John Vermeule dartelt naar zege Afwerking Tjoba hapert weer De zwaluwen en Handbalsters EMM missen zelfvertrouwen Atletiekjeugd actief in de Zeelandhallen Zeeuwse judoka's geplaatst voor NK Zes kandidaten voor zege in Springtrofee Waarderingsspeld voor Ad Bouwens Badmintonners Avanti in balans sport 18 Karaktermens Sepp Vermeulen naar tweede plaats in Salvatorhoeveloop uitslagen Jnju/ÊsM maandag 14 december 1998 bw doorSjaak Sinke OUWERKERK - Voor de twee de keer in successie en voor de derde keer in totaal was Middel burger John Vermeule zaterdag de sterkste in de Salvatorhoeve loop. In 1989 won Vermeule de wedstrijd in Ouwerkerk voor de eerste keer. in een tijd van 1 uur 3 minuten en 52 seconden. Die tijd staat nog steeds als par koersrecord in de boeken. Inlopen had Vermeulen 's mor gens al gedaan in Goes met de jeugd die deelnam aan Indoor Zeeland. „Gelukkig werd het 's middags droog, want anders was ik waarschijnlijk weer naar huis gegaan", liet hij voor de start in. Ouwerkerk weten. ,,Ik neem de jongens mee tot een ki lometer of tien en daarna zien we wel." De enig die het tot tien kilometer uithield, was Sepp Vermeulen uit Koewacht. In zijn bekende schokkende stijl, schuimvlokken rond de mond, knokte hij zich steeds weer tot bi] zijn bijna-naamgenoot. Maar na tien kilometer moest hij zich gewonnen geven. De versnelling van John Vermeule van de dijk af was voldoende voor de overwinning. In een tijd van 1 uur 6 minuten en 10 secon den was Vermeule weer terug op de Ring van Ouwerkerk. slechts acht seconden langzamer dan vorig jaar. Sepp Vermeulen finishte ruim een minuut later, in 1.07.17. „Het lijkt wel of je zelf stil staat", zei Vermeulen bewon derd over winnaar Vermeule. „Hij loopt lekker ontspannen, door Sjaak Sinke GOES - Zaterdagmorgen half tien nam de Zeeuwse atletiek jeugd bezit van de Goes Zee landhallen voor de jaarlijkse in- doorwedstrijd. Na de warming up, verzorgd door langeaf- standloper John Vermeule, gin gen de jongste atleetjes aan de slag op de door de Commissie Indoor Zeeland aangelegde ac commodatie. Vrijdagavond werd met zes ku bieke meter zand een verspring bak aangelegd. Met stelling planken onstonden twee veilige kogelbakken en een paar hon derd meter wit plakband mar keerde de tweehonderd meter lange looppiste. De broers Van Kralingen (Delta Sport) grossierden in eerste plaatsen. Marijn won bij de B- jongens het kogelstoten en het verspringen. Op de 60 meter sprint won hij zilver, achter Ar jen Holtzer (Diomedon). Bart van Kralingen heerste bij de D-junioren op het hoogsprin gen en liep als enige Zeeuw in de finale naar de vijfde plaats op de 60 meter. Rafke Risseeuw (Wielingen) was de sterkste op het kogelsto ten voor meisjes B. De 60 meter meisjes B leverde een close-fi- van onze sportredactie GOIRLE - Tijdens de Zuid-Ne derlandse kampioenschappen alle categorieën hebben Zeeuw se judoka's zich geplaatst voor het NK. In de klasse tot 63 kilo gram stonden drie Zeeuwse vrouwen op het podium. Lindsay Wyatt (sportschool Geelhoed) werd eerste. Ze won al haar partijen vrij simpel. In de eerste ronde tegen Tamara Korff scoorde de Goese een wa- za-ari, waarna Korff later in de wedstrijd opgaf. In de tweede ronde wierp Wyatt Sofia Bou- zoumita met een yugo en maak te de partij af met een houd greep. In de finale kon Kim Langeslag geen tegenstand bie den. Ze moets uiteindelijk opge- door Lucien Roelandt VLISSINGEN - De eindstrijd om de Leeuwen Springtrofee van de Vlissingse ruiterclub De Scheldestad belooft een bijzon der spannend te worden. Met nog één wedstrijd te gaan zijn er nog een zes combinaties met een blanco strafblad. Onder hen is ook smaakmaker Simon den Exter. De ruiter uit Kortgene was zaterdag in Vlis- singen met een eerste en tweede plaats in de klasse M en de derde stek in de klasse L spekkoper. In de M-klasse toonde Simon den Exter zich een maat te groot voor de concurrentie. Met Veer- sedam's Hexit bleef de Noord- Bevelander als enige foutloos. Ook met Veersedam's Kvna kwam de veteraan niet in de buurt van het houtwerk, maar kreeg hij wel 1.25 strafpunten wegens tijdsoverschrijding aan zijn broek. Kees van Molen broek met Ieerola en Chris Boone met Julion haalden bei den een balk naar de bodem. Van Molenbroek toonde zich echter de snelste, In de klasse L plaatsten zich zes combinaties voor de barrage. In deze beslissende rit bleek er te gen Henk van Dijk en de super- spnngende Jesteban geen kruit gewassen. De veterinair uit Heinkenszand toonde zich drie tellen sneller dan naaste con current Bastiaan Broeksema met Kaytana. De als derde ein digende Simon den Exter kwam bekijkt de hazen op de zompige weilanden en blikt af en toe eens om, om te zien waar zijn tegen standers zijn gebleven." Niels Koole. de winnaar van 1996, en Miquel van Tongeren (Dynamica) passeerden de fi nish vrijwel gelijktijdig op ruim drie minuten van Vermeule. De Somaliër Husseen Amare Geele werd met zijn vijfde plaats me teen clubkampioen van Delta Sport. Ondanks een paar ge kneusde ribben, opgelopen bij een val tegen een tafelrand, liep hij enige tijd in de kopgroep. Wilko de Vos (AV'56), winnaar in 1992, finishte gelijk met Ron Leroy (Dynamica) op de zesde plaats. Opvallend was het lopen van de neo-veteraan Adrie Faes (Dy namica). In zijn eerste vetera nen wedstrijd kon hij aardig met de grote mannen mee. Met zijn tijd van 1.11.23 (zesde plaats overall) was de eerste overwin ning in zijn categorie binnen. Karei van de Gruyter (Dynami ca) was de sterkste 50plussers, Hans Pluijlaar (Dynamica) ging aan de haal met de bloemen van de 60-plussers. Chantal Maat uit Middelburg had nauwelijks tegenstand bij de vrouwen en won in 1.28.28. Veterane Huquette Declercq bleef in 1.29.21 haar clubgenote Ellie Westerweele bijna twee minuten voor. Ondanks de mist, de regen en de blubber namen een zeventigtal atleten deel aan deze zestiende editie van de Sal vatorhoeveloop. nish op, waarbij drie meisjes in 8.3 seconden over de meet stormden. Na rijp beraad plaatste de jury Esther van de Pol (AV'56) op de eerste plaats, Maartje Koster (Spado) en Joy ce Mortier (RKHAV) werden als tweede en derde geklasseerd. Op het hoogspringen moest Es ther van de Pol haar clubgenote Elma Noordzij op de eerste plaats dulden. Jisca Dockters (Scheldesport) hield bij het verspringen maar liefst zesentwintig C-meisjes achter zich. Wendy Dockters was bij het kogelstoten ruim twintig C-meisjes de baas. Pien Stams (Scheldesport) won de finale 60 meter voor D-meis- jes met een neuslengte voor Ca- rolien Fokke (AV'56) en Marije Jansen (AV'56). De 600 meter le verde Stams een ruimere over winning op. Daniël Ward (RKHAV) leverde bij de jongens C een uitstekende prestatie op het verspringen. Met zes meter en een centimeter overbrugde hij als enige de zes meter. Enk de Waard (Wielin gen) pakte tweede plaats. Ward greep ook de overwinning op de 60 meter, weer voor Erik de Waard. Na twee tweede plaat sen pakte De Waard wèl de winst op de 800 meter. De deelnemers aan de Salvatorhoeveloop wachten op het startsein. foto Marijke Folkertsma door Sjaak Sinke OUWERKERK - Ad Bouwens, de 'uitvin der' van de Salvatorhoeveloop, werd za terdag voor de prijsuitreiking van die wedstrijd naar voren geroepen door de voorzitter van Delta Sport, Leen van Kra lingen. Bouwens kreeg de waarderings speld van de KNAU opgespeld. Met ingang van 1 januari 1999 legt Bou wens, die inmiddels 60 jaar is, zijn vele functies in de atletiek wereld neer. In zijn aktieve periode als atleet liep hij vele baanwedstrijden, van 1500 meter tot tien kilometer. Na zijn verhuizing naar Maas sluis. waar hij bij de politie als chef admi nistratie werkte, kreeg het langeafstands- virus hem te pakken. In totaal liep hij 29 marathons met een snelste tijd van 2 uur 54 minuten en 36 seconden. Voorts stond hij samen met Rein S wint aan de wieg van de Westlandmarathon, die hij 27 jaarlang zo nauwgezet organiseerde dat hij al snel de bijnaam Mister Chrono kreeg. In 1983 organiseerde Bouwens, die zijn tweede woning in Ouwerkerk heeft staan, voor de eerste keer de Salvatorhoeveloop. Vanaf 1963 heeft hij bij vele evenementen gejureerd. Hij bezat zo ongeveer alle jury- -bevoegdheden, inclusief scheidsrechter snelwandelen. ,,Ik vind het na al die jaren wel genoeg", vertelde Bouwens zaterdag. „De meeste atleten ken ik toch niet meer. Ik ga me meer bezig houden met andere hobby's, zoals stamboomonderzoek en dammen." doorWim Kakebeeke VLISSINGEN - Een paar we ken rust, dat kunnen de EMM- vrouwen op dit moment best wel gebruiken. Drie puntjes uit ze ven duels haalden de Middel- burhgse handbalsters slechts in de derde divisie. Het is zaak het zelfvertrouwen snel terug te vinden, want EMM heeft im mers teveel kwaliteit in huis om in de kelder van derde divisie te bivakkeren. Gisteren kreeg EMM de vijfde nederlaag voor de kiezen. Gemini won terecht met 14-10. EMM heeft nu alleen WIK nog onder zich. Zelfs trainer Eric Dingemanse begrijpt nauwe lijks waar waar het aan schort. „Hier word ik echt moedeloos van." De kater van de nederlaag tegen koploper de Treffers (18- 17) speelde EMM allang geen parten meer. Er werd vooraf zelfs gedacht om twee punten uit Zoetermeer mee te nemen. En dat leek voor de pauze te gaan lukken. Zelfverzekerd werd Gemini aan de kant ge schoven: 4-8. Het tij keerde daarna vrij snel. De dekking van Gemini begon te draaien. Twee doelpuntjes was de opbrengst van EMM na de pauze. Dingemanse: „Als je dan ook nog eens drie strafwor- pen mist en de nodige open kansen laat liggen, krijgt de te- gensatndert alleen maar vleu geltjes." Scores EMM: Christian Ramsteijn 2, Aletta Baan 2, Suzan Wohrmann 2, Petula Tax, Carolien Davidse, Mi randa Dekker en Veronie van Leeu- MOK-GSC 17-11: Na de heen wedstrijd in Goes stonden er aan het eind van de strijd veel grotere cijfers op het bord (8- 24). GSC had zich wat dat be treft op het ergste voorbereid, maar de schade viel alleszins mee. Een hoofdrol was er weg gelegd voor het keepersduo Sas- kia de Jong en Helen Beye. Op vallend was ook weer de rol van Elvira Toubiana in de voorste li nies. Hellas 3-EMM 2 27-21: Verlie zen is voor de reserves van EMM opeens de gewoonste zaak van de wereld geworden. Aan het begin van de competitie dacht de ploeg een rol van betekenis te kunnen spelen, maar na zeven duels wijzen de cijfers anders uit. Een probleem zijn de uit wedstrijden. „Als ik op zatermiddag moet gaan bellen, weet ik al hoel; het is," stelde coach Fred; der Weel gisteravond. Met, magere bezetting bleek gistg de derde garnituur van Hes een te lastige hobbel. Q moest te veel improviseren,!] geen de ploeg uiteindelijk no; lottig werd. Scores EMM: Jan Woudstra 7, win Davidse 6, Arno Wouters 5j Dingematise 2 enJurgen Vermag Olympus-GSC 16-13: De\"; singers zijn al vijf speelrond ongeslagen. Dat heeft ook zijn nadelen, bekent schut Ron Flipse. „Het gaat te gem kelijk. We pakken de pms maar we spelen niet goed." Het scenario was ook giste niet anders. GSC gaf in streekderby goed partij. Voo defensief hadden de Goes® 1 ren alles redelijk onder contn Aanvallend lag dat ande Trainer Jaap Quinten: angst voor keeper Danny 1 sink leeft enorm binnen 1 ploeg. Zelfs op de training® dat al voelbaar, we waren; woon verlamd." De gedreven Ron Flipse wasg termiddag de topscorer. Mi liefst tien keer zette hij de G® verdediging op het verkee been. Veerhoek laat kans liggen ZUNDERT - Timo Veer hoek uit Ritthem heeft Zundert de kans laten lig gen om het jeugd ATB-cir- cuit vroegtijdig in zijn voordeel te beslissen. De wielrenner moest na vier ronden de Belg Bart Ver schuurevoor laten gaan. i Door deze uitslag heeft I Veerhoek na zeven vved- strijden precies één punt voorsprong op de Belg. De laatste wedstrijd, die vol gende week eveneens in Zundert wordt verreden, moet de beslissing bren- jjj gen. Jarno Veerhoek werd na 25 minuten en een ron de vijfde bij de jongens tot 14 jaar. Vader Jan Veer hoek reed in de vader- manche naar de vijfde plaats in een wedstrijd over 30 minuten en een ronde. Overgangsklasser verliest topper zaalcompetitie ven met een schouderblessure. Sofia Bouzoumita (judoschool Marion van Dorssen) werd der de. Lianne Osterman (Geel hoed) verloor in de eerste ronde van Bouzoumita met een schou derworp. vervolgens verloor Bouzoumita de tweede ronde van Lindsay Wyatt. Na winst in de herkansing kwam Bouzoumita wederom te gen Osterman en zette op pre cies dezelfde wijze de wedstrijd naar haar hand. In de strijd om de tweede en derde plaats won Kim Langeslag (sportschool Es- sink) met een vage koka. Lianne Osterman behaalde ondanks haar verlies tegen Bouzoumita alsnog een derde plaats en kan zich ook gaan voorbereiden op het NK in januari. met Koree ruim acht seconden tekort. Stef Nelisse werd door Kimbal in de beslissende ronde verrast door een weigering en eindigde als vierde. Dankzij zijn foutloos basisparcours behoort de ruiter uit Noordgouwe tot de zes lijstaanvoerders in het alge meen klassement. Dat geldt eveneens voor Jolanda Crucq, die met Lord-Jan in de barrage twee balkenuit de lepels tikte en daardoor genoegen moest ne men met de vijfde stek. Ook Sandy Breel behield uit zicht op de eindzege. Net als haar vier concurrenten hield de amazone uit Veere ook in de bar rage het strafblad blank. Breel stuurde in de beslissende rit Lismore in de ogen van de jury het stijlvolst rond. Zij bleef Martin de Kroo een puntje voor (50-49). Joost Tevel met Haqui- lila en Marlies van de Berg met Jambri, die respectievelijk als derde en vijfde eindigde, zorgde ervoor dat ook het organiseren de Scheldestad in de finale sterk is vertegenwoordigd. In de klasse Z had Martin de Kroo met Jumper K geen enkele concurrentie. Niet de overwin ning maar foutloos rondkomen was de ruiter uit Nieu wland dan ook zijn grootste zorg. Met slechts een half strafpunt uit de eerste wedstrijd was hij immers met de ruin nog kansrijk voor de eindzege. De Kroo slaagde in zijn missie en behoudt met de ruin een tweede ijzer in het vuur voor de wisseltrofee. door Alex Krappen GOES - De korfballers van Tjoba zijn col lectief sterk, zo wordt beweerd. Vada'25, de tegenstander van zaterdag, was collectief echter nog sterker. En omdat ook de afwer king van Tjoba grote delen van de wedstrijd haperde, was het verlies terecht. Dat de thuisploeg in de slotfase nog terugkwam naar 15-16, deed daar niets aan af. Het Tjoba-schot loopt niet lekker de laatste weken. Tegen Swift gooide de ploeg uit 's- Heer Hendrikskinderen er nog dertig in, maar in de daaropvolgende wedstrijden bleef de teller onder de twintig steken. Ook zaterdag kwam Tjoba niet verder dan vijf tien. Coach Han Verbeke: „Als je het goed doet, dan maak je er tien meer." Tjoba kreeg kansen genoeg. Ondanks de matige rebound had de thuisploeg regelmatig minutenlang balbezit en konden de schutters soms vijf keer achter elkaar aanleggen. Maar dan moet je de bal er wel in gooien... Vada speelde vooral verdedigend een slim me wedstrijd. De coach van Vada had Tjoba goed geanalyseerd en wist dat de kracht van Tjoba ligt in de korte combinatie. Daarom moesten de verdedigers van Vada de aan vallers van Tjoba ver van de korf houden en dat lukte. Tjoba moest haar toevlucht zoe ken in afstandsschoten. En dat was weer in het straatje van Vada. want die ploeg heeft met Jan-Willem Nieuwenhuyzen wel erg veel lengte in de rebound. Relaxter Routinier Wilko Fokke kon erover meepra ten. „Het zou niet moeten schelen, maar dat doet het wel. Als de rebound goed verzorgd is, dan kun je het schot missen omdat de bal toch in de ploeg blijft. Dat legt een stuk re laxter aan." Verbeke voegde daar nog het een en ander aan toe. „Als de ploeg moet te ren op het afstandschot, moet je zorgen dat de schutter die de bal moet maken zijn schot kan laten vertrekken op de voor hem ideale afstand. Als hij te ver weg staat, dan moet hij op kracht gaan schieten, en dat gaat dan vaak mis." Vada zette veel druk op de vrouwen en mede als gevolg daarvan stonden de schutters steeds op een verkeerde afstand. Het ver trouwen nam af, en het schotpercentage ook. Verbeke: „Uit onderzoek blijkt dat de topploegen ongeveer drie op tien schoten raken. Dat hebben wij bij lange na niet ge haald." Tjoba had ook een beetje pech met de arbi trage. Vooral de grensrechter was niet bij de les. Verbeke.Dieman heeftmaartwee keer gevlagd. Hij had beter op de tribune kunnen gaan zitten. Dan had hij misschien nog een beetje genoten." Dat zou dan vooral van de slotfase geweest zijn. Onder leiding van Wilfred van de Meer vocht Tjoba zich nog bijna terug in de wed strijd. Hij stak het vuurtje aan met een tref fer op 10-13 en toen ook Fokke zijn schot weer vond, kwam Tjoba nog terug 15-16. Scheidsrechter Bos vond het echter nodig om zo snel mogelijk in de laatste minuut af te fluiten, zodat Tjoba niet echt een kans kreeg om gelijk te komen. Verbeke: „Dan hadden we ook nog een punt aan deze wed door Jurriaan de Reu VLISSINGEN - In de vierde di visie van de badmintoncompe- titie speelden Avanti en Terneu- zen gelijk. Terneuzen hield gelijke tred met Bavel, terwijl Avanti bij BC De Zwaluwen 4-4 speelde. De Zwaluwen BC - Avanti 4-4: Patrick Caljouw en Bas Codee wisten allebei hun enkels te winnen, maar hadden hier wel drie games voor nodig. De bij de mannenenkels opgebouwde voorsprong werd weer ingele verd doordat Jolanda Markx en Maralde Louws bij het vrouwenenkel niet in staat wa ren hun partij te winnen. In het mannendubbel waren Patrick Caljouw en Bas Codee te sterk voor Michel de Vries en Leo Ver- kooyen. In het vrouwendubbel ging het minder goed voor Avanti. Jo landa Markx en Maralde Louws verloren met 15-6, 15-6 van Ireen ter Hoeve en Mara Dyk- hoff. In het gemenddubbel wis ten beide ploegen een partij te winnen, waardoor de wedstrijd in een gelijkspel eindigde. HE: Michel de Vries - Patrick Cal jouw 4-15, 15-7, 3-15; Wil Saenrt Bas Codee 15-11, 11-15, 2-25.1 Ireen ter Hoeve - Jolanda Ma rkx, 4, 11-1; Mara Dykhoff - Mard Louws 11-3,12-2. HD: De Vries/li ai kooyen - Caljouw/Codee 11-15, 15. DD: Ter Hoeve/Dykhojj Markx/Louws 15-6, 15-6. GD: li iet kooyen/Dykhoff - Caljouio/Loin j; 10-15, 13-15; De Vries/Ter Horn1 Codee/Markx 15-12,15-5. Swindrecht BV - Avanti 2 6 In een sportieve wedstrijd kn men de Middelburgers net kort tegen hun opponenten i g Zwijndrecht. Ivanka Vissenv: haar enkel tegen Tamara Wi m, ters (5-11, 11-3, 1-11), tere Ivanka Visser en Stephanie Pc O0 ter in het vrouwendubbel tweede partij te winnen voor reserves van Avanti (15-1 10-15,6-15). Lj HE: Mark Bansberg - Wouter Pk le\ 15-2,15-3;Robertvan Zellem-È fe Potter 12-15, 15-10, 15-13. I m Monique Walamaleo - Stephta Potter 11 -1,11-5; Tamara Woltei Ivanka Visser 5-11,11-3, 7-2 2.B Bansberg/Achterberg - Phaff/P D( ter 15-11,15-7. DD: Potter/Visst y Walamaleo /Wolters 15-10, 10-1 tra 6-15. GD: Van Zellem/Walamale. rri Phaff/Potter 17-14, 15-5; Bat Si berg/Wolters - Potter/Visser 15-1 15-10. Paardensport Een moment uit de wedstrijd tussen Tjoba en Vada. Aan de bal Tjoba-speler Wilfred van der Meer, zijn ploeggenote Anita Valstar kijkt toe. foto Willem Mieras strijd overgehouden. Maar met het verlies kan ik ook leven. Vada is een ploeg die voor al collectief iets verder is dan wij, en daarom was het verlies terecht." Volgende week speelt Tjoba tegen Dalto, de topfavoriet in deze klasse. Tjoba-Vada'25 15-16 (6-9). Scores Tjoba: Wilko Fokke 4, Mark-Peter van de Meer, Wilfredvan deMeerenAstrid Koole 3, Anita Valstar, Mark de Schipper beiden 1. Scheidsrechter: PI.J. Bos. Aantal toeschou wers: 150. Vlissingen. Springcompetitie Leeuwen Trofee LR en PC Scheldestad. Paarden klasse Z: 1. Martin de Kroo/Jumper K (Walcheren) 0/56.2. M: 1. Simon den Ex- ter/Veersedam's Hexit (Kortgene) 0/ 50.1, 2. Simon den Exter/Veersedam's Kyria 1.25/65.0, 3. Kees van Molenbroe- k/lcerola (Walcheren) 4/52.7. L (n.b.): 1. Henk van Dijk/Jesteban (Weelr.) 0/20.0, 2. Bastiaan Broeksema/Kaytana (Gouwe Reyers) 0/23.0,3. Simon den Exter/Koree 0/28.1. B (n.b.): 1. Sandy Breel/Lismore (Oranjezon) 0/50, 2. Martin de Kroo/M- iana 0/49,3. Joost Tevel/Haquilla (Schel destad) 0/47. Progressief. Klasse M: 1Chris Boone/Ju- lion (Gouwe Reyers) 21/30.4. L: 1. Bert Verseput/Phantom (Renesse) 21/30.3, 2, Martin de Kroo/Golinda K 21/30.4. B: 1. Martin de Kroo/Miana 21/34.6, 2. Maruja Speelman/Henry van Rustenberg (Schouwse R.) 20.75/35.0; 3. Jolanda de Hoop/Michiel S (Schier.) 20.75/36.0. Pony's Jan Hoondert Springtrofee. Klas se M, cat. DE: 1. Stefan Meyers/Avanti (Eenhoornr.) 3/60.7. M, cat. ABC: 1. Deb bie Offermans/Lady (Walcheren) 0/52.3. L, cat. DE (n.b.): 1. Jil Buijze/Tenderness (Weelr.) 0/27.7. M, cat- ABC: 1. Dianne Westdorp/Emiele (Weer.) 0/56.6. B, cat. DE (n.b.): 1. Annelore Willeboer/Mid- night Hunter (Weelr.) 0/50. B, cat. ABC (n.b.): 1. Marlies Bek/Shadow (Weelr.) 0/49. Pony's progressief klasse M, cat. DE: 1. Stefan Meijers/Avanti 21/30.1. M, cat. ABC: 1. Debbie Offermans/Lady 21/31 c L, cat. DE: 1. Jaap Dam/Chica Cei 21/30.2.. L, cat. ABC: 1. Diana Westd%! p/Emiele 21/32.2. B, cat. DE: 1. Myt].: Hardenbol/Amrad (Oranjezon) 12/20 [0JJ B, cat. ABC: 1. Pim van Eyzeren/Gi 21/34.6. Heikant. Dressuur LR en PC Hulst. Pad"0 den klasse Z2: 1. Suzan Malcorps/f nando (Zwinr.) 188, 2. Angela Daane' diamanda (Z-Bev.) 183. Z1: 1. Debor faa van Lier/Iris Corona (Oranjer.) 179,2. diaGoudswaard/Dandelion'sJovanai Bev.) 175. M2:1. Eppo Roovers/Lucrat (Paardebloem) 169, 3. Karin de Febei Medley (Hulst) 153,3. MiekeRoovers». ha; bor (Paardebloem) 143. Ml: 1. Sul or Malcorps/Marlon 155, 2. Anja Oppen? ,UI r/lsenhart (Eenhoornr.) 149, 3. t Tas/Lancia T (Zwinr.) 146. L: 1. Sas» Maertens/Milton Z (Biezer.) 165,2. JadD,! Ruissen/New West (Hulst) 160, 3. Con't Zoetewey/Nirwana (Z-Bev.) 159. B: tobt Jessica Klaassen/Lagos (Hulst) 174, lij*. Marleen de Vriend/Neomique (Oranje Ear; 170,3. Sibylle Burm/Kasper (Hulst) 16: Pony's. Klasse Z2, cat. ABC: 1. Stefa' kin de Frel/Jolly H (Kleppertjes) 57.33%7 5 cat. DE: 1. Elze Sophie Wiskerke/Nc Girl (Z-Bev.) 172.M2.cat.DE: l.lngebc van Zeele/Ducky (Zwinr.) 140. M1, e jV DE: 1. Doenja Bleyie/Nurjev (Zwinr.) 1: Ml,cat.C: 1. ElinePauwels/AltosAnd; te (Hulst) 160. L, cat. DE: l Lin w< Strooband/Prince VB (Hulst) 171. B, cl tc/t, DE: 1. Simone van Wezel/Reynaertsl* :ho L'Arouche (Kleppertjes) 170. B, catC' Ie/Il Maxime Mahu/Amber(Honter.) 146. feld,

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 18