Barends denkt niet aan degradatie Zeelandia neemt leiding over PZC RCS slaat bres van zes punten PZC Knappe zege van Axel op Internos sport maandag 25 januari 1999 1 5 Goes blijft hekkensluiter na 3-1-nederlaag tegen JVC'31 Belangrijk punt Middelburg Al Knappe winst Oostkapelle Kloetinge simpel naar winst Vlissingen verliest van Botlek Mohammed verliest finale Snelle tijd Rachida Moerman Titel judoka Ali Sharif Toppers vierde klasse pakken de volle winst uitslagen door Rudy Booqert GOES - Goes-trainer Hugo Ba rends verlangt soms wel eens naar een echte Zeeuwse derby i n plaats van die Brabantse en Limburgse tegenstanders in de eerste klasse. Na de 3-1-neder- laag tegen JVC van gistermid dag, staart Goes het degradatie spook rechtstreeks in de ogen. Een derby tegen HVV'24 ligt voor volgend seizoen in het ver schiet. Maar Barends blijft vol harden. „Dan moet HVV eerst promoveren, want wij degrade ren niet." Niet iedereen is dezelfde me ning als Barends toegedaan. De trainer van JVC'31, Clemens Hermans, had zich gistermid dag mateloos geërgerd aan te genstander Goes. „Dat je een matige ploeg hebt, oké. Maar de spelopvatting waarmee ze voet ballen... Lange ballen naar vo ren en hopen op een klutsgoal. We kunnen nog twee uur door spelen. maar scoren zullen ze daarmee niet. Ik zie niet hoe de ze ploeg in de rest van het sei zoen nog vijf punten zal pak ken." Excuses had Hugo Barends vol- door Jos van Belzen VLISSINGEN - Met dank aan Breskens, dat met maar liefst 5- 1 won van de enige overgeble ven concurrent IJzendijke, is RCS verder uitgelopen in de vierde klasse. De Souburgers wonnen zelf met minimaal ver schil van Luctor'88. Hans- weertse Boys pakte drie belang rijke punten in de strijd tegen degradatie door een 2-1 -zege op Hoofdplaat. Hansweertse Boys-Hoofdplaat 2-1: De gasten begonnen goed, maar moesten het initiatief steeds meer uit handen geven. Gerrit Petersen bracht de thuis ploeg uit een strafschop op voorsprong. Even later miste Hoofdplaat een penalty. Hal verwege de tweede helft werd de voorsprong verdubbeld door Juul Back. Serge de Ruijsscher bracht door het scoren van 2-1 de spanning terug, maar de overwinning van Hansweertse Boys kwam niet echt meer in ge vaar. Hontenisse-MOC'17 0-0: Hoe wel er niet werd gescoord, was er toch sprake van een aardig duel. De eerste helft was voor de gasten, die echter geen kansen wisten te scheppen. Na de rust had Hontenisse een licht veld- overwicht. Beste kans was voor Gyon Asselman wiens kopbal door de Brabantse doelman net over het doel werd getikt. RCS-Luctor'88 1-0: Vooral in de doende. Hij had een vertimmer de ploeg door blessures en schorsingen, en Goes speelde slechts de tweede competitie wedstrijd in drie maanden. Ba rends: „Ik was vooraf bang om tegen JVC'31 af te gaan. Maar ondanks de nederlaag en het ge brek aan kwaliteit vind ik, dat we niet zijn afgegaan." De ambitie van tegenstander JVC'31 is zo snel mogelijk in de hoofdklasse te spelen. De com petitiestart was echter ronduit slecht met drie opeenvolgende nederlagen, maar in de vierde wedstrijd, tegen Goes, boekten de Brabanders hun eerste zege. Sindsdien verloor JVC geen en kele wedstrijd meer en klopte het de gedoodverfde titelkandi daat Venlo zelfs met 0-5. De ploeg uit Cuijk boekte gisteren tegen Goes zijn vijfde seizoens zege en bleef voor de zevende keer op rij ongeslagen. Hoge ballen Gistermiddag bleek dat de spe lers van Goes voetbalintellect tekortkwamen. Omdat Michel Jonckman geveld was door griep, was Jacco de Kok het aanspeelpunt in de Goese aan val. De Kok verloor elk kopduel van zijn directe tegenstander Edwin Giebels, maar zijn mede spelers bleven De Kok vermoei en met hoge ballen. Terwijl De Kok het sterkst is wanneer hij de bal in de voeten krijgt aange speeld en de opkomende scha duwspitsen (tegen JVC Jimmy Nieuwdorp en Marco Vogel) kan bedienen. Slechts sporadisch volgde Goes dit scenario. Slechts sporadisch was Goes gevaarlijk voor het Brabantse doel. Lovenswaardig was daarente gen het lef en de inzet waarmee Goes na een vroege achterstand speelde. Mart van de Guchte, Barends' verlengstuk in het veld, gaf het sein om achterin één-op-één te spelen. De in greep sorteerde weliswaar ef fect, maar aan de verkeerde kant. Omdat de rugdekking bij Goes wegviel, verscheen JVC eerste helft waren de Soubur gers heer en meester in een duel waarin scheidsrechter Dies van Belzen zeven gele kaarten trok, waarvan zes voor Luctor'88. Al in de eerste minuut schoot Ri chard Muringen de enige treffer van het duel in. In de beginfase van de tweede helft drongen de gasten aan en was het wederom de lat die de 1-1 van Serge Beu lens voorkwam. Clinge-Vogelwaarde 1-1: De gasten hadden kort voor rust pech dat een inzet van Robin Oppeneer van de lijn werd ge haald. Al snel na rust kwam Clinge op 1-0 door een kopbal van Ivo de Wilde. Vogelwaarde zette de thuisploeg onder druk, wat tien minuten voor tijd leid de tot de gelijkmaker van Arno Wauters. Sluiskil-Steen 1-2 (0-1). 31. Edwin Hofman 0-1 (strafschop), 55. Lau rens van Remortele 0-2, 72. Bennie van Leeuwe 1-2 (strafschop). Scheidsrechter: E. Asselman (Hulst). Gele kaart: Frans van der Veen, Bennie van Leeuwe (beiden Sluiskil) en Michiel Vink (Steen). Aantal toeschouwers: 95. Breskens-LJzendijke 5-1 (3-0). 5. Mark Boeckhout 1-0, 18. Elmar Lauret 2-0, 25. Maarten Schilders (eigen doel) 3-0. 71. Frank Neve 3-1, 73. Maarten Schilders (eigen doel) 4-1, 81. Elmar Lauret 5-1. Scheid- rechter P. Scherpenisse (Terneuzen). Aantal toeschouwers 250. Gele kaart: Brian Verhulst en Mario Corthals (beiden Breskens), Jacky Caniere (IJzendijke). Jacco de Kok (rechts) in een kopduel met JVC-speler John Eemers. Goes' nieuwe aanwinst Vendros (links) kijkt toe. foto Willem Mieras met zijn drie razendsnelle spit sen veelvuldig alleen voor Goes- doelman Olaf Filius. Talloze ke ren behoedde Filius zijn ploeg voor een afstraffing, maar drie maal was hij kansloos. De eerste keer zeilde een hoge voorzet over Goes-verdediger Marcel Kole pal voor de voeten van Jean-Pierre Pas, die Filius in de korte hoek verraste. Vlak voor rust ontsnapte opnieuw Pas aan de aandacht van Van der Guchte, omspeelde Filius en maakte 2-0. De derde treffer was een voor beeldig uitgespeelde aanval van twee JVC-invallers, waarbij Corrie Hofman het laatste tikje gaf. Jacco de Kok verzachtte de pijn enigszins door vijf minuten voor tijd de eretreffer binnen te schieten. Goes presenteerde in de tweede helft twee opvallende debutan ten: Sebastian Verburg en Vendros. Verburg startte het sei zoen bij Colijnsplaatse Boys. stopte daar om zijn vader in zijn nieuwe winkel te helpen, maar keerde gisteren terug op het voetbalveld. De uit Rwanda af komstige Vendros oogde als een nieuwe zwarte parel, maar kon die indruk niet waarmaken op het veld. Vastgeroest Door de nederlaag lijkt Goes in middels op de laatste plaats vastgeroest. Maar Barends blijft lichtpuntjes zien. „We hebben dit seizoen nog maar drie keer met het team gespeeld dat ik voor ogen heb. Dat was de eerste wedstrijd tegen Venlo (2- 2), de tweede tegen BW/- Verachtert (2-1-winst) en thuis tegen TSC (2-1-verlies). Dan zie je dat we de tegenstander van de mat kunnen spelen en dat we punten pakken. Aan degradatie denk ik daarom voorlopig nog niet." Goes-JVC'31 1-3 (0-2). 21. Jean- Pierre Pas 0-1, 45. Jean-Pierre Pas 0-2, 65. Corrie Hofman 0-3, 86. Jacco de Kok 1-3. Scheidsrechter: S. Te- lussa (Middelburg). Gele kaart'. Marco Groeneveld, Marco Vogel (Goes), John Eemers (JVC'31). Aan tal toeschouwers: 300. Goes: Olaf Filius; Peter Nieuwdorp, Mart van de Guchte, Marco Groene veld, Marcel Kole; Leo de Groot, Wander Snoeck (59. Adil Fertoute), Serge Berrevoets (77. Sebastian Verburg); Marco Vogel, Jacco de Kok, Jimmy Nieuwdorp (46. Vendros). MIDDELBURG - Met de 0-0 tegen het hooggeplaatste Fortu- na Sittard Al pakte Middelburg Al in de tweede divisie van de A-junioren een belangrijk punt in de strijd om behoud. Beide teams werkten hard, kregen ook wel kansen, maar het duel leverde terecht geen winnaar op. DEN HAAG - In de eerste klasse van het vrouwenvoetbal ver raste Oostkapelle door in Den Haag met 2-3 van nummer twee van de ranglijst GDA te winnen. Op een slecht veld hadden de Zeeuwsen constant een overwicht, maar uit de counter scoor de GDA voor rust twee keer. Mirjam van Belzen kon na voor zet van Ilona Stouthamer nog wel voor 1-1 zorgen, maar de 2- 2 kwam er pas een kwartier na rust toen Janita Davidse op de juiste plaats stond. Ilona Stouthamer tekende tien minuten voor tijd via een fraaie solo voor de 2-3. KLOETINGE - In de tweede klasse van het vrouwenvoetbal won Kloetinge met 5-0 van EBOH en nam ruimer afstand van de degradatiezone. Esther Kole, Christel Ganseman en Tina Dijacovic zorgden voor een 3-0-voorsprong bij rust. Ganse man en Renate Sinke maakten er dan na de thee 5-0 van. SPIJKENISSE - In de tweede klasse van het vrouwenvoetbal verloor Vlissingen in Spijkenisse met 3-1 van hekkensluiter Botlek. Irene Meulmeester kon vlak voor rust een opgelopen achterstand nog wel goedmaken, maar direkt na rust na rust scoorde binnen een paar minuten Botlek nog twee keer. BREDA - Bokser Dawoud Mohammed heeft de finale van het Zuid-Nederlands kampioenschap in het weltergewicht ver loren. Del 6-jarige Middelburgse junior moest het in drie ron den afleggen tegen Haran Anouawari uit Rotterdam. In de derde ronde bleek de iets mindere conditie van Mohammed de doorslag te geven. Lichtgewicht Rocco Zandbergen, ook af komstig uit Middelburg bokst volgende week in zijn klasse de finale van het Zuid-Nederlands kampioenschap. DEN HAAG - De 16-jarige altete Rachida Moerman heeft iu de Houtrusthallen in Den Haag bij wedstrijden van de regio nale selectie een persoonlijk record op de 15 00 meter gelopen. De Oostburgse representante van AV De Wielingen werd vier de in haar serie in van 4 minuten en 56,22 seconden. Ook Rut^- ger Veerman liep een 1500 meter. De Aardenburger kwam uit op een tijd van 4.06,00. Beiden zitten in de selectie voor de middenafstand. VELDWEZEL - Tijdens internationale judo wedstrijden in het Belgische Veldwezel is Ali Sharif kampioen geworden bij de beloftes in de klasse tot 60 kilogram. Ali Sharif van sport school Geelhoed, won al zijn partijen gemakkelijk. De Belg Timoty Roels en de Duitser Ayin Selcuk ondervonden dat in de voorronde. In de halve finale en de finale was Sharif te sterk voor de Duitser Martin Parczik en de Belg Martin Boi- lijn. Marleen Willeboordse verloor in de klasse tot 52 kilo gram bij de beloftes haar eerste wedstrijd op beslissing van de Belgische Ann Roelands. Via de herkansingen eindigde de Middelburgse op de derde plaats. van onze sportredactie VLISSINGEN - De beide kop lopers in de vierde klasse A van het zaterdagvoetbal, Zaamslag en Nieuwdorp, wonnen ruim. De Zeeuws-Vlamingen hakten SVD met 10-0 in de pan en Nieuwdorp won de derby met Borssele met 4-0. SVR pakte door de 3-3 tegen Cadzand zijn tweede punt van de competitie. SVR-Cadzand 3-3: Twaalf mi nuten voor tijd werd het door Johny van de Voorde 1-3 en leek thuisclub geklopt. Jeffrey van de Velde (strafschop) en Mark Dingemanse zorgden op de valreep voor de 3-3. Krabbendijke-Spui 0-0: De thuisploeg was iets beter, maar Spui kreeg toch ook voldoende kansen om te scoren. Wissenkerke-Hoedekenskerke 4-2: Daaf van der Maas opende na 10 minuten de score. Met een een eigen doelpunt werd het net na rust 1-1. waarna RobbinMo- reauw vervolgens met twee 'doelpunten voor 3-1 zorgde. Tien minuten voor tijd werd het door Arjo Zandee nog wel 3-2, maar een rake kopbal van op nieuw Moreauw betekende 4-2. Nieuwdorp-Borssele 4-0: De 0 bezoekers konden het een helft bijbenen. Na rust scoorden Martin de Hamer (2x) en Ron de Vos (2x) Zaamslag-SVD 10-0: Jordy SPORTREDACTIE tel: (0118) 484454 J.M. Dagevos (chef) J.F.D. Bakker (coördinator zuid) K.L. de Vries (coördinator midden) P.B. Godrie (coördinator noord) E.M.S. Pentury S. Remijnsen R.H.N. Boogert Oostsouburgseweg 10 Postbus 18 4380 AA VLISSINGEN Tel: (0118)484000 Fax: (0118)470102 e-mail: redactie@pzc.nl City OnLine/Internet http://www.pzc.nl e-mail: pzcredcity1@pzc.nl Bakker miste na tien minuten een strafschop, nadat een SVD- verdediger aan de noodrem had getrokken. Tegen de resterende tien man was bij rust de wed strijd 5-0 - doelpunten Wim Duerinck, Jordy Bakker, een SVD-verdediger, Peter Jansen en Jacco den Hamer - al beslist. Den Hamer (3x) en Bakker (2x) zorgden na rust voor de dubbele cijfers. Waarde-Nieuwland 3-5: Vijf minuten voor tijd liep de wed strijd even uit de hand. Volgens de Waarde-aanhang had een speler van Nieuwland een kop stoot uitgedeeld en dat leverde een fikse rel op. Het was het eindresultaat van een onvrien delijk duel, waarin scheidsrech ter Breker niet altijd even reso luut optrad. Steef de Rijke en Albert Slinger (2x) scoorden voor rust voor Nieuwland. Frank Lobbezoo en Vincent Klap voor Waarde. Direkt na de hervatting werd het door Mike van Kleef 2-4, Frank Lobbezoo maakte 3-4, maar Ab Crucq ver grootte zeven minuten voor tijd de marge weer tot twee doel punten. Vrederust - Duiveland 4-1: De Oosterlanders gingen lelijk on deruit tegen het lager geklas seerde Vrederust. Jeroen de Bruine scoorde de enige Duive- landse goal. DSE - Mevo 1-1: Beide ploegen konden tevreden zijn met een punt. Na een kwartier kwam Mevo uit een strafschop van Jan Heikamp op 0-1, maar twee mi nuten later kopte Richard van der Veen DSE langszij.In de tweede helft werd een doelpunt van Mevo afgekeurd. Unitas'30 - Stavenisse 4-4: Een terechte uitslag. Voor Stavenis se scoorden Bernard de Rijke (2x), Kees van Putten. De vierde treffer was een eigen doelpunt. Twee minuten voor tijd scoorde Remco Los via een onterechte strafschop voor Unitas de 4-4. Smerdiek - Dosko 6-0: De doel- puntenmachine uit Sint-Maar tensdijk kwam pas na 35 minu ten op gang toen Alexander van der Reest voor 1-0 zorgde. Wil liam de Bie, Jordi Hage, Alexan der van der Reest, John Potap- pel en Remy Potappel scoorden de overige treffers. Brouwershaven - Internos 12-3: Het krachtsverschil was groot. Bij rust leidde Brouwershaven met 4-1. André Goudzwaard en Clement van Splunder scoorden ieder drie keer, Arjan van der Meer en Dick van Splunder twee keer. Leen Lemsom en Pe ter van Mourik verzorgden de overige goals. Beeld uit de wedstrijd Noormannen-Philippine. Een speler van de thuisploeg haalt uit op het doel van Philippine. foto Ruben Oreel Aardenburg koploper af na nederlaag bij Jong Ambon van onze sportredactie VLISSINGEN - Koploper Aardenburg leed in een spannend duel een 3-2-neder- laag tegen Jong Ambon, dat zich hiermee knap herstelde van de 2-1-nederlaag te gen Graauw vorige week. Zeelandia, dat met 1-0 won bij Walcheren, profiteerde en is nu de nieuwe leider in de vijfde klasse A Bij Corn Boys-Domburg (3-3) en Noor mannen-Philippine (2-6) moest een speler naar het ziekenhuis worden vervoerd. Graauw speelde op eigen veld met 1-1 ge lijk tegen Lewedorpse Boys en Koewacht won met 3-0 van rode lantaarndrager Oostburg. In 5B verloop Renesse van kop loper Sprundel (3-1). Corn Boys-Domburg 3-3: Een spannend duel, waarin de thuisploeg tot driemaal toe op voorsprong kwam. Halverwege was de stand 2-1, door doelpunten van Martijn van de Boom en Marc Maes voor Corn Boys en Ko Brand namens Dom burg. Nadat Ko Brand in de tweede helft voor 2-2 had gezorgd leek de thuisploeg door een doelpunt van Mare Maes de over winning te behalen. Kort voor tijd schoot Koen Minderhoud Domburg echter als nog langszij. Ramon Vader kwam al in de beginfase van het duel in botsing met de doelman van Corn Boys en moest met een beenbreuk naar het ziekenhuis worden vervoerd. Jong Ambon-Aardenburg 3-2: De eerste helft ging gelijk op, waarbij de beste kans voor de gasten door Angelo Sinac werd gemist. Na rust was Jong Ambon de betere ploeg, hetgeen door doelpunten van El- dridge Pentury en Marsal Ririhena ook op het scorebord tot uitdrukking werd ge bracht. Vijf minuten nadat Michel van de Walle de spanning terug in de wedstrijd had gebracht, liep Jong Ambon weer uit tot 3-1 door de t weede treffer die middag van Marsal Ririhena. Kort voor tijd maakte Robbie van de Wijnckel er nog 3-2 van, maar de overwin ning van de thuisploeg kwam niet meer in gevaar. Graauw-Lewedorpse Boys 1-1: In een re delijk gelijkopgaande eerste helft waren de beste kansen voor Graauw. Na rust drongen de gasten aan, wat na tien minu ten leidde tot een doelpunt van Rob Eversdijk(O-l). Graauw ging hierna fana tiek op zoek naar de gelijkmaker, die pas in de laatste minuut viel. Het was Ronald Va el, bi j wie eerder de paal een treffer in de weg had gestaan* die de einduitslag van dit sportieve duel op 1-1 bepaalde. Koewacht-Oostburg 3-0: Een vreemd duel. In de eerste helft was de thuisploeg beter, had ook meer kansen, maar kwam niet tot scoren. Na de rust waren beide ploegen veel meer aan elkaar gewaagd, maar wist Koewacht wel driemaal te sco ren. In de 60e minuut wei'd de ban gebro ken door Carlo van Grimberghe, waarna Peter van Gremberghe en Reinbert Broos in de slotfase de voorsprong verder uit bouwden. Walcheren-Zeelandia 0-1: Binnen de lij nen was het verschil op de ranglijst niet terug te zien. Een gelijkopgaande eerste helft werd zonder doelpunten afgesloten. Na een kwartier in de tweede helft was het Ronald Pruijssers die een snelle uitval van de Middelburgers doeltreffend afrondde. In het laatste half uur ging Walcheren wel op zoek naar de gelijkmaker, maar wist het weinig gevaar voor het Zeelandia- doel te stichten. Noormannen-Philippine 2-6: Na een halfuur openden de gasten via Job van de Vinnen de score. Nog in dezelfde minuut maakte Jarno Bostelaar alweer gelijk, maar door een doelpunt van Maarten de Groene begon Philippine toch met een 2- 1-voorsprong aan de tweede helft. Nadat Marnix Schieman voor 1-3 had gezorgd, kwam Noormannen weer in dezelfde mi nuut terug door Henk Wielemaker. Pas in de laatste vijf minuten namen de gasten verder afstand door een eigen doelpunt en twee treffers van Ritchie Bosma. Jeroen de Witte van Noormannen moest al in de be ginfase geblesseerd het veld verlaten. Hij werd voor onderzoek naar het ziekenhuis vervoerd. Sprundel-Renesse 3-1: De thuisploeg be gon goed en kwam in de 20e minuut op een 1 -0-voorsprong door een kopbal van Jack Verlaar. Hierna werd het duel rommelig. Uit een scrimmage bepaalde Sven Kools de ruststand op 2-0. De tweede helft was nog geen minuut oud toen Leon Bakker de spanning terug bracht door 2-1 te scoren. Het bleef spannend totdat Jack van Pinx- teren kort voor tij d uit een vrij e trap de 3 -1 op het bord bracht. van onze sportredactie AXEL - Door een 2-1-overvvin- ning op Internos, tot zondag één van de vier koplopers in de vier de klasse, deed Axel goede za ken in de strijd tegen degrada tie. De ploeg van Edy de Witte heeft middenmoot binnen handbereik. Axel-Internos 2-1: De gasten waren in de beginfase sterker, maar het was Axel dat op voor sprong kwam, door een enigs zins gelukkige treffer van Niki de Wolff. Internos kwam nog voor rust langszij door Corné Suijkerbuijk. De tweede helft was voor Axel, hetgeen na een kwartier leidde tot een 2-1- voorsprong door Ludwig van Gremberghe. Een tweede treffer van Niki de Wolff werd op ad vies van de Internos-grensrech ter wegens hands afgekeurd. Patrijzen-Zierikzee 2-0 (1-0). 13: André Smulder 1-057. Arjen Ver burg 2-0 Scheidsrechter: J. Mari- nissen Middelburg Gele kaart: Camiel Rentmeester Patrijzen Rode kaart: Wilfred van den Dries, Camiel Rentmeester (beiden Patrijr zen). Martin van der Schee, Perry Goedegebuure (beiden Zierikzee), Aantal toeschouwers: 200. Virtus-Terneuzen 0-7 (0-3). 32. Dan ny van de Velde 0-1, 40. en 45. Barry van der Hooft 0-2 en 0-3, 49. Datmy van de Velde 0-4, 52. Barry van der Hooft 0-5, 74. Mike But 0-6, 86. Mike van Rossem 0-7. ScheidsrechterC. Ripmeester (Breda). Aantal toe schouwers: 300. Gele kaart. Mike But. Jos Kayser (Terneuzen). Middelburg-Vlissingen 0-1 (0-0). 55. Pascal Caumartin 0-1. Scheids rechter J. van Gils (Breda). Rode kaart: 43. Rob Post (Vlissingen/2x- geel) Gele kaart: Pascal Caumartin, Stefan Bonanus, Eric-Jan Baas (aU len Vlissingen) Michel Cabenda (Middelburg). Aantal toeschouwers 300. Vrouwenvoetbal Eerste klasse: RKVCL-Wït Rood Wit 3-0. GDA-Oostkapelle 2-3. Berghuïzen-Unï- tas'28 8-1. SC 't Zand-Prinses Irene 2-2, NEC-KFC'71 0-4, 't Goy-Herptse Boys 0-3. 9 8 1 KFC'71 Prinses Irene Herptse Boys GDA Berghuizen 't Goy SC't Zand Oostkapelle NEC RKVCL Unitas'28 Wit Rood Wit 10 0 11 7 11 1 0 25 27- 5 2 2 23 31-21 1 4 19 29-16 1 4 19 29-27 1 3 16 22-20 1 4 16 29-22 1 4 16 28-24 0 5 15 21-17 2 4 14 21-16 1 6 10 22-29 0 10 3 11-45 6-34 Tweede klasse A: Kloetinge-EBOH 5-0. Stedoco 2-ftWH 1-4, Berkel-Zwaluwen 1-1, Quick Boys-Zwart Wit 2 1-2, Botlek- Vlissingen 3-0, Ter Leede 2-Tern Boys 3- 2. 10-12 10-12 11-12 12- 6 RVVH 10-28 Quick Boys Zwart Wit 2 11-25 Kloetinge Zwaluw 12-20 Vlissingen T. Leede 2 9-16 Stedoco 2 Tem Boys 11-15 EBOH Berkel 9-14 Botlek Derde klasse 803: Stadspolders-WIK 1- 10, Everstein-Woudrïchem 0-4, Peur- sum-SVS'65 2-0, Zeel Sport-Sliedrecht 0- 3, Capelle-Kerkwijk 2-1, SSC-Nieuwdorp 1-3. Sliedr.11-33 Everst. 10-13 WIK 11-25 Kerkwijk 8-10 Capelle 12-28 SVS'65 8- 6 SSC'55 11-15 Stadsp. Peursum 8-15 ZeelSp. Woudrich. 9-14 Nieuwdorp Vierde klasse 804: ZSC-Bevelanders 2-1, SKNWK-Nieuwland 1-3, Smerdiek-Oost- kapelle 2 6-0, Meeuwen-DFS 9-0, Nieuw- land-SmerdiekO-8. Smerdiek 12-33 DFS 10-14* Meeuwen 10-30 SKNWK 10- 6 Kloetinge 2 10-18 Nieuwland 11- 6 ZSC 9-15 Beveland. Oostkap.2 11-15 *DFS 3 punten in mindering Vijfde klasse 806: SVD-Zeelandia 1-5, Wemeldinge-NOAD 5-1, Dauwendaele- Tern Boys 2 3-0, Meeuwen 2-Zeel Sport 2 5-0, Veere-Patrijzen 0-1 10- 6 11- 4 11- 3 9- 0 Patrijzen 11-33 TernBoys2 10-12 Dauwend. 10-21 ZeelSp.2 10-V1 Meeuwen 2 9-17 SVD 11-10 Zeelandia 12-15 NOAD'67 8- 6 Veere 9-13 Kloet. 3 9- 4 Wemelding 9-13 Juniorenvoetbal A-junioren. Eerste divisie B: Quick Boys A1-Excelsior Al 3-1, VVV A1-Dordrecht Al 5-2, Eindhoven A1-RKC Al 4-1, Feye- noord(A) A1-Roda JCA1 3-0, Middelburg A1-Fortuna S A1 0-0, MW A1-Sparta A1 1-3, Sparta A1-Roda A1 3-0. Sparta Al 12-34 MVVA1 13-13 Feyen(A) Al 13-30 RodaAI 9-12 Fortuna Al 12-22 Dordr.A! 12-11 Eindho. A1 12-21 Middelb.AI 11- Quick B.A1 13-17 Excel. Al 11- 6 VWA1 12-15 RKCA1 10- 4 Derde divisie C: Papendrecht A1-Nieu- werkerk Al 3-3, Leonidas A1-SAB Al 3-1, Excelsior M A1-RCS A1 8-1, Terneuzen A1-DFC A1 2-0, Sparta(A) A1-Excelsi- or'20 Al 3-3, Hardinxveld A1-TSC A1 2-3. Leonid. Al 12-25 Terneuz. A1 10-14 Nieuwe. A1 11-23 Excel. M Al 11-14 Papendr.AI 12-21 SABA1 12-11 TSCA1 12-21 RCSA1 11-10 Sp.(A) Al 9-19 DFCA1 10- 6 Excel'20A1 8-17 Hardinx.AI 10-1 B-junioren. Tweede divisie B: ADO B2 UVS B1 2-2, RVC B1-SWSMC BI 3-1, Dordrecht B1-RBC B1 7-1, Excelsior B1- RKC B1 0-4, Sparta(A) B1- Barendrecht B1 1-2, RCS B1-Spartaan'20 B1 0-1. Spar.'20 B1 10-24 SVVSMCB1 11-16 Excel. B1 11-22 Barend. BI 11-13 Dordr. B1 11-20 RBCB1 11-12 RVCB1 10-19 Sp.(A) B1 10-11 RKCB1 10-17 UVSB1 9-To ADOB2 12-17 RCS BI 12- 4 Derde divisie D: WSC B1-Middelburg BI 2-1ASWH BI - Jeka B1 1 -3. TSC B1 -Inter nos B1 1-4, Voab B1-Wilhelmina B1 5-1, Hekelingen 81-Baronie B1 0-0, Longa B1- Spijkenisse B1 2-2. Spijken. B1 11-29 Middelb. BI 11-12 Voab B1 10-28 ASWH 81 10-11 Longa BI 10-22 Intern. B1 10-9 Baron. B1 11-18 TSC BI 10-7 WSCB1 12-17 JekaBI 10-6 Hekel. B1 10-12 Wilhel.BI 11-6

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 15