee minuten daarna te laat ingreep bij een aanval van Desk. kon Francois Pagie op aangeven van Tom Bakkers de onverwachte gelijkmaker binnenschuiven, al dan niet in buitenspelpositie. Pas na een kwartier in de tweede helft leek Goes die klap te boven te zijn. Een hard schot uit de tweede lijn van Adil Fertoute, de vervanger van de geblesseerd uitgevallen Marco Vogel, werd maar ternauwernood gekeerd door de keeper van Desk. Aan de overzijde behoedde Goes-goalie Olaf Filius zijn ploeg voor een achterstand door de doorgebro ken Jelle Hakkert de weg naar het doel te versperren. Verder dan een knappe kopbal op de paal van Jacco de Kok kwam Goes niet meer. Trainer Barends berustte in het gelijkspel, maar zag nog genoeg kansen op lijfs behoud. „Er zijn nog 33 punten te verdelen aldus Barends. „Die zullen we niet allemaal binnenhalen, maar als we spe len zoals vandaag, is Goes nog lang niet uitgeschakeld." Goes-Desk 1-1 (1-1). 27. Serge Ber revoets 1-0 (strafschop), 42. Fran cois Pagie 1-1 Scheidsrechter: M. Haak GorinchemGele kaartAn dre Voogd, Adil Fertoute (Goes), Joost Bink (Desk). Aantal toeschou wers: 250. Goes: Olaf Filius; Peter Nieuwdorp (60. Jan-Willem de Kok), André Voogd, Marco Groeneveld, Rik Ver sluis; Marco Vogel (55. Adil Fertou te), Sebastiaan Verburg, Serge Berrevoets; Jacco de Kok. Michel Jonckman, Rinze Back. met kansen voor Pierre Witha gen, Eddy van den Bossche en Carlo Blommaert als gevolg. Voor de rust kregen we vier, vij f opgelegde kansen", aldus Stoutjedijk. „Maar we hadden het aan onszelf te wijten dat het tot de rust 1-0 bleef." Met Norbert Baart voor Angelo Verbraeken was HW'24 ook na de hervatting lange tijd de meest aanvallende ploeg en in de 58e minuut leverde dat de ge lijkmaker op. Harm Rietjens werd door Eddy van de Bossche weggestuurd en scoorde met de punt van de schoen van korte af stand: 1-1. De gelijkmaker ver anderde het spelbeeld op slag. Vanaf dat moment was niet HW'24, maar Roosendaal de meest aanvallende ploeg, zon der dat de thuisclub zich grote kansen schiepen. Roosendaal-HVV'24 1-2 (0-1). 1. Mark van de Meijs 1-0, 59. Harm Rietjens 1-1. Scheidsrechter: S. Mi- chielsen (Ossendrecht). Gele kaart: Hans van Deventer, Mark van de Noord en Gijs Smulders (allen Roo sendaal). Aantal toeschouwers: 200. HVV'24: Jean-Pierre de Keijzer; Pascal de Block, Jiirgen de Block (55. Hans Goethals), Dennis Riet jens, Maarten Thomas; Eddy van den Bossche, Angelo Verbraeken (45. Norbert Baart), Carlo Blom- maaert, Marvin Hamelink; Pierre Withagen, Harm Rietjens (75. Maar ten Scheerders). Goes-voetballer Serge Berrevoets (rechts) wordt belaagd door twee spelers van Desk. foto Dirk-Jan Gjeltema Verlies Middelburgse A-junioren KERKRADE - In de eerste divisie verloor Middelburg Al in Kerkrade met 4-2 van Roda JC. De Zeeuwen begonnen zwak en halverwege de eerste helft liep de ploeg binnen enkele mi nuten tegen een 2-0-achterstand op. De ploeg herstelde zich daarna prima en kwam vlak voor rust terug via Michael Ca- benda (2-1). Vijf minuten na rust werd het zelfs gelijk door Paul Noya. Middelburg was vervolgens de betere ploeg en een goed resultaat leek mogelijk. Knullig uitverdedigen leverde Roda echter een strafschop op, en daaruit maakte de ploeg 3- 2. Doordat Middelburg-doelman Joan van Belzen niet vrijuit ging, kon Roda later nogmaals scoren: 4-2. Kloetinge-vrouwen zegevieren VLISSINGEN-In de tweede klasse van het vrouwenvoetbal won Kloetinge van hekkensluiter Botlek: 1-3. De Zeeuwse voetbalsters waren duidelijk beter. Janine van de Horst open de na een halfuur de score en vijf minuten latere rondde Es ther Kole een fraaie aanval doeltreffend af (0-2). Dat Botlek in de slotminuut van de eerste helft op gelukkige manier op 1-2 kwam, veranderde weinig. Via een solo van Tamara Jacobus- se werd het 1-3 en de zege kwam geen moment meer in gevaar. Vermeulen langer bij GPC VLISSINGEN - Ook volgend seizoen maakt voetbalvereni ging GPC gebruik van de diensten van oefenmeester Hubert Vermeulen. Het bestuur van de Vlissingse club kwam met de Vlissingse trainer overeen dat hij volgend seizoen de eerste se lectie onder zijn hoede zal nemen. Ook de trainer van de GPC- reserves, de Souburger Buddy van Gorkum, blijft aan. Judoka's sterk in Vlaardingen VLAARDINGEN - Bij het internationale judotoernooi Groot Vlaardingen hebben enkele judoka's van sportschool Geel hoed goed gepresteerd. Jessica van der Spil won in de klasse boven 72 kilogram in de finale van Jessica Freiling. Het was voor Van der Spil de eerste echte wedstrijd na haar beenblessure, die ze had opgelopen bij het junioren-WK in Colombia. Ali Sharifi (-60kg) en Sarah Willeboordse (-70kg) legden eveneens beslag op de eerste plaats. Ali won in de halve finale van Mario Witteman met een schou derworp, in de finale won hij op dezelfde manier van Jeffrey Koekebakker. Sarah Willeboordse won overtuigend in de hal ve finale als in de finale van Diana Versloot met een vol punt. Marleen Willeboordse (-52kg) en Amanda Vleugel (-57kg) veroverden een tweede plaats. Amanda Vleugel moest in de fi nale buigen vqpr Vanessa Staats. Marleen Willeboordse won in de halve finale van haar rivale Samantha van Etten, maar moest in de finale haar meerdere erkennen in van Etten, Wil leboordse stond zeven strafpunten achter en kon deze achter stand niet meer goed maken. Bij de jeugd werd Patricia van Aartsen uit Middelburg derde. Judoka's van JV Breskens-Eede hebben eveneens goed ge presteerd in het Brabantse Berlicum. Carla Rammelaere werd kampioen in de klasse tot 17 jaar -48 kilogram, Rammelaere won haar beide wedstrijden met vol punt. Michiel van Graef- schepe, Fedde van Gils, Marijntje Bastiaanse en Loes Caste- leijn werden allen derde. Er was een tweede plaats weggelegd voor Chantal Gaakeer (sportschool Geelhoed) uit Nieuw dorp. Van der Ende fluit Roma-Atletico PARIJS - De UEFA heeft scheidsrechter Mario van der Ende aangewezen om de wedstrijd tussen AS Roma en Atletico Ma drid te fluiten. Het tweede duel van de kwartfinale van de UEFA-cup wordt dinsdagavond in Rome gespeeld. De eerste wedstrijd eindigde in een 2-1 zege voor de Madrilenen. AFP door Jos van Belzen VLISSINGEN - In de vierde klasse verzuimde Steen te profi leren van het gelijke spel tussen IJzendijke en RCS (3-3). Op ei gen veld ging de ploeg van Rudy Rietjens met maar liefst 4-1 on deruit tegen Hontenisse. Behal ve in de strijd om de bovenste plaatsen is het ook onderaan de ranglijst spannend. Clinge kwam op eigen veld niet verder dan een 1-1-gelijkspel legen rode lantaarndrager FC Bergen. Vogelwaarde pakte drie belangrijke punten tegen Hoofdplaat, dat door de 3-0-ne- derlaag verder in de zorgen werd gedrukt. Bij het duel Luc- tor'88-Sluiskil werd er niet ge scoord. Hansweertse Boys ten slotte verloor in Bergen op Zoom met 2-1 vanMOC'17. Clinge-FC Bergen 1-1: In het begin van de eerste helft was de thuisploeg wat meer in de aan val. Na twintig minuten zag Pe ter Drumont de Brabantse goa lie zo'n 15 meter voor zijn doel staan. Met een boogbal wist hij de doelman te verschalken, 1-0. Nog voor rust kopte Loek Moer man de gelijkmaker binnen. In SPORTREDACTIE tel: (0118) 484454 J.M. Dagevos (chef) J.F.D. Bakker (coördinator zuid) K.L. de Vries (coördinator midden) PB. Godrie (coordinator noord) E.M.S. Pentury S. Remijnsen R.H.N. Boogert Oostsouburgseweg 10 Postbus 18 4380 AA VLISSINGEN Tel: (0118) 484000 Fax: (0118)470102 e-mail: redactie@pzc.nl City OnLine/Internet http://www.pzc.nl e-mail: pzcredcity1@pzc.nl de tweede helft kregen beide ploegen kansen op de overwin ning, maar gescoord werd er niet meer. Luctor '88-Sluiskil 0-0: In de eerste helft waren er goede kan sen voor Erik de Groene en Do minique Ver linde, maar bij bei de teams stak de doelman (Berry Simonse en Fred van Veen) in goede vorm. Na rust speelde het duel zich veelal op het midden veld af en was er weinig gevaar voor beide doelen. MOCT7-Hansweertse Boys 2-1: De thuisploeg viel aan en Hans weertse Boys gokte vooral op een uitval. Kort voor rust werd het 1-0 door een doelpunt van Ferry van de Berg. MOC'17 be gon fanatiek aan de tweede helft, hetgeen na tien minuten leidde tot 2-0 door Jochem Jon- gepier. Ernest van Bussel bracht drie minuten na deze treffer weer wat hoop in de harten van de gasten door tegen te scoren. Na dit tegendoelpunt drongen de gasten MOC'17 terug, waar bij veelal de lange bal werd ge hanteerd. De beste kansen wa ren in de slotfase echter voor de thuisploeg, maar gescoord werd er niet meer. Vogelwaarde-Hoofdplaat 3-0: Een sterk gestart Vogelwaarde kwam al na twaalf minuten op voorsprong door Robin Op peneer. De thuisploeg bleef ster ker hetgeen kort na rust leidde tot 2-0 door een treffer van Amo Wauters. Hoofdplaat knokte te rug, maar had de pech dat doel man Patrick Vonk tot tweemaal toe de sterkste bleek in een een- tegen-eenduel. Halverwege de tweede helft werd het duel be slist door Jordy van Bunderen op aangeven van Arno Wauters. Steen-Hontenisse 1-4 (0-2). 7. Mario Vermeirssen 0-1, 38. Dave de Booy 0-2,58 Patrick van der Voort 0-3, 62. Philip van Hiel 1-3, 75. Wilco de Zwart 1-4 Scheidsrechter: H. Sardjoe (Breda). Gele kaart: Marco Ottjes, Michiel Vink (beiden Steen), Dave de Booy (Hontenisse). Aantal toeschouwers: 200. IJzendijke-RCS 3-3 (2-1). 20. San- der Schutte 0-1 (strafschop), 34. Adri van Hanegem 1-1 (strafschop), 45 Adri van Hanegem 2-1, 59. San- der Schutte 2-2, 90. Martin Janse 2- 3, 98. Adri van Hanegem 3-3. Scheidsrechter: K. Strik (Rijen). Aantal toeschouwers: 250. Rode kaart.: Rinus Zegers (trainer RCS). Gele kaart: Luc van Waes, William Aerssens, Anthonie Impens (allen IJzendijke), Chiel Marckelbach en Niels Tournoy (beiden RCS). van onze sportredactie GOIRLE - Tonny Mulder en Ri chard Maatjes hebben zaterdag goud gepakt bij de jiu-jit- sukampioenschappen van Zuid-Nederland in het Bra bantse Goirle. In de klasse tot 85 kilogram heerste Tonny Mulder (sports chool Geelhoed) in de finale te gen Gideon Akkermans (sports chool Pardoel). Mulder zag kans de finale te winnen met full-ip- pon. „Helaas dat vice-wereld- kampioen Rob Haans niet kwam opdagen. Ik had graag re vanche genomen voor mijn ne derlaag bij het Nederlands kampioenschap van twee jaar geleden", zei Mulder na afloop. De 26-jarige Souburger was te vreden, vooral ook omdat de ti telstrijd in Goirle zijn eerste se rieuze wedstrijd was sinds hij hersteld is van een schouder blessure. In de klasse tot 69 kilogram werd in de juniorenfinale vrij hard gevochten. Rewin Isrie (s portschool Pardoel) stootte daarbij regelmatig te hard. De scheidsrechters grepen echter niet in. Toch won Richard Maat jes (sportinstituut Smid) met full-ippon. „Dit is de laatste keer dat ik in de juniorenklasse uitkwam", zei Maatjes blij. „Be ter kan niet." In dezelfde klasse werd debu tant Frank Ploegaert (sportins tituut Smid) derde. In de ju niorenklasse tot 55 kilogram blesseerde Ferdinand Groen zijn elleboog en moest hij zich terugtrekken. Toch werd hij derde. Vrouwenvoetbal Tweede klasse A: Botlek-Kloetinge 1-3, Zwart Wit 2-Ter Leede 2 3-0, Quick Boys- Stedoco 2 3-1, RWH-EBOH 3-1. Botlek- Berkel 1-1. RWH 14-35 Vlissing. 15-18 Zw. Wit2 13-31 Tern Boys 16-18 T. Leede 2 14-25 Kloetinge 14-17 Berkel 14-24 Stedoco2 13-14 Zwaluwen 14-23 EBOH 17-11 Quick B. 15-22 Botlek 17-10 Derde klasse 803: Stadspolders-SVS 1-1 Everstein-Sliedrecht 0-3, Peursum-Ca- pelle 3-4, Zeel Sport-Kerkwijk 3-0, Nieuwdorp-WIK 1-3, SSC-Woudrichem 1-4. Sliedr. 15-42 SSC'55 16-18 Capelle 16-40 Kerkwijk 11-16 WIK 13-31 Zeel Sp. 16- 8 Everstein 16-25 SVS'65 13- 7 Peursum 12-24 Stadspold. 15- 7 Woudrich. 13-21 N?euwdorp 14- 6 Vierde klasse 804: Kloetinge 2-SKNWK 9-0, Oostkapelle 2-DFS 2-2, Meeuwen- Bevelanders Bev nog, Nieuwland-ZSC 0- 5. Smerdiek 15-40 DFS 14-17* Meeuwen 12-33 Nieuwland 15- 9 Kloet. 2 14-25 SKNWK 12- 6 ZSC 14-24 Beveland. 11- 3 Oostkap. 2 15-21 DFS 1 ptin mindering Vijfde klasse 806: SVD-NOAD 0-3, Kloe tinge 3-Tern Boys 3 2-4, Wemeldinge- Meeuwen 2 2-3, Dauwendaele-Zeel Sport Zeel Sport nog. Patrijzen-Zeelandia 0-0. Patrijzen 15-43 Wemeld. 14-18 Meeuwen 2 14-30 Noad'67 12-14 Dauwend. 12-21 ZeelSp. 2 14-11 Zeelandia 16-21 SVD 14-10 Veere 13-20 Kloet. 3 17- 4 Tern B. 2 12-18 Juniorenvoetbal A-junioren. Eerste divisie B: Roda JC- Middelburg 4-2, Fortuna-Eindhoven 0-1, Dordrecht-Excelsior 4-2. Sparta Al 15-37 DordtAl 16-20 Feye(A) Al 15-36 Roda JC Al 13-19 Fortuna Al 15-28 VVVA1 16-15 Eindh.AI 16-26 Middelb.AI 15-11 Quick B.A1 16-23 Excel. Al 14- 9 MWA1 16-22 RKCA1 15- 8 Derde divisie C: Excelsior'20-RCS 2-0, Terneuzen-leonidas 2-2, Hardinxveld- Excelsior M 0-6, DFC-Sparta 0-5. Sp.(A) A1 14-32 Terneuz. A1 15-24 Nieuwer. Al 16-32 TSCA1 17-24 Leonid. Al 16-32 RCS Al 16-14 Excel.'20 A1 14-29 SABA1 17-12 Excel. MA1 16-29 DFCA1 14- 7 Papendr. Al 17-28 Hardinx.AI 14- 2 B-junioren. Tweede divisie B: Baren- drecht-Dordrecht 0-2, SWSMC-RKC 3-2, UVS-RVC 4-0, Spartaan-Excelsior 1-4, Sparta-ADO 1-0. Excel. B1 15-34 ADO B2 17-24 Spart/20 B1 15-32 UVS BI 15-20 Dordt B1 16-30 Barendr. BI 15-18 RVCB1 14-26 Spar.(A) B1 14-17 SWSMCB1 16-25 RBCB1 16-12 RKCB1 16-24 RCS BI 16- 5 Derde divisie D: WSC-Internos 3-1, AS- WH-Wilhelmina 2-1. TSC-Hekelingen 1- 0, Voab-Baronie 3-2, Spijkeniisse-Mid- delburg 8-1, Longa-Jeka 3-0, Spijken. BI 15-41 Hekel. BI 15-19 VoabBI 14-35 ASWH B1 14-15 LongaBI 15-32 Wilhelm. BI 15-13 WSCB1 17-29 TSCB1 15-13 Baronie BI 15-21 Intern. B1 15-10 Middelb. BI 15-21 Jeka BI 15- 6 Bridgeduo naar Ruitenboer-finale PAPENDRECHT - Bridgers Karin van Leeuwen en Marcel Schoof hebben zich geplaatst voor de finale ven het Ruiten- boer-toernooi. Het koppel van BC Valkenisse behaalde een derde plaats met een score van 57,32% in een veld van zeventig paren. De finale vindt plaats op 28 maart in Utrecht. In januari be gonnen duizenden paren aan de voorrondes van het toernooi, waarvan er 28 maart zeventig zullen aantreden in de strijd om de hoofdprijs van 10.000 gul den. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Een goede dag voor koploper Philippine dat zelf met 4-0 won van Dom burg. De drie achtervolgende ploegen kwamen allen niet verder dan een gelijkspel. Het duel tussen de nummers drie en vier, Aardenburg-Hulster- loo eindigde onbeslist: 2-2. Diezelfde uitslag kwam door een laat doelpunt van Danny Vlassenrood in de 90e minuut ook bij Zeelandia tegen Koe wacht op het bord. Walcheren haalde flink uit in Westkapelle tegen Noorman nen (1-6). Lewedorpse Boys pakte drie belangrijke punten door een 2-1 -zege op Jong Am- bon. Rode lantaarndrager Oostburg lijkt aan een inhaal race te zijn begonnen. Gisteren werd met 1-0 gewonnen van Graauw, waardoor nu uit de laatste drie duels zeven pun ten zijn behaald. Pkilippine-Domburg 4-0: Al leen in het eerste kwartier kon Domburg goed partij geven aan de thuisploeg. Nadat Ritchie Bosma de score had ge opend, bepaalde Marnix Schieman de ruststand op 2-0. Ook in de tweede helft was Philippine superieur, hetgeen op het scorebord tot uitdruk king kwam door twee treffers van Edwald Martijn. Noormannen-Walcheren 1-6: De Vlissingers namen door de ze overwinning duidelijk re vanche voor de 3-6-nederlaag op eigen veld eerder dit sei zoen. Bij rust stond de thuis ploeg die met veel invallers speelde op een 0-1-achter- stand door Edward Laarman. In de tweede helft liep Walche ren verder uit door doelpunten van Imke Kuyper, Ferry Alf- ons en Björn Rönde (3x). Voor Noormannen scoorde Jose Candeias bij 0-4 tegen. Zeelandia-Koewacht 2-2: De thuisploeg was technisch be ter dan het verdedigend spe lende Koewacht. Michel Carol schoot Zeelandia vanuit een strafschop op voorsprong. Lang nagenieten konden de Midelburgers niet, want drie minuten later maakte Rudy Govaert alweer gelijk. Halver wege de tweede helft schoot Piet Baan uit een vrije trap de thuisploeg opnieuw op voor sprong. Het duel kreeg hierna een rommelig karakter. In de laatste minuut bracht Danny Vlassenrood de gasten vanaf de strafschopstip langszij. Oostburg-Graauw 1-0: Met nul punten na de eerste dertien Henk Wielemaker van Noormannen (zwarte broek) wordt fel op de huid gezeten door een speler van Walcheren. Noormannen verloor kansloos met 6-1. foto Lex de Meester wedstrijden leek Oostburg de zekere degradant in de vijfde klasse, waar maar een ploeg het volgend jaar een klasse la ger mag gaan proberen. Giste ren kwam het team van Ivo Wouters al in de achtste mi nuut door een eigen doelpunt van Graauw op voorsprong. In een verder gelijkopgaand duel met kansen voor beide teams bleef deze stand gehandhaafd, en mag Oostburg zowaar nog enigszins hopen op het afwen den van de degradatie. Lewedorpse Boys-Jong Am- bon 2-1: Na een kwartier werd het 1-0 door Edwin Caljouw. Jong Ambon nam hierna het initiatief in handen, hetgeen leidde tot de gelijkmaker van Jason Pattiasina in de 35e mi nuut. Ook in het begin van de tweede helft lag het initiatief nog bij de gasten, maar toen dit niet leidde tot doelpunten, kwam het duel langzaam maar zeker weer in evenwicht. Mar cel Rooze werd matchwinnaar voor de thuisploeg. Aardenburg-Hulsterloo 2-2: Aardenburg was beter en leek bij rust en leek door twee doel punten van Robbie van de Wynckel met een 2-0-voor- sprong te gaan rusten. Uit een van de eerste aanvallen van Hulsterloo scoorde Ben Mayu- tu kort voor rust echter tegen, 2-1 halverwege. Vijf minuten na de tweede helft schoot Ste- fano de Vos zijn ploeg weer langszij. Aardenburg drong hierna nog wel aan, maar kwam niet tot scoren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 15