Jo Boogaert heerst op alle fronten Breng het paard eens in extase RES-cross krijgt nieuwe opzet 1 PZC Koploper zaalvoetbal verstevigt positie Jong Mor res 1 niet langer nummer één Mark Bruurs beste schutter in derby Hans van de Griendt. sneller dan Warrens l sport z 16 Driebanden-speler wint ook Grand Prix toernooi in Eede uitslagen maandag 16 november 1998 van onze sportredactie HULST - Red's Roadhouse ver stevigde in het Hulster zaal voetbal de leidende positie. De koploper kwam zelf met de hakken over de sloot tegen ZVH/IYIorres 4 (3-2) en profi teerde van de nederlaag van naaste belager Casteels/De Meerpaal tegen De Zaak: 2-3. Red's Roadhouse vergrootte de voorsprong op Casteels/De Meerpaal tot zes punten. De kampioen van vorig seizoen staat na de tweede nederlaag in drie weken nog wel tweede, maar is niet meer de belang rijkste achtervolger. Dat is ING-bank, dat met 10-1 uit haalde tegen De Reizende Man en daardoor het aantal verlies- punten uit de eerste zeven wed strijden tot vier beperkte. Rabobank profiteerde van de malaise bij Den Dullaert. De sporthalploeg is al weken van slag en verloor kansloos met 9- 1In de onderste regionen roer de 't Anker/Schelfout zich opnieuw. Door een 3-2 over winning op De Vlegel bleef 't Anker/Schelfout voor de derde keer op rij zonder verlies. In het Terneuzense zaalvoetbal werden slechts zes wedstrijden gespeeld: twee in de derde en vier in de vierde klasse. In de vierde klasse loopt het team van De Rooy in op de koplopers Qutility en Plantemnarkt/Ko- ta Radja. In de vierde klasse werd Kota Radja 2 de nieuwe lijstaanvoerder. Voor De Rooy was duidelijk dat tegen Witte Boussen/de Bruin gewonnen moest worden om in het spoor van Qutility en Plantenmarkt te blijven. Die opdracht was niet de gemakkelijkste. Uitein delijk was het verschil tussen beide teams maar twee treffers: 5-3. Groter was de marge in het treffen van Van Strien met Ge meente 2: 7-0, waarmee Van Strien zijn achterstand op de koplopers tot vier punten te rugbracht. In de vierde klasse liet Kota Radja 2 niets aan het toeval over in het duel met Broomche- mie: 16-0. En omdat Instuif/Café tegen alle ver wachtingen in met 3-2 van Smit Sportprijzen verloor, was dat ruim voldoende om de eer ste plaats van De Triangel over te nemen. door Jan Roovers EEDE - Jo Boogaert is in zijn biljartcarrière aan een zeer suc cesvolle periode bezig. In maart van dit jaar werd hij in Lisse na tionaal kampioen in de eerste klasse libre, vorige maand liet hij in Lamswaarde het districts gezelschap eersteklassers drie banden achter zich en zaterdag werd de 55-jarige Boogaert winnaar van de Grand Prix driebanden in Eede. In de finale van dat toernooi won hij in de sfeervolle biljartzaal van Hof van Eede van Cees Wissel: 35-32 in 45 beurten. Niet alleen maakt die zegereeks op zich al indruk, ook de manier waarop die tot stand kwam wordt hoog aangèslagen. Dat mag ook wel, want zowel het NK libre als de overwinning in Lamswaarde kreeg door de be haalde promotie een extra waardevolle vermelding An ders gezegd: Jo Boogaex-t is in het district Zeeuwsch-Vlaande ren op weg naar een vooraan staande rol. De speler van de vereniging GBC uit Groenendijk denkt die progressie ook wel te kunnen vei'klaren: „Na een paar missers was ik vi-oeger vrij snel geïrri teerd. Dat heb ik afgeleei'd. Ik kan me de laatste tijd ook beter concenti'eren en met druk om gaan. En als er een uitdaging ligt kan ik altijd net iets meer." Aanleg en training (Boogaert oefent per week toch minstens vier uur op het eigen biljart) hel pen natuurlijk ook. „Maar je moet vooral ook plezier hebben in het spelletje", aldus Boog aert. Die - en dat is inmiddels wel duidelijk geworden - zich ook in de Gi'and Prix van Eede liet kennen als een echte toer- nooispeler. Terwijl links en rechts erkende coryfeeën als Theo Platjouw en Johan de Taeye (beiden in de voorronde), Eddy van Goethem en Albeit Lacante (eerste ron de), Jac de Maat en Rob Claer- houdt (tweede ronde), Etienne van Damme en Louis Dallinga (kwartfinales) in gevechten te gen meer of mindere goden in de aanloop naar de finale sneuvel den, bleven Jo Boogaert, Cees Wissel, Berry Dallinga en Rorx- ny Roets ovei-eind. Afmeldingen De stait van het toernooi was minder pi-ettig. Wedstrijdleider Gustaaf de Baerdemaeker en het bestuur van de club ki'egerx tal van afmeldingen. Zaterdag op de slotdag had ook het districtsbestuur niet de moeite genomen om zich te la ten zien. Cees Wissel haalde, na een zwak weekend in de finale hoofdklas se, in Eede zijn gramna de over winning met penalties tegen Harold Pluym (2-1) vormden 35-32 in 40 beurten tegen Cor de Jonge en35-18 (weer in 40 beur ten) tegen George Mahu de ster ke aanloop naar de halve fina les. In het andere speelschema was Boogaeii: minstens zo ki-achtig naar die halve eindstrijd opge rukt: met 35-29 (in 49) langs Jo Leeraeit, 35-23 (33 brt) tegen Florent Rombaut, waarna na 35-27 (40) tegen Louis Dallinga in de halve finale thuisspeler Ronny Roets wachtte. Die halve finales en tenslotte de strijd om de toernooizege wer den op de slotdag partijen om in te lijsten. Cees Wissel schakelde in 32 beuiten tegenstander Ber- ry Dallinga uit voor de hoofd prijs (35-29), Jo Boogaert knal de in 29 beuiten over een totaal kansloze Ronny Roets (35-15). Het sluitstuk Boogaeit-Wissel dreigde bij 29-11 (na 28 beur ten) op een anti-climax uit te draaien. Maar Jo Boogaert kwam in het zicht van de eind streep vast te zitten en bij 32-31 was liet gevecht weer helemaal open. Met een serie v.an drie kwam Boogaeit als eerste over de finish, in de gelijkmakende beurt kwam Wissel drie caram boles te koit, 35-32. Om de der de plaats werd Roets door Berry Dallinga met 45-19 in 31 beur ten afgeschoten. Jo Boogaert is bezig aan een ijzersterk seizoen en werd zaterdag ook winnaar van de Grand Prix driebanden in Eede. foto Peter Nicolai door Eddy van der Hooft HULST - In de eerste klasse mannen van hel bedrijfsvolley- bal Hulst is Jong Morres 1 niet langer de onbetwiste nummer één. De koploper verloor de top per tegen RCS met 3-0 en werd daarmee op de ranglijst zowel door de opponent als door Luc- tor Banden 1 voorbijgestreefd. Spannend was het duel tussen Jong Morres 1 en RCS in feite slechts twee sets. In de eerste werd het 15-13 en in de tweede 15-11 voor RCS. Murw gespeeld legde Jong Morres 1 vervolgens het hoofd in de schoot, met als gevolg dat RCS het inititiatief naar zich toe kon trekken. Het i'esultaat daarvan was een 15-4 overwinning in het slotbedi-ijf. Het treffen tussen Luctor Ban- Zwak eindschot korfballers van Zaamslag TERNEUZEN - De competitie zaalkorfbal is dit weekeinde van start gegaan met een aantal wedstrijden voor afdelings- ploegen. Zaamslag-Spirit Vlaardingen eindigde in een 18- 13 overwinning voor de bezoe kende ploeg. Zaamslag-Spirit 13-18 (8-6): Na een wedsti'ijd waarin Zaamslag zich lange tijd gelijk waardig toonde aan het Vlaar- dingse achttal, kwam de neder laag extra hai-d aan. In de eerste helft zag het er namelijk niet naar uit dat de thuisploeg voor zijn vorig seizoen gedegradeer de tegenstander zou moeten on derdoen. Na het eerste kwart en 4-4 trokken vooral de Zaamslag-mannen de kar. Met een prima Ernst de Puttei; een altijd fanatiek knokkende Sjaak Westerbeke en de nuttig spelende Mai-cel van Zuidam en aanvoerder Frits van der Peijl ging Zaamslag naar de 8-6 vooi'sprong bij de rust. Dii-ect na de herstart werd die mai'ge door knullig vei'dedigen ingeleverd en kon Spirit profi teren van de desorganisatie bij de thuisploeg. Na 9-12 leek de wedsti'ijd gespeeld, maar een doelpunt van Mailine de Jonge en dide van Ernst de Putter brachten de spanning bij 13-13 helemaal terug. In de slotfase was de grotere doeltreffendheid van Spirit dooi'slaggevend. Scores Zaamslag: Ernst de Patter 6, Marline de Jonge 3, Marion Oele, Saiidra Hamelink, Monique de Rooy en Marcel van Zuidam allen 1. den 1 en Start/Smash 2000 leek qua scorverloop in grote lijnen op het duel tussen Jong Mori'es en RCS. Twee keer achtei'een werd het 15-13 en pas daarna kon Luctor Banden wat meer zijn stempel op de partij druk ken: 15-8. In de eerste klasse vrouwen was Zaman Sport goed voor de vijf de 3-0 zege in zes wedsti-ijden. De koploper kwam tegen hek kensluiter SC Moires 1 achter eenvolgens tot 15-5, 15-10 en 15-10. Zaman Sport behield daarmee vaixzelfsprekend de eerste plaats, maar kon niet verder af stand nemen van WC Rhodos 2 en Van Waterschoot, omdat bei de concurrenten eveneens 3-0 overwinningen behaalden. WC Rhodos 2 liet Jong Moires 1 met 15-12, 15-11 en 15-4 weinig kans op een verrassing en Van Watex'schoot was met 15-5,15-9 en 15-1 een maatje te groot voor Voorwaaids. Van de sub-toppers moest De Fikser een verliespunt incasse ren tegen Cex'estar Benelux (2-1, via 15-7,1.2-15 en 15-13). Ferket en de Maat deed het tegen WC Rhodos 1 hoe dan ook beter en won met 15-12, 15-3 en 15-9. Onderaan de ranglijst rukte Fo to van Damme van de elfde naai de achtste plaats op door een 3-0 zege op SC Morres 2: 15-6,15-2 en 15-12. door Wim de Vos AXEL - Het bestuur van de motorcrossclub Axel gaat de klasse-indeling in de wedstrij den om de RES Trofee volgend jaar wijzigen. Er komt een ge combineerde 250/500cc-kIas- se en een veteranenklasse. Wedstrijdleider Jacq de Feij- ter deelde dit mee tijdens de uitreiking van de RÉS Trofee aan de winnaars van de ver schillende categorieën. De beslissing om de categorie- indeling te wijzigen is geno men om de leegloop in de 500cc te voorkomen. „Dat was dit jaar de categoi'ie die het minst bezet was", aldus De Feijter. Daarom moesten we de 500cc's regelmatig samen laten rijden met de licentiehouders om toch nog wat rijders aan de start te hebben." Aan de vetei-anenklasse mag wox-den deelgenomen door de SOOcc's en door rijders van 35 jaar en ouder „Die x-ijdersheb ben zelf de keus om uit te ma ken aan welke categorie ze deelnemen. We gaan er vanuit dat de gecombineerde 2 5 0/5 00 cc klasse wedstrijdge- richt en dat de veteranenklas se meer recx-eatiefgericht zal zijn. Daarbij rekenen we uiter aard op de sportiviteit van de rijders, maar het is wel zo dat volgens het reglement één rij- Wedstrijdleider Jack de Feyler (links) met de winnaars van de competitie: vlnr Niek Mertens (80cc), Sven Ottevaere (125cc), Peter de Booij (250cc), Kees van Rumpl (500cc) en André van Espen (licentiehouders). der in meerdere klassen mag starten, dus i-ijdex-s van 35 jaar en ouder en rijders met een 500cc-ihotor kunnen op één wedstrijddag aan vier man ches meedoen." De Feijter kondigde aan dat het Smits- schoxrecircuit aanpassingen zal ondergaan. Daarmee wil het bestuur van mc Axel klaar zijn bij de start van het seizoen 1999 in het tweede weekend van maait. Voor de RES Tx-ofee worden volgend jaar weer tien wedstrijden gereden. De winnaars van de verschil lende categorieën waren An dré van Espen uit Axel (licen tiehouders), Kees van Rumpt uit Dirksland (500cc), Peter de Booij uit Kloosterzande (250cc) en de Belgen Sven Ot- foto Peter Nicolai tevaere (125cc) en Niek Mer tens (80cc). Verder werd Ex-win van Tatenhove gehuldigd om dat hij kampioen is ge wox-den bij de junioren 250cc van de Belgische bond MCB/BLB en kieeg de Belg Stijn Huys de pi-ijs van de Gemeente Axel als talentvolste rijder van het sei zoen. Huys eindigde als vierde in de 80cc. Topruiters verzorgen clinic voor volle zaal in Heikant door Aector Dooms HEIKANT - Rob Ehrens zocht zaterdag na de springclinic, ter gelegenheid van het twintigjarig bestaan van de KWPN regio Zeeland, in de overvolle accommo datie van Manege Heikant met een drankje en een sigaret verpozing aan de bar. Ontspanning na de inspanning. De topruiter ziet ook nu nog elke clinic als een uitdaging. „Ik kom niet met de beste paarden naar hier", zei hij, „want dat zou te gemakkelijk zijn." Zaterdagavond. De spx-ingclinic heeft hij net op een speelse manier gebracht. Piet Huige, Ilyo de Loos en Margreet Walra ven hebben de lessen van de meester in de praktijk gebracht. „Het moet niet te kli nisch en niet te ingewikkeld zijn. Het is belangx-ijk om de aandacht van de men sen vast te houden, dus moet je het simpel houden. Dat is het leukste maar ook het leerzaamste", vindt Ehrens. De topruiter heeft de zesjarige Kojak mee naar Heikant genomen, hoewel hij eex-st de voorkeur had gegeven aan een paard van drieënhalf jaar. „Dat paai-d is verkouden en ik neem geen i-isico. Kojak is er een jaar uit geweest, maar het paard heeft goed gereageerd op de voor hem vi-eemde omgeving. Op de mensen in de hal en op geluiden die hij niet gewend is. Geloof me, de paarden leren daar van." Fijn paard Rob Ehrens gaat aan de bar op zoek naar een asbak, maar die tijd wordt hem nau welijks gegund. Iedereen heeft wel iets te zeggen tegen de sympathieke Limbui-gex-. En passant deelt hij handtekeningen uit. Even later verontschuldigt Ehrens zich voor het oponthoud, waaraan hij zelf ovex-igens niets kon doen. „Van Kojak verwacht ik nog veel voor de toekomst. Het is een fijn spx-ingpaax-d", vervolgt hij het gespx-ek. Na Jumping Amsterdam en Maastricht wil Ehrens wat rust nemen. „Ik heb mo menteel maar één paard voor het grote wei-k. Daar moet ik zuinig op zijn." Hij vindt het spijtig dat hij dit jaar Jumping Zeeuws-Vlaanderen heeft moeten laten schieten. „Volgend jaar ben ik er zeker weer bij." En Ehrens kan zich nu plots herinneren dat hij eerder te gast is ge weest in Manege Heikant. Dat bleek bij de opening te zijn. „Het is een prachtige accommodatie", complimenteex-t hij de uitbaters, het echtpaar De Vetter. Het verzorgen van clinics doet hij al ja ren, maar de laatste tijd heeft hij de clinics op een lager pitje gezet. Die van Heikant paste net in het overvolle pro- gi-amma. Bovendien heeft zijn aanwe zigheid veel te maken met zijn nieuwe wex-kgevex-. Rob Ehrens is sinds 1 mex in dienst bij de Stal Havikerwaax-d van Tineke en Rob Bax-tels. Tineke Bax-tels en Leida Sti'ijk nemen zaterdag het dressuux-gala voor hun rekening. Tineke Bax-tels instrueert Natasja Hertog, Liesbeth van Oosten en Martijn HarinckVooral Hertog krijgt bij het moeilijke ondex-deel de nodige advie zen mee. „Breng het paax-d eens in exta- door Aector Dooms TERNEUZEN - Mark Bruurs ïuaakte zaterdag in Terneuzen het verschil in het baskelbalon- deronsje tussen Scheldespoi*t 1 en Scheldesport 2. De uitblinker had met 33 punten een groot aandeel in de 71-57 overwin- ning voor de Terneuzense reser- veploeg. Bij Scheldesport 1, dat niet compleet was, werd tever geefs geprobeerd om Bruurs af te stoppen. Verschillende mandekkers wer den op Bruurs gezet, maar het gewenste x-esultaat bleef uit. In tegendeel: Bruurs voelde zich erdoor gestex-kt en bleef aan de lopende band scoren. Het eerste team kende in het duel voor de Zeeuwse klasse een slechte start. In de beginfase keek de ploeg in de spox-thal 't Zwaantje al snel tegen een 12-3 achter stand aan. Beslissend Bij de rust bleef de schade nog beperkt tot een verschil van zes punten (28-22), na vijf minuten in de tweede helft was de stand zelfs gelijk: 36-36. Daarna ont stond er een kloof van tien pui ten. Dat was beslissend. Ewoi j Faas was bij Scheldesport 1 toj scorer met 19 punten. Vrouwen Voorwaarts-Mevo'70 71-31:1 Axelse basketbalsters Vooxwaax-ts hebben de negatii ve spix-aal van de laatste weke kunnen doorbreken. De collei tief sterke ploeg won overtu gend. Het duel kwam traag o gang. Dat werd ook tot uitdrul king gebracht in de score. Nazi ven minuten gaf het scoreboi 3-3 aan. De thuisclub liet zie tot die fase meeslepen door hi vertx-aagde spel van de Zierü zeese tegenstandster. Daarr ging alles soepeler lopen. Voox-waarts leidde met 29-11 b de rust. In de tweede helft was helemaal geen houden mee aan. Bij Voorwaarts is het z< ken naar het evenwicht, wai het team beschikt met nam over teveel centers. Centex-foi ward Lianne de Jonge trok zie er niets van aan. Zij was topsco rer met 22 punten. Sonja Geel hoedt scooixle, ondanks het mis sen van een aantal lay-up- zeventien punten. door Wim de Vos AXEL - Fons Warrens moest zich in de Ronde Kijkuit van de Road Runners toch nog gewon nen geven tegen Hans van de Griendt. De taaie loper uit Kloosterzande kon in de trim- loop over 17,5 kilometer in Axel lang in het spoor blijven, maar moest vervolgens toezien hoe de veel jongere Sluiskillenaar hem te snel af was. Hans van de Griendt won met nog geen halve minuut voorsprong. Trees Ver- meersch uit Sas van Gent was weer eens de snelste vrouw. Met Fons Warrens valt - als hij in vorm is - in de trimlopen niet te spotten. Zaterdag liep hij constant voorin, samen met Hans van de Griendt en de Belg Yvan Mees, die inmiddels ook een aardige reputatie heeft in de Zeeuws-Vlaamse ti-imlopen. Dat trio zou, bleek al snel, de eerste di-ie plaatsen in een om derling gevecht gaan verdelen.^ Van de Gxiendt en Warren il maakten de stei-kste indruk r Mees hield lange tijd stand. If de laatste kilometers bleek da Van de Griendt na zijn come f back weer in goede conditie ver keert. De laatste tempoversnel N ling van de Sluiskillenaa kwam te hai-d aan voor zijn be lagex-s. Van de Griendt won, eeili mooie tweede plaats was er voo: Warrens. Zeeuws-Vlamingen Op de zeven kilometer ging di« zege in Axel naar de Belg Bennii Cornu bij de mannen, Debbii van Dorsselaer was de sterkstf bij de vrouwen. Zeeuws-Vlaamse overwinnin gen waren er op de vier kilome- f ter: Henk Bracke uit Clinge bij de mannen en Anjo de Kort uit Axel bij de vrouwen. Biljarten Eede. Grand Prix driebanden. 2e ronde: Jac de Maat-Ronny Roets 26-30/42 (Roets door), Louis Dallinga-Bertie van Remortel 50-35/52 (Dallinga door). Kwartfinale: Berry Dallinga-Etienne van Damme 45-37/47 (Dallinga door), Cees Wissel-George Mahu 35-18/40 (Wissel door), Ronny Roets-Hans de Witte 30- 29/41 (Roets door), Jo Boogaert-Louis Dallinga 37-27/40 (Boogaert door). Halve finale: Cees Wissel-Berry Dallinga 35- 29/32 (Wissel door), Jo Boogaert-Ronny Roets 35-15/29 (Boogaert door). 3e-4e plaats: Berry Dallinga-Ronny Roets 45- 19/31. Finale: Jo Boogaert-Cees Wissel 35-32/45. knecht (Axel) 16.31Vrouwen: 1Anjo de Kort (Axel) 19.15. Jeugdloop, 500 meter. 1. Michiel Dierick(B). Volleybal Tennis Hulst. ING Bank dubbeltoernooi. HD C1 Halve finale: Van Kessel/Louweret-Cap- pendijk/Van Poecke 15-4, Roctus/Sa- man-Martens/De Witte 8-6. Finale: Roc- tus/Saman-Van Kessel/Louweret9-6. HD C2. Halve finale: Bogaart/Cappendijk- Van den Akker/Van Tiel 11-6, De Block/De Smet-VanTatenhove/Van den Berg 12-6. finale: Bogaart/Cappendijk-De Block/De Smet 13-5. HD D1. Halve finale: Nannin- ga/Pattyn-Van den Berg/Kruit 10-8, Van der Klooster/Schakel-Inghels/De la Ruel- le 12-7. Finale: Van der Klooster/Schakel- Nanninga/Pattyn 12-4. HD D2. Halve fina le: Dróge/De Maagt-Van Gremberghe- /Matthijs 13-4, Boussen/Verwer-Mulder- /De Roeck 12-6. Finale: Dröge/De Maagt- Boussen/Verwer w.o. DD Cl. Finale: Fr- aanje/Verstraeten-Geus/Hollestelle 9-8. DD C2. Finale: Adriaansens/Dees-Roe- tenberg/Willemsen 10-7. DD Dl: halve finale: Van Meele/De Smit-Deruyck/Stey- aert 10-7, Jongelie/Lievens-Hamelink- /Van Waes 13-5. finale: Van Meele/De Smit-Jongelie/Lievens 10-5. DD D2: hal ve finale: Verstraeten/Vlassenrood- Goossens/Scheerders 13-5, Volleman- /Schouten-Van Beest/Hermans 9-8. finale: Verstraeten/Vlassenrood-Volle- man/Schouten 13-5. GD B: finale: Holle- stelle/Van Remortel-De Bokx/Verberk- moes 12-6. GD C1: finale: Geus/De Witte- Verstraeten/Roctus 8-3. GD C2: halve fi nale: Adriaansens/Van Tatenhove-Van Damme/De Rechter 10-9, d'Hooghe- /Bogaart-Verhaegen/De Block 11-10. fi nale: Adriaansens/Van Tatenhove- d'Hooghe/Bogaart 11-7. GD Dl: halve fi nale: Blanckaert/Pieters-Dierick/Voer- mans 13-10, De Dobbelaere/De Rechter- Van Dierendonck/Van Dorsselaer 13-6. finale: De Dobbelaere/De Rechter- Blanckaert/Pieters 10-7. GD D2: halve fi nale: Danckaart/Blanckaert-Vossen- /Reitsma 12-7, Van Cadsand/Matthijs- Kint/Dhont 9-8.finale: Van Cadsand/Mat- thijs-Danckaart/Blanckaert 12-7. Bedrijfscompetitie Hulst. Eerste klasse mannen: De Sterre-Brandax 2-1, RCS Jong Morres 1 3-0, Start/Smash 200(1 Luctor Banden 1 0-3. Tweede klass mannen: ABN/Amro-Ambulo 2-1, Luctor Banden 2-De Troudaour 0-3, Reynaert- college-Rijk bv 3-0. Eerste klasse vrou wen: Jong M,orres 1-VVC Rhodos 2 0-3. De Fikser-Cerestar Benelux 2-1, Voor- waarts-Van Waterschoot 0-3, SC Morre; 1-Zaman Sport 0-3, WC Rhodos 1-Ferke en de Maat 0-3, Foto van Damme-SC Morres 2 3-0. Tweede klasse vrouwen Total de Beule-Wentzler Pauwels 0-3, SC Morres 3-Jong Morres 2 2-1, De Sterre /Broomechemie 1-2, Van Wesemael L'Entree 3-0. Standen: Eerste klasse mannen: 1. RCS 7-17; 2. Luctor Banden 1 7-15; 3. Jono Morres 1 7-15; 4. Start/Smash 2000 8-1 1; 5. Brandax 7-7; 6. CVC Doolaege 7-4; 7, De Sterre 7-4. Tweede klasse mannen: 1 Reynaertcollege 7-19; 2. De Troubadoui 7-18;3. Ambulo8-14;4. ABN/Amro 6-8;5. Luctor Banden 2 7-4; 6. Rijk bv 7-0. Eerste klasse vrouwen: 1-Zaman Sport 6-17;2. WC Rhodos 2 7-16; 3. Van Waterschoot 6-15; 4. De Fikser 7-14; 5. Ferket en Maat 7-14; 6. Cerestar Benelux 7-10; 7. WC Rhodos 1 7-8; 8. Foto van DammeT 8; 9. Jong Morres 17-6; 10. SC Morres 27- 6; 11Voorwaarts 7-5; 12. SC Morres 17- 4. Tweede klasse vrouwen: 1Van Wese mael 6-16; 2. Wentzler Pauwels 5-11; 3, L'Entree 6-11; 4. Tence 5-9; 5. Jong Mor res 2 6-9; 6. SC Morres 3 6-8; 7. Broom- chemie 6-8; 8. De Sterre 6-7; 9. 't Hoeks- ken 5-4; 10. Total de Beule 5-2. Zaalvoetbal se", roept Tineke Bax*tels enthousiast. De clinie wordt die avond verrassend afgesloten met een kür op muziek door Leida Strijk met Welcome. Duizend toe- schouwei's, onder wie veel Zeeuwen, Bel gen en liefhebbers uit Rottei'dam en om streken hebben kunnen genieten van een stukje promotie voor de paardensport. Geluk De viering was 's middags al begonnen met een indrukwekkende tuigpaai'den- show onder leiding van Lambertus Hu- ci'iede. Volgens KWPN-voorzitster Su zan Malcorps zat er toen al „heel veel publiek in de manege." Malcoi'ps: „We viei'en elk lustrum, maar cüt keer is het succes wel heel groot. Wel hebben we wat geluk gehad met het aantrekken van Rob Ehrens en Leida Strijk, die nu ook tot de stal Havikerwaard behoren", bekent ze. KWNP Zeeland heeft 680 leden. „Dat is best veel voor Zeeuwse begrippen, maar nieuwe leden zijn altijd welkom", vei'ze- kext de trotse voorzitster Trimlopen Axel. Ronde Kijkuit. 17,5 kilometer. Man nen: 1. Hans van de Griendt (Sluiskil) 1.02.35,2. Fons Warrens (Kloosterzande) 1.02.59, 3. Yvan Mees (B) 1.03.13, 4. Ru- die Neve (Sint-Jansteen) 1.04.43, 5. Wil- fried de Kort (Axel) 1.05.07, 6. Henk van Tatenhove (Terneuzen) 1.06.22, 7. Jos Wijns(B) 1.06.27,8. Willy van der Heijden (B) 1.07.15, 9. Jan de Ruyck (B) 1.07.51, 10. K. Schreïjen (B) 1.08.20. Vrouwen: 1. Trees Vermeersch (Sas van Gent) 1.17.06. 7 kilometer. Mannen: 1. Bennie Cornu (B) 24.22,2. Pierre Nachtegaele (B) 24.49, 3. Martin Martens (Hulst) 25.06, 4. Chris Verhage (Zaamslag) 26.08,5. Peter de Waal (Westdorpe) 26.10. Vrouwen: 1. Debbie van Dorsselaer (Hulst) 31.59, 2. Cindy Mees (B) 32.12, 3. Hester Vink (Westdorpe) 35.41. 4 kilometer. Man nen: 1. Henk Bracke (Clinge) 14.08, 2. Danny Degroote (B) 15.10,3. Dennis van de Broeke (Axel) 15.52, 5. Eddy Leen- Tweede klasse Zeeuws Vlaanderen: IZV- HKC 5-6, Philippine/Marinet-De Graaff 3- 5, Gem. Terneuzen-Amstelhoekje/VeDe- Co 2-6, Dow-De Ruyter 4-6. Stand: Am- stelhoekje/VeDeCo 7-21, De Graaff 6-15, De Ruyter 7-15, HKC 6-12, Dow 6-11. Gem. Terneuzen 6-8, De Vlaanderen 6-5, Morres 3 6-5, IZV 6-4, Marinet 6-4, Rons Hair Fashion 6-0. Rayon Hulst. Red's Roadhouse-ZVH- /Morres 4 3-2, Neckermann/Stuntmarkt De Kroon 5-5, ING bank-De Reizende Man 10-1, Rabobank-Den Dullaert 9-1, The Corner-ZVH/Morres 5 8-2, 't An- ker/Schelfout-De Vlegel 3-2, IZV 2-IBB In stallaties 2-4, Casteels/Meerpaal-De Zaak 2-3. Stand: Red's Roadhouse 8-24, Casteels/Meerpaal 8-18, ING bank 7-17, IZV 2 8-14, De Zaak 8-14, Première/Za- man Sport 27-13, 't Ros Beyaart/Mikro El. 7-13, The Corner 8-13, Rabobank 7-12, De Reizende Man 8-12, IBB installaties 7-11, ZVH/Morres 4 8-10, Neckermann/Stunt markt 8-10, 't Anker/Schelfout 8-7, Den Dullaert 8-7, De Kroon 9-4, De Vlegel 8-3, ZVH/Morres 5 8-0. Zaalvoetbal Terneuzen. Derde klasse: GemeenteTer- neuzen 2-Bakkerij van Strien 0-7, De Rooy-Witte Boussen/de Bruin 5-3. Vier de klasse: Kota Radja-Broomchemie 16- 0, Unitron Networks-Terneuzen Bonded Stores 2-3, Smit Sportprijzen-Instuif/Ca- fe Bee 3-2, Dow 3-Marmara 8-3. Standen' Derde klasse: 1. Qutility 9-22; 2. Planten- mark/Kota Radja 9-22; 3. De Rooy 9-20;4. Bakkerij van Strien 9-158 5. Gemeente 2 9-12; 6. Dow 2 9-11; 7. Witte Boussen/de Bruin 9-8; 8. Atoom Boys 9-7; 9. Adhanco 9-6; 10. Checkpoint 9-3. Vierde klasse: 1. Kota Radja 2 8-18 2. De Triangel 8-17; 3. Instuif/Café Bee 8-16; 4. Smit Sportprij zen 8-13;5. Marmara8-12;6. Dow38-9;7. Terneuzen Bonded Stores 8-8; 8. Broom- chemie 8-5; 9. Unitron Networks 8-2. City OnLine in Zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 30