Praatsessie bij EMM heeft effect PZC Ongeslagen DBGC aan kop Volgend seizoen aanpassing van motorcircuit Axel NTVV speelt gelijk] sport s 16 Middelburgse handballers als sterk collectief naar zege op DWS: 24-20 Derde verlies Delta Sport Schouws elftal tegen Kloetinge Heinkenszand klopt SKNWK Afgang voor Kwiek-vrouwen Veel spanning recreatie volleybal Geen problemen BC Zierikzee 1 Dressuurtoppers maken indruk Scaldina nog in de race Puntverlies Kwiek-mannen t uitslagen agenda maandag 16 november 1998 door Ron de Waal MIDDELBURG - De bespre king die trainer Rob de Vos afge lopen week met zijn de handbal lers van EMM had gehouden, heeft zijn uitwerking zeker niet gemist. De Middelburgse oefen- meester miste een stukje bele ving binnen zijn team en greep een verhelderend gesprek aan om zijn ploeg weer op scherp te krijgen. Een tot op het bot ge motiveerd EMM liet gisteren vooral in de tweede helft zien dat het als een uiterst sterk col lectief tot grootse dingen in staat is en behaalde een zeer verdiende 24-20-overwinning. In de beginfase zag het er echter absoluut niet naar uit dat de Middelburgers een makkelijke- middag tegemoet zouden gaan. KWINTSHEUL - De handbal lers van Nutsspaarbank/Delta Sport hebben gisteren voor de derde keer op rij verloren in de tweede divisie C. In Kwintsheul won Van de Voort/Quintus 2 met 30-20. In drie duels kregen de Schou- wenaren maar liefst 87 treffers voor de kiezen. Niet gering, maar spelverdeler Lars van Zwieten kan er niet wakker van liggen. „Andere stonden er rou tiniers in het centrum van de dekking, nu zijn dat jonge gas ten. Die stap is gewoon nog te groot." Quintus hield ook tegen de Zie- rikzeese ploeg de ongeslagen status in stand. De reserves heereten op alle fronten. Voor de pauze liet Delta Sport zich van zijn beste kant zien. Zonder Jan Groenendijk, Bert Nuijens en Erwin Bos zag de formatie kans om tot 7-6 aan te klampen. Toen Quintus het tempo omhoog schroefde was het meteen over en uit. Veelvuldig paal en lat hielden de thuisploeg van een hogere uitslag af. Volgende week wacht in eigen huis het eveneens puntloze Aalsmeer 3. Volgens begeleider Theo de Looze is Delta Sport ze ker na vandaag niet kansloos. „Ik heb vandaag toch een beetje vooruitgang in het circus ge zien. Dus waarom niet." Het Schiedamse DWS, dat ge sterkt was door de zege op Hel las van vorige week, pakte snel het initiatief en bleef vooral door zes treffers van de linkshandige Marco van Linstee steeds aan de positieve kant van de score. Een nerveus acterend EMM had in die fase grote moeite om een bres te slaan in de Schiedamse achterhoede. Verdedigend zat het echter gelijk goed in elkaar bij de Middelburgers die via Sjoerd Jongepier, Erwin Schaalje en Jean-Marie Toubi- ana de tegenstander al op de ne- gen-meterlijn aanpakte. Wan neer DWS er toch in slaagde om deze stoorzenders te ontwijken was daar altijd nog de lange Ed win Pasman als slot op de deur. Loepzuiver Het verschil liep echter nooit verder op dan twee punten in Schiedams voordeel ook omdat Erwin Schaalje na een kwartier het net begon te vinden en zijn ploeg met twee loepzuivere uit halen terugbracht tot een 5-6- stand. Via twee strafworpen van Marco van Linstee liep DWS toch weer wat verder uit maar Fernando Silva liet met een fan tastische lob EMM weer dich terbij komen. Kort voor rust of ferde Francois Verrijzer zich op ten faveure van een extra voor ste lijnspeler. BROUWERSHAVEN - Het Schouwen-Duivelandse elftal speelt woensdag tegen zater dag-hoofdklasser Kloetinge. De vriendschappelijke wedstrijd begint om acht uur op sportpark Onder de Molen in Brouwersha ven. Gerard Olijhoek heeft de vol gende spelers uitgenodigd: Jac- co van der Schee, Barry Hage, Marco Jonker, Jarno Vermeulen, Patrick en Robbert Roggeband en John van der Have (Zierik- zee), Jacob Muller, John van Dijke, Peter Willemse, Jacob- van den Berge, Wilko Hanzen (Bruse Boys), Clement Rijnberg (Renesse), Martijn Neele, Wilco de Valk, Mark den Haan (SKN- WK), Patrick de Broekert en El- mar Verhage (WIK). De spelverdeler verklaarde na afloop: „We kwamen erniet echt gemakkelijk doorheen en door de beweeglijke Jean-Marie Tou- biana op mijn positie te poste ren wist ik dat er meer mogelijk heden zouden komen. Dat dit dan ten koste gaat van eigen speeltijd heb ik er graag voor over, zeker als deze zet veel waard blijkt te zijn." Het optre den van Toubiana had al snel in de tweede helft succes. De klei ne maar o zo snelle Toubiana ontpopte zich als regelrechte plaag van de Schiedamse tegen stander. Toubiana ging beurtelings als middenopbouwer en tweede cirkelspeler fungeren en bracht zodoende DWS soms tot wan hoop. Er ontstond door het ver anderen van tactiek bij EMM ook veel meer ruimte voor de twee opbouwers Edwin Pasman en Erwin Schaalje. Vooral Schaalje mocht zich naar harte lust uitleven en voor het eerst in de wedstrijd kon EMM een gaatjeslaan: 14-12. Het Schiedamse gevaar dat vooral van Van Linstee moest komen werd ook in de tweede helft veel beter ingedamd. On dertussen had EMM alle schroom van zich afgegooid. Jean-Marie Toubiana had grote schik in zijn nieuwe rol en mede door drie doelpunten van deze absolute uitblinker kwam EMM voor het eerst in het duel op een marge van drie: 19-16. Wreed EMM gaf het publiek vooral in het laatste kwartier waar voor zijn geld. Door een paar doel treffende uithalen van Erwin Schaalje kwamen de Middel burgers zei fs op een 21-17 voor sprong. Toch gaf Schiedam zich niet zomaar gewonnen en via snelle tegenaanvallen van de kleine Etiënne Gommel kwam DWS weer terug tot 21-19. Via twee makkelijk verkregen strafworpen hadden de Schie dammers zelfs de gelegenheid naast EMM te komen maar dit werd wreed verstoord door kee per Manuel Kremer die met fan tastische reddingen zijn ploeg overeind hield. Het Schiedamse verzet was definitief gebroken en de thuisploeg kon met een ge rust gevoel de laatste minuten uitspelen. Erwin Schaalje ver zorgde het slotakkoord met een subtiel rollertje: 24-20. Scores EMM: Erwin Schaalje 8, Jean-Marie Toubiana 7, Edwin Pas man 3, Erik van Broekhoven, Sjoerd Jongepier, Fernando Silva 2. Scheidsrechters: Luijs en Terhell (Den Haag). Aantal toeschouwers: 120. HEINKENSZAND - Drie voetbalclubs van Schouwen-Dui veland speelden zaterdag een oefenwedstrijd. De Nieuwer kerkse tweedeklasser SKNWK speelde in Heinkenszand te l gen de gelijknamige derdeklasser en verloor in een zeer opei duel met 2-1. André Marteijn scoorde 1-0 waarna Wilco d Valk voor de gelijkmaker zorgde. In het laatste kwartier vai het duel besliste Armando Langebeke, na een vlot lopend combinatie, het duel in het voordeel van Heinkenszand. Brouwershaven (vierde klasse) en WIK'57 (derde klasse speelden op sportpark Onder de Molen tegen elkaar. WIK woi met 0-2 maar liet volgens trainer Joost van de Griek vooral ii de eerste helft, waarin het krachtsverschil aanzienlijk was] legio kansen onbenut. Invaller Theo Wittenberg maakte ni_ rust 0-1 en Elmar Verhage tekende voor de tweede treffer vool de ploeg uit Kerkwerve. Uit een vrije trap raakte Brouwers! haven nog wel de onderkant van de lat maar scoren deed Pin! Potappels formatie niet. I BRUINISSE - „Wat mij betreft de slechtste wedstrijd van de ze volleybalcompetitie", sprak Kwiek-coach Arjan Breemai na afloop van de 0-3-nederlaag tegen Kangoeroes. Na in di1 eerste set met 13-12 te hebben voorgestaan, verloor Kwiek ge1 heel onnodig met 15-13. Hetzelfde gebeurde in de tweede set? Ook die werd na voorsprong met de cijfers 15-13 prijsgege ven. „Kon ik maar zeggen dat een of twee speelsters uit vornE! waren, maar dat was niet het geval. Ik weet niet wat er me1 mijn ploeg aan de hand was", zocht Breeman naar een verkla ring. In de derde set maakte Kangoeroes met 15-8 duidelijk dat Kwiek niet de vorm van de dag te pakken had. ie ZIERIKZEE - De recreatiecompetitie volleybal in sportha|' Onderdak wordt met de week spannender. Vooral in poule A doen vier ploegen weinig voor elkaar onder. Koploper Sporty huis Zierikzee won op de jongste speelavond met 3-0 van Cafr De Stulp, Paviljoen de Schorpioen versloeg met dezelfde cijc fers W Kwiek 3 en heeft net als Sporthuis Zierikzee negeni.e tien punten. Op een punt volgen Boekhandel de Vries, dafj' Wea/Mevo'80 2 met 3-0 opzij zette, en Zeelandia. Foto Leen' Koper/Cluzona heeft zich in de A-poule van de vrouwen lichr afgescheiden van de rest. De nummer twee, Paviljoen Dg. Zandsnor, moet al vijf punten toegeven ondanks dat de lijst]0 aanvoerder met 2-1 van Mosselhandel Schot/Wik 1 verloor. I Erwin Schaalje, tot vorig jaar uitkomend bij het Zierikzeese Delta Sport, was gisteren voor EMM, zijn nieuwe ploeg, goed op dreef. Hij scoorde acht keer. foto Willem Mieras KAPELLE - Het eerste team van badmintoncub Zierikzee l' in de zesde competitieweek wel heel simpel aan de punten gep komen. In de uitwedstrijd tegen Netwerk 2 werd de maximal» winst behaald: 8-0. Frans Koopman speelde een merkwaardig ge wedstrijd tegen Henk Aarnoutse. In de eerste game had! Koopman alle moeite met zijn opponent: 17-14. De tweede periode wandelde hij helemaal over Aarnoutse heen: 15-0. BRUINISSE - Mischa en Barbara Koot en Ingrid Langel g ven ter gelegenheid van het tienjarig bestaan van Rijveren! nl ging De Grevelingen praktijkles in dressuur. Negentien lief hebbers van deze edele tak van de paardensport kregen oj niveau - van B tot en met Z - afwisselend les van Mischa et Barbara Koot uit Oude-Tonge en Ingrid Langel op manegi j, Aqua Delta in Bruinisse. Bestuurslid Ingrid van Driel sprat over een zeer geslaagde dag waar naast deelnemers veel pu bliek op af was gekomen. Vooral de demonstratie van de trai- ning van een j ong paard van de zusj es Koot sloeg aan. „Al met al een onverdeeld succes dat vraagt om een herhaling", con cludeerde een enthousiaste Van Driel. door Wim de Vos AXEL - Het bestuur van de mo torcrossclub Axel gaat de klas se-indeling in de wedstrijden MIDDELBURG - Ondanks een 8-2-nederlaag tegen 't Zand is Scaldina niet kansloos voor be houd in de eerste klasse Zee land. Om dat te bewerkstelligen moeten de Zierikzeese tafelten nissers in de volgende wel Big Smash met grote cijfers ver slaan. Scaldina begon goed in de Mid delburgse sporthal De Zandkuil doordat Hans Volkeri Walter de Leeuw in twee spannende games versloeg. De zieke Arjan Bom was vervolgens kansloos tegen Martijn Meulblok en Cor Smalheer had eveneens weinig in te brengen tegen Sandra Zuidweg. Het tweede Zierikzeese punt kwam op het conto van het man- nendubbel. Alle andere wed strijden gingen naar 't Zand, al had de ploeg daar wel vier driegamers voor nodig. PAPENDRECHT - De nummer twaalf van de eerste klasse B, W Flits, haalde tegen de man nen van Kwiek uit Bruinisse het eerste punt van de competitie. In Papendrecht werd het 'slechts' 2-3 voor het team van Tonie van Breda. Zonder Dirk-Michiel Roest (rugblessure) maar met Michel Versaevel, Michel van Duiven- dijk, Eelco van Lenten, Rene Giljam, Erik van Breda en Leen de Jonge in de basis won Kwiek de eerste set met 15-10. De tweede set speelde Kees Deur- loo voor De Jonge en ook dat be drijf won Kwiek met 15-10. De derde set kende Kwiek een verdere terugval. Flits pakte met 15-13 de derde en daarna ook de vierde set. Aan het eind van de vierde set verstapte Erik van Breda zich en moest gebles seerd naar de kant. Met Tonie van Breda wist Kwiek de vijfde set, gespeeld volgens het rallypoint-systeem, met 15- 10 naar zich toe te trekken. om de RES Trofee volgend jaar wijzigen. Er komt een gecombi neerde 250/500cc-klasse en een veteranenklasse. Wedstrijdlei der Jacq de Feijter deelde dit mee tijdens de uitreiking van de RES Trofee aan de winnaars van de verschillende categorieën. De beslissing om de categorie- indeling te wijzigen is genomen om de leegloop in de 500cc te voorkomen. „Dat was dit jaar de categorie die het minst bezet was", aldus De Feijter. Daarom moesten we de 500cc's regelma tig samen laten rijden met de li centiehouders om toch nog wat rijders aan de start te hebben." Keus Aan de veteranenklasse mag worden deelgenomen door de 500cc's en door rijders van 35 jaar en ouder. „Die rijders heb ben zelf de keus om uit te maken aan welke categorie ze deelne men. We gaan er vanuit dat de gecombineerde 250/500cc klas se wedstrijdgericht en dat de ve teranenklasse meer recreatief- gericht zal zijn. Daarbij rekenen we uiteraard op de sportiviteit van de rijders, maar het is wel zo dat volgens het reglement één rijder in meerdere klassen mag starten, dus rijders van 35 jaar en ouder en rijders met een 500cc-motor kunnen op één wedstrijddag aan vier manches meedoen." De Feijter kondigde verder aan dat het Smitsschorrecircuit wat aanpassingen zal ondergaan. Daarmee hoopt het bestuur van mc Axel klaar te zijn bij de start van het seizoen 1999 in het tweede weekend van maart. Voor de RES Trofee worden vol gend jaar weer tien wedstrijden gereden. Kampioenen De winnaars van de verschillen de categorieën waren André van Espen uit Axel (licentiehou ders), Kees van Rumpt uit Dirksland (500cc), Peter de Booij uit Kloosterzande (250cc) en de Belgen Sven Ottevaere (125cc) en Niek Mertens (80cc). Verder werd Erwin van Taten- hove gehuldigd omdat hij kam pioen is geworden bij de junio ren 250cc van de Belgische bond MCB/BLB en kreeg de Belg Stijn Huys de prijs van de Ge meente Axel als meest talent volle rijder van het seizoen. Huys eindigde als vierde in de 80cc. Een speler van DBGC (rechts) houdt de bal af in het duel met Dubbeldam foto Marijke Folkertsma door Ben Hameeteman OUDE-TONGE - Na het 2-2- gelijkspel van gisteren tegen Dubbeldam behoudt DBGC als enige in zijn klasse de onge slagen status. Omdat de naaste concurrentie niet in actie kwam, bezetten de Oude-Ton- genaren momenteel de eerste plaats in de derde klasse C. Het had er evenwel alle schijn van dat DBGC tegen de eerste ne derlaag zou oplopen. Met ver eende krachten werd echter met succes een 2-0-achter- stand bij rust in de tweede helft weggepoetst. Vriend en vijand was het na negentig minuten voetbal op sportpark De Koepel eens over de uiteindelijke puntendeling. In de eerste helft tekende het bezoekende Dubbeldam te recht voor een 2-0-voor- sprong. Gezien het getoonde spel en'de gecreëerde kansen na rust had ook DBGC recht op maximaal een punt, „Dit is al de derde keer dat we na een maal op voorsprong te zijn ge komen onrustig gaan spelen en het alsnog uit handen geven. Bij 1-2 verliezen we ons kopje en is het achteraf bezien te recht dat DBGC gelijkmaakt", aldus Dubbeldam-trainer Fred Koster in zijn eerste reac tie na afloop. Ook collega Bryan Wolff kon zich vinden in het gelijkspel. „DBGC had wel het betere van het spel, maar Dubbeldam be nutte de kansen in de eerste helft beter. In de twreede helft werd de omschakeling bij ons beter geregeld, waardoor we terecht gelijk konden maken." In zak en as De enige die bi] de blauw-wit ten enigszins in zak en as zat, was spits Corjan van de Ma den, die vlak voor het einde een dot van een kans miste en zodoende een eventuele 3-2- zege om zeep hielp. Op de vraag of hij baalde, hoefde hij geen antwoord te geven. Zijn gelaatsuitdrukking sprak boekdelen. Zeker in het eerste bedrijf werd DBGC op felheid en tac tiek te kijk gezet. Dubbeldam won nagenoeg elk duel om de bal en speelde elke uitbraak handig en slim uit. Omdat bij balverlies de meeste bezoekers als hazen achter de bal kropen, was het voor DBGC moeilijk een opening te vinden. Maar vooral op de razendsnelle om schakeling van Dubbeldam naar de aanval had de thuis ploeg onvoldoende antwoord. Mede daardoor lukte het Dub beldam reeds na vier minuten op voorsprong te komen. Uit een corner was het linker- middelvelder Marco Olier- hoek die als een duveltje uit een doosje voor DBGC-keeper Marco de Koning opdook en de krullende bal in de touwen joeg. De Koning had nog wel keihard 'los' geroepen, maar miste de bal compleet. „Dat was inderdaad een missertje", gaf De Koning na afloop rui terlijk toe. Bij de tweede te gentreffer viel hem overigens niets te verwijten. Na een pri ma uitgespeelde actie in de 25e minuut zorgde spits Johan Bruystens met het hoofd voor 2-0. DBGC kwam niet verder dan enkele schoten uit de tweede lijn. Fout Na de hervatting keerden de kansen voor de thuisploeg. Nadat uitblinker Tim Fransen na een fout in de verdediging door keeper Maikel Kamberg ondersteboven was gekegeld, had Jan-Willem Pulleman weinig problemen om de straf schop te verzilveren: 1-2. Dub beldam verloor hierna duide lijk het hoofd, terwijl de blauwhemden bleven door drukken. In de 25e mi nuut werd het har de werken beloond. Na een prima actie van Pulleman op rechts, was hij het die het hoofd koel hield en invaller Peter van de Doel succesvol bediende: 2-2. Drie minuten voor het einde had spits Van de Maden de winnende treffer op zijn schoen. Hij werkte het leer evenwel aan de verkeerde kant van de paal over de achterlijn. DBGC - Dubbeldam 2-2 (0-2). 4. Marco Olierhoek 0-1, 25. Johan Bruystens 0-2, GO. Jan-Willem Pulleman 1-2 (strafschop), 70. Pe ter van de Doel 2-2. Scheidsrech ter: H Klos (Schiedam). Aantal toeschouwers: 250. DBGC: Marco de Koning; Gerard van Nieuivenhmjzen, Dennis van Es, Jan Dirkx, Jaap Tiggelman; Helco Sala, Tim Fransen, Erik van Nieuwenliuijzen (75. Arjan van PeperstratenJan-Willem Pulle man, Corjan van de Maden, Pa trick Kreeft (55. Peter van de Doel). door Ben Hameeteman MIDDELHARNIS - Wederom werd het voorbije weekeinde amper gevoetbald op de Flak- keese velden. Op zaterdag ging slechts de topper tussen NTW uit Nieuwe-Tonge en NBSVV door. De wedstrijd eindigde in een gelijkspel: 1-1. Zondag speelde ook DBGC gelijk op ei gen veld tegen opponent Dub beldam. NTW - NBSVV 1-1 (1-0): NTVV speelde zaterdag op eigen veld gelijk tegen het bezoekende NBSW. Na negentig minuten voetbal moest worden geconcludeerd dat van goed spel geen spraki was geweest. Spannend was he wel. Voor rust zorgde Wilbert vary Vliet met een fraai stiftje voor de 1-0-voorsprong. Tijdens di:^ treffen kreeg NTW-spits RotL Karsbergen opnieuw vele kan-E sen, maar wist er geen enkele taj verzilveren. G Na rust groeide de irritatie.b NTW zag Kick Kievit voortij? dig naar de kleedkamer vertrek-! ken. L Ook de bezoekers moesten opj- een gegeven moment met tiert man verder. I Uit een penalty kwam NBSWf vlak voor het einde langszij. j< Badminton Eerste klasse B: Netwerk 2-BC Zierikzee 0-8. Rinus Klippel-André Verloo 3-15 11- 15, Henk Aarnoutse-Frans Koopman 14- 17 0-15, Michelle Meiresonne-Jolanda van Groningen 4-11 2-11, Marijke Oerle- mans-Mirelle van der Have 4-11 5-11, Klippel/Aarnoutse-Koopman/Verloo 2- 15 5-15, Meiresonne/Oerlemans-Van der Have/Van Groningen 2-15 5-15, Klippel- /Meiresonne-Verloo/Van Groningen 13- 15 6-15, Aarnoutse/Oerlemans-Koop- man/Van der Have 8-157-15. Bowling Burgh-Haamstede. Competitie: Gran Dorado (681- Bouwbedrijf Braber (697) 1-2, Schuttershof (803) - Stichting Renes se (696) 2-1, Forever Young (834) - Sport centrum (707) 3-0, Dobey Sluijs (641) - Gebr. Boot(661) 1-2. Standen. Poule 1:1. Forever Young 16 punten 4889 pins; 2. Bouwbedrijf Braber 9 3750; 3. Sportcen trum 9 4335; 4. Schuttershof 7 2960; 5. Stichting Renesse 7 3441; 6. Gran Dora do 4 3898. Poule 2: 1. Loon- en Fruitbe- drijf Van de Velde 8 2185; 2. Kaasboerde rij De Stolpe 6 1991; 3. Dobey Sluijs 6 2592;4. Sporthuis Zierikzee 31824; 5. Ge broeders Boot I 3 2653; 6. Gebroeders Boot II01723. Tafeltennis Eerste klasse: 't Zand 6-Scaldina 8-2. Walter de Leeuw-Hans Volkeri 19-23 19- 21, Martijn Meulblok-Arjan Bom 21-13 21-21, Sandra Zuidweg-Cor Smalheer 21-11 21-9, De Leeuw/Meulblok-Volkeri- /Bom 18-21 19-21, Meulblok-Volkeri 21- 18 18-21 21-18, De Leeuw-Smalheer 21- 18 21-19, Zuidweg-Bom 18-21 22-20 21- 12, Meulblok-Smalheer 21-8 21-9, Zuid- weg-Volkerï 21-12 18-21 23-21, De Leeuw-De Leeuw 21-18 17-21 21-10. der - Surf Inn 1-2, Vermeer/Cluzona - At las/Korstanje 1 2-1, VV Kwiek 4 - HCR Di Kroon/Wiska 1 0-3, Schouten/LMB Bouwman Sleepdienst 2-1. Poule C: WEA/Mevo'80 3 - Stadscafé De Banjaartl 0-3, VVOZ - Marleco/Cluzona 2 0-3, Atlas 2 - Verfbron Goes 1-2. Poule DA: Mossel handel Schot/Wik 1 - Foto Leen Koper /Cluzona 2-1, WEA/Mevo'80 D1 - Pavil joen De Zandsnor 0-3. Poule DB: Drie; HerenMode/Wik 2 - Fennet/Renesse 3-0, Bolle Dier&Tuin/Wik 3 - HCR De Kroon /Wiska 2 0-3. Standen. Poule A: Sporthuis Zierikzee 18 punten, Paviljoen De Schorpioen 10 Boekhandel De Vries 18, Zeelandia 118 Café De Stulp 11, VV Kwiek 3 8, WEA/Me vo'80 1 6, WEA/Mevo'80 2 6, Vishande Van Beveren/ASV 3. Poule B: HCR Di Kroon/Wiska 1 22, Café De Vlinder 20, At; las/Korstanje 1 18, Vermeer/Cluzona 15j Surf Inn 13, Schouten/LMB 11, Volleybal Nieuwdorp 10, VV Kwiek 410, Bouwmarj Sleepdienst 6, Zeelandia 2 4. Poule C Timmerman Natuursteen 19, Atlas 2 14 Verfbron Goes 12, Zeelandia 3 10, D: Vanger Kwiek 5 10, Marleco/Cluzona 2S Stadscafé De Banjaard 9, ZWN 8, Gem Schouwen-Duiveland 8, WOZ 6 WEA/Mevo'80 3 0. Poule DA: Foto Leer Koper/Cluzona 20, Paviljoen De Zand snor 15, CZ Groep 13, Mosselhande Schot/Wik 1 12, Brinkman. Kwiek Dl 1' Strayer Noordwelle 9, WEA/Mevo'80 Di 1 Poule DB: HCR De Kroon/Wiska 2 13 Dries HerenMode/Wik 2 12, Bloemen shop Krokus/ASV 11, Fennet/Renesse WEA/Mevo'80 meisjes 4, Bolle Die- &Tuin/Wik30. maandag- Volleybal Zierikzee. Recreatiecompetitie. Poule A: WEA/Mevo'80 2 Boekhandel De Vries 0- 3, WEA/Mevo'80 1 - Vishandel Van Be veren/ASV 3-0, VV Kwiek 3 - Paviljoen De Schorpioen 0-3, Café De Stulp - Sport huis Zierikzee 0-3. Poule B: Café De Vlin- Bedrijvencompetitie. Tweede race bijl Delta Racing in Zierikzee (aanvang: 19.30 uur). Schaken Huishoudelijke competitie. Achtste ron-j de in UVV-gebouw Zierikzee (aanvang! 19.30 uur). (Advertentie) City OnLine in Zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 26