Geen schot in aanpak Triniteit Plaats uw familieberichten in de PZC PZC FAMILIE BERICHTEN 00KINDE GLASBAK zeeland Onvrede bij bewonersplatform probleemwijk Terneuzen Vakbondsman geridderd Carnavalsverenigingen stellen prinsen voor Openbare verkoping maandag 16 november 1998 z10 door Bianca Abrahamse TERNEUZEN - Het Bewoners platform Triniteit is ontevreden over de aanpak van hun wijk door de Woningbouwvereni ging Terneuzen. De werkelijke plannen zijn nog steeds onbe- ■Ml kend bij de bewoners en boven dien functioneert de consulent niet naar behoren, zegt J. Knape van het Bewonersplatform. De woningbouwvereniging pleegt al geruime tijd overleg met de gemeente over de toe komst van de wijk Triniteit. Een groot deel van de appartemen ten in de probleembuurt staat leeg en in de optiek van de cor poratie is eventuele sloop êen verbetering voor het leefkli maat. Onlangs liet de woning bouwvereniging weten eerst aan andere mogelijkheden te denken dan aan een rigoureuze sloop. Het gaat dan om renova tie van de appartementen of de verkoop ervan aan particulie ren. De mogelijkheid om de flats van de hand te doen aan proj ect- ontwikkelaars is niet aan de or de. „In de praktijk hebben we wei nig aan de woningbouwvereni ging. Er zit geen schot in de plannen van aanpak. Het gaat allemaal ontzettend traag. Als je ernaar vraagt, komt er niets uit. Daarnaast is het zo dat de consulent zeer slecht bereik baar is voor de bewoners. Er ge beurt te weinig naar de zin van het platform", aldus Knape. Overigens circuleren dergelijke geluiden ook in bewonerskrin gen in andere wijken van de ge meente. Tevreden Directeur van de Woningbouw vereniging E. van Exter is tevre den over de twee consulenten die in de gemeente Terneuzen samen zo'n drieduizend wonin gen onder hun hoede hebben. „Ze functioneren naar behoren en doen wat hun gevraagd wordt. Beiden zijn ongeveer een j aar geleden geïnstalleerd en al les loopt inmiddels naar wens", aldus Van Exter. De rayonconsulent moet direct contact onderhouden met de toekomstige huurders en de zit tende huurders die hebben aan gegeven dat ze van woning wil len veranderen. Daarnaast neemt de consulent het tech nisch en sociaal beheer in de wijk voor zijn rekening, aldus de directeur. Het contact tussen de bewoners en de corporatie gaat via de con sulent en ook tijdens de bewo nerscommissies kunnen de huurders hun zegje doen. Van Exter kon gisteren nog niets over de definitieve plannen zeg gen. foto Peter Nicolai J. E. Lambrechts en zijn echtgenote. door Edy de Witte SIEUW-NAMEN - Voor zijn in zet voor de belangen van werk nemers in de eerste plaats, maar ook voor zijn betrokkenheid bij het Clingse verenigingsleven, is vakbondsman J. E. Lambrechts Muzikale wereldreis TERNEUZEN - Harmonie De Vliegende Hollander nam zater dag haar publiek in Terneuzen njiee op een muzikale wereldreis. De luisteraars kwamen onder meer in de Verenigde Staten (Six Little Indians), Frankrijk (jFrère Jacques), Nederland (Va ria Peellandia), Rusland (High lights of Russian History) en Shanghai (Music of the four winds). De harmonie huldigde ook le den voor trouw lidmaatschap: £eter den Doelder voor 12,5 jaar, Nella Boekhout voor 25 jaar en Piet van Langevelde en Jps Hamelink voor 40 jaar. zaterdagavond koninklijk on derscheiden tot Ridder in de Zesde graad (lid) in de Orde van Oranje Nassau. De bijbehorende versierselen werden hem tijdens de jaarlijk se feestavond van de afdeling Oost-Zeeuws-Vlaanderen van de Bouw- en Houtbond FNV in het gemeenschapscentrum De Kauter opgespeld door burge meester A Kessen van Hulst. De 67-jarige Lambrechts nam tijdens deze bijeenkomst om ge zondheidsredenen officieel af scheid als vice-voorzitter van de bond. In 1969 trad hij in zijn woonplaats Clinge toe tot het bestuur van de afdeling Clinge van de Bouw- en Houtbond NKW, de latere Bouw- en Hout bond FNV. Tot 1991 was hij pen ningmeester en dertien j aar lang ook voorzitter. Na het opgaan in de Bouw- en Houtbond FNV en de vorming van de afdeling Oost-Zeeuws-Vlaanderen werd hij vice-voorzitter. In Clinge was hij verder actief lid van verschillende verenigin gen. De Clingse Biljard Club kwam in 1973 mede dankzij Lambrechts van de grond. door Edy de Witte HULST - Traditiegetrouw geeft het oosten van Zeeuws- Vlaanderen zich in november over aan carnaval. In verschil lende leutplaatsen werd op de elfde van de elfde, het officiële begin van het carnavalssei zoen, en in het afgelopen weekeinde de prins voor het komende zottenfeest gepre senteerd. De Betekoppen in Sas van Gent beten 11 novem ber het spits af. Zij kozen prins Adelein de Eerste (Adelein de Block) voor de tiende keer als prins. Zaterdag maakten ze een kroegentocht. Hierbij werd 't Schippershuis als nieu we Narrentempel ingewijd. De Lamsoren in Lamswaarde trokken vrij dagavond de kiel aan. In zaal De Vier Jaargetij den kwam prins Wiekus (Jos van Jole als nieuwe prins uit de bus. Hij volgt prins Heerlijk (Stefan de Schrijver) op, die drie seizoenen de scepter zwaaide over het rijk van de Lamsoren. Dj Pico Bello zorg de voor de muziek en op mu ziek van de boerenkapel De Lamsoren werden voorzichtig de eerste voorzichtige polo naises. De Vossen in Hulst verzamel den zich zaterdagavond in het Vossenhol (café De Ster) voor een muzikale rondgang door de Reynaertstad. Bij diverse horecagelegenheden sloten zich carnavalsgroepen bij de Een bonte stoet van De Vossen vierde in Hulst het begin van het carnaval. iter Nicolai bonte stoet aan. Bij terug komst in De Ster barstte onder muzikale begeleiding van de Bareelen en de Notenkrakers het feest los. Hoogtepunt was de presentatie van de prins om 23.11 uur. Voor de vijfde ach tereenvolgende keer zal prins Jan (Jan Kant) de leiding over het Vossenrijk op zich nemen. Hulst viert dit seizoen carna val onder het thema 'waor komme gai vandaon'. De car- navallers kijken inmiddels al vooruit naar het jaar 2000. Dan wordt met veel feestver- toon het 33-jarig jubileum van de Vossen gevierd. Sint Jan steen nam zaterdag een voor proefje op het zottenfeest. In spelend op Halloween pakte de horeca uit met een griezel festijn. Tussen alle griezels en spoken in kwam vanuit een doodskist de nieuwe prins Remy (Remy Vlegels) tevoor schijn. De Koeters in Westdor- pe stellen zaterdag 21 novem ber in zaal De Tukker de prins voor. Herinner mij zoals ik was maar niet in mijn sombere dagen. Herinner mij zoals ik was in de stralende zon. Hoe ik was toen ik alles nog kon. Met droefheid geven wij u kennis dat na een liefde volle verzorging in verpleeghuis "Ter Schorre" af deling "Kokmeeuw", de Here van ons heeft wegge nomen mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa EGBERT ADRIAAN VAN WIJCK echtgenoot van Adriana Pieternella Hamelink Drager van de Eremedaille in goud verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau Geboren 25 oktober 1927 Overleden 13 november 1998 Terneuzen: A. P. van Wijck-Hamelink Almelo: Clara en Han Meijer-van Wijck Shobha Rakhi Terneuzen: Willy en Gerard Theeuwen-van Wijck Simon Stevinhof 27 .4532 KZ Terneuzen. De rouwdienst wordt gehouden woensdag 18 no vember om 14.00 uur in de Opstandingskerk, Bel- lamystraat 74 te Terneuzen. Aansluitend zal D.V. de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Opstandingskerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Uit onze familiekring is weggenomen onze lieve broer, zwager en oom EGBERT ADRIAAN VAN WIJCK echtgenoot van Adriana Pieternella Hamelink Apeldoorn: A. E. van Wijck A. A. van Wijck-van Leerdam Spui: C. van Wijck W. E. van Wijck-Joziasse Sluiskil: L. van Wijck van Wijck-'t Gilde Neven en nichten 'HET BOEK IS UIT' Na jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat zij betekend heeft, moeten wij u mededelen, dat plotseling van ons is heengegaan mijn moeder, schoonmoeder, onze oma, vriendin, onze Jeanne ADRIANA MARIA SCHIEMAN 24-6-1920 t 14-11-1998 Oost-Souburg: Pierre en Annie Pijpers- Hoogendoom Oost-Souburg: Ellen en René van Eenennaam- fessica Pijpers Terneuzen: Annemiek Pijpers Axel: J. Maas Axel: Marianne en Joseph Asselman- Dion. Steven Maas Axel: Jan Maas en Conny Dey Westdorpe: Carin en Wim Vervaeck-Maas jasmijn, Mathijs Axel, 14 november 1998 Verzorgingshuis 'De Vurssche', kamer 210 Correspondentieadres: Zaanstraat 11, 4388 TA Oost-Souburg. De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitge nodigd, zal plaatsvinden op woensdag 18 novem ber om 14.00 uur in het crematorium te Terneu zen, Bellamystraat 28c. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. "Want Gij, o Here, zijt mijn toevlucht. Ps. 91:9a Omringd door allen die haar dierbaar waren is in haar eigen vertrouwde omgeving overleden onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder ELISABETH NEELTJE DE REGT-LAMAIN weduwe van Eduard Cornelis de Regt in de ouderdom van 98 jaar. J. I. de Regt N. W. de Regt-de Bruine Eddij en Maria Marije, Michiel, Mattijs Pim en Annelies Corinna, Matthijs R. A. de Regt E. F. de Regt-Verhage Renate en Kazimier Christina, Dominique, Yasmine Angelique en René Marijn Vlissingen, 14 november 1998. "Scheldehof". Correspondentiead res Goeman Borgesiusstraat 15, 4384 JL Vlissingen. De rouwdienst zal worden gehouden woensdag 18 november om 12.45 uur in het rouwcentrum Over toom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissin gen. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben om 13.30 uur op de algemene begraafplaats te Vlissin gen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum. Heden overleed onze geliefde tante, mevrouw E. N. DE REGT-LAMAIN Namens alle neven en nichten ook uit Canada en Amerika J. M. Lamain Sophiastraat 5, 4493 BX Kamperland. Aangaande de dagen onzer jaren, daarin zijn zeventig jaar; of zo wij zeer sterk zijn tachtig jaar; en het uitnemenste van die is moeite en verdriet; want het wordt snellijk afgesneden, en wij vliegen daarhenen. Psalm 90:10 Met droefheid delen wij u mede dat de HEERE van onze zijde heeft weggenomen na een liefdevolle verzorging in Verpleegtehuis "Ter Schorre" mijn innig geliefde man en zorgzame vader, groot- en overgrootvader ABRAHAM KLAASSEN echtgenoot van Cornelia Florussen in de gezegende leeftijd van 85 jaar en 11 maan den. Terneuzen: C. Klaassen-Florussen Terneuzen: Truus en Dirk Dieleman-Klaassen Terneuzen: Piet en Anneke Stefhanie, Martijn, Eric, Dennis Terneuzen: Cora en Jos Jessica, Nadine, Angela Terneuzen: Ab en Jeannette Yvonne, Esther Terneuzen: Els en Dave Roland Terneuzen: Koos en Chris Bakker-Klaassen Terneuzen: Anja en Jacques Laura, Amy Sas van Gent: Conny en Jan Terneuzen: Joke en Patrick Yvette Terneuzen: Paulien en Adrie Hamelink-Klaassen Terneuzen: Kees en Marianne Niek, Frederique Terneuzen: Lianne en Rens-Jan Terneuzen, 15 november 1998 Beatrixstraat 25 4532 AV Terneuzen De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op donderdag 19 november a.s. om 15.00 uur op de Zuiderbe graafplaats te Terneuzen. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in de Gereformeerde kerk (Vrijgemaakt), Sloelaan 40 te Terneuzen, welke aanvangt om 14.00 uur. Zij die de dienst en de begrafenis wensen bij te wo nen worden verzocht tijdig aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in voornoemde kerk. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Zij die door omstandigheden geen rouwbrief heb ben ontvangen verzoeken wij deze advertentie als zodanig te willen beschouwen. Na drie, voor hem heel zware, maanden is na een werkzaam leven van ons heengegaan onze onverge telijke allerliefste vader, groot- en overgrootvader JANIS CORNELIS WIRTZ weduwnaar van Martina Bos 25-12-1908 t 13-11-1998 Groot is de leegte die je achterlaat. Mooi zijn de herinneringen die blijven. Sanni en Nico Marcel en Andrea Collin, Sven Sandro en Astrid Coletta en Eddy Rinaldo 4421 GE Kapelle, 13 november 1998 Spaarlingstraat 34 Correspondentieadres: Biezelingsestraat 15, 4421 BL Kapelle. Voor familie en belangstellenden zal er een korte overdenking gehouden worden op dinsdag 17 no vember om 12.15 uur in de aula waarbij tevens ge legenheid is voor afscheidnemen. Aansluitend zal vanuit de aula op de algemene be graafplaats te Kapelle om 13.00 uur de begrafenis plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis in het bovengenoemd gebouw. Sterven doe je niet ineens, maar af en toe 'n beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je, het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Toon Hermans Heden overleed onze lieve moeder, oma en oma oma JANNETJE KRUIDHOF weduwe van Ir. J. G. Snip Helmond, 11 mei 1905 Middelburg, 14 november 1998 Geldrop: Gerrit en Eveline Geldrop: Aafje Maasland: Engbert en Iet Kleinkinderen en achterkleinkinderen 4334 CJ Middelburg Park de Griffioen 4 Correspondentieadres: Poorterstraat 315665 CG Geldrop. De crematie zal plaatsvinden op woensdag 18 no vember a.s. om 13.00 uur, in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te ontmoeten. KRACHTENS RECHTERLIJKE MACHTIGING TE AXEL Mr. G.Tj.R. Borgers, notaris te Axel, is voornemens om op donderdag 26 november 1998 om 14.00 uur, in cultureel centrum 'De Halle', Rooseveltlaan 1/A, krach tens rechterlijke machtiging, in het openbaar in één zit ting bij opbod en afmijning te verkopen: de hofstede genaamd "Dijkzigt' bestaande uit woning, schuren, en bouw- en weiland, gelegen in de Capellepolder onder Axel aan de Zaamslagse- weg nr. 4, te Axel, kadastraal bekend, gemeente Axel, sectie S nrs. 306, 317, 322 en 324 en sectie T nr. 391, kadastraal groot totaal 29.69.80 hecta re, en oude landbouwinventaris, in kavels als nader omschreven. Kavel I. De boerderij met erf, tuin, schuren en weiland, staande en gelegen te Axel, aan de Zaamslagseweg 4, kada straal bekend, Gemeente Axel, sectie S. nummer 306, gedeeltelijk, groot ongeveer 3.71.00 ha alsmede een perceel berm, kadastraal bekend, gemeente Axel, sectie S. nummer 317, groot 66.20 are, alsmede de zich in de gebouwen bevindende oude landbouwinventaris. Kavel II. Een perceel bouwland aan de Capellestraat te Axel, uit makende het, ter plaatse kennelijk aangeduide weste lijk van het hart van de ontsluitingsweg gelegen gedeel te van voornoemd perceel gemeente Axel, sectie S nummer 306, groot ongeveer 3.57.80 ha, onder man- delige verplichtingen ten aanzien van genoemde ont sluitingsweg. Kavel III. Een perceel bouwland aan de Capellestraat te Axel, uit makende het, ter plaatse kennelijk aangeduide oostelijk van het hart van de ontsluitingsweg gelegen gedeelte van voornoemd perceel gemeente Axel, sectie S num mer 306, groot ongeveer 8.24.00 ha, onder mandelige verplichtingen ten aanzien van genoemde ontsluitings weg. Kavel IV. Een perceel bouwland nabij de Capellestraat/Zaaidijk te Axel, uitmakende een (westelijk) gedeelte groot ongeveer 1.90.00 ha van het perceel kadastraal bekend, gemeente Axel, sectie S nummer 322, hetwelk, blijkens plan van toedeling in de ruilverkaveling zal worden gevoegd bij kavel III, met vestiging van een recht van uitweg over kavel VI naar de openbare weg, de Zaaidijk. Kavel V. Een perceel bouwland nabij de Capellestraat te Axel. uitmakende het resterende gedeelte groot ongeveer 7.19.00 ha van het perceel kadastraal bekend, gemeen te Axel, sectie S nummer 322, hetwelk, blijkens plan van toedeling in de ruilverkaveling-zal worden ver leend met vestiging van een recht van uitweg over kavel VI naar de openbare weg, de Zaaidijk. Kavel VI. •Een perceel bouwland nabij de Capellestraat/Zaaidijk te Axel, kadastraal bekend gemeente Axel, sectie S nummer 324, en T nummer 391, respectievelijk groot 4.08.20 ha en 33.60 are, onder de verplichting een recht van uitweg te gedogen ten gunste van de kavels IV en V. Kavel VII. De combinatie van de kavels II en III. (alleen bij afslag) Kavel VIII. De combinatie van de kavels I en VII. (alleen bij afslag) Kavel IX. De combinatie van de kavels V en VI. (alleen bij afslag) Kavel X. De combinatie van de kavels VIII en IX. (alleen bij afslag) Kavel XI. De combinatie van de kavels IV en X. (alleen bij afslag) Op de veiling zijn van toepassing, voorzover in de vei lingakte daarvan niet uitdrukkelijk is afgeweken, de Algemene Veilingvoorwaarden voor Executieveilingen 1993 (AVVE). Aanvaarding: Aanvaarding bij de betaling van de koopsom en het verder verschuldigde. Gebruik: Indien de onroerende zaak niet vrij van gebruik door de eigenaar en de zijnen wordt opgeleverd, kan de koper de ontruiming bewerkstelligen uit kracht van de grosse(n) van de daartoe benodigde aktein). Betaling: De kosten en de overdrachtsbelasting uiterlijk de acht ste dag na de gunning en de koopsom dient binnen zes weken na de gunning te worden betaald. Bijzonderheden: De in verkoop gebrachte onroerende zaken zijn betrokken in de ruilverkaveling Axel. Het plan van toe deling is nog niet vastgesteld. De kavels zijn gevormd rekening houdend met het voorlopig plan van toede ling, en zullen, wanneer dit ongewijzigd wordt vastge steld, rovenoogst 1999 worden verlegd, zoals op de betreffende kaart aangegeven. Verschil tussen de geschatte en de werkelijke grootte geeft geen aanleiding tot het instellen van enige actie. Op de te verkopen percelen landbouwgrond rust een bietenquotum, hetgeen pro rata naar de oppervlakte over de te verkopen percelen kan worden toebedeeld. Nadere inlichtingen: Nadere inlichtingen, omtrent de juiste grootte en lig ging van de kavels alsmede verkavelingskaarten zijn te verkrijgen ten kantore van genoemde notaris Borgers (Mr. G. Tj. R. Borgers en dhr A. Goethals). BORGERS j DIJKSTRA de GRAAFF NOTARISKANTOOR Mr G.Tj.R. Borgers notaris te Axel Stationsstraat 5 Postbus 50 4570 AB Axel Tel. 0115 56 14 14 Fax 0115 56 44 91 Flessen doet u er al in Maar waarom de glazen potjes met7 Want glas is glas en dat kan allemaal de glasDak m. I I GLASBAK Bedankt namens glasbak, reinigingsdienst Sn/C en natuur. LOff

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 28