Weijermans eist overwinning op PZC Herstart in hypermoderne zaal Mare Felius haalt gram met fmaleplek -V - Riemens en Ketting naar halve eindstrijd sport donderdag 31 december 1998 bw 23 Verschillen miniem in dressuurklassen Matisse hofleverancier regiozaalvoetbalteam uitslagen agenda door Lucien Roelandt GOES - Ook tijdens Indoor Zee land was de progressie die de dressuursport in dit gewest mo menteel doormaakt duidelijk zichtbaar. De brede kopgroep in de diverse klassen was daarvan het beste bewijs. Desondanks stak Miranda Weijermans van het Vlissingse Scheldestad in groep één van de klasse L paar den toch duidelijk boven de concurrentie uit. In groep twee ging de zege naar Vanessa Vermeule, eveneens van de Vlissingse rui terclub. Annemieke Bakker uit Stad aan het Haringvliet toonde zich met Jabo de beste van de groep vier. In een enerverende strijd hield Janis Lindhout de Bevelandse eer hoog door Evita in groep vier naar de eerste plaats te sturen. Voorgaande jaren toonde een groot aantal paarden zich nogal onder de indruk van de overwel digende entourage. Met als ge volg dat de viervoeters door de optredende spanning moeilijk bestuurbaar waren. Ook tijdens dit vierde lustrum toonden de meeste paarden zich bij binnen komst in de piste erg kijkerig. Veel ruiters en amazones nemen nu echter privéles en dat werpt duidelijk zijn vruchten af. Men blijkt nu aanzienlijk beter in staat om deze spanning er af te rijden, met als gevolg dat er op deze eerste dag van de dressuur al meteen goed werd gescoord. Organisatie Niet alleen de ruiters scoorden goed, maar ook de organisatie. Met een strak tijdschema slaag de men er in de wachtlijst bijna compleet weg te werken. Voorzitter Piet Huige: „Er zijn altijd mensen die denken dat ze alle tijd hebben om zich aan te melden, met als gevolg dat ze buiten de boot vallen. En meest al zijn dat ook nog ruiters uit de buurt. Daar heb je als organisa tie toch ook geen vrede mee. Met wat gesleutel aan het program ma zijn we er toch in geslaagd alsnog een aantal een startbe wijs te bezorgen. Maar vergeet niet, dat kost heel wat energie. Ik hoop dat de laatkomers hier uit een les trekken, want eens houdt het natuurlijk wel op." Miranda Weijermans reed de met veel uitstraling door de pis te dansende Matrichta naar het uitstekende totaal van 172 pun ten. Voor de amazone uit Grijps- kerke goed voor twee winstpun ten. Ook Mareelle de Kam had Irish Coffee weer goed aan het lopen. De vos-ruin toonde zich bij binnenkomst nogal gespan nen. De amazone uit Domburg toonde echter haar klasse en had de tienjarige Amstrong- zoon al snel rustig aan het bit lo pen. Zij kon echter niet voorko men dat ze toch nog tien punten moest toegeven op Miranda Weijermans. De 162 punten wa ren voor Mareelle de Kam overi gens maar net voldoende voor de tweede stek. Getuige het ver schil van slechts één puntje met de als derde eindigende Middel burgse Corine Wondergem met Eendracht's Montreux. Ervaring Bijzonder gering was het krachtsverschil in groep twee van de klasse L. Het was uitein delijk Vanessa Vermeulen die zich met Mata Hari met een sco re van 164 punten de oranje ro zet opeiste. Een score die nog hoger had kunnen uitvallen, maar zoals bij veel paarden het de merrie in het begin van de proef zich beslist niet gemak kelijk sturen. Met het aansturen van Montreal had de ervaren Eppo Roovers geen probleem. De met goede gangen begaafde pas vierjarige ruin mist echter nog ervaring. Dat had enige foutjes als gevolg. Maar de 163 punten waren voor de combinatie uit Kruiningen wel goed voor een eervolle twee de plaats. Annemijn Crusioa trok met Joran B op het paar densportfestijn in de Zeeland hallen de progressieve lijn door. De Vlissingse reed de Voltaire- zoon naar de goede score van 162 punten en zag hiermee het erelint voor de derde stek verge zeld van een bonuspunt. Het zat Mareelle de Kam in de Goese Zeelandhallen gisteren van onze sportredactie GOES - Tennisser Mare Felius moest dinsdag bij het ZuidWest Lease-tennistoernooi verlies incasseren als koploper van de B2-klasse. Gisteren haalde Fe lius, in Goes op twee fronten strijdend, zijn gram op een ho ger niveau, in de Bl-klasse. Eerst won de HBO-student na een boeiend en gelijk opgaand duel nipt van Dennis van 't Westeinde waardoor hij de laat ste vier bereikte. Met als inzet een plek in de finale nam Felius het vervolgens op tegen clubge noot Virgil Greeve. Felius greep zijn kans om de gevestigde orde een nieuwe slag toe te brengen en stond na drie kwartier tennis als winnaar op de baan. Van middag, in de finale, speelt Mare Felius tegen Frank Clau sing. Bij de vrouwen van vergelijkba- re sterkte trad favoriete Suzan ne van Hartingsveldt binnen de lijnen tegen Jeantien van de Di-ies. Laatstgenoemde, in de KNLTB-DIT Nationale Win tercompetitie spelend in de hoofdmacht van De Schelde, bracht het er tegen de Brabantse iets bgter van af dan haar voor gangster Anouk van Stx-aaten. Een nederlaag kon ze echter niet voorkomen. Marjolein Meulen- beig mag nu in de slotronde pro beren de zegereeks van vaxx Har- tingsveldt te doorbreken. De Vlissingse tennislerares won nipt van Hanneke Snijder. niet mee Ook in groep drie van de klasse Licht moest de Dom- bxxrgse evenals in groep één ge noegen nemen met de tweede plaats. Nu was het Annemieke Bakker uit Stad aan het Haring vliet die men het geringste ver schil (168-167) het Oranje lint voor de neus van de Walcherse wegsnoepte. In tegenstelling tot de overige rubx-ieken van de klasse Licht toonde Janis Lindhout en Anne ke Phemambucq zich in groep vier een maatje te groot. Janis Lindhout bleef met Evita onder het zadel Anneke Phemambucq vijf punten (165-160) voor. Lindhout en Phemambucq wa ren hiermee in deze groep de enige die een bonuspunt aan hun totaal mochten toevoegen. De hoogste dagscore werd woensdag opgeëist door Wille- mien Koerhuis. De Lewedoxpse reed in de klasse B de zwartbrui ne x*uin Napoleon naar het pri- ma totaal van 173 punten. Koer huis maakte overigens deel uit van een bijzonder sterke groep. Getuige de score van 171 punten voor de nxxmmer twee Peter Klaasse met Kyra en Corina Krijger die met Bardy met het goede totaal van 170 punten de derde plaats voor zxch opeiste. Allen scores die goed waren voor twee bonuspunten. Mareelle de Kam in actie met Irish Coffee, waarmee ze net als met Ibouche in de klasse L twee de werd. foto Dirk-Jan Gjeltema I -JA-r. i'-üi.-' van onze sportredactie VLISSINGEN - Op zaterdag 9 januari 1999 heeft in Sport- punt Zeeland in Goes voor de derde maal het districtskam pioenschap zaalvoetbal voor regioselecties plaats. Alle zes regio's binnen liet district Zuid I van de KNVB vaardigen een team af. Zeeland wordt veitegenwoor- digd door maar liefst vijf spe- Iers van Matisse: Michel Bou- tens, Clarence Pahlad, Ramon Dahoe, Marciano Seedo en Ry an de Meza. De overige gese lecteerden zijn: John van El- burg, Pearl Doesburg, Jeroen Westrate (allen ZW Zeeland) en Edwin Leonhart (FC Dau- wendaele). Alex Lourens (ZW Zeeland) en Arno Zwegers (Morres Hulst) waren ook benaderd, maar moeten verstek laten gaan. Coach van het Zeeuwse team is Ami and Doesburg, be geleider is Theo Hoogerland. Het kampioenschap begint 9 januari om 20.00 uur en wordt in drie hallen tegelijk afge werkt. De laatste wedstrijden zullen omstreeks 22.00 uur ge speeld worden. Daarna zal Wil van den Boom. bestuurslid van de KNVB District Zuid I, de prijsuitreiking verzorgen. Bij de B2-tennissers heeft Mar cel Verwei de leidersrol van Mare Felius overgenomen. Te gen Brabander Emiel Jansen die eerder Peter de Viieze had uit geschakeld, stelde hij nadmk- kelijk zijn kandidatuur voor de hoofdprijs. De andere gegadig de is Guillaum Feliksdal, die Remco Maandag klopte. In het deeltoemooi voor Cl-spejers stelde schema-aan voerder Pascal van Driel zijn supportei's beslist niet teleur. De afgevaardigde van 't Halve Maantje kwam tot dusver di'ie- maal in actie. Tegen achtereen volgens Gareth Lau, Fred Hen- drxkse en Emiel Jansen kwam hij met evenzovele positieve re sultaten uit de bus, dat hem fi nalist maakte. In de onderste helft van het schema heeft te midden van andere outsiders Dennis Stevense de aandacht op zich gevestigd. Eerst door de als derde geplaatste Marlon Wisse een nederlaag toe te brengen, vervolgens via zeges op Sjors de Lange en Jacco de Looff De vrouwen in deze klasse heb ben Kim Dijkstra als de te klop pen speelster1. Ze hiel d Marianne Snijder van een halve finale plaats af en toonde zich daarna sterker dan Judith van Eijk. Ly- dia Wisse kon niet voor een Sou- burgs onderonsje in de beslis sende krachtmeting zox-gen. Ingx'id Saman verstoorde die plannen en bezorgde vex-volgens Nicole de Vrieze een teleurstel- ling. foto Dirk-Jan Gjeltema Ploegleider Raymond Nicodem voor Brasserie Ockenburgh in Goes, waar een heuse biljartarena verrezen is. Zondag, in de eerste wedstrijd, krijgt de driebandenploeg ISMS met daarin Dick Jaspers op bezoek. foto Dirk-Jan Gjeltema Driebanders Ockenburgh in verbouwde arena gastheer van ISMS door Jasper van der Bliek GOES - Het heeft lang geduurd. Zegmaar gerust ontzettend lang. Keer op keer wer den de uiterste data verschoven. Nu is het dan eindelijk zover. Het is af. En het resul taat mag er zijn. Twee hightech biljarts, die middels een hydraulisch systeem in de grond kunnen zakken. Een heuse biljart arena in Zeeland. De bespeler is Brasserie Ockenburgh, dat zijn nieuwe zaal op 3 ja nuari officieel in gebruik neemt. Ockenbux-gh komt uit in de eredivisie driebanden, de sterkste biljartcompetitie ter wereld. Bij de eerste wedstrijd in de nieuwe accommodatie in Goes krijgen de Zeeuwse diiebandei'S meteen hoog be zoek. „Jazeker. We moeten spelen tegen ISMS, het team van Dick Jaspers", vertelt teamleider en mede-eigenaar Raymond Nicodem. „Een echte publiekstrekker, én een zeer lastige partij, want ISMS heeft naast Jaspers ook de Denen Karlsen en Nelin. Maar kansloos zijn we niet. De eer ste wedsrtrijd in Heemstede speelden we ook 4-4 gelijk Toch rust er wel een zekere druk op de schouders van de Goese club. Nicodem: „We draaien momenteel met zo ontzet tend lekker, staan gedeeld achtste. Dat komt natuurlijk ook omdat we hier aan het verbouwen waren en nooit thuis kon den spelen En als je steeds uitwedstrijden speelt, wen je nooit aan de omstandighe den, en is het materiaal altijd anders. Van af nu spelen we alleen nog in Goes. Dat is natuurlijk in ons voordeel Door het stroeve competitieverioop tot nu toe is er het een en ander veranderd in de volgorde van de eerste vier spelers bij Brasserie Ockenburgh. „De competitie is nu halfweg", vertelt de teamleider. „En er is gekeken naar het moyenne, het gemiddelde van de spelers. Daaruit bleek dat Roland Uytdewilligen, die normaal in het tweede speelt op twee na het hoogste moyenne heeft. Hij is daarom verplaatst naar het eerste team, en staat daar op de derde plaats. Max-tin Spoormans, die eerst op drie stond, is een plekje gedaald. Zon der morren overigens." Met de ingreep in de hiërarchie en de nieu we biljartzaal verwacht Nicodem een eindklassering in de middenmoot.Vij fde of zesde zou heel mooi zijn. Ik hoop dat dat lukt, maar we zullen voor elk punt moeten knokken, want alle wereldtoppers spelen in de Nederlandse eredivisie." De verbouwing van Brasserie Ocken burgh is een heidens karwei geweest en duurde veel langer dan gepland. Op 1 no vember zou eigenlijk alles klaar moeten zijn, maar tegenslagen gooiden roet in het eten. „Herinner je je de regenweek in no vember nog?", vraagt Nicodem „Toen waren wij net de kelders aan het graven waar de biljarts in kunnen zakken. Die liepen helemaal vol. Dat heeft ons drie weken gekost. Daarnaast lag de gemeente ook behoorlijk dwars over een aantal ver gunningen. Kostte ook veel tijd." De afgelopen maanden was Brasserie Oc- kenbui-gh geen horeca-ondememing. maar een bouwbedrijf. Zekerin het begin, toen er van alles gesloopt moest worden. „Slopen kan iedereen", zegt Raymond Ni codem. „En dat hebben we hier bewezen. Al het personeel, de koks, de obers, de ma nagers, iedereen heeft geholpen. We heb ben lekker met zijn allen muren eruit ge slagen. Het scheelt in de kosten én dat is goed voor de teambuilding." Momenteel zijn ze in Goes vierentwintig uur in de weer om alles voor 3 januari gereed te hebben. „De meubels zijn gisteren ge bracht, dus de boel wordt nu ingericht. De laatste hand wordt nog gelegd aan de af werking." Beweegbare biljarts Het ingewikkelde mechanisme met be weegbare biljarts is bewust gekozen. „Ze ker", zegt Nicodem met zonder trots. „Als er niet gespeeld wordt, kan de zaal ge bruikt worden voor recepties en feesten, enzovoort. We hebben het nuttige met het aangename verenigd." Hobbyisten die even de keu willen hanteren, hoeven het bij Ockenburgh trouwens niet te probe ren. „De biljarttafels zijn alleen bedoeld voor de competitiewedstrijden. Ze wor den niet verhuurd, dat kan al op genoeg andere plekken in Goes De Zeeuwse eredivisionist speelde de thuiswedstrijden voorheen in Rilland Een wat lastige locatie voor publiek. Met de nieuwe accommodatie in Goes ver wacht de teamleider meer ki j kers bij wed strijden. „Dat doe ik zeker. Vanaf nu is er bijna wekelijks topbxljart in Goes. Ex- kunnen zo'n 150 mensen in de zaal. Ik denk dat die er ook komen. Want een Jas pers of Blomdahl die naar Zeeland komt, dat is toch gewoon mooi?" door Alex Krappen WESTENSCHOUWEN - Bij het ING K4-jeugdtennistoernooi in Kapelle en Westenschouwen hebben Annemarie Ketting uit Koudekerke en Anneke Rie mens uit IJzendijke bij de meis jes tot en met veertien jaar giste ren de halve finale gehaald. Ketting won met 6-3 6-2 van de Vlissingse Eline Meijer en Rie mens was met dezelfde cijfers te sterk voor Nadine Hillebrand uit 's-Gravenpolder Kim Boes was minder fox-tuin- lijk. Zij moest in de kwartfinale aantreden tegen de als eerste ge plaatste Caroline Jansen en dolf het onderspit met 6-2 6-3. Een categorie lager zorgde Stefanie Pauwels voor een vei'rassing. Zij liet haar tegenstandster Ni cole Huijsman uit Breda, die als eerste geplaatst was in haar poule, een set lang in de waan dat die een ronde verder zou kunnen komen, maar sloeg daarna ondubbelzinnig toe: 4-6 6-1 6-2. Het Zeeuwse onderons je tussen Heieen Maenhout en Stefanie van Damme eindigde met 6-2 6-1 voor Maenhout die daarmee een plaats bij de laat ste vier bereikte Bij de jongens tot en met twaalf jaar had Emiel Gideonse een zware dag. Eerst won hij in een marathonpartij van IJzendijke- naar Mail Flikweert (6-4 6-4 6- 3), maar bleek daarna niet opge wassen tegen eerste reekshoofd Michiel Geijsman uit Raams- donksveer (6-1 6-1). Basketbal Rotterdam. Holland Week. Finale: Parti- zan Belgrado (Joe) - Texaco Stars (VSt) 90-77 (57-38). Om derde plaats: Neder land - Hapoel Holon (Isr) 81-58 (36-22). Bowling Goes Maandagavondleague: 1. The New Biet. 2. Lucky Shot. 3. The Horny Boys, 4. KWS, 5. Het Stunt Team, 6. Res taurant Bellevue, 7 Walonibi, 8. The Mean Machine, 9. Easy Score, 10 Pech Team. Hoogste game mannen: Erik van Sabben. Hoogste game vrouwen: Paula Lalleman Hoogste serie mannen: Erwin Groen. Hoogste serie vrouwen: Carla van Dijk Dinsdagavondleague. 1. The Simple Minds, 2. BT Knudde, 3.Laybri- nth, 4. De Bijdehandjes, 5. De Pincode's, 6. We Strike Again, 7 De Flintstone's, 8. Inferno, 9. Winterkoninkjes. 10 Alles of Niets. Hoogste game mannen: Marco Pakbier Hoogste game vrouwen1 Judith Lagendijk. Hoogste serie mannen: Edwin Kortlever Hoogste serie vrouwen: Ju dith Lagendijk Vrijdagmiddagleague 50 Vrouwen. 1. Paula Lalleman. 2. Bloe- me de Ruiter, 3 Corrie Sonke, 4. Corrie Broeren, 5. Mies Clijnk, 6. Coby de Fouw, 7. Nel Engelse, 8. Lenie Verlaan, 9. Suus Geschiere, 10 Diny Jongeneelen. Man nen: 1. Wim Broeren. 2. Thijs Engelse, 3. Joost de Ruiter, 4 Hendrik Biscop, 5. Hans de Bert, 6. Wim Markusse, 7. Ko Weber, 8. Ben Bruins. 9. Jaap Priester, 10. Jan van Eijkeren. Bridge Hoek. Eindejaarstoernooi Bridge Socië teit Oostburg met 73 paren. Toptien (resultaten in procenten): Markovic/Pat- tenier 67.86, Buijze/de Ruiter 61.29, Goossens/Melkenbeek 61.26, van Gae- vere/van Schoor 60.66, Schoof/Wonder- gem 59 49. Hagenaars/Buijs 58.88, Krij ger/Blonk 58 78. Vyche/Keppenne 57.69, Labruyere/Heijt 57/35, Breedveld/Ver- burg 57.21. Paardensport Goes. Dressuur Indoor Zeeland. Paarden klasse Z11 Barbara van den Broek/Luci fer (De Mustang) 188, 2. Irene Muusse/Jeveraux (Princenhage) 181, 3. Lisanne van Velzen/d'Acteur (Schiplui den) 181.M2: 1. Linda Henrich/Mariska (Gravenhof 163, 2. Dicky Wieringa/Kid- Creool (Weelr.) 162, 3. Joke Nijssen/lni- nette(Z-Bev.) 160. L (groep 1): 1. Miranda Weijermans/Matrichta (Scheldestad) 173, 2. Mareelle de Kam/lrish Coffee (Oranjezon) 162, 3. Corine Wonderge- m/Eendracht's Montreux (Oranjezon) 161. L (groep 2): 1. Vanessa Vërmeulen- /Mata Hari (Scheldestad) 164, 2. Eppo Roovers/Montreal (Paardebloem) 163,3. Annemijn Crusio (Scheldestad) 162. L (groep 3)1 Annemieke Bakker/Jabo (El zenhof) 168, 2. Marchele de Kam/1 Bou- che (Oranjezon) 167, 3. Inger van Boven- /Figoro (Weelr.) 162 L (groep 4): 1. Janis Lindhout/Evita (N-Bev.) 165, 2 Anneke Phernambuqe/Lucinde (Weelr.) 160, 3. Joke Begijn/Jemilion (Haringr.) 151 B (groep 1): 1 Willemien Koerhuis'Napole on (Weelr.) 173. 2. Peter Klaasse/Kyra (Walcheren) 171,3. Corine Krijger/Bardy (Weelr.I 170. B (groep 2): 1 Han Wattel- /Lester(Vroonr.) 169.2. ToosCoenmans- van Malsen/Honneur (N-Bev.) 169, 3. Marjolein Kerckhove'Kingston (Hulst) 167. Pony's 22 cat. DE: 1. Dominique Kmpscheer/Niels Dongemondr194, 2. Charrel van Belle/Denver (Oud Beyer- landl 188.5, 3. Suzanne Reinerman/Rye- themsNomarlEendrachtr 1186.5 Z2cat. C: 1. Stephanie de Frel/Jolly HH(Klepper- tjes 174 5. Z1 cat. DE: 1 Marloes Bakvis- Nikita (Grensr.) 186, 2. Marloes Bak- visWVinnetou 182.5. 3. Michelle Schager/Elslar (Markiezaat) 180.5. M2, cat. DE: 1. Janme Comme/Leonardo Z (Paardebloem) 160. Ingrid Jakobsen/De- vin (Oranjezon) 156, 3. Joni Goemaat/Hogewald's Nathaan (Elzen hof) 156. Ml. cat. DE- 1 Marike Goris/Quicq Step (Sasr.) 159, 2 Gwen- doliene Behr/Sanbuorster (Eenhoornr.) 155, 3. Linda Jansen/Musikar (Weelr.) 152 L. cat. DE (groep 1): 1. Marjolein Puij- pe/Offem Artemis (Walcheren) 174, 2. Femke Klaassen/Prince VB (Hulst) 166,3. Chantal Flipse/Tanina (Weelr166. L, cat. DE (groep 2): 1 Natasja van der Burg- /De Merel's Ardancel (Elzenhof) 161, 2. Angelique Caron/Udo (Oranjezon) 161, 3. Reinhout van Dam/Newe Mountain (Rilland) 150 L, cat. C: 1. Jacqueline Wis- se/Oprah (Gouwe Reyers) 162, 2. Imke Goedegebure/Bartje (Scheldestad) 156. L, cat. AB: 1 Patricia Verdonk/Roland (Paardebloem) 158,2. WiomaSalm/Jolly Jumper (Z-Bev.) 156. B, cat. DE (groep 1): 1. Emma van den Hooven/Rodeo (Schel destad) 165,2. Benny Melse/Kelly (Oran jezon) 163, 3. Veerle Wildeboer/Rissaz- Pascal (Weelr.) 163. B, cat. DE (groep 2): 1. Mara Klaver/Qulck Star (Paardebloem) 165, 2. Diane van den Hummel/Waldo (Scheldestad) 156, 3. Mariska Focke- /Nieuwmoeds Laura (Oranjezon) 156. B, cat. C: 1. Daisy Rasmussen/Florian (Oranjer.) 158, 2 Marilyn Moerdij- k/Rocky (Paardebloem) 137. B, cat. AB: 1 Marlies Bek/Shadow (Weelr 163, 2 Ari- ane Francke/Yvonne (Gouwe Reyers) 147,3. Sandra Beekman/Angela (Weelr.) 143. Schaken Groningen Internationaal Mannen, tiende en laatste ronde: Piket (Nedl - Milov (Zwi) 1/2-1/2, Asrian (Arm) - Tiviakov(Rusl 1/2-1/2, Yermolinsky (VSt) Almasi (Hon) 0-1 Eindstand: 1. Milov, Tiviakov 6 punten, 3. Almasi 5 1/2,4. Piket 4 1/2,5. Asrian.Yermolinsky4 Vrouwen, tiende en laatste ronde: Peng (Ned) - Bo- browska (Pol11 -0, Stefanova (BulI - Chen Zhu (Chn) 1-0, Darchia iGeo) - Zhoekova (Oek) 0 1Eindstand: 1 Zhoekova 7 pun ten. 2. Stefanova 6 1/2, 3. Peng 6. 4 Bo- browska, Chen Zhu 41/2,6 Darchia 11/2. Sportprijsvragen Lucky Ten, 30 december. 1-3-6912- 14-20-23-33-36-38-41-48-50-52-61- 69 - 70 77 - 80. (onder voorbehoud) Tennis B1: Clausing/Filius-Godrie/Otte 11-2, Clausing/Filius-Reynhout/Spinnewijn 7- 4. DE B1. Marjolein Meulenberg-Hanne ke Snijder 5-4, Suzanne van Hartings- veld-Jeantien van de Dries 9-2 GD BI Van Wingen/vande Broek-Davidse/Gort- mans 9-3, Van de Dries/Filius-Van Straaten/Mooibroek 7-5 DE ClZwanen- burg/Wisse-Meeuwissen/van Wilgen burg 10-2 HE C1: Pascal van Driel-Fred Hendrikse 9-3, Hans-Jan Goedegebuure- Emiel Jansen 3-8, Dennis Stevense- Sjors de Lange 6-5. Boudewijn Ruis- saard-Jacco de Loof 7-8, Pascal van Driel-Emiel Jansen 7-2, Dennis Steven se-Jacco de Loof 7-5, Ten Hacken/de Vrieze-Stevense/De Looff 3-8. Proos/Van Buren-Felius/Hilleband 6-4. DE Cl: Nico le de Vrieze-lngrid Saman 2-6, Kim Dijk stra-Judith van Eijk 8-2 HE C35-» Sjaak Lokerse-Max de Rave 1 -8. Eugene Vogel- Sjaak Lokerse 2-7. Lieven van Belzen- Paul ten Hacken 8-2, Chris Versteeg Sjaak Lokerse 6-5. Max de Rave-Lieven van Belzen 5-3. Sinke/Van Deijk- Stoutjesdijk/Van Urk 12-3. Caljouw/Ver- hagen-Visser/Vermeulen 7-5, Versteeg- /Voetn-Caljouw/Verhagen 10 4, Goos- sens/Van Sabben-SmkeVan Deijk 11-4 GD ClDijkema/Cok-Meertens/Vucic 6-5, Van Eijk/Lagendijk-Zwanenburg/Zwa- nenburg 9-3, Dijkema'Cok-Kostense- Fondse 1-8 GD C35+; Zwanenburg/Van Sabben-Jongsma/Jongsma 1-6, Liplijn- /Verhage-Blaeij/Flohil 3-8 HE Dl Brian Dijkstra-Stanley Bish 2-4, Rick Salome Joris Beilo 7-5 DE D2: Nicole van de Ha- ve-SuzanneThiry 12-4 DE D1Angelique Kreuger-lneke Maat 10-6. HE Dl: Bish /Dijkstra-Meerman/van de Ketterij 8-5 Kapelle. K4-toernooi. Jongensenkel 14 jaar: Davy de Kesel-Remco Pauwe 6-2 6- 3. Meisjesenkel 14 jaar: Annemarie Ket ting-Eline Meyer 6-3 6-2, Nadine Hille- brand-Lidwien van Helmond 6-1 6-4, Caroline Janse-Kim Boes 6-2 6-3 Jon gensenkel 12 jaar: Stephan Franse-Je roen Alliet 6-7 7-5 6-4, Hidde Vloemans Marteyn Miedema 6-2 6-2, Jeroen Alliet Arthur Bolderhey 6-1 6-2, Marteyn Mie- dema-Mick van de Berg 6-2 6-1, Hidde Vloemans-Mick van de Berg 6-1 6-1,Ste- pan Franse-Arthur Bolderhey 6-1 6-2, Meisjesenkel 12 jaar: Nicole Huysman- Naomi Hillebrand 6-3 6-1, Stephanie Pauwels-Naomi Hillebrand 7-6 4 6 7-5, Gaby Looyen-Barbara de Morree 6-16 1, Stephanie Pauwels-Nicole Huysman 4-6 6-1 6-2. Wielrennen Surhuisterveen. Super Prestige Trofee veldrijden, 9e wedstrijd: 1 De Clercq (Bel) 1.00.47, 2. Nijs (Bel), 3. Wellens (Bel), 4. Van der Poel (Ned), 5. De Vos (Ned), 6. Berden (Bel), 7, Vervecken (Bel), 8. Simunek (Tsj). Klassement Super Prestige 1. Nijs 125 punten, 2 Wellens 105,3. De Clercq 96,4 Van der Poel 94,5 Vervecken 85, 6. Berden 69, 7. Groenen daal (Ned) 68, 12 De Vos 46 Rabobank Topcompetitie: 1. De Vos 72 punten, 2 Van der Poel 70. —donderdag Goes. ZuidWest Lease toernooi HE BI: Mare Felius-Virgil Greeve 7-4, Frank Clausing-Camiel Folmer9-2 HE B2: Mar cel Verwei-Emiel Jansen 5-4, Remco Maandag-Guillaume Feliksdal 4-7. HD Dammen Rabo-toernooi. Locatie: Ons Dorpsleven in 's-Gravenpolder (aanvang; 10 00 uur). Tennis ZuidWest Lease-toernooi. Locatie Ten nis- en Sportcentrum Schelde Internatio nal in Goes. Finaledag. Aanvang: 10 30 uur. Trimlopen Tankloop. Start bij De Vijgheter, Zwa nenburg 1, Vlissingen Starttijd: 12.00 uur voor 10 kilometer en 20 kilometer Organisatie: Dynamica Oudejaarsloop Organisatie korfbalver eniging Ondo. 14 30uur 750en 1500me- ter, 15.00 uur: 3,6 en 9 kilometer Start bij het sportveld De Brigge in Sint Laurens. Wallenloop wordt Zeeuws onderonsje GOES - De 38e editie van de WEA-YVallenloop lijkt zater dag in Goes een Zeeuws onder onsje te worden. Vooral bij de mannen zijn het de bekende ge zichten van de crosscompetitie die 1260 meter over de Goese Wallen zullen afleggen. Uit het Belgische Duffel kwa men in het verleden nog wel eens sterke lopers naar Goes. Maar tot nu toe hebben zich nog geen Belgische lopers ingeschreven. De strijd zal daardoor gaan tus sen plaatselijk favoriet Frans Roelofs (AV'56), Niels Koole (Dynamica) en Miquel van Ton geren (Dynamica). Al win Ver meulen (AV'56) maakt na drie maanden blessureleed zijn ren tree in het loperspeloton. Verder staan ingeschreven: Wilko de Vos (AV'56), Rini Bruggeman (AV'56) en Lion van Luvk (Dy namica), die de leiding heeft in de korte crosscompetitie. Karin Bastian, vorig jaar win nares bij de vrouwen, ti*eft weer de Belgische atletes uit Duffel Karin Jennis en Greet Geeroms die vorig jaar respectievelijk twee en drie werden. Jan de Wil de (AV'56) is de veteraan in vorm. Verder in de strijd bij de veteranen: Jan Guiljam (AV'56), Ron Dellebeke (Dynamica), John Guequièrre (Dynamica) en Pieter van Horssen (Dynamica).

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 23