Mols is door twijfels bevangen Schipper raast over Roose Eerste wereldtitel voor Meissnitzer sport donderdag 4 februari 1999 sbw 25 Real Madrid naar kwartfinale Chelsea bekert verder Angelo Nijskens viert comeback Korfbalster De Jong opgeroepen Van der Sluis naar Patrijzen Topclubs staan in de rij voor spits van FC Utrecht WK allround schaatsen tweedaags evenement 1 om kosten te drukken Erik Feenstra uitgeschakeld j Zaalvoetbalteam l oefent drie keer uitslagen agenda MADRID - Real Madrid heeft gisteravond probleemloos de kwartfinales bereikt van het toernooi om de Spaanse voetbal beker. De ploeg van Guus Hiddink won ook de tweede wed strijd tegen Villareal en opnieuw met 2-0. Morientes, opval lend trefzeker de laatste tijd, maakte beide doelpunten in de eerste helft. Mallorca versloeg Betis andermaal met 1-0. Voor eigen publiek scoorde Dani Garcia, weer hij, een kwartier voor tijd. In Sevilla had de opvallende hoogvlieger van dit sei zoen in de Primera Division ook al met 1-0 gezegevierd. Es- panyol bereikte de laatste acht ten koste van Valiadolid. De return eindigde in 2-2. Valiadolid werkte in de tweede helft een achterstand van 0-2 weg, grotendeels met tien man. Ca- minero kreeg in de 54e minuut rood. Espanyol had thuis met 4-2 gewonnenSantander had aan een treffer van Arzeno ge noeg om Athletic Bilbao uit te schakelen. Het eerste duel was in Baskenland in 2-2 geëindigd. Barcelona speelt vandaag te gen Benidorm en verdedigt in Camp Nou een voorsprong van 1-0. ANP/RTR LONDEN - Chelsea heeft de vijfde ronde bereikt in de FA Cup. Het won de replay gisteravond op eigen veld tegen twee de divisieclub Oxford met 4-2Het eerste duel eindigde in 1 -1 In Londen nam Oxford na vijf minuten de leiding door Gil christ, 0-1. Na die achterstand ontwikkelde Chelsea een een richtingsverkeer. Voorde rust scoorde Wise en Zola, na de rust Rossell twee keer (4-1) voordat Oxford weer wat terugdeed. Wise liep in de 75e minuut tegen de rode kaart op. In de com petitie maakte Manchester United geen fout tegen Derby. De koploper won op Old Trafford met 1-0 door het doelpunt van Yorke in de 65e minuut. Bij United verlengde Dennis Irwin voor het duel zijn contract met één jaar. De verdediger speelde tegen Derby zijn 292e wedstrijd voor United. RTR HOOFDPLAAT - Met een optreden van een halfuur heeft An gelo Nijskens zijn come-back gemaakt bij Hoek. De Belgische spitsspeler. die voor de winter een knieoperatie onderging, speelde mee in het slot van de oefenwedstrijd tegen Hoofd plaat. De wedstrijd, op het veld van Hoofdplaat, werd door Hoek met 5-1 gewonnen. De doelpunten van Hoek werden ge maakt door Ronald van Sliedregt (2x), Wesley Roman, Dimi- tri Mbuyu en Didier Gilles. Voor Hoofdplaat scoorde Serge de Ruysscher tegen. Angelo Nijskens, die al enkele weken mee- traint met de selectie, maakte een fitte indruk en hoopt bin nenkort volledig speelklaar te zijn. BUNNIK - Korfbalster Anouk Brandt moet de zaalinterland van zaterdag in Zutphen tegen België wegens ziekte aan zich voorbij laten gaan. Als vervangster van de speelster van For- tuna is Marjan de Jong van Nic. aangewezen. Het is de veer tigste keer dat beide teams in de zaal tegenover elkaar staan. De Nederlandse ploeg bestaat uit de vrouwen Jonni Abben- huis. Mandy Loorij (beiden Die Haghe), Marjan de Jong (Nic), Jiska Brandt, Daniela Riet (beiden Deetos) en Heieen van der Wilt (OA) en de mannen Tim Abbenhuis, Kees Slingerland (beiden Die Haghe), Daniël Huizebosch (Dos'46), Leon en An- dré Simons (beiden PKC) en Dennis Voshart (Deetos). ANP 'S-HEERENHOEK - Kees van der Sluis wordt met ingang van volgend seizoen de nieuwe trainer van zondag-derde klasser Patrijzen. De Middelburger volgt in 's-Heerenhoek Kees van de Linde op, die begin deze week zijn overstap be kendmaakte naar 's-Heer Arendskerke. Dat is de ploeg die Van der Sluis de afgelopen twee jaar onder zijn hoede had. Hoor Marcel van der Kraan UTRECHT - Zingend komt Alp- Ihons Groenendijk de trappen [van stadion Nieuw Galgen- Iwaard in Utrecht af. „Ga niet j weg Michael Mols, want je bent onze hoop, blijf toch bij U-te- rceech..." Beneden zit de spits van FC Utrecht, die het grijn zend aanhoort. Het is de zoveel ste smeekbede aan een man die de clubs in Europa voor het uit- i zoeken heeft, maar zijn hart lijkt te hebben verpand aan de club die hem al op handen draagt. Supporters schreeuwen met J duizenden voor hem, de trainer wil een elftal om hem heen bou- I wen, ploeggenoten smeken hem om te blijven. Geen wonder dat Michael Mols door twijfels is bevangen Vier profclubs al achter de rug, 28 jaar. Niet op een kruispunt, maar op een zes- baans-verkeersplein in zijn le ven. Het hele elftal had in de winter stop de bekerkraker tegen Feye- noord, die vandaag wordt ge speeld, om naar uit te kijken. Mols niet, de eerste twee duels na de gedwongen onderbreking is hij nog geschorst. ..Die waan zinnige laatste thuiswedstrijd voor de kerst met al die fans die Ivoor mij tekeer gingen. Daarna geen doel, geen wedstrijd om maar toe te leven, raar," zegt hij. En dus moest hij in de winter- 'stop even de zinnen verzetten. Weg van alle gekte. Lekker stappen met vrienden, op va- Ikantie naar Frankrijk, naar zijn vriend Guus Uhlenbeek bij het Fulham van Kevin Keegan. „Heerlijk, ik wilde even niet met mijn toekomst bezig zijn." Maar overal waar hij kwam die bran- _jdr-JjrJ— dende vraag op ieders lippen: 'Wat ga je doen?' Grote drie Begrijpelijk aan één kant, want had hij zelf niet gezegd dat hij voor de tweede helft van de competitie een beslissing zou ll nemen? „Ik wilde alles rustig op een rijtje zetten en dan mijn be- slissing naar buiten brengen. Ik I heb te maken met de drie Neder landse topclubs die serieuze be- langstelling hebben getoond. Ik heb ook gezegd dat ik de clubs Q niet tegen elkaar wil uitspelen 5- en dat ik eerst met mensen wil praten voordat ik iets ga doen. was ik al lang in Engeland ge weest. Wat je daar kunt verdie nen is ongelooflijk. En dan is het nog netto ook! Sommige spelers bij FC Utrecht zeggen dat ik gek ben dat ik daar niet voor kies. Maar is geld dan alles? Ik vaar mijn eigen koers. Plezier is voor mij nog steeds het belangrijkste in het voetbal. En dat plezier heb ik bij FC Utrecht zeker." „Als ik hoor dat Jonen van den Herik een goede indruk van mij heeft gekregen en dat hij weet dat ik niet voor een pak met geld zal kiezen, vind ik dat leuk. Dan is hij over mij goed geïnfor meerd. Feyenoord zal wel met mijn zaakwaarnemer hebben gesproken. Want zelf heb ik nog met met Feyenoord om de tafel gezeten." Michael Mols met Oranje in actie tegen Duitsland. Ik ga niet zeggen: 'Daar kan ik zoveel verdienen, wat bieden jullie?' Het gaat om het gevoel dat ik van de mensen bij die clubs krijg." Volgens Mols hebben de ont wikkelingenbij de diverse clubs geen rol gespeeld bij zijn besluit om nog niet naar buiten te tre den. PSV zou niet meer in de ra ce zijn, Feyenoord zou alleen op de markt komen als Julio Cruz onverhoopt naar Italië ver dwijnt. „Ik weet gewoon dat de belangstelling van de grote drie er is. Tegen mijn zaakwaarne mer heb ik gezegd dat ik me zelf nog nergens mee wil bemoeien en dat hij alles kan aanhoren. Dat Feyenoord zegt: we willen eerst kijken of Cruz wel of niet vertrekt, vind ik heel logisch. Ik kom niet voor een, zoals Arie van Os dat noemt, 'fancy fair- prijs'. Aan mijn transfer zit een flink prijskaartje vast. Het heeft geen zin om bij Feyenoord twee zulke spelers te hebben. Cruz is niet de goedkoopste en voor mij moeten ze ook een flink trans ferbedrag (zes miljoen) betalen. Een van ons tweeën zal op de bank moeten plaatsnemen en dat is toch doodzonde?" Respect „Maar ik zou liegen als ik zeg dat de belangstelling van Feye noord me niet streelt. Net zoals foto Jaap de Boer/GPD de interesse van Ajax en PSV me goed doet. Het feit dat die clubs, terwijl ze goede spitsen in huis hebben, toch hun oog op mij la ten vallen betekent dat er res pect is voor mijn kwaliteiten." Mols had het zich makkelijk kunnen maken door maanden geleden al te kiezen voor een avontuur in de Engelse Premier League. Daar lag het grote geld voor hem klaar. „Als ik puur al leen voor het geld had gekozen, Knelpunt De slagvaardigheid van FC Utrecht, waar Hans van Breu- kelen nieuw elan heeft ge bracht, heeft Mols de afgelopen weken nog meer aan het twijfe len gebracht. De club kocht Didier Martel van Paris St. Ger main en legde Marinus Dijkhui zen voor het volgend seizoen vast. „Utrecht kan bij de topvijf van Nederland komen. Wat aanhang, sponsors en organisa tie betreft is dat echt mogelijk. Er kan veel meer uitgehaald worden. Maar - en dat heb ik zelf aangegeven - dan moet de club wel investeren. Dat was echt een knelpunt voor mijHet is de' re den geweest waarom ik heb ge zegd dat ik in de winterstop mijn vertrek zou aankondigen. Nu heb ik het gevoel dat het be stuur wakker is geworden. Er worden signalen afgegeven waaruit blijkt dat de club ho gerop wil." Niettemin weet hij dat negen van de tien internationals in binnen- en buitenland voor top clubs hebben gekozen. „Hierbij Utrecht, gaat alles gemoedelij ker. Loop ik lekker mee op basis van mijn kwaliteiten. Ik hoef in principe niets extra's te doen. Ik word niet uitgedaagd om het ui terste uit mijzelf te halen. Stap ik naar een grote Nederlandse club, dan doen ze dat wel. Dat is een belangrijke afweging voor me. Aan de andere kant heb ik het Nederlands elftal bij FC Utrecht gehaald en niet in dienst van Ajax of Feyenoord." GPD |{van onze sportredactie .HAMAR - Het wereldkampi oenschap allroundschaatsen, dat komend weekeinde in het Noorse Hamar plaatsvindt, wordt voor het eerst sinds 1995 weer over twee dagen in plaats van drie geschaatst. De Noren organiseren het oudste lange- baantoernooi ter wereld liever geheel in het weekeinde om de kosten zo laag mogelijk te hou den. Volgend jaar, in het Ameri kaanse Milwaukee, wordt het toernooi weer over drie dagen verdeeld. Het organiserende Vikingskipet I in Hamar besloot tijdens het lo- - pende seizoen af te wijken van Ie wat de laatste vier seizoenen 8 .gangbaar was. Sinds het WK van 1996 in Inzeil is het toernooi {elk jaar over drie dagen gehou- 'den. Dat komt omdat sinds dat •jaar de mannen en vrouwen hun TECHENDORF - Erik Feenstra heeft gistermiddag bij een val tijdens een trainingsril op de fiets rond de Weissensee in Oos tenrijk zijn sleutelbeen gebro ken. De 26-jarige marathon schaatser is voor de rest van het seizoen uitgeschakeld. In de ochtenduren was Feenstra nog als tweede geëindigd in de tijdrit over duizend meter. De gewasverzorger uit Abbekerk wordt door pech achtervolgd. J Zondag vernam hij van sponsor Unergie Noord West dat hij niet voor contractverlenging in aan merking komt. Feenstra won in g zijn loopbaan twee marathons j op kunstijs. ANP 8 ZEIST - Het Nederlandse zaal voetbalteam oefent in de aan loop naar de Europese titelstrijd drie keer. Op 9 en 10 februari speelt de ploeg van de bondscoaches Nico Spreij en Vic Hermans in Beke- scseba tegen Hongarije, 18 fe- j bruari is in Breda de interland I tegen België. Op het EK, dat van 22 tot en met 28 februari in Granada wordt gehouden, is Nederland in groep A ingedeeld met Spanje, Kroa- I tië en Joegoslavië. ANP WK-toernooi gelijktijdig en op dezelfde locatie afwerken. De mondiale titelstrijd werd voor het laatst in het Italiaanse Ba- selga di Piné ('95) over twee da gen geschaatst. Het vrouwen toernooi vond dat jaar in het Noorse Savalen plaats. Drie dagen Het is nooit een eis van de Inter nationale Schaats Unie (ISU) geweest om het WK over di'ie dagen te houden. Het land dat het toernooi organiseert is vrij in die keuze. In Inzeil ('96). Na gano ('97) en Heerenveen ('98) werd er voor gekozen om de af standen over de vrijdag, zater dag en zondag te spreiden. Vooral voor Heerenveen was dat financieel aantrekkeüjk. De in komsten namen met eenderde toe, omdat ijsstadion Thialf met de grote titeltoernooien altijd uitverkocht is. De publieke belangstelling voor het schaatsen is in Noorwegen beduidend minder. Tijdens de wereldbekerwedstrijden in no vember vorig jaar wogen de ba ten niet op tegen de kosten en brandde slechts de helft van het aantal lampen in het 'Vikingski pet'. Daarnaast bleef de kachel in het ijsstadion het hele week einde uit. Uit financieel oog punt is het WK allround voor één keer teruggebracht tot twee dagen, zoals in de dagen van Dag Fornaes, Kees Verkerk en Hilbert van der Duim gebruike lijk was. Seconden Rintje Ritsma, topfavoriet in Hamar en de laatste 'tweedaag se' wereldkampioen ('95), heeft geen moeite met een tweedaags toernooi. ..Op zich is het lekker om de afstanden over drie dagen te spreiden, maar voor een all- rounder als ik maakt het niet uit. Specialisten, vooral die van de korte afstanden, zullen meer last hebben. Voormijzelf scheelt het hooguit een paar seconden op de tien kilometer, omdat ik dan al een 1500 meter in de be nen heb. Op de 1500 meter zal zondag iets behoudender ge schaatst worden dan anders, als het de enige afstand op zaterdag is." Het Europees kampioenschap is al sinds 1990 een gecombineerd (mannen en vrouwen) toernooi, dat over drie dagen wordt ge houden. Het EK wordt volgend jaar in Hamar gehouden en staat voorlopig gepland voor 14. 15 en 16 januari. De Noren kun nen dat nog veranderen. GPD Harald Schipper was veel te sterk voor Arthur-Jan Roose: 16-1. foto Willem Mieras Favorieten nog steeds in de race bij Zeeuws tenniskampioenschap van onze sportredactie GOES - In de hoogste mannenklasse van het Zeeuwse tenniskampioenschap zijn de ge plaatste spelers nog altijd in de race. De als nummer één genoteerde Harald Schipper raasde over Arthur-Jan Roose (16-1). Bart Gorthmanns, als tweede geplaatst, had geen kind aan de jonge Mare Felius: 11-3. De enige ma nnen-Bl -partij die gisteren spannend was, was die tussen Camiel Fol- mer en Middelburger Walter de Maai". Fol- mer moest alle zeilen bijzetten om uitscha keling te voorkomen. Na een uur tennissen, won Folmer. Met 7-6. Folmer bereikte zodoende de halve finale. Zoals ook Goesenaar Harald Schipper en Bart Gorthmanns uit Cadzand hadden ge daan. De vierde halvefinalist moet komen uit de partij tussen Andy de Bruine en Guil- laum Feliksdal. die vandaag op de baan ver schijnen. In de hoogste BI-klasse voor vrouwen ko men Marjan Ganseman en Jeantien van den Dries morgen (vrijdag) tegen elkaar uit. De andere partijen zijn:DannekeBakker-Han- neke Snijder en Corine Davidse-Marjolein Meulenberg. Nog niet bekend is tegen wie Suzanne van Hartingsveldt het moet opne men. In de Cl-klasse voor mannen vielen gisteren in het Goese Sport -en Tenniscentrum geen verrassingen te noteren. Tom Felius (als vierde geplaatst) had weinig moeite met Sander Roose (5-10). Walter ten Hacken bleef de baas over Theo Kok jr. (7-5). van onze sportredactie VAIL - Alexandra Meissnitzer is de nieuwe koningin in de sneeuw. De 25-jarige Oosten rijkse werd gisteren in Vail we reldkampioene op de Super G. Ze legde de 1624 meter af in 1 minuut en 20,53 seconden. Het zilver en brons gingen even eens naar Oostenrijk. Renate Götschl werd op haar derde WK tweede. Ze was slechts 3/100e seconde langzamer. Het brons ging naar Michaela Dorfmeis- ter, de winnares van het olym pisch zilver in Nagano op de Su per G. in 1.20,74. Het was de eerste keer sinds 1964 dat één land alle medailles op een disci pline veroverde. Met haar overwinning bevestig de Meissnitzer haar suprematie in dit seizoen. De skivedette uit Abtenau in het Salzburgerland leidt in het klassement om de wereldbeker, staat eerste in de klassementen om de Super G en reuzenslalom en tweede op de afdaling. Ze won vijf wereldbe kerwedstrijden, waaronder twee Super G's en eindigde in alle races bij de eerste tien. Voor Meissnitzer, een 1 meter 65 kleine lichtgewicht van 60 kilo, betekende de overwinning op de Super G haar eerste wereldtitel. Maar niet haar laatste vermoe delijk. Op de Vail International Course in Colorado behoort ze ook tot de favorieten op de reu zenslalom en afdaling. ANP Schaatsen Weissensee. Ronde van Oostenrijk, Ie etappe, tijdrit 1 km. Mannen: 1Van Meg- gelen (Amsterdam) 1.13,98 minuut, 2. Feenstra (Abbekerk) 1.14,47, 3. Heide- man (Oldebroek) 1.14,90. Vrouwen: 1. Huizebosch (Gramsbergen) 1.24,23 mi nuut, 2. Oudhoff(Heiloo) 1.26,55,3. Sein- stra (St Johannesga) 1.27,81 Skiën Vail. WK alpine. Vrouwen, Super G: 1. Meissnitzer (Oos) 1.20,53. 2. Götschl (Oos) 1.20,56, 3. Dorfmeister (Oos) 1.20,74,4. Gerg (Dui) 1.20,83,5. Ertl (Dui) 1.20,98, 6. Kostner (Ita) 1.21,21, 7. Berthod (Zwi) 1.21,34,8. Rey Bellet (Zwi) 1.21,46, 9. Wiberg (Zwe) 1.21,58, 10. Masnada(Fra) 1.21,65. Sportprijsvragen Lucky Ten van 3 februari: 1-8-10-14-15- 18-22-26-29-32-38-42-43-56-63-67-73- 74-75-78. (onder voorbehoud). Tennis Marseille. Mannen, 1.2 miljoen gulden. Eerste ronde: Kafelnikov (Rus/2) - Schal ken (Ned) 6-3 6-2. Rosset (Zwi/4) - Saulnier (Fra) 6-2 3-6 6-1, Pozzi (Ita) - Roux (Fra) 7-5 6-3. Tweede ronde: Escu- dé (Fra/6) - Pavel (Roe) 0-6 7-6 7-5, Clé ment (Fra) - Boutter (Fra) 6-2 6-3. Tokio. Vrouwen, 2 miljoen gulden. Eerste ronde: Graf (Dui/5) - Reeves (VSt) 6-0 6-1, De Swardt (ZAf) - Saeki (Jap) 6-3 6-4, Fernandez (VSt) - Majolr (Kro) 6-1 6-2, Likovtseva (Rus) - T atarkova (Oek) 4-6 6-4 6-2. Tweede ronde: Seles (VSt/4) - Pit- kowski (Fra) 6-1 6-3, Hingis (Zwi/2) - Sugiyama 3-6,6-1 6-2. Goes. Zeeuws kampioenschap. DE B1: Marjan Ganseman - Lenneke Clement wo, Corine Davidse - Corine Blanken- burgh wo. DE C2: Debora Morcus - Sha ron de Witte 6-5, Stefanie Maenhout-An neke Riemens 9-4. DE Dl: Johanneke Maenhout - P. Keyzer 11-3, Louise de Jong - Evelien Scheers 7-5 HE BIHarold Schipper - Arthur-Jan Roose 16-1, Ca miel Folmer - Walter de Maar 7-6, Bart Gorthmanns - Mare Felius 11-3. HE Cl: Walter ten Hacken - Theo Kok 7-5, Tom Felius - Sander Roose 10-5, J. van Klin kenberg - Maarten Gideonse 9-7. HE C2: Ronnie Hillebrand - Michiel Wisse 6-5, A. van Wilgenburg - Janos Kooien 13-3. HE Dl: Ad Pipping - Pieter Blok9-5, Roy Har tingsveldt - Rikkert van de Wel 7-6, Kees Meerman - Pascal van Leeuwen 12-1, Rick Salome - Rorik van Wely 14-5, Do nald Laumen - Frank Thissen 7-6. HE D2: Ron Meyer - Patrick Verhagen 10-3, Ed ward Oppatja - Hans Steenbergen 10-7. HD C1: Van Klinkenberg/Lange - Quaak/ Roose 8-7. HD C2: De Looff/Volken - De Rooij/Titiheru wo, Atoon/Flohil - Van Gu- lik/Vinkoert9-4. HD Dl: Meulmeester/Sa- lome - De Marco/De Smit 11-5, Han- driksen/Kole - Goudswaard/Stols 15-2, Haarlem/Harmsma - Antwerpen/Geers 9-7. HD D2: Van de Heuvel/Milot - Maat' Oertel 12-3. GD C2: Rijk/Adriaansen - Bu- sink/Snijder 12-5. GD Dl: Heijden/Van Heijden - Oreel/Everwijn 8-7. GD D2: Bunt/Bunt - Mol/Randon wo, Verkade/ Verkade - Bunt/Bunt 9-6. HE CV: Lieven van Belzen - F. Schletterer wo, Hans van Slooten - Freek Wisse wo. Rolstoel E: J. Kooman - Wesley Priester wo. Voetbal Engeland, competitie: M.United-Derby C. 1-0. Stand aan kop: Man.Un. 24 - 47, Chelsea 23-43, Aston Vil. 23-43, Arsenal 23-42 Engeland, FA cup. 4e ronde: Chelsea-Ox- ford U 4-2, Huddersf.-Wrexham 2-1 Spanje, beker. Achtste finales, 2e wed strijd. Deportivo - Celta 1 - 1Santander - Bilbao 1 - 0. Mallorca - Betis 1 - 0. Valiado lid - Espanyol 2 - 2, Valencia - Levante 1 - 0. Villarreal - R. Madrid 0 - 2. Geplaatst: Santander, Mallorca, Espanyol, R. Ma drid, Valencia, Deportivo. Larnaka (Cyp). Vierlandentoernooi. Fin- land-Griekenland 1-2 (0-0). 63. Kaijasilta 1-0,67. Nicolaidïs 1-1,88 Georgatos 1-2. Cyprus-België 0-1 (0-0). 74. Emile Mpen- za 0-1. Rode kaart: 73. De Bult (Bel). Volleybal Middelburgse Bedrijfsvolleybal Vereni ging. Eerste klasse: Simons/'t Zand - Be gijn Makelaars 2-6,Tecona - Oostkapelle 1 2-4, Oostkapelle 2 - Murre Moens/TMS 0-6. Stand: Murre Moens/TMS 10-53, Voskamp/'t Zand 9-47, Tecona 10-37, Coach 9-36, Oostkapelle 1 10-28, Begijn Makelaars 9-27, Oostkapelle 2 10-17, Si mons/'t Zand 10-14, Voskamp/Dau- wendaele 9-0 Tweede klasse: Hercules - Delta Nuts 4-4, Serooskerke - Beko 2-4, Hoechst - AKZ verzekeringen 0-6. Stand: Beko 11 -56. Hercules 11-49, Serooskerke 12-44, Hoechst 12-44, Delta Nuts 11-41, PSW 11-31, AKZ verz. 11-29, LVV 11-26, Van den Akker/Dauwendaele 11-25, Ne- halennia 11-16. Derde klasse: Surabaya - SVA/Kodde 0-6, Raab Karcher - Poseidon ZW 2-4, A P - HZ sport 2-6. Stand: HZ sport 11-56, SVA/Kodde 11-51, Harrie Verkaik/'tZand 11-46, De Vijgheter 11-45, Raab Karcher 12-33, Surabaya 12-30, A P 11-30, Poseidon ZW 11-28, Inst.bedr. Goes 11-28, Sagro/MZ 11-23. Vierde klasse: WEA/Dauwendaele - ROC Zee land 0-6. Nehalennia 2 - Hercules 2 6-0, SV Duo - Prov. Zeeland 4-4. Stand: EBE; Douane 11-55, Nehalennia 2 11-52. EPZ 11-45, Prov. Zeeland 11 -44. ROC Zeeland 11-42, SV Duo 12-38, Poseidon/ZW 11- 36, WEA/Dauwendaele 12-30, Delta Col lege 11-17, Hercules 2 11-6. Vrouwen. Eerste klasse: SV Duo/Kasteel van Batavia - Dijkwel Peugeot/'t Zand 0-6, LVV - BVC 0-6, Apex - Vlijtig Liesje 5-3, Po seidon - Wasserij Edelweis/SVS 6-0. Stand: BVC 13-70, Poseidon 13-52, Smith Kaas 12-48, Apex 13-47, Sinke Schoen- mode/SVS 12-44, Dijkwel Peugeot/'t Zand 13-42, Acrylart 12-33, LVV 13-32, Wasserij Edelweis/SVS 13-25, SV Duo/ Kasteel van Batavia 13-20, Vlijtig Liesje 13-12. Tweede klasse: BAM - Nehalennia 0-6, ZOPC/MZ - LVV 2 2-4, Astrow 2 - La Li- berté/Davos 2-6, Tènce/Dauwendaele - Jong Ambon 6-0. Stand: Tènce/Dau wendaele 13-56, La Liberté/Davos 12-53, Astrow 2 12-48, ZOPC/MZ 13-45, Rhodo- s/Ena 12-45, Nehalennia 12-45, Dau- wendaele 2 12-37, BAM 12-30, Schelde- groep 12-24, Jong Ambon 13-22, LVV 2 13-22. Derde klasse: De vier linden - SVA/ Van Marion 2-4, Rhodos/Dyo - Bakker Schrieks/MZ6-0, Ardita/CZgroepzorg6- 0, Poseidon/ZW - Rhodos/'t Zand 6-0. Stand: Poseidon/ZW 11-52, Rhodos/Dyo 11-45, De vier linden 11-42, Ardita 11-41, SVA/Van Marion 11-40, Woonvizier/SVS 10-40, CZ groep zorg 11-40, Bakker Schrieks/MZ 11-24, Hercules 10-16, Rho dos/'t Zand 11-14. Wielrennen Ster van Bességes. Eerste etappe Ciotat- Gardanne: 1. Lefèvre (Fra) 126,2 km in 3.02.15.2. Voigt (Dui), 3. Tsjmil (Bel) 0.03, 4. Millar (GBr). 5. Larsen (Den), 6. Salme- ron (Spa), 7. Roux (Fra), 8. Bertoletti iltal. 9. Rault (Fra), 10. Salmon (Fra). donderdag Badminton Eerste klasse A: Zierikzee 2-Terneuzen 2. Derde klasse A: Zierikzee 3-Terneuzen 5. Derde klasse B: Zierikzee 4-Terneuzen 6 (20.Q0 uur, sporthal Onderdak). Tennis Zeeuwse kampioenschappen indoor. Tennisbal Schelde International te Goes. Aanvang 16.30 uur. Voetbal Amstel Cup: FC Utrecht-Feyenoord, Ro- da JC-Ajax.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 25