Doek Delta Sport valt definitief Ontluisterende nederlaag EMM Brouwershaven schudt zich los Reserves van EMM opnieuw succesrijk Vriendendienst levert Provoost toernooizege Van den Branden gaat op dezelfde voet verder in zwemloop Prins voldoet deels aan verwachtingen Zierikzeese handballers lijden tiende nederlaag van seizoen Vossemeerse derby eindigt in evenwicht uitslagen door Ben Hameeteman ZIERIKZEE - Voor de tiende keer dit seizoen trok Nutsspaar- bank/Delta Sport wederom aan het kortste eind. De thuiswed strijd, gisteren in sporthal On derdak tegen Gemini, ging voor de Zierikzeese handballers met 29-18 verloren. Er is dan ook niemand meer binnen Delta Sport die nog enige hoop heeft op handhaving in de tweede di visie. Het doek is definitief ge vallen. De vroegere eredivisio- nist speelt volgend seizoen weer gewoon in de derde divisie. „En dat is het niveau waar Delta Sport gewoon ook thuishoort. Wat we destijds hebben meege maakt met de eredivisie, was een uitzondering", aldus oudge diende Bert de Vos, die samen met Jaco Vleeshouwer en Peter Lefèvre als toeschouwerhet duel volgde. Ook trainer Alex de Brauwer heeft het boek van de tweede di visie inmiddels definitief geslo ten. „We zijn ons allemaal be wust van de slechte positie. Het is nu ook meer dat we per wed strijd bekijken hoe het gaat en proberen dan zo goed mogelijk te spelen. Voor de rest hebben we niets meer te verliezen. Het is de prestige om, net zoals van daag ook weer, te proberen an dere ploegen uit een underdog situatie punten afhandig te ma ken", vertelde de na vier seizoe nen vertrekkende De Brauwer. De Belg zoekt volgend jaar zijn heil weer in zijn geboorteland. „Ik heb al wel contacten, maar er is nog niets bekend. Maar het Matige reprise van Scaldina ZIERIKZEE - Het eerste team van tafeltennisvereniging Scal dina is de voorjaarscompetitie matig begonnen. De Zierikzeese ploeg verloor met 6-4 van Big Smash. Aanvankelijk startte de thuis ploeg goed. Na drie enkelspelen en een dubbel stond Scaldina met 3-1 voor. Uit de resterende zeven wedstrijden slaagde al leen Arjan Bom erin de punten in eigen huis te houden. Een jaar geleden won Scaldina nog twee maal van Big Smash is wel voor 99% zeker dat ik weer in Belgie trainer word." Delta Sport bouwt momenteel aan de toekomst. Ook tegen Ge- mini werd zoveel mogelijk het jonge, aanstormende talent in gepast. Dat tieners zoals Guust Sluijs, Arjo Nieuwkoop en Len- nert de Graaf met name fvsiek en technisch nog tekort komen, nam De Brauwer op de koop toe. „Zoals ik dat kan zien, zit er een redelijke toekomst in Delta Sport Bi nnen Zeeland is het een club met het grootste potentieel. En wat ook heel positief is, is het feit dat er drie linkshandige spelers bij zitten. En je weet, dat is altijd heel belangrijk", deed De Brauwer uit de doeken. Delta Sport startte goed tegen Gemini. Vlot werd een 6-2- voorsprong genomen. Linker hoekspeler Tommy Verwest toonde een gezonde agressie en was een regelrechte plaag voor de verdediging van Gemini. De bezoekers hadden het vizier in die beginfase nog niet op scherp staan en miste diverse kansen. Maar ook good old Piet Bos bracht weer verschillende uit zonderlijke reddingen op de naam. Hij bleek uiteindelijk we derom het verschil tussen ge woon verliezen en afgaan met Delta Sport-handballer Tommy Verwest (7) ondervindt enige hinder bij een schot op hel doel van Gemini. foto Marijke Folkertsma grote cijfers. Toen spelverdeler Peter Bos in de dertiende mi nuut door zijn enkel ging en ge blesseerd uitviel, was het ge daan met het goede spel van Delta Sport. Binnen no-time kwamen de be zoekers uit Zoetermeer langszij en stootten door naar een 8-10- ruststand. Met name Gemini- speler Patrick Hoogduin kreeg de smaak van scoren te pakken. „We beginnen meestal goed, dat was vorige week ook zo. Maar toen Peter Bos moest uitvallen kregen we een mentale knak", analyseerde Alex de Brauwer na afloop. Bert Nuyens, een van de laatste overgebleven gerouti neerde handballers, was een zelfde mening toegedaan. „Na het vertrek van Peter was de lijn in de aanval weg. Daardoor luk te het niet meer." Frustratie Met het verder achter geraken op Gemini, steeg de frustratie bij Delta Spoil. Zeker als de te genstander met hoogstandjes als scores achter de rug langsde teleurstelling er nog eens extra in wist te wrijven. Direct slacht offer van die ontgoocheling werd Jan Groenendijk. De lin keropbouwer ging in niet mis te verstane bewoordingen in tegen een beslissing van de scheids rechter. Omdat hij bleef mekke ren en schelden werd hem drie minuten voor tijd de rode kaart voorgehouden. De vernedering was compleet toen de toegeken de strafworp door Gemini-kee per Sandor de Roode achter Piet Bos werd gegooid. Scores Delta Sport: Tommy Verwest 7, Peter Bos, Lars van Zwieten 3, Bob van Lint 2, Bert Nuyens, Len- nert de Graaf en Jan Groenendijk 1. doorWim Kakebeeke VLISSINGEN - Een week geleden wer den de handballers van EMM nog de he mel in geprezen. De Middelburgers ver rasten toen vriend en vijand door Hellas in eigen huis te kloppen: 27-23. Zater dagavond bevond EMM zich aan het an dere uiterste. Trainer Rob de Vos: „Tegen Hellas ging iedereen door het vuur voor elkaar. Dat heb ik tegen DES'72 niet ge zien." Met het schaamrood op de kaken werd het strijdtoneel in Papendrecht in allerijl verlaten: 24-17-verlies. Er werd vooraf reikhalzend naar uitge keken. De belangrijke confrontaties met DES'72 en Winkelinr/WIK volgende week. Maar of die interesse na de blama ge van zaterdagavond nog zo groot is? Een dag later kon Rob de Vos het nog steeds niet bevatten. Waar was de saam horigheid binnen de ploeg zaterdag avond? Een ding staat in ieder geval als een paal boven water, een smakeloze tweede helft heeft de avond van de Vos behoorlijk vergald. „De inspiratie van de dag is voor EMM enorm belangrijk, dat zie je nu wel weer. Voor de pauze was er geen vuiltje aan de lucht. De start (6-2) was niet bepaald in het voordeel van de hoofdstedelijken, maar EMM herstelde zich goed. Collec tief werd er goed samengewerkt, en ver dedigend zorgde Remco Potter met het stoppen van drie strafworpen voor het nodige vertrouwen: 12-11. Wat EMM ook na de thee probeerde, van handballen was nauwelijks sprake meer. De weinig renderende aanval zorgde slechts voor zes treffers. En achterin was het vertrouwen ook al compleet zoek. „Ademhalen en-volgende week WIK," voegt Rob de Vos eraan toe. „Maar een voorspelling daar waag ik me niet meer aan." doorWim Kakebeeke VLISSINGEN - Bij de mannen zetten de reserves van EMM de gang naar boven onverminderd voort. Gisteren kreeg Wal burg'? 5 een flink pak slaag in ei gen huis: 15-23. Bij de vrouwen was EMM veel te mild voor het EHC. In Leidschendam liet het korps van Eric Dingemanse een kostbaar puntje liggen: 19-19. Walburg'75-EMM 2 15-23: 'Een streling voor het oog'. Zo om- schreefd coach Fred van der Weel de zege. „Dit was de beste wedstrijd van de competitie." Na een paar matige weken zit de stemming om te presteren er weer goed in. Door de winst ste gen de reserves naar een gedeel de derde plaats. Walburg kreeg in eigen huis geen enkele kans om de winst naar zich toe te trekken. Dat was de kracht van EMM in Zwijndrecht. Iedereen zette zich schrap voor een goed resultaat. „Er werd na afloop al gepraat over volgende week, wat wil je nog meer." Scores: Vincent van der Meijden 7, Arno Wouters 5, Eric Visser 5, Edwin Davidse 4, Michel Ridderhof 2. GSC-Ventura 3 20-15: De Goe- senaren blijven ondanks de landurige blessureperikelen aardig meedraaien. De tacti sche omzettingen vergen zijn tijd, maar daar weten de man schappen van trainer Jaap Quinten inmiddels wel raad mee. De drang om te scoren is groot, soms wel eens te groot meent Jaap Quinten. „Veel breaks, maar ook veel balver lies. Veel te gehaast, anders had den we met nog grote cijfers ge wonnen." EHC-EMM 19-19: Zeven pun ten uit de laatste vijf duels spre ken voor zich. De Middelbur gers zijn de 'flinke dip' van voor de winsterstop vergeten. Hoe wel, gisteren werd een voor sprong van zes punten cadeau gegeven. „Zoiets mag je niet la ten lopen," foeterde trainer Eric Dingemanse. Aan scherpte en inzet ontbreekt het niet. Met ge mak wordt nagenoeg iedereen op achterstand gezet. Maar het karwei wordt niet afgemaakt zoals al eerder is gebleken. Met de weelde van een voorsprong nemen ze het in Middelburg niet zo nauwlettend. EHC ging er in de slotfase zelfs overheen: 18- 17. Miranda Dekker schoot EMM vanaf de zevenmeter naar een puntje. „Echt zo'n pot waar je een rotsmaak aan over houdt." Scores: Petula Tax 6, Carolien Da vidse 3, Christian Ramsteijn 3, Mi randa Dekker 3, Aletta Baan 2 en Suzan Wohrmann 2. slechts een half verliespunt ach ter zijn naam. Tholenaar werd op de voet gevolgd door Adrie den Hamer en Cor Provoost, die beiden één punt hadden ingele verd. In de laatste ronde speelde Tho lenaar tegen Den Hamer. De Goesenaar kwam slecht uit de opening en verloor, waardoor hij naar een lagere plaats dui kelde. Den Hamer kwam hier door bovenaan de ranglijst samen met clubgenoot Cor Pro voost, die eveneens zes punten haalde. Uit de computerrang schikking bleek vervolgens dat Provoost een half weerstand- punt meer had en zich daarom kampioen mocht noemen. Jo Tholenaar, die in de eindstand nog werd ingehaald door M. Verolmen uit Middelharnis, ein digde als vierde. door Corné Boogaard GOES - Cor Provoost van schaakvereniging Het Witte Paard uit Sas van Gent heeft za terdag in de laatste ronde het Koperen-Tuin-toernooi op zijn naam gebracht. Provoosts zege was voor een belangrijk deel te danken aan zijn clubgenoot Adrie den Hamer. Aan het toernooi in Goes, dat al leen toegankelijk was voor mensen ouder dan 50 jaar, werd meegedaan door 38 schakers. Onder hen bevond zich oud winnaar Adrie den Hamer, die een belangrijke rol speelde in de slotfase van het toernooi, dat over zeven ronden werd ge speeld. Voor aanvang van de laatste ronde stond Jo Thole naar van de organiserende ver eniging nog alleen aan kop met doorSjaakSinke VLISSINGEN - Johan van den Branden uit Steenbergen hoef de gistermiddag in Vlissingen niet tot het uiterste te gaan om de zwemloop winnend af te slui ten. Met een tijd van 48 minuten en 25 seconden bleef hij junior Remy Vasseur (Vlissingen) an derhalve minuut voor. Vorig jaar won Van den Branden het Zwemloopcircuit dat over vijf wedstrijden gaat. Duizend meter lang knokte Van den Branden in het zwembad met Ronald Englebert (Steen bergen) om uiteindelijk na 13 minuten en 4 seconden met een voorsprong van slechts 2 secon den aan de 10 kilometer lopen te beginnen. Remy Vasseur klokte 13 minuten en 43 seconden vóór Pieter van Hal (Bergen op Zoom) en Peter Post (Lekker- kerk). In de eerste ronden van vijf kilo meter lopen sloeg Johan van den Branden al een enorm gat. Hier door was hij al uit het zicht van Englebert verdwenen, die op de Jacoba van Beijerenweg de ou de afslag naar de Bergweg nam in plaats van het nieuwe gedeel te over de Jacoba van Beijeren weg te volgen. Toen Englebert zijn fout bemerkte was voor hem de lol eraf en mismoedigd sjokte hij terug naar het Sport- fondsenbad om daar verhaal te halen bij de wedstrijdleider. De ze wees hem er fijntjes op dat er op het bewuste punt drie duide- All Ready zakt na pauze weg ZIERIKZEE - De korfballers van All Ready hebben afgelopen weekeinde de wedstrijd tegen het Delftse DES met 17-14 ver loren. Het verlies was vooral te wijten aan hel slappe begin van de tweede helft. Stond de Zierikzeese formatie bij rust nog met 9-8 voor, niet veel later keek All Ready tegen 14-9-achterstand aan. Hoewel koploper DES twee absolute toppers in de ploeg had lopen, vond De Leeuw de nederlaag niet echt verdiend. „Het wordt eentonig, maar ook dit keer heb ik me lopen opwin den over scheidsrechterlijke be slissingen. Die waren structu reel in ons nadeel.De coach gaf tevens toe dat zijn aanvallers niet echt in vorm waren. lijke pijlen rechtdoor wijzen. „Je hebt eigenlijk wel gelijk", mopperde hij na, maar zijn wed strijd was verpest. Remy Vasseur schoof zo op naar de tweede plaats, die hij niet meer uit handen gaf. Anton Mol (Sommelsdijk) stapte pas als achtste uit het water. Samen met Erik Peeman (Middelhar nis) stoomden ze op naar de plaatsen drie en vier. Pieter van Hal bleef op de finish Jan-Bart Jasperse (Vlissingen) ruim een minuut voor. „Dat is heel wat anders dan een beetje voor jezelf trainen", verzuchtte de oud winnaar van het zwemloopcir cuit van enkele jaren terug. Doordat Remy Vasseur voor Jan-Bart Jasperse eindigde, gaat deze zwemloop voor Jas perse nog een flinke duit kosten. Hij was namelijk met Vasseur een weddenschap aan gegaan wie de snelste in Vlissingen zou zijn. Vasseur won de wedden schap met glans en mag nu met Jasperse een avondje gratis stappen. Constant Veteraan H40 Peter de Jong (Moerstraten) bleef Wilfried de Kort (Axel) op de finish ander halve minuut voor. De Jong dankte zijn voorsprong hoofd zakelijk aan de kilometer zwemmen. Op de 10 kilometer lopen bleef de achterstand van De Kort vrijwel constant. Adrie Gerards (Zierikzee) had door de blessure van Pieter Verhage (Westkapelle) nauwelijks te genstand bij de veteranen H50. Veterane Terèse van Lare (Sluis) zag begin januari Sara, maar voorlopig is ze nog niet van plan te stoppen. Ondanks een feestje dat tot diep in de nacht duurde won ze, met kleine oogjes, de ra ce bij de vrouwen. Anderhalve minuut moest ze inleveren bij het zwemmen op Mitzy Nieu- wenhuizen (Hellevoetsluis). Na 10 kilometer had Van Lare de achterstand omgezet in een mi nuut voorsprong. De korte afstand van 500 meter zwemmen en 5 kilometer lopen werd gedomineerd door niet- Zeeuwen. Casper Mevl (Breda) was de snelste individuele deel nemer met een tijd van 25 minu ten en 35 seconden. Het duo Je roen Carol en Izar van Gooi noteerden een tijd van 24 minu ten en 11 seconden. De snelste vrouw op de korte afstand was Maria Alta uit Breda met een tijd van 31 minuten en 18 secon den. Een speler van Smerdiek (links) zet met een tegenstander van Brouwershaven in de buurt een nieuwe aanval voor zijn ploeg op. foto Marijke Folkertsma Schouwse ploeg doet met 5-1-zege op Smerdiek goede zaken door Ben Hameeteman BROUWERSHAVEN - Brou wershaven heeft zaterdag een goede sprong richting kampi oenschap gemaakt. Tijdens het zwaar beladen duel tegen medekoploper Smerdiek trok ken de ploeg van trainer Pim Potappel met 5-1 aan het lang ste eind. De zwartwitten lei den zodoende in de vierde klasse B en staan drie pimten los van de naaste concurrentie. Beide elftallen waren zich ter dege bewust van de inzet. Hoe wel de prijzen pas worden uit gedeeld als de bal stil ligt, was een ieder ervan overtuigd dat de winnaar van het onderlinge treffen met een been in de der de klasse staat. „We staan nu drie punten los en hebben een vrij goed doelsaldo. Maar het is natuurlijk nog lang niet be slist", hield oefenmeester Pot appel nog even de rem erop. Ook aanvoerder Remy Lieven- se liet het hoofd niet op hol slaan. „Als je het goed be schouwd gaat het tussen Smerdiek, ZPR en ons, ja. Maar we moeten ook nog een keer naar Smerdiek toe, dus...." Na de titanenstrijd op sport park Onder de Molen moest de objectieve toeschouwer con cluderen dat Brouwershaven verder is dan opponent Smer diek. Zowel in taktisch op zicht als voetballend vermo gen. Bij tijd en wijlen kon Smerdiek, door een gezonde agressie aan de dag te leggen, het Brouwershaven moeilijk maken. „Maar dat moet je dan wel met elf man doen. En als er eentje ouwehoert, speel je met zijn tienen. En als er dan nog eentje bijkomt, speel je nog maar met zijn negenen. We moeten nog leren te accepte ren. want theoretisch gezien doet Smerdiek niet onder voor Brouwershaven. Het is meer een mentale kwestie", analy seerde Smerdiek-trainer Ard Beurkens na afloop. Grootse vorm Brouwershaven steekt mo menteel in een grootse vorm. Niet alleen bij de spelers in het veld die het moeten doen, klopt het allemaal, ook de bankzitters kunnen er wat van. Zo bezorgde invaller Pe ter van Mourik tegenstander Smerdiek zaterdag de defini tieve genadeslag door de stand naar 3-1 te tillen. De voorbe reiding was van, alweer een in valler, René Dalebout. „Peter valt natuurlijk schitterend in. Met twee mooie goals", liet Potappel zich ontvallen. Hoewel Smerdiek lange tijd goed tegenstand bood en met vlagen ook voor het nodige ge vaar zorgde, kwam in de 55e minuut de kentering. Erik van Haaften ging over de grens van het maximaal toelaatbare en kreeg van scheidsrechter Rie- mens terecht rood voorgehou den. Even leek de zaak uit de hand te gaan lopen. Riemens laste een afkoelingsperiode van enkele minuten in. waarin de gemoederen weer enigszins tot bedaren kwamen. Bij een op dat moment 2-0- achterstand kende Smerdiek nog even een korte opleving. Jacky op den Brouw zorgde, na mistasten van voorstopper Ruud Dekker, voor de aanslui ting. Nadat Van Mourik voor 3-1 zorgde, zakte de formatie van Beurkens in elkaar. Van Mourik had de smaak te pak ken en punterde in de 44e mi nuut heel fraai de 4-1 over doelman Corne van Haaften. Arjan van der Meer was in blessuretijd ook nog succesvol en zorgde voor de ietwat ge flatteerde 5-1-zege. Brouwershaven-Smerdiek 5-1 (1- 0). 25. Dick van Splunder 1-0. 52. André Goudzwaard 2-0. 59. Jacky op den Brouw 2-1. 76. Peter van Mourik 3-1. 89. Peter van Mourik 4-1, 90. Arjan van der Meer 5-1. Scheidsrechter C. Riemens (Vlis singen). Rode kaart: Enk van Haaften (Smerdiek). Gele kaart: John Potappel (Smerdiek), Arjan van der Meer (Brouwershaven). Aantal toeschouwers: 275. Brouwershaven: Edwin Hof: Pie ter Kristalijn, Remt Lievense, Ruud Dekker. Martin Kristelijn, Cees Kraayenbnnk, Clement van Splunder. Dick van Plunder (46. Rene Dalebout): Leen Lemsom (Marcel Duinhouwer), Arjan van der Meer, Andre Goudzwaard (Pe ter van Mourik). door Lucien Roelandt BRUINISSE - Wanda Prins vol deed zaterdag tijdens de dres- suurwedstrijd van de Sasruiters op de Bruse manege Aqua Delta slechts deels aan de hoogge spannen verwachtingen. De voor de oraniserende vereniging uitkomende amazone stuurde Jean Rhode wel naar de eerste plaats in de klasse Z2, maar voor het verwachte bleef uit. Ook de klasse Z1 gaf hetzelfde beeld te zien. Ook daar gaf slechts één combinatie er blijk van de oefenstof, die op dit ni veau wordt gevraagd, voldoen de onder de knie te hebben. Heerser deed zijn naam onder het zadel van Willy van Seters eer aan. De voor de Overmaase Ruiters uitkomende combinatie had aan de 187 punten ruim schoots voldoende voor de hoogste eer en een bonuspunt. Monique Wevers stuurde Phan tom met 178 punten naar de tweede plaats. Een plaats die de amazone uit Renesse overigens wel moest delen met de Oud- Beijerlandse Mirelle van Gelder met Anouska. In de klasse M2 reed Esther Bo- german een uitstekende proef. De amazone uit Bruinisse reed de zich met veel souplesse door de piste bewegende Jewel Jordy naar 170 punten. Het bleek voor de Sasruiter combinatie echter niet voldoende om de zege in ei- OUD-VOSSEMEER - Zeeland tegen Brabant; oud tegen nieuw. De plaatselijke derby Vosmeer tegen NVS. Vosmeer komt uit Oud-Vosse- meer en wordt gerekend tot de twee Zeeuwse deelnemers in de zesde klasse B. NVS komt uit Nieuw-Vossemeer en behoort tot de Brabanders die met twaalf ploegen in deze klasse de boventoon voeren. Vosmeer-NVS 0-0: Hoewel er niet werd gescoord, was het voor de toeschouwers een ener verend duel. Zoals gebruikelijk bij een derby bestreden beide ploegen elkaar met veel inzet. Met wat meer geluk en zuiver heid in de afronding had het duel ook in 3-3 kunnen eindi gen. Nu bleef de teller echter voor beiden op nul steken. gen huis houden. Die werd een prooi voor Bianca van Est met de vijftienjarige schimmelmer rie Carolien. In de klasse L trok Mary Kors- man de positieve lijn ook in Bruinisse door. Een week toon de zij zich op de wedstrijden van Westelijk Schouwen met Mario twee keer de beste. En ook nu toonde de amazone uit Zonne- maire zich, in deze bijzonder sterk bezette rubriek, de beste. Dat de krachtsverhoudingen hier bijzonder klein waren, be wees wel het verschil van slechts één puntje (168-167) met de nummer twee, Richelle Bader met Kimberley. Ook het verschil tussen Bader en num mer drie Inger van Boven uit Wolphaartsdijk met Figora be droeg slechts één puntje. De klasse B werd een prooi voor Albertine Joosse met Night and Day van het Vrouwenpolderse Oranjezon. Zij verwees de Bra bantse Angela Rockx naar de tweede plaats. Genoemde com binaties waren de enige die Aquadelta met een winstpunt op zak verlieten. Het onder streepte de tegenvallende pres taties op dit niveau. Paardensport Bruinisse. Dressuur LR en PC de Sasrui ters. Paarden klasse Z2: 1. Wanda Prins- /Jean Rhode (Sasr.) 177,2.RubyHeinrici- /Choco (NPC) 169. Z1: 1. Willy van Seters.Heerser (Overmaase Ruiters) 187, 2. (gelijk) Monique Weyers/Phan- tom (RV Renesse) en Mireille van Gelde- r/Anouska (Oud Beijerland) 178. M2: 1. Bianca van Est/Carolien (Oranjer. W) 173, 2. Esther Bogerman/Jewel Jordy (Sasr.) 170, 3. Jolanda van der Hoek/Lebeth Morel (Apeldoorn) 160. M1: 1. Connie Bom/Lotte (Striener.) 156, 2. Lenny Schreiber/Lalique (Striener.) 153, 3. (ge lijk) Barbara Gotte/Hardy Good (Walche ren) en Anneke Endepoel/Birgitte (Oran jer. W) 148. L: 1. Mary Korsman/Mario (Westelijk Schouwen) 168, 2. Richelle Bader/Kimberley (Oranjezon) 167, 3. In ger van Boven/Figora (Weelr.) 166. B: 1. Albertine Joosse/Night and Day (Oranje zon) 168,2. Angela Rockx/Nadez (Heerle) 158, 3. Anke Schouten/Koen (RV Greve- lingen) 154 Pony's Z2: 1. Suzanne Rei- nerman/Ryethems Nomar (Eendrachtr.) 62.86%, 2. Jolanda Bevelander/Power Shadow (Schouwse Ruiters) 61.08%. Z1: 1 Elze Sophie Wiskerke/Nosy Girl (Z- £ev.) 59.67%. M2: 1. Malou Goris/Quick Step (Sasr.155.L, cat. DE: 1. Marjolein Oldenhof/New Moods Diamant (Rockan- je) 167. 2 Martine van de Schelde/Candy Boy (Schouwse Ruiters) 159, 3. Marieke Dam Mc Gregor (Markiezaat) 159. L, ca- t ABC 1. Tamara de Vries/Wupke (Hal steren) 161. B. cat, DE: 1. Marijke de Laat- /Fonske (Wouw Vooruit) 163, 2. Kim Meyer,'Sintels Jarowisthie (Z-Bev.) 162, 3. Fabienne Boon/Renanda (RV Grevelin- geni 160. B, cat. ABC: 1. Daisy Rasmus- sen/Florian (Oranjer. W) 161.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 29