Ervaring geeft doorslag in derby Rode kaart slaat in als bom PZC sport maandag 25 januari 1999 bw 19 Vier dammers azen op de Zeeuwse titel Moerdijk redt punt voor Arnemuiden Familie Den Exter kaapt prijzen weg Belangrijke zege van Volharding Missers doen HVV das om Rugbyers Oemoemenoe te sterk voor Tovaal: 0-22 door Daaf Kasse 's-GRAVENPOLDER - In het Zeeuws damkampioenschap stijgt de spanning naar onge kende hoogten. Met nog twee rondes te gaan delen maar liefst vier spelers de eerste plaats. Cees Rijk. die zaterdag in het Dorpshuis van 's-Gravenpolder verloor van Jaap Veerhoek, kreeg op de koppositie gezel schap van Daaf Kasse, Johnny de Leeuw en Dominique de Rooij. De nederlaag van Cees Rijk kwam op een merkwaardige manier tot stand. De PZDB- voorzitter uit Lewedorp stond tegen de aanvallend spelende Veerhoek onder druk. maar hij bleek bij analyse achteraf toch nog over een goede verdediging te beschikken. In de partij meende hij een oplossing gevon den te hebben, maar de afwik keling leverde hem een schijf achterstand en een totaal verlo ren positie op. Cees Rijk mocht van geluk spreken dat geen van zijn achtervolgers twee punten in de wacht kon slepen. Johnny de Leeuw en Daaf Kasse kwa men op de 31 e zet al remise over een. In de partij tussen Dominique de Rooij en Aart Walraven ging het er spannender aan toe, voor al door een ongebruikelijke openingsmanoeuvre van Walra ven. De Rooij had het centrum van het bord in handen, maar Walraven hield zijn verdediging goed gesloten. Arjo Kousemaker, die een aan tal jaren geleden nog kampioen werd, moet dit seizoen vechten tegen de degradatie. Zaterdag speelde hij tegen hekkensluiter Ko Louwerse. Door een fout kwam hij in een verloren eind spel terecht. Jaap de Jonge en René Dusebout, die zaterdag in een saaie partij remise overeen kwamen, zijn de spelers op wie Kousemaker zich zal moeten richten om degradatie te ontlo pen. Ook in de promotieklasse is de spanning aan kop groot. De bestepapieren zijn na de achtste ronde voor Bennie Provoost en Wim Koppejan. Provoost won in een goede partij van Jan Baay- ens, terwijl Koppejan in een voordelig eindspel net niet kon winnen van Jan Sinke. Jos de Wild viel terug door een verras sende nederlaag tegen David Davidse. In de strijd om de titel zijn ook Ruud van Eenennaam, Kees de Jonge en Jan-Willem van der Hart nog niet uitgescha keld. Ludwig Wilson is de nieu we leider in de eerste klasse. De Vlissinger won zelf van Johan Tilroe en zag zijn concurrent Ni co de Winter verliezen van Mare Bronke. In de tweede klasse ver stevigde Chris Korstanje uit Biezelinge zijn koppositie. In het toernooi voor aspiranten zijn er na de tweede speeldag twee koplopers: Christian Jaco- busse uit 's-Gravenpolder en Jantien van Gorsel uit Tholen Beiden hebben na zes partijen de maximale score van twaalf punten. Zaalhockeyers boeken twee nederlagen MOERGESTEL - De zaalhockeyers van Y'lis- singen komen duidelijk tekort in de competitie. Ze leden tegen de sterke Bra bantse ploegen Shot en Zwart Wit twee keer met 10-1. Het Walcherse team neemt op de ranglijst de laatste plaats in. Vlissingen werd in Moer gestel ondersteund door de gelegenheidscoaches Mark van de Hove en Roald Hoefnagels. Vol gende week spelen de hoc keyers de laatste ronde van de zaalcompetitie in Oost-Souburg. Vlissingen-Shot 1-10: Te gen het Tilburgse Shot, dat op het veld twee klas sen hoger speelt, kwamen de Vlissingse mannen er geen moment aan te pas. Naast technische tekort komingen was de conditie van de Walcherse ploeg stukken minder. De enige Zeeuwse treffer werd ge maakt door Pieter Vente- vogel. Vlissingen - Zwart Wit 1-10: In de partij tegen het Bredase Zwart Wit kon den de Vlissingse hockey ers wederom geen vuist maken. De onsportieve wedstrijd eindigde in een 10-1-nederlaag. Gijsbert van Empel scoorde voor de Zeeuwse ploeg, die de zaalcompetitie puur als oefening ziet. HULST - Het Tilburgse TAC/BWB groeit zo langza merhand uit tot een angstgeg- ner voor HVV'24. Nog nooit wonnen de Hulstenaars van deze Brabantse tegenstander en ook gisteren werd die tradi tie in stand gehouden. HW'24 leidde bij de rust met 2-1, maar liep uiteindelijk in de slotfase tegen een onvermijdelijke ne derlaag aan: 2-3. Trainer Ko Stoutjesdijk van HVV'24 draaide er niet om- heen. Zijn ploeg had verloren van een tegenstander, die in al le geledingen net iets meer in huis had, maar vooral op de juiste momenten profiteerde van persoonlijke fouten aan Hulsterzijde. ,,Die hebben ons de nek omge draaid", keek Stoutjesdijk te rug. TAC/BWB zette HVV'24 vanaf het begin van de wedstrijd de duimschroeven aan, kwam verdiend op voorsprong en was .dankzij goed circulatie voetbal veel meer in balbezit. Maar twee treffers binnen acht minuten zorgden ervoor dat HW'24 met een 2-1 voor sprong de rust kon ingaan. Na rust leidde een missertje van doelman De Keijzer tot de gelijkmaker (2-2). Vier minu ten voor tij d kopte De Koek uit een hoekschop de winnende treffer binnen (2-3). HW24-TAC/BWB 2-3 (2-1). 5. Ö- 1 Jurgen Mutsaers, 37. Harm Riet- jens 1-1, 43. 2-1 Harm Rietjens (strafschop), 80. Jurgen Mutsaers, 86. Paul de Koek 2-3. Scheidsrech ter: F.Sturms (Sint-Jansteen)Gele kaartNico BuijlArno Zwegers (beiden HW'24Mario Kuipers (TAC/BWB). Aantal toeschou wers: 300. door Natascha Neef GOES - Reclame voor het rugby. Dat was het commentaar van Tovaal-trainer Ad Buijs na het treffen met Oemoemenoe. To vaal en Oemoemenoe toonden zich in de streekderby - zeker in het begin - gelijkwaardig aan eikaar. Ondanks de 22-0-neder- iaag van zijn ploeg, toonde Buijs zich tevreden over het spel van Tovaal. De Goesenaren richten zich nu op de nacompetitie voor behoud in de tweede klasse. Oemoemenoe in nog in de race voor de play-offs. ,.Het was een faire wedstrijd, er werd goed getackled aan beide kanten. Wij maakten in het be gin een verdedigingsfout, waar door Oemoemenoe de kans kreeg om te scoren", aldus Ad Buijs. Al na twee minuten spe len op sportpark Het Schenge kreeg Oemoemenoe de kans om een voorsprong te nemen, maar deze try werd gemist. In de vijf tiende minuut kregen de Mid delburgers een herkansing, maar ook deze keer lukte het niet. Tovaal miste in de beginfa se eenmaal een try. Na 32 minuten spelen was het Oemoemenoe dat op een voor sprong kwam door niet goed op letten van de Tovaal-verdedi- ging. Na een snelle beslissing van Ramses Jonge waard kon Sander de Looff de eerste tiy maken. „Jammer dat we niet op voorsprong konden komen, dat geeft je mentaal een voordeel. Dat voordeel had Oemoemenoe nu", aldus Buijs. Acht minuten later benutte Jan Albregtse een penaltykick en kon Oemoeme noe verder uitlopen. Vlak voor rust verzuimde Tovaal iets terug te doen, zodat de Goesenaren met een 17-0-achterstand aan de tweede helft moesten begin nen. Na een interventie op eigen helft, kon Laurent Daugé aan zetten tot een lange run. De voorhoede van Tovaal kon de Fransman niet stuiten. Penalty-kick „Ondanks ons veldoverwicht, hebben we een lage score neer gezet", vond Harry van Hels- land, die twee jaar geleden nog trainer was van Tovaal. „We startten heel goed, alleen het verzilveren van de penalty-kick liep niet gesmeerd. De score 'moest vanuit cle try komen. De eerste twintig minuten had het twee kanten op kunnen gaan. Maar wij waren verdedigend goed, zodat Tovaal ook met de aanval verder naar achteren moest." Van Helsland: „Oemoemenoe is de meer ervaren ploeg en dat heeft op beslissende momenten cle doorslag gegeven. Wij heb ben een wat ouder team dan To vaal. De gemiddelde leeftijd ligt bij ons rond de dertig jaar. Maar Tovaal heeft een goede wed strijd gespeeld. Ze konden al leen terreinwinst boeken met de line-out en dat hebben ze goed gedaan. We werden daardoor onder druk gezet. Ik denk dat er genoeg toekomst in dat team zit", complimenteerde de aan voerder van Oemoemenoe de te genstander. Na rust kwam de vierde try op naam van Ramses Jongewaard die kon scoren vanuit de scrum, de zwakke plek van Tovaal. In de tweede helft werd in de laat ste vijftien minuten het tempo opgevoerd. Oemoemenoe werd nog wel een beetje onder druk gezet, maar kwam niet echt in de problemen. Bij de Middelburgers speelde Tomas Fransen zijn eerste wed strijd sinds zijn terugkeer uit Australië, waar hij een jaarver- bleef. Van Helsland: „Hij is ver dedigend sterk, al zit hij nog niet op zijn niveau van twee jaar ge leden." Hamstring Tovaal kampt al het hele seizoen een groot aantal geblesseerde spelers. Ook in de Zeeuwse der by moesten weer spelers aan Goese kant het veld met een blessure verlaten. Marijn Rie- mens viel in de 17e minuut uit met een achillespeesblessure. Jan Moelker raakte geblesseerd aan de hamstring. Tovaal beëin digde de wedstrijd met veertien man, omdat Sjoerd van Ben- them met zijn vinger uit de kom vlak voor tijd het veld verliet. De kansen voor Tovaal op de promotiecompetitie zijn door de nederlaag verkeken. In de na- competitie moeten de Goesena ren zorgen voor lijfsbehoud in de tweede klasse. „De wedstrijd van volgende week tegen de Hookers moeten we gewoon winnen. Het zou een schandaal zijn als Tovaal zou degraderen", aldus trainer Ad Buijs. Een speler van Tovaal wordt tijdens een aanval getackled dooreen verdediger van Oemoemenoe. Tovaal - Oemoemenoe 0-22 (0-17). Scores OemoemenoeSander de Looff, Jan Albregtse, Laurent Daugé en Ramses Jongewaard. Scheids rechter: H. v/d Vliet (Delft). Aantal toeschouwers :7 5 Tovaal: Jan Moelker (51. Martin Nijsse), Kees Noordhoek. Jeroen Ammerlaan, Bert Bakker, Sjoerd van Benthem, Alfred Verdonk, Ma- rijn Riemens (17.Sander Verheul), Sjoerd Wartema, Patrick de Ruiter, Koen Spaas, Michiel Sinke, Alex Vlieland, Egon Geeratz, Caesar Lui kenaar, Jan Joost Wielrens. Oemoemenoe: Silvio van Osta, Har ry van Helsland, Jan Hartingsveld, Bats de Leeuw, Pim van Waveren, foto Willem Mieras Bart Broekhoven, Marlijn Boog aard, Tannegui Descarzaud, Ramses Jongewaard, Jan Albregtse, Tomas Fransen, Edwin van Helsland, Lau rent Daugé, Sander de Looff, Her- bert-Jan van der Waal. door Jos van Belzen ARNEMUIDEN - Op basis van het gezegde wie de jeugd heeft, heeft de toekomst lijken de vooruitzichten voor Arnemui den gunstig. Zaterdag stond er een jong team in het veld dat vrijwel geheel uit eigen kweek afkomstig is. Anders dan bij viel verenigingen zijn er weinig of geen spelers die elders hun geluk gaan zoeken. Wie de wed strijd van zaterdag tegen Altena (1-1) heeft gezien, zal echter moeten constateren dat de youngsters van Rens Griep gro te problemen hebben met dat gene waar het in het voetbal om draait: scoren. Door blessures ontbraken Wer- i ner Blanckaert, Jacky de Smit I. Dies van de Ketterij. De eer- wordt al vrijwel het gehele izoen vervangen door Nellis uijmboom, die zaterdag in de nval werd bijgestaan door >r Schroevers. Met name in de rste helft deden zij dat ver- enstelijk, maar misten zij op beslissende momenten de er- ring om rendement uit hun ties te halen. it wist ook Cor Schroevers na loop: „Als spits word je veel korter gedekt dan op het mid denveld. De tijd om een actie te maken is veel korter. Totdat we met 0-1 achter kwamen ging het best lekker. Daarna gooide Al tena achterin alles dicht en werd het heel moeilijk voetbal len." De beste kans om te scoren kreeg Cor Schroevers na een kwartier in de eerste helft. Doordat hij teveel tijd nodig had, kon verdediger Ezra van der Werff de bal nog net voor zijn voet wegtikken. Ook in het verdere verloop van de eerste helft waren de beste van de wei nige kansen voor de fanatiek ge starte thuisploeg. Op slag van rust miste Leon van Belzen een uitgelezen mogelijkheid. Doel man Jeroen van der Stelt kon zijn slappe inzet onschadelijk maken. Tweemaal geel Ook in de beginfase van de tweede helft was het Arnemui den dat aandrong. Eerst schoot Cor Schroevers net naast en daarna wist niemand de bal uit een scrimmage achter de doel lijn te werken. Na acht minuten drukte scheidsrechter Sardjoe zijn stempel op de wedstrijd. Binnen een minuut trok hij tweemaal geel voor Bas de Groot; eerst wegens het hinde ren van de keeper en de tweede keer na een niet eens zo zware overtreding. De overtalsituatie leek in het voordeel van de thuisclub. Jac- co Moerdijk: „Onbewust gaf dit bij sommigen het idee dat we er al waren. Niets was minder waar, want drie minuten nadat De Groot uit het veld was ge stuurd, schoot invaller Freek Vorthoren Altena op voor sprong: 0-1. Na deze treffer trok Altena zich nog verder terug op eigen helft. Arnemuiden drong wel aan, maar wist weinig gevaar te stichten. Met nog een kwartier te gaan stuurde Rens Griep Jac- co Moerdijk mee ten aanval. De ze noodgreep had succes, want vijf minuten voor tijd bracht de blonde verdediger zijn ploeg langszij. Wat volgde was een voor zijn doen flinke ontlading. „Klopt, want ik was het zo beu. We hebben al vaker tegen tien man gespeeld en verloren." Trainer Rens Griep toonde zich na afloop realist. „Natuurlijk had er meer ingezeten, maar achteraf mogen we niet onge lukkig zijn met dit ene punt. Ik heb de spelers dan ook gecom plimenteerd omdat zij er alles aan gedaan hebben." Arnemuiden: Mark Smeding: Ben nie van de Ketterij, Jos Poortvliet, Jacco Moerdijk, Corjan Marijs; Wil- bert Kusse (68. Walter Crucq), John ny Crucq, Leon van Belzen, Peter Bil; Nellis Pruijmboom, Cor Schroe- Wisse snel op 800 meter DEN HAAG - Anjolie Wisse uit 's-Heer Hen drikskinderen heeft bij indoorwedstrijden in Den Haag een persoonlijk re cord gelopen op de 800 meter. Ze noteerde een tijd van 2 minuten en 57 se conden. Wisse moest wel haar clubgenote Carine van Dorp nipt voor laten gaan. De overige Zeeuwse deel nemers boekten allen een persoonlijk record. Wou ter Verdurmen (RKHAV) noteerde2.05.15opde800 meter. Rutger Veerman (Wielingen) was goed voor de derde plaats op de 1500 meter jongens A met 4.07.56 seconden. Rachi- da Moerman (Wielingen) liep sterk op de 1500 me ter meisjes B met 4.56.22 seconden. doorLucien Roelandt WESTKAPELLE - Simon den Exter was tijdens het spring concours van de Vroonruiters in Westkapelle spekkoper. In de klasse M klassiek bleek tegen de ruiter uit Kortgene geen kruid gewassen. Hij eiste zowel de eerste als tweede plaats voor zich op. Dochter Sandy maakt het succes compleet door het voor de klasse Z en M in handi cap verreden progressief klasse ment op haar naam te schrijven. In het progressief klassement klasse B en L toonde Martin de Kroo zich de sterkste. In klasse L klassiek mocht Marcelle de Kam met een overwinning en een derde plaats op een bijzon der succesvol optreden in Mane ge de Zandbooi terugkijken. De overwinning in de klasse B klas siek werd een prooi voor Netty Westerbeke met Lennon van de organiserende Vroonruiters. In de klasse M hield Simon den Exter met Veersedam's Hexit en Veersedam's Kyria in het basis- parcours het strafblad blank. Maar ook Chris Boone kwam met Julion schadevrij over de obstakels van parcoursbouwer Gerard Stoutendijk. Als eerste starter liet Den Exter er geen twijfel over bestaan met welke bedoelingen hij naar Westka pelle was gekomen. Op een dub beltje draaiend stoof hij met Veersedam's Hexit in 39.4 voor de tweede keer foutloos naar de finish. Chris Boone haalde een balk naar de grond en kwam bo vendien ruim vijf tellen tekort. Simon den Exter slaagde er met zijn tweede troef Veersedam's Kyria niet in om voor de tweede keer de nul op het bord te hou den. Ook hij haalde een paal naar de grond, maar zijn tijd van 43.6 was ruim voldoende voor de tweede stek. Ook in de klasse L opende Mar celle de Kam de beslissende ron de met een tijd waar de concur rentie zich op stuk beet. De amazone uit Domburg stuurde Irish Coffee als een scheermes over de bouwsels en liet de crono het werk op 38.5 staken. Martin de Kroo kwam met Golinda ruim negen seconden tekort en tikte bovendien nog een paal uit de lepels. Ook Muriël Vader moest het antwoord schuldig blijven. De amazone uit Vlissin gen tekende welliswaar voor een tweede nulronde, maar haar tijd van 42 rond bleek slechts voldoende voor de vierde stek. Met 41.4 en een tweede nul-ron de leek Marcelle de Kam met Ibouche zich ook te verzekeren van de tweede plaats. Bastiaan Broeksema uit Gapinge stuurde met grote precisie Kaytana in 40.9 echter naar het zilver. Nic ky Labrujère met Glister maar slaagde er niet in nog om nog verandering in de stand te bren gen. VLISSINGEN - Ondanks een 1- 1-gelijkspel tegen Ria W. is Sluis de nieuwe leider in de zesde klasse A De ploeg dankt deze klassering mede aan de afgelas ting van de topper tussen Terho le en Zeeland Sport. Biervliet blijft door een 6-0-zege op Kwa- dendamme op het vinkentouw zitten. Groede won inet 2-1 van SDO'63. Dreischor speelde op een slecht veld met 1-1 gelijkte- gen Schoondijke; Onderaan de ranglijst boekte Volharding een 3-1-zege op Robur. Dreisehor-Schoondijke 1-1: Het slechte veld maakte nor maal voetbal onmogelijk. Na een kwartier bracht Rob van Waes de gasten op voorsprong. Sex-ge van de Bos maakte kort daarna de gelijkmaker. yolharding-Robur 3-1: De thuisploeg was beter en drukte dit in de eerste helft uit in tref fers van Dennis Sommeijer en Rob van Eekelen. Het duel werd na een kwartier in de tweede helft beslist door de tweede tref fer van Dennis Sommeijei-. Onni Scholten profiteerde van de ge makzucht die er hierna bij Vol harding insloop door 3-1 te sco ren. Vosmeer-Rimboe 6-2: Door doelpunten van Jacco Vaders (tweemaal). John Vroegop en Leon van Tri jen was het duel halverwege met 4-0 eigenlijk al beslist. Nadat Wil Costermans kort na rust voor 5-0 had ge zorgd, scoorde Marcel Verbraak met een kopbal uit een hoek schop tegen. Door de tweede treffer van zowel Leon van Trij- en als Marcel Verbraak werd de eindstand op 6-2 bepaald. Kapelle profiteert van man-meersituatie tegen SSV: 1-4 door Rudy Boogert GOES - Geen vuiltje leek er aan de lucht voor SSV. Tegen Kapelle. de koploper in de tweede klasse, stond de Goese ploeg met 1-0 voor en dicteerde het spel voorbeeldig. Maar vanaf de twintigste minuut pakten donkere wolken zich samen boven SSV. De discutabele rode kaart die spelbepaler Paul Bom kreeg, luidde de ondergang in van de blauwe vesting. Kapelle profiteerde van de overtalsituatie en zette SSV dankzij een 4- 1-zege voorlopig buitenspel voor de titel. De teleurstelling was van zijn gezicht af te lezen. SSV-trainer Leendert Geelhoed sprak opgewonden, maar hield zichzelf in de hand. „Ik ben niet vaak pissig, maar nu wel. De scheidsrechter was zo dominant. Hij liet alles toe. Kapelle was de hele tijd al be zig om Paul Bom eruit te schoppen, maar de scheidsrechter greep niet in. Mag Bom dan gefrustreerd raken? Ik vind van wel." Scheidsrechter Van Wilt uit Den Haag vond van niet. Geelhoeds woorden bevatten echter een kern van waarheid. Drie minuten voordat Bom uit het veld werd gèstuurd, fungeerde hij als boom voor de bijl van Jacco Bekenes. Met één rake trap wei'd Bom geveld. Beke nes kwam eraf met slechts een gele kaait. Toen Bom even later zijn frustratie botvier de op David den Hollander door hem licht jes na te trappen, toonde scheidsrechter Van Wilt hem onverbiddelijk de rode kaait. Ka- pelle-tra i ner Joost Folmer kon zich de emo ties van SSV voorstellen, want een week eerder had zijn ploeg tegen Kogelvangers (4-1-winst) iets soortgelijks meegemaakt. Het slachtoffer was toen spits-speler Ferdi Tilroe. De wedstrijd tegen SSV van afgelo pen zaterdag bekeek Tilroe op krukken. Kruisbanden afgescheurd, einde seizoen. Folmer: „De dader kreeg slechts geel. Aangeboren Het incident rond Paul Bom sluierde als een rode waas boven het topduel in de tweede klasse. De enige die zich daar weinig van aantrok, was Kapelle-spits John Kivits. Nadat Mark de Groote na een kwartier de score voor SSV had geopend, bracht Kivits Kapelle met twee treffers binnen tien minu ten op een 2-1-voorsprong. Beide keren scoorde Kivits met zijn favoriete linker been. Kivits: „Met links schieten is mijn specialiteit. Daarop heb ik nooit getraind, dat is gewoon aangeboren. Folmer is aan zijn vierde en tevens laatste jaar bezig als trainer van Kapelle. Volgend seizoen vertrekt hij nota bene naar SSV. Niet dat de spelers op hem zijn uitgekeken. Integendeel. Bij een recente stemming on der de zeventien selectiespelers bleek dat vijftien spelers vonden dat hij niet weg hoefde en de overige twee vonden vier jaar lang, maar wilden hem ook niet kwijt. Het typeert de sfeer in de Kapelse gelederen." De enige die zaterdag bij SSV de grauwe middenmoot ontsteeg was doelman Wij- brand Boonstra. die ooit bij tegenstander Kapelle keepte. In de rommelige fase na de rode kaart herstelde hij keer op keer de schade die de Kapelse aanval aanrichtte in de SSV-verdediging. „Als een F-16 vloog hij door de goal", loofde keeperstrainer Pe ter Repkes hem. Maar tegen de ovennacht van Kapelle kon ook Boonstra niet op. Behalve Kivits ver schalkten ook Edwin van Damme en Pim Bruins de Goese goalie. Aanvaller Van Damme stond al vijf wedstrijden droog, maar werkte nu zijn negende seizoenstref fer met een lepe lob binnen (3-1). De jeugdi ge invaller Pim Bruins rondde een individu ele actie van een andere invaller. Jon Herselman die na drie maanden blessure leed zijn rentree maakte, doeltreffend af (4- 1). SSV: Wijbrand Boonstra; Jostein Decorte, Cla rence Pahlad. Mischa Flore, Arjan Sandee; Niels Paardekooper, Armando Probert (90. Remon Bal), Yuri Baart (53. Reduan Dinar); Reinier Scholten, Paid Bom. Mark de Groote. Kapelle: RonaldKole; Gert-Jan de Groene, Berty van der Heijde, David den Hollander, Martijn van Zweden; Jacco Bekenes, Marco Borghart, Dick Saarloos, Edwin Zuijdwegt (69. Jon Herselman); John Kivits (78. Pim Bruins), Edwin van Damme (87. Sjoerd Philipse) foto Willem Mieras Clarence Pahlad (rechts) van SSV in duel met Marco Borghart.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 19