Het artistieke barst weer los in Linda Lepomme Toneel met een knipoog Frisse aanpak bij d'Ouwe Brug Het Groot Niet te Vermijden is een veelzijdige feestband 21 t/m 27 oktober Sim Bolus Poppentheater Sim Bolus speelt de voorstel ling Opa's geheim. Het verhaal gaat over opa Bram die ineen piep klein bejaardenhuisje woont. Zijn vrouw Marie is er niet meer, maar elke dag komt Freekje, z'n kleinzoon op bezoek en samen hebben ze veel pret. Bij het bekijken van foto's van vroeger ont dekt Freekje opa's geheim... Voor volwassenen en kinderen vanaf 5 jaar. wo. Eigen theater in Ambachtscentrum, Goes, 15.00 uur Sikulu, the journey Sikulu, the journey is een Zuid-Afrikaanse mu sical. De voorstelling wordt gekenmerkt door veel soortige muziek, kostuums, decors en afwisse lende dansen. Aan de hand van een jong paar behandelt de show een periode van tien jaar, waarin grote veranderingen plaatsvinden in Zuid-Afrika. wo. Stadsschouwburg, Middelburg, 20.00 De Caracal Tilly Meijeren speelt de monoloog De Caracal van Judith Herzberg. In dit toneelstuk belt een vrouw en wordt zij ge beld, terwijl zij wacht op dat ene telefoontje dat haar leven zal veranderen. De regie was in han den van Josien de Graaf, vr. De Drvkkery, Middelburg, 16.30 uur Operette De Goese Operette Vereniging speelt vrijdag avond de première van Die lustige Witwe. Men koos voor een operette van FranzLeharals eerbewijs aan deze componist die 24 oktober 1948, dus precies vijftig jaar geleden, 78 jaar oud overleed in het Oostenrijkse Bad Ischl. Er komen bekende liederen in voor als Da geh' ich zu Maxim, Viljalied en Ich bin eine anstandige Frau. Gastsolisten zijn de sopranen Saskia Gerritsen uit Middelburg en Marjolein van Zon neveld uit Goes en de tenor Axel Everaert uit Brussel Elke Laleman regisseerde en Hans Swinnen dirigeert. Zie ook de voorpagina van dit katern. vr. en za. De Vroone, Kapelle, 20.00 uur Tim van der Sluijs Cabaretier Van der Sluijs speelt een try-out van zijn vierde avondvullende programma Koppensnellen. Van derSl'uijs brengt actueel en geëngageerd cabaret. De Nederlandse politiek en het dage lijkse wereldnieuws bepalen een groot deel van de voorstelling. vr. De Pompweie, Kortgene, 20.00 uur De leugen Het Zeeuwse Theater Keazle speelt het toneel stuk De leugen in je kop. !n dit stuk van Sam Snepard, dat draait om twee families, wordt op een lakonieke en rauwe ma nier de Amerikaanse mythe aan flarden ge scheurd. Kenmerkend is het web van leugens waarin alle personen zich verbergen om de Amerikaanse Droom, die hun levens beheerst, krampachtig overeind te houden. De regie was in handen van Dick Zwitser sr vr. Brogum, Zierikzee, 20.30 uur n/fuis en Leeuw De nieuwe voorstelling van Muis en Leeuw is een feest voor de kinderen. Muis en Leeuw maken er in hun eigen bos een vreselijke bende van. Muis speelt voor tove naar en doet een fantastische verdwijntruc. Na de pauze zijn Muis en Leeuw op vakantie. De kinderen worden vaak bij de show betrokken. za. Ons Dorpshuis, Kruiningen, 14.30 uur zo. Stadsschouwburg, Middelburg, 15.00 uur di. Zuidlandtheater, Terneuzen, 15.00 uur Freek de Jonge Freek de Jonge geeft een leesvoorstelling van zijn nieuw theaterprogramma. Pas in de loop van de reeks leervoorstellingen zal duidelijk worden welke verrassingen Freek in petto heeft. za. De Vossenkuil, Oud-Vossemeer, 20.15 uur Slippers Bij het Middelburg Theater speelt wederom de voorstelling Slippers. In dit blijspel van de hand van Alan Ayckbourn wil Ginny een andere relatie beëindigen, nu ze in Greg de ware liefde heeft gevonden. Het eer ste bezoek van Greg aan zijn aanstaande schoonouders verloopt echter anders dan hij zich had voorgesteld. Sitah Lampert, Johan Bodrij, Peter Boot en (gastspeelster) Malou Stam werden geregisseerd door Dini Ploe- gaert. za. Minitheater, Middelburg, 20.30 uur Ockham's Scheermes De Zeeuwse Komedie speelt de voorstelling Ockham's Scheermes. Dit toneelstuk van TitusTiel Groenestege en Han Romer handelt over de ouder-kind-relatie. In deze voorstelling zijn vader en zoon, ge speeld door RonThiry en Henk Geelhoed, con fronterend aanwezig. De regie was in handen van Katinka van den Dool. za. Vestzaktheater, Vlissingen, 20.30 uur Jeugdtheater Jeugdtheater 't Appeltje speelt De Prinses en De Tuinmansjongen. Het verhaal, geschreven door Paul Biegel, gaat over Prinses Mijnewel en tuinmanszoon Jou weniet. Ze worden verliefd op elkbar, maar- een prinses mag niet zomaar een vriendje heb ben die tuinmansjongen is. De heks Sirdis be tovert Jouweniet in een zaadkorrel. zo. Schouwburg De Maagd, Bergen op Zoom, 14.30 uur Fact Fact speelt het toneelstuk Global life. Het verhaal gaat over twee gewone mensen in bijzondere omstandigheden, een echtpaar. Zij is een Nederlandse, hij een Turk, verbonden door een grote liefde, gescheiden door hun dromen. In Nederland voelt hij zich ontheemd, in Turkije kan zij niet wonen. Mechtild Prins re gisseerde Jaap ten Holt en Dianne Krijnen. zo. Stadhuis, Goes, 15.00 uur Rijn &Trijn Theatergroep Rijn Trijn speelt Roodkapje de Boze Wolf. Samen spelen Rijn en Trijn alle rollen, die van Fjpodkapje, moeder, grootmoeder, de wolf en de jager. De voorstelling is geschikt voor alle leeftijden. zo. Multi Funtioneel Centrum (MFC), Zierik zee, 15.00 uur Altekiein Poppentheater Alteklein speelt de voorstel ling Rork het wrattenzwijn. Rork zoekt vriendjes om mee te spelen, maar omdat hij wratten heeft, vindt iedereen hem raar en vies. Poppenspeelster Elles Hubers maakt zelf haar poppen en verhalen. Voor kin deren vanaf 4 jaar. di. Nobelpoort, Zierikzee, 14.30 uur De Ploeg De Ploeg is een zeer bijzondere combinatie van acteurs. TitusTiel Groenestege, Han Römeren Geniode Groot spelen samen met Joep van Deudekom, Viggo Waas en Peter Heerschop, oftewel de ca baretgroep NUHR, Vinger in de pap. Men ziet een gezin waarvan je eigenlijk hoopt dat het niet bestaat: Romer en Groenestege als vader en moeder, de heren van NUHR als de drie zoontjes en De Groot als misbruikte huisvriend. Regie van Koos Terpstra. Zie elders op deze pagina. di. Stadsschouwburg, Middelburg, 20.00 uur Mannen Erik van Muiswinkel en Diederik van Vleuten komen met Mannen van de wereld. De beide cabaretiers brengen een programma over de mensheid en haar bestemming. di. Theater Mondragon, Zierikzee, 20.00 uur Tom Oosterhuis Het nieuwe programma van Tom Oosterhuis is een mix van pop, cabaret en luisterliedjes. Hij brengt een swingende, poëtische, veras sende vorm van muziektheater met juichende toetsen, swingende gitaren en een melancholi sche cello en hier en daar een danseres. - di. Schouwburg De Maagd, Bergen op Zoom, 20.15 uur Scène uit de voorstelling Vinger in de pap door De Ploeg, foto Joris van Bennekom Ze heten NUHR en dat is de afkorting van Niet Uit het Raam. Maar dat is zo ongeveer het enige dat ze niet doen. Joep van Deudekom. Peter Heerschop en Viggo Waas zijn namelijk zeer bezige baasjes. Ze maken cabaretesk thea ter voor een steeds groter publiek, Joep en Viggo werken mee aan het radioprogramma Spijkers met Koppen, Viggo werkt mee aan Spijkers op de televisie, ze schrijven tek sten voor Ook Dat Nog, ze hebben net vier televisieshows voor de Avro gemaakt, waar gemiddeld zo'n 340.000 men sen naar keken, aangevuld met drie andere theatermakers treden ze als De Ploeg op en zojuist hebben ze een dubbel- cd afgeleverd met als titel Alle dertien NUHR. door Els Smit Poe-poe, dat hadden ze zeven tien jaar geleden ook niet ge dacht. toen ze alledrie op de Academie voor Lichamelijke Opvoeding in Amsterdam za ten en 'een beetje aan studen tencabaret deden'. Trouwens na hun afstuderen, in 1982 ook niet. „We hadden een baan en we studeerden ook nog verder. Uiteindelijk ben ik leraar recht aan een heao geworden" Joep van Deudekom kan nog smakelijk vertellen over die tijd. „Maar in 1987 hebben we nog eens een cabaretje gedaan voor een jubileum en toen dachten we: Het is toch wel léuk. En toen hebben we ons voor het cabaretfestival Ca- maretten ingeschreven. Maar we zeiden er van te voren bij we gaan alleen door als we door de voorronden heenko men. Dat lukte. Daarna zeiden we: we gaan alleen door als we bij de laatste negen komen. Dat gebeurde. Vervolgens zei den we: we gaan alleen door als we bij de laatste drie ko men. Uiteindelijk werden we tweede, net achter Gottmer en Leemhuis, van wie niemand ooit meer veel heeft gehoord." „Toen gebeurde er een jaar niets. Nou ja, we zijn teksten gaan schrijven en gaan oefe nen, iedere zondagavond na Studio Sport. Daarna zijn we wel gaan optreden: in buurt huizen met acht man in de zaal. We hebben alle buurthui zen van Nederland gezien, re denwaarom we ons nu nooit meer druk maken om welke onvolkomenheid van welke q zaal dan ook." jr Pleel veel te klagen hebben ze 9» wellicht tegenwoordig ook ic niet maar. Ze treden op voor volle zalen, in gerenommeerd e theaters tot aan de Kleine Ko medie in Amsterdam aan toe Hun manier van theater ma- d ken blijkt aan te slaan. Hoe d£ zou J oep het omschrij ven? „Ik denk dat het bij ons draai om het aan de kaak stellen va Jc de machtsspelletjes die wor den gespeeld: in het klein in r het gezin, op het werk en in h( sr groot: tussen staatslieden, tusdt sen bevolkingsgroepen. Over al spelen echter dezelfde me- 'ft chanismen. Het is allemaal 'n\ grappig opgeschreven, je mo< ai er om lachen, maar tegelijker ?r tijd voel je je beschaamd dat j er om lacht." ft „Je ziet vaak tekenen van hei kenning in de zaal, mensen di elkaar aanstoten als je het ove ruzie tussen twee partners is hebt. Ook hebben we voort- ijl bordurend op alle ellende in v' Noord-Ierland, deBosniërs e i, de Serven, de Hutu's en de Tut te si's een scène gemaakt over ee f' groep Friezen die in Limburg j| neerstrijkt. En, o, wat komt \t daar een elllende van.vi Muziek Leidt uit de dubbel-cd vol lie in ve, mooie, soms harde en som êi voornamelijk grappige liedje 'ri: niet af dat het theaterpro- gramma van NUHR ook boor jé devol muziek zit. P' JoepAls j e veel scènes met vl gesproken woord hebt, merk j gaandeweg, althans zo is het u ons vergaan, dat veel liedjes 10 storend kunnen gaan werken, j®j Maar we vinden het nog wel o, steeds heel leuk om liedjes te ül maken. Daarom hebben we "l besloten om aan het einde vai 'jjj de theatertournee als een sooi uitsmijter een paar voorstel- m lingen met uitsluitend liedjes te maken. Dat is aangeslagen Vl Je hoort het wel in de reacties v op de cd. Die is opgenomen in de Kleine Komedie. De afwis- seling spreekt ons aan. Voor de afwisseling hebben di ic heren samen met Titus Tiel v Groenestege, Han Römer en e, Genio de Groot De Ploeg ge- eL vormd. Met z'n zessen maken )e ze toneel, nou ja, toneel met de een knipoog. Joep: „We schrijven er alle- p, maal aan. Het is ook meer be- Pa lastend als je allemaal een paar scènes voor je rekening nJ; neemt. We hebben nu een klucht: Vinger in de pap. 't 'v Gaat over een familie met dritK zonen. Het is een verschrikke pe lijk gezin. We hebben natuur- sp lijk een beetje Het Theater vai aJ De Lach in het achterhoofd ge had, maar wij hebben 22 deu ren! Het loopt allemaal vrese-W lijk uit de hand." !e Sc Vinger in de pap is dinsdag de 2 7 oktober te zien in de 7 Stadsschouwburg in Mid- N delburg Di SC Oi anderde de naam van de band in Het Groot Niet Te Vermij den Dans/Showorkest. Samen met bassist Anton van der Burgh groeide het orkest uit tot een vijfmansformatie dat een heus theaterprogramma maakte: 'een act met het image van een fout bandje. Lelijke jongens die met te lange aan kondigingen, typetjes en te veel gekdoenerij de aandacht van het publiek probeerde te vangen', aldus Louis Kockel- mann. Het 'foute bandje' boekte ech ter steeds meer succes. Het bruiloften- en partijencircuit werd eind jaren tachtig ver vangen door optredens in de schouwburgen. Het eerste programma, 'World Tour 2', werd enthousiast ontvangen in de theaters en later op cd ge zet. Compilatie Na World Tour 2 volgden de programma's Live from Rot terdam, Glorious Surrender en Back in Town, die eveneens op cd verschenen. Inmiddels werd de band niet alleen in Ne derland, maar ook in Duits land steeds populairder. In 1995 verscheen ter gelegen heid van het tienjarig bestaan de compilatie-cd 'Groots'. Voor het vijfde theaterpro gramma van Het Groot Niet Te Vermijden (de toevoeging Dans/Showorkest werd intus sen geschrapt) werd Anton van der Burgh vervangen door bassist Martin Bakker. Boven dien trad Sjoerd Plak toe. Hal verwege een succesvol eerste seizoen verscheen in januari dit jaar de gelijknamige cd van Stairway to the Stars. Het Groot Niet Te Vermij den, vrijdag in Theater Mondragon in Zierikzee, 20.00 uur. Zaterdag in het Zuidlandtheater in Terneu zen, 20 uur. Een cabareteske, muzikale reis rond de wereld. Zo wordt de show Stainoay to the Stars van het Groot Niet Te Ver mijden (Dans/Showorkest) genoemd. De zeskoppige feestband staat er al voor het tweede seizoen mee op de planken in theaters in heel Nederland. Vrijdag treedt het orkest op in Theater Mondragon in Zierikzee, zaterdag in het Zuidlandtheater in Terneuzen. De show kreeg lovende recen cies. De band is veelzijdig, wat zich uit in de verschillende muziekstijlen met daarbij ho rende kostuums, humor en af en toe melancholie. Hoewel het sextet vooral covers speelt, geven ze daar hun eigen inter pretatie aan. In een twee uur durende show passeren onder andere een Napolitaanse can zone, Afrikaans drumgeweld, Griekse volksmuziek, Schu- bertiaanse liedkunst en big- bandjazz. Het Groot Niet Te Vermijden is van alle markten thuis. Toetsenist Peter Tinke en drummer Jochem Kroon be gonnen in 1985 als het Henk van der Meijden Dans en Show Orkest, een coverbandje voor bruiloften en partijen. Na de komst van zanger/saxofonist Louis Kockelmann en zanger- /blazer Bert van Bommel ver- Het Groot Niet Te Vermijden. foto Henk-Jan Kamerbeek In deze rubriek constateerde ik vorige week al dat er het afgelopen jaar heel wat eetgelegenheden in deze provincie bij zijn gekomen. Eén daarvan is Brasserie d'Ouwe Brug in Sas van Gent. Toen ik er op dinsdag, marktdag, binnenstapte, viel me direct de frisse at mosfeer op. Het was gezellig druk met koffiedrinkers, ondanks het natte herfstweer. door Uien van Reems Patrick en Emmy Houtepen-Feyen komen niet uit de horeca; Patrick had tot voor kort een schildersbe drijf dat hij aan zijn broer heeft overgedaan om het zelf over een an dere boeg te gooien. Vorig jaar no vember opende hij met echtgenote Emmy Brasserie d'Ouwe Brug na een drastische, eigenhandige ver bouwing die de hele familie twee maanden van de straat hield. Het resultaat is verbluffend. „We wilden het huiselijk houden", zegt Emmy Houtepen en dat is haar goed gelukt. Soms kan het een voord eel zij n wa nneer j e ni et m et een horecaverleden bent belast. „Het gaat goed", zegt Patrick, „Maar we hebben natuurlijk geen vergelijkingsmateriaal. Fotoboek Het is nog steeds een avontuur en alles is nieuw, maar afgaand op mijn ervaringen denk ik dat ze het inderdaad goed doen. De gast wordt hartelijk ontvangen en vlot bediend. De aanpalende markt brengt nogal wat drukte teweeg, maar patron en gastvrouw hebben toch tijd voor een praatje en laten het fotoboek van de verbouwing zien. d'Ouwe Brug was vroeger een Brasserie d'Ouwe Brug Oostkade 12 4551 CL Sas van Gent Tel. 0115-451918 Fax. 0115-451918 Sluitingsdag: woensdag na de lunch en donderdag Vakantie van 21 oktober tot 1 november Keuken open van 10.00 tol 23.00 uur, dinsdag vanaf 8.00 uur Creditcards: Visa en pinnen en chippen Rolstoelgeen probleem Kinderen: kleine porties of kindermenuutje in overleg cafeetje, maar de laatste tien jaar als woonhuis in gebruik. Het is, met de historische foto's aan de wand, hét enige wat herinnert aan vroeger tijden. Met in geeltin- ten gesponsde wanden en grijs ge schilderde balken en lambrizerin- gen, een nieu we eiken strokenvloer en sfeervollehalogeen verlichting in het plafond is d'Ouwe Brug ge heel van déze tijd. De kaart is be perkt van omvang en de gerechten zijn eenvoudig: Soep van de dag 6,-) en uiensoep 8,-), drie kou de voorgerechten als boerensalade, slamix met gerookte kip en spek 17,50), havensalade, slamix met gerookte zalm en paling en herders salade, slamix met lauwe geiten kaas (beide 16,-), verder drie wanne voorgerechten: Calamares tartaar, gefrituurde inktvis met tartaarsaus 15,-), Scampi's Diable, zes scampi in een pittige saus 22,50) enkaascro- quetten 12,-). Er zijn drie vleesgerechten: Steak 24,50), Steak au poivre 26,-) en varkenshaas Archiduc 25,-) en drie visgerechten: Zalm 26,-), tong 35,-) en weer de Scampi's Diable, nu twaalf stuks, 30,-). Daarnaast biedt d'Ouwe Brug nog vier gerechten van de grill: Steak, Rib Eye en zalm (alle drie 26,-) en entrecóte 30,-). Drie dessertgerechten sluiten de rij Dame Blanche 7,50), Banana Split 7,50) en Geflambeerde pan nenkoek met ijs 10,-). Boerensalade Ik kies voor de boerensalade en krijgeen royaal bord met slareepjes belegd met reepjes gerookte kip en gegarneerd met schijven komkom mer en tomaat met een smakelijke dressing. Plet spek laten we voor een keertje weg, wat geen probleem is: alles kan bij d'Ouwe Brug. De moot gegrilde zalm die mijn hoofdgerecht vormt is perfect be reid, net even gegaard ennog lekker sappig. De vis gaat vergezeld van Sla, tomaat en komkommer en een potje kruidenboter. Brasserie d'Ou we Brug heeft een simpele maar uit stekende keuken. cultuuraspecten. The king and I vertelt het ver haal van de Britse Anna Leo- nowens, die na de dood van haar man in het negentiende- eeuwse Siam de gouvernante wordt van de rijke schare kin deren van koning Mongkut. Er ontstond een grote aantrek kingskracht tussen de koning en Anna, ondanks de enorme cultuurverschillen. „De koning en Anna zijn twee sterke persoonlijkheden. An na was een feministe-avant- la-lettre. In 1846 was zij drie maanden onderweg naar een ander, vreemd land. Daar moet je als weduwe maar de guts voorhebben." Malaria „De koning was wel degelijk een intelligente man. Aan de ene kant had hij de vele tradi ties van zijn land, anderzijds stond hij open voor westerse invloeden. Hij is de enige ge weest die destijds de protecto raten van de Fransen en de En gelsen kon afhouden. Hij was 61 toen hij Anna Leonowens ontmoette en had een harem van zeshonderd vrouwen. Wij tonen er op toneel wat minder, hoor. In de musical sterft hij aan liefdesverdriet, in het echt ging hij dood aan malaria." „The king and Iis onze duurste productie ooit. Een stuk als dit vraagt om een fraaie aankle ding. Je kunt geen paleis neer zetten met slechts drie stoel tjes. En al die mooie kostuums horen bij het Victoriaanse tijd perk waarin het verhaal zich afspeelt. Maar de Raad van Bestuur heeft gezegd: Linda, dit is de limiet; duurder mag het niet worden." „Dit soort klassieke stukken is zo goed gemaakt. Rodgers en Hammerstein waren geen ui len. Er staat geen zin te veel in hun stukken. De structuren zijn zo sterk en correct. Ik wil de - als artistiek directeur - weer eens zo iets maken voor dat we een paar nieuwe stuk ken en musicals van Sondheim gaan doen. En ik geef het zelf toe: ik ben een Anna." The King and I: t/m zondag 25 oktober en dinsdag 27 t/m zaterdag 31 oktober Antwerpen (theater 't Ei landje); zaterdag 28 en zon dag 29 november Bergen op Zoom; dinsdag 1 de cember Middelburg; don derdag 3 en vrijdag 4 de cember Roosendaal; don derdag 7 en vrijdag 8 janua ri 1999 Breda. Mevrouw de directrice staat weer op de planken. Na vijf jaar 'bureauwerk' keert Linda Lepomme, artistiek direc teur van de musical-afdeling van het Koninklijk Ballet van Vlaanderen, terug naar haar oude ambacht. Ze speelt dit theaterseizoen de rol van Anna Leonowens in de musi cal-klassieker The king and I van het Amerikaanse duo Rodgers Hammerstein. Het is haar eerste rol sinds ze vijf jaar geleden hals over kop de hoofdrolspeelster in Hello Dolly verving. door Martin Hermens Nee, The king and heeft ze niet uitgekozen om zichzelf weer eens te laten schitteren op de planken, Linda, reso luut: „Het was de wens van re gisseur Stefan Janski dat ik Anna ging spelen. Hij zocht voor die rol een actrice die ook kan zingen. Tijdens de audities is er niemand komen opdagen van wie Stefan dacht: die is ge schikt. Toen vroeg hij aan mij: what about you?" „Ik ben niet van plan om me telkens voor deze rol te veront schuldigen of te verantwoor den", vervolgt ze scherp. „Vier jaar geleden werd ik gevraagd voor de rol van Maria in The soimd of music. Maar ik vond dat An Lauwereins daarvoor veel beter geschikt was. Dus heb ik haar vooi'gesteld aan de regisseur. Het artistieke team krijgt altijd de volledige vrij heid in dat soort zaken. Ik kom er alleen maar tussen als er problemen zijn of als er een knoop doorgehakt moet wor den." „Ik geef toe: deze rol past bij mijn emplooi en mijn leeftijd. Iedereen binnen ons bedrijf staat er achter. Dat was ook mijn voorwaarde. Natuurlijk doet het me deugd dat het ar tistieke in mij weer mag los branden. Maar om mezelf te beschermen, zijn er wat maat regelen genomen. Op de dagen dat ik moet spelen, ben ik niet voor 12 uur op kantoor." Graven „Ik bereidde me nu beter voor dan ooit. Ik graaf dieper naar het personage. Dat heeft te maken met ouder en rijper worden. Je ziet hoe regisseurs aan een rol bouwen om die meer diepgang te geven. Ik heb de dagboeken van Anna Leo nowens gelezen. Daarin staat veel meer informatie dan je uit de musical haalt. Het is een droomrol." „Tijdens de voorbereidingen heb ik ook de film uit 1951 be keken. Die film was tot tien j aar geleden verboden in Thai land omdat er historische fou ten in zitten. Geen enkele Thaise koning zou met een ontbloot bovenlijf voor zijn volk staan, laat staan voor een vrouw. De Amerikanen zijn destijds voorbijgegaan aan die Scène uit The king and I met Linda Lepomme. foto Koninklijk Ballet Antwerpen

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 12