Als ervaren Fiscalist heeft u een vooruitziende blik. Personeel Tèncef Wie geeft u de nodige ruimte? ANTHONY VEDER REDERIJZAKEN D.V. MODELLEN Key-Account Manager m/v MercuriUrval Deloitte EERSTE EN TWEEDE STUURMAN HOOFD EN TWEEDE SCHEEPSWERKTUIGKUNDIGE IJZERWERKERS/SCHEEPSBOUWERS business-partner voor de top van het middelgrote bedrijfsleven 36 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 2 JANUARI 1999 buitendienstfunctie, bij voorkeur in de zakelijke dienstverlening. U bent in staat geblekèn om op beslissingsniveau (direc teuren/managers) contacten te leggen en te onderhouden met middelgrote onder nemingen. Uw persoonlijke presentatie, sterke contactuele eigenschappen, zakelijk inzicht en onderhandelingsvaardigheden staan garant voor een commerciële aanpak die tot langdurige samenwerking met cliënten leidt. Geboden: Tènce! Uitzendbureau is een succesvolle, sterk groeiende uitzendorganisatie. Als werkmaatschappij maakt zij deel uit van Vebego International, een financieel sterke groep van zakelijke dienstverleners. Tènce! biedt een informele, zeer collegiale U weet dat de fiscale wetgeving snel verandert. U ziet de veranderingen aankomen en u anticipeert doeltreffend. Naast uw universitaire opleiding fiscaal recht of fiscale economie, aangevuld met de NOB beroepsopleiding, heeft u een brede maatschappelijke belangstelling. Maar krijgt u voldoende waardering voor uw kennis, inzicht en ruime praktijkervaring? Passen uw cliënten en uw werkomgeving bij uw niveau? Deloitte Touche Terneuzen biedt zeer interessante proposities: een nationale adviespraktijk met een breed scala aan opdrachtgevers, variërend van grote ondernemingen tot non-profit organisaties ACCOUNTANTS BELASTINGADVISEURS Meer dan 70 vestigingen in Nederland Internet www.deloitte.nl en vrije beroepsbeoefenaren. Cliënten die u zelfstandig en in multidisciplinair verband adviseert. Wilt u eens van gedachten wisselen over een loopbaan binnen de fiscale praktijk? Neem dan contact op met dhr. mr. R.A.J. Rovers, één van onze fiscale partners, telefoon 076 - 523 23 23. Direct schriftelijk solliciteren kan ook. Stuur dan uw brief met CV naar mevr. G.I.M. van Ewijk, HRM regio Zuid-West, Postbus 4433, 3006 AK Rotterdam. Zo leert u ons 't snelste kennen zoals we zijn: Ondernemend Alert. CONSULTANTS TOUClie A Met V.B.B. tot 9000 ton (het bezit van een gascertificaat strekt tot aanbeveling) Met V.B.B. tot 8.000 kw. Anthony Veder Rederijzaken B.V. biedt: - Vaargebied over de hele wereld - Goed kwaliteitssysteem - Moderne schepen en een servicegerichte walorganisatie - Voor enthousiaste medewerkers zijn er goede promotiemogelijkheden door de huidige nieuwbouw- uitbreiding van de vloot - Goede arbeidsvoorwaarden: CAO voor Handelsvaart tot 9000 gt met o.a. tankertoeslag - Een goede sfeer en samenwerking Bent u geïnteresseerd in één van deze functies? Stuur dan uw reactie onder vermelding van de functie naar: ANTHONY VEDER REDERIJZAKEN B.V. Scheepmakershaven 2,3011 VA Rotterdam t.a.v. de heer J.P.I. Roodhorst tel. 010-4004738 fax 010-4004858 Ons erkend My Way Models buro is na groot succes weer op zoek naar allerlei type mensen; dus ben je nu kort, lang. dik of dun, voor de selectie van het presentatieboek t.b.v. commercials, reclame en modefotografie tot figuranten bij film, modeshows en promotieteams. Dus bel voor een afspraak! TEL. (01l8) 596164 (Maandag t/m zondag van 7.00 - 22.00 uur) Wij vragen géén inschrijfgeld! STAAL- EN MACHINEBOUW Dit is een middelgrote snelgroeiende onderneming, die zich bezighoudt met het ven/aardigen van staal- en aluminium- en RVS constructies. Verder zijn wij actief op het gebied van scheepsnieuwbouw, reparaties, nieuwbouw en revisie van machines. Voor onze nieuwe werkplaats in Middelburg hebben wij de volgende vacature: Functie: (FULLTIME) Wij bieden: - Goed salaris conform CAO Metaalnijverheid - Prettige werkomstandigheden Wij vragen: - WA 1 - Rijbewijs BE - Flexibele inzet - Goede motivatie en nauwkeurig kunnen werken - Zelfstandig en van tekening kunnen werken Sollicitaties uitsluitend schriftelijk binnen 7 dagen richten aan: VDS Staal- en Machinebouw T.a.v. de heer M. van Hee Postbus 8009 4330 EA MIDDELBURG Beschikt over een vloot van 11 moderne en technisch zeer geavanceerde schepen. Anthony Veder is gecerti ficeerd volgens de ISO-9002 norm en de ISM Quality Code of Shipmanagement Standards. De Rederij is op zoek naar gemotiveerde en hoog gekwalificeerde officieren die carrière willen maken. Op korte termijn komen wij daarom graag in contact met mbo/hbo-kandidaten voor de functies van uitzendbureau Tènce! Uitzendbureau is een succesvol middelgroot uitzendbureau dat zich richt op industrieel, administratief en technisch uitzendwerk en detachering. Zij opereert vanuit een landelijk netwerk van 30 vestigingen, ondergebracht in een zestal regio's die strategisch aangestuurd worden door regiomanagers. Het uitzenden vindt plaats op de vestigingen, onder verantwoordelijkheid van de vestigingsmanagers. Beide managementniveaus worden commercieel ondersteund door een accountmanager die binnen een bepaalde regio verantwoordelijk is voor de acquisitie van 'key-accounts'. Deze accounts bevinden zich in de 'top' van het middelgrote bedrijvensegment. Voor de regio Zeeland zijn wij namens Tènce! Uitzendbureau op zoek naar een Uw functie: Met het landelijk businessplan als uitgangs punt en in overleg met de regiomanager, gaat u zelfstandig nieuwe contacten leggen en relaties opbouwen met de belangrijkste middelgrote ondernemingen in uw regio. Op beslissingsniveau inventariseert u de (uitzend-/detacherings)behoeften en weet u deze te vertalen in concrete projecten. Dat laatste vraagt nauwe samenwerking met de vestigingsmanagers die deze pro jecten feitelijk gaan uitvoeren. Daarnaast functioneert u als commercieel klankbord voor uw collega's op de vestigingen, richt u zich op de verbetering van bestaande commerciële processen/procedures en versterkt u de regionale marketing. U rap porteert aan de regiomanager. Gevraagd: Een ambitieuze persoonlijkheid die enkele jaren succesvolle ervaring heeft opgedaan in een commerciële bedrijfscultuur, waarin verantwoordelijk heden en bevoegdheden vergaand zijn gedecentraliseerd. Opleidingsmogelijkheden, een prima vast salaris, (prepensioenrege ling, auto van de zaak en een uitstekende, resultaatafhankelijke tantième-regeling maken dit aanbod compleet. Op termijn zijn doorgroeimogelijkheden binnen zowel Tènce! als Vebego International mogelijk. Bent u toe aan een volgende stap in uw commerciële carrière? Zo ja, schrijf of fax dan uw korte brief met c.v. naar Mercuri Urval B.V. Claudius Prinsenlaan 126, 4818 CP Breda. Vermeld ref.nr. 73.82947. Voor nadere informatie kunt u bellen: 076-5136700 (mevrouw Tirions of de heer Van Heesch, consultants Mercuri Urval). Wie wil als office manager ons team komen versterken? In de regio 7 West-Brabant - Deltagebied (standplaats Middelburg) hebben we op dit moment een vacature voor een office manager (voor 36 uur). Als office manager bent u de duizendpoot die het regiohoofd, de regionale managers en de andere medewerkers op management- en secretarieel gebied ondersteunt U coördineert en verzorgt de aansturing van de sectie Facilitair (vier medewerkers) door de voortgang en kwaliteit van het werk te bewaken en waar nodig tekortkomingen op te lossen Daarnaast stelt u (mede) managementinformatie samen, wikkelt zelfstandig telefoontjes en correspondentie af en verzorgt alle werkzaamheden rondom vergaderingen, afspraken. Wij denken aan een kandidaat die directie-secretaresse is en toe is aan een nieuwe uitdaging en een breder takenpakket Een HAVO- of VWO-diploma, aangevuld met een secretaresse- opleiding is voor deze functie een vereiste, een diploma office manager een pre. Bovendien heeft u enkele jaren ervaring op het vakgebied Verder bezit u de capaciteiten om werkprocessen te coördineren. Uw Nederlands is uitstekend - zowel mondeling als schriftelijk - en u heeft kennis van Word en Excel voor Windows Ook het verslaan van vergaderingen vormt geen probleem voor u. Het salaris voor deze functie bedraagt maximaal 4.200,- (schaal 6 BB RA) bruto per maand bij een fulltime dienstverband Wilt u meer inlichtingen? Dan belt u het hoofd bedrijfs bureau, de heer J.N. van der Maas, telefoon 0118-673260, de officemanager regionaal mevrouw YC. van der Wal, telefoon 0118-673220, of de medewerker personeelsbeheer mevrouw S.C G. Dingemans, telefoon 0118-673291 (tussen 10 00 en 12.00 uur). Stuur uw sollicitatie binnen 14 dagen aan. Staatsbosbeheer regio 7 West-Brabant - Delta gebied, Postbus 5010, 4330 KA Middelburg, met de vermelding 'Sollicitatie' in de Imker onderhoek van de envelop staatsbosbeheer De natuur die Staatsbosbeheer beheert, is van ons allemaal We kunnen er allemaal van genieten maar we moeten er natuurlijk ook verstandig mee omgaan Staatsbosbeheer wil aan beide aspecten tegemoet komen We proberen dan ook zoveel mogelijk open te staan voor de wensen van het Nederlandse publiek. Daarvoor werken we aan terreinen voor openluchtrecreatie, beheren bossen, landschappen en andere natuurterreinen en we herstellen waardevolle gebieden Want het gaat ook om behoud. Staatsbosbeheer werkt bijvoorbeeld aan duurzame houtproductie en de productie van andere milieu vriendelijke grondstoffen Het zoeken naar die balans brengt ons in contact met zeer diverse doelgroepen zoals overheden, natuur- en milieuorganisaties en natuurlijk de Nederlandse burgers Die relatie is nog hechter nu we per 1 januari 1998 verzelfstandigd zijn en het Nederlandse publiek via een advies college een formele stem in ons functioneren heeft. reizen en bijeenkomsten Vei der zorgt u ervoor dat alle informatie op de juiste plek terechtkomt en regelt u de algemene huis vestingszaken Voor de regiomedewerkers bent u bovendien een vraagbaak op administratief en organisatorisch terrein

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 36