ZLM O <D CL secretaresse/receptioniste Sportcentrum Felix Janssens zoekt allround timmerman 2 fulltime sportinstructeurs instructrices 2 parttime sportinstructeurs instructrices DÉTACHÉ/'G ND PLANNER-WEEGBRUG FUNCTIONARIS CnCiHi Scheldebouw b.v. Productievoorbereider (HBO) Uitspanning Oranjezon B.V. enthousiast echtpaar HllllVIllI GEMEENTE MIDDELBURG il trajectbegeleiders risicoleerlingen m/v Notariskantoor van Erkel en Vegter te Middelburg programmeur/ helpdesk-medewerker ZLM 46 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 23 JANUARI 1999 Aannemingsbedrijf Rl JO BV zoekt voor spoedige indiensttreding een met ervaring voor de burgerlijke- en utiliteitsbouw, zowel nieuwbouw als renovatie. Middenweg 16, 4631 ST HOOGERHEIDE Telefoonnr. 0164-616420 (b.g.g. 06- 53 72 80 21) zoekt voor haar vestigingen in Roosendaal en Bergen op Zooni Functie-eisen: Gediplomeerd C.I.O.S. A.L.O. of vergelijkbare opleiding met relevante praktijkervaring. Wij bieden een dienstbetrekking met salariëring conform de functie. Uw reactie graag voor 28 januari naar: Sportcentrum FelLx Janssens Bastionweg 30 4614 RM BERGEN OP ZOOM INTERNATIONAL B.V. Détaché International B. V. is gespecialiseerd in werving selectie en detacheren van operationeel personeel voor de procesindustrie. Détaché International B. V. kenmerkt zich door een goede begeleiding op de werkplek en een heldere communicatie met de gedetacheerde, de leidinggevende en de opdrachtgever. Voor onze opdrachtgevers zijn wij op zoek naar: PROCES- MECHANISCH OPERATORS Wij vragen een opleiding Vapro-A of Vapro-B eventueel met ervaring in de procesindustrie. Uw schriftelijke sollicitatie, met curriculum vitae kunt u binnen 2 weken richten aan: dhr. P J. Demmers, Operationeel Manager, Postbus 228, 4600 AE Bergen op Zoom, of via E-mail: detache.jpdemmers@wxs.nl. Voor vragen kunt u bellen naar tel. 0164-253411 De Coöperatieve Nederlandse Champignonkwekersvereniging b.a. (CNC) is de branche-organisatie van ruim 600 Nederlandse champignonkwekers. De vereniging behartigt de belangen van de Nederlandse champignonteelt in al zijn facetten. De activiteiten zijn gericht op de grondstoffenvoorziening en dienstverlening voor haar afnemers. CNC heeft vestigingen in Milsbeek en Moerdijk en telt ca. 280 medewerkers. Het wagenpark van de CNC en haar dochteronderneming AMCO B.V. bestaat uit ca. 70 vrachtwagens, in de vestiging Moerdijk zijn naast 2 GVA-machines in totaal 16 opiegger(vul)combinaties en 5 motor- aanhangwagencombinaties gestationeerd. Medio 1999 zal dit aantal mogelijk verder worden uitgebreid. De vervoersplanning Moerdijk is gehuisvest in het weegbruggebouw. Naast 2 planners zijn in dit gebouw ook 2 weegbrugfunctionarissen actief. Ter versterking van dit team zoeken wij contact met kandidaten (m/v) voor de functie van: Functie: Afhankelijk van de omstandigheden wordt u ingezet ais planner of weegbrugfunctionaris. Bovendien leert u ook andere facetten van het bedrijf kennen tijdens (korte) logistieke projecten. Alle inkomende en uitgaande grondstoffen worden door de weegbrugfunctionaris geregistreerd. Aan het geautomatiseerde systeem is direct de facturering gekoppeld. Nauwkeurigheid van werken is daarom een eerste vereiste. Als vervoerscoördinator geeft u leiding aan een 25-tai chauffeurs en onderhoudt u nauw contact met het Tunnelbedrijf, de Technische Dienst en de vervoersplanning Milsbeek. Telefonisch hééft u regelmatig contact met kwekers als het gaat om zaken als leveringstïjdstfp, service en kwaliteit. Werktijden: - Planning: een verschoven dienst (elke week afwisselend van 5:30 -14:00 uur óf van 9:30 - 18:00 uur) - Weegbrug: een 2-ploegendienst (afwisselend: 5:00 - 14:00 uur of van 13:30 - 22:00 uur) Van belang zijn: - Middelbare beroepsopleiding, bijvoorbeeld MEAO; - Affiniteit met logistiek; - Flexibele werkhouding; - Kennis van of affiniteit met computergestuurde planningssystemen; - Zorgvuldigheids- en verantwoordelijkheidsbesef; - Leeftijdsindicatie: 20-30 jaar. De eigen CAO van CNC biedt onder andere 14 maal een periode-salaris, 8% vakantietoeslag, 14% ploegentoeslag, premie- en bedrijfsspaar- regelingen, reiskosten woon-werkverkeer en een premievrij pensioen. Uw reactie Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer R. Clevers, Hoofd Vervoer Vulien Moerdijk, telefoon (0168) 33 23 00. Richt uw schriftelijke sollicitatie binnen twee weken na het verschijnen van dit blad aan: C.N.C., t.a.v. Hoofd Personeel en Organisatie, Postbus 13, 6590 AA Gennep, telefoon (0485) 51 65 41. De sollicitatiegesprekken zulten in Moerdijk plaatsvinden. Dnekronenstraat 6, 6596 MA Milsbeek - Ononweg 5, 4782 SC Moerdijk Group is het hoofdkantoor van de internationale Permasteelisa Group voor Noordwest Europa. Onze groep heeft de nummer 1 positie be reikt in de wereldmarkt van producten voor hoogstaande architec tuur. Wij ontwerpen, produceren en monteren ons product in sa menwerking met architecten en aannemers van grote internationa le faam Scheldebouw staat voor de uitdaging om in 1999 Verdöre OmzetgTOGi voor Middelburg te behouden. In onze projectgerichte organisatie zoeken wij dan ook naar zelfstandige en flexibele, goed opgeleide medewerkers die in staat zijn op korte termijn te voldoen aan de functie van: Deze mensen hebben een aantoonbare ervaring in het voorbereiden van complexe (deel-) processen met plaat- en constructiewerk. Zij zijn in staat binnen een team met elkaar een resultaat neer te zetten en binnen korte tijd zelf leiding hierin te nemen Een gevoel voor automatiseringsprocessen en computerprogrammatuur is een pre. Bij gebleken geschiktheid volgt na een jaar een vaste aanstelling. Wij bieden een pret tige werkkring met een prachtig product en goede arbeidsvoorwaarden. Durf deze uit daging aan door een CV te richten met uw ambities aan: de heer J.C.F. Meijboom. telefoon 0118-679923. Adres: Herculesweo 17. Postbus 8042. 4330 EA te Middelburg. Terneuzen is met 35.000 inwoners de grootste gemeente van Zeeuwsch- Vlaanderen. Tot de gemeente behoren naast Terneuzen, de kernen Bier vliet. Hoek. Sluiskil. Zaamslag en een gedeelte van Spui. De gemeentelijke organisatie bestaat uit de sectoren Financiën en Alge mene Bestuurszaken. Stadsontwikkeling en -beheer. Maatschappelijke Zaken en de stafsector Personeel, Informatie en Organisatie. Binnen deze organisatiestructuur wordt onder andere een klantgerichte, klantvriendelijke en efficiënte werkwijze nagestreefd, onder andere door de verant woordelijkheid zoveel mogelijk bij de medewerkers zelf te leggen. Bij de gemeente werken cirqa 450 mensen. Terneuzen op internet: http://www.T erneuzen.nl. Bent u op zoek naar een uitdagende werkkring met goede ontplooiings mogelijkheden in een dynamische gemeente? Wij zijn op zoek naar een CONSULENT INFORMATISERING EN AUTOMATISERING AA/V VACATURENUMMER 98/25 De vacature omvat een volledige betrekking (36 uur per week). FUNCTIE-INHOUD De te benoemen functionaris zal worden belast met: - (Mede) zorgdragen voor de ontwikkelingen en uitvoering van het beleid op het gebied van de informatisering en automatisering. - Uitdragen van het centraal geformuleerde l&A beleid; - Adviseren over informatiserings- en automatiseringsaangelegenheden in de meest brede zin. - Als sectorconsulent adviseren aan en ondersteunen van de sectoren; - Zorgdragen voor het beheer van apparatuur, infrastructuur, programmatuur en bestanden; - Installeren van besturingsapplicatiesoftware. FUhslCTIE-EISEh4 Voor deze functie zoeken wi| kandidaten met: - Een functiegerichte opleiding op minimaal hbo-niveau (informatica); - Kennis van en ervaring met besturingssystemen, zoals Windows 95/98/NT, UNIX en Novell van moderne toepassingsprogrammatuur; - Kennis van en ervaring met moderne netwerken; - Kennis van databasemanagementsystemen (Oracle) strekt tot aanbeveling; - Een klant- en resultaatgerichte instelling; - Overtuigingskracht en een teamgerichte instelling; - Kennis van en inzicht in ambtelijke procedures en bestuurlijke besluitvormings processen. S/NL/NRIS Het niveau van de functie is vastgesteld op die van gemeente-ambtenaar X (schaal 10 in minimum f 4.707,00 en maximum f 6.572,00). Het aanvangssalaris is echter afhankelijk van leeftijd, opleiding en werkervaring. I l\l FORMATIE Nadere informatie omtrent de vacature kan worden verkregen bij de heer H van der Veeke. hoofd van de stafsector Personeel. Informatie en Organisatie of de heer F.A. Albicher. coördinator van de afdeling Informatisering en Auto matisering (telefoon 0115 - 642 I50 of 642 160). OVERIGE INFORMATIE De bi| de gemeentelijke overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Sollicitaties kunnen vóór 3 februari I999 worden gericht aan het College van Burgemeester en Wethouders van j O e U Z e n Terneuzen, Postbus 35. 4530 AA Terneuzen, onder vermelding van het vacature- nummer Postbus 35. 4530 AA Terneuzen dat zelfstandig de horecagelegenheid en kinderattractie kan uitbaten. De boerderij bestaande uit: café-restaurant, woonhuis, kinderattractie en minicamping wordt gedurende de ko mende maanden gerenoveerd. Wij vragen ondernemersmentaliteit horecaopleiding en ervaring vaardigheid in de Duitse taal leeftijd tussen 25 en 40 jaar flexibiliteit, eigen initiatief en goede contactuele eigenschappen Wij bieden u een dynamische en informele werkomgeving een dienstwoning goede arbeidsvoorwaarden en een passend salaris Interesse? Dan graag uw schriftelijke reactie met C.V. voor 9 februari a.s. sturen naar: Breezand Bungalowverhuur B.V. t.a.v. Jan en Irene de Visser Hopman de Rijklaan 2 4354 NS Vrouwenpolder Tel. 0118-591414 Wij nemen dan na 10 februari contact met u op. Middelburg een stad vol allure en sfeer. En met een zeer eigen karakter door de vele monumenten. Dynamisch door de eeuwen heen. Constant wer kend aan de toe komst, waarbij goede woon-, werk en recreatiegele genheid voor de ruim 45 000 inwo ners centraal staat. Elke dag opnieuw Bestuur en mede werkers werken daaraan. Met z'n allen De gemeente streeft ernaar meer vrouwen, gehandicapten en personen uit etnische minderheden te benoemen. Zij worden uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. De mogelijkheid voor kinderopvang is in principe aanwezig De gemeentelijke organisatie bestaat uit de diensten Middelen, Maatschappelijke Zaken, Stadsbeheer en Stadsontwikkeling. Daarnaast zijn er de kleinere diensten Brandweer en het Gemeentearchief. De dienst Maatschappelijke Zaken bestaat uit de afdelingen Ondersteuning, Sociale Zaken en Welzijn en Onderwijs. Bij de sectie Onderwijs bestaan in het kader van het gesubsidieerde pilot project "Traject Begeleiding Risicoleerlingen" twee vacatures van (Het betreft twee tijdelijke functies voor de duur van één jaar). Functie-informatie: Regionale Meld- en Coördinatiefunctie voortijdig schoolverlaten (RMC). De gemeente Middelburg is contactgemeente voor de RMC-functie Walcheren. De functie heeft tot doel voortijdig schoolverlaters te registreren en te begelei den tot een leeftijd van 23 jaar. Het doel is dat iedere jongere een startkwalificatie behaalt. Potentiële voortijdige schoolverlaters worden gemeld door de onderwijsinstellingen en krijgen middels het "Project Trajectbegeleiding risicoleerlingen" begeleiding aangeboden. Het zwaartepunt van de functie trajectbegeleider richt zich op het begeleiden van jongeren waarbij de werkmethoden van proces- en casemanagement ontwikkeld dienen te worden. De trajectbegeleiders dienen vanuit een praktische zakelijke houding te werken met jongeren, hen te kunnen motiveren om hun opleiding voort te zetten en/of af te ronden en creatief en inventief te zoeken naar bij de jongeren passende oplossingen. Daarnaast hebben zij gevoel voor de rol en verantwoordelijkheden van onderwijs instellingen, hulpverleningsinstanties en op de arbeidsmarkt gerichte organisaties. Functie-eisen: - u bezit een relevante opleiding op hbo-niveau, sociaal agogisch, pedagogisch en/of onderwijsbevoegdheid; - u heeft kennis van onderwijs en hulpverlening en heeft affiniteit met de doel groep; - u beheerst discussie- en gesprekstechnieken en beschikt over een zeer goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid; - u heeft zo mogelijk ervaring met proces- en casemanagement. Arbeidsvoorwaarden: Vooralsnog betreft het werkzaamheden voor de duur van één jaar. De aanstel lingsvorm zal in onderling overleg geregeld worden. De salarisindicatie is vastgesteld op schaal 10. Het aanvangssalaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, minimaal f 3.998,- bruto per maand, zijnde het minimumsalaris van de indicatieve aanloop schaal 9. Het salaris bedraagt maximaal f 6.572,- bruto per maand, zijnde het maximum van de indicatieve functieschaal. Procedure en reactie: Interne belangstellenden, die niet voldoen aan de diploma-eisen, maar kunnen aantonen, dat zij beschikken over een overeenkomend werk- en denkniveau kun nen eveneens voor benoeming in aanmerking komen. Een vertegenwoordiging van het personeel kan deel uitmaken van de selectiepro cedure. Een psychologische test kan deel uitmaken van de selectieprocedure. De sollicitatiegesprekken zijn gepland in de week van 8 tot en met 12 februari 1999. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer I. Bijleveld, hoofd sectie onderwijs gemeente Middelburg, tel. (0118) 67 56 21. Uw sollicitatie kunt u voor dinsdag 2 februari 1999 inzenden aan het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, t.a.v. het hoofd van de afdeling Personeel, Organisatie en Automatisering, de heer L. de Jongh, Lange Noord straat 1, 4331 CB Middelburg, onder vermelding van vacaturenummer 99/02. is op zoek naar een enthousiaste en efficiënte Geboden wordt: een fulltime baan een modern geoutilleerd kantoor leuk collega's zeer gevarieerde baan goed salaris Gevraagd wordt: enige ervaring in geboden functie bij voorkeur een secretariële opleiding bij Schoevers of een vergelijkbare opleiding collegiale instelling representatief voorkomen goed contactuele eigenschappen Schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Notariskantoor van Erkel en Vegter, Postbus 245, 4330 AE Middelburg, t.a.v. Mr. Chr. A. van Erkel. verzekeringen Cereshof 2 - 4463 XH Goes ZLM Verzekeringen is een gestaag groeiende schadeverzekeraar in de provincies Zeeland en Noord- Brabant. Doelgroepen zijn voornamelijk particulieren en agrarische bedrijven. Als onderlinge verzekeraar onderhoudt de maatschappij een rechtstreekse relatie met haar leden/verzekeringnemers. Bij de afzet van haar producten wordt zij ondersteund door vrije tussenpersonen en een commerciële buitendienst. Op het hoofdkantoor in Goes werken ca. 100 medewerkers. De groei van de maatschappij is niet alleen te danken aan het gunstige premieniveau, maar zeker ook aan een uitstekende dienstverlening. Voor de afdeling Automatisering vragen wij een enthousiaste, jonge Functie-inhoud: Het ontwikkelen en onderhouden van programmatuur op het centraal informatiesysteem (IBM AS/400) en als helpdeskmedewerker fungeren als het aanspreekpunt voor alle gebruikers van het centrale systeem. Hierbij dienen storingen in programmatuur opgelost te worden en dienen gebruikers ondersteund te worden in het gebruik van. programmatuur. Wij vragen MBO/HBO-opleiding met informatica in het vakkenpakket; vermogen om onder druk te werken; accuratesse; dienstverlenende instelling goede omgangsvormen. Wij bieden: een goed salaris en eigentijdse secundaire arbeidsvoorwaarden; een zelfstandige baan met ontplooiingsmogelijkheden; een prettige werksfeer. Nadere inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer D.M. Welleman, hoofd Automatisering, telefoon (0113) 238 220 of (0113) 613 044 (privé Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae dient u binnen 14 d te richten aan: verzekeringen ZLM Verzekeringen, T.a.v. de directie, Postbus 70, 4460 BA GOES

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 46