Luctor en Zaamslag onderuit PZC Graeve Jan Trofee minder in trek Max Korting slaat aanval Premiere af Koploper Qutility met de schrik vrij sport 18 Opnieuw verlies korfballers Goossen strandt op Belgische overmacht in trimloop van Koewacht Dubbelslag Swagemakers in volleybal Sas van Gent uitslagen Terneuzense schakers slepen punt uit vuur Anthony van Assche wint turnbokaal Heerenveen maandag 8 februari 1999 de Zeeuwse basketbalcompeti- door Wim de Vos tie een kleine nederlaag tegen Marathon. In Vlissingen werd KOEWACHT - Eric Goossen met 62-59 verloren. Schelde- bleek zaterdag niet opgewassen sport 3 behaalde een knappe 58- tegen een overmacht aan Belgi- 45-overwinning op de reserves sche deelnemers tijdens de Ber- van BV Souburg. laereloop in Koewacht. De atleet van Scheldesport uit Ter- Marathon-Scheldesport 1 62- neuzen kon na de eerste scher- 59: Scheldesport kende een goe- mutselingen alleen aansluiten de start en nam in de dertiende bij de lopers die streden om de minuut een 19-9-voorsprong. tweede plaats. Die marge werd nog voor de rust De Belg Steven de Vlieger was toen echter al lang en breed aan zijn lange en eenzame solo door de polders rond Koewacht be gonnen. Met een riante voor sprong bereikte hij de aankomst nabij Sportpark Berlaere in Koewacht. Bij de vrouwen was de Belgische Lut de Clerck de sterkste. Ondanks het feit dat een groot aantal atleten zaterdag èls rust dag had uitgekozen als aanloop naar de halve marathon van Ca- dzand-Bad, kreeg de Berlaere- loop een recordaantal deelne mers aan de vertreklijn. Meer dan tweehonderd lopers en loopsters kwamen een borst- nummer afhalen, waarbij voor al de grote belangstelling voor de jeugdloop opviel. Ook de langste afstand (twaalf kilometer) kreeg een goed en vooral sterk deelnemersveld. Dat veld bestond voornamelijk uit Belgische lopers die de wed strijd helemaal beheersten. Al leen Eric Goossen slaagde erin om mee voorin te strijden. Na- dat Steven de Vlieger kort na he' vertrek alleen op avontuur waj gegaan, kon de Terneuzenaaj aansluiten bij de Belgen Rudt Willems en Dirk van de Velde De Vlieger werd niet meer be- dreigd en Goossen zag later ooi Willems weglopen op weg naai de tweede plaats. Met Van dt Velde kon hij tot de aankoms gelijke tred houden. In de spuit werd hij echter geklopt dooi zijn opponent. Met zijn vierdt plaats eindigde was Goossen d« enige niet-Belg binnen de eerst* tien van de uitslag. Ongenaakbaar De Belgische Lut de Clerck wa. bij de vrouwen ongenaakbaai Zij won met overmacht voor Terneuzense Annet Hei j man et Trees Vermeersch uit Sas var Gent. De strijd over acht kilo meter werd bij de mannen wonnen door de Belg Freddj van Eynde en bij de vrouwe door zijn landgenote Carine vat Hulle. Kurt Vanhaverbeeke was d; snelste bij de mannen op de vie kilometer. Bij de vrouwen de zege op die afstand naar Eri ca Broekman uit Koewacht, door Jan Roovers TERNEUZEN - Voor de tweede keer op rij bleven de Zeeuws- Vlaamse korfbalploegen met le ge handen achter. Luctor ver loor bij Stormvogels (15-10) en Zaamslag ging onderuit tegen Scheldevogels (9-7). BKC was vrij. Stormvogels-Luctor 15-10: Een verdiende overwinning voor Stormvogels. De ploeg was in de heenwedstrijd maar net versla gen (18-17). maar had toen al la ten zien over een goed vrouwen viertal te beschikken. Sindsdien koesterde Stormvogels revan chegedachten. die zaterdag vol komen werden ingelost. Stormvogels kreeg het iets gemakkelijker dan verwacht, omdat de bezoekers zonder aan voerster Yvonne Wisse (ge kneusde ribben) en Monique Dellebeke (wintersport) binnen de lijnen kwamen en met top scorer Werner de Rooy op de bank begonnen. In een vrijwel gelijkopgaand duel liep Luctor van start tot finish achter zijn door Aector Dooms HULST - In de eerste klasse van het zaalvoetbal in Zeeuws- Vlaanderen heeft Max Korting de aanval op de toppositie af geslagen. De koploper won de topper tegen Premiere/ Zaman Sport met 4-3, waardoor de kloof is vergroot tot zes punten. GTI vormt nu de grootste be dreiging voor de ploeg uit Kloosterzande. In Den Dullaert in Hulst kwam de wedstrijd pas in de tweede helft goed op gang. Max Kor ting had bij de rust een 1-0- voorsprong genomen door Joep Fruseh. Marco Ottjens scoorde 2-0, waarna Maarten tegenstander aan. Na 12-10gin- gen de Terneuzenaren in de slot minuten mentaal onderuit. Van die zwakke instelling maakte Stormvogels gebruik om bij 14- 10 de wedstrijd te beslissen. Scores Stormvogels: Angela Melis. André Theune. Jan Theune, Robert van Sluijs 3. Anita van Vaardegem Jan van Vaardegem en Marianne Verhulst 1 Scores Luctor: Danny Hamelmk 3. Mirjam Simons. Carlo Hamelink 2. Sandra de Doelden Ellen Wisse en Marjolein Dunnk 1 Scheldevogels-Zaamslag 9-7: Tot ieders verrassing toonde Zaamslag zich in deze wedstrijd de betere ploeg. Maar evenals in de acht voorgaande duels bleek ook nu scoren weer het grote manco. Scheldevogels had daar minder moeite mee en ging dan ook met een geflatteerde 5-1- voorsprong rusten. Pas nadat de thuisploeg zich naar 9-3 had ge schoten. kwam Zaamslag aan vallend in beeld. Te laat, want de achtervolging stopte bij 9-7. Scores Zaamslag: Sjaak Westerbeke 3. Sandra Hamelink 2. Frits van der Peijl. Ernst de Putter 1 Thomas de spanning terug bracht: 2-1. Door twee doel punten van Ed van Bellen leek er bij een 4-1-voorsprong voor Max Korting niets meer aan de hand. Bovendien was derde doelman Bruno Everaert bij Premiere/Zaman Sport gebles seerd uitgevallen. De Hulstenaren lieten het er echter niet bij zitten en ver kleinden via treffers van Peter Bouman en Cees Gabriëls de achterstand tot 4-3. In de slot fase werd er doorlopend druk uitgeoefend op het doel van Max Korting, maar de ei-varen doelman John Ducarmon hield met schitterende reflexen Za man Sport van de gelijkmaker af. Kees Mechielsen-Arrow 1-12: Kees Mechielsen, dat vorige week de koploper nog had ver slagen. liet het tegen Arrow volledig afweten. De ploeg uit Clinge liep bij rust al soepel weg naar een 0-7-voorsprong. Jurgen Ras (4). Michael de Block (3), Michel van de Bosch (3) en routinier Marcel Verdur- men (2) scoorden voor de ploeg uit Clinge. Mark Comelissen redde de eer voor Mechielsen. Morres 2-Vervaet 2-4: Vervaet pakte via treffers van Jochem Schillemans, Ben Kint en Jo chem Vervaet (2) drie kostbare punten. De ploegen waren aan elkaar gewaagd. Toen Moires, waarvoor Patrick Taalman en Maarten Scheerders hadden gescoord, op jacht naar de ge lijkmaker ging, werd een uit braak van Vervaet de thuisclub fataal: 2-4. GTI-Wentzler Pauwels 10-3: GTI blijft in het spoor van lei der Max Korting. Giovanni Verbraeken toonde zijn trefze kerheid door met vijf goals de helft van de productie voor zijn rekening te nemen. De overige doelpunten kwamen op naam van Wilco Broekhoven (2), Wil liam Freijzer (2) en Dennis Jonkheim. Voor Wentzler scoorden Peter Vael, Wim De- laere en René Danckaert. De Gravin-Van Haperen 3-5: Van Haperens surplus aan kwaliteit werd uitgedrukt in doelpunten van Ryan de Regt (3). Hensley Victorina en Bert Wilting. De ploeg uit Westdor- pe werkte hard voor de punten, Basketballers Scheldesport verliezen nipt TERNEUZEN - De basketbal lers van Scheldesport 1 leden in de Zeeuwse basketbalcompeti tie een kleine nederlaag tegen Marathon. In Vlissingen werd met 62-59 verloren. Schelde sport 3 behaalde een knappe 58- 45-overwinning op de reserves van BV Souburg. Marathon-Scheldesport 1 62- 59: Scheldesport kende een goe de start en nam in de dertiende minuut een 19-9-voorsprong. Die marge werd nog voor de rust teruggebracht door de Vlissin- gers. Na de 29-29-ruststand bleef de wedstrijd boeien. Con centratieverlies bij het Terneu zense team leidde tot de neder laag. Marathon haalde binnen een minuut het voordeel uit twee geslaagde driepunters. Scheldesport bleef op een marge van drie punten steken. Uitblin ker Mark Pieters was topscorer met 34 punten. Scheldesport 3-BV Souburg 2 58-45: De collectief sterk spe lende Terneuzenaren bouwden in de tiende minuut de kloof uit tot zes punten: 18-12 In de tweede helft consolideerde de thuisclub de voorsprong, maar dooreen tempoversnelling werd de marge na een kwartier uitge breid tot zeventien punten: 50- 33. Mevo-Voorwaarts 111-40: In Zierikzee werd Voorwaarts naar een kansloze nederlaag ge speeld. Bij de rust was de stand al 55-19 in het voordeel van Me- vo. maar bleef steken op treffers van Gerben Dierickx, Patrick van Dale en Theo Goethals. De Leugenboom-Philippine 6- 5: In de slotfase kon het aan trekkelijke duel nog alle kan ten op. Hubert van den Hemel bezorgde De Leugenboom een 2-0-voorsprong bij de rust. In de tweede helft liep de score op tot 4-1, maar Philippine knok te zich onder aanvoering van Harry Vermeire, die drie keer scoorde, Ostar Dieleman en Jim de Jong terug in de wed strijd: 5-5. In de slotminuut werd Michel Mullaert met zijn tweede doelpunt matchwin naar. Ook Eddie Breepoel en Patrick Mullaert waren trefze ker voor het team uit Hoek. van onze sportredactie SAS VAN GENT - Door twee overwinningen op één avond nestelden de vrouwen van Swa gemakers zich in de recreatieve volleybalcompetitie van Sas van Gent op de derde plaats. Swagemakers wees het laagge klasseerde Esplanada/Philippi- ne met 3-0 terug en won kort daarna met dezelfde cijfers van C-Line. Beide duels vergden weinig krachtsinspanning. Esplanada kreeg in de eerste set een oor wassing 15-0) en sloeg in de res terende twee sets niet meer dan dertien punten bij elkaar: 15-5 en 15-8. C-Line verging het niet veel beter. In een erg eenzijdig duel trok Swagemakers drie keer overtuigend aan het lang steeind: 15-2,15-6 en 15-7. Peters Cleaning handhaafdt zich door een 3-0-overwinnini op Savok/Johan de Block op di tweede plaats. Place du Marchi verraste met een 2-1-zege oj Cerestar. De ploeg uit Philippi ne zegevierde dankzij een nipt* voorsprong (1-0) op het momen dat het tijdsignaal in de derdf set een eind aan de ontmoetinj maakte. Garage Bode haalde in de eerstf klasse bij de gemengde ploegei onverwacht uit tegen C-Line: 3- 0. Een klasse lager moest Gerrit de Jonge een duur punt afstaan aan Jeffrey's (2-1) en wees Gil- derakkers Peters Cleaning mei 2-1 terug. Paardensport van onze sportredactie TERNEUZEN - In het zaalvoet balrayon Terneuzen kwam Qu tility maar moeizaam tot winst. De koploper won ternauwer nood met 3-2 van Witte Bous- sen/de Bruin, de nummer acht van de ranglijst. Een schrale troost was dat Qua lity's concurrenten niet veel overtuigender te werk gingen. Zo was Plantenmarkt/Kota Radja middenmoter Dow 2 maar met 4-2 de baas en kwam ook Bakkerij van Strien tegen Adhanco niet verder dan 3-2. Minder problemen ondervon den De Rooy en Gemeente Ter- neuzen 2. De Rooy versloeg Atoom Boys met 6-3 en Ge meente Terneuzen 2 bracht te gen hekkensluiter Checkpoint de dubbele cijfers op het score bord: 10-5. In de vierde klasse zette De Tri angel het laaggeklasseerde Uni- tron Networks, dat nog altijd op zoek is naar zijn eerste overwin ning, met 14-1 opzij. Hulst - De zaalvoetballers van Necker- mann/Stuntmarkt staan van daag (maandag) voor een lastige opgave. Om bij de beste negen van de eerste competitiehelft te eindigen, moet de ploeg een punt overhouden aan de ont moeting met het op de derde plaats geklasseerde ING. De beste negen teams van de eerste competitiehelft spelen na carnaval een volledige competi tie tegen elkaar. De overige ploegen nemen het eveneens in een hele competitie tegen elkaar op. De laatste stuiptrekkingen van de eerste ronde leverde het vijf de team van ZVH/Morres de eerste overwinning op. De Vle gel werd met 4-3 verslagen. Red's Roadhouse speelde na zes tien overwinningen op rij voor het eerst gelijk. IBB Installaties leek dooreen treffer in de laatste minuut zelfs met de volle winst aan de haal te gaan, maar een strafschop in de slotseconden bracht de koploper alsnog langszij: 6-6. Oostburg Regerend Zavio-kampioen Su permarkt Verhage had de ne derlaag van vorige week tegen koploper Transport Vooruit nog niet verwerkt. Dat bleek uit de zware 6-0-nederlaag van de grootgrutter uit Cadzand tegen De Sikkel. Koploper Transport Vooruit had geen medelijden met Leen- houts. Met een 11-2-nederlaag op zak werd de rodelantaarn drager terug naar Sluis ge stuurd. De lijstaanvoerder uit Breskens kan zich met een voor sprong van tien punten gaan op maken voor het kampioens feest. Elektra 21 blijft na de 4-3-over winning op Sporthuis de Cocq in de race voor de tweede plaats. Sporthuis de Cocq nam een 3-1- voorsprong, maar na rust was Elektra 21 onketend. Ook Groosman/Casuals handhaafde zich in de subtop. De ploeg uit Oostburg won met 4-2 van Rabo Aardenburg/Eede. door Paul van Dijke MIDDELBURG - De schakers van Terneuzen 2 hebben in de ZSB-hoofdklasse met 4-4 ge lijkgespeeld tegen Middelburg 3. Terneuzen 2 heeft daarmee de laatste plaats overgedaan aan Goes 2. Daar had niemand na de dramatische seizoenstart van de Zeeuws-Vlamingen op gere kend. Het schaakteam van Vlissingen bleef aan kop dankzij de 5-3- overwinning op Goes 1. Van de directe achtervolgers won Sou burg 1 met dezelfde cijfers van Goes 2. Landau ging onderuit tegen het tweede team van Mid delburg. Middelburg 3 - Terneuzen 2 4-4: Bij 4-3 in het voordeel van de Zeeuws-Vlamingen was het eindspel van Anton Quakkelaar en Frank de Koeijer uiteindelijk beslissend. Met een pion meer moest Quakkelaar het eindspel zien te winnen Dat leek op zich een hele klus. Tegenstander De Koeijer was echter zo vriende lijk om een paard te laten inslui ten. Daardoor werd het einde van de partij bespoedigd. Beide teams behaalden zodoende een matchpunt. l.R. Lauer-AJ BreukelmanO-1.2. A Quakkelaar - F. de Koeijer 1-0. 3. D. Woliers - O. Gommers 0-1, 4. W. Obbink - M. Bonte 1-0, 5. S. de Nooijer-E. Roose0-1,0 H. Porte-C. Saglam 0-1, 7. S. Sanders -J Breu- kelman 1-0, 8. K. Kabboord-M van Hecke 1-0. Bernadette Solleveld stelt in Axel eindzege in M-klasse veilig door Lucien Roelandt AXEL - In manege Magrette in Axel werden zaterdag de finales gereden van de competitie om de Graeve Jan trofee. In het ver leden was de wedstrijdserie een aansprekend evenement. Een groot aantal combinaties kwam destijds niet aan de bak. omdat het aantal startbewijzen niet toereikend was om aan de aan vraag voor een startbewijs te kunnen voldoen. De tijden zijn echter veranderd. Ondanks de enorme inzet van het bestuur, blijkt hel evenement heel wat minder in trek te zijn dan een aantal jaren geleden. Deson danks was er in de diverse klas sen toch sprake van een span nend slot. In de klasse M was Bernadette Solleveld de beste. Hoewel de amazone uit Kattendijke slechts een van de vier wedstrij den op haar naam schreef, ver zekerde ze zich toch van de eindzege. Evelien Dhont van de Biervlietse Haringruiters deed nog een verwoede aanval. Zij werd voor haar proef met Arusha beloond met 154 pun ten. Dat was acht punten meer dan Bernadette Solleveld met Iron Jack. Dhondt kwam drie punten tekort om Solleveld nog van de leiding te verdringen. Winstpunt Solleveld mocht bovendien niet klagen dat Willemijn Boone niet voldoende wedstrijden achter haar naam had staan om voor de hoofdprijs in aanmerking te ko men. De amazone uit Eede toon de zich ook zaterdag met Tem plar weer duidelijk de beste. Boone reed haar viervoeter in de Axelse manege in de klasse M2 naar het prima totaal van 164 punten. De West-Zeeuws- Vlaamse toonde zich daarmee enkele maten te groot voor haar naaste concurrente Els Koster van de Axelse Oranjeruiters met Kylia, die maar liefst 22 punten achterstand had. Willemijn Boone was ook de enige in de middenklasse die een winstpunt aan haar totaal mocht toevoe gen. Marleen de Vriend regeerde met Neomique als een vorstin in de klasse B. Wie dacht dat het na de promotie naar de klasse L ge daan zou zijn met de heerschap pij van de amazone uit Sluiskil, heeft het mis. Ook in deze klasse bleek zaterdag, ondanks de goe de bezetting, niemand in staat om De Vriend te stoppen. De amazone uit Sluiskil heeft in Neomique een apart paard met toekomstmogelijkheden en weet die buitenkans volledig uit te buiten. De 167 punten, waar mee ze slechts een fractie tekort kwam voor twee bonuspunten, waren ruimschoots voldoende voor het oranje lint. De Vriend bleef hiermee nummer twee Vi- vianne Thijs negen punten voor. Promotie Haar tussentijdse promotie maakte Marleen de Vriend evenwel kansloos voor de eind zege van.de competitie. Die ging naar Carlien Maes met Kelly. De Haringruitercombinatie moest in de laatste wedstrijd welis waar met 157 punten genoegen nemen met de derde plek in het dagklassement, maar de presta ties in de voorgaande drie wedstrijden waren ruimschoots voldoende voor de eindover winning. In de klasse B werd de Graeve Jan Trofee gewonnen door Ilse Roozen van het organiserende Graeve Jan met Levieta. De amazone uit Terneuzen stuurde de merrie in de laatste ontmoe ting met 163 punten naar een eervolle tweede plaats in het dagklassement. Roozen eindig de achter haar clubgenote Mi chelle Morre, die met Levant een puntje meer scoorde. Die prestatie was voor Michelle Morre tevens goed voor het zil ver in het eindklassement. Zij eindigde weliswaar gelijk met Gino van Goethem met Lucky Bov uit Vogelwaarde, maar het resultaat in de finale was door slaggevend voor het eindklasse ment. Axel. Dressuurcompetitie LR en PC Gra ve Jan. Paarden klasse M2: 1 Willemijn Boone/Templar(Biezenr.) 164,2.ElsKos- ter/Kylia (Oranjer.) 142. M1: 1. Evelien Dhondt/Arusha (Haringr.) 154, 2. Berna dette Solleveld/lron Jack (Weelr.) 146, 3. Linda Bezemer/Jersica van het Laerhof (Grave Jan) 141. L: 1. Marleen de Vriend- /Neomique (Oranjer.) 167, 2. Vivianne Thijs/Furona (Luctor et Emergo) 158, 3. Carolien Maes/Kelly (Haringr.) 157. B: 1. Michelle Morre/Levant (Graeve Jan) 164, 2. Ilse Roozen/Levieta (Graeve Jan), Pe pijn de Smet/Liberty (Graeve Jan) en Fe mke de Buck/Argon (Hulst) 163. Eindstand Grave Jan Trofee. Klasse M1/M2: 1. Bernadette Solleveld/lron Jack 453, 2. Evelien Dhondt/Arouscha 451, 3. Els Koster/Kylia 450. L: 1. Carolien Maes/Kelly 499,2. Judith Ridderhof/Asja (Honter.) 479,3. Jeroen Lohman/Wagner (Eenhoornr.) 454. B: 1. Ilse Roozen/Le vieta 491, 2. Michelle Morre/Levant 482, 3. Gino van Goethem/Lucky Boy (Hon ter.) 482. Pony's klasse Z2:1Stefanie de Frel/Jolly HH (Kleppertjes) 190. M2:1Danièlle Sol- leveld/Queeny (Weelr.) 150. M2, cat. DE: 1. Miranda Prins/Juliaantje (Zwinr.) 156. M1,cat. C: I.EIinePauwels/AltosAndan te (Hulst) 143. L, cat. DE: 1. Agneta Ber- tou/Lady's Princess (Haringr164. L.cat. AB: 1. Katie Meyer/Boy (Z-Bev.) 149. B, cat. DE: 1. Michelle Exelmans/Fury (Hulst) 169. B, cat. ABC: 1. Joyce van Campenhout/Mon Ami (Graeve Jan) 168. Eindstand Graeve Jan Trofee. Klasse Z2: 1. Stefanie de Frel/Jolly HH 511. M1/M2: 1. Eline Pauwels/Altos Andante 440. 2. Danièlle Solleveld/Queeny 439, 3. Fieke de Rooy/Pasja 433. L: 1. Agneta Bertou- /Lady Princess 491, 2. Rebecca Behr- /Larnaca 490,3. Katie Meyer/Boy (Z-Bev. 442. B: 1. Peggy Mechielsen/Twilight 498.2. Joyce van Campenhout/Mon Ami 497.3. Anneke de Booy/Pepper 488. Trimlopen 15.25, 5. Heniy Geveraerts (B) 15,3 Vrouwen: 1. Erica Broekman (Koewach 17.58, 2. Marinja Raeijmaekers (Axe 20.07, 3. Marie-Jeanne Weemaes (6 20.33. 500 meter. Jongens: 1. Kevin Dj vid (Zuiddorpe). Meisjes: Cathrien var de Merlen (B). Volleybal Sas van Gent. Recreatieve competitie Vrouwen: Place du Marché-Cerestar 2 (16-14, 10-15, 1-0), Peters Cleaning-Sa vok/Johan de Block 3-0 (15-3, 15-12,1! 6), Esplanada-Swagemakers 0-3 (0-15, i 15,8-15), C Line-Swagemakers 0-3 (2-1S 6-15, 7-15). Gemengd. Eerste klasse: Line-Garage Bode 0-3 (11-15, 12-15,5 15). Tweede klasse: Jeffrey's-Gerrit Jonge 1-2 (4-15,3-15,15-12), Peters Clea ning-Gilderakkers 1-2 (16-17,12-15,7-3' Zaalvoetbal - Koewacht. Berlaereloop. 12 kilometer. Mannen: 1. Steven de Vlieger (B) 37.42,2. Rudy Willems (B) 38.48, 3. Dirk van de Velde (B) 38.58,4. Eric Goossen (Terneu zen) 38.59, 5. Wilfried Bluys (B) 40.11, 6. Ignace Bekaert (B) 40.55, 7. Frank Kieve- rijn (B) 41.17,8. Alexandro Bertolucci (B) 41.38, 9. Jan de Ruyck (B) 41.42, 10. Dirk Christiaens (B) 41.59. Vrouwen: 1Lut de Clerck (B) 47.02, 2. Annet Heijman (Ter neuzen) 48.49,3. Trees Vermeersch (Sas van Gent) 51.10. 8 kilometer. Mannen: 1. Freddy van Eyn de (B) 27.54, 2. Tonnie de Ridder (B) 28.03, 3. Jos de Koek (Kloosterzande) 29.04, 4. Fonny Martens (Koewacht) 30.32, 5. Paul Erades (Koewacht) 31.43. Vrouwen: 1Carine van Hulle (B) 34.42,2. Cindy Mees (B) 36.22, 3. Hester Vink (Westdorpe) 40.18. 4 kilometer. Mannen: 1. Kurt Vanhaver beeke (B) 13.04,2. Nithin Klapwijk (Axel) 13.24, 3. Dennis van de Broeke (Axel) 14.38, 4. Pol van de Vijver (Koewacht) Zeeuws-Vlaanderen. Eerste klasstj Kees Mechielsen-Arrow 1-12, De Leuj genboom-Philippine 6-5, Morres 2-Ve« vaet 2-4, GTI-Wentzler Pauwels 10-3, W Gravin-Van Haperen 3-5, Première/Zij man Sport-Max Korting 3-4. Stand: Ma Korting 16-36, GTI 17-36, De teugel boom 17-31, Première Zaman Sport If 30, Van Haperen 17-28, Arrow 17-25| Morres 2 16-23, Philippine 16-23, DeGra vin 16-21, Kees Mechielsen 17-10, Vff vaet 17-10, Wentzler Pauwels 16-8. Terneuzen. Derde klasse: Adhanco-V/' te Boussen/de Bruin 3-1, Checkpoint-Ge meente Terneuzen 2 5-10, Atoom Boyi- De Rooy 3-6, Plantenmarkt/Kota Rad)» Dow 2 4-2, Bakkerij van Strien-Adhane 3-2, Witte Boussen/de bruin-Qutility 2-i Vierde klasse: Smit Sportprijzen-De Tr angel 2-8, Unitron Networks- Kota Ra<fJ 1-6, Dow3-Broomchemie 7-1, Marman Terneuzen Bonded Stores 5-0 (regl.), 0 Triangel-Unitron Networks 14-1. Sta- den. Derde klasse: 1. Qutility 16-43,1 Plantenmarkt/Kota Radja 16-38, 3. B kerij van Strien 16-33, 4. De Rooy 16-3! 5. Dow 2 16-24, 6. Gemeente 2 16-18," Adhanco 16-15, 8. Witte BousserVd Bruin 16-11, 9. Atoom Boys 16-8, 1! Checkpoint 16-7. Vierde klasse: 1. DeT: angel 15-38, 2. Kota Radja 2 14-36, 3.K stuif/Café Bee 13-22.4. Smit Sportprijze 13-19, 5. Maramra 14-19, 6. Dow 3 13-IS 7. Terneuzen Bonded Stores 13-11,5 Broomchemie 13-9,9. Unitron Networt 14-2. Rayon Hulst: ING Bank-Ros B/Mikro Els tro 6-7, Vlegel-ZHV Morres 5 3-4, Rab. bank-IZV 2 4-2, The Corner-Anker/Schel hout 1-2, ZHV Morres 5-De Zaak 3-i Première Zaman Sport 2-Reizende IV 6-3, Red's Roadhouse-IBB Installaties" 6. De Kroon-Den Dullaert 3-3. Stan: Red's Roadhouse 17-49, Casteels/Me» paal 16-36, Rabobank 17-36, ING Ba« 16-33, De Zaak 16-29, Ros Beijaart/Mib Electro 16-29. IBB Installaties 17-29, ZF Morres 4 16-26, Première Zaman 16-25 IZV 2 17-24, Neckerman/Stuntmarkt 'f 23, Anker/Schelfhout 17-22, Reizeno Man 17-18, The Corner 17-16, Den Du laert 17-14, De Kroon 17-11, Vlegel 165 Morres 5 17-3. van onze sportredactie HEERENVEEN - Anthony van Ascche heeft in Heerenveen de turnmeerkamp om de Heeren veen Bokaal gewonnen. De turner uit Sas van Gent be haalde op zes onderdelen een to taalscore van 57,80 punten. Hij bleef daarmee Peter Schut! (51,30) en Mark Postma (46,Of ruim voor. Vooral op het paai blonk van Assche uit. Hij kree van de jury een tien. Op de bru scoorde hij 9,90 punten. Aan he rek en de ringen behaalde hi 9,60 punten. De vloer- en d sprongoefening leverden hei scores van 9,55 en 9,15 op. Een speler van Luctor waagt een poging op de korf van Stormvogels. foto Ruben Oreel Bernadette Solleveld (hier op archieffoto) won in Axel met enig geluk de Graeve Jan Trofee. foto Ruben Oreel

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 40