Hulster Ambacht dichter bij titel Sluis nieuwe leider ondanks gelijkspel Dammer Hage kansrijk Zeeuws-Vlaamse tennisploeg slaat tegen Tiola in dubbels toe Limietenwaterval bij zwemraces Oostburg Raymond Mohr nestelt zich op koppositie topscorer Zaman blijft koploper tennis Hulst Veel verrassingen bij Grand Prix driebanden Handbalsters Hontenisse pakken het eerste puntje Kloetinge 2 achterhaalt Kerkhove uitslagen agenda van onze sportredactie HOEK - Het gemengde tennis- team van Hulster Ambacht, opererend in de hoogste klasse van de districts-indooreompe- titie, heeft een volgende stap gezet op de weg naar het kampi oenschap. Klopten de Reynaert- stedelingen vorige week Sou burg met ruim verschil, ditmaal werd afstand genomen van con current Tiola. Het duel in De Braakman kende na de tweede speelperiode een gelijke stand. Laurens de Kort had de Zeeuws-Vlamingen aan de leiding geholpen ten koste van Wesley van Noord terwijl Willem-Jan van Doeselaar daarna via Toby Groosman de voorsprong opvoerde. Sharon de Witte bracht Tiola vervol gens dankzij een zege op Debo rah Morcus echter weer terug in de race en Marjolein Meyer zorgde voor de aansluiting door Jacqueline Verhaegen met mi nimaal verschil terug te wijzen. In de dubbels sloeg de kampi- oen-in-spé daarna alsnog be slissend toe: 8-4. Van slag Souburg klom op naar de derde plaats door opponent MLTC te rug te wijzen. Harold van Bre men. Mario de Regt en Lydia Wisse legden in hun singles de basis voor dit succes. Rianne Verdonck zorgde in die fase van de strijd voor de tegenpunten: 10-2. Het medio december nog als tweede gefinishte DOS is volle dig van slag. Deze keer waren de reserves van Souburg net te sterk, met als gevolg dat de Vlis- singers in de rangschikking te rug zakten naar de laatste plaats. Floortje en Carla Bosch waren in het enkelspel hun tegen standsters nog duidelijk de baas, gezamenlijk namen die nadien echter revanche. Brian Dijkstra en in wat mindere mate Stanley Bish traden bij Souburg op de voorgrond: 7-5. Monsterscore In de tweede klasse geeft Ludo et Emergo de toon aan. Afgelo pen weekeinde werd de tweede selectie van Tiola aan de zege kar gebonden: 10-2. De Schelde doet het ook uitstekend hetgeen ditmaal voor Goblin 2 verlies betekende: 10-2. Bij de mannenéquipes lijkt Tebo regelrecht op de titel af te steve nen. Opnieuw werd een mon sterscore gerealiseerd en rode lantaarndrager Vrouwenpol- der/Doeland was het slachtof fer. 12-0. De standenlijst geeft overigens wel een vertekend beeld, want zowel DOS als 't Halve Maantje 2 zijn ook nog ongeslagen en hebben daar naast nog een wedstrijd in te ha len. Wintercompetitie Souburg heeft in de tweede klasse gemengd van de KNLTB- DIT Nationale Wintercompeti tie haar eerste succes geboekt. Na nederlagen tegen De Schel de en Holy, werd ditmaal in sporthal Lindonk te Zevenber gen opponent Buytenwegh met 8-4 verslagen. Lucienne van de Broek kampte nog met haar tijdens het Kerst toernooi opgelopen voetblessu re, vandaar dat Hanneke Snij der en Emerence van Wingen de honneurs waarnamen. Beiden zegevierden in hun singles en le verden vervolgens in combina tie eenzelfde prestatie. Ronald van de Broek zorgde in zijn en kelspel voor de beslissende pun ten. De Schelde redde het niet tegen Hol}7, hoewel Virgil Greeve bij de Vlissingers uitstekend op dreef was. Individueel en samen met Jurjen Mooibroek zorgde hij in totaal voor vier punten. Niet voldoende voor een gelijk spel of winst, want de tegen stander uit Vlaardingen Holy scoorde er uiteindelijk acht. Jeugdcircuit In het Janvier Dancemasters Jeugdcircuit kwamen afgelo pen weekeinde de jongens uit de B en de C-poule in actie. Opval lend in eerstgenoemde afdeling was het steekje dat het leidende duo Ferry Sonnemans/Sjoerd Huis in 't Veld liet vallen tegen het laag geklasseerde tweetal Jean Dhooge/Ruud Hermes. De nummers twee, Stefan Nonne- kes en Arjan Pijnen, die een score van honderd procent boekten, konden daardoor hun achterstand tot zes punten te rugbrengen. Jaimy Bish en Michiel Ketting, de koplopers in groep B, liepen door Maikel Apai VLISSINGEN - Sluis heeft de koppositie in de zesde klasse van het zondagvoetbal overge nomen van Zeeland Sport. De ploeg van Jean-Marie Brysse speelde met 1-1 gelijk tegen Ria W., terwijl de topper tussen Zee land Sport en Terhole werd af gelast. Biervliet blijft door een 6-0-ze- ge op Kwadendamme op het vinkentouw. Groede won met 2- 1 van SDO'63. Dreischor speel de op een slecht veld met 1-1 ge lijk tegen Schoondijke. Onder aan de ranglijst boekte Volhar ding een 3-1-zege op Robur. Dreischor-Schoondijke 1-1: Het slechte veld maakte - ver zorgd voetbal onmogelijk, zo dat beide ploegen veelvuldig de lange bal naar voren hanteer den. Na een kwartier bracht Rob van Waes de gasten op voor sprong. Dreischor kreeg daarna enkele goede kansen, waarvan er pas kort voor rust één werd benut door Serge van de Bos. In de tweede helft waren de beste kansen voor de gasten, maar ge scoord werd er niet meer. Volharding-Robur 3-1: De thuisploeg was beter en drukte dat krachtsverschil in de eerste helft uit in treffers van Dennis Sommeijer en Rob van Eekelen. Het duel werd na een kwartier in de tweede helft beslist door de van onze sportredactie OOSTBURG - Bij de sprintwed strijden van zwemvereniging Scheldestroom werd Eelco van Gemert op de 50 meter vrije slag geklopt door Middelburger Jas per van Bochove, maar verder liet de onbetwiste Zeeuwse kampioen het niet komen. Jan Brink, de verrassende winnaar van vorig jaar, sneuvelde in de series door een valse start. Ryan Verplanke toonde bij de vrou wen haar suprematie door vier onderdelen te winnen. De in Oostburg gehouden sprintwedstrijden toonden aan dat voor dit soort wedstrijden in Zeeland grote belangstelling bestaat. Door optimale motiva tie van de deelnemers waren de resultaten erg goed. Er werden liefst 28 NK-limieten gezwom men en dat was de opzet van verder uit op hun drie concur renten. Zelf zegevierden zij met maximaal verschil over Jos Wiggers en Vincent Vinkoert. het koppel Sander van As/lngmar van der Bel moest ook, zij het met een kleine ne derlaag. genoegen nemen. Emiel Gideonse/Arthur Bolder- heij tenslotte wonnen welis waar. maar de uitslag was niet overtuigend. Souburg-tennisser Ronald van de Broek zorgde in het enkelspel voor de beslissende punten in het duel met Buytenwegh. foto Lex de Meester door Aector Doorns TERNEUZEN - Raymond Mohr is de nieuwe leider in de stand Zeeuws topsco rer. De spits van Heinkenszand scoorde zaterdag twee keer tegen VCK en ging daardoor Adri van Hanegem van IJzen- dijke in het klassement voorbij. Bud Aschman (Rillandia) behield de aan sluiting dankzij zijn treffer tegen Klun- dert. Daarachter zijn er kleine verschui vingen. Op de topscorerslijst prijken nu ook de namen van Ronald van Sliedregt (Hoek), Adriaan Nieuwenhuijse (Krui- ningen), John Kivits (Kapelle). Harm Rietjens (HW'24), Barrv van der Hooft (Terneuzen), Danny van de Velde (Terneu- zen) en Richard Muringen (RCS). Stand: 1. Raymond Mohr (Heinkenszand) 15, 2. Adri van Hanegem (IJzendijke) 14, 3. Bud Aschman (Rillandia) 13. 4. Jean- Paul Harthoorn (Apollo) 11, 5. Leon Goossen (Temeuzense Boys), Mark de Groote (SSV'65), Rink Basie (Middelburg zat.), Jaap den Doelder (AZW). Mare Boeckhout (Breskens), Robby Jonkman (Hoofdplaat), allen 10. 11. Edwin van Damme (Kapelle). Frans Hagenbeek (Ril landia), Wemer Bisschop (Steen), Erik de Groene (Luctor), Davy Gijsel (Sluiskil), allen 9,16. JaccoBekenes (Kapelle), Barry van der Hooft (Terneuzen). Martijn Hengst (Meeuwen). Anco van der Linde (DFS), Edward Theleman (Hontenisse), allen 8. 21. John Kivits (Kapelle), Mike But (Terneuzen), Elmar Verhage (WIK). Mengalfeo Read (RCS), allen 7,25. Ronald van Sliedregt (Hoek). Harm Rietjens (HVV), Danny van de Velde (Terneuzen), Adriaan Nieuwenhuijse (Kruiningen), Edwin Leonhart (Dauwendaele). John van der Have (Zierikzee), Micky Vujovic (Meeuwen), Ewout Maas (Meeuwen), Dermis Goosen (GPC), Arjo den Dekker (Apollo), Johan Schot (Tholense Boys), René Brusse (DFS), Richard Muringen (RCS), Serge de Rurjsscher (Hoofdplaat), Pascal Delforge (Clinge), allen 6. tweede treffer van Dennis Som meijer. Onny Scholten tekende uiteindelijk voor 3-1. Biervliet-Kwadendamme 6-0: Een doelpuntenregen van Bier vliet dat pas na rust op gang kwam. Peter Vermast scoorde na een halfuur spelen. In de tweede helft mocht hij nog een keer scoren en was zijn broer Robbie Vermast eenmaal doel treffend. Een goal van Dennis Maas en twee treffers van Jur- gen Naeye bracht de 6-0 op het scorebord. Sluis-RLA 1-1: Uit een counter maakte Erik Patterniers voor RIA in de 75e minuut de ope ningstreffer. Vijf minuten later maakte Peter Slits de gelijkma ker. Ria kreeg in de laatste mi nuut nog een penalty, maar Ardian Lekaj kon deze niet ver zilveren. Groede-SDO 2-1: SDO kwam na twintig minuten spelen op voorsprong door een doelpunt van Jury Troost. Na een halfuur in de tweede helft werd Davy Maes neergehaald in het straf schopgebied van SDO en hij zorgde zelf voor de gelijkmaker uit de toegekende penalty. Groede zette vervolgens door. Tien minuten voor tijd kwam er een voorzet van rechts, ketste tegen de paal, en Jan van Belois stond voor de thuisploeg in het strafschopgebied klaar om bin nen te schieten: 2-1. de organiserende vereniging. De NK-limiet op de schoolslag werd behaald door Rya'n Ver planke, Carlien Schrijvershof. Stein de Maeyer en Maarten van der Zwan. Op de rugslag waren dat Letty Witterick, Linda de Paauw, Debbie van de Guchte, Sandra Temmerman, Kim Scholt, Mark Schuuring, Char les Potin en Eelco van Gemert. Het startbewijs op de vlinder slag werd behaald door Sabine van Waes, Agnes Soolsma, Letty Witterick. Marlinda Egger- mont. Debbie van de Guchte, Ryan Verplanke. Sandra Tem merman, Charles Potin en Yoram Lawalata Voor de NK- sprint in Dordrecht (13 en 14 fe bruari) mag op de vrije slag al leen Charles Potin zich laten in schrijven. Eelco van Gemert zwom als enige Zeeuw de limiet op de 100 meter wisselslag. Toby Hage bleef door twee remises in de race voor een finaleplaats voor het Nederlands damkam pioenschap. foto Ruben Oreel door Daaf Kasse ELLECOM - Toby Hage blijft in de race voor een plaats in de finale van het Nederlands damkampioenschap. De informatica-student uit Tholen staat na vier van de negen ronden op een gedeelde tweede plaats in zijn groep, met één punt achterstand op koploper Ron Heus- dens. Afgelopen weekeinde speelde Hage in het Gel derse Ellecom twee keer remise. Zowel tegen Erik Hoogendoorn, speler van Damlust uit Gouda, als tegen de Fries Sjoerd Huitema kon de Thoolse dammer niet in zijn spel komen en moest hij berusten in een puntendelïng. Peter Schunselaar uit Vlissingen speelde twee goede en spannende partijen, maar uiteinde lijk bleef hij in beide gevallen met lege handen achter. Zaterdag vergooide hij tegen de Twent Gilles Salomé in tijdnood zijn remisekansen. Een dag later had hij tegen Henk de Wit uit Delft ook remise in handen, maar in het eind spel koos hij het verkeerde plan. Vrouwen Daniëlla de Vos uil Tholen behaalde zaterdag inhettoernooi bij de vrouwen haar eerste punt. Tegen Jorien Alink, een van de sterkste speel sters in haar groep, kwam ze na een Roozen- burg-partij remise overeen. HULST - In de bedrijfstennis- competitie van Den Dullaert in Hulst boekte Zaman Sport een 6-2-overwinning op het team van Barco. Daarmee blijft Za man Sport stevig aan de leiding in de hoogste poule. Concurrent Hamelink Tuinin richting boekte een 6-2-zege op het team van Groeneveld Opti cien. De achterstand op Zaman Sport blijft op vijf punten staan. Bovendien moet Zaman Sport nog een wedstrijd spelen. Foto Bosschaert deed goede za- ken door tweemaal te winnen. Het team versloeg eerst Haak Bouwstoffen Axel met 6-2 en daarna met dezelfde cijfers Noens Axel. Foto Bosschaert neemt de derde plaats in met acht punten achterstand op Za man Spoil. In dezelfde poule won Ristorante Verdi met maxi male 8-0-cijfers van Luctor Bel ting. In poule D stond het treffen tus sen Stuntmarkt 2 en Stunt- markt 3 op het programma. De wedstrijd eindigde in een 4-4 gelijkspel Stuntmarkt 2 blijft daardoor koploper in deze pou le met 35 punten HAS 2 staat er het beste voor. Met een wed strijd minder gespeeld dan Stuntmarkt 2 staat de ploeg op 30 punten door Jan Roovers CLINGE - Zondag werd biljar ter Jo Boogaert kampioen hoofdklasse libre van het district Zeeuwsch-Vlaanderen. Gisteren, bij de eerste ronde van de Grand Prix driebanden in Clinge, bleek de omschakeling van het vrije spel naar de drie bandendiscipline te veel ge vraagd voor de GBC-speler. Door zijn nederlaag (22-30 in 45 beurten) tegen Henk van Opzee- land duikelde Boogaert meteen uit de top van de klassering. Het was niet de enige verras sing. Louis Dallinga gaf in de voorbeschouwing al te kennen dat zijn partij tegen André Kie kens de handicap (Dallinga moet naar 50 caramboles, Kie kens naar 20) best in zijn nadeel uit zou kunnen werken. Zo liep het ook: na vijftig beurten ging Kiekens winnend over de streep, Dallinga bleef op 39 ca ramboles steken. Cor de Jonge verloor van Jac de Maat (21-35). Bert Schrier wordt trainer van Colijnsplaat VLISSINGEN - Bert Schrier wordt met ingang van volgend voetbalseizoen de nieuwe trai ner van Colijnsplaatse Boys. De huidige oefenmeester van Heinkenszand 2 volgt bij de za terdag-derdeklasser Peter Dourleijnop. Wim van der Broek heeft zijn contract met een jaar verlengd bij zaterdag-vierdeklasser Wis- senkerke. De oefenmeester is Wissenkerke bezig aan zijn vijf de jaar. Het meest aansprekende duel van de openingsronde tussen Theo Platjouw en Etienne van Damme werd een gevecht met vele hoogstandjes. De partij bleef tot in de slotfase nagenoeg in evenwicht: 30-26 en 40-35 in het voordeel van Platjouw. In een bloedstollende finale werk te de handicap ook in het voor deel van Etienne van Damme: 40 om 49 voor Platjouw die hier door een carambole tekort- kwam. Moeizame winst voor Hulsterloo TERNEUZEN - Hulsterloo won in de vijfde klasse van het vrou wenvoetbal met 2-1 van een NSV, dat overigens maar met negen speelsters kon aantreden. De vrouwen van Steen kwamen niet tot scoren tegen Vivoo: 0-4. Hulsterloo-NSV 2-1: De wed strijd was rijp voor een veel ho gere score. De tegenstander uit Nispen bracht maar negen speelsters in het veld. Hulster loo kon uit dat voordeel niet het maximale rendement halen. Hulsterloo kwam na een kwar tier door een goed uitgevoerde counter op achterstand, maar net voor de rust was er een eigen doelpunt van NSV. De winst werd voor Hulsterloo binnenge haald door Maud Meerschaert. Steen-Vivoo 0-4: Halverwege was de stand nog maar 0-1, maar in de tweede helft was Vi voo met meer te stoppen. Eerder in het seizoen had Steen met 4-3 verloren van de bezoeksters. Steen had nu de pech dat keep- sterMariska Baerdt geblesseerd VLISSINGEN - De handbalsters van Hontenisse kwamen zondag met het eerste puntje naar huis. Het duel met Spirit eindigde in 13- 13. De neergaande lijn werd een halt toegeroepen. Al is de vraag voor hoe lang, want volgende week wacht koploper Roda. De uitslag tus sen beide ploegen was gisteren echter een juiste weerspiegeling van de krachtsverhoudingen. Door de 4-2-dekking van Spirit was er veel balverlies, maar dat werd na de pauze goed opgevangen. Belinda Claessens haalde de eindstrijd niet (knie). ,,We hebben het met zijn allen geklaard, dat is het voornaamste", zei trainster/speelster Margriet Doorns. Scores Hontenisse: Margriet Doorns 5, Trees Biesbroek 3, Catrien Harte 2, Claudia van Dijk, Joan Risseeuio en Miranda Bouchaut. door Hans Hollestelle VLISSINGEN - In de eerste klasse van het zaalvoetbal voor vrouwen leverde Kloetinge 1 een goede prestatie door lijst aanvoerder Kerkhove Verhuur een 5-2-nederlaag te bezorgen. De reserves van Kloetinge. dat met 6-2 van Biezentrappers/ Gerka Sport 3 won, is nu naast Kerkhove Verhuur aan de lei ding gekomen. Kloetinge 1 - Kerkhove Verhuur 5-2: De bezoekende formatie toonde weinig stootkracht. Hal verwege de wedstrijd had de thuisclub al een onoverbrugba re 4-0-voorsprong genomen. Het werd zelfs nog 5-0, voordat Kerkhove Verhuur de achter stand een enigszins dragelijker aanzien gaf. Tamara Jacobusse en Anne Rooze scoorden beiden tweemaal, Judith Bruinooge maakte de vijfde Kloetingse treffer. Door Monique Baljeu en een ei gen doelpunt van de tegenpartij kwam koploper Kerkhove Ver huur aan de twee tegendoelpun ten. Biezentrappers/Gerka Sport 3 - Kloetinge 2 2-6: Halverwege de wedstrijd stonden beide partij en nog op gelijke hoogte: 2-2. Miranda Bekenes, Tina Dujaco- vic (beiden 2x), Esther Kole en Marlinda Verhoeven bezorgden de reserves van Kloetinge echter de overwinning. Liesbeth en Marieke Verbruggen scoorden tegen. Kloetinge 3 - De Vliegher 2-3: De Vliegher stond aan het begin van de tweede helft met 3-1 voor door een hattrick van Petra de Braai. Anne Rooze maakte het doelpunt voor Kloetinge 3. Loes Oosterom verkleinde de achter stand nog tot 3-2, maar verder kwamen de Bevelandse vrou wen niet. Pubbles - Eggermont 0-4: Bij de rust had de Goese thuisploeg al een ruime 3-0-achterstand op gelopen. Esther Verdunnen (2x), Renske van Puyvelde en Marlie van Ham schoten Egger mont naar de verdiende over winning. Biezentrappers/Gerka Sport 2 - Timpaan 9-5: Biezentrappers was sterker en zette dat overtui gend om in doelpunten. Ilse de Vogelaar, Wanda Zegers (beiden 3x). Inge van Houten (2x) en Debbie Bakker verzorgden de productie voor Biezentrappers. Angelique de Fretes (4x) en An- gelique Maljers maakten de vijf doelpunten voor de Middel burgse vrouwen. Dammen Ellecom. Halve finale Nederlands kampi oenschap. Mannen, groep 13e ronde: R. Heusdens-R. Sakidin 2-0, A. Scholma-M. Kemperman 1-1, M. Dolfing-S. Huitema 1-1, T. Hage-E. Hoogendoorn 1-1, P. Hoopman-O. Kamyshleeva 1-1. 4e ron de: R. Sakidin-O. Kamyshleeva 1-1, Hoogendoorn-P. Hoopman 2-0, S. Huite- ma-T. Hage 1-1, M. Kemperman-M. dolf ing 0-2, R. Heusdens-A. Scholma 2-0. Stand: 1. Heusdens 6, 2. Dolfing, Hage, Hoogendoorn en Scholma 5, 6. M. Kem perman 4, 7. Hoopman en Huitema 3, 9. Kamyshleeva en Sakidin 2. Groep 2, 3e ronde: G. Salomé-P. Schunselaar 2-0, T. Harmsma-H. Jansen 0-2, C. van Dussel- dorp-F. Kemperman 1-1, A. van den Berg-H. de Witt 0-2. 4e ronde: P. Schun- selaar-H. de Witt 0-2, L. Faber-A. van den Berg 1 -1H. Jansen-C. van Dusseldorp 2- 0, G. Salomé-T. Harmsma 1-1. Stand: 1 Jansen 4-7,2. Salomé 4-6,3. De Witt 3-5, 4. Harmsma 4-4, 5. Van Dusseldorp 4-3, 6. Van den Berg, Faber en F. Kemperman 3-2.9 Schunselaar 4-1 Vrouwen, groep 3,2e ronde: G. Hol-A. Bakker 1-1. C. Fung- J. Hartkamp 1-1, J. Alink-D. de Vos 1-1. Stand: 1. Alink, Fung en Hartkamp 3, 4. Bakker. Hol en De Vosl. Paardensport Bruinisse. Dressuurwedstrijd De Greve- lingen. Paarden klasse Z1: 1. Renee van de Veer/Furioso (Sé-Rosl 181, 2. Mireill van Gelder/Anouska (Oud-Beijerland) 180, Patty Voogt/Kind of Macic (St. Joris) 179. M2:1. Jolanda de Ronde/Donou (De Grevelingen) 164, 2. Astrid van de Veer- /Joli (Sé-Ros) 161, 3. Anita Rekkers- /Grand Fleur (Sé-Ros) 154. Ml: 1. Patricia Riem/Charmeur (Renesse) 161, 2. Mireil le Fascotte/Kyreile (Reigershof) 156, 3. Connie Bom/Lotte (Striener.) 152. L: 1. Marion Thans/Gelier (Weelr.) 174, 3 Ta mara den Outer/Liberty (Vroonr.) 160. B: 1. Albertine Joosse/Night and Day (Oran jezon) 167, 2. Karin Groenendijk/Koos (De Grevelingen) 160, 3. Els Ruster- /Noblesse (Weelr.) 157. Pony's klasse Z: 1. Rachel Schreiber/Boris (Strieber.) 177. M2: 1. Anita Wils/Light (Duinr.) 144. L: 1. Jolanda Goossens/Alfred (Oranjer.) 146. B: 1. Evelien Cevaal/Almira (Gouwe Rey- ers) 165. Schaken Wijk aan Zee. Hoogovenstoernooi. Grootmeestergroep A, achtste ronde: Van Wely (Ned) - Sjirov (Spa) 1/2-1/2, Yermolinksy (VSt) - Piket (Ned) 1/2-1/2, Topalov (Bul) - Reinderman (Ned) 1-0, Ivantsjoek (Oek) - Timman (Ned) 0-1, Svidler (Rus) - Anand (Ina) 1/2-1/2, Kram- nik (Rus) - Sokolov (Bos) 1/2-1/2, Kaspa rov (Rus) - Kasimdzjanov (Oek) 1-0. Stand: 1. Kasparov 7 1/2 punten, 2. Anand 6, 3. Kramnik 5, 4. Svidler, Topal ov 41/2, 6. Ivantsjoek, Timman, Van Wely 4, 9. Piket, Sjirov 3 1/2,11. Sokolov, Yer- molinksky 3, 13. Kasimdzhanov 2, 14. Reinderman 1 1/2. Sportprijsvragen Lucky Ten. Trekking van 25 januari. 7 - 18 -19-23-29-34-37-43-44-50-59-60-65 - 71 - 73 - 75 - 76 - 78 - 79 - 80. (onder voor behoud). Lotto 3. Eerste prijs: geen winnaar, twee de prijs: 1 winnaar, bruto f. 100.000,00, derde prijs: 78 winnaars, elk f. 1000,00, vierde prijs: 115 winnaars, elk f. 250,00, vijfde prijs: 3585 winaars, elkf. 25,00, zes de prijs: 2459 winnaars, elk f. 10,00, ze vende prijs: 54.881 winnaars, elkf. 5,00. Cijferspel 3. Zes goed: geen winnaar, vijf goed: 6 winnaars, elk bruto f. 10.000,00, vier goed: 25 winnaars, elk f. 1000,00, drie goed: 279 winnaars, elk f. 100,00, twee goed: 3154 winnaars, elk f. 10,00. Bosch-I. Maat 10-2, L. Veldhuis/A. Siere- veld-B. Dijkstra/S. Bish 2-13, C. Bosch/F. Bosch-B. Zwanenburg/I. Maat 7-9. Souburg 1-MLTC 1 10-2. Tiola 1-Hulster Ambacht 1 4-8. W. vb Noord-L. de Kort 5-11, T, Groosmaiv -W.J. van Doeselaar3-10,S. de Witte-D. Morcus 8-5, M. de Meijer-J. Verhaegen 5-4, W. van Noord/T. Groosman-L. de Kort/W.J. van Doeselaar 7-9, S. de Wit- te/M. de Meijer-D. Morcus/J. Verhaegen 6-9. Tweede klasse: de Schelde 1-Gob- lin 210-2. M. Snijder-R. van der Wel 8-5, J. Beilo-R. van der Wel 12-3, M. Platt- eeuw-N Hillebrand 9-7, A. Busink-M Esser9-3, M. Snijder/J. Beilo-R. van der Wel/R. van der Wel 9-7, M. Platteeuw/A. Busink-M. Esser/D. de Jonge 6-9. Goblin 1-Souburg 3 10-2. Tiola 2-Ludo et Emergo 1 2-10. I. Kuy- pers-R. Suurmond 7-10, K. de Jonge-F IJzerman 3-15, A. Riemens-N. de Paepe 7-6, D. van Leeuwen-J. Bécu 5-7,1. Kuy- pers/K. de Jonge-R. Suurmond/F. IJzer man 5-10, A. Riemens/D. van Leeu wen-N. de Paepe/J. Bécu 5-13. Mannenteams, tweede klasse: Ludo- /Schippers Nauta 2-'t Halve Maantje 2 4-8. D. Blackman-A. van Wilgenburg 9-6, V. Verheul-S. van Marion 3-10, S, Minnaert-D. verschuure 5-9, R. van Hee-J. Meijer 6-14, D. Blackman/V Ver heul-A. van Wilgenburg/D. Verschuure 12-4, S. Minnaert/R. van Hee-S. van Ma- rïon/J. Meijer 7-8. Vrouwenpolder/Doeland 1-Tebo 1 0-12, Zevenbergen. KNLTB-DIT Nationale Wintercompetitie. Gemengd tweede klasse: Buytenwegh 1-Souburg 1 4-8 Holy 1-De Schelde 1 8-4. W. Koning-J Mooibroek 5-7 6-4 6-4 3-2, M Bak ker-V. Greeve 3-6 4-6 4-6 3-6, S. Evers-M. Meulenberg 6-2 7-5 6-6, A. van Affendelft-J. van de Dries 6-3 6-3 6-3 7-6, W. Koning/M. Bakker-J. Mooi- broek/V. Greeve 4-6 4-6 4-6, S. Evers/A Braakman sport. Jeugdcompetitie. Maaike van 't Westeinde-Sophie de Schepper 4-5, Dominique Loete-Ruben de Maat 4-5, Machteld Fraanje-Evelien de Ruyter 4-4, Petra' van 't Westeinde- Renske Fraanje 10-1, Dylan Blackman- Dominique Asselman 6-1, Renate van Itegem-Corien Dekker 5-4, Nadine Bren- ner-Jessica Sey 4-6. Vrouwencompeti tie: Berendsen-Kromme Watergang 4-0, Bruidshuis Ellen-Boon 3-1, Smash-Mep pers 0-4, Star Travel-De Boeg 4-0, TS Ador-Boskreek 2-2, De Kreek/Combi de Milliano-Nouveau 4-0, Zuid Kwartet-Sjef 4-0, Aardenburg-Toyota van de Velde 0- 4. Mannencompetitie: INGbank-Bakkeri| Goethals 5-7, Albert Sportshop-Putters Vastgoed 12-0, Cruson Coating-Polka Print 6-6, Ron's Hairfashion-Onze Zorg 12-0. Mixcompetitie: Hevo-Plakkers 8-4, Vooruit-Van Looy 6-6, Young Ones-Ven tura Vastgoed 7-5, Neil Pride-De Vrieg den 4-8, Gravelsteps-Van de Plas Modes 4-8; 24-1: De Paepe-Ziekenzorg 8-4, 'I Sas-Stuiptrekkers 8-4, GVD-Groosman 4-8. Duocompetitie, mannen: Naere- bout/Steenbergen-Bentley/Jacobs 1-5. Vrouwen: Gijssen/Vantricht-Tommel 6- 0, Den Hamer/Buysse-Milliano/Overloop 4-2, Silfaut/Van Damme-De Poorter/Van de Hemel 6-0, Dubbeldam/De Zeeuw-De Nijs/Doeselaar 5-1. Voetbal Engeland, FA cup. Vierde ronde: Oxford U. - Chelsea 1-1. -dinsdag- Tennis Kapelle/Hoek. Districts-ndoorcompeti- tie. Gemengde teams, eerste klasse: DOS 1-Souburg 2 5-7. L. Veldhuis-B. Dijkstra 3-15, A. Siereveld-S. Bish 8-8, C. Bqsch-B. Zwanenburg 9-5, F. Biljarten Grand Prix driebanden. Eerste ronde Clinge. 19.00 uur: Rob Claerhoudt-Ron ny Roets, Robin Claerhoudt-Cees Wisse! 20.30 uur: Bertie van Remortel-Johands Taeye, Jo Mortier-Hugo Willaert. 22 OC uur: Mario de Boey-Pierre Levrier, Li* IJzewijn-Harry van Tiel.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 30