Mislukt afscheid van juniorentijd MZ-vrouwen lopen in De Schelde houdt Stormvogel op 7-7 Tennissers Drive slaan goede slag Onzekerheid Van der Spil na blessure uitslagen Knappe tweede plaats zwemmers Koewacht agenda Betaald voetbal door Eldridge Pentury GOES - Wat zo mooi had moe ten worden, liep op een deceptie uit. Maar hevig teleurgesteld is Jessica van der Spil al lang niet meer. „De opvang door mijn teamgenoten was prima. Dat heeft me goed gedaan." Wat nu belangrijk is, is het her stel van de knieblessure die ze bij mondiale judotitelstrijd voor junioren in het Colombi aanse Cali heeft opgelopen. Ruim een week geleden was het allemaal rozengeur en mane schijn, nu moet de Goese judoka zich voortbewegen met krak ken. Van der Spil: „Ikzatgoed in mijn vel, had gehoopt op een fraai resultaat. Maar bij aan komst in Colombia kreeg ik al gauw een tegenslag te verwer ken. Colombia is best een ar moedig land. Niet alle wegen en straten zijn zo goed als hier in door Ko Mechielsen TERNEUZEN - De vooruitge schoven Zeeuwse derby in de derde klasse van het district tus sen Stormvogel en De Schelde eindigde verrassend in 7-7. Na dat Stormvogel in de laatste pe riode een 7-4-voorsprong had genomen, leek de wedstrijd be slist. De Schelde toonde echter veerkracht, knokte zich terug tot 7-7, en verzuimde in de laat ste seconden zelfs de winst te pakken. Stormvogel had zaterdag al ge wonnen van DSZ met 8-2, ter wijl De Schelde met 7-4 verlo ren had van ZDHC. De Schelde- junioren verloren van Njord met 6-5. De Schelde-vrouwen gin gen met 5-0 ten onder tegen DBD. De vrouwen van Storm vogel wonnen van ZVDO'74 met 12-3. De Schelde-Stormvogel 7-7: Vanaf het begin was er sprake van een echte derby. Beide ploe gen speelden fel op de bal met een goede pressing. De twee scheidsrechters voelden cle wedstrijd niet helemaal aan. Ze hanteerden de regels te strak, waardoor er wel eens irritatie ontstond in beide kampen. Na een gelijkopgaande eerste periode, waarin het 1-1 bleef, had Stormvogel een sterke start in de tweede periode. De Vlis- singse ploeg nam een 3-1- voor sprong. Daarna ging Stormvo gel iets minder spelen, maar De Schelde kwam pas aan het eind van de tweede periode door een mooi afstandsschot van Chris van Royen terug in de wedstrij d. In de derde periode maakte De Schelde gelijk. Stormvogel nam uit een man-meersituatie wel weer een voorsprong, maar mis te vervolgens drie mooie kansen om de marge verder te vergro ten. De Schelde kwam met een man meer nog wel op 4-4, maar kort daarna was het Jan Kees Mol die met een schitterend ge plaatste bal Stormvogel op 4-5 bracht. In de laatste periode was Storm vogel de betere ploeg. Met een man meer werd de 4-6 gescoord. Toen Jan Kees Mol uit de re bound 4-7 maakte, leek de wed strijd gelopen. Stormvogel ver gat echter aan te vallen en De Schelde zette Stormvogel vast. In de slotminuut werd het 7-7, waarna de Terneuzense ploeg in de allerlaatste seconde zelfs nog de kans had op de volle winst. Cees van Houwelingen schoot echter naast. Scores Schelde: Van Royen 2, Lam bert, Van de Heuvel, Wesdorp, Yse- baert, Van Houwelingen 1 Scores Stormvogel: Mol, Juranek 2, Gavranovic, Vader, Van 't Westende 1. van onze sportredactie KAPELLE - Het mannenteam van de TC Drive heeft een be langrijke stap gezet op de weg naar het herfstkampioensehap in de districts-indoortennis- competitie. De Sas van Gente naren boekten niet alleen hun tweede zege in successie, de te genpartij van het afgelopen weekeinde was bovendien kop loper 't Halve Maantje uit Goes. In het in Racketcentrum Kapel- Ie afgewerkte duel, namen de Zeeuws-Vlamingen van meet af aan het heft in handen. Tim Poppe gaf Peter de Vrieze geen kans, Paul Cortvriendt en Cor de Jonge rekenden overtuigend af met Alexander Nonnekes en Ronnie Hillebrand. Slechts Mi chael Pieters moest alles geven om Arthur te Boekhorst nipt te kunnen kloppen. In de dubbels blééf de combinatie Poppe/ Cortvriendt heer en meester met De Vrieze en Nonnekes als op ponenten, waarna de thuisclub alsnog de eer wist te redden, een prestatie die op naam kwam van het duo Hillebrand/te Boek horst: 10-2. Behalve 't Halve Maantje heb ben inmiddels nog twee ploegen een achterstand van zeven pun ten op de nieuwe ranglijstaan voerder. DOS is er een van. De van onze sportredactie HULST - In het Hulster zwem bad De Driehoek heeft de zwemploeg van De Stormvogel de eerste wedstrijd in de Zeeuw se zwemcompetitie (hoofdklas se) gewonnen en een voorsprong van 76 seconden genomen op de achtervolgers. Verrassend tweede werd de ploeg van Koe wacht, die Scheldestroom A en de Schelde de baas bleef. Bij de vrouwen was er een hoofdrol voor Ryan Verplanke, bij de mannen voor Eelco van Gemert. Na de eerste wedstrijd voor de bondscompetitie (vorig week einde) waren de krachtsver schillen al een beetje zichtbaar, Vooral het kleine onderlinge verschil tussen Scheldestroom en Koewacht viel toen op. Koe wacht won in Hulst voor het eerst een competitiewedstrijd van de A-ploeg van Scheldes troom. Nederland. Al op de eerste dag stapte ik in een putje waarvan de deksel ontbrak." Van der Spils rechterenkel klapte daar bij dubbel, waardoor ze de hele week moest trainen met een in- getaped gewricht. „Maar dat ging probleemloos. Ik had nau welijks last." Samen met de andere Neder landse juniorenjudoka's benut te de 19-jarige Jessica van dei- Spil de tijd om aan het Zuid- Amerikaanse klimaat te wen nen. „Het was daar behoorlijk warm. Benauwd vooral. Maar juist daarom waren we heel vroeg gearriveerd, zodat we ruim de tijd hadden om te accli matiseren. Dat werkte prima." Op zondag, de slotdag van het WK voor junioren, mocht Van der Spil eindelijk haar opwach ting maken op de mat in de klas se boven 78 kilogram. Haar te genstandster in de eerste ronde was een judoka uit Venezuela. Nog voordat Van der Spil er erg in had, was de klus geklaard en zat de eerste zege in de knip. „Ze was kleiner en molliger, al zegt uiterlijk niet altijd iets. Met een waza-ari en een houdgreep heb ik haar verslagen", vertelt Van der Spil. Vol goede moed betrad Van dei- Spil de mat in de daaropvolgen de partij om het op te nemen te gen een Canadese. De kansen voor de Zeeuwse studente fysio therapie waren goed, dacht ze zelf, hoewel haar opponente groter was. Van der Spil: „Ze had een dominante pakking. Die heb ik geprobeerd te door breken." Dat leverde succes op voor Van der Spil, maar niet alle scheidsrechters gaven dezelfde beloning in punten, „Ik had be loond moeten worden voor een yuko, maar dat gebeurde niet. Eén scheidsrechter was het met me eens, de andere twee niet." Noodlot Luttele seconden later sloeg het noodlot voor Jessica van der Spil toe. In een poging een aan val van de Canadese te blokke ren, verdraaide de Goese haar rechterknie. „Ik strekte mijn voet om af te zetten. Mijn knie Judoka Jessica van der Spil keerde met een afgescheurde knieband terug van het WK voor junioren in het Colombiaanse Cali. „Een kijkoperatie kan niet uitblijven, denk ik." foto Dirk-Jan Gjeltema sloeg echter naar binnen, terwijl mijn voet bleef staan." Ze hoor de een krakend geluid in haar knie. „En toen dacht ik: nou zal ik haar echt eens te grazen ne men..." Maar in plaats van revanche, volgde capitulatie. Bondsarts Theo Schers constateerde een volledig afgescheurde mediale band in cle knie van Van der Spil. Over de toestand van de achter ste banden valt nog weinig te zeggen. Onderzoek in het Til- burgse Sport Medisch Centrum moet uitwijzen hoezeer Van der Spils knie nog meer beschadigd is. Van der Spil: „Een kijkopera tie kan niet uitblijven, denk ik." Zeker is dat ze het EK voor juni- oren, dat half november in Boe karest wordt gehouden, aan Vlissingers boekten een ruime overwinning op MLTC. Frans van de Velde en Ben Bout ston den aan de basis van dit succes door hun singles te winnen. Bij MLTC zagen Sander Roose en Dimitri van Hoof de schijnwer pers op zich gericht. De routine van DOS, dat kopman Dirk Rempt miste, gaf daarna de doorslag: 8-4. De derde confrontatie in deze klasse bracht De Schelde en Hulster Ambacht binnen de lij nen. De ontmoeting eindigde in een puntendeling (6-6), waar mee de krachtsverhouding goed werd weergegeven. Tom Felius en Sake Smit namens de VI is- singse formatie en Jeroen Ver- straeten en Pascal van Poecke bij de bezoekers, namen de en kelspelen voor hun rekening, terwijl in het derde bedrijf al evenmin een beslissing gefor ceerd kon worden. Bij de gemengde equipes (eerste klasse), kruisten Hulster Am bacht en Souburg de rackets. De Hulstenaren kwamen als over winnaars uit het strijdgewoel. Laurens de Kort en Beatrix en Jacqueline Verhaegen waren uitstekend op dreef, beide laatstgenoemden ook in hun dubbel. Dat resulteerde in een 8-4-score. Mario de Regt had aan Souburgse zijde een be langrijke inbreng. Na de uitstekende start in de districtscompetitie van de Schelde-ploeg, vorige week in Roosendaal, vielen de geleverde prestaties nu wat tegen. De Schelde werd al meteen op een bijna onoverbrugbare achter stand van 144 seconden gezet. Ryan Verplanke wist haar num mers op de schoolslag en de vlin derslag nog net te winnen, maar de concurrentie komt wel steeds dichterbij. De Vlissingse Car- lien Schrijvershof zat haar op beide onderdelen op de hielen. Eelco van Gemert heeft nog weinig gevaar te duchten. De Vlissinger won de rug- en wis selslag zoals hij wilde en was in de estafette weer de man die voor de beslissende voorsprong zorgde. Bij Koewacht was na lange tijd Bert van Waes weer in de ploeg. De startzwemmer van de esta fetteploeg heeft nog wel een flinke trainingsachterstand. Arnemuiden begint in de vierde divisie zijn draai steeds beter te vinden. De ploeg van Daan Mijnsbergen (/oto) versloeg Shot '65 met 6-4. foto Ruben Oreel Tafeltennissers 't Zand 2 moeten alle zeilen bijzetten door Aart de Landmeter VLISSINGEN - De Zeeuwse tafeltennisteams in de landelijke competitie boerden goed het afgelopen weekeinde. Vooral de ploegen van Arnemuiden en Middelburg Zuid doen het de laatste weken erg goed. Middelburg-Zuid - Hotak '68 6-4: Het vrou wenteam van MZ bezorgde koploper Hotak '68 de eerste nederlaag in de derde divisie. Als het team wekelijks in de sterkste opstelling blijft spelen, kan de ploeg het Hotak '68 misschien nog moeilijk maken. Na deze knappe overwin ning is de marge tussen de twee ploegen geslon ken tot drie punten, Middelburg-Zuid 2 - FVT/Visser 2 7-3: Ilse Burgs vervulde opnieuw een hoofdrol. Zij bleef ongeslagen tegen de Rotterdammers. De reser ves van MZ voeren de ranglijst van de vierde divisie aan, maar concurrent Tanaka heeft slechts enkele punten achterstand, en een wed strijd minder gespeeld. 't Zand 2 - SVE 1 5-5: Voor de mannen van 't Zand 2 zal het nog een hele opgave worden zich te handhaven in de tweede divisie, 't, Zand had na een 5-2-voorsprong de volle winst moeten pakken. Dennis van Boven bekroonde een sterk optreden met twee oveiwinningen. Riny Kasse en Jeroen Louws scoorden eenmaal, 't Zand 3 - Amstelveen 5-5: Derdedivisionist 't Zand 3 greep net naast de winst. Marijn Veij- gen en Leo Zuidweg wonnen beiden twee par tijen en scoorden ook in het dubbel. Willem- -Jan Duininck kwam niet tot winst. Arnemuiden - Shot '65 6-4: Leon van Boven, Daan Mijnsbergen en Robert Steenbeek zijn uitstekend op dreef de laatste weken. Shot uit Zwijndrecht werd met 6-4 teruggewezen en Arnemuiden heeft zelfs nog uitzicht op de tweede plaats. SAR '72 - De Treffers (R) 2 7-3: Er kunnen al weddenschappen afgesloten worden wanneer SAR '72 kampioen wordt van de vierde divisie. Het is wekelijks hetzelfde verhaal: SAR wint ruim en de overige teams zijn aan elkaar ge waagd. Dennis Verdunnen en Wim 't Hooft ble ven tegen De Treffers ongeslagen. 't Zand - SAR '72 3-7: De meisjes van SAR worden met overmacht kampioen in de hoog ste landelijke klasse. In de derby tegen 't Zand werd voor het eerst dit seizoen meer dan een te- genpunt geïncasseerd, Aan de kant van SAR '72 behield Stefanie Fassaert haar 100%-sco- re, voor de Middelburgers haalde Sanne Lijnse knap twee punten binnen. Ongeslagen Arnemuiden - Sprint/Lammerts 8-2: In de landelijk B-competitie heroverde Arnemui den de tweede positie. Joey Lourense en Pieter Nijsse moesten beiden een tegenstander felici teren. Jan-Rien Meerman won opnieuw drie partijen en is nog ongeslagen. In dezelfde poule als Arnemuiden is 't Zand koploper. In Berkel en Rodenrijs werd met 3-7 gewonnen van TOGB. Noud Lijnse bond zijn drie opponenten aan zijn zegekar. Reynaert - Red Star 4-6: Reynaert snoepte vier puntjes weg van de koploper, Benjamin de Maat verloor zijn 100%-status, Martine Smol ders won haar eerste partij dit seizoen. In de zelfdepoule verloor 't Zand 2 met 9-1 van Cos- mos/TTW. Arvid Schoningh redde de eer, Eerste divisie: Heracles - FC Zwolle 0-5, Excelsior - Haarlem 1-2. Stand aan kop: Groningen 8-17, Den Bosch 8-17, GA Eagles 8-17, Excelsior 8-16. Bridge zich voorbij ziet gaan. Alsof het nog niet erg genoeg is dat ze in Cali het .debacle van 1996, waarin ze op het WK na vier mi nuten werd uitgeschakeld, heeft kunnen wegpoetsen. Ze zegt: „Het WK in Cali was voor mij het laatste WK als juniore. Daardoor is het jammer dat ik er niet méér uit heb kunnen ha len." Kerkhove spint garen bij verlies van Kloetinge VLISSINGEN - In de eerste klasse van het zaalvoetbal voor vrouwen is Kloetinge 1 de eerste plaats op de ranglijst kwijtge raakt. De koploper verloor met 5-1 van Eggermont. Kerkhove Verhuur is de nieuwe lijstaan voerder dankzij een 5-2-over- winning op Pubbles. Eggermont - Kloetinge 1 5-1: Kloètinge miste enkele basis speelsters. Tot aan de rust (2-1) bleef de schade nog beperkt. In het vervolg kon Eggermont doordrukken, Renske van Puy- velde (3x), Gonda van Ettinger (2x) en Marly van Harn bezorg den de thuisclub de overwin ning. Tamara Jacobusse maakte de enige tegengoal. Pubbles - Kerkhove Verhuur 2- 5: Pubbles begon sterk en kon met een 2-0-voorsprong aan de tweedehelft beginnen. Dooreen blunder van de keepster raakte Pubbles van slag. Kerkhove Verhuur maakte van die situatie goed gebruik. Joska Lamper en Mary Sleypen (eigen doel) scoorden voor Pubbles. De doel punten van Kerkhove Verhuur waren van Mary Sleypen (2x), Denise Remijn, Sonja van Een- ennaamenElsBaas. Kloetinge 2 - Kloetinge 3 4-2: Halverwege leidde het tweede team met 3-1. Tijdens een nu merieke meerderheid kon Kloe tinge 2 de zege binnenhalen. Voor Kloetinge 2 scoorden Es ther Kole (2x), Miranda Beke- nes en Marlinda Verhoeven. De tegentreffers waren van Ingrid Jansen en Anne Rooze. Kloetinge 4 - De Vliegher 0-6: Op de helft van de wedstrijd stonden de bezoekers npg maar met 1-0 voor. In de tweede helft kwam de thuisclub er niet meer aan te pas. De doelpunten wa ren van Diana Broeckaert (2x), Jenny Sinac, Winanda Moort- hamer, Elly Sieret en Brerida Pijl. Biezentrappers/Gerka Sport 1 - Schinkel Assurantie 9-1: De thuisclub domineerde en wist dat ook in doelpunten om te zet ten. Bij rast was er al een 5-0- voorsprong opgebouwd, Dorien Vervenne (3x), Jacolien Moer dijk (2x), Suzan van de Knijff (2x), Carolien Slootmakers en Trees Vervenne schoten voor Biezentrappers/Gerka Sport raak. José Knuit maakte de ere- treffer voor Schinkel Assuran tie. Biezentrappers/Gerka Sport 3 - Biezentrappers/Gerka Sport 2 2-5: Imelda de Poorter en Josa van de Vliet, scoorden voor het derde team. De doelpunten van het tweede waren van Inge Suy (4x) en Debbie Bakker. District Zeeland. Hoofdklasse, open pa ren (in procenten): mevr. Terwisscha- /Blonk 61.07, echtp. Van Dijk 57.68, Lich- teveld/Ramondt 56.96, Dronkelaar/Zwaan 55.71, mevr. Groene- woud/Gryglicki 55.54, Koopman/De Jonge 54.64, De Kort/Verburg 54,29, Ge- drojc/Karstens 51.25, mevr. Die- rendonck/Simpelaar 48.75, Wagenaar- /Lansu 46.61, mevr, v. d. Laan/van der Plas 46.25, Hurkmans/Dagelinckx 45.71, Philippen/Breedveld 44.64, Schliekel- man/Lubbers 44.64, echtp. Labrujère 38.39, echtpaar Biesbroeck 37.86. Stand: mevr. Terwisscha-Blonk 57.70, Dron kelaar/Zwaan 55.71, mevr. Groenewoud/Gryglicki 52.60, Lichte- veld/Ramondt 52.21, echtp. Van Dijk 52.04, Koopman/De Jonge 51.31, mevr. v. d. Laan/van der Plas 51.28, De Kort/Verburg 50.12, Hurkmans/Dage linckx 49.84, Schllekelman/Lubbers 49.83, Philippen/Breedveld 48.42, mevr. Dierendonk/Simpelaar 48.07, Gedrojc/K- arstens 47.44, echtp. Labrujère 46.46, echtpaar Biesbroeck 45.66, Wagenaar- /Lansu 43.20. Sportprijsvragen Lucky Ten. Winnende getallen van maandag 19 oktober: 1 - 3-4-6-12-18- 35-38-39-42-43-45-47-49-56-62-64- 65 - 70 - 76. (onder voorbehoud) Tennis Goes. Janvier Dancemasters Jeugdcir- cuit. Meisjes, poule A: M. Bordui-A. Ste- vense 4-5, L. de Jong-E. Praet 9-3, M. Bordui/L. de Jong-A. Stevense/E. Praet 7-5. N. Hillebrand-M. v.d. Ende 7-4, F. Barends-M. Phernambucq 7-4, N. Hille- brand/F. Barends-M. v.d. Ende/M. Pher nambucq 6-6. L. Gruber-K. Goudt7-5,1. Dierckx-L. Bekenkamp 6-6, L. Gruber/I. Dierckx-K. Goudt/L, Bekenkamp 6-5. N. Wegman-K. Boes 2-9, I. Spinnewijn-K. Kars 4-5, N. Wegman/I. Spinnewijn-K. Boes/K. Kars 4-8. Meisjes, poule B: E. Blok-E. Verdonk 8-2, M. Speijkers-K. van Eenennaam 8-3, E. Blok/M. Speij- kers-E. Verdonk/K. van Eenennaam 5-4. N. Hillebrand-M. de Bakker 9-2, I. Gei- lings-B. de Blaey 14-0, N. Hillebrand/I. Geilings-M. de Bakker/B. de Blaey 10-4. B. de Morree-K. Houmes 0-11, N. der Weduwen-A. Atoon 0-9, B. de Morr- ee/N. der Weduwen-K. Houmes/A. Atoon 2-11S. van Damme-J. Melio 5-6, N. Maas-R. van Son 8-2, S. van Dam- me/N. Maas-J. Melio/R. van Son 10-2. Kapelle. Districts-indoorcompetitie. Af deling mixed teams, eerste klasse: Hul ster Ambacht 1-Souburg 1 8-4. L. de Kort-H. van Drehen 7-4, W.J. van Doe- selaar-M. de Regt 4-7, B. Verhaegen-S. van Drehen 9-4, J. Verhaegen-S. Eek- hardt 6-5, L. de Kort/W.J. van Doe- selaar-H. van Drehen/M. de Regt 7-8, B. Verhaegen/J. Verhaegen-S. van Dre- hen/S. Eckhardt 10-2. Tweede klasse: De Schelde 1-Goblin 2 8-4. M. Snijder-R. van der Wel 11-2, P. van Leeuwen-R. van der Wel 5-8, A. Busink-N. Hillebrand 7-5, A. Kreuger-D. de Jonge 4-12, M. Snijder/P. van Leeuwen-R. van der Wel/R. van der Wel 9-6, A. Busink/A. Kreuger-D. de Jonge/M. Esser 12-3. Lu- do et Emergo 1-Souburg 2 4-8. R. Suur- mond-S. Bish 5-7, F. IJzerman-S. Rolff 9-6, A. Willemsen-B. Zwanenburg 7-9, N. de Paepe-S. Marijs 7-8, R. Suur- mond/F. IJzerman-S. Bish/S. Rolff 4-8, A. Willemsen/N. de Paepe-B. Zwanen burg/S. Marijs 6-5. Souburg 3-Tiola 2 0-12. D. Lau-I. Kuypers 5-11, M. van Broekhoven-K. de Jonge 6-9, A. Malie- ki-A. Riemens 3-10, J. van Belle-A. van Voren 4-8, M. van Belle/R. Alders-I. Kuy- pers/B. Lievens 8-10, A. Malicki/J. van Belle-A. Riemens/A. van Voren 4-7. Afdeling mannenteams, eerste klasse: MLTC 1-DOS 1 4-8. S. Roose-T. Veraart 8-5, D. van Hoof-H. Tijssen 9-2, M. Wis- se-F. van de Velde 4-7,0. Molopodis-B. Bout 5-9, S. Roose/O. Molopodis-H. Tijssen/B. Bout 5-7, D. van Hoof/M. Wis- se-T. Veraart/F. van de Velde 6-7. De Schelde 1-Hulster Ambacht 1 6-6. W. ten Hacken-J. Verstraeten 5-6, S. Ver- meulen-P. van Poecke 3-11,T. Felius-S. Verstraeten 7-4, S. Smit-R. Renique 8-5, W. ten Hacken/S. Vermeulen-J. Ver- straeten/P. van Poecke 8-11, T. Felius/S. Smit-S. Verstraeten/R. Renique 8-7. 't Halve Maantje 1 -Drive 1 2-10. P. de Vrie- ze-T. Poppe 3-9, A. Nonnekes-P. Cort vriendt 5-10, R. Hillebrand-C. de Jonge 4-9, A. te Boekhorst-M. Pieters 6-7, P. de Vrieze/A. Nonnekes-T. Poppe/P. Cort vriendt 7-9, R. Hillebrand/A. te Boek horst-C. de Jonge/M. Pieters 10-4. Tweede klasse: 't Halve Maantje 2-Lu- do/Schippers Nauta 2 2-10. D. Ver- schuure-D. Blackman 2-17, J. Meijer-V. Verheul 3-16, M. Ars-R. van Hee8-10, R. Hogeveen-S. Minnaert 5-12, J. Meij- er/R. Hogeveen-D, Blackman/V. Verheul 5-12, D. Verschuure/M. Ars-R. van Hee/S. Minnaert 10-7. Waterpolo Mannen. Bond. Derde klasse: Stormvo- gel-DSZ 8-2, ZDHC-Schelde 7-4, Barracu da-Hippocampus 11-4, Kempvis-GZC 5- 3, Poseidon'56-Westland'96 4-6, WZK- RWV WZK niet opgekomen, Schelde- Stormvogel 7-7. District. Tweede klasse: Dio-Breda scheidsrechter niet opgeko men, WPC'98 2-Njord3 11-8, WPC'98 2- Treffers 2 11-7, Arethusa 2-Warande 3 5- 2, Hieronymus 2-Vennen 7-3. Kring. Tweede klasse: Stormvogel 3-ZVD0'74 27-2, Scheldestroom-DBD 2 9-2, Waran de 4-Ganze 7-8, TRB/RES 5-Bruinvis 9-7. Junioren: Njord-Schelde 6-5, Hierony- m us-Wa ra n d e 5-3, TR B/RES-DZT 6-7As- piranten: Warande-Schelde 17-0. Zaalvoetbal Vrouwen. Eerste klasse: Kloetinge 2 - Kloetinge 3 4-2, Kloetinge 4 - De Vliegher 0-6, Biezentrappers/Gerka Sport 1 - Schinkel Assurantie 9-1, Pubbles - Kerk hove Verhuur 2-5, Biezentrappers/Gerka Sport 3- Biezentrappers/Gerka Sport 2 2- 5, Eggermont - Kloetinge 1 5-1. Stand: Kerkhove Verhuur 6-13, Biezentrappers- /Gerka Sport 1 4-12, Kloetinge 1 5-10, Kloetinge 2 6-10, Biezentrappers/Gerka Sport 2 4-9, Biezentrappers/Gerka Sport 3 5-9, Eggermont 3-6, Kloetinge 3 4-6, Pubbles 4-6, De Vliegher 5-6, Schinkel Assurantie 6-4, Tympaan 5-0, Kloetinge 4 5-0. Mannen. Rayon Walcheren. Eerste klas se: Zeeduin - Schinkel Assurantie 2-6, Emergo - Tympaan 2-5, Zuidwest Negen - Ontop 2-4, Jong Ambon - Hebu Sport 4- 6, Klaassen Tweewielers - Sinar 3-3, Ar- dinsdag— nemuiden - Taxicentrale 4-5. Stand: Tympaan 4-12, Ontop 5-12, Jong Ambon 5-9, Emergo 5-9, Arnemuiden 5-7, Taxi centrale 5-7, Schinkel "Assurantie 5-7, Zuidwest Negen 4-6, Klaassen Tweewie lers 5-5, Sinar 4-4, FC Laurens 4-3, Zee duin 4-3, Hebu Sport 5-3. Tweede klasse: Groene Ster Maroc- Pen sion Wolff 4-0, Reproba - 't Hoekje 5-4, di VZV - VAW 4-2, DZV Jerommeke - Mid- delburg 4-3, Garderen/Dekker - WEA 0-3, Hydrofa - VOM 13-8, Stand: DZV Jerom meke 5-15, Hydrofa 4-10, Garderen/Dek ker 5-10, Groene Ster Maroc 4-9, Middel burg 5-9, VZV 4-6, WEA 5-6, Reproba 3-3, Pension Wolff 5-3, 'i Hoekje 5-3, VAW 5-3, VOM 4-0. Zwemmen ',^o. iuu mtrier suiiuuisidy il de Munck(ZVS) 1.13,90,2. n 1.14,16, 3. Ruud Pieterse:"! leter rugslag 85 el: 1. Ruud I 14, 2. Remco Kint (SCH|J /OTW\ ne na inn Hulst. Zeeuwse hoofdklasse: 1. Storm vogel A (Vlissingen) 3159,65, 2. ZCK (Koewacht) 3235,83,3. Scheldestroom A (Breskens) 3254,72, 4. De Schelde (Ter- neuzen) 3398,03. Vrouwen, 200 meter schoolslag all in: 1. Ryan Verplanke (ZVS) 2.51,30, 3. Carlien Schrijvershof (STV) 2.53,28, 3. Linda Vink (ZCK) 2.55,40.100 meter vrije slag 85 el: 1. Inge borg de Ruiter (STV) 1.07,33,2. Marlinda Eggermont (ZVS) 1.08,49, 3. Sabine van Waes (ZCK) 1.09,33. 200 meter wissel slag 83 el: 1. Linda Vink 2.36,46, 2. Kim Scholt (STV) 2.40,113. Saskia Herreboul (STV) 2.41,44. 100 meter vlinderslag in: 1. Ryan Verplanke 1.14,47, 2. Carlien Schrijvershof 1.15,17,3. Carolien de Mil- liano (ZVS) 1.15,17.100 meter rugslag 81 el: 1. Carolien de Milliano 1.10,89,2. Ste fanie Apers (ZCK) 1.14,80, 3. Kim Scholl 1.15,20.50 meter rugslag 85 el: 1Debbie van de Guchte (STV) 34,86, 2. Ingeborg de Ruiter 35,27, 3. Sabine van Waes 35,72. 100 meter schoolslag 83 el: 1. Se lena van Hoek (STV) 1.23,07, 2. Linda Vink 1 24,29, 3. Caroline van Tiggelen (ZVS) 1.25,50. 4x100 meter wisselslag estafette all in: 1. Scheldestroom 5.00,92, 2. Stormvogel A 5.05,92, 3. ZC Koewacht 5.15,10. Mannen. 100 meter rugslag all in: 1. Eelco van Gemert (STV) 1.03,38,2. Geert Meesen (STV) 1.05,91,3. Martin de Milliano (ZVS) 1.06,34.100 me ter vlinderslag 85 el: 1. Dennis Cappen- dijk (SCH) 1.15,32,2. Ruud Pieterse(ZCK! 1.15,71,3.Steinde Maeyer(ZCK) 1.17,11. 200 meter wisselslag 83 el: 1Charles Po- tin (STV02.31,46,2. Dennis van de Kette-L rij (STV) 2.33,86,3. Sven Schieman (SCH) 2.35,94. 200 meter wisselslag all Eelco van Gemert 2.19,26, 2. Maarten van der Zwan (SCH) 2.29,17,3. Martin de Milliano 2.30,28. 100 meter schoolslag 81 el: 1. Michel de Munck(ZVS) 1.13,90,2. Geert Meesen 1.15,77. 50 meter Pleterse 35,14, 35,28, 3. Kaj Scholt (STV) 35,75.100 ter rugslag 83 el: 1. Charles Potin 1.07, 2. Maarten Braem (ZVS) 1.11,37, 3. Toni ny Koekkoek (ZCK) 1.12,61.4x100 vrije slag estafette all in: 1. Stormvogel! 3.53,43, 2. Scheldestroom 4.02,51, 3. DeC. Schelde 4.03,02. P'! Districtscompetitie. Eerste klasse: 1. Deint Bruinvis (Sas van Gent) 2957,40, 2. De;fj Ganze (Goes) 2984,57, 3. BeveiandersL (Kapelle) 3005,21,4. Luctor (Middelburg^ 3146,77. Vrouwen. 200 meter wisselslag^11 all in: 1. Ester Wisse (BEV) 2.47,45, 2,ldi Truus Claeijs (BRU) 2.53,89, 3. MarliesL Boelee (LUC) 2.55,64.100 meter rugslag 85 el: 1. Karin Reekers (LUC) 1.20,30, 2, Evelien van de Ven (GAN) 1.22,99,3. Elke Roovers (GAN) 1.24,15. 100 meter vrije- slag 83 el: 1. Irene van de Ven (GAIm, 1.11,32, 2. Marlies Boelee (LUC) 1.11,64, 3. Evelien Ferket (GAN) 1.11,83.100 ter rugslag all in: 1. Ester Wisse 1.15,97, 2. Monique Geernaarts (GAN) 1.24,26,3, Melanie Bode (BRU) 1.24,49. 100 meter vlinderslag 81 el: 1. Ester Wisse 1.20,25, 2. Truus Claeijs 1.27,04, 3. Ilona Baijings (BRU) 1.31,98.50 meter schoolslag 85 el: 1. Karin Reekers 41,38, 2. Karin Ji (LUC) 44,08,3. Marjan van de Ende (BEVl 45,09. 50 meter rugslag 83 el: 1Stefanie Mesu (GAN) 37,77, 2. Evelien Ferkel 38,04, 3. Irene van de Ven 39,25. 4x100 meter vrijeslag estafette all in: 1. Bruin vis 4.51,96, 2. De Ganze 4,58,05,3. Beve landers 5.06,36. Mannen. 200 meter wis selslag all in: 1. Jan-Willem Rar (BRU) 2.34,57, 2. Tim Roeb (BRU! 2.37,20, 3. Jeroen Vermeulen (GAIwi 2.38,55. 100 meter vlinderslag 85 el: 1 Roel van de Velde (BRU) 1.12,73,2. Den nis Rutze (BEV) 1.39,58, 3. Jim Portegies (LUC) 1.42,39. 100 meter schoolslag 83p el: 1. Robbert Dellaert (8RU) 1.23,79, 2 Koen Bins (BEV) 1.28,14, 3. Mark Lockef eir(GAN) 1.29,21.100 meter vrijeslag all* in: 1. Tim Roeb 1.00,62, 2. Jan-Willem» Ramondt (BRU) 1.02,74, 3. Bram van de Velde (BRU) 1.03,00. 100 meter rugslag^ 81 el: 1. Jeroen Vermeulen 1.08,00, 2. Tim Roeb 1.10,34, 3. Jan-Willem Ram-;1 ondt 1.13.9.50 meter schoolslag 85 el: 1 Roel van de Velde 38,73,2. Jim Portegies :1 (LUC) 39,36, 3. Maurice Raas (GAN! 43,51. 50 meter rugslag 83 el: 1. Robbert Dellaert 32,91,2. Mark Lockefeir34,19,3 ft Roel Dellaert 34,86 (BRU). 4x100 meteip wisselslag estafette all ir' j 4.45,63, 2. De Ganze 4.47,40. "s Zege vader en zoon Frederiks ASSEN - Johan Frederiks en Ruud Frederiks uit 's-Heeren- hoek hebben tijdens de viei fi uursrace op het circuit van As sen de wedstrijd in de automa- tenklasse gewonnen. Vader en zoon eindigden in het veld van honderd motorfietsen op de 43e j, plaats overall. De beste Zeeuwse combinatie in^l het internationale evenemen! waren Franpois van Gilst uit 's- G Gravenpolder en Harry Imansen uit Nieuwdorp. Ze finishten als1 38e. In hun Formuleklasse wer- e den ze dertiende. René Kesse-1 laar en Leo Lokerse, beiden uit a 's-Gravenpolder werden 64e, li Jacco Lokerse uit 's-Gravenpol-11 der en Nico Romijn uit Colijns- plaat 42e en Marco Krijger uit Zierikzee 81e. Boes/Kars aan kop jeugdcircuit 'h Biljarten Driebandencompetitie. Zesde ronde derde divisie KNBB. BV Rotterdam - 3B- SD/Goudswaard 2. Voetbal Oefenwedstrijd. Schouwen-Duivelands elftal - Veere. Sportpark Onder de Molen, Brouwershaven. Aanvang 20,00 uur. Oefenwedstrijd. Hoek-Harelbeke (B). Sportpark Denoek, Hoek. Aanvang 19.00 Oefenwedstrijd. Vlissingen-SSV'65. Sportpark aan de Irislaan, Vlissingen. Aanvang 19.30 uur. KNVB-beker: Feyenoord - ADO Den Haag. GOES - In de A-poule van de aan het Janvier Dancemasters Jeugdcircuit deelnemende meisjes gaat het duo Kim Boes/ Kirsten Kars zonder puntenver lies aan de leiding. Nadine Hil- lebrande en Femmy Barends, die een steekje lieten vallen, vol gen op geringe afstand, terwijl Linda Gruber en Inge DierckX l' oprukten naar de derde plaats, t Kimberley Goudt en Liza Be- "J kenkamp zakten terug naar een I1 plaats in de midenmoot, terwij! li Esther Zuidweg en Irma Spin- newijn nog steeds als hekken-11 sluiters gerangschikt staan. In groep B is sprake van een nek- aan-nekrace tussen Emma Blok/Marlou Speijkers en hei f tweetal Naomi Hillebrand/In- grid Geilings. Met een achter- stand van twee punten volgen f Stephanie van Damme en Noortje Maas. In dit gezelschap zijn het Eva Verdonk en Kim van Eenennaam die de rode lan taarn dragen. il

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 18