PSV doet aan schadebeperking Schouws team zet Veere te kijk PZC Trainer hekelt vertrek Hubert van den Hemel Einde carrière dreigt voor Stan Valekx Litmanen inzetbaar bij Ajax sport loelman Ronald Waterreus verliest realiteit niet uit het oog llommaert en Zwegers vrijuit loek bedwingt twak Harelbeke Ook Vassilenko naar Gym Gala Kijkoperatie judoka Van der Spil Jacobs-Bobimat 2 leider Tweede plaats schaatser Treur Post kopt Vlissingen langs SSV Tweede etappezege Jans Koerts uitslagen agenda woensdag 21 oktober 1998 bw 25 van onze sportredactie EINDHOVEN - De kans is groot dat Stan Valekx op 22 september tegen Feyenoord zijn laatste wedstrijd uit zijn imposante loopbaan heeft af gewerkt. Sindsdien vergaat de verdedi ger van PSV van de pijn in zijn linkerknie, waaruit in april de len van de meniscus en knie- en kruisbanden operatief werden verwijderd. Valekx, het sukke len nu meer dan beu, wacht de- ze week een nieuwe kijkopera tie. Na 435 officiële wedstrijden voor VW, PSV en Sporting Lissabon en twintig interlands voor het Nederlands elftal dreigt het einde van een in drukwekkende carrière. Valekx zelf wil, vermoedelijk tegen beter weten in, nog niet zover gaan. „Ik ga van het slechtste scenario uit, dan kan het alleen maar meevallen. Aan het einde wil ik nog niet denken. Maar nu gaat het ab soluut niet meer. Ik kan nog geen honderd meter lopen. Zo kan en wil ik gewoon niet ver der. Ik moet toch echt aan later denken." Valekx, gisteren 35 jaar gewor den, kreeg na de competitie wedstrijd tegen Feyenoord op vier plaatsen in en rond zijn linkerknie last van stekende pijn. Sindsdien trainde hij al leen nog mee aan de vooravond van de Champions League wedstrijd in Lissabon tegen Benfica. „Het is echt ondraag lijk. De pijn schiet naar alle kanten. Daaruit blijkt dat mijn knie toch behoorlijk kapot is. De medische staf denkt dat er ergens een los stukje meniscus zweeft. Ik hoop dat ze bij de kijkoperatie iets kunnen vin den. Zo niet, dan moet die knie echt open." Valekx. die zijn loopbaan in 1983 begon bij de Venlose eer- ste-divisionist FC VVV, was bezig aan zijn laatste jaar bij PSV. Na dit seizoen zou de Limburger in dienst treden bij Kees Ploegsma. De voormalige manager PSV heeft een make laarskantoor. Mocht deze week na de kijkoperatie worden be sloten dat Valekx opnieuw een medische ingreep aan de kruis banden moet ondergaan, is het einde van Valekx' loopbaan vrijwel zeker in zicht. „Maar", zo houdt Valekx de moed er in, ..ik hoop nog steeds dat een kijkoperatie afdoende is." GPD oor Mark Caldenhoven 1INDHOVEN - Geduld, het ïodewoord de laatste maanden lij PSV, lijkt langzaam maar ze- ;er plaats te maken voor onvre- le. De huidige malaise bij PSV aat Ronald Waterreus aan het tart. „Het is de harde realiteit." 'ijnlijk is de terugval zeker, indt de doelman. „Daarom loeten we zorgen dat we niet log verder wegzakken." lelden neemt Waterreus een ilad voor de mond. „Niet in lijn belang, maar in dat van 'SV.Hij repte eerder al van ge trek aan kwaliteit bij de Eind- ovense miljoenenformatie. )at kwam hem op een publieke- ijke reprimande te staan van oorzitter Harrv van Raaij. Het was geen kritiek, meer een onstatering. Ik proef dat de erantwoordelijke mensen het leleid al afstemmen op de toe- ;omst. Dat zegt voldoende. Ik onstateer het niet graag, maar ze doen nu puur- aan schadebe- lerking. Daarvoor hoef je geen nalyticus te zijn. Nee, dat is een pijnlijke conclusie, het is ealisme. PSV moet alleen wel orgen dat het niet nog verder egzakt." n een Champions League-on aardige poule met debutant IJK Helsinki, het door een fi- lanciële crisis geteisterde Ben- ica en het teruggevallen Kai- erslautern is PSV ondanks de nterne strubbelingen nog teeds niet kansloos voor een lu- ratieve plaats in de kwartfina- e. De wereld op zijn kop? „Ach, lat is wat overdreven. Maar een [igantische verrassing zou het eker zijn." Waterreus blijft echter realistisch. „We zitten in een minder aansprekende groep. Dat mag je niet uit het oog verliezen." Een plaatsje bij de beste acht clubs van Europa, zo beaamt Waterreus, zou de problemen bij PSV maskeren. „Absoluut. Als j e tegen NE C pas aan voetballen toekomt als Bart Latuheru x-ood krijgt, verdoezelt dat een hoop. Kennelijk moeten we dit sei zoen de gifbeker tot de laatste druppel leegdrinken. Want hoe je het ook wendt of keert: we staan er in de competitie alles behalve florissant voor." Nood Veel manschappen heeft Rob- son tegen Kaiserslautern niet tot zijn beschikking. Gisteren riep de Engelsman uit pure nood de Eindhovense scholier Ilja van Leerdam van het tweede elftal op om bij de laatste trai ning in het Philips-stadion twee teams van elf te kunnen forme ren. Tegen de Duitse landskam pioen mist PSV in elk geval Stan Valekx, Ernest Faber, Andre Ooi j er, Davy Oyen, Georgi Gak- hokidze en het geschorste duo Abel Xavier en Marcos dos San tos. Bovendien werd de Fin Joonas Kolkka gisteren uit voorzorg naar het St. Anna-zie- kenhuis in Geldrop gestuurd voor nader onderzoek aan zijn lies. De vleugelspits, die de trai ning liet schieten, had tijdens het competitieduel met NEC last gekregen. Kolkka zal echter gewoon in de basis starten, „desnoods met een pilletje". Dat geldt vrijwel zeker niet voor Gilles de Bilde. De Belg wordt waarschijnlijk het slachtoffer van het aanvalstrio dat zondag tegen NEC de voorkeur kreeg. Met Ruud van Nistelrooij, Luc Nilis en De Bilde miste PSV ba lans en kwam het verdedigend zwaar in de problemen. Om het evenwicht te herstellen lijkt Dennis Rommedahl op de rech terflank de voorkeur te krijgen boven spits De Bilde. Het maakt de klus er voor Rob- son niet overzichtelijker op. „Vorige week heb ik met negen man getraind. Daar moest ik het mee doen. Elf waren er weg met interlandverplichtingen en vijf spelers kampen met blessures. Dat maakt het allemaal niet ge makkelijker." Het was volgens Waterreus het kille bewijs dat het momenteel in Eindhoven vooral pappen en nathouden is. „Sorry voor het cliché, maar PSV moet nu roeien met die rie men die het heeft." GPD PSV kampt met personele problemen. Trainer Bobby Robson mist vanavond in het duel met Kaiserslautern zeven spelers. foto Paul Vreeker/ANP IULST - De KNVB heeft de IW'24-spelers Carlo Blom- naert en Arno Zwegers vrijge- proken van de hun ten laste ge- egde straf. leide spelers kregen twee we en geleden in de uitwedstrijd egen TAC/BWB van scheids- echter Van Woerkom een rode aart. Zwegers vanwege ver- neend duw- en trekwerk ten ipzichte van de arbiter. Blom- naert vanwege commentaar op le leiding. ij den s de mondelinge behan- leling van de strafzaak weer- egden spelers en bestuursleden ran HVV'24 en TAC/BWB una- iem de beschuldiging van de cheidsrechter. HW'24 werd ^stèren schriftelijk op de hoog- e gesteld van de uitspraak, foorzitter Gerard van de Voor- Ie reageerde verheugd op de rrijspraak. „Het was ons in eer- te instantie vooral te doen om irno Zwegers. Hij heeft de cheidsrechter absoluut niet langeraakt. We zijn natuurlijk leel blij dat beide spelers de vol- [ende wedstrijd gewoon inzet- >aar zijn." 'ierre Withagen kreeg twee ceer geel en moest eveneens roegtijdig vertrekken. Beide aarten zijn als geel achter de laam van Withagen genoteerd. )e aanvaller is daardoor even- ens nog speelgerechtigd. IVV'24, dat de wedstrijd met cht man eindigde, verloor in ilburg met 2-1. De club vecht le uitslag niet aan, omdat daar- egen niet binnen de gestelde ermijn is geprotesteerd. 10EK - Hoek hield gisteravond 'errassend goed stand tegen larelbeke. Op eigen veld hield Ie Zeeuws-Vlaamse zaterdag- loofdklasser de zwak acterende lelgische eersteklasser schijn- laar moeiteloos op een gelijk- Pel: 1-1. loek-speler Daan Boydens, die ien goede wedstrijd speelde, rerd in de vierde minuut knap Tijgespeeld door Geert de 'oorter. Alleen voor doelman leert de Vlieger schoot Boydens 'ervolgens hard binnen in de echterhoek: 1-0. ten kwartier later kwam Harel - leke op gelijke hoogte door een nooie individuele actie van lanvaller Fodé Camara. Nadat fin kopbal van centrumverde- liger Kenny Verhoene slecht i'as weggewerkt door de Hoek- lefensie. trof Camara doel met ën prachtig uitgevoerde om- aal: 1-1. Optreden Khalid Boufrahi enige smet op klinkende zege Schouwen-Duiveland: 3-0 door Klaas Verspoor BROUWERSHAVEN - Vijf spe lers van eersteklasser Bruse Boys kunnen dit seizoen in ieder geval zeggen dat ze van klasse- genoot Veere hebben gewonnen. Met de selectie van Schouwen- Duiveland zette de Bruenaren in een aantrekkelijke wedstrijd Hans de Nooijers Veere te kijk. In Brouwershaven werd het overtuigend 3-0 voor de 'thuis ploeg'. De vriendschappelijke wed strijd liep vlak voor het einde nog bijna uit de hand toen Kha lid Boufrahi sloeg en trapte naar Zierikzee-speler John van der Have. Eerder was de speler, die dit seizoen geen officiële wed strijden voor Veere mag spelen, betrokken bij een ander inci dent. De ingevallen doelman Peter Brussé (DFS) maakte in de tweede helft zijn debuut voor Schouwen-Duiveland, liet een aantal prima acties zien, maar moest tien minuten voor tijd 'groggy' naar de kant toen Bou frahi doorliep op de doelman en diens hoofd raakte. Na afloop was Boufrahi de gebeten hond bij de spelers van Schouwen- Duiveland. Zelfs coach Gerard Olijhoek was slachtoffer van Boufrahi, toen hij tijdens de wedstrijd naar de geblesseerde Brussé toeliep. Olijhoek: „Ik kreeg zo een schop van hem". Boufrahis optreden was de eni ge smet op de avond. De prima verlichting op sportpark Onder de Molen in Brouwershaven bood de toeschouwers de kans een boeiende eerste helft te zien. Veere was de beter combineren de en beter ingespeelde ploeg maar kon, omdat Schouwen- Duiveland voortreffelijk verde digde, weinig kansen creëren. Zelf bleek 01 ij hoeks team aan vallend niet machteloos. Nadat Wilco de Valk al vroeg de paal had geraakt, schoot John van der Have, nadat Peter Willemse alleen voor doelman Ruud Pen- nings de bal goed breed legde, de 1-0 binnen. Acht minuten later ontfutselde Willemse de bal op het middenveld van Veere en stuurde Wilco de Valk weg. In twee instanties was Pennings vervolgens kansloos. De derde treffer voor Schou- doorSven Remijnsen HOEK - Hoek-trainer Frans Vermeulen had gis teravond na afloop van het oefenduel met Harel beke geen goed woord over voor de manier waar op Hubert van den Hemel de club heeft verlaten. „Stijlloos", vond Vermeulen, die de speler gebrek aan karakter verweet. „Als je voor een club kiest, moet je niet halverwe ge het seizoen de handdoek in de ring gooien. Dat hij niet met mij door één deur kon, was nog wel te begrijpen. Dat is een speler eigen die niet wordt opgesteld. Maarwatikveel erger vind, is dat hij de groep in de steek heeft gelaten, en de club." Van den Hemel leverde maandagavond zijn spul len in bij de Zeeuws-Vlaamse zaterdag-hoofd klasser. omdat hij te weinig aan spelen toekwam. Het verwijt van de linkermiddenvelder dat Ver meulen hem geen eerlijke kans heeft gegeven, wordt door de Brabantse oefenmeester bestreden. „Toen ik bij Hoek begon, kende ik de spelers na tuurlijk niet door en door. Ik ben afgegaan op de voorbereiding, en daarin heeft Hubert zich niet van zijn beste zijde laten zien. Dat vond hij zelf overigens ook." Wat Vermeulen betreft, is de deur definitief dicht voor Van den Hemel. De trainer is vooral teleurge steld in de handelswijze van de speler. „Van den Hemel heeft mij niet zelf op de hoogte gebracht van zijn vertrek. Dat getuigt van weinig stijl." wen-Duiveland viel na rust toen Olijhoek inmiddels zes wissels had toegepast. Peter Willemse was in de rust vervangen maar moest toch nog voor de tweede keer opdraven omdat Wilco de Valk licht geblesseerd het veld moest verlaten. Tien minuten na zijn invalbeurt strafte hij een verkeerde spelvoortzetting van Ruud Pennings af. Schouwen-Duiveland elftal - Veere 3-0 (2-0). 24. John van der Have 1-0, 32. Wilco de Valk 2-0, 66. Peter Wil lemse 3-0 Scheidsrechter: K. van der Linden (Wemeldinge). Gele kaart. Jorrit Schuurman (Veere). Aantal toeschouwers: 125. Schouwen-Duivelands elftal: Jacob Muller (45 Peter Brusse, 80. Jacob Muller); Barry Hage (45 WilkoHan zen), Patrick de Broekert, Martijn Neele en Mark den Haan (45. John van Dijke); Marco Jonker, Elmar Verhage, John van der Have en Jar- no Vermeulen (45. Clement Rijn berg); Peter Willemse (45 Jacob van den Berge) en Wilco de Valk (56. Pe ter Willemse). Veere: Ruud Pennings, Adriaan Kroese (45 Andre van Maldegem), Marciano Seedo, Bujar Gashi (45. Peter de Jong) en Geert Bosschaart, Harvey Sibelo, Jorrit Schuurman (85. Bujar Gashi), Theo van Taten- hove (71 Ryan de Meza) en Ghalid Boufrahi; Nasser Gashi en Ryan de Meza (45 Patnck Koppejan) ATHENE - Ajax kan vanavond in het Champions Leagueduel met Olympiakos Piraeus over Jari Litmanen (links) beschik ken. De Fin is voldoende her steld van zijn enkelblessure. Litmanen werd gistermor gen onder handen genomen door assistent-trainer Bobby Haarms (rechts) en doorstond de laatste test. „Ik ga er vanuit dat ik speel", zei de ajacied na afloop. Ook Ronald de Boer, die met een knieblessure kampte, is inzetbaar. Ajax mist daarentegen Tijjani Babangi- da (spier) en Peter Hoekstra (hamstring). Zij worden nor maal gesproken vervangen door Gronkjaer en Wamberto. foto Cor Mulder/ANP GOES - De organisatie van het Univé Gym Gala heeft weder om een wereldtopper weten te strikken voor het turnspekta- kel dat zaterdag in Goes plaatsvindt. De Rus Dimitri Vas silenko, regerend Olympisch. Europees en wereldkampioen met de Russische ploeg, zal in Sportpunt Zeeland zijn kunsten komen vertonen. Eerder had de organisatie bij de vrouwen al een heuse wereldtopper in huis gehaald met de Wit-Russin Svetlana Boguinskaja. GOES - Judoka Jessica van der Spil uit Goes ondergaat bin nen twee weken een kijkoperatie in Tilburg. Bij onderzoek in het Sport Medisch Adviescentrum is gebleken dat de mediale band van Van der Spils rechterknie i nderdaad is afgescheurd Een kijkoperatie moet uitwijzen hoe erg het met haar achter ste kruisband gesteld is en of haar miniscus ook beschadigd is. Jessica van der Spil (19) meldt zich vandaag in het Tilburgse Twee Stéden-ziekenhuis om af te spreken wanneer ze onder het mes kan. De Goese judoka raakte ruim een week geleden geblesseerd bij het WK judo voor junioren in het Colombiaan se Cali. RILLAND-BATH - In de vijfde ronde van de landelijke team competitie driebanden in de tweede divisie, heeft Jacobs-Bo bimat 2, uitkomend voor biljartvereniging Jacobs uit Rilland-Bath, de leiding veroverd in zijn poule. Het viertal bereikte de koppositie door Biljarta Bizarra uit Rotterdam met 7-1 te verslaan. Tom Persijn zorgde voor een goede pres tatie. Hij maakte 40 caramboles in 33 beurten (moyenne 1.212). Ook de overige teams van biljartvereniging Jacobs presteerden goed. De Arend versloeg Het Pannenhuis uit Hoogerheidemet 6-2. JacobsBobimat 1 speelde met 4-4 gelijk tegen Biljartpaleis De Griffioen uit Vlaardingen. In de derde divisie verloor Jacobs bij Vesper uit Rotterdam met 6-2. DEN HAAG - Schaatser Jan Treur uit Oud-Sabbinge is op de tweede plaats geëindigd bij een juniorenmarathon op 'De Uithof' in Den Haag Bij dezelfde wedstrijd, die over twintig ronden ging, eindigde Maarten Janse uit Wolphaartsdijk als vierde. Bij de juniorenmarathon voor vrouwen (over vijftien ronden) reikte MarianneTreuruit Oud-Sabbinge tot de vijfde plaats. Bij de veteranen eindigde Iman Koeman uit Wol phaartsdijk als derde. Na veertien ronden haalde hij de koplo per terug en reed alleen weg uit het peloton. Hij kreeg echter zeven rijders met zich mee en na dertig ronden eindigde hij in de eindsprint als derde. Fop Fonteyne uit Burgh-Haamstede eindigde in dezelfde categorie als achtste. VLISSINGEN - Zondag-derdeklasser Vlissingen heeft gis teravond in een vermakelijke oefenwedstrijd met 1-0 van za terdag-tweedeklasser SSV gewonnen. Beide ploegen kregen veel kansen, maar alleen Rob Post zag kans te scoren. Na een uur spelen kopte Post een voorzet van Michael Boedhoe bij de eerste bal binnen. In de eerste helft werd het duel even ge staakt. omdat de lichtinstallatie aan de Irislaan het begaf. BATEAU BAY - Jans Koerts heeft zijn tweede etappezege in de Commonwealth Bank Cycle Classic in Australië behaald Koerts won de zesde rit, een rit over 156,1 kilometer van Nel son Bay naar Bateau Bay. Eerder had de Nederlander de eer ste etappe op zijn naam geschreven. ANP Badminton Derde competitieronde. Eerste klasse A: Zeeland 1-Terneuzen 2 5-3, Stenge 1-Ma rathon 2 2-6, Netwerk 1-Zeeland 1 3-5 Eerste klasse B: Rillandia 1 Netwerk 2 4- 4. Avanti 3-Zierikzee 1 2-6. Marathon 1- Zeeland 2 5-3. Tweede klasse A: Zeeland 3-Terneuzen 4 7-1, Stenge 2 DOK 3-5, Avanti 4-Kats 1 8-0. Marathon 3-Zeeland 3 1-7. Tweede klasse B: Zeeland 4-Ter- neuzen 4 0-8. Sjuttul 2-Zeeland 4 4-4, Kats 2-Terneuzen 3 2 6. Derde klasse A: Den Ossaert 1-Astroiden 4 6-2, Stenge 4- Marathon 6 4-4. Derde klasse B: Astroï- den 3-Zierikzee 4 2-6, Stenge 3-Den Oas- saert 2 1-7, Netwerk 3-Terneuzen 6 2-6, Marathon 5-Rillandia 2 5-3 Vierde klasse A: Rillandia 3-Astroiden 61-7, Netwerk 5- Wissenkerke 2-6, Avanti 5-Zierikzee 5 0- 8. Vierde klasse B: Sjuttul; 3-Pluumpje 5- 3, Kats 3-Rillandia 4 7-1, Astroiden 7-Si- nar 3 6-2. Jeugdcompetitie. BI: Wissen- kerke 2-Zierikzee 6 6-2 Wondergem/Schoof 47.43, echtpaar v. d. Hil 46.50, invallers 46.29, echtpaar Van Galen 45.43. dms. v. d. Hil/Schrijver 43.50, mw. Moison/Coone 40.71. Schaken Hoogeveen VAM vierkamp. Derde ron de: Judit Polgar (Hon; - Spassky (Fral 1 -0. Timman (Nedl Shaked (VSt) 10 Stand 1 Polgar3,2 Timman 11/2.3. Spassky 1, 4. Shaked 1/2. Schietingen Basketbal Kazan. Mannen, Saporta Cup (EC 1). Groep H. vijfde speelronde: Kazan (Rus) - Den Helder (Ned) 72-74 (39-38) Bowling Bowling Vereniging Middelburg. Maan dagleague: Killa Bees - The Angels 3-1, Splitting Image - Makzo 3-1, B B cate ring - Team Meeuws 4-0. Spruyt Pallet - Pinkillers 0-4, Computer Service - Euro Damplein 1-3, Pets Place -Coco Wear 3-1. Stand: Pinkillers 22. Splitting Image 18, Coco Wear 18, Computer Service18, B B catering 16, Spruyt Pallet 16, Killa Bees 15, Pets Place 12, The Angels 10, Makzo 10, Euro Damplein 9, Team Meeuws 5. Dinsdagleague: v. d. Zwan - Sunlux 4-0, Meizon - De Geere 1-3, SSK keukens - Rij- w.h. Marco 1-3, Kruitmolen - Kweme 0-4, Bakkeete - Suzuki garage 1-3. Schadenet - Schoonen Elektro 4-0 Stand v. d. Zwan 21, Schadenet 20. Kwenie 19, Meizon 16, De Geere 15, Schoonen Elektro 14, Bak keete 14, Suzuki 13, Kruitmolen 12, SSK keukens 10, Rijw.h. Marco 9, Sunlux 5. Woensdagleague: Theo maakt 't - Her- wegh 1 -3. Dixat - Filmclub 2-2, 't Schrob- belerke Maximaal 0-4, Lambik - Neptu- nus 2-2, Dream Team - De Voogd 3-1, Sporthuis Maartense - Morena 0-4. Stand: Herwegh 21. Dream team 18, Filmclub 17, Dixat 16, Morena 15, Maxi maal 14, NeptuiTus 14, 't Schrobbelerke 13, Sporthuis Maartense 12. Lambik 12, Auto de Voogd 8, Theo maakt 't 8 Don derdagleague: EPZ - Sagro 3-1, Hercules - 't Schrobbelerke 2-2, Lmda/Erik - Indu- for 1-3. Stand: Indufor 18, 't Schrobbeler ke 16, Hercules 14, EPZ 12, Sagro 10, Sios 9, Linda/Erik 3. Jeugdleague: M'burg 4 - M'burg 3 3-1, M'burg 1 - M'burg 2 3-1. Stand: M'burg 1 21, M'burg 2 16, M'burg 4 9, M'burg 3 2. Kwadendamme Verenigde Sociëteiten liggende wip. Wip 1: eerste hoofdvogel A. Dekker, Doel naar Hoger; tweede hoofdvogel A Dekker, Doel naar Hoger; eerste zijvogel B, Bos, Sint Sebastiaan; tweede zijvogel C. Jeremiasse, Zorg- vlied; derdezijvogel L. van Dijke, SintSe- bastiaan; vierde zijvogel P. Repkes, Vic toria; eerste kal Jac. Doene, Victoria, tweede kal M Covers, Victoria; derde kal Riet Govers, Victoria; vierde kal M. de Jonge, Soranus. Meeste kleine vogels, vijf. Th Repkes. Victoria Vliegende vo gel" 1 C Jeremiasse. Zorgvlied; 2. H Koens, Spes Nostra. Wip 2: eerste hoofd vogel J. van de Guchte. Zorgvlied; twee de hoofdvogel L van Dijke, Sint Sebasti aan. eerste zijvogel L. van Dijke, Sint Sebastiaan, tweede zijvogel B. Vermen le, Zorgvlied, derde zijvogel A. Dekker, Doel naar Hoger; vierde zijvogel Fr Koens, Spes Nostra, eerste kal Th Rep kes, Victoria, tweede kal Jac. Doene, Vic toria; derde kal M.C Verdonk, Concordia; vierde kal L, van Dijke. Sint Sebastiaan. Meeste kleine vogels, vijf, K. Repkes, Vic toria. Ovezande Wip 1, Verenigde Sociëtei ten: eerste hoofdvogel F. Koens, Spes Nostra, eerste zijvogel J. van Steenber gen, Willem Teil, tweede zijvogel J. van Steenbergen, Willem Teil; eerste kal F. Koens, Spes Nostra; tweede kal W van lersel, Willem Teil; eerste O.kal F. Koens, Spes Nostra; tweede O.kal W. Fijaarts, Spes Nostra; eerste klep F. Rentmeester. Willem Teil. tweede klep H. Koens, Spes Nostra; derde klep M Joosse, Edele Handboog. Meeste kleine vogels, zes, C. Stouthamer Vliegende vogel C Breu- gelmans en B. de Jonge, beiden Spes Nostra Wip 2: eerste hoofdvogel F. Koens. Spes Nostra, tweede hoofdvogel J. Boelens. Willem Teil. eerste zijvogel A Boonman. Eensgezindheid; tweede zij vogel F Koens, Spes Nostra; derde zijvo- gel J. van Steenbergen. Willem Teil, vier de zijvogel J. van Steenbergen, Willem Teil; eerste kal D Boonman, Willem Teil, tweede kal E. Rentmeester Willem Teil; derde en vierde kal verloot. Meeste klei ne vogels, zes, E. Rentmeester, Willem Teil. Zaalvoetbal Bridge Eerste klasse midden/noord, open pa ren: Tuinman/Poelman 58 29, dms. Van Boven/Fanoy 58.14, mw. Tjin A Lien/van Dijk 57.43, Ten Hengel/Hoogeboom 56.57. mw. Pol/van Leerdam 55.29, echt paar van Nieuwenhuyze 54.43, echtpaar de Ruyter 52.71, echtpaar5 Mabelus 52.00, mw. Hurkmans/Schliekelman 50 14, echtpaar van Galen 50.14, De Koeyer/Scherp 50 00, Heyt/de Thouars 49.86, Coppoolse/Verheul 48.57. dms. KipsA/Visse 48.43, Van Giezen/Veger 47.71, Wondergem/Schoof 47.71, inval lers 47 43. I. Wisse/Kips 46.00, echtpaar v. d. Hil 44.14, mw. Moison/Coone 43.86, Zomer/Ladonsky 42.86, dms v. d Hil /Schrijver 38 29. Stand: Ten Hengel/Hoo geboom 57.71, mw. Tjin A Lien/van Dijk 56.50, Tuinman/Poelman 55.64, Heyt/de Thouars 54 14, dms. Van Boven/Fanoy 53.71, dms. Kips/Wisse 52.86, mw. Pol- /van Leerdam 51.93, Van Giezen/Veger 51 86. Zomer/Ladonsky 51.86, echtpaar de Ruyter 50.93, echtpaar Mabelus 50 36, echtpaar Van Nieuwenhuyze 50.36, mw. Hurkmans/Schliekelman 48.64, I Wisse/Kips 48 57, De Koeyer- /Scherp 47.57, Coppoolse/Verheul 47.50. Afdeling Vlissingen. Derde klasse: Schinkel Assurantie 2 - EPZ 2 8-0. PKCZ - Stout 0-10, PSVW - Vanuus 3-3, De Sloep - Westkapelle 5-5, Concurrent Joeneitit - EPZ2-1Westkapelle 2 Toma4-5. Vierde klasse: Hoechstboys - Uiterton 1-6. Vijf de klasse: Hebu Sport 2 - Groene Ster Maroc 2 3-9, VAW 2 Twaalf 2-7. Weslka pelle 3- Provincie Zeeland 5-1, Uiterton2 - Uiterton 34-0, Westkapelle4 - EPZ 39-3. Afdeling Middelburg Derde klasse Klaassen Tweewielers 2 - FC Laurens 2 9- 1. Moensvan Belzen GarderertDekker2 3-1 Vierde klasse: MTC - Snelbinders 8- 5, Torentijd - DZV Jerommeke 2 7-3, SV Duo - Zeeland College 3-4, VPV - Inex 3-7. Sinar 2 - CSW United 3-3. Zaalvoetbal Eerste klasse district Zuid I. FC Dau- wendaele De Post (Nassaulaan, Middel burg. 21.00 uurl. Jongepier Sport - Troy (Baskensburg, Vlissingen, 20.50 uur).

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 25