W 4.95 2.00 i tiiüf ii te maken... om het thuis gezellig 1001 manieren o Rijstschotels Ui Hè, gezellig! De geur van gezelligheid Nutroma Rijk aan Linolzuur MOOI LICHT IS SPAARZAAM LU Studentje, de kroon op uw kopje koffie of thee. j Vragen? Bel gratis: Nutricia Consu mentenservice: 0800-0223590 Iglo Rijstschotel voor 2 personen Tijd voor een spelletje Keramische Kookplaatreiniger 6 L I 5 STOFFEN 10 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VRIJDAG 13 NOVEMBER 1! PHILIPS Advertentie GOEEMUEUWS Verschijnt wekelijks in een oplage van 4.402.899 van Den Helder tot Maastricht. Iemand die om 9.00 uur 's mot gens al moppen gaat vertellen. De 'clou-weggevende* bioscot bezoeker achter u. De overbuurman in hetzelfde appartementencomplex op Barbados. De sinterklaasmuziek in het winkelcentrum. Het klappen voor de piloot na een geslaagde landing. Kinderen met buikgriep in de speeltuin. Met je neus in de oksel van een mede-trampassagier. Een gast die zich op een verjaar dag voorstelt met: 'Ook gefelid teerd'. Een elleboogstoot bij een conce van Lee Towers. Met de steengrill versmolten vlees bij de buren. Het karaoke-feest tot 2 uur "s nachts in het weekendhuisje naast u. Het een maand na de houdbaar heidsdatum aangeboden fabriek gebakje. Een struikelende ober met een dienblad vol koffie. De polonaise in de voetbal kantine. Het zoveelste peper-cn-zout- stellctje op het huwelijksfeest. De koude Vietnamese loempia's op het personeelsdiner. De verkouden lama in de dierentuin. Het knusse getik van de regen o het dakraam ha, we zijn weer lekker thuis. Warme, zelf gebakken appeltaart is eigenlijk het lekkerste wat er is. Die geur alleen al! Lekker kopje thee erbij, stijfgeklopte slagroom, Appel-limoentaart met kokos Een springyorm van 24 cm (8 a 10 punten), ca. 25 min voorbereidingstijd, ca. 45 min, baktijd 300 g tarwebloem 150 g witte basterdsuiker 225 g boter snufje zout 1 ei rasp en sap van 1 limoen 1 kilo Goudreinetten 3 eetlepels suiker extra om te bestrooien 6 eetlepels geraspte kokos 'I theelepel kaneel 2 eetlepels paneermeel Kneed van de bloem met de basterdsuiker, boter, zout en '/2 losgeklopt ei een soepel deeg. Rol -/3 deel van het deeg uit op een met bloem bestoven ondergrond tot een lap van ongeveer 30 cm O. Bekleed de bodem en de opstaande rand van de ingevette vorm (24 cm O) met het deeg. Schil de appels, ver wijder de klokhuizen en snijd het vruchtvlees in partjes. Doe de appels in een kom en meng ze met de limoenrasp, het limoen sap, de 3 eetlepels suiker, de ka neel en de kokos. Bestrooi de deegbodem met paneermeel en schep de appelvulling erop. Rol de rest van het deeg uit tot een ovale lap van 24 cm 0 en snijd de lap met een mes of deegrader tje in repen van ca. 1 cm breed. Leg de repen in een ruitpatroon over de vulling. Bestrijk de deeg- repen en de rand met wat ei en giet het overgebleven ei door de gaatjes over de appelvulling. Be- strooi het deeg dun met suiker. Bak de taart in de oven (175°C) in ca. 45 min. lichtbruin en gaar. Laat de appeltaart 5 minuten in de vorm afkoelen. Verwijder de springvorm en laat de taart verder afkoelen. José van Mil EÜ12EB De lekkere koffiemelk die past in cholesterolarme voeding Ja... onze nieuwste Mora Pistolet. Wat we ervan hebben gemaakt? Gehakt. Sterker nog... lekker pittig gehakt! En óók deze pittig gekruide Mora Pistolet komt razendsnel, knap- j perig krokant uit de magnetron. Net als onze andere drie Nutroma Rijk aait Linolzuur. Het gezonde kleurtje in de koffie. Nutricia introduceert nu: Nutroma Rijk aan Linolzuur. Een koffiemelk die niet alleen lekker is van smaak en aroma, maar ook gezond is. Nutroma Rijk aan Linolzuur bevat namelijk zonnebloem olie, een onverzadigd vet dat rijk is aan linolzuur. Linolzuur is een essentieel vetzuur dat een rol speelt bij de groei en het functioneren van verschillende organen. Linolzuur verlaagt ook het risico op hart- en vaatziek ten, omdat het het choles terolgehalte helpt verlagen. Hierdoor past Nutroma Rijk aan Linolzuur in choles terolarme voeding. Dus als u wilt genieten van centrum voor alle mogelijke gezelschapsspelen geweest? Voor een gering bedrag wordt u lid en kunt u thuis de meest bijzondere spelen uit proberen. Ook de winkels bieden in november allerhande moge- Hjkheden om met bescheiden middelen uw huis gezellig te maken. Zeker nu de donkere dagen zijn aangebroken, zijn die winkels extra sfeervol ingericht en doet u er volop inspiratie op. Een Maaltijdsoep waar geen bal in zit. maar heerlijke, met vlees gevulde pasta. Dat is Soup Pasta, de nieuwe winterse maaltijd van KNORR in een zakje voor 2-3 personen. Of u nu kiest voor tomaat-ravioli, kip-tortellini of champignon- tortellini, uw Italiaanse maaltijd soep staat binnen een kwartier op tafel. Buen appetito! Knorr. De smaak van vandaag. Koffie is tegenwoordig te krijgen in allerlei verfijningen. Van een Wiener Melange tot en met een echte Itali aanse espresso. En hetzelfde geldt ook al voor thee. Niet voor niets dat biscuitfabrikant LU u eveneens graag verrast met een nieuwe biscuit. Afgestemd op een nog intenser genieten van een dagelijks terug komend rustpunt. Want naast het u reeds bekende Scholiertje vindt u nu ook in de winkel het nog luxere Studentje. De eerste krokante boter- biscuit met er bovenop een chocola detablet met romige hazelnootvulling. Dus wie zichzelf eens lekker wil ver wennen, of iemand anders natuurlijk, raden we aan deze traktatie eens te proeven. Wat ons betreft mag het Studentje van LU zich dan ook zien als de enige echte kroon op ieder kopje koffie. een lekker romig kopje koffie, maar ook let op een gezond cholesterolgehalte, is Nutroma Rijk aan Linolzuur precies de juiste keuze. Bovendien is dit product aantrekkelijk r*Q geprijsd. C3> Proef nu de nieuwe Chicken Tonight smoorsaus: Pikante Tomaten-Room. Laat u verrassen door de heerlijke, room-zachte smaak, op basis van tomaten, room en paprika, met pikante chorizo kruiden. Heerlijk bij rijst of pasta. Door uw kip 15 minuten te smoren in deze unieke saus blijft de kip heerlijk mals. Dus zet vanavond een bijzonder lekker kipgerecht op tafel, met Chicken Tonight Pikante Tomaten-Room. We hebben ons licht eens laten schijnen over de spaarlamp. En hem nu de warme uitstraling en bekende vorm ge geven van het peertje. De Ecotone Ambiance voelt zich overal thuis. Sommige lezers zullen het nog wel herkennen. Die typische huiseHjkheid van de jaren '50. Rond de klok van zes kwamen de pannen op tafel en na het eten kwamen, zeker in de gure, donkere dagen, de spelletjes uit de kast. Natuurbjk is er veel ver anderd sinds die tijd, maar nog steeds zijn er duizend en één manieren om het thuis gezel lig te maken. Bent u wel eens in de speel-o-theek, een uitleen- Javaanse Rijstschotel Vietnamese Rijstschotel Coed Nieuws van: Vietnamese, Thaise of Javaanse. Pak 700 gram KNIPKORTING Alleen tegen inlevering van deze coupon geldig bij Cl 000 van donderdag 12 t/m woensdag 18 november 1998. 008806" 8"710408 ZELF VLEES, KIP OF VIS TOEVOEGEN EN SMULLEN MAAR! igfoj Thctise öf r'l RUstschotc| Zet de televisie uit en gezel lig allemaal aan tafel. Wij zetten de nieuwste, leukste familiespel- letjes voor u op een rijtje: Tycoon (2-4 spelers, vanaf 10jr.) 49,95; genomineerd als speel goed van het jaar, onroerend goed spel. Lionheart (2 spelers, vanaf 10jr.) 89,95; van de makers van Risk, met middeleeuwse legers. Elfenland (2 tot 6 spelers, vanaf 10 jr.) 59,95; genomineerd als speelgoed van het jaar. Een avontuurlijk rcisspel. Yali (2 spelers, vanaf 8 jr.) f 49,95; evenwichtspel, was speel goed van het jaar in 1997. Scotland Yard (3 tot 6 spelers, vanaf 10 jr.) 54,95; spannend achtervolgingsspel. Stratego 4 (3 tot 4 spelers, vanaf 8jr.) 49,95; het bekende spel maar met z'n allen tegen elkaar. Pm Naast bekende Jif is er nu ook Jif Keramische Kook plaatreiniger. Een krachtige reiniger met een speciaal werkzaam bestanddeel waardoor kera mische kookplaten worden gereinigd en verzorgd. REINIGT KRACHTIG MET ZORG J K 6 K 0 S T Zondagrijders op de digitale snelweg. ;lweg.| zouoe even kunnen on DE WEG TE VRAGEN? IK WEET ZEKER DAT HET DE VOLGENDE We**-* EXIT

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 10