Verval van Bruse Boys zet door Donderspeech Krijgsman werkt HVV'24 verzuimt kansen te benutten WFB en SNS doen weer goede zaken sport maandag 1 februari 1999 s 18 Stijgende lijn vrouwen Mevo'80 Nederlaag volleybalsters Kwiek BC Zierikzee rest finaleduel Soepele winst Kwiek-mannen ASV profiteert van fout koploper Foutenfestival verdedigers maakt kans op lijfsbehoud minimaal uitslagen Dreischor boekt zege op Biervliet „li agenda ZIERIKZEE - De volleybalvrouwen van Wea/Mevo'80 zitten volgens coach Cor Juffermans in een stijgende lijn. In de thuiswedstrijd tegen De Sterre uit Zuiddorpe won het Zierik- zeese zestal zaterdag in sporthal Onderdak op klasse en inzet: 3-2. „Vooral de eerste anderhalve set speelden we uitstekenq tegen de nummer drie op de ranglijst. Hoewel we de tweede erj derde set verloren, zijn we daarna met werkvolleybal goed té] ruggekomen", vertelde coach Juffermans na afloop. Mevq won de eerste set met 15-10 en verloor daarna twee gets op rij met 12-15 (na een 9-1-voorsprong) en 10-15. Veerkracht er, werklust zorgden daarna voor tweemaal een zwaar bevoch-i ten 15-13-setwinst. MEERKERK - Vlak voor de zaterdag met 3-0 verloren wed strijd tegen Meerkerk werd Kwiek-trainer Arjan Breemaij geconfronteerd met twee geblesseerde speelsters: Marianna Schikker (rug) en Addy van der Zande (kuit). „Daardoor moest ik gaan schuiven in de ploeg en dat is vlak voor een wed strijd nooit goed. Het klopte dus in het veld niet meer", legdd Breeman uit. Wat de coach ook probeerde, Kwiek verloor de eerste set kansloos met 15-3. De tweede set draaiden de vol] leybalsters uit Bruinisse iets beter en kwamen zij zelfs op een 8-6-voorsprong. Daarna ging weer alles mis en werd de twee de penode met 15-8 uit handen gegeven. Ook in het derde be-i drijf kon Kwiek geen vuist maken. Met 15-7 bewees Meerkerk! de betere ploeg te zijn. ZIERIKZEE - Het eerste team van badmintonvereniging Zie] rikzee rest dit seizoen nog een belangrijke wedstrijd: het due tegen de kampioen van de eerste klasse A Dat wordt Terneu- zen 2 of Zeeland 1. De winnaar mag zich districtskampioen noemen en promoveert naar een nieuwe hoofdklass. Zelf is BC Zierikzee, als nummer een van de eerste klasse B, al lang en breed van de finaleplaats verzekerd. In de competitiewedJ strijd tegen Avanti 3 werd voor de zoveelste maal in dit sei-J zoen een ruime overwinning behaald: 7 -1Alleen trainer Wil liam van der Maas, die inviel voor Frans Koopman, kon hei niet bolwerken in het enkelspel. MEERKERK - De volleybalmannen van het Bruse Kwiek) hebben zaterdag tamelijk eenvoudig van Volley Meerkerk ge wonnen: 3-0 (15-10 17-16 15-3). Kwiek-trainer Erik van Bre-j da had zijn ploeg gewaarschuwd voor tegenstander Meerkerk om vooral niet in het trage spelletje mee te gaan. Dat ging de! eerste set behoorlijk. Het tweede bedrijf liet Kwiek zich toch meeslepen met het spel van de thuisploeg. Van Breda: „Allesl zat die tweede set tegen, de tegenstander, de scheidsrechter ent wijzelf.In de derde set liet de setup het bij Meerkerk afweten' en wandelde Kwiek over de nummer negen van de ranglijst heen. Kwiek staat op dit moment op de derde plaats. ZIERIKZEE - Bloemenshop Krokus/ASV heeft in de B-poule, van de vrouwen in de recreatiecompetitie volleybal geprofi teerd van de misstap van lijstaanvoerder Dries Herenmode] /Wik 2. Bloemenshop Krokus/ASV, de nummer twee op de| stand, versloeg HCR De Kroon/Wiska 2 met 3-0, terwijl dej koploper tegen Wea/Mevo'80 meisjes met 2-1 het loodje legde Door de winst van Bloemenshop Krokus/ASV is de achter stand op Dries Herenmode/Wik 2 tot twee punten geslonken.! Bovendien heeft de ploeg een wedstrijd tegoed. In de A-groep! van de vrouwen handhaafde Foto Leen Koper/Cluzona zijn koppositie. De marge met de eerste achtervolger, Mosselhan del Schot/Wik 1bedraagt na de jongste speeldag vijf punten., door Klaas Verspoor BRUINISSE - 'It's a beautiful day. the sun is shining", zong wijlen Queen-zanger Freddie Mercury ooit. Zaterdag was het precies zo'n dag. Om half drie 's middags straalde en scheen het winterzonnetje nog voor Bruse Boys maar bijna twee uur later pakten - figuurlijk gesproken - donkere wolken zich samen bo ven het Bruse sportpark. Vooral door persoonlijke fouten werd het degradatieduel tegen Groote Lindt met 2-5 verloren. De wedstrijd tussen de num mers elf en twaalf van de eerste klasse C had voor de Bruenaren meer raakvlakken met Queens openingssong op de cd 'Made in Heaven". Het vervolg wat de vo calist zong, 'Andno-onesgonna stop me now', ging voor Bruse Boys echter niet op. Mercury's woordkeuzes 'sad' en 'hopeless' daarentegen weer wel. Droevig en hopeloos, zo konden de rijf tegentreffers getypeerd worden. ..Nu wordt het een heel moeilijk verhaal. Het zou wel eens kun nen zijn dat we hier ons verblijf in de eerste klasse verspelen", realiseerde trainer Alexander van Keulen zich vlak na het de sastreus verlopen optreden. Bij Bruse Boys waren Theunis- Henk van den Berge en de broers Benard afwezig. Daardoor speelde Willem Webers rechts back en Michel Ruitenbeek rechtshalfJuist die spelers zak ten in de slotfase van de eerste helft volledig door het ijs. Daar voor waren de bezoekers al in de zesde minuut op 0-1 gekomen. Op de Bruse linkerkant kreeg Martin Booij een diepe bal toe gespeeld en wachtte keurig tot de inkomende Peter de Hoog doelman Jacob Muller kon pas seren. Maar de vrijheid die zowel aan op links als in het cen trum werd weggegeven was eer ste klas onwaardig. Een minuut later scoorde Peter Willemse, die ondanks de belangstelling van een aantal Zeeuwse clubs ook komend seizoen voor Bruse Boys speelt, al 1-1. Na de twee vroege goals waren de beste mo gelijkheden voor Groote Lindt. Zo spatte een vrije trap van Frank Roeland uiteen op de lat, redde Muller redde van dichtbij op een kopbal van Jeroen Kok en had Bruse Boys in de 24e mi nuut alle geluk van de wereld toen een blunder van Jacob Muller - na een terugspeelbal wilde hij zijn tegenstander uit spelen - niet werd afgestraft door Booij. Vier minuten later kopte Bruse Bovs-laatste man John van Dijke uit Groote Lindts vierde corner op de eigen lat. Zo hielden de Boys lang, tot vlak voor rust. stand tegen de ook al matige tegenstander uit Zwijn- drecht. Willem Webers wilde te rugspelen op Muller maar zag Booij over het hoofd en voor de nummer negen was het een koud kunstje om 1-2 te scoren. Twee minuten later veroorzaakte Mi chel Ruitenbeek een onnodige strafschop door De Hoog neer te halen: 1-3 door aanvoerder Frank Roeland. Tweede goal Toen in de tweede minuut van de tweede helft Bruse Boys op 2-3 kwam, pass Jacob van den Ber ge op Peter Willemse die zijn tweede goal scoorde, leek Bruse Boys plotsklaps terug in de wedstrijd. De vlotte meevaller kreeg echter geen vervolg dooi de paars-witten die zich geen kans meer wisten te creëren. Een kwartier voor tijd maakte de niet fitte Tonnie van den Ber ge. die vanaf oktober niet meer speelde, zijn rentree. Een gok. „Als je nu verliest, is het toch ge beurd. Dan kan ik rustig aan doen", sprak Van den Berge voor zijn invalbeurt. Morgen meldt hij zich in het ziekenhuis waar overleg zal worden gevoerd over een loszittend stukje bot. De gok pakte niet goed uit want waar Bruse Boys geen 3-3 maakte liep Groote Lindt in de laatste elf minuten uit naar 2-5. Bij de 2-4 speelde Willem We bers hard terug op Jacob Muller, die loste de bal en Peter de Hoog schoof binnen. Vijf minuten in blessuretijd speelde Patrick Hordijk simpel Ralph van den Ouden uit en scoorde 2-5. Van Keulen: „Vorig jaar had ook nie mand verwacht dat wij kampi oen zouden worden. Maar de deur om te ontsnappen aan de gradatie is nu voor negentig procent dicht." Bruse Boys - Groote Lindl 2-5 (1-3). 6. Peter de Hoog 0-1, 7. Peter Wil lemse 1-1, 42 Martin Booij 1-2, 44. Frank Roeland 1-3, 47 Peter Wil lemse 2-3, 79 Peter de Hoog 2-4, 95. Patrick Hordijk 2-5 Scheidsrech ter M Paeshuyse (Valkensivuard). Gele kaart: Michel Ruitenbeek (Bruse Boys), Majid El Hajouti Groote Lindt). Aantal toeschou wers: 200 Bruse Boys: Jacob MullerWillem Webers, John van Dijke, Wladimir van den Ouden (75. Tonnie van den Berge) en Ralph van den Ouden; Mi chel Ruitenbeek (59. Mujo Avdic), Wilko Hanzen. Peter Willemse en Si mon Boogaard; Jacob van den Berge en Christiaan Willemse. door Peter van Kouteren ROOSENDAAL - HVV'24 kwam gisteren in Roosendaal niet verder dan een teleurstel lend gelijkspel tegen hekken sluiter BSC: 1-1. De Zeeuws- Vlamingen kregen voor rust pri - ma mogelijkheden, maar ver zuimden afstand te nemen. De eindstand was al bij rust be reikt. HW'24 domineerde tegen de jonge en onervaren thuisploeg vanaf de eerste minuut en speel de met goed uitgevoerd combi natievoetbal veelal op de helft van de tegenstander. Pierre Wit hagen en Carlo Blommaert ver schenen verschillende keren alleen voor de Brabantse doel man, maar faalden in de afwer king. Dennis Rietjens zette HW'24 al vroeg in de wedstrijd op voorsprong. Hij verzilverde een strafschop, nadat Withagen onderuit was gehaald: 0-1. Niet lang daarna mocht Riet jens nog eens van elf meter aan leggen, maar zijn inzet caram boleerde via de binnenkant van de paal terug in het veld. Stoutjesdijk: „Het was voor ons in de eerste helft de wedstrijd van de gemiste kansen. We had den met 4-0 of 5-0 moeten gaan rusten." De realiteit was echter dat BSC kort voor rust op gelij ke hoogte kwam. Jack Loos zet te voor. Mark Barendse knikte binnen: 1-1. In de tweede helft vielen de Zeeuwen terug. HW'24 begon krampachtig te voetballen, hanteerde te vaak de lange bal en kwam zelf een paar keer goed weg, toen BSC met plotselinge uitvallen voor het doel van De Keijzer verscheen. BSC-HW'24 1-1 (1-1). 30. Dennis Rietjens 0-1 (strafschop), 43. Mark Barendse 1-1. Scheidsrechter: Van Es (Waalwijk). Gele kaart: Marvin Hamelink, Ayhan Seido (HW24). Aantal toeschouwers: 150. De doelman van Groote Lindt, Peter Haan, plukt de bal uit de lucht voordat Christaan Willemse (6) van Bruse Boys gevaar kan stichten. foto Marijke Folkertsma door Ben Hameeteman MIDDELHARNIS - Een ieder lijkt er inmiddels in te berusten. Het voorbije weekeinde kwa men maar weer rijf Flakkeese ploegen aan voetballen toe. Alle andere elftallen zagen hun wed strijd voor de zoveelste keer dit seizoen afgelast. WFB en SNS deden weer goede zaken. Beide formaties konden weer drie punten aan het totaal toevoe gen. Melissant - Hellevoetsluis 1-1 (0-0): Op een slecht veld trof Me lissant zaterdag in eigen huis koploper Hellevoetsluis. Melis sant kon niet beschikken over de inzet van aanvaller Erwin Narraina. die tijdens de derby tegen WFB van vorige week ge blesseerd was geraakt. Reeds na twee minuten werd Knops van Hellevoetsluis met rood het veld uitgestuurd. Hij had pal onder de ogen van de scheidsrechter Melissant-speler Henk van de Bok een elleboogstoot verkocht. Melissant kon de overtal-situa- tie niet uitbuiten. Na een 0-0- ruststand was het zelfs Helle- BIERVLIET - Dreischor heeft gisteren de uitwed strijd in en tegen Biervliet met 2-1 gewonnen. De eindstand stond al na een kwartier op het bord. Biervliets enige doelpunt kwam na vi j f minuten van de voet van Bernard Buchner. Even later mis ten de Zeeuws-Vlamingen een strafschop. „Dat was een omslag in de wed strijd". analyseerde Bier- vliet-trainer Jean-Pierre Hubregtsen „Na de 1-0 hebben we verzuimd de wedstrijd te beslissen. In de tweede helft kwamen we er met meer door. Dreischor, de ploeg van Toine Tiggelman, profi teerde van de mentale op doffers bij Biervliet Door doelpunten van Mark van de Linden (1-1) en Patrick Berrevoets (1-2) boekte de Schouwse formatie een knappe overwinning. voetsluis dat in de tweede helft op voorsprong kwam. Johan Nagtegaal zorgde even later voor de gelijkmaker. WFB - Rhoon 2-0 (0-0): WFB speelde een mindere wedstrijd tegen het bezoekende Rhoon. In de eerste helft hadden de bezoe kers het initiatief. Zij konden dit echter niet omzetten in doel punten. Na de hervatting kwam er een feller en beter spelend WFB binnen de lijnen. Rhoon kwam amper meer in de buurt van doelman Eeuwit Kievit. Na enkele eerdere kansen te hebben gemist lukte het spits Dirk-Jan Klijn na een kwartier in de tweede helft de score te openen. Brian IJzendoorn bracht in de 25e minuut de winnende treffer op het bord. „We hebben alles bij alles een verdienstelijke overwinning geboekt. Zeker als je beschouwt dat er drie basis spelers op de bank zaten", aldus een tevreden WFB-trainer Cor Lanser na afloop. SNS - Lombardijen 3-1 (3-0): SNS uit Stad aan het Haring vliet kende tijdens zijn thuis wedstrijd weinig problemen met Lombardijen. De mannen van de aan het einde van dit sei zoen vertrekkende trainer Sjaak van Bergen domineerden van begin tot eind. In de eerste helft werd de score geopend door Remi van de Marei. Binnen het kwartier stond het vervol gens via Jan Arensman, die twee keer scoorde, 3-0. Na de rust nam SNS het allemaal te ge makzuchtig op. Lombardijen kon zodoende toch nog in de wedstrijd komen. Echt gevaar lijk werd het evenwel niet. Wel incasseerde de thuisploeg nog een tegentreffer. Bij Lombardij en moest ook nog een speler met rood voortijdig vertrekken. Hellevoetsluis - DBGC 0-0: Zondag-derdeklasser DBGC speelde een wedstrijd met twee gezichten. In de eerste helft hadden de Oude Tongenaren het spel moeten en kunnen beslis sen. De voorwaartsen verzuim den evenwel te scoren. Helle voetsluis wist er in die fase van de strijd weinig tegenover te zetten. Na rust was het keeper Marco de Koning die DBGC op de been hield. Bij Hellevoetsluis werd men moedeloos van de vele doelpogingen die door De Ko ning werden gepareerd. Tegen valler was het geblesseerd uit vallen van de bepalende speler Jan-Willem Pulleman. Positief was de terugkeer van Martin van Eykeren, die een goede wedstrijd speelde. De doelman van Pelikaan biedt een helpende hand aan zijn verdediging om een doelpunt van NTV V (gestreepte shirts) te voorkomen. foto Marijke Folkertsma NTTV schrikt wakker en wint van Pelikaan door Frans Evers NIEUWE TONGE - Koploper NTW speelde zaterdag in de eerste helft ronduit slecht. Er was een donderspeech van trainer Arend Krijgsman voor nodig om de Nieuwe Tongena ren wakker te schudden. NT- VY' won met 3-0 en Krijgsman kon wederom met opgeheven hoofd het veld verlaten. Zijn NTW staat namelijk stijf bo venaan in de vierde klasse C in het district West IY'. Ondanks het feit dat de spelersgroep in een vroeg stadium het vertrou wen in hem heeft opgezegd. Tegen de zin het van het be stuur in moet de 47-jarige postbode uit Middelharnis aan het einde van het seizoen het veld ruimen. Maar zowel trai ner als bestuur wilden mini maal twee seizoenen met el kaar verder. Alleen de spelers niet. Een opmerkelijke situa tie want Krijgsman wordt als mens door zowel bestuur als spelers enorm gewaardeerd. „Laat daar absoluut geen mis verstand over bestaan", zei NTW-bestuurslid Brugge- man. Gezien de stand op de ranglijst doet Krijgsman met 22 jaar trainerservaring - waarvan ruim achttien op Goeree- Overflakkee - het buitenge woon goed. Tegen Pelikaan uit Zwijndrecht ergerde hij zich de eerste helft groen en geel. Onverdiend kwam de thuis ploeg na ruim dertig minuten spelen op 1-0. Het doelpunt van centrum spits Rob Karsbergen verdien de echter wel de schoonheids prijs. Op de rand van de zestien lobde hij, op goed aangeven van Wilbert van Vliet, de bal met een beauty van een boog achter Pelikaan-doelman Ron Dooren. Het was eigenlijk het enige mooie moment van de eerste helft. Nonchalant NTW was domweg te noncha lant aan de wedstrijd tegen de nummer tien op de ranglijst begonnen. „Ik had ze daar op de training nog zo voor ge waarschuwd. Ze hadden een houding van 'die pakken we wel met een nulletje of vijf, zes'. Daarom ben ik in de rust ontzettend boos geworden", was het commentaar van trai ner Krijgsman. Een reactie die werkte want na de rust stond er plotseling een ander NTW in het veld. Scherp en op de aanval gericht. Na twee minu ten was het al raak. En weer was het Karsbergen. Geen subtiel lobje maar een ver woestend schot ditmaal. Daarna maakte NTW zijn koppositie bij vlagen meer dan waar. Rechtsachter Wim Kie vit en Wilbert van Vliet trok ken de ploeg mee in de vaart naar het kampioenschap. Vooral Van Vliet was goed aan speelbaar en levensgevaarlijk in het strafschopgebied. In de 73e minuut scoorde Van Vliet het mooiste doelpunt van de wedstrijd. Tussen een woud van Pelikaan-benen zorgde zijn subtiele voetbeweging voor het boogballetje dat tot op de millimeter zuiver in de rechterbovenhoek belandde. Echt eentje om in te lijsten. Ondanks de 3-0-voorsprong bleef NTW als ploeg bij de les en stond Pelikaan constant met de rug tegen de muur, waarbij de altijd gevaarlijke Karsbergen twee keer net niet tot scoren kwam. Volle teugen De ouderwetse donderspeech had dus weer eens gewerkt. Trainer Krijgsman genoot met volle teugen. „Ja, ik kan weer met een glimlach het veld ver laten." Snapt Krijgsman zelf overigens waarom 'zijn jon gens" niet met hem verder wil len? „Nee, ik begrijp er eerlijk gezegd niets van. Mogelijk dat men mij van een te licht kali ber vindt. Maar ik heb een uit stekend contact met zowel spelers als bestuur." Bestuur en trainer maken zich intussen steeds meer zorgen over de slechte trainingsop komst van de selectie. Drie spelers van het eerste elftal zijn op wintersportvakantie. De %Taag werpt zich langza merhand op wat er dan mis kan zijn met de motivatie van de koploper uit Nieuwe Tonge. „Dat vraag ik me nou ook af", aldus een vertwijfelde Krijgs man. NTTV-Pelikaan 3-0 (1-0). 33. Rob Karsbergen 1-0, 47. 2-0. Rob Kars bergen, 73. Wilbert van Vliet 3-0. ScheidsrechterFonseca (Rotter dam) Gele kaartWilco Note- boom, Michel de Jonge (NTW), Je roen Bakker (Pelikaan). Aantal toeschouwers: 200 NTTV: Remon Verolme, Wim Kie vit, Gerben Hobbel, Michel de Jong, Wilco Noteboom, Johan van Dam, Jurgen de Jong (75. Leon van Heemst), Rob Karsbergen, Eelke Baldee, Wilbert van Vliet, Daniel Tijl. Badminton Zaalvoetbal Zierikzee. Eerste klasse B: BC Zierikzee- Avanti 3 7-1. A. Verloo-I. Kole 15-5 7-15 15-14, W. van der Maas-R. Heetesome 8- 15 11-15, J. van Groningen-A. Daalmans 11-9 11-1, M. van der Have-E. van de Hof 11-6 11-5, Verloo/Van der Maas-Kole- /Heetesome 15-10 15-11, Van Gronin gen/Van der Have-Daalmans/Van de Hof 15-12 15-7, Verloo/Van Groningen-Hee- tesome/Daalmans 15-7 17-16, Van der Maas/Van der Have-Kole/Van de Hof 15-6 7-15 15-13. Bowling Tafeltennis Volleybal Burgh-Haamstede. Vrouwencompeti tie: ABB-Sportcentrum 3-1, Cornelia Banjaard 2 13-1De Vier Jaargetijden-Fi recontrol 2-0, Airpack-Stuyvers 9-0 Mannencompetitie: VAW-Pigalle 4-7 Ankies Kadoshop-Fennet Boys 1-8.1 Stulp/Schovers-Soccer X 6-6, Sportcenj trum-Neffen d'Eule 1-5. Zaterdagvoetbal Renesse. Woensdagleague: Bungalow- verhuur De Kam-Belladonna 3-1, Club huis De Vaete-Philippo's Hotel en Grill- Bar 1-3, Jan Piet Staal-Restaurant De Steenboek 1-0, Verseput Bouw-Tri'otje 2-2. Stand: 1. Philippo's Hotel en Grill- Bar 32 punten; 2. Jan Piet Staal 26,5; 3. VOF De Keijzer 23; 4. Drogisterij Bella donna 23; 5. Tri'otje 23; 6. Verseput Bouw 21;7. Clubhuis De Vaete21;8. Bungalow- verhuur De Kam 21; 9 Restaurant De Steenbok 14,5. Donderdagleague: Schil dersbedrijf Plandsoen-Alprokon 1 1-3, Simar-Pizzeria La Piazza 2-2, De Bariton- Top Caravans 3-1Brood-Banket De Jon- ge-Alprokon 2 4-0. Stand aan kop: 1. Al- prokon 2 34 punten; 2. Alprokon 1 29,5; 3. Brood-Banket De Jonge 27. 4. Top Cara vans 22. Zierikzee. Eerste klasse Zeeland: Scaldi- na-Big Smash 4-6. A. Bom-R. Simonse 16-21 8-21, H Volkeri-E. van Rooyen 21- 1416-21 21-11,C.Smalheer-K. van Rooy en 23-21 21-15, Bom/Volkeri-Simonse/E. van Rooyen 21-18 21-17, Volkeri-Simon- se 27-29 20-22, Bom-K. van Rooyen 13-21 19-21, C. Smalheer-E. van Rooyen 18-21 15-21Volkeri-K. van Rooyen 22-20 11-21 15-21, Smalheer-Simonse 13-21 15-21, Bom-E. van Rooyen 21-13 14-21 21-15. Zierikzee. Recreatiecompetitie. Poule A: Zeelandïa 1-EWEA/Mevo '80 1 3-0, Vis handel van Beveren/ASV-WEA/Mevo'80 2 1-2, Sporthuis Zierikzee-Duiveland Vastgoed/W Kwiek 3 3-0 Poule B: Café De Vlinder-Schouten/LMB 3-0, HCR -De Kroon/Wiska l-'t Durps'uus/W Kwiek 4 3-0, Surf Inn-Volleybal Nieuwdorp 3-0, Bouwman Sleepdienst-Vermer/Cluzona 1-2, ATLAS/Korstanje 1-Zeelandia 2 3-0. Poule C: De Vanger Kwiek 5-Marleco/Clu- zona 2 0-3, Verfbron Goes-Gemeente Schouwen Duiveland 1-2, ZWN-VVOZ 2- 1 Poule DA: Foto Leen Koper/Cluzona- WEA/Mevo'80 Dl 3-0, Mosselhandel Schot/Wik 1-CZ Groep 3-0, Paviljoen De Zandsnor-Strayer Noordwelle 0-3. Poule DB: HCR De Kroon/Wiska 2-Bloemen- shop Krokus/ASV 0-3, WEA/Mevo '80 Meisjes-Dries HerenMode/Wik 2 2-1. Standen. Poule A: Sporthuis Zierikzee 35 punten, Zeelandia 1 33, Boekhandel de Vries 32, Paviljoen de Schorpioen 32, Ca fé De Stulp 23, WEA/Mevo '80 2 12, Dui veland Vastgoed/W Kwiek 3 11, WEA/Mevo '80 1 10, Vishandel van Be- veren/ASV 4. Poule B: HCR De Kroon/Wiska 1 42, Café De Vlinder 36, ATLAS/Korstanje 1 34, Surf Inn 33, Ver- meer/Cluzona 31, Schouten/LMB 23, Zeelandia 2 13, Volleybal Nieuwdorp 12, Bouwman Sleepdienst 12, 't Durps'uus- /VV Kwiek4 10. PouleC: Timmerman Na tuursteen 33, ZWN 25, Verfbron Goes 23, ATLAS 2 21, Marleco/Cluzona 2 19, Ge meente Schouwen-Duiveland 17, Stads- café De Banjaard 16, De Vanger Kwiek 5 15, Zeelandia 3 14, WOZ 12, WEA/Mevo '80 3 0. Poule DA: Foto Leen Koper/Cluzo na 35, Mosselhandel Schot/Wik 1 30, Pa viljoen De Zandsnor 26, Strayer Noord welle 19, CZ Groep 18, Brinkman/Kwiek D1 16, WEA/Mevo '80 D1 6. Poule DB: Dries HerenMode/Wik 2 26, Bloemen shop Krokus/ASV24, HCR De Kroon/Wis ka 2 21, WEA/Mevo '80 Meisjes 17, Fe- nnet/Renesse 8, Bolle Dier Tuin/Wik 3 Tweede klasse D: Xerxes-Floreant 4-2 NSW-VVK 5-1, Spirit-Smitshoek afg. Rohda'76-Zuidland afg., Bolnes-Stellen dam afg., Rijnm/Hgvl.Sp.-Zevenhover afg. NSW 11-26 Floreant Smitshoek 10-24 Bolnes Zevenhoven 10-23 WK Xerxes 12-22 Spirit Stellend. 11-19 Rijnm/Hgvl. Zuidland 11-17 Rohda'76 Derde klasse C: NTVV-Pelikaan 3-0, GOZ- Den Bommel afg.. Oude Maas-NBSVV afg., Goudsw.Boys-GroenWitR. afg.. Maasdam-Leonidas afg,, Heinenoord- Zwervers afg. NTW 13-31 GOZ OudeMaas 13-28 Maasdam NBSW 12-23 Heinenoord Zwervers 12-21 Pelikaan DenBomm. 11-16 Goudsw. Leonidas 11-14 GroenWitR Vierde klasse C: Melissant-Hellevoet sluis 1-1, Simonshaven-Zuiderpark afg. WFB-Rhoon 2-0, Flakkee-Botlek afg. Voorne-Zinkw.Boys afg., Herkingen-Pu!| tershoekafg. Hellevoets. 12-32 Voorne Flakkee 12-26 Zinkw.Boys WFB 13-25 Rhoon Botlek 12-18 Simonsh Melissant 14-18 Herkingen Zuiderpark 13-17 Puttersh. Vijfde klasse D: OFB-Piershil afg., Bernis se-ZBVH afg., Zwartewaal-DES'67 afg Rockanje-Vlotbrug 1-6, SNS-Lombardi|j 12-11 11-13; 13-13 13-13: 12-1C, 12- 8 11- 7 13-15) 10-14 13-11 11-10 11- 7, 12- S -n 3-1. ZBVH SNS Piershil Vlotbrug Bernisse Rockanje 7-21 OFB 10-21 DES'67 9-20 Lombard. 9-17 RSM 9-16 Zwartew 12-14 Nelson Zondagvoetbal Derde klasse C: Musschen-Oud-Beijer land 4-2, LMO-Dubbeldam 2-2, DHZ HION2-2, OW-PFC afg.. WRW-OHVV 2j 0, Hellevoetsluis-DBGC 0-0. OHW 12-23 DBGC 12-15 WRW 13-22 Dubbeldam 12-1*| OVV 12-21 HION 13-1*' LMO 13-21 Oud-Beijerl. 11-11 DHZ 11-19 Musschen 13- PFC 9-18 Hellevoets. 13- 4 Vierde klasse E: Abbenbroek-Blanken-; burg afg., Poortugaal-Flakkee afg., DCL-; DEH 1-3, Tediro-WCR afg., SCO'63-Coa afg., Belvedere-Transvalia4-5. WCR 12-25 Belvedere 13-17j Coal 11-23 Abbenbroek 11-1 DEH 10-22 Transvalia Poortug. 11-22 Flakkee SCO'63 12-22 8lankenb. DCL 12-21 Tediro 13-11 l1'13 12-15 10-11^ 12-4 12- i maandag Karten Bedrijvencompetitie. Zevende race. Loi Schaken Huishoudelijke competitie. Locatie: UW-gebouw Zierikzee (aanvang: 19.3W uur).

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 28