schilders jn-cfsUUer CZjt- IbLLSftrf fér iM) emulsion holland bv secretaresse m/v (voor 20 uur per week) (iBWËRll Financieel administratief medewerk(st)er HANSE STAALBOUW B.V. (iBÖMWil Productie-coördinator DIRECTEUR m/v LEERKRACHT m/v 46 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 27 FEBRUARI 1999 Emulsion Holland B.V. is gevestigd te Zierikzee en maakt emulgatoren voor de levensmiddelenindustrie. Deze emulgatoren worden toegepast in tal van levens middelen zoals chocola, ijs, brood enzovoort. Het bedrijf in Zierikzee, dat ongeveer 10 medewerkers telt, verzorgt zowel productie als verkoop van emulgatoren. Emulsion Holland B.V. is een internationaal opererend bedrijf. Onlangs is een vacature ontstaan voor de functie van: De functie Samen met een collega secretaresse werkt u ondersteunend voor de directeur en de bedrijfsleiding van Emulsion Holland. Uw afwisselende functie zal bestaan uit het voeren van correspondentie (veelal in het Engels), waarbij u regelmatig aan de hand van summiere gegevens zelfstandig brieven opstelt. Daarnaast behoren werkzaamheden met betrekking tot de boekhouding en de export-administratie tot uw taak. Tevens zult u de binnenkomende telefoongesprekken opvangen en indien mogelijk afhandelen. Het functie-profiel Om deze veelzijdige, afwisselende functie goed te kunnen vervullen verwachten wij dat u in het bezit bent van een HAVO/VWO-diploma aangevuld met een secretaresse opleiding (bijvoorbeeld Schoevers of MEAO). Uw beheersing van de Nederlandse en Engelse taal (schrijven en spreken) dient perfect te zijn. Naast een meerjarige ervaring als secretaresse denken wij dat enige ervaring met (export)administratie noodzakelijk is. Uiteraard zijn uw vaardigheden in het werken met tekstverwerking en spreadsheet computerprogramma's zeer goed ontwikkeld. Tijdens afwezigheid van uw collega bent u bereid om tijdelijk fulltime te werken. Wanneer u verder ook nog accuraat en stressbestendig bent en over een gezonde dosis humor beschikt dan is deze functie u "op hel lijf geschreven". Interesse? Wij vragen u uw sollicitatiebrief met e.v. binnen twee weken te richten aan Emulsion Holland B.V., ter attentie van mevrouw B. van Wingen, personeelsmanager, per adres: Postbus 9. 4300 AA ZIERIKZEE. Voor nadere informatie over de functie-in hóud kunt u contact opnemen met mevrouw E. Joosse, secretaresse, telefoon 0111-413316. Kantoren Brunssum Geleen Goes Heerlen Helmond 's Hertogenbosch Kerkrade Maastricht Middelburg Nijmegen Roermond Sittard Tilburg Vaikenswaard Veghel Venlo Vlissingen Weert CZ groep Zorgverzekerin gen is een landelijk werk zame zorgverzekeraar Het grootste deel van de verze kerden is woonachtig in Zuid-Nederland CZ behar tigt de belangen van 1,7 mil joen ziekenfonds- en parti culier verzekerden en is uit voerder van de Algemene Wet Bijzondere Ziektekosten (A WBZ). De jaarlijkse omzet van CZ bedraagt ruim 5 mil jard gulden. De afdeling CZ Klanten service Goes, richt zich volledig op telefonische communicatie met (aspi- rantjverzekerden en relaties van CZ. Zij bestaat uit twee groepen Eén groep van 7 medewerkers kanaliseert het binnenkomende telefoon verkeer op ons algemeen telefoonnummer De andere groep van ca. 20 medewer kers geeft telefonisch advies, beantwoordt vragen, han delt eventuele klachten af en informeert zonodig ande re delen van de organisatie met het oog op administra tieve verwerking van mede delingen en afspraken. Ter versterking van het management van de afdeling Klantenservice zoeken wij een In deze functie geeft u dagelijks leiding aan een team van ca. 20 medewerkers. U stemt de personele bezetting af op het werkaanbod. U legt (productie)resultaten vast. analyseert en rapporteert deze en voert hierover overleg. Door middel van gerichte coaching stuurt u de prestaties van uw team bij Verder zorgt u voor afstemming tussen taken van uw team en die van teams uit andere bedrijfsonderdelen. Daarbij bent u alert op onvolkomen heden in procesgang en dienstverlening. U signaleert, rapporteert en neemt inititieven die bijdragen aan verbetering van producten en proces gang. Ook levert u een bijdrage aan de afstemming van taken en resultaten tussen de afdelingen Klantenservice van andere vestigingen, Wij zijn op zoek naar een initiatiefrijke persoonlijkheid met een HBO denk of opleidingsniveau en basiskennis van algemene managementprincipes. Ervaring in een leidinggevende functie is een pré. Daarnaast beschikken kandidaten over commercieel inzicht, uitstekende communicatieve vaar digheden, analytisch vermogen en creativiteit bij probleemoplossing. Wij bieden u een zelfstandige en afwisselende functie binnen een professionele organisatie die volop in beweging is. Naast een prettige werkomgeving kunnen wij u een prima arbeidsvoorwaardenpakket, als ook goede mogelijkheden voor persoonlijke ontwikkeling aanbieden. Indien u belangstelling heeft voor deze functie, kunt u uw schriftelijke sollicitatie binnen 10 dagen richten aan onze afdeling HRM, t.a.v. de heer P H. Kies, Postbus 4400, 4460 CZ GOES Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer B.C. Bommeljé, afdelingshoofd Klantenservice, telefoonnummer 0113-274572. Een psychologisch onderzoek zal tijdens de afrondende fase deel uitmaken van de selectieprocedure REKEN DAAR MAAR OP. GROEP ZORGVERZEKERINGEN Isover is de grootste isolatieproducent in de wereld en maakt deel uit van de Franse multinational Saint Gobain. Isover B.V. in de Benelux richt zich op verkoop en productie van glasvlies en glaszooi voor thermische en akoestische isolatietoepassingen. Bij Isover B.V. werken 400 medezoerkers, verdeeld over de verkoopkantoren in Capelle a/d IJssel en Brussel en de productielocatie in Etten-Leur. Voor onze productielocatie in Etten-Leur zijn wij op zoek naar een Isover heeft een omzet van bijna 200 miljoen gulden en dat vraagt natuurlijk om een zorgvuldige bewaking van alle geldstromen. I Ter versterking van onze afdeling financiële administratie zijn wij op zoek naar een gemotiveerde collega voor de functie van financieel administratief medewerk(st)er. In eerste instantie zult u belast worden met de crediteurenadmi nistratie van Isover B.V. en haar Belgische zusterbedrijf Isover S.A. Tot uw taken zullen de boekhoudkundige verwerking van alle inkoopfacturen, de administratieve afhandeling van alle onkostendeclaraties ert crediteurenbeheer in de ruimste zin van het woord gaan behoren. Natuurlijk eisen wij voor een dergelijke functie een relevante opleiding, bijvoorbeeld MEAO BE/BA of Moderne Bedrijfs Administratie. Ervaring binnen de genoemde taakgebieden is een voordeel, met name als deze ervaring is opgedaan in een bedrijf van vergelijkbare omvang. Kennis met het rekenprogramma Excel is een pré en ervaring met SAP R/3 zou fantastisch zijn. Wij bieden: Een zeer interessante, veelzijdige en verantwoorde- lijke functie met veel ruimte voor eigen inbreng binnen een enthousiast team dat gericht is op resultaten. Tevens kunt u rekenen op een passend opleidingsprogramma en een goed pakket arbeidsvoorwaarden. Bij gebleken geschikt heid zijn er zowel binnen Isover B.V. als binnen de groep Saint Gobain doorgroeimogelijkheden. Uw schriftelijke sollicitatie inclusief C.V., kunt u binnen 10 dagen na verschijningsdatum richten aan de heer E. Michels, I'ersoneelsadviseur, Parallelweg 20, 4878 AH Etten-Leur. Voor meer informatie kunt u de heer L. Voogt (hoofd financiële admi nistratie) bellen: tel. (076) 50 80 272. is een bedrijf dat zich in hoofdzaak bezig houdt met het produceren en plaatsen van complete bedrijfshallen in zowel de agrarische als de in dustriële sector door geheel Zuid-West Nederland. In verband met toenemende werkzaamheden hebben wij per direct plaats voor een: WERKVOORBEREIDER-PLANNER wiens functie de volgende werkzaamheden omvat: het in nauw overleg met bedrijfsleiding inplannen van de diverse werken en het verzorgen van de langere termijnplanningen en deze actueel houden. het aan de hand van de gemaakte planning, de diverse fases, zoals teken werk, bestellingen, onderaanneming, enz., zodanig coördineren, zodat deze tijdig worden uitgevoerd. het verzorgen van verdere voorkomende werkzaamheden met betrekking tot het voorgaande. 1 1 Voor deze functie denken wij aan iemand die: ervaring heeft in de (staal)bouw of in een soortgelijke functie beschikt over goede contactuele eigenschappen zelfstandig kan werken over voldoende motivatie beschikt woonachtig is in de regio Wij bieden u een prettige werksfeer, afwisselend werk en een salariëring welke overeenkomt met de aard van de functie. Indien u nog vragen heeft mbt. deze functie kunt u deze telefonisch richten aan ons bedrijf t.a.v. personeelszaken. Uw sollicitatie gaarne handgeschreven richten aan: HANSE STAALBOUW B.V. De Weel 13 4306 NV Nieuwerkerk Schildersbedrijf BOOGAARD 'schiboo' M l-l B H Ef. A ERXEJfiSCKtOERS- V Schildersbedrijf Boogaard werkt met ca. 20 krachten in de utiliteits bouw en onderhoud. Wegens uitbreiding van het opdrachtenpak ket zijn wij voor een duurzaam dienstver band op zoek naar Vaardigheden: gezel of opleiding daartoe collegialiteit en klantvriendelijkheid vinden wij belangrijk WA* diploma en/of opleiding praktijkopleider. Wij bieden: goede werksfeer afwisselend werk prima salaris 'mogelijkheid tot spaarregeling Schriftelijke sollicitaties aan: SCHILDERSBEDRIJF BOOGAARD Molenwater 69, 4331 SE Middelburg Isover is de grootste isolatieproducent in de wereld en maakt deel uit van de Franse multinational Saint Gobain. Isover B.V. in de Benelux richt zich op verkoop en productie van glasvlies en glaswol voor thermische en akoestische isolatietoepassingen. Bij Isover B.V. werken 400 medezoerkers, verdeeld over de verkoopkantoren in Capelle a/d IJssel en Brussel en de productielocatie in Etten-Leur. Voor onze productielocatie in Etten-Leur zijn wij op zoek naar een Een spilfunctie in een boeiende productieomgeving Algemene verantwoordelijkheid: De betrokkene bekleedt een staffunctie voor het hoofd productie glaswol binnen een afde- medewerkers. De pro- I ling van ongeveer i ductie-coördinator instrueert, begeleidt en ondersteunt de ploegchefs en de medewerkers in de ploegen en coördineert werkzaamheden die boven de ploegen uitstijgen. Belangrijkste taken: De productie-coördinator zal zijn bijdrage leveren aan het zo effectief en efficiënt mogelijk functioneren I van de afdeling. Naast trouble-shooting met betrekking tot installaties draagt hij/zij zorg voor de optimale instellingen van de diverse installaties aan onze productielijnen. Mede aan de hand van deze instellingen stelt hij/zij bedie ningsinstructies samen. Door middel van informatie uit diverse systemen en het afdelingshandboek stelt hij/zij productierap portages samen en initieert hij/zij voorstellen ter verbetering van het productieproces. Diverse planningen (-personeel, afval stromen) en de opvolging daarvan zijn enkele van de arbeid- intensieve taken die tot zijn/haar werk zullen behoren. Eigenschappen: Wij vragen van u een relevante opleiding. Hierbij gaan de gedachten uit naar een MTS opleiding of een I afgeronde VAPRO-C opleiding. Deze functie vereist ook een flinke ervaring opgedaan in een industriële omgeving. Gedacht wordt aan een kandidaat die naast proces- technische ook bewezen organisatorische kwaliteiten heeft en helder communiceert met medewerkers op alle niveaus. Een voorwaarde om deze functie uit te oefenen is een maximale betrokkenheid. Dit komt onder meer tol uitdrukking in het ont plooien van eigen initiatieven en de bereidheid mee te lopen in consignatiediensten. Wij bieden: Een zeer interessante, veelzijdige en verantwoorde lijke functie met veel ruimte voor eigen inbreng binnen een enthousiast team dat gericht is op resultaten. Tevens kunt u rekenen op een passend opleidingsprogramma en een goed pakket arbeidsvoorwaarden. Bij gebleken geschikt heid zijn er zowel binnen Isover B.V. als binnen de groep Saint Gobain doorgroeimogelijkheden. Uw schriftelijke sollicitatie inclusief C.V., kunt u binnen 10 dagen na verschijningsdatum richten aan de heer E. Michels, Personeelsadviseur, Parallelweg 20, 4878 AH Etten-Leur. Voor meer informatie kunt u E. van Dijk, hoofd productie glaswol, bellen: tel. (076) 5080236. o e- av*9e De Vereniging voor het Protestants Christelijk Onderwijs Schouwen-Duiveland omvat vijf scholen voor christelijk basisonderwijs op vijf verschillende dorpen De scholen hebben in totaal 450 leerlingen. Het bestuur zoekt voor de Helcherseeschool in Scharendijke m.i.v. 1 augustus 1999 een De Helcherseeschool is de enige basisschool in Scharendijke en heeft een open karakter. Op dit moment zijn er 100 leerlingen. Het team bestaat uit 6 leerkrachten. Veel ouders hebben een aandeel in de activiteiten in en om de school. Wij zoeken iemand die: - bewust kiest voor het protestants christelijk onderwijs - naast directietaken ook lesgevende taken wil vervullen - affiniteit heeft met ervaringsgericht onderwijs - een open houding heeft naar leerlingen, ouders, team, schoolcommissie en bestuur - bereid is mee te denken over de ontwikkelingen binnen het management op korte en lange termijn - in het bezit is van het diploma 'Schoolleider Primair Onderwijs' of bereid om deze opleiding te volgen. Tevens zoekt het bestuur een - in een tijdelijke betrekking tot en met 09-07-'99 - inzetbaar in midden- en bovenbouw - 12 uur per week. Schriftelijke sollicitaties kunt u voor 16 maart 1999 richten aan het secretariaat van de vereni ging. Mevr J. Kristelijn, De Lei 31,4318 ED Brouwershaven Informatie: - De heer H. Bout. directeur Tel.: 0111-672134 (school) 0111-671366 (pnve) Mevr. N. G. van Vliet, voorzitter schoolcommissie Tel.: 0111-671553.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 46