Vlissingen komt ervaring tekort RCS nestelt zich aan kop krTneX^a^oen Goes krijgt les in doeltreffendheid Hulsterloo maakt indruk met forse zege op Domburg PZC Axel en Middelburg delven onderspit ehavend elftal verliest eerste wedstrijd onder André Wurth Oostkapelle-vrouwen onderuit Bouwman weg bij Domburg Van Gemert wint in Zoetermeer Rodenburg verovert B-licentie Biljarttopper eindigt onbeslist uitslagen ROCKING met KERSTAVOND goes 3® norSven Remijnsen tfan onze sportredactie OOSTERHOUT - Wie niet scoort, wint geen wedstrijd. Zondag-eersteklasser Goes creëerde gisteren in Ooster hout een karrenvracht aan kansen, maar kreeg van een matig TSC les in doeltreffend heid: 2-1. De vierde nederlaag van het seizoen drukte Goes vaster op de laatste plaats. Acht weken achtereen had de ploeg van Hugo Barends niet meer in competitieverband ge speeld. Maar daarvan was te gen TSC weinig te merken. Goes speelde prima en had subtopper TSC in de tang. Kansen kreeg de ploeg, met na me voor rust, te over. Jacco de Kok, Rosana Acton en Wander Snoeck faalden echter. Na rust ging Goes vrolijk door met aanvallen. Dat had na tien minuten eindelijk succes. Ro sana Acton scoorde op aange ven van Serge Berrevoets. Goes moest echter het ant woord schuldig blijven op de drang van TSC naar de gelijk maker. Goes raakte de grip langzaam kwijt en kon met voorkomen dat Jordy van Gils de gelijkmaakte. Binnen no-ti- me kwam TSC zelfs op 2-1 via Eric Stickelbruck Olaf Filius passeerde. Die klap kwam Goes niet meer te boven. In de slotfase kreeg Goesenaar André Voogd de rode kaart voorgehouden omdat hij een duwende en trappende bewe ging zou hebben gemaakt naar een TSC'er. TSC - Goes 1-2 (0-0). 55 Rosana Acion 0-1, 73. Jordy van Gils 1-1. 74. Eric Stickelbruck 2-1. Scheids rechter M. Hellemons (Kruisland) Gele kaan: Jan-Willem de Kok 1 (Goes). Aantal toeschouwers: 200. I Goes: Olaf Filius: Mart van de I Guchte (45. Marcel Kole), André Voogd, Jan-Willem de Kok. Marco Groeneveld; Marco Vogel (75. Rin- ze Back), Wander Snoeck, Leo de Groot, Serge Berrevoets; Jacco de Kok, Rosana Acton. c- LISSINGEN - Cees Jansen, de nroeper van VC Vlissingen, aakte gistermiddag overuren oor aanvang van het duel in de eide klasse tussen Vlissingen Patrijzen. Jansen had zijn jden vol aan het instuderen an de nieuwe namen in de se- tctie van de thuisploeg. Maar ok Ghalid en Hassan thekhlaf, Ender Igdeci en Na- Bousantauh konden niet 4- oorkomen dat Vlissingen op ei- 8- jen veld met 3-1 ten onder ging 2! tgen de geroutineerde ploeg uit •Heerenhoek. let lek is nog lang niet boven in lissingen. Na een turbulente ir eek, waarin trainer/speler [uib Meerman op straat werd ezet en de spelers Ruud de roe, Marco Keim, Ronald Jon- ïlings en Ghalid Akhyiad uit 11 aüdariteit met Meerman uit de electie stapten, kwam de ploeg egen Patrijzen vooral routine 8- ekortZonder de geschorste I 2nvoerder Jacques Blijlevens nAbdoe Ben Khedda en met de veede-elftalspelers Ghalid en lassan Achekhlaf in de basis, u rerd Vlissingen in de tweede elft simpel weggespeeld door r. Patrijzen. Daar kon zelfs de lieuwe trainer André Wurth liets aan veranderen. Rentree Wurth maakte gistermiddag ijn rentree in het amateurvoet bal. Na zijn promotie met DFS vorig seizoen was de 58-jarige oefenmeester sinds enkele maanden actief als jeugdcoör- dinator bij VC Vlissingen. Toen luib Meerman eerder deze reek na kritische uitlatingen ver het bestuur aan de kant werd gezet, kwam Wurth als ge roepen om Vlissingen van de on dergang te redden. „Wij zijn heel blij met André Wurth", al dus voorzitter Nico Dellebeke. „Hij heeft de goede papieren. André is zeker ook in beeld als trainer voor volgend seizoen." Dissidenten Dellebeke wilde gisteren niet al te diep ingaan over de verwik kelingen van de afgelopen week. Hoewel de poorten van de Irislaan voor Huib Meerman voorgoed gesloten zijn, houdt zowel Dellebeke als Wurth de deur nog open voor een drietal dissidenten. Marco Keim, Ro nald Jongelings en Ghalid Ak hyiad zijn welkom om de trai ning weer te hervatten bij de Walcherse club. Alleen de even eens afgehaakte Ruud de Vroe hoeft niet meer terug te komen. De afwezige aanvoerder Jac ques Blijlevens maakt het sei zoen wél af bij Vlissingen. Blij levens stond op het punt om te stoppen, maar wil zijn mede spelers halverwege het seizoen niet in de steek laten. Toch is Blijlevens nog altijd zeer ont stemd over de gang van zaken van de afgelopen week. „Ik sta nog steeds volkomen achter Huib Meerman", aldus Blijle vens. „De spelers zijn de dupe van zijn ontslag, want er moeten veel spelers worden doorge schoven vanuit het tweede elftal en de A-junioren. Blijlevens kan zich vinden inde voorlopige aanstelling van An dré Wurth. „Maar het is een noodoplossing tot het einde van het seizoen. Er zijn veel ver schillen tussen de aanpak van Huib Meerman en die van André Wurth. Voor Huib wilden we al tijd door het vuur gaan. André IpSSBss mm Samir Mayo (rechts) mist een kans voor Vlissingen. Links Jeroen Westraete van Patrijzen. houdt zich meer bezig met het technische gedeelte." André Wurth zag zijn ploeg gis teren vooral in de eerste helft slordig omspringen met de kan sen. Samir Mayo (3x), Stefan Bonarius (paal) en Renato Dijk stra faalden in de afwerking. Patrijzen, waar verdediger Jean-Paul van Craenenbroeck de geblesseerd uitgevallen doel man Rudv Blommaert uitste kend verving, kwam na tien mi nuten in de tweede helft op voorsprong door een benutte strafschop van Ron de Vos. Toen André Smulder er met een harde knal 0-2 van maakte, was het Vlissingse verzet gebroken. Ste fan Bonarius kopte vlak voor tijd nog wel de aansluitingstref fer binnen, maar Wilfred van den Dries omspeelde in bles suretijd in zijn eentje de Vlis singse defensie, waarna hij 1-3 scoorde. Vlissingen-Patrijzen 1-3 (0-0). 55. Ron de Vos 0-1 (strafschop), 71. An dré Smulder 0-2, 88. Stefan Bonari us 1-2, 92. Wilfred van den Dries 1-3. Scheidsrechter: L.T. de Clerck (Aar denburg). Gele kaartRuud Sanders (Vlissingen). Aantal toeschouwers: 200 Vlissingen: John Jasperse. Ghalid Achekhlaf, Shannon Braafhart, Christiaan Maas. Ruud Sanders; Sa- foto Ruben Oreel mir Mayo, Hassan Achekhlaf, Ste fan Bonarius; Rob Post, Renato Dijkstra, Michael Boedhoe (67. En- der Igdeci). Patrijzen: Rudy Blommaert (35. Er- win de Vos); Jean-Paul van Crae nenbroeck, Camiel Rentmeester, Ron de Vos, Jeroen Westraete; Guido Moison, Ronny Bek, William Sallet (68. Rob van Oosten); André Smul der, Wilfred van den Dries. Hubert Rentmeester. OOSTKAPELLE - De voetbalsters van Oostkapelle verspeel den zaterdag tegen Berghuizen de kans op een toppositie in de eerste klasse van het vrouwenvoetbal. De Zeeuwse formatie verloor met 2-1. De thuisclub, geplaagd door personele pro blemen, begon beide helften te slap. De eerste keer bleef dat nog zonder gevolgen, maarna rust werd het prompt 0-2. Bij de 0-1 werd de defensie uitgespeeld, de 0-2 kwam tot stand na dat interim-keepster Marieke van de Sande - ze is net terug van tweeënhalfjarig verblijf in Amerika - een hoge bal had losgelaten. Het slotoffensief leverde voldoende kansen op, maar verder dan fraai tot stand gekomen goal van Nathalie van Ee kwam de ploeg niet. DOMBURG - Voetbalvereniging Domburg, waar voorzitter Jaap Labrujère als gevolg van drukke werkzaamheden zijn functie twee weken geleden heeft neergelegd, moet op zoek zoek naar een nieuwe hoofdtrainer voor volgend jaar. Club en Geert Bouwman hebben besloten aan het einde van de lopen de voetbal jaargang uit elkaar te gaan. De spelersgroep was al enige tijd op de hoogte van Bouwmans aanstaande vertrek. ZOETERMEER - Bij een zwemzeskamp in Zoetermeer heeft Vlissinger Eelco van Gemert verrassend de 100 wissel en de 100 vrij gewonnen. Ook waren er overwinningen van Agnes Soolsma (vlinder), Christel van de Guchte (vrij en wissel) en Kaj Scholt (rug) in hun leeftijdsgroep. Van Gemert was vooral tevreden met zijn beste seizoentijd van 54,17 op de vrije slag. Tweede plaatsen waren er voor Charles Potin (vlinder), Inge borg de Ruiter (school), Michiel Soolsma (rug en vrij). Agnes Soolsma (vlinder all in), Debbie van de Guchte (200 nag). Brons werd gewonnen door Debbie van de Guchte (vrij), Kaj Scholt (vrij), Carlien Schrijvershof (wissel) en Rob Vermeulen (rug). Op de afsluitende 4x100 meter rugslag estafette zwom men de Vlissingse vrouwen zich verrassend naar de tweede plaats. De wedstrijd werd gewonnen door de A-klasser WVZ- /Zoetermeer vóór A-klasser Proface-DAW/Alkmaar en B- klasser Stormvogel/Vlissingen. UTRECHT - Bij de finale van de C-meerkampen tafeltennis in Utrecht is Lennard Rodenburg op een vierde plaats geëin digd. Rodenburg won in een tienkamp zes partijen en verloor er drie. De Souburger heeft door deze prestatie voldoende punten vergaard voor het verkrijgen van een B-licentie. Jo- han "t Hooft uit Kloosterzande werd zesde. Bij de vrouwen werd Koos van Rooijen vijfde. Simone Visser werd zesde. Alle finalisten hebben een startbewijs verdiend voor de eerste ron de van de B-meerkampen, die plaatsvindt op 7 februari. WAALWIJK - In de eerste divisie van de nationale drieban dencompetitie is de topper tussen Crystal Kelly 2 en Brasserie Ockenburgh 2 onbeslist gebleven: 4-4. Ron Schuman kwam als eerste in actie namens de koploper Hij verloor de partij van De Bruijn door 39 caramboles te maken. Ook de tweede partij werd besloten in het voordeel van de Waalwijkers. Ro land Ligt de Willegen kwam net als Schuman niet verder dan 39 caramboles. En dus ging Jean van Erp namens Crystal Kel ly met de punten aan de haal. Ron Daniëls sleepte door een overwinning op Jos Bongers de eerste twee punten voor Oc kenburgh in de wacht. De speler van Crystal Kelly maakte 36 caramboles. De laaste partij in de ontmoeting tussen de twee topploegen moest de beslissing brengen. Frans Forton had 26 beurten nodig om zijn tegenstander Van Cromvoirt. die niet verder kwam dan 35 caramboles, te verslaan. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Door een dui delijke 6-1-overwinning in en legen Domburg heeft Hulster loo zich weer nadrukkelijk ge meld als titelkandidaat in de rijfde klasse A van het zondag voetbal. De ploeg van trainer Laurent van Puyvelde heeft één verliespunt minder dan koplo per Aardenburg dat moeizaam met 2-1 won van het laaggeklas- serde Graauw. Zeelandia won met 3-1 van Noormannen en blijft daardoor tweede op de ranglijst. Domburg-Hulsterloo 1-6: Al na acht minuten was het Jan Bos man die de gasten op voor sprong bracht. Tien minuten la ter kreeg Marcel Krant de rode kaart voorgehouden wegens commentaar op de leiding. Hul sterloo wist wel raad met deze overtalsituatie en hep uit tot 0-3 halverwege door Stefano de Vos en weer Jan Bosman. Ook in de tweede helft was Bosman nog maals succesvol, waarna Ben Myuku met twee treffers het halve dozijn volmaakte. Pas in blessuretijd redde Ko Brand de eer uit een penalty. SPORTREDACTIE tel: (0118)484454 J.M. Dagevos (chef) J.F.D. Bakker (coördinator zuid) K.L. de Vries (coördinator midden) P.B. Godrie (coördinator noord) E.M.S. Pentury S. Remijnsen R.H.N. Boogert Oostsouburgseweg 10 Postbus 18 4380 AA VLISSINGEN Tel: (0118) 484000 Fax:(0118)470102 e-mail: redactie@pzc.nl Zeelandia-Noormannen 3-1: In een leuk duel tussen twee voet ballende ploegen was Zeelandia beter, maar kwam het voor rust niet tot scoren. Nadat Adrie van Maaren in de eerste minuut van de tweede helft de ban had ge broken, liepen de Middelbur gers uit tot 3-0 door Ronald Pruijssers en Ferhan Topal. Kort voor tijd stopte Matthijs van Wageningen een strafschop van Michel Carol. Even later was het aan de andere kant Henk Wielemaker die wel raak schoot vanaf de strafschopstip (3-1). Lewedorpse Boys-Koewacht 0- 3: Een duel met twee gezichten. In de eerste helft een sterker Le wedorpse Boys dat echter niet wist te scoren. Na rust was de thuisploeg onherkenbaar, iets waarvan door Koewacht dank baar werd geprofiteerd. Door doelpunten van Danny Vlassen- rood, Carlo van Grimberghe en Pascal Lensen boekten de gas ten hun tweede overwinning van dit seizoen. Aardenburg-Graauw 2-1: In een duel waarin het verschil op de ranglijst op het veld met tot uitdrukking kwam, schoot Dwight van Hulle in de tiende minuut van afstand raak (1-0). Halverwege de tweede helft was het Luuk Boering die Graauw verdiend langszij bracht, even eens met een afstandsschot. Vijf minuten voor tijd pakte de kop loper alsnog de overwinning; op aangeven van de zojuist inge- vallen Henk Ottens schoot Rob bie van de Wijnckel de winnen de treffer binnen. Philippine-Corn Boys 1-2: Een met name in de beginfase aan dringend Philippine werd op achterstand gezet door Sven Vermeers. Op slag van rust te kende Oscar Dieleman de ge lijkmaker aan. In de loop van de tweede helft legden de ploegen vooral vechtvoetbal op de mat. Door een doelpunt van Maikel van de Akker, gescoord in bles suretijd, pakten de gasten de wellicht niet meer vernachte overwinning. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Door een 2-0- overwinning in Sint Jansteen is RCS aan de leiding gekomen in de vierde klasse van het zon dagvoetbal. De ploeg deelt de koppositie met IJzendijke, dat gisteren niet in actie kvyam, maar toch al een wedstrijd meer heeft gespeeld. Na de twee koplopers valt er een gat met de elf andere ploe gen die nog geen van allen vrij van degradatiezorgenzijn. Vo gelwaarde pakte door een 2-1- overwinning op Hansweertse Boys belangrijke punten. Sluiskil verloor door een doel punt in de slotfase met 2-1 van MOC'17. Hontenisse won met 1-0 van Hoofdplaat. Steen-RCS 0-2: De Soubur gers waren negentig minuten lang de betere ploeg. Na een halfuur werd dit uitgedrukt in een doelpunt door Kees Wes- terweele die een vrije trap op fraaie wijze in één keer in schoot. Ondanks een over wicht bleef deze voorsprong met minimaal verschil lang gehandhaafd. Pas een kwar tier voor tijd maakte Martin Janse een einde aan de illusies van de thuisclub: 0-2. MOC'l 7-Sluiskil 2-1: De thuisploeg kwam op voor sprong kwam door Vic Karre- mans vanaf de strafschopstip. Kort voor rust bracht Domini que Verlinde de stand weer in evenwicht. Tien minuten na RCS-aanvaller Martin Janse (rechts) jaagt een speler van Steen op. rust kreeg Ben de Lille de rode kaart te zien na een overtre ding. Ondanks deze ondertal- situatie wist Sluiskil leek het gelijkspel vast te houden. Kort voor tijd was het echter weer Vic Karremans die met een kopbal de thuisploeg de zege bezorgde. Vogelwaarde- Hansweertse Boys 2-1: Voor rust waren de beste kansen voor de gasten uit Hansweert. die onder meer de anders zo trefzekere Jim Asch- man zagen missen oog-in-oog met doelman Peter Dobbelaar. Vijf minuten voor rust bracht Michel Nieuwelink de thuis- foto Peter Nicolai ploeg op voorsprong. Een mi nuut later maakte Jordy van Bunderen erzelfs 2-0 van. Nog voor rust kwamen de gasten terug door een doelpunt van Gerrit Petersen uit een straf schop. Na rust wist Vogel waarde deze voorsprong vast te houden. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Zowel Axel als Middelburg verloren gisteren hun wedstrijden op Bra bantse bodem met 2-1 van respectievelijk Jeka en Internos. Voor hekkensluiter Jeka betekende dit de eerste overwinning dit sei zoen. Voor Terneuzen verliep het allemaal beter: zelf won de ploeg met 4-0 van Dosko en de ploeg zag de voornaamste concurrenten verliezen. Vooral de 5-1-nederlaag van Vir tus tegen Zierikzee was hierbij opvallend. Vlissingen met van Patrijzen (1-3). Internos-Middelburg 2-1: In een duel waar in van goed voetbal geen sprake was kwam de thuisploeg na 18 minuten op voorsprong door een kopbal van Corné Suikerbuijk. Kort voor rust maakte Jeroen Poppelaars 2- 0, ook met een kopbal. Na rust ging Middel burg fanatiek op zoek naar de aansluitings treffer. die in de 65e minuut verdiend door Evert Eikenhout werd gemaakt. Ook in het verdere verloop van de wedstrijd bleef Mid delburg kansen scheppen, maar Internos- doelman Rob Schuiten stond een treffer in de weg. Jeka-Axel 2-1: De ploegen waren aan el kaar gewaagd. Halverwege de eerste helft werd de score geopend namens Axel door door Lucien Roelandt WEERT - Laurens van Lieren voegde gisteren weer een kroon tje toe aan zijn reeds indruk wekkende palmares. In manege De IJzeren Man in Weert stuur de het zestienjarige jeugdtalent uit Schore de hengst Rubiquil naar de nationale titel in de klasse ZZ-licht. Na de openingrubriek vrijdag toonde de jeugdinternational zich ook zaterdag met de zesja rige Rubenstein-zoon de beste. Hij was tot dat moment de enige van de twintig deelnemers die boven de 65 procent scoorde. Gesteund door dit succes liet Van Lieren er ook in het afslui tende onderdeel geen twijfel over bestaan wie de beste was. Dat kwam ook overduidelijk tot uiting in de rapportcijfers van de voorzitter van de FEI-jury- kommissie Erik Lette en het Ne derlandse O-jurylid (interna tional en olympisch jurylid) Jan Peters, die de Zuid-Bevelandse combinatie met ruime voor sprong op de eerste plaats zette. De verwondering bij de aanwe zige deskundigen was groot toen de Noorse Hauglin Van Lieren met 36 punten minder dan Peters en 31 punten minder dan Lette toekende. Een blun der die Elisabeth Penterman (evenals Van Lieren lid van de nationale junioren equipe) de overwinning in de laatste proef bezorgde. Een foutieve beoor deling die voor Van Lieren, dankzij zijn goede prestaties in de eerste twee proeven geen na delig gevolg had. Met vier pun ten voorsprong mocht hij zich als kampioen laten huldigen. Vrouwenvoetbal Tweede klasse A: Zwart Wit 2-Botlek 1-1 Zwaluwen-Quick Boys afg. RVVH-Berkel afg, EBOH-Stedoco 2 2-2, Tern Boys- Kloetïnge 2-1, Vlissingen-Ter Leede 2 afg. RWH 8-24 Zwart W 2 Zwaluwen Tern Boys Leede 2 Berkel Vliss 9-19 Quick B 10-18 Kloetinge 10-15 Stedoco2 7-13 EBOH 8-13 Botlek 10-12 8-9 9-9 7-7 10-7 10-3 Joep Frusch. Lang genieten van deze voor sprong kon men niet, want tien minuten la ter maakte Ramiro Crispina alweer gelijk. In de 55e minuut bracht Henk-Jan Kooiman de winnende treffer op het bord. Terneuzen-Dosko4-0(l-0).37. Danny van de Vel- del-0, 49. Menno den Dekker 2-0, 53 Mike But 3- 0, 90. Barry van der Hooft 4-0. Scheidsrechter: R.P.M. Geutjes (Gennep). Rode kaart: Leo Kayser (Terneuzen) Gele kaart: Michel de Vnes (Terneu zen). Aantal toeschouwers: 250. Zierikzee - Virtus 5-1 (3-1). 24. Boot 0-1,32. Lafe- ber 1-1, 40. Van der Linde 2-1, 42. Van Beveren 3- 1, 75. Lafeber 4-1, 86. Berrevoets 5-1 Scheids rechter: G. F Martin (Klundert). Aantal toeschou wers: 250. Derde klasse: Sliedrecht-sv Capelle 6-1, SVS'65-Zeel Sport afg, Woudrichem- Peursum afg, WIK-Everstein 5-0, Nieuw- dorp-Stadspolders 1-1, Kerkwijk-SSC afg. Sliedr 9-27 Kerkwijk 7-10 WIK 9-22 Woudr 7- 8 Capelle 10-22 SVS '65 7- 6 SSC'55 8-13 Stadsp 9- 6 Everst 9-13 Zeel Sp 8- 3 Peursum 7-12 Nieuwd 10- 2 Vierde klasse: Bevelanders-SKNWK afg, DFS-Kloetinge 2 0-1, Oostkapelle 2- Meeuwen 0-8, Nieuwlané-Smerdiekafg. Meeuwen 9-27 DFS 8-11* Smerdiek 10-27 SKNWK 9- 6 Kloet 2 9-15 Nieuwl 8- 3 ZSC 7-12 Bevel 7- 0 Oostk 2 9-12 Vijfde klasse: Tern Boys 2-Meeuwen 2 afg, NOAD'67-Dauwendaele afg, Kloe tinge 3-Zeelandia 1-10, Palrijzen-SVD 4- 0, Zeel Sport 2-Veere afg Patrijzen 9-27 SVD 9-10 Dauwend 8-15 Wemeld 7- 7 Meeuw 2 7-14 Tern B 2 7- 6 Veere 7-13 NOAD'67 6- 5 Zeelandia 10-12 Kloet 3 8- 1 Zeel Sp 2 8-11 Juniorenvoetbal A-junioren. Eerste divisie B: Roda JC A1 - Middelburg A1 afg, RKC A1-Feye- noord(A)A1 2-4, Dordrecht Al-Eindho ven Al 1-4. Excelsior A1-VVV Al 3-3, Sparta A1-Quick Boys A1 3-1, Fortuna S A1-MVVA1 0-0. FeyenAl 12-27 VVV Al 10-12 Sparta Al 9-25 DordtAl 11-11 Fortuna A1 11-21 Roda Al 6- 9 EindhAI 10-15 MiddelbAl 9- 8 Quick BA1 11-14 Ex'siorAI 10- 6 MWAl 12-13 RKCA1 9- 4 Derde divisie C: DFC AI-Sparta(A) Al afg. RCS A1 -Terneuzen Al afg, SAB A1- Excelsior M Al 2-2, Nieuwerkerk A1 -Leo- nidas A1 5-4, TSC A1-Papendrecht A1 3-1, Excelsi- or'20 A1-Hardinxveld A1 afg. Leonidas Al 9-19 ExcMAl N'kerk A1 Sparta Al TSCA1 Papend A1 Exc'20 A1 RCSA1 Tern Al SABA1 DFC Al Hard A1 9-11 9-10 7- 8 9- 8 7- 6 9- 1 B-junioren. Tweede divisie B: RKC B1 Sparta(A) BI 3-3, RBC 81-Excelsior B1 3- 4, SVVSMC B1-Dordrecht BI 2-2, UVS B1-RVC BI afg, Spartaan'20 B1-ADO B2 1-0, Barendrecht B1-RCS Bi 5-1. Ex'sior B1 9-19 SVVSMC BI Sparta B1 RVCB1 ADO B2 RKCB1 Dordt BI 8-18 8-15 9-15 8-14 9-14 Sp(A)B1 Barendr BI UVSB1 RBC BI RCS BI 9-13 8-10 9-10 7- 9 9- 9 9- 3 Derde divisie D: Spijkenisse B1-WSC B1 6-1. Rest afgelast. Spijk BI 10-28 WSCB1 9-10 VOABB1 9-25 Middel BI 9- 9 LONGAB1 8-18 TSCB1 8- 7 Baronie BI 9-14 WilhBI 9- 6 AS WH B1 8-11 Intern B1 8- 5 Hekel B1 8-11 JEKAB1 9- 5 (Advertentie) City OnLine/Internet http://www.pzc.nl e-mail: pzcredcity1@pzc.nl Support Act 'DE NIR0' A DONDERDAG Aanvang: 20.15 uur Voorverkoopadressen: Zeelandhallen: 0113-221020 m Zaal open: 19.30 uur Goes: café Lambik 0113-252590 Middelburg: Music House 0118-624073 J(JL Staanplaats: ƒ22,50 café Pubbles 0113-230730 Bergen op Zoom: Music Store 0164-242401 Tribunezitplaats: ƒ25,- Vlissingen: café Frapo's 0118-413310 Kapelle: Bruna/postkantoor 0113-344128 DECEMBER Reserv.kosten: 2,50 p.k. 4 Music House 0118-411897 Zierikzee: Delta Discs 0111-414699 ZEELANDHALLEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 15