oranjewoud OOSTFUil vestigingsmanagers m/v Ieursbaan Grondwerker m/v Relatieburo Relatie Vriendschap CONSULENT(ES) beleidsmedewerker onderwijs (m/v) vestigingsmanager m/v zelfstandig elektromonteur REDERIJ IJKHUIZEN mulfcac interieuradviseur m/v ie F- K EEN uit bsjprzenden, dus praat i k met 'n ingenieur die duizenden banen kent 44 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 27 FEBRUARI 1999 Je weet dat elke klant weer eigen interesses heeft Cliëntadviseur m/v Als je zélf een winkel binnenloopt, wil je ook goed geholpen worden. Omgekeerd doe je dat dus ook naar je eigen klanten. Met die instelling heb je een prima basis om cliënt adviseur bij Rabobank Schouwen- Zierikzee te worden. Tijdens een inwerkperiode leer je alles over de producten die je gaat verkopen: voor betalen, sparen, lenen en ver zekeren. Zodat je op elke vraag van klanten het juiste financiële antwoord weet te vinden. Je ver plaatst je gemakkelijk in hun situ atie, kunt goed luisteren, bent alert op elke mogelijkheid om iets extra's te betekenen. En legt snel een prettig contact. Adviseren en verkopen, als dat je goed ligt, kun je bij ons aan de slag. Nu verwachten we niet datje direct alle benodigde kennis in huis hebt. We verwachten wel dat je je snel ontwikkelt tot allround advi seur. Om te beginnen door gerichte stu dies te gaan volgen. Bij de Rabobank bieden we uitstekende faciliteiten daarvoor. Uiteraard zijn er ook altijd nog je collega's waar je op terug kan val len. In onze bank is de cultuur gericht op samenwerken, met klan ten en met elkaar. Ben je zelf ook van nature een teamplayer, dan zul je de Rabobank een stimulerende werkomgeving vinden met een prettige dynamische sfeer. Vanzelfsprekend zijn onze arbeids voorwaarden uitstekend. Als basis voor deze functie denken we aan een MBO-opleiding. en enkele Rabobank Schouwen-Zierikzee jaren verkoopervaring, zodat je weet wat een klantgerichte instel ling inhoudt. Meer informatie over de functie van cliëntadviseur kun je krijgen van mevrouw B.S.L.D.H. van de Pas, segmentmanager Cliënten Advies, telefoon (0111) 418 504. Stuur je sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen naar Rabobank Schouwen-Zierikzee, t.a.v. de heer G.B. Beltman, algemeen directeur, Postbus 28,4300 AA Zierikzee. is op zoek naar gemotiveerde voor de regio Zeeland-Brabant en Limburg op freelance basis Profiel: goede communicatieve vaardigheden flexibiliteit zelfstandigheid leeftijd min 30 jaar in bezit van auto en telefoon Wij bieden: een terdege opleiding een goede financiële vergoeding Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Relatieburo Relatie Vriendschap t.a.v. L. Wolters, Postbus 206, 4730 AE Oudenbosch Voor de afdeling Uitvoering in ons rayon Zeeland zoeken wij op korte termen een 'Oranjewoud' is een veelzijdig ingenieurs bureau met vestigingen in heel Nederland. De afdeling Uitvoering realiseert projecten op het gebied van wegen, rioleringen, saneringen, groen- en vrijetijds- voorzieningen. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Canen Scheermeijer, telefoon (0113) 21 29 33. voor het verrichten van werkzaamheden op het gebied van groenonder houd en civieltechnisch werk. (vac.nr. 99-6-02) Uw sollicitatie Geïnteresseerd"7 Richt dan binnen 14 dagen uw schriftelijke sollicitatie aan: Ingenieursbureau 'Oranjewoud' B V Afdeling Uitvoering Westsingel 58 4461 DM GOES Op Goeree-Overflakkee ligt de gemeente Oostflakkee. Deze gemeente is met 10.746 hectare qua grondoppervlak een van de grootste gemeente van Zuid-Holland De gemeente omvat de dorpen Achthuizen, Den Bommel, Ooltgensplaat en Oude-Tonge en telt 10.000 inwoners. Er bestaan goede wegverbindingen met de Randstad (Rotterdam ligt op zo'n 40 kilometer). Zeeland en West-Brabant Het gemeentehuis is gevestigd in Oude-Tonge. De gemeentelijke organisatie bestaat uit drie sectoren: Grondgebiedzaken, Maatschappelijke Aangelegenheden en Middelen. De sector Maatschappelijke Aangelegenheden omvat drie taakgebieden, te weten Sociale Zaken, Welzijn Onderwijs en Burgerzaken. Voor het bied Welzijn Onderwijs zijn we op zoek naar een Functie-inhoud - het ontwikkelen en ondersteunen van het gemeentelijk onderwijs beleid namens het bevoegd gezag van het openbaar onderwijs - het ontwikkelen en ondersteunen van lokaal beleid in nauwe samenwerking met de scholen en schoolbesturen - het uitvoeren van taken in het kader van volwassenen-educatie - het zorgdragen voor de personeelszaken van het openbaar onder wijs - het mede ontwikkelen en invullen van het WSNS-beleid. In de gemeente bevinden zich acht basisscholen, waarvan drie openbare basisscholen. Functie-eisen - hbo-niveau, bij voorkeur op onderwijskundig gebied - ervaring op het gebied van het gemeenschappelijk onderwijsbeleid - goede communicatieve eigenschapen - gevoel voor bestuurlijke verhoudingen. Salaris Afhankelijk van opleiding en ervaring vindt benoeming plaats in het functieniveau, salarisschaal 10, maximaal f. 6.572,- bruto'per maand bij een volledig dienstverband. De gemeente kent een flexibele invulling van de 36-urige werkweek. De mogelijkheid voor kinderopvang is aanwezig. Informatie en sollicitatie Informatie over het werkveld kunt u inwinnen bij mevrouw L Verwijs, medewerkster van het taakgebied Welzijn Onderwijs. Vragen over de procedure kuntu stellen aan de heer A.J. Rakers van het taakgebied Personeel, Organisatie Voorlichting, telefoon (0187) 642200. Uw sollicitatie kunt u binnen veertien dagen na het verschijnen van deze advertentie zenden aan burgemeester en wethouders van Oostflakkee. postbus 75, 3255 ZH Oude-Tonge. Acquisitie naar aanleiding v gesteld. i deze advertentie wordt niet op prijs Content Uitzendbureau is een landelijke dienstverlener gespecia liseerd in uitzending, detachering, werving selectie en loopbaan begeleiding. Content heeft een goede marktpositie en is met name sterk in het leveren van office-, callcenter- en automatiseringspersoneel. Naast onder andere de opleidingsinstituten Schoevers, Info Opleiders en InterCollege maakt Content Uitzendbureau deel uit van de beursgenoteerde Content Beheer Groep. Content groeit. Voor onze nieuwe vestiging in Terneuzen zoeken wij een De baan. U bent verantwoordelijk voor uw (eigen) vesti ging en geeft dagelijks leiding aan twee of meer (senior) uitzendconsulenten. Als leidinggevende stelt u samen met uw team kwartaal prognoses op en realiseert u het vestigingsjaarplan en de omzetdoelstelling. Door het creëren van een optimaal werkklimaat brengt u het beste in uw medewerkers en uzelf'naar boven. U bent ver antwoordelijk voor de begeleiding, coaching en verdere ontwikkeling van de (senior) uitzendconsulenten op uw vestiging. Acquisitie en relatiebeheer vormen een belang rijk deel van uw takenpakket. U bent commercieel en inventief in het op maat combineren van diensten uit het fullservicepakket van de Content-groep. Zelf denken wij dat minimaal vier jaar werkervaring in bij voorkeur de commerciële dienstverlening onmisbaar is. U hebt door middel van relatiebezoek aantoonbare acquisitieresultaten behaald. Eveneens beschikt u over minimaal twee jaar leidinggevende ervaring. Man of vrouw maakt ons uiteraard niet uit, als u maar een afge ronde hboopleidmg heeft. Daarnaast bent u onderne mer, pionier en een natuurlijk leider. Organisatiecultuur. Content is niet in een zin te omschrijven. Toch is er een aantal kenmerken dat vesti gingen en medewerkers met elkaar verbindt Voorbeelden van deze kenmerken zijn: professionaliteit, enthousiasme en marktgerichtheid. Ons aanbod. Naast een goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een bedrijfsauto, winstdeling, spaarloonregeling en 9% vakantiegeld, bieden wij ook de mogelijkheid om door te groeien. Om opeen volgende stappen te kunnen zetten, bieden wij goede begeleiding in de vorm van in- en externe opleidingen op het commerciële vlak en vaardigheidstrainingen op het gebied van communicatie en management. Reageren? Richt uw brief met motivatie en volledig CV aan de heer H. Breeuwer, Content Beheer, Afd. P&0, Postbus 330, 2501 CH Den Haag. Wilt u tevens aan geven welke standplaats uw voorkeur heeft? Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Wij horen graag van u! ONDERHOUD NIEUWBOUW RENOVATIE DATANETWERKEN GLASVEZELNETWERKEN Clijverstraat 14a Tel. 0118-430808 4381 PW Vlissingen Fax 0118-416315 l.v.m. uitbreiding van de werkzaamheden zijn wij op zoek naar een in bezit van rijbewijs. Sollicitaties richten naar bovenstaand adres, t.a.v. dhr H. L. Geense Wij verzorgen rondvaarten, bedrijfsfeesten, bruiloften op het water. Voor onze dagpassagiersschepen vragen wij Matroos/motordrijver m/v Serveersters/kelners m/v (ook vakantiekrachten) Functie-eisen: Dienstverlenende inslag Goede contactuele vaardigheden Leeftijd: 20 jaar. Gaarne uw schriftelijke reacties op onderstaand adres: Burg. v.Woelderenlaan 2 4382 CM Vlissingen tel.: 01 18-419367 Werktuigbouwkundig Tekenaars Multec zoekt voor productiebedrijven en inge nieursbureaus in de regio West-Brabant, Werktuigbouwkundig Tekenaars. U heeft affini teit met geautomatiseerd tekenen, u werkt zelf standig en nauwgezet en u bent bereid eventu ele aanvullende cursussen te volgen. Het betreft zowel projectmatig als vast werk. Een contract bij Multec behoort tot de mogelijkheden. Contactpersoon. De heer ing. M.M.P.C. van der List. Software Ontwikkelaars Multec zoekt voor een opdrachtgever, die gespecialiseerd is in de tools en databases van Informix, Software Ontwikkelaars voor de regio West-Brabant. U heeft affiniteit met soft ware ontwikkeling gerelateerd aan databases. U heeft een HBO werk- en denkniveau en een opleiding in een relevante richting. Een vast dienstverband behoort tot de mogelijkheden. Contactpersoon. De heer M. de Loose. Project Engineer Data- en Telecommunicatie Multec zoekt voor een opdrachtgever in de regio West-Brabant een Project Engineer data- en telecommunicatie. U wordt belast met het volledig zelfstandig behartigen van engineerings- en calculatie werkzaamheden. U heeft een HBO werk- en denkniveau, kunt projectmatig werken en bent klantgericht. Een vast dienstverband behoort tot de moge lijkheden. Contactpersoon. De heer M. de Loose. Bouwkundig Tekenaars Multec zoekt Bouwkundig Tekenaars voor aannemers, ingenieur-adviesbureaus en pro ductiebedrijven in de regio West-Brabant. U heeft een bouwkundig diploma en enige tot ruime ervaring met geautomatiseerd tekenen. Het betreft zowel projectmatig als vast werk. Contactpersoon. De heer ing. M.M.P.C. van der List. Je hebt een hogere technische opleiding, op HBO of universitair niveau en je hebt duidelijk omschre ven ideeën wat je daarmee wilt. Of je wilt precies weten watje daarmee kunt. Met wie moetje gaan praten? Bij Multec worden ingenieurs geadviseerd door ingenieurs over hun carrièreplanning; je praat daarbij niet alleen met iemand die jouw vakgebied kent, maar ook je carrièremarkt. Bedrijven gaan voor hun werving en selectie namelijk graag met Multec in zee, .omdat een technisch opgeleide bemiddelaar naar twee partijen toe, bedrijf en werknemer, beter werkt. Zo tellen wij onder onze relaties zowel de top van het Nederlandse bedrijfs leven, als ervaren en startende ingenieurs. Bespreek jc wensen met de Multec adviseur. Hij brengt alle mogelijkheden die jij met jouw achter grond hebt in kaart. In concreto: we hebben een interessante baan voor je of we zoeken er één. Multec maakt deel uit van Brunei International, sinds juni '97 beursgenoteerd. Multec Breda Van Coothplein 43-47 4811 ND Breda tel. 076-5214554 EXCLUSIEF VOOR INGENIEURS bas mar de jager in kapelle (zeeland) is specialist in modern wonen in de showroom (2500 m2) zien klanten uit nederland en belgie top-col- lecties meubelen en stoffering (denk daarbij aan onder andere cassina interlübke, montis wij zoeken een: welk profiel past bij deze functie9 opleiding binnenhuisarchitect of gelijkwaardig niveau in staat om op hoog niveau te adviseren gevoel voor ontwerp, kwaliteit en kleur affiniteit met het topsegment in meubels en stoffering vaardig in schetsen en tekenen leeftijd: 22-35 jaar wat mag u van bas mar de jager verwachten?: u krijgt een gedegen opleiding en begeleiding (vaktechnisch en commercieel u maakt deel uit van een collegiaal team u werkt bij een toonaangevend bedrijf in de branche is dit de vacature die bij u past?: dan zien wij graag uw sollicitatiebrief, voorzien van uw curriculum vitae, tegemoet op onderstaand adres bas mar de jager bv postbus 19, 4420 aa kapelle kerkplein 57, 4421 ab kapelle telefoon 0113-343810 fax 0113-341006 Arbo^Un De arbodienst Arbo Unie Zeeland en de Gezonde Zaak, een centrum voor training en therapie, zijn gehuisvest in een gezamenlijk bedrijfs pand in Middelburg. Voor Arbo Unie Zeeland is dit de hoofdvestiging met de directie, facilitaire diensten en alle kerndisciplines. De Gezonde Zaak heeft in het pand drie sportzalen waar de diverse bewegingsprogramma's voor zowel bedrijven als particulieren wor den uitgevoerd. Daarnaast vindt in Middelburg ook de gehele leden administratie en financiële administratie van de Gezonde Zaak plaats. Voor de gezamenlijke receptie van beide organisaties zoeken wij een medewerker receptie/administratie (m/v) De functie De nieuwe medewerker bedient de telefooncentrale van beide orga nisaties en is het aanspreekpunt voor bezoekers en belangstellenden. Daarnaast verzorgt hij/zij de ledenadministratie van de Gezonde Zaak en regelt afspraken voor de leden. Als zodanig bepaalt hij/zij mede het gezicht van beide organisaties. De functie wordt op wisselende tijden vervuld in een werkweek van 36 uur. De werktijden liggen tussen 8.00 uur en 18.00 uur en incidenteel 's avonds. Uw profiel Afgeronde opleiding MEAO be/ba of vergelijkbare opleiding. Kennis van MS Office. Ons aanbod De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor Arbo- en Bedrijfsgezondheidsdiensten van Arbo Unie Nederland. Salarisindicatie: 2.700,- bruto per maand. De pensioenvoorzieningen zijn ondergebracht bij het PGGM. Plaats van tewerkstelling is Middelburg. Uw sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken na het ver schijnen van deze advertentie richten aan Arbo Unie Zeeland, t.a.v. de heer J.A. van der Maden, hoofd Personeelszaken, postbus 7128, 4330 GC te Middelburg. Voor nadere informatie kunt u bellen met de heer P.J. van Eikeren, hoofd Algemene Zaken, telefoon 0113 -8867 03. -"te. MULTEC IS MET 30 VESTIGINGEN ACTIEF OP DE ARBEIDSMARKT VOOR HOGER TECHNISCH PERSONEEL. MULTEC WERFT EN SELECTEERT. DETACHEERT EN ZENDT UIT MULTEC IS ONDERDEEL VAN BRUNEL INTERNATIONAL N V E-MAIL DELFT0MULTEC NL, INTERNET HOMEPAGE H TT P W W WM U LT E C N L - MULTEC IS ISO-9001 GECERTIFICEERD MULTEC, OUDE DELFT 1 82, 261 1 HH DELFT. TEL.: 01 5-2143240

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 44