SKNWK in een identiteitscrisis Gehavend ZSC krijgt te weinig Bruse Boys goede kandidaat voor beste sportploeg Bedroevend niveau dressuur in Renesse Terneuzense Boys blijft topper na 0-2-zege in Nieuwerkerk WIK-vrouwen nemen revanche Walk-over volleyballers Kwiek SC Zierikzee bekert door Biljarter Pankow de weg kwijt Volleyballers Zeelandia van slag Forse overwinning All Ready Van Houwelingen na barrage winnaar van driebandentrofee uitslagen agenda lÉllÉ door Klaas Verspoor NIEUWERKERK - De wens is soms de vader van de gedachte. Nieuwerkerkse supporters die bij een 0-1-stand, na weer een doelpunt van het bezoekende Terneuzense Boys. de cijfers op het scorebord op 20-1 zetten.... Het geeft te denken. Maar SKN WK heeft toch al genoeg om over te denken. De thuispot te gen Terneuzense Boys ging kansloos met 0-2 verloren en dat was slechts een matige afspie geling van de krachtsverhou- - dingen binnen de lijnen. Routinier Mare de Kunder maakte zaterdag het verschil tussen SKNWK en Terneuzense Boys. Met een treffer en een as- sist bewees De Kunder nog al tijd leep als een vos te zijn, met dank aan trainer Jaap Goossen. Goossen troefde op tactisch ge bied SKNWK en collega Hugo Crucq aan alle kanten af. „Ach terin hadden wij Jacky Scheele en twee mandekkers op de spit sen. Daardoor creëerden wij op het middenveld een man meer en daar is Mare de Kunder wel de persoon voor", analyseerde de winnende trainer. Bij SKNWK werd pas na 32 mi nuten het gevaar De Kunder on derkend maar toen was het al veel te laat. Terneuzense Boys was na een kwartier op een 0-1- voorsp'rong gekomen nadat een diepe bal van Jaap Pijpelink op Mare de Kunder door SKNWK- keeper Leon Quik verkeerd werd ingeschat. De Kunder eer der en Quik te laat bij de bal, SKNWK wederom op achter stand. Crucq reageerde pas ze ventien minuten na de 0-1 met positiewisselingen binnen de lijnen. Martijn Neele schoof door op De Kunder, Leon de Bruine zakte terug vanaf het middenveld maar op dat mo ment ging rechtsback Sam Flik- weert op het middenveld lopen. Pas in de rust werd dit door de onervaren trainer hersteld en mocht SKNWK van geluk spre ken dat Terneuzense Boys slor dig met de kansen omging. Vijf minuten na de 0-1 was Quik na melijk weer de mist ingegaan bij een diepe bal maar Martin van de Bossche schoot bij de tweede paal vanuit een moeilijke hoek naast. In de 32e minuut zette De Kunder de SKNWK-verdedi- ging te kijk maar nu bracht Quik redding. Vijf minuten voor rust zond De Kunder met bui tenkantje rechts Marco Faassen weg. Faassen, die speelde omdat zowel Leon Goossen als Timniv Louwiesse niet fit waren, vond Quik op zijn weg. In de tweede helft leek SKNWK de zaken wat beter aan te pakken maar het bleef schrijnend om te zien hoe de zwalkende ploeg nauwelijks tot een fatsoenlijke combinatie kon komen en zich bijna geen kans wist te creëren. Slechts twee keer, via een schot van Jac ky de Bruine en een voorzet van Wilco de Valk die op het nipper tje gemist werd door Leon de Bruine, kwam SKNWK voor de goal van doelman Ronald Gort. Terneuzense Boys bleef op het abominabel slechte veld een voudig overeind en kon na de 77e minuut op de lauweren gaan rusten. Vanaf de zijkant kwam de bal terecht bij Mark de Kun der die de geheel vrijstaande Marco Faassen een niet te mis sen kans bood: 0-2. Drie minu ten voor tijd had Terneuzense Boys nog op 0-3 moeten komen maar Faassens kopbal, na een voorzet van Jan-Kees van Bu ren, miste net doel. Crucq bleef na afloop positief. „Tot de 0-2 waren we niet kans loos maar we kwamen net iets te kort." Beter gezegd, SKNWK kwam op alle fronten te kort, werkte wel hard maar had geen schijn van kansEn dat was zelfs Jaap Goossen van Terneuzense Boys opgevallen. „Het lijkt wel of het bij SKNWK teveel uit el kaar loopt." Geen zorgen voor Terneuzense Boys dat een keuri ge derde plaats inneemt, voor SKNWK dat kampt met een identiteitscrisis des te meer. SKNWK-Terneuzense Boys 0-2 (0- 1). 25. Mark de Kunder 0-1, 77. Mar co Faassen 0-2. Scheidsrechter: M Hieftje (Yerseke). Gele kaart: Jacky de Bruine en Ronnie de Bruine SKNWK), Jacky Scheele en John de Ritter Terneuzense Boys). Aantal toeschouwers: 125. SKNWK: Leon Quik; Sam Flik- weert, Ronnie de Bruine, Martijn Neele en Mark den Haan; Kees-Jan van Nieuwenhuijze, Leon de Brui ne. Wilco de Valk en Jacky de Brui ne; Michel Flikweert en Wouter de Jonge. Terneuzense Boys: Ronald Gort; Mark de Pooter, Jacky Scheele, Jan- Gerard Hartman en Jaap Pijpelink; Onno Ribbens, Martin van de Bos sche, Mark de Kunder en Enrico van Hecke (67. Gert-Jan Vlaander), Marco Faassen en John de Ritter (79. Jan-Kees van Buren). doorLucien Roelandt RENESSE - Bedroevend. Daar was vriend en vijand na afloop van de proeven in de klasse Z op de dressuurwed- strijd van RV Renesse het over eens. Slechts twee combina ties behaalden zaterdag het niveau van een winstpunt waardig. Maar ook die pres teerden in beide proeven zo wisselvallig, dat ze de indruk niet konden wekken klaar te zijn voor dit niveau. In de klasse Z1 was de start met Petra Boone nog hoopge vend. De amazone uit Renesse liet met de viervoeter Vasco enkele spectaculaire onderde len zien, waardoor de score op liep tot 184 punten. Daarmee was ook het enige bonuspunt in deze klasse meteen verge ven. Want in de tweede proef deelde Boone in de algehele malaise met 177 punten en een tweede plaats. Petra de Regt, die met Irnels in de eerste manche aan 175 pun ten voldoende had voor de tweede plaats, slaagde er na het warmlopen niet in om het niveau wat op te krikken. Zij bleef in de tweede omloop zelfs steken op 170 punten, toch nog voldoende voor de tweede plaats. Liesbeth van Oosten bleek evenmin in staat om bo ven de grauwe middelmaat uit te stijgen. Na een vierde plaats met 173 punten in de eerste proef stuurde de amazone uit Zierikzee Voac's Kerel in de tweede ronde naar 178 punten. Dit was wel toereikend voor de hoogste eer. Goed gepresteerd werd er op manege Grol in de klasse L. De eerste proef kende een bijzon der spannend verloop. Andrea Pronk met Kit of Love en Pa tricia Riem met Charmeur moesten met 158 punten de hoogste eer zelfs delen. De in de eerste proef als derde geëin digde Conny Buth schreef met Landra met een uitstekende score van 173 punten de twee de proef op haar naam. Patri cia Riem eiste met 168 punten de tweede stek voor zich op. Bedette van de Zande was met Kaston met 160 punten een goede derde prijswinnaar. DORDRECHT - Na de nederlaag tegen Sliedrecht hebben de voetbalvrouwen van WIK in de uitwedstrijd tegen Stadspol- ders uit Dordrecht met een 10- 1-overwinning revanche geno men. „Maar", zei coach Wim Kommer, „het hadden er eigen lijk twintig moeten zijn. Stadspolders speelde zo slecht dat wij op een gegeven moment in de malaise gingen delen.Des ondanks scoorde WIK met de regelmaat van de klok: Jaimy van Beveren (4x), Rianne Hai*t (3x), Saskia Kloet (2x) en Pa tricia van Grunsven. BRUINISSE - De volleyballers van Kwiek hebben de thuis wedstrijd tegen Switch'89 met gemak gewonnen: 3-0. Alleen de eerste set werd vanwege het trage spel bij Zwijndrechtse tegenstander enigszins met moeite met 15-10 veroverd. De tweede periode won de Bruse ploeg met 15-6 eenvoudiger. „Op dat moment kwamen wij beter in ons spel. Vooral onze service-pass begon uitstekend te lopen", zei speler Erik van Breda. In de derde set bood het op de ranglijst onderaan ver-, toevende Switch totaal geen tegenstand meer en won Kwiek wederom zeer simpel met 15-6. Zaterdag speelt Kwiek een uitwedstrijd tegen Volley Meerkerk. ZIERIKZEE - Snookerclub Zierikzee heeft zich geplaatst voor de vierde bekerronde van de Snooker Billiards Associ ation Nederland. Het drietal André Koot, Leo Dorreman enj Cees in 't Veen versloeg in een eenzijdige partij 't Haasje uit Pijnacker met 7-2. Van de negen paxlijen vei'loor Dorreman en In 't Veen er ieder een. ZIERIKZEE - Het eerste team van dx'iebandenvereniging 3B- SD Goudswaard beleeft de laatste weken weinig plezier aan zijn kopman Rinus Pankow. Tegen Sportcafé De Uitdagining, een duel dat in 4-4 eindigde, leed de Zierikzeese biljarter zijn derde nedexiaag op rij in de derde divisie van de KNBB. Deze keer troefde M. van Hattum Parxkow net a fHet gelij kspel van zijn ploeg werd verdiend door Johan Flikweexd en Cees den Boer. Rinus Lems moest net als Pankow de partij aan zijn op ponent laten. ZIERIKZEE - De volleyballex-s van Zeelandia zijn behoorlijk van slag in poule A van de recreatiecompetitie. In de Zierik zeese sporthal Onderdak verloren ze voor de tweede week oj rijDeze keer werd Zeelandia verslagen door Wea/Mevo'80 2, Hoewel Zeelandia verlooi-, is het zicht op de koppositie rxiel vertroebeld. De topper in de A-poule bij de vrouwen tussen Foto Leen Koper-/Cluzona-Mosselhandel Schot/Wik werd een overtuigende 3-0-ovex-wirming voor eerstgenoemde Plierdoor verstevigt Foto Leen Koper/Cluzona de koppositie en staat het team vijf punten los van Mosselhandel Schot- /Wik. GOES - In de uitwedstrijd tegen Olympia in Goes boekten de korfballers van All Ready uit Zierikzee met 7-19 een flinkeia£ overwinning. Taktisch speelde de ploeg van coach Jan dea^ Leeuw een bekeken wedstrijd. Olympia's sterkste punt, hete afstandsschot, werd uitgeschakeld, tex*wijl maar liefst zever' spelex-s van All Ready aan de lopende band scoorden: Mauiice11 E Bx-ul (5x), Ronald Snoek (4xj, Esther Snoek en Jan-Willenan van Nieuwenhuijze (3x), Robert Jongejan (2x), Debbie Vos hai"t en Mirjam van Tiggelhoven. eli door Peter Godrie ZIERIKZEE - Voetbalvereni ging Bruse Boys heeft goede pa pieren om de titel 'beste sport ploeg van 1998' in ontvangst te nemen op de jaarlijkse sportver- kiezing van Schouwen-Duive- land, die op zaterdag 13 februa ri plaatsheeft in de Zierikzeese sporthal Onderdak. De club uit Bruinisse is een van de zes geno mineerden op het sportgala. Brnse Boys is uiteraard genomi neerd vanwege het kampioen schap in de tweede klasse op de laatste speeldag van het seizoen 1997/1998. De ploeg van ver trekkend trainer Alexander van Keulen krijgt tijdens de sport- verkiezing concurrentie van de cadetten van basketbalclub Mevo'80 (Zeeuws kampioen en bekerwinnaar), het eerste G- voetbalteam van Schouwen- Duiveland (kampioen in klasse GB 1 van het district Zuid 1), de eerste ploeg van tafeltennisver eniging Scaldina (kampioen tweede klasse afdeling Zee land), zaalvoetbalvereniging Trinity (Zeeuws kampioen en eerst xn Ziezavo-competitie) en voetbalvereniging Zierikzee (promotie naar derde klasse). De zes genomineerden voor de beste sportman/vx'ouw over 1998 zijn netjes verdeeld over drie vrouwen en drie mannen. Amazone Sonja de Feiter uit Burgh-Haamstede is kandidaat vanwege haar Zeeuwse titel in door in de M2-klasse en tweede plaats op het NK. Hermien Rog geband, de atlete uit Dreisehox-, werd in 1998 Zeeuws kampioen bij de veteranen op de 400 meter hardlopen en het verspringen. Verder was ze tweede op het NK bij de 200 en 400 meter. Marian ne Uittenboogaard uit Bminis- se behaalde vorig jaar de Zeeuwse golftitel in het match- play. Bij de mannen is schaatser Leon van der Wielen uit Zierikzee een oude bekende op de nominatie- lijst en zorgde in 1998 onder an dere voor vier Zeeuwse records bij internationale wedstrijden in Calgary. Biljarter en plaats genoot Cees Vermeulen ver overde het Nederlands kampi oenschap in de derde'klasse van het dxdebanden aan de kleine ta fel. De zesde genomineerde, Adriaan van Damme uit Burgh- Haamstede, werd in 1998 Ne derlands kampioen trap/skeet bij het kleiduivenschieten. door Frans Evers ZIERIKZEE - In de finale van het driebandentoernooi van bil jartvereniging De Graanbeurs versloeg Peter van Houwelin gen in het Huis van Nassau na een zeer spannende strijd de jongste deelnemer van het toer nooi om de Graanbeurs-trofee, Peter Flikweert. Van Houwelin gen kreeg de overwinning niet bepaald cadeau want de jeugdi ge Flikweert hield zijn ervaren tegenstander aanvankelijk op remise. Er was een barrage no dig voordat Van Houwelingen de eerste Graanbeurs-trofee op zijn naam mocht schrijven. Voor de finales hadden van de totaal 32 deelnemers zich uit eindelijk acht spelers geplaatst. Peter Flikweert won poule 1 voor Peter van Mierlo, Huib Fli kweert en Cees Roggeband. Pe ter van Houwelingen speelde sterk in poule 2Hij speelde zelfs zo goeid dat hij een serie van Minieme zege zwak Wolf aartsdijk op Scharendijkse ploeg Bowling twaalf op het laken legde. Hans Stols, Kees Vermeulen en Jos Stol te hadden in die volgorde het nakijken. In de stri j d om de zevende plaats versloeg Cees Roggeband Jos Stolte. Huib Flikweert, de oude re broer van Peter, versloeg voor de vijfde plaats de kersverse Ne derlands kampioen en organi sator Kees Vermeulen. „Spelen en organiseren is best moeilijk. En je kan niet altijd winnen", luidde de uitleg van Vermeulen. De strijd om de derde plaats was voor Peter van Mierlo. Zijn 76- jarige tegenstander Hans Stols ging eervol ten onder. Het eerste driebandentoernooi van De Graanbeurs is bij de 32 deelnemers zo goed bevallen dat zij zich bij organisator Kees Vermeulen allemaal al hebben ingeschreven voor volgend jaar. Vermeulen: „Als die belangstel ling zo groot blijft, zullen we aan uitbreiding moeten gaan denken." door Frans Evers SCHARENDIJKE - Zeventig minuten lang was ZSC tegen Wolfaartsdijk nauwelijks het aanzien waard. ZSC speelde matig en verloor met 0-1. Maar met een beetje geluk had er voor de thuisploeg meer ingezeten. Want zo onder de maat speelde het op de derde plaats staande Wolfaartsdijk. De eerste helft hadden beide ploegen slechts één schot op het doel gelost. Meer voetbalvermogen zat er bij beide ploegen gewoon niet in. ZSC-trainer Edwin Kriens had echter een geldig excuus. Hij miste de helft van zijn selectie. Vaste krachten en veelal spelbe- palende spelers als Niels van de Moezel, Jan Meganck, Jacco Heyboer, Luc Heyboer en John Dorreman wax-en met vakantie of geblesseerd. Echt goed in zijn spelex-smateriaal zat Wol- phaartsdijk-trainer Carlos de Jonge ook niet. De oefenmeester moest zelf bij gebrek aan beter als resexve op de bank beginnen. Vooral ZSC- had het de eerste helft moeilijk. Behalve de kee per stond vrijwel niemand op zijn vaste plek. Hoewel Wol phaartsdijk dat probleem niet kende, liepen ook bij die ploeg de combinaties voor geen meter. En dat viel van de Bevelanders tegen gezien de stand op de ranglijst. Hoe goed beide ploegen ook probeerden te voetballen, het i-itme werd geen moment gevon den. Behalve enkele fraaie acties van ZSC-linkerspits Sjimmy Vokri speelden beide ploegen zwaar onder hun kun nen. Ook scheidsrechter Van Kan uit Kerkwerve begon na een sterk begin in de malaise te delen. Al na vijftien minuten moest hij conditioneel de pijp aan Maarten geven. Van Kan floot van vaak grote afstand voor alles wat hij meende te zien. Maar nog veel meer voor wat hij dacht te horen. Twee spelers van Wolphaartsdijk kre gen geel. Jan Blok zei iets en Jan-Willem Wisse gaf een niet noemenswaardig duwtje. Dat Wolfaartsdijk met twee gele kaarten ging rusten, was het enige wapenfeit van een zeer be denkelijke eerste helft. Kostbaar punt ZSC-trainer Edwin Kriens rook echter dat er tegen dit Wol phaartsdijk een kostbaar punt te verdienen viel. Daarom had hij zijn enige kleurrijke speler, Sjimmy Vokri, uit de wedstrijd gehaald. Invaller Edwin van der 9fc Een speler van Wolphaartsdijk (links) probeert een ZSC'er de voet dwars te zetten. foto Marijke Folkertsma Dungen moest als invaller de geledex-en gesloten gaan hou den. Dat lukte tot Jan-Willem Wisse, spits van Wolphaarts dijk, in de 63e minuut de bal in de zestien en tussen een woud van benen achter ZSC-doelman Erik Smits deponeerde. Tegen alle verhoudingen keek ZSC te gen een 0-1-achterstand aan. Toen moest Kriens kiezen voor aanvallend voetbal. Arnold van der Have en Leon Weeda werden in de zeventigste minuut inge bracht voor Thomas Petiet en Reinier Louwerse. Op dat mo ment veranderde de wedstrijd totaal. ZSC ging drukken en Wolfaartsdijk bleek kwetsbaar Een sublieme solo van Jan-Wil lem Doxxeman over lixxks resul teerde aan de rechterkant in een kanvs voor Martin Kiesenberg. In van rustig intikken, schoot hij hard in de handen van keeper Filip Westveer die ergens lxixks in zijn doel lag. Dezelfde Kiesenberg kogelde na aange ven van invaller Van der Have kort daarop keihai'd. op de rech- terpaal. ZSC was losgebroken en bleek aanvallend plotseling een be hoorlijke vuist te kunnen ma ken. Edwin van Oeveren ont popte zich in die fase als de beste ZSC'er en zijn voortdurende inzet zorgde voor de nodige doelrijpe kansen. Hoewel scheidsrechter Van Kan ruim tien minuten langer liet door spelen, slaagde een losgebroken ZSC steeds nét niet. Saillant detail was dat Wol- phaartsdijk-trainer Carlos de Jonge als invaller geel van Van Renesse. Woensdagleague: Tri'otje - Philippo's Hotel en Grill-Bar 2-2, Jan Piet Staal - Drogisterij Belladonna 2-2, VOF De Keijzer - Clubhuis De Vaete 3-1, Rest. De Steenbok - Bungalowverhuur De Kam 2-2. Stand aan kop: 1Philippo's Hotel en Grill 29 punten; 2. Jan Piet Staal 25,5; 3. VOF De Keijzer 23 Donderdagleague: Piz zeria La Piazza - Alprokon 1 0-4, De Bari ton - ING-bank Renesse 1-3, Café Rest. Molenberg - Alprokon 2 2-2, Schildersbe drijf Plandsoen - Brood-banket De Jonge 1-3. Stand aan kop: 1. Alprokon 2 34 pun ten; 2. Alprokon 1 26,5; 3. Brood-banket De Jonge 123 Paardensport Kan kreeg. Hij had zijn spelers in de rust nog zo had gewaar schuwd: 'doe het nxstig aan en houd vooi'al je mond'. De bood schap drong niet dooi'. Van Kan tx-ok in totaal zes gele kaarten, waarvan vijf voor Wolphaarts dijk en vier voorpraten. ZSC-Wolfaartsdijk 0-1 (0-0). 63. Jan-Willem Wisse 0-1. Scheidsrech ter: A van Kan (Kerkwerve) Gele kaarten: Werner Klaassen (ZSC), Jan Blok, Jan-Willem Wisse, Corné Verheezen, Carlos de Jonge, Dennis Schipper (Wolfaartsdijk). Aantal toeschouwers: 100. ZSC: Erik Smits, Marco de Jonge, Barry Dorreman, Werner Klaassen, Thomas Petiet (70. Arnold van der Have), Martin Kiesenberg, Reinier Louwerse (70. Leon Weeda), Jan- Willem Dorreman, Remy Flohil, Ed win van Oeveren, Sjimmy Vokri (45. Edwin van der Dungen). Volleybal Zierikzee. Recreatiecompetitie. Poule A, Sporthuis Zierikzee - Café De Stulp 1-2, Boekhandel De Vries - WEA/Mevo'801 3- 0, Zeelandia 1 - WEA/Mevo'80 2 1-2, Pa viljoen De Schorpioen - Vishandel Van Beveren/ASV 3-0. Poule B: Atlas/Korstanje 1 - Surf Inn 0-3, Zeelandia 2 - Schouten/LMB 1-2, HCR De Kroon/Wiska 1 - Volleybal Nieuwdorp 3- 0, 't Durps'uus/VV Kwiek 4 - Bouwman Sleepdienst 0-3. Poule C: ZWN - Zeelan dia 3 2-1, De Vanger Kwiek 5 - Timmer man Natuursteen 0-3, Stadscafé De Ban- jaard - WEA/Mevo'80 3 3-0, Gemeente Schouwen-Duiveland - Atlas 2 2-1Poule DA: CZ Groep - Brinkman/Kwiek D1 2-1, Foto Leen Koper/Cluzona - Mosselhan del Schot/Wik 1 3-6. Poule DB: Fennet/Re- nesse - HCR De Kroon/Wiska 2 0-i WEA/Mevo'80 meisjes - Bolle D &Tuin/Wik 3 3-0. Standen aan kop. Poi A: Boekhandel De Vries 32, Sporthi Zierikzee 32, Pav. De Schorpioen 32, Zei landia 1 30, Café De Stulp 23 Poule HCR De Kroon/Wiska 1 39, Café De Vlir der33, Atlas/Korstanje 1 31, Surf Vermeer/Cluzona 29, Schouten/LMB 23 Poule C: Timmerman Natuursteen ZWN 23, Verfbron Goes 22, Atlas 2 Marleco/Cluzona 2 16. Poule DA: Foto Leen Koper/Cluzona 32, Mosselh.Schot- /Wik 1 27, Paviljoen DeZandsnor 26. Pou le DB: Dries HerenMode/Wik 2 25, 81 menshop Krokus/ASV 21HCR De Kroon- /Wiska 2 21. Zaterdagvoetbal Ellemeet. Dressuur LR en PC Westelijk Schouwen. Eerste proef paarden klasse Z1: 1. Jantien van Gorsel/Jonathan (Vlaandertse R.) 181, 2. Jeanet van Gor- sel/lnschallah (Vlaandertse R.) 180. L: 1. Mary Korsman/Mario (West Schouwen) 165, 2. Irma van Niedek/Norbertijn (Sasr.) 158, 3. Loes van der Sluis/Kenne- dy (Schouwse R.) 157. Tweede proef klasse Z1:1. Jeantien van Gorsel/Jonathan 176, 2. Jeanet van Gor- sel/lnschallah 173. L: 1. Mary Korsman/ Mario 169,2. Irma van Niedek/Norbertijn 161, ,3. Loes van der Sluis/160. Eerste proef pony's klasse Z2: 1Jolanda Beve lander/Power Shadow (Schouwse R.) 60.00%. M2: 1. Sandra van der Bijl/Ka- dance (Schouwse R.) 156. B: 1. Denise van der Lugt/Sunny (Westelijk Schou wen) 161. Tweede proef klasse Z2:1. Jo landa Bevelander/Power Shadow 60.63%. M2: 1. Sandra van der Bijl/Ka- dance 164. Ml: 1. Patricia Verdonk/Ro land 146. Renesse. Dressuur RV Renesse. Eerste proef paarden klasse Z2: 1. Amber Muehlhaus/Derwisj (Renesse) 173. Z1:1. Petra Bode/Vasco (Renesse) 184, 2. (ge lijk) Petra de Regt/lrnelss en Monique Weijers/Phantom (Renesse) 175. M2: 1. Amber Muehlhaus/Ludyfleur 160, 2. Liesbeth van Oosten/Tranparent's Luni- ta 156. Ml: 1. Luc Smetsers/Dicoy (Re nesse) 151, 2. Daphne Schonberger/Jupiter (Renesse) 154, 3. Marleen Gabrielse/Kereina (Vroonr.) 139. L: 1. Andrea Pronk/Kit of Love (Re nesse) 158, 2. Patricia Riem/Charmeur (Renesse) 158,3. Conny Buth/landra (Re nesse) 157. B: 1. Luc Smetsers Tranpa- rent's Norella 177,2. Carin van de Velde- /Manto (Gouwe Reyers) 173,3, Irene van der Schaaf/Jorian van Grol (Renesse) 160. Tweede proef paarden klasse Z2:1. Amber Muehlhaus/Derwisj 180. Z1: 1. Liebeth van Oosten/Voac's Kerel (Renes se) 178,2. Petra Bode/Vasco 177,3. Petra de Regt/lrnells 170. M2: 1. Liesbeth van Oosten/Tranparant's Lunita 147, 2. Am ber Muehlhaus Ludyfleur 142. M11Luc Smetsers/Dicoy 151,2. Marleen Gabriel se/Kereina 144,3. Daphne Schonberger- /Jupiter143.L: 1. Conny Buth/landra 173, 2. Patricia Riem/Charmeur 168,3. Bedet te van de Zande/Kaston (Schouwse R.) 160. Pony's klasse Z2: 1. Catharien van Goethem/Prima Donna (Huzaartjes) 160. L: 1. Amanda Smeding/Golden Dream 168, 2. Vivia Reijnhout/Sharifa Fantasia 152. Tweede proef klasse L: 1. Amanda Smeding/Golden Dream 168. Tweede klasse D: VVK-Stellendam 2 Floreant-Bolnes 0-4, Zevenhoven-Roh da'76 5-1, Xerxes-Spirit 2-1, NS W-Rijft m/Hgvl.Sp. 2-0, Smitshoek-Zuidland Smitshoek 10-24 Floreant 13 Zevenh. 10-23 Bolnes 13 10-23 WK f 11-19 Spirit 12 11-19 Rijnm/Hgvl. 11-17 Rohda'76 Derde klasse C: Den Bommel-Leonid® 3-0, Pelikaan-Maasdam 3-3, Zwervers Goudsw.Boys 2-0, NTW-OudeMaas GOZ-Heinenoord 1-0, NBSW-Groen WitR.2-1. 12-28 GOZ 13-28 Maasdam 12-23 Heinenoord 12-21 Pelikaan D. Bommel 11-16 Goudsw.B Leonidas 11-14 GroenWitR. Vierde klasse C: Zuiderpark-Zinkw.Boy 1-1, Hellevoetsluis-Voorne 3-2, Putters hoek-Flakkee 0-1, Melissant-WFB 1-1, monshaven-Herkingen 1-4, Rhoon-F lek 0-2. 11-31 Voorne 13 12-26 Zinkw.B. 1C 12-22 Rhoon 12 12-18 Simonsh. 11 13-17 Herkingen 1 Zuiderpark 13-17 Puttersh. 1 Vijfde klasse D: ZBVH-DES'67 1-0, Piei shïl-Vlotbrug 1-1, Lombardijen-Rockai je 0-4, OFB-Zwartewaal 1-1, Bernissi RSM2-1. ZBVH 7-21 OFB Piershil 9-20 DES'67 SNS 9-18 Lombard. Bernisse 9-16 RSM Vlotbrug 8-14 Zwartew. Rockanje 11-14 Nelson NSW Stellend. Xerxes Zuidlar NTW Oude M. NBSW Zwervers Hellevoet. Flakkee WFB Botlek Melissant Zondagvoetbal Derde klasse C: Dubbeldam-OHVV 0-: Oud-Beijerland-WRW 1-2, DBGC-OVV 1, Musschen-DHZ 1-4, LMO-Hellevoe sluis 4-2, HION-PFC 1-2. OHW 11-23 DBGC OVV 12-21 Dubbeld. LMO 12-20 HION WRW 12-19 Oud-Beijerl. 101 PFC 9-18 Hellevoet. DHZ 10-18 Musschen Vierde klasseE Flakkee-Coal4-1, kenburg-SCO'63 1-3, Transvalia-Tedii 2-4, Abbenbroek-DCL 0-3, Poortugar Belvedere 5-0, DEH-WCR1-1. WCR 12-25 Belvedere Coal 11-23 Abbenbr. Poortugaal 11-22 Flakkee SCO'63 12-22 Transvalia 111 DCL 11-21 Blankenb. DEH 9-19 Tediro Vijfde klasse H: Dirksland-Fios 0-0. FIOS 10-24 Dirksland iv Rockanje 10-23 Vierpold. 15 RDM 10-19 RET 10 -maandag Schaken Huishoudelijke competitie. Zeventien ronde. Locatie: UW-gebouw Zierii® (aanvang: 19.30 uur). Doelman Ronald Gort en Jan-Gerard Hartman van Terneuzense Boys zijn op hun hoede met SKNWK'er Wilco de Valk (links) in de buurt. foto Marijke Folkertsma

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 32