0 29 Gebr. Dominicus b.v. FAMILIEBERICHTEN Waterschap 16 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DINSDAG 20 OKTOBER 1998 De eeuwige God zij u een woning, en van onder eeuwige armen Deut. 35:27 Op D.V. 26 oktober 1998 is het 50 jaar geleden dat onze geliefde ouders en grootouders MAARTEN MOENS en LOURINA MOENS-PEENE niet bovenstaande woorden in het huwelijk zijn be vestigd. Wij zijn dankbaar dat de Heere hen voor el kaar en voor ons gespaard heeft en wensen hen Gods nabijheid en Zijn Zegen toe voor de toekomst. Adriana en Adri lan en Wilma Paul Cees en Janneke Piet en Wilma en kleinkinderen We hopen dit feit in familiekring te herdenken. Oktober 1998 Molendijk 26 4339 AD Nieuw- en Sint joosland 20 oktober 1948 - 20 oktober 1998 Onze ouders, groot- en overgrootouders W. DE WAARD en T. DE WAARD-DE WIT zijn 50 jaar getrouwd! U kunt hen feliciteren op vrijdag 30 oktober van 19.00 uur t/m 20.30 uur in het verenigingsge- j bouw "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Hun dankbare kinderen, klein- en achterkleinkinderen Mijn vechtertje is moegestreden, velen hebben met ons meegebeden, toch mocht dit al niet baten, en moest hij ons verlaten. Groot was hij als kleine man. Rust is alles wat ik hem nog wensen kan. Dit gevecht konden wij niet winnen, en zullen wij zonder hem een ander leven moeten beginnen. Rust zacht kleine man, we houden van jou. JESSIE 8 april 1993 t 19 oktober 1998 Anne van Mil Angie en Remco Roy S. M. Lonquestraat 19, 4307 BG Oosterland. Jessie is thuis. Er is woensdag en donderdag van 14.00 tot 15.00 uur en van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid tot af- scheidnemen. Vrijdag 23 oktober is er een samenkomst in dorps huis 'Oosterhof, St.' Joostdijk 27 te Oosterland, aanvang 13.30 uur, waarna we Jessie begraven op de begraafplaats te Oosterland, omstreeks 14.15 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ont moeten in 'Oosterhof. - Liever geen bloemen Jessie hield van dierenknuffels. Beste mensen Hierbij wil ik iedereen bedanken die iets leuks, liefs of aardigs gedaan hebben, of gewoon met ons mee geleefd hebben bij de ziekenhuisopnames en tij dens JESSIE zijn laatste tijd thuis. Jullie waren een steun om de laatste tijd wat beter te verdragen voor ons allemaal. Bedankt, Anne van Mil Angie en Roy Oosterland, 19 oktober 1998. Dankbaar voor de jaren dat hij voor onze moeder en oma heeft gezorgd namen wij kennis van het overlijden van onze 'stiefvader' RINUS BAAS levenspartner van onze moeder en oma Bep Koppers Oost-Souburg: Frans en Anja Gunther Ton, Jimmy, Nick en Jeffrey Vlissingen: Joke Gunther en Erik Mulder Angeline, Piet en Linda Vlissingen: Petra en Joram Oost-Souburg, 19 oktober 1998. Met droefheid, maar dankbaar dat we hem hebben gekend, nemen wij afscheid van RINUS BAAS Wij wensen de familie van Rinus sterkte met dit grote verlies. Alle vrienden en bekenden van wegrestaurant De Rode Leeuw, Nieuwland Met diepe verslagenheid hebben wij afscheid moe ten nemen van een fijne vriend RINUS BAAS Lewedorp: Danny en Angèle Martin en Evelien Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vlissingen Telefoon 0118-413417 - 412772 Rouwcentrum, Van Dishoeckstraat 620 AFWEZIG M. J. KOOIMAN huisarts te Goes 24/10 t/m 6/11 Waarneming: M. J. Oortman tel. 231805 J. J. H. G. Schmeitz tel. 216405 B. J. M. Schruer tel. 214373 M.v.d. Stoep tel. 215306 D. W. Thijssen tel. 215003 m.u.v. 26/10 t/m 30/10 Adressen zie pagina 82 telefoongids. Voor weekenddiensten zie plaatselijke dag-/weekbladen. Westkapelle Tel. oi s-571436 Plaats uw familieberichten In de PZC Ik weet niet hoe het zijn zal in die dagen, wanneer ik scheep ga voor de laatste reis. Zal dan mijn schip de laatste storm verdragen en landen in Gods paradijs? Want ik weet niet hoe lang de tocht zal duren en welke haven ik voorgoed verlaat. Zal ik dan zwijgend in de verte turen en alles wat ik schreiend achterliet niet zachtjes langs de reling horen klagen? Of zal de wind hoog gillend in de mast alleen de stem van storm en branding dragen waarin mijn ziel zich van zijn angst ontlast? Neem mijHeer God, het roer dan maar uit han den en laat mij zingend op de voorplecht staan. Dan zal mijn schip niet op de rotsen stranden, maar veilig in uw haven binnen gaan. Na een leven vol liefde en hartelijkheid voor allen die hij kende, is heden van ons heengegaan mijn lieve man PIETER MAR1NUS DE KUNDER echtgenoot van Margaretha M. V. de Rooy in de leeftijd van 81 jaar. Temeuzen: M. M. V. de Kunder-de Rooy Kinderen, klein- en achterkleinkinderen 4532 JK Temeuzen, 17 oktober 1998, Churchilllaan 1184. De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitge nodigd, zal plaatsvinden op donderdag 22 oktober om 14.30 uur in crematorium 'Temeuzen', Bella- mystraat 28c, Temeuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze adver tentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig om haar heengaan, maar dankbaar dat zij voor een verder lijden gespaard is gebleven, ge ven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder PAULINA MAATJE HOLLESTELLE weduwe van Marinus Harthoorn in de leeftijd van 82 jaar. Oudelande: Jo en Janny Oudelande: Piet en Mina 's-Gravenpolder: Coby en Dick klein- en achterkleinkinderen 's-Heer Arendskerke, 19 oktober 1998 Zorgcentrum "Poelwijck" Correspondentieadres: Wilhelminastraat 31, 4436 AE Oudelande. Vrijdag 23 oktober is er van 12.45-13.00 uur gele genheid om afscheid te nemen in het Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal er om 13.15 uur een korte dienst worden gehouden in het Rouwcentrum, waarna om 14.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Al gemene Begraafplaats te Oudelande. Na afloop van de begrafenis is er in het Rouwcen trum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condole ren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te be schouwen. Met dankbaarheid voor haar inzet en belangstelling voor de Bibliotheek Vlissingen geven wij kennis van het overlijden van onze oud-collega SARA ANTHONIA SNIJDERS Wij wensen haar familie sterkte toe met het ver werken van dit verlies. Bestuur en medewerkers Bibliotheek Vlissingen Geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de meeste van deze is de liefde. 1 Corinthiërs 13 Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar voor alle liefde waarmee zij ons omringde, geven wij kennis van het onverwachte heengaan van mijn lieve vrouw, onze liefste moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder GEERTRUIDA MEEUWSE echtgenote van Marinus A. de Dreu 12 oktober 1914 +18 oktober 1998 's-Gravenpolder: M. A. de Dreu Nuenen: Mariëtte Dekker-de Dreu Pam Dekker Marcel en Karin Anouk Charlotte en Roland 's-Gravenpolder: Jaap de Dreu Nel de Dreu-de Visser Bianca Erwin Dennis 's-Gravenpolder: Wanda Verburg-de Dreu Jan Verburg Joris 's-Gravenstraat 21 4431 AA 's-Gravenpolder De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal worden gehouden donderdag 22 oktober om 11.15 uur in de Gereformeerde kerk te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend om 12.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er in het Rouwcen trum Van der Hooft, Bosseweide 2 gelegenheid tot condoleren. Tot ons grote verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze allerliefste Marcel en Karin Anouk Charlotte en Roland Bianca, Erwin, Dennis Joris Bedroefd, maar met grote dankbaarheid voor wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat plotseling van ons is heengegaan, mijn lieve man, onze zorgzame pa en opa EDUARDUS FRANCISCUS GHIJS echtgenoot van Petronella Catharina van den Boom in de leeftijd van 84 jaar. Oostburg: P. C. Ghijs-van den Boom IJzendijke: Ria en Staf Soulimans-Ghijs Miranda Mariska Paul 4501 BS Oostburg, 19 oktober 1998 Langestraat 32 De plechtige Uitvaartdienst, waarbij u wordt uitge nodigd, zal gehouden worden op donderdag 22 ok tober om 13.30 uur in de Parochiekerk van de H. Eligius te Oostburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de R.-K. begraafplaats aldaar. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Bij elk afscheid, wordt een herinnering geboren. Bedroefd, maar met een dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat, na een liefdevolle verzorging in De Blaauwe Hoeve van ons is heengegaan, onze gelief de moeder, schoonmoeder, groot- en overgroot moeder BERTHA MARIA VAN KERCKHOVEN weduwe van Arthur Cornelis Rademakers op de leeftijd van 86 jaar. Sint Niklaas: G. E. A. Rademakers J. H. Rademakers-Rondberg Sas van Gent: M. A. Rademakers Frank Christianne en Mark Rafaël, Helena Susan en Ronald, Jeffrey Kloosterzande: T. B. 1. Joossen-Rademakers A. C. E. Joossen Femdown (Eng): A. M. Willaert-Rademakers K. F. M. Willaert Maurits Martijn Liesbeth Hulst, 17 oktober 1998. Correspondentieadres: Hulsterweg 3, 4587 EA Kloosterzande. De uitvaartdienst zal plaatshebben op donderdag 22 oktober a.s. om 10.30 uur in de kapel van De Blaauwe Hoeve, waarna in familiekring de crema tieplechtigheid volgt in het crematorium 'Temeu zen', Bellamystraat 28c te Temeuzen. Moeder ligt opgebaard in het mortuarium van de Blaauwe Hoeve. Na de uitvaartdienst is er gelegenheid tot condole ren aan de ingang van de kapel. Zij die door omstandigheden geen rouwbrief heb ben ontvangen, gelieven deze kennisgeving als zo danig te beschouwen. Enige en algemene kennisgeving Na een liefdevolle verzorging in 'Ter Valcke' over leed heden mevrouw MARIA WILHELMINA DE WAARD op de leeftijd van 88 jaar. 18 oktober 1998. Correspondentieadres Van Dissel en Oostinga, Notarissen, Postbus 202, 4460 AE Goes. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehoudeh woensdag 21 oktober om 13.30 uur in de aula op de Algemene Begraafplaats te Goes, waarna aansluitend de begrafenis zal plaats hebben aldaar. Na 3 moeilijke maanden is op 89-jarige leeftijd overleden onze lieve, zorgzame moeder en trotse oma CORNELIA DE JONG sinds 9 december 1997 weduwe van Dirk Cornelis Steur Rotterdam, 9-8-1909 Vlissingen, 18-10-1998 Del Mar (U.S.A.): Greet en Karl Saskia, Kirsten, Martijn Wenen (A.): Aartje en Stefan Jan, Marieke Vlissingen: Tini Chantemerle (Fr.): Bernard 4328 GB Haamstede, Verzorgingscentrum 'Duinoord', Kloosterweg 18, K222. De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 23 ok tober om 10.00 uur in de Ned. Herv. Kerk te Burgh, waarna aansluitend om 12.00 uur de cre matie zal plaatsvinden in het crematorium te Mid delburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Indien u de kerkdienst of de crematie wenst bij te wonen, wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium na de plechtigheid. Vol verdriet, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, nemen wij afscheid van onze schoonzuster, tante en oudtante CORNELIA STEUR DE JONG sinds 9 december 1997 weduwe van D. C. Steur Burgh-Haanistede: F. Gilijamse-Steur W. Gilijamse Kees en Jet Roeland en Marianne Cathy en Eugène Willem en Johanna en kinderen Burgh-Haamstede: Th. M. Steur-Bloni Margriet en Frank Mattie en Piet Jan en kinderen Burgh-Haamstede, 18 oktober 1998. 'Zie, ik maak alle dingen nieuw'. In alle rust is toch nog onverwacht van ons heenge gaan onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en omi PIETERNELLA VAN DER MERK (Nel) weduwe van Jan van de Kop Vlissingen Haarlem 8 januari 1905 19 oktober 1998 Santpoort-Z.: Han van de Kop Ineke van de Kop-van Straten Wilma en Koen Koen, Tijn, Roos, Jet Hans en Henrika Luuk, Lize Mieke en Henk Anne Zaria, Bo Petra en Amoud Alphen aan de Rijn: Sjaan Pützer-van de Kop Gerd Pützer Peter en Wendy Diba en Maico Corresponden tieadres Vinkenbaan 2, 2082 EP Santpoort-Z. Onze moeder is overgebracht naar het Uitvaartcen trum van de Associatie Kennemerland, Zijlweg 183 te Haarlem, alwaar geen bezoek. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden wor den op donderdag 22 oktober om 12.00 uur in de Immanuëlkerk, Van Egmondstraat te Haarlem, waarna de begrafenis zal plaatshebben om 13.00 uur op de begraafplaats Akendam, Vergierdeweg te Haarlem. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Plaats uw familieberichten in de PZC Diepbedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, is onverwachts uit ons midden weggenomen mijn innig geliefde man, onze dierbare vader, schoonvader en opa JOHANNES KRELLO echtgenoot van P. Krello-van den Houten in de ouderdom van 96 jaar. Zierikzee: P. Krello-van den Houten C. Krello D. Krello-Berrevoets J. C. Krello J. Krello-Troost Zoetermeer: W. J. G. Krello H. Krello-Belderok Klein- en achterkleinkinderen Zierikzee, Zweedse Rode Kruis Ziekenhuis, 18 oktober 1998. Correspondentieadres: De Vagerstraat 28, 4301 MS Zierikzee. De crematie zal plaatsvinden op donderdag 22 ok tober a.s. om 12.00 uur in het crematorium te Mid delburg, Westelijke Oude Havendijk 5. Degene die deze plechtigheid wenst bij te wonen, wordt beleefd verzocht tijdig in het crematorium aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren in de condoleance ruimte van bovengenoemd crematorium na afloop van de plechtigheid. kunt u tijdens kantooruren afseven bij de volgende PZC-kantoren: Oostsouburgseweg 10 Voorstad 22 Axelsestraat 16 Nassaustraat 15 's Gravenhofplein 4 t I GracHtWeg 23 Vlissingen: Goes: Zierikzee: Kantooruren: maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 17.00 uur. Zienkzee en Hulst: 8.30 tot 17,00 uur. Zaterdags in Vlissingen van 8.00 tot 10 30 uur. Bt&Steii of faxera kan ook, Cjdens Kantooruren én (uitsluitend voor overltj- deiri-zgeboorte cidvertenties) maandag t/m vrij- dagsvoi id van 20.30 tot 22 00 uur er i zeiidag- Gvoi id vat 120 00 tot 99 00 utr FAX: (0118) 470100 lii zoa|t 25 j<wr I Giro 5S0 Apeldoorn Info: 055 3663339 Bedroefd, maar vol fijne herinneringen en dank baar dat ze zo lang bij ons was, geven wij u kennis dat zacht en kalm is overleden, onze lieve schoon moeder, grootmoeder, overgrootmoeder en tante CORNELIA LENA DE VOS-GILLESSE sinds 1967 weduwe van Abraham Marinus de Vos in de leeftijd van 97 jaar. 1. J. M. van Vossen-Janssen Klein- en achterkleinkinderen en verdere familie Zierikzee, 19 oktober 1998, Zorgcentrum 'De Wieken', Hoge Molenstraat 13. Correspondentieadres: Donkereweg 27, 4317 NK Schuddebeurs. De herdenkingsdienst voor familie en belangstel lenden zal gehouden worden donderdag 22 okto ber in het kerkcentrum van de 'Gasthuiskerk', Ha venplein te Zierikzee, aanvang 13.30 uur (ingang en parkeren achterzijde kerkcentrum, via Hoge Molenstraat), waarna de begrafenis zal plaatsheb ben op de algemene begraafplaats te Noordgouwe, omstreeks 14.30 uur. Voor de dienst is er in het kerkcentrum van 13.00 uur gelegenheid tot condoleren. Jij, met zo'n blij, liefdevol, menselijk hart. Rechtvaardig, oprecht, daardoor dikwijls benard voor de grote wereld om je heen; daar kon niemand je helpen, was je angstig, alleen... Nu ben je diep met onze gedachten verweven zul je daar immer voort blijven leven; Boite in gedachten gekust we wensen je vrede en eindelijk rust. Op 8 oktober 1998 overleed onze lieve zoon, mijn lieve vriend, broer, zwager en oom Boite Hoornweg Jacques Hoornweg Jenny Hoornweg-van Kleven Caroline ter Horst Jacques en Rita Tim Katja Kanaalweg WZ 12, 4351 RH Veere. De teraardebestelling heeft reeds plaatsgevonden op 14 oktober te Purmerend. Ter herinnering aan vriend WILLEM BRUINOOGE 27 mei 1948 oktober 1998 's-Heer Arendskerke Rotterdam ('exil') Emmeloord ('de klos') Veenoord Steenwijk ('de buze') Zierikzee, 20 oktober 1998, tel. 0111 -415117/06-22436789 - Jan Uitvaartverzorging I DAG EN NACHT BEREIKBAAR f A eigen rouwvervoer in M binnen- en buitenland ftëgr Gratis informatiepakket en wilsbeschikking Rouwcentrum in Middelburg en Vlissingen INFORMATIECENTRUM begrafenissen en crematies VEERSEWEG 36 TEL. 0118-612868 Mededelingen van het Op 1 januari 1999 gaat het waterschap Zeeuws- Vlaanderen van start. De oprichting van het water schap Zeeuws-Vlaanderen is het gevolg van de fusie van de waterschappen Het Vrije van Sluis, De Drie Ambachten en Hulster Ambacht. VERORDENINGEN Het waterschap Zeeuws-Vlaanderen zal moeten be schikken over eigen regelingen. Het voorlopig dage lijks bestuur van het waterschap Zeeuws-Vlaanderen i.o. is verantwoordelijk' voor de voorbereiding van de regelingen voor het nieuwe waterschap. Het voorlo pig dagelijks bestuur heeft de volgende verordenin gen in ontwerp vastgesteld: 1De Kostentoedelingsverordening waterschap Zeeuws-Vlaanderen. Deze verordening zal vanaf 1 999 de basis vormen voor de omslagheffing. In de verordening wordt geregeld welk aandeel moet worden betaald door de in het waterschaps bestuur vertegenwoordigde categorieën in de kos ten die het waterschap maakt voor de waterke- ringszorg, het waterkwantiteitsbeheer en de we- genzorg. 2. De Omslagklassenverordening waterschap Zeeuws-Vlaanderen 1999. Deze verordening re gelt de indeling in omslagklassen van bepaalde onroerende zaken om te voorkomen dat verschil len in hoedanigheid en ligging leiden tot oneven redig voor- of nadeel voor de omslagplichtigen. 3. De Verordening behandeling bezwaren water schap Zeeuws-Vlaanderen. Deze verordening re gelt de wijze waarop bezwaren tegen besluiten van bestuursorganen van het waterschap worden behandeld. 4. De Verordening behandeling klachten waterschap Zeeuws-Vlaanderen. Deze verordening regelt de behandeling van klachten tegen gedragingen van een bestuursorgaan, een bestuurder of een ambte naar van het waterschap. 5. De Inspraakverordening waterschap Zeeuws- Vlaanderen. De inspraakverordening regelt de manier waarop ingezetenen en in het gebied van het waterschap belanghebbende natuurlijke en rechtspersonen bij de voorbereiding van de door het bestuur te nemen besluiten worden betrokken. TERINZAGELEGGING De bovenstaande ontwerp-verordeningen liggen van af heden gedurende 4 weken tijdens kantooruren ter inzage bij het waterschap Het Vrije van Sluis, Brou werijstraat 1 8 te Oostburg, waterschap De Drie Am bachten, Korte Kerkstraat 19 te Terneuzen, water schap Hulster Ambacht, Hogeweg 6 te Hulst en ter secretarie van de gemeenten Sluis-Aardenburg, Oost burg, Terneuzen, Axel, Sas van Gent, Hontenisse en Hulst. INSPRAAK Ingezetenen en in Zeeuws-Vlaanderen belang heb bende natuurlijke en rechtspersonen kunnen geduren de de termijn van terinzagelegging hun gemotiveerde zienswijze omtrent de te nemen besluiten schriftelijk kenbaar maken aan het voorlopig dagelijks bestuur van het waterschap Zeeuws-Vlaanderen i.o, postbus 88, 4530 AB Terneuzen. Degenen die daar in hun schriftelijke reactie om ver zoeken, worden in de gelegenheid gesteld hun reac tie tijdens een hoorzitting toe te lichten, tenzij een dergelijk verzoek kennelijk onredelijk is. Het voorlopig dagelijks bestuur brengt degenen die een schriftelijke reactie hebben ingediend op de hoogte van de beschouwingen van het voorlopig da gelijks bestuur over de ingediende reacties door toe zending van het voorstel dat aan de voorlopige alge mene vergadering wordt gedaan. De voorstellen wor den behandeld in twee vergaderingen van de voorlo pige algemene vergadering. De voorlopige algemene vergadering zal voorgesteld worden de genoemde verordeningen op 21 december 1998 voorlopig vast te stellen. Vervolgens zal de voorlopige algemene vergadering voorgesteld worden de genoemde veror deningen op 7 januari 1999 (definitief) vast te stel len. De voorstellen aan de voorlopige algemene vergade ring worden na voorafgaande bekendmaking voor een ieder ter inzage gelegd bij de agenda voor de genoemde vergaderingen waarin de voorstellen wor den behandeld. Terneuzen, 20 oktober 1998 Het voorlopig dagelijks bestuur van het waterschap Zeeuws-Vlaanderen i.o. drs. H. Eversdijk, voorzitter mr. J.Y. Dekker, secretaris Waterschap^ Zeeuws - Vlaanderen Postbus 88, 4530 AB Terneuzen Tijdelijk bezoekadres: Korte Kerkstraat 19, Terneuzen Telefoon 0115 - 630490, Fax 0115-630440

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 16