Jaap den Doelder redder AZYV Bitter weekend korfbalploegen Hockeyclinic werkt inspirerend Dallinga dolgelukkig met biljarttitel Biervliet in subtop na winst op RIA 1 Vrouwen Terneuzen naderen de koploper? Axelaars met tien man in slotfase naar zege op WIK: 3-1 Savok 2 sluipt weg van de laatste plaats uitslagen Judoka's voor finale geplaatst door Aector Dooms AXEL - Jaap den Doelder redde zaterdag in Axel het gezicht van AZVV in de wedstrijd tegen WIK'57. De onberekenbare spits was in de slotfase met twee gave treffers verantwoordelijk voor de 3-1-winst. Daar zag het aanvankelijk niet direct naar uit, omdat de thuisclub na de uitsluiting van doelman Niels Meesen (sloeg Ferry Berrevoets in het gezicht) de laatste twintig minuten met een 1-1-stand op het scorebord voor een moeilij ke taak stond. Dat besefte ook trainer Robbie de Muijnck na afloop. „Met Jaap den Doelder hebben we ge lukkig een speler in huis die één tegen één sterk is. Hij heeft zijn SAS VAN GENT - In de recrea tieve volleybalcompetitie van Sas van Gent nam het gemengde team van Savok 2/ABN AMRO in de eerste klasse afstand van de laatste plaats. In een recht streeks duel met mede-hekken sluiter C1000 V&K trokken de Sassenaars aan het langste eind: 2-1. Dat gebeurde in een ontmoe ting. die van het begin tot het eind boeiend was omdat beide teams aan elkaar gewaagd wa ren. Savok 2/ABN AMRO sloot de slotfase van het eerste bedrijf af met een zwaar bevochten ze ge (15-13), maar zag de oppo nent in de tweede set door winst met dezelfde cijfers langszij ko men. In de beslissende derde set zegevierde de Sasse ploeg met 15-10 In de tweede klasse wees leider Acke middenmoter Gilderak- kers gedecideerd terug: 3-0 (15— 7, 15-12, 11-8). In de hoogste klasse bij de vrouwen waren C- Line en Savok 3 lief voor elkaar. De staartploegen hielden elkaar op 1,5-1,5. Esplanada 2 werd drie punten rijker, omdat tegen stander Garage Bode niet kwam opdagen. Koploper Peters Clea ning had geen moeite met Es planada (3-0) en Savok/Johan de Block bleef Place du Marché met 2-1 de baas. waarde voor de ploeg weer be wezen." De trainer van AZW wilde de overwinning niet op hangen aan de revanche-gevoe- lens voor de eerder dit seizoen opgelopen 6-1-nederlaag tegen de ploeg uit Kerkwerve. ..Daar voor speelden we te onrustig en was de wedstrijd niet goed ge noeg." Het gehavende WIK, dat door een sterfgeval en blessures veel spelers miste, bleek in de slotfase niet meer in staat om de wedstrijd een andere wending te geven. „Dat was niet zo moei lijk. Ik miste de complete voor hoede", berustte trainer Joost van de Griek in de nederlaag. WIK (Willen Is Kunnen) deed zijn naam pas eer aan in de be ginfase van de tweede helft. De gelijkmaker van Erik van de Sande, met een fraaie lob. was volkomen terecht, maar daarna liet WIK zich onbegrijpelijk ver terugzakken. Matig AZW was door het ontbreken van de geblesseerden Theo Han- ny, Jacco Koekkoek, Jochem Marcus, Patrick Baumgarte en doelman Johnny Dieleman ook niet compleet, maar die handi cap werd door De Muijnck niet aangevoerd voor het matige spel. „We hebben een selectie van achttien spelers, die hebben allemaal mijn vertrouwen." Volgens de scheidende trainer biedt de groep perspectief voor de toekomst. „MartijnBottinga, Rory Curran, Jurgen de Reu en Willem-Jan van Doorn zijn spe lers van achttien en zeventien jaar." Van Jurgen de Reu mag AZVV in de toekomst nog veel verwach ten. De middenvelder heeft alles in zich om de opvolger te wor den van Theo Hanny. die aan zijn laatste seizoen bezig is. De Reu heeft overzicht, is rustig aan de bal en beschikt over een goede trap. Alleen ontbreekt het nog aan flair. De Reu verving in de tweede helft Jochen Gajew- ski. die door De Muijnck om dis ciplinaire reden (te veel praten tegen de scheidsrechter) tijdens de rust in de kleedkamers was achtergelaten. AZVV kende een prima start en na vier minuten scoorde Marco Bolleman al de openingstreffer. Een vrije trap van Peter van de Velde werd door de ijverige mid denvelder in tweede instantie achter gelegenheidsdoelman Joost Rotte geschoten: 1-0. WIK was aangeslagen en de thuis club kreeg via Jaap den Doelder (net over) en Jochem van Leeu wen (kopbal) de kansen om de voorsprong te vergroten. Rode kaart Na rust startte WIK met een of fensief, met de verdiende gelijk maker als gevolg. Het spelni- veau zakte, terwijl de strijd grimmiger werd. Scheidsrech ter G. de Keyzer uit Hardinx- veld-Giessendam nam enkele Gerben Steijaert (links) in de aanval voor AZW in de wedstrijd tegen WIK. foto Peter Nicolai AZVV moet weer op zoek naar keeper AXEL - Zaterdag-derde klasser AZW kampt met een keepersprobleem. Na de rode kaart van Niels Meesen tegen WIK en door de blessures van eer ste doelman Johnny Di eleman (vorige week aan de knie geopereerd) en Jurgen Zohlandt beschikt AZW niet meer over vol waardige keepers. Er rest de club nog één op tie: Tonny Gommers. Die naam circuleerde zater dag op het sportcomplex van AZW. De keepers trainer uit Axel is het zo langzamerhand gewend om AZW de helpende hand te bieden. Eerder mocht AZVV al van zijn diensten gebruik maken. door Jan Roovers TERNEUZEN - Voor de tweede keer op rij bleven de drie Zeeuws-Vlaamse korfbalploe gen zaterdag zonder punten- winst. In een tumultueus duel verloor Luctor in Mijnsheeren- land met 13-11 van Oranje Zwart. BKC leed in de ontmoe ting met Ondo een 19-11 neder laag en Zaamslag kwam in ei gen hal tegen Scheldevogels niet verder dan 6-15. Oranje Zwart-Luctor 13-11. De hoofdmoot van het trainingss- schema voor Luctor wordt deze week gevormd door één onder deel van de korfbalsport. En niet het onbelangrijkste: afma ken op de korf. Het achttal van coach Frank Janssens presteer de het om zeker tien levensgrote kansen om zeep te helpen. Door de missers kwam Luctor niet los van zijn tegenstander (7-5 ach ter bij rust). Ook na de pauze was de ploeg nog niet schot vaardig. Pas bij 12-7 werd te gengas gegeven en kon de wed strijd bij 12-11 alle kanten uit. In de slotminuten gebeurde van alles: na een schoppende bewe ging van zijn tegenstander hief Carlo Hamelink een waarschu wend vingertje naar de speler van Oranje Zwart. Die ging the atraal naar de grond, waarna arbiter Arie Vogelaar uit Dor- Langenbach erelid KNVB ZEIST - Het bondsbestuur van de KNVB heeft Dick Langen bach zaterdag tijdens een ver gadering benoemd tot erelid. Langenbach trad tegelijkertijd af. Hij was sinds 1985 lid van het bestuur, namens de sectie ama teurvoetbal en was belast met de post technische zaken en re glementen. ANP drecht de rode kaart trok voor Hamelink. De Luctor-speler ontkende zijn tegenstander ook maar met een vinger te hebben aangeraakt. Vogelaar zei wel degelijk gezien te hebben dat Hamelink een klap had uitge deeld. Een Oranje-Zwart supporter wierp zich ook nog in de strijd, waardoor het even duurde alvo rens de resterende minuten kon den worden uitgespeeld. Daarin scoorde Oranje Zwart het be slissende doelpunt: 13-11 In sporthal De Groene Olifant werd het een kleurrijke wed strijd: rood voor Hamelink, eer der geel voor coach Frank Janssens (twijfel aan het ge zichtsvermogen van de arbiter) en Luctor-speelster Ellen Wisse. Scores Luctor: Yvonne Wisse 4. Car lo Hamelink 2, Ellen Wisse. Mirjam Simons, Monique Dellebeke, Peter Durink en Werner de Rooy allen 1. Ondo-BKC 19-11. Na een goede start viel BKC (1-3) te vroeg stil en kon Ondo de schade herstellen: 5-3. In het tweede kwart scoorde de thuisploeg bijna optimaal uit de weinige kansen, wat BKC niet lukte, Ruststand 9-5. Het snelle doelpunt van Ondo direct na de pauze was in feite beslissend, bij 10-5 was het gat geslagen. Daarna liep BKC zonder veel overtuiging achter zijn tegen stander aan. Scores BKC: Martin Scherbeijn 5, Michiel Roest 2, Jolanda van Haneg- hem, Karin Kolijn, Jacco Fenijn en Edwin Verplanke allen 1 Zaamslag-Scheldevogels 6-15. De wouwen maakten het verschil. Bij Scheldevogels stond een viertal wouwen, dat niet alleen voortreffe lijk 'in de steun' speelde, maar ook zes doelpunten meepakte. Bij Zaamslag zaten teveel mensen niet in de wedstrijd waardoor de ploeg na een gelijkopgaande opening al voor een deel onderuit ging: 5-9 bij de rust. In een rommelige tweede helft kon Zaamslag de bakens niet verzetten. Scores Zaamslag: Sandra Hamelink 2, Martine de Jonge, Marion Oele, Sjaak Westerbeke en Frits van der Peijl allen 1 Bram Lomans demonstreert zijn techniek tijdens de hockeyclinic in Terneuzen. Strafcornerspecialist Lomans boeit in Terneuzen door Peter van Kouteren TERNEUZEN - Zijn sleeppush werkte als een inspirerend voorbeeld en zijn techni sche aanwijzingen werden gretig opge volgd. Strafcornerspecialist Bram Lomans van het Nederlands hockeyelftal trok zater dagmiddag in Terneuzen niet veel bekijks, maar vond wel een gewillig oor. De topscorer van Oranjezette getalenteerde Zeeuwse jeugd aan het werk. Rustig doce rend en met een verhelderend praktijkvoor beeld boeide hij meisjes van de Hockey- school Zeeland gedurende een twee uur durende clinic. Daarin stond het thema sco ren centraal. De boomlange en fysiek sterke Lomans trof tijdens het WK maar liefst negen keer doel uit een strafcorner en weet als geen ander hoe je doelpunten moet maken. De 74-vou- dig international ging tijdens de training onder meer in op de forehand- en back handslag. „Vooral de backhandslag is moei lijk", vertelde hij. „Zeker in een streek waarin hockey op niveau niet veel voor komt, omdat de jeugd in de praktijk nauwe lijks voorbeelden ziet." Schijnbewegingen De jeugd genoot vooraf van een band met WK-treffers en ging daarna zelf aan de slag. Bram Lomans, die twee jaar geleden ook al eens in Terneuzen een clinic verzorgde, be steedde met schijnbewegingen en door te van onze sportredactie ZIERIKZEE - Berrv Dallinga uit Sluiskil heeft gisteren in bil jartcentrum Zierikzee het Zeeuws kampioenschap drie banden op zijn naam geschre ven. In de eindstrijd liet hij thuisspeler Rinus Pankow naast de winst grijpen. Het was een zeer boeiend toer nooi waarbij enkele favorieten al in de eerste ronde tegen ver lies opliepen. Regerend kampi oen Richard de Bruin uit Zierik- zee verloor met 38-40 in veertig beurten van Eddie van Goe- them, terwijl Joop Schuit uit Oost-Souburg in een verdedi gende partij de winst pakte te gen Theo Platjouw uit Hulst 40- 38 in 58 beurten. Berrv Dallinga liep in de tweede ronde al tegen een verliespartij op. Hij verloor van Tony van Iwaarden uit Krabbendijke met 40-19 in 37 beurten. Daar Rinus Pankow uit Zierikzee zijn par tijen steeds wist te winnen, leek hij op de overwinning in dit kampioenschap af te stevenen. In de vijfde ronde sloeg echter ook voor hem het noodlot toe in zijn partij tegen Platjouw. Bij een stand van 37-28 in 38 beur ten, maakte Platjouw een serie van negen caramboles waarmee hij op gelijke hoogte kwam. Pankow maakte in de volgende beurt twee punten, waarna Platjouw de partij met een serie van drie afsloot: 39-40 in 39 beurten. Omdat Dallinga in de zesde ronde nog een punt moest afstaan aan dezelfde Platjouw. ging Pankow de finale tegen Dallinga in met een punt voor sprong. In de eindstrijd bouwde Pan kow met goed spel en een hechte verdediging een voorsprong op van 7-0 in de vierde beurt. In de vijfde beurt kwam Dallinga te rug met een serie van zes caram boles. De strijd ging hierna gelijk op tot de stand 32-32, waarna Dal linga het juiste ritme weer te pakken kreeg en met een serie ongelukkige beslissingen. AZVV voelde zich tekort ge daan toen de leidsman een over treding wegwuifde. De bal werd in de diepte gespeeld op Ferry Berrevoets, die vanwege bui tenspel werd teruggefloten. AZ- VV-doelman Meesen had toen zijn doel al verlaten en sloeg de aanvaller in het gezicht. De Keyzer was onverbiddellijk en stuurde Meesen met een rode kaart uit het veld. Invaller Wil lem-Jan van Doorn ging op doel en aanvaller Van Leeuwen werd eruit gehaald. WIK trachtte iets te forceren, maar de tien van AZW profi teerden. Eerst kopte Den Doel der een perfect genomen hoek schop van Rory Curran aan de eerste paal fraai in en vlak voor tijd strafte de aanvaller een ver- dedigingsfout af. Met een stift- bal over doelman Rotte scoorde Den Doelder zijn tiende compe titietreffer: 3-1. AZVV: Niels Meesen; Mauro Vink, Martijn Bottinga, Gerben Steyaert, Peter van de Velde; Marco Bolleman, Jochen Ga- jewski (46. Jurgen de Reu), An- gelo van Dorsselaer; Rory Cur ran, Jochem van Leeuwen (70. Willem-Jan van Doorn), Jaap den Doelder. doorMaikel Apai TERNEUZEN - Biervliet nes telde zich in de zesde klasse van het zondagvoetbal door een overwinning op RLA (1-3) in de subtop. De gebroeders Robby en Peter Vermast maakten alle doelpunten voor Biervliet. SDO versloeg Volharding met 1-0. RIA-Biervliet 1-3: Het was een familiefeestje voor de gebroe ders Vermast in Westdorpe. Robby Vermast pakte in novem ber de training na anderhalf jaarweerop. Hij speelde nu voor de eerste keer weer mee en scoorde gelijk twee keer. Hij werd een keer succesvol diep ge stuurd (0-2) en na een solo van Michelo Offerman in de tweede helft ketste de bal terug van de paal en stond Vermast klaar om in te tikken: 1-3. Zijn broer Peter Vermast maak te dribbelend het eerste doel punt voor Biervliet, na twintig minuten spelen. Het enige doel punt van RIA kwam van de voet van Gamal Nouali: 1-2. Arno Verlinde van Ria kwam vanaf rechts opzetten en leverde de voorzet voor deze ruststand. De keeper van de thuisploeg, Dan ny de Vries, keepte zeer goed en probeerde te redden wat er te redden viel, maar hij veroor zaakte tegen het einde van de wedstrijd een penalty. Jurge Hooreweghe van Biervliet miste de strafschop. SDO - Volharding 1-0: Martijn Verbruggen was verantwoorde lijk voor het enige doelpunt. Dat was na dik twintig minuten spe len. „Voor de rest was de wed strijd bijzonder saai en romme lig", vond SDO-keeper Johnny Merckx. Kwadendamme-Groede 1-2: In een gelijkopgaande eerste helft kwam de thuisploeg op voor sprong door Martijn Govers. Groede kwam kort voor rust langszij door Bram Verkruysse. In de tweede helft ging Kwa- dendamme gedreven op zoek naar de eerste overwinning dit seizoen. Door een doelpunt van Jan van Belois gingen de punten echter mee naar Groede. Robur-Terhole 2-1: Vijf minu ten voor rust schoot Ghalid Kecham de thuisploeg op dat moment verdiend op een 1-0 voorsprong. Een aandringend Terhole kwam halverwege de tweede helft langszij door Gio vanni Verbraeken. In het verde- Biljarten Paardensport 146. foto Peter Nicolai Trimlopen re verloop van de wedstrijd h ten de gasten enkele opgelegj Jat kansen liggen. Robur kwamie, wat gelukkig aan de ovenvij EO ning toen Onny Scholten ko r<r voor het einde via de mg vane? tal verdediger raak schoot. j0[ li bel !hu Terneuzen. Kampioenschap van Zeeuws-Vlaanderen voor vrouwen. Teams: 1. Anita en Cindy de Vriend, 2. Il se Wiemes/Jeanine Ballegeer, 3. Geor gia Pluym/Henny de Schepper. Persoon lijk: 1. Cindy de Vriend, 2. Jeanine Ballegeer, 3. Georgia Pluym, 4. Anita de Vriend, 5. Sarina Harte. Heikant. Dressuur LR en PC Hulst. Paar den klasse Z2: 1. Suzan Malcorps/Fernando (Zwinr.) 188, 2. An gela Daane/lndiamanda (Z-Bev.) 183. Z1: 1. Deborah van Lier/Iris Corona (Oran- jer.) 179, 2. Lidia Goudswaard/Dande- lion's Jovana (N-Bev.) 175. M2: 1. Eppo Roovers/Lucratief (Paardebloem) 169, 3. Karin de Feber/H. Medley (Hulst) 153, 3. Mieke Roovers/Kabor (Paardebloem) 143. M1: 1. Suzan Malcorps/Marlon 155, 2. Anja Oppeneer/lsenhart (Eenhoornr.) 149,3. EllyTas/LanclaT (Zwinr.) 146. L: 1. Saskia Maertens/Milton Z (Biezer.) 165, 2. Jacky Ruissen/New West (Hulst) 160. B: 1. Jessica Klaassen/Lagos (Hulst) 174, 2. Marleen de Vriend/Neomique (Oran- jer.) 170. Pony's. Klasse Z2, cat. ABC: 1. Stefanie de Frel/Jolly H (Kleppertjes) 57.33%. Z1, cat. DE: 1. Elze Sophie Wiskerke/Nosy Girl (Z-Bev.) 172. M2, cat. DE: 1Ingeborg van Zeele/Ducky (Zwinr.) 140. Ml, cat. DE: 1. Doenja Bleyie/Nurjev (Zwinr.) 152. Ml, cat. C: 1Eline Pauwels/Altos Andan te (Hulst) 160. L, cat. DE: 1. Linda Strooband/Prince VB (Hulst) 171, 3, Jo landa de Smet/Dion (Honter.) 159. B, cat. DE: 1. Simone van Wezel/Reynaertshof L'Arouche (Kleppertjes) 170, 3. Debby Soebert/Micke (Luctor et Emergo) 152. B, cat C: 1. Maxime Mahu/Amber (Honter.) GOIRLE - Vier Zeeuwse juik ver ka's slaagden erin zich tijdsei de Zuid-Nederlandse kamp [tl oenschappen alle categorieëm ric plaatsen voor de nationale tiltl not strijd. In de klasse tot 63 kit Bic gram stonden drie Zeeuwi de vrouwen op het podium. |0e Judoka Lindsay Wyatt (spo; bei school Geelhoed) veroverde i ro eerste plaats in deze categoii lei Wyatt won al haar wedstrijd. ne> vrij gemakkelijk. Sofia Bouzo 5w mita (judoschool Marion vi ivt Dorssen) werd derde in de Ida [ai se tot 63 kilogram. LianneQ pa terman (Geelhoed) verloor ini las eerste ronde van Bouzoumem met een schouderworp, verv; de gens verloor Bouzoumita te tweede ronde van Line; e Wyatt. Na winst in de herkansi kwam Bouzoumita weer uit gen Osterman en zette op p; - cies dezelfde wijze de wedstr naar haar hand als in de een ronde. Ze won met morote-sei nage (schouderworp). In strijd om de tweede en de plaats won Kim Langei 0 (sportschool Essink) met een: te: ge koka van Bouzoumita. Robert Kroonen behaalde bi] mannen een derde plaats in klasse tot 81 kilogram, maar ie, was er niet tevreden mee. Na jro de eerste ronde op een vrij e )e voudige manier gewonnen a: hebben van Barry Reukers w- Kroonen in de volgende roa o veiTast door een overname i 'o Perry van Ham (Berlicum). Tijdens de herkansingen vfcji Kroonen met vol punt van E r; Biggelaar door een ashi-i na ruma. In de strijd om de twes oe en de derde plaats stond de Si eli senaar dik voor. Hij liet 2 oe echter voor de tweede keer: (ei dens het toernooi verras 10 door een veegbeweging 1 us Barry Reukers. Jos de Koek (Kloosterzande) 55.4a, Alex Lippens (Axel) 55.46. Vrouwe» Annet Heijman (Terneuzen) 1.04.0" Trees Vermeersch (Sas van 1.05.51. 8 kilometer. Mannen: 1. van de Griendt (Sluiskil) 27.17,2. B Cornu (B) 27.47, 3. Frank Manisse 27.59, 4. Frank Kievrijn (B) 28.56,5.0 \i ny van de Bogaert (B) 29.04. Vrouwe Annie Moens (B) 33.35, 2. Addie D lu man (Sas van Gent) 34.23,3. Anitavs 6 Abeele (B) 36.12.5,6 kilometer. Manf§Ji 1. Matty Buysse (B) 19.57, 2. Dar Weesepoel (B) 20.04, 3. Wilfried (Axel) 20.33, 4. Nithin Klapwijk M e' 2115,5. Danny Degroote (B) 21.40.V- wen: 1. C. de Blaere (B) 26.35, 2. M. Ie gers (B) 26.38, 3. L. Muyssers (B) Jeugd. 1500 meter: 1. Gert-Jan La (Sint-Jansteen), 2. Danny Langeraert 3. H. Langeraert (B). 500 meter. Bruggeman. Volleybal Recreatieve competitie Sas van G Vrouwen: Savok/De Block-Place du'èiri ché 2-1 (15-5,15-6,14-16), Esplanade je ters Cleaning 0-3 (6-15, 2-15, 3-15),C ne-Savok 3 1,5-1,5 (11-15, 15-11,! Garage Bode-Esplanada 2 0-3 (5 n.o.g.). Gemengd, eerste klasse: e k/ABN AMRO-C1000 V&K 2-1 (15-1! la 15, 15-10), Tweede klasse: Acke derakkers 3-0 (15-7,15-12,11-8). Zaalvoetbal hameren op een goede communicatie tussen passers en spitsen ook aandacht aan het cre- eren van kansen. Daarnaast kwamen facet ten als coördinatie, voetenwerk en timing aan bod. De Hockeyschool Zeeland mikt onder lei ding van de trainers Anet en Wico de Boer uit Terneuzen op een verhoging van het ni veau. Vijftien meisjes in de leeftijd van elf tot vijftien jaar van de hockeyverenigingen Goes, Rapide, Middelburg en Olypmia ko men wekelijks in Terneuzen bijeen. Anet de Boer: „Het zijn veelal jongeren die net onder de districtselectie Zuid zitten. Het gaat ons vooral om het plezier in de sport en het ver krijgen van aansluiting met het niveau in de rest van het land." Graauw. Kerstloop sv Aloy. 15,4 kilome ter. Mannen: 1. Dirk van de Veire (B) 54.04, 2. Johan Langeraert (B) 54.16, 3. Sylvain Bultynck(B) 54.20,4. Christof Rul (B) 54.26, 5. Pierre Dillis (B) 54.45, 6. Bert de Ruysscher (Oostburg) 55.07, 7. Ron nie van Acker (Nieuw-Namen) 55.24, 8. Fons Warrens (Kloosterzande) 55.36, 9. Rayon Hulst. Reds' Roadhouse-'t Beyaart/Mikro Electro 8-2, ZVH/M: m 5-Rabobank 0-5 (ZVH/Morres 5 n.; ZVH/Morres 4-Neckermann/Stuntrrlai 1 -3, De Zaak-De Vlegel 2-5, IZV 2-ING Stand: Red's Roadhouse 11-33, INGt 11-27, Casteels/Meerpaal 11-24, R:ui bank 11-21, 'tRos IBB Installaties 11-2 RosBeyaart/MikroElectro11-19,De! 6 11-17, IZV 2 11-17, ZVH/Morres 4 1' a Neckermann/Stuntmarkt 11-16. miëre/Zaman Sport 2 11-15, The Co I' 10-13, 't Anker/Schelfout 11-13, De ai zende Man 11-12, Den Dullaert 11-1Ï ai Vlegel 11-6, De Kroon 12-4, ZVH/M: e( 511-0. Zeeuws-Vlaanderen. Eerste klasse: row-Morres 2 5-9; Philippine-GTI Kees Mechielsen-De Leugenboomf j| Van Haperen-Wentzler/Pauwels i Vervaet-Premiere/Zaman Sport 3-12 van drie en vier en één carambo le in de afsluitende beurt het kampioenschap won met 40-32 in 41 beurten. Een gelukkige Dallinga ver klaarde dat hij vooral door een aantal perfect gespeelde losse bandstoten, waarmee hij door de verdediging van Pankow was gebroken, deze partij had ge wonnen. „Ik ben dolgelukkig dat ik dit toernooi heb gewon nen en eindelijk de wisselbeker mee mag nemen naar Zeeuws- Vlaanderen." door Maikel Apai TERNEUZEN - Het vrouwen voetbalelftal van Terneuzen won in de competitie met 4-1 van Gesta, de koploper van de vierde klasse. Terneuzense Boys won in de tweede klasse van Kloetinge: 2-1. In de vijfde klas se won Hontenisse van Hulster- loo:2-0. Temeuzen-Gesta 4-1: Mandy Heppener maakte 1-0. Vlak voor rust kwam de stand in evenwicht uit een counter. Daarna bouwde Arianne van Grol, Marcha Bosten en weer Heppener de score uit tot 4-1 Terneuzense Boys-Kloetinge 2- 1: „Een beladen en rommelige wedstrijd", vond coach Benny Engels van de thuisploeg. „Het spel was ook hard." Dat onder vond ook Marieke Verbruggen van de Terneuzense ploeg, die nu thuis zit met waarschijnlijk gescheurde enkelbanden. solo van Inge Sey met als v81 volg een lobje leidde tot 1-0. ijl' te korte terugspeelbal van Th neuzense Boys werd door K^i tinge koel verwerkt tot eenp lijke stand. Een kwartier vji tijd haalde Inge van Houterp winst binnen. Hontenisse-Hulsterloo 2-0: p twee doelpunten van JaqueJc van Hooije en Marcha de Bp werden in de tweede helft p maakt. Tien minuten voorP miste Sandra VermeirssenffiF een penalty voor Hulsterloo Aardenburg-Steen 3-1: Na p minuten werd een afstands»! van Angelique Laureyns van richting veranderd. Dep belandde wel in in het doelf Steen. Na de rust soleerde fl nemarie van Dongen naar op 0. Miek van de Winkel van S» kon nog tegenscoren, Marjan van Dongen maakte»

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 34