Goes laat WVO nog ontsnappen RCS laat Breskens kansloos PZC Middelburg komt te laat op stoom PZC Late Vaderdag bij winnend Domburg Waarde maakt het Zaamslag moeilijk Mannen Avanti op dreef tegen Robad sport maandag 19 oktober 1998 1 5 Eersteklasser onnodig onderuit in Oosterhout: 5-3 •jdoor Koen de Vries ij OOSTERHOUT - Technisch jiijn het geen toppers en tactisch |venmin. Goes mag dan het hoogst spelende zondagelftal Van Zeeland hebben, het beste ioetbal van de provincie speelt ^ide ploeg zeker niet. Zou er ech ter ergens in Zeeland vermake lijkheidsbelasting moeten [worden geheven op voetbal wedstrijden, dan moet dat zeker nbij Goes zijn. Gisteren deed de -fclub zijn reputatie alle eer aan. In een wedstrijd die bol stond ij/an curieuze momenten verlo ren de eersteklassers in Ooster- lout met 5-3 van WVO. i rainer Hugo Barends had daar ®a afloop natuurlijk geen bood schap aan. Hij stapte zo op het jbog uiterst kalm de kleedkamer .jn en verliet die ook weer zonder ■met de deur te slaan. „Maar ik pen natuuiiijk hartstikke woe lend", gaf hij zonder aandrin gen toe. „We hebben de wed strijd op een ongelooflijk knullige manier weggegeven, let is een schande." Jarends doelde op de laatste vijf ninuten van het duel, dat pas in ie tweede helft goed op gang cwam. Goes was gaan rusten net een 2-0-achterstand, maar mokte daarna keihard terug. Toen het een kwartier voor tijd B-3 werd en de ploeg met één tnanmeerinhet veld stond, leek le tweede overwinning van het leizoen dichtbij. „Er hep toen .een stelletje mensen met het •hoofd in de wolken", analyseer- ■ne Barends. plunders Wat de Goese trainer niet aan haalde, waren de twee onvoor stelbare blunders van doelman Arjen Duine in het eerst kwar tier van het duel. In de vierde ninuut het hij zich eenvoudig oppen toen een kopbal van Erik 'an Beek enigszins van richting verd veranderd, en tien minu- en later liet hij een slap voor- :etje ghppen, dat daardoor pre- :ies voor de voeten van Marcel louwman belandde: 2-0. )ok daarna lukte er weinig bij ijle vervanger van eerste keeper ■Olaf Filius. Zelfs de simpelste terugspeelballen schoot hij alle Janten op, behalve de goede. ■Toen de spelers in de rust de ■kleedkamer opzochten voor een ■bakje thee, stoof Duine op Ba- iends af en vroeg om een wissel. Duine, die twee weken geleden tegen Desk een prima indruk maakte en zaterdagavond extra vroeg naar bed ging: „Tijdens de wedstrijd voelde ik me steeds onzekerder. Er was niemand bij gebaat dat ik nog langer zou bhjven klungelen." Duine kreeg zijn wissel (Mart- Jan Goud ging op het doel staan) en Barends verving en passant ook nog aanvaller Wander Snoeck voor Marnix Hendrix. De trainer had overigens een half elftal kunnen wisselen. Het draafde 45 minuten lang gela ten en ongeïnspireerd over het zonovergoten veld. Na de hervatting zat er wel pe per in het Goese spel. De 2-1 van Jacco de Kok (55e minuut) was het logische resultaat. Toen even later WVO 'er Aldo Mastro- matteo na zijn tweede gele kaart kon gaan douchen, lagen de kaarten er voor Goes opeens prachtig bij. WVO vergrootte de marge na een onoplettendheid op de rechterflank van Goes weer naar twee (3-1), maar nog geen minuut later was het al weer 3-2. van onze sportredactie VLISSINGEN - De voetbal lers van Middelburg komen te laat op gang. Dat bleek vorige week al tegen Terneuzen en gisteren opnieuw. De ploeg verloor met 3-2 van Rood Wit. Patrijzen verloor thuis met 3-2 van Moerse Boys en staat nu op de tiende plaats. Vlissingen steeg een plaats door een moei zame 1-0 zege op Jeka. Zierik- zee verloor met 1-0 bij Internos en de derby Axel-Ter- neuzen eindigde in 0-1. Middelburg-Rood Wit W. 2-3: Na een kwartier strafte Augi de Rooy een fout van doelman Jouri Nonnekes af: 0-1. De zelfde speler verdubbelde deze voorsprong kort voor rust. In de tweede helft pakte Middel burg de zaken energieker aan, hetgeen leidde tot de aanslui tingstreffer van Evert Eiken hout, 1-2. Een verdedigings- fout leidde kort hierna tot 1-3 door Peter Sanne. Met zijn tweede treffer bepaalde Evert Eikenhout in de slotfase de eindstand op 2-3. Jan de Rijke kon tien minuten voor tijd na tweemaal geel vroegtijdig ver trekken. Vlissingen-Jeka 1-0: Een moeizame zege. Pas tien minu ten voor tijd zorgde Huib Meerman met een van richting veranderd afstandsschot voor de bevrijdende treffer. Internos-Zierikzee 1-0: Kort voor het einde van de eerste helft schoot Corné Suijkér- buijk de thuisploeg op voor sprong. De tweede helft ver toonde een zelfde spelbeeld. Pas nadat Rick Heeren halver wege het tweede bedrijf een opgelegde kans op 2-0 had la ten liggen, wist Zierikzee via invaller Thomas Vos wat ge- Ruud de Vroe van Vlissingen (rechts) in duel met een speler van Jeka. Vlissingen won uiteindelijk moeizaam (1-0) van de Brabantse hekkensluiter. foto Ruben Oreel vaar te stichten. In de slotfase kreeg Jarno Vermeulen rood wegens het neerhalen van een doorgebroken speler. Axel-Temeuzen 0-1: De winst was verdiend, maar daarmee is alles gezegd over de zwakke derby. Mike But scoorde via de voet van Axel-verdediger Pa trick Dankaart het enige doel punt. Patrijzen-Moerse Boys 2-3: Patrijzen heeft de wond van de 9-1-nederlaag een week eer der niet kunnen dichten. Gis teren werkte de thuisploeg weliswaar tot tweemaal toe een achterstand weg via Wil fred van den Dries en Camiel Rentmeester. Het ongeslagen Moerse Boys sloeg echter ge nadeloos terug en maakte vijf minuten voor tijd debeslissen- de treffer. Doelman Edwin Vogels vond het nodig om bij een voorzet bij de zestienmeterlijn uit zijn doel te komen. Hij bokste de bal pre cies tegen de rug van de mee- spxingende Marnix Hendrix en zag het speeltuig vervolgens met een hoge boog in het doel belanden. De 3-3 was een plaat je, al riep heel WVO dat het bui tenspel was. AdilFertoute stond aan het eind van een combinatie over vele schijven. Hij schoot de bal vanaf tien meter onhoud baar in de linkerhoek. Daarna liep het aan Goese kant echter hopeloos in het honderd. In plaats van zo weinig mogelijk ruimte weg te geven en steeds druk op de bal te houden, liet Goes de tegenstander komen. Eerst restte André Voogd weinig anders dan René Clemens in de zestienmeter onderuit te halen (Jeroen Baremans schoot van elf meter raak) en in blessuretijd scoorde Clemens uit een counter 5-3. Goes bevestigde gisteren niet alleen zijn reputatie van klan tenbinder, maar ook van ploeg die een onzekere tegenstander in het zadel helpt. Niet alleen WVO boekte gisteren tegen de Zeeuwse eersteklasser zijn eer ste zege, eerder mochten JVC en Desk dat ook doen. Dat is Hugo Barends grootste zorg echter niet. Hij zag zijn ploeg weliswaar naar de laatste plaats in de eersteklasse E afda len, kansen ziet hij genoeg. „Dit elftal heeft meer voetballend vermogen dan dat van vorig sei zoen. We komen op mentaliteit en agressiviteit echter nog veel tekort. Daar gaan we aan wer ken." Barends gelooft er heilig in. Hij mag dan wat kaal wor den, grijze haren heeft hij abso luut nog niet. WVO -Goes 5-3 (2-0). 4. Eric van Beek 1-0, 14. Marcel Bouwman 2-0, 55. Jacco de Kok 2-1, 65. Marcel Bouwman 3-1, 66. Marnix Hendrix 3-2, 72. Adil Fertoute 3-3, 86. Jeroen Baremans 4-3 (strafschop), 90. René Clemens 5-3. Scheidsrechter: J.AW. van Dijk (Tilburg). Rode kaart (twee keer geel): Aldo Mastromatteo (WVO). Gele kaart: Jeroen Bare mans (WVO), Peter Nieuwdorp en André Voogd (beiden Goes). Goes: Arjen Duine (46. Mart-Jan Goud), André Voogd, Peter Nieuw dorp, Adil Fertoute, Jan-Willem de Kok; Jacco de Kok, Leo de Groot (71 Jimmy Nieuwdorp), Marco Vogel; Rinze Back, Wander Snoeck (46. Marnix Hendrix), Michel Jonck- man. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Door blessures moest trainer Geert Bouwman wat omzettingen doen bij vijf- deklasser Domburg. Daardoor kwamen de broers Jeffrey en Ramon Vader tegen Oostburg samen in de voorhoede te spe len. Dat pakte goed uit, want ge zamenlijk verzorgden zij de hele Domburgse productie (zeven treffers). Zeelandia blijft koploper dank zij een 6-3-overwinning bij Corn Boys. Hulsterloo en Aar denburg wonnen beiden met 2- 0, van respectievelijk Noorman nen en Philippine, en blijven tweede met één verliespunt minder dan de Middelburgers. Domburg-Oostburg 7-1: Het eerste kwartier wist Oostburg de thuisploeg van scoren af te houden. Na de openingstreffer van Jeffrey Vader in de 16e mi nuut liep Domburg binnen twintig minuten uit tot een 6-0 voorsprong door nog driemaal Jeffrey en tweemaal Ramon Va der. Na rust liet Domburg de teugels wat vieren. Na de derde treffer van Ramon Vader werd de eer voor de nog steeds punt loze hekkensluiter gered door Dimitri Overmeire. Corn Boys-Zeelandia 3-6: Een bliksemstart van de koploper. Vanaf de aftrap opende Danny't Gilde de score, waarna Ferhan Topal in de zevende minuut voor 0-2 zorgde Een aandringend Corn Boys kwam terug tot 1-2 door Sven Vermeers, waarna Ronald Pruijssers de ruststand op 1-3 bracht. Marco Broekho ven en weer Sven Vermeers brachten de thuisploeg in de tweede helft op gelijke hoogte met de Middelburgers. Door Ro nald Pruijssers, Danny 't Gilde en een eigen doelpunt van Ron nie Bouterse eindigde het span nende duel in 3-6. Hulsterloo-Noormannen 2-0: De thuisploeg hanteerde een wat offensievere tactiek dan de gasten en kregen hierdoor iets meer kansen. In de achtste mi nuut schoot Stefano de Vos Hul sterloo op een 1-0-voorsprong. In de 50e minuut maakte Wi- nand van Haelst aan de onze kerheid een einde door 2-0 te scoren. Jong Ambon-Walcheren 3-0: Het aantal kansen was redelijk in evenwicht. De thuisploeg toonde zich echter beter in de afronding. Na de openingstref fer van Nus Taniwel (vrije trap) werd de voorsprong voor rust verdubbeld door Milco Pattika- wa. Tien minuten na het begin van de tweede helft werd de wedstrijd beslist door Marsal Ririhena. Graauw-Koewacht 2-2: De thuisploeg werd voor rust op achterstand gezet door Boude- wijn Rietjens. Een in de tweede helft aandringend Graauw wist de 0-1 om te buigen in een 2-1- voorsprong door Tom d'Haens en John van Boven. Koewacht, dat met name in de slotfase ster ker werd, kwam nog langszij door een doelpunt van Peter van' Gremberghe, gescoord in de vijfde minuut van de blessure tijd. Sterke wedstrijd van Oostkapelle HERPT - In de eerste klasse van het vrouwenvoetbal versloeg Oostkapelle Herptse Bovs met 1-3. Verdedigend zeer gedecipli- neerd en met snel uitgevoerd combinatievoetbal werd het via twee doelpunten van Nathalie van Ee en een treffer van Janita Davidse eerst 0-3. Pas daarna kon de thuisclub tegenscoren. Triest was wel dat Janita David se en Dona Harthoorn zich na afloop van de wedstrijd met zware blessures onder dokters behandeling moesten stellen. Nederlaag voor vrouwenelftal van Kloetinge KLOETINGE - In de tweede klasse van het vrouwenvoetbal verloor Kloetinge vrij kansloos met 3-0 van de reserves van Zwart Wit'28. Met een vertimmerd elftal keek de thuisploeg al na vijftien mi nuten tegen een 0-2-achter- stand aan. Vervolgens kreeg Kloetinge wel een paar kansjes, maar de bezoekers kwamen nooit echt in de problemen. In de laatste minuut werd het ook nog 0-3. yan onze sportredactie Vlissingen - in de vierde flasse A blijven Zaamslag (3-4 jvinst op Waarde) en Wolfaarts- üijk (3-0 tegen SVD) de ranglijst Aanvoeren. In 4B wacht Smer diek na de 4-0-overwinning op Unitas op een misstap van leider ZPR. "Zadzand-Nieuwland 1-5: De thuisclub kwam via Joris Hen- Iriks wel op voorsprong, maar 'ij rust was het door Herbert 'an Waarde al 1-2. Van Waarde Scoorde daarna nog eens, waar- ia Ruud Mesu en Richard Ja- :obs voor 1-5 zorgden. >VR-Wissenkerke 1-5: Guido ■Van de Broeke opende na 40 se conden de score uit een straf schop: 0-1. Meivin Ranpefsat naakte vijf minuten later ge- ijk, maar een tweede straf schop van Van de Broeke bete- :ende 1-2. Via Marcel van lekken werd het 1-3, waarna iVR nog voor rust een straf- ichop gestopt zag. Van de Broe- :e - opnieuw vanaf elf meter - laakte er 1-4 van en Robbin toreauw even later 1-5. iorssele-Hoedekenskerke 2-1: len vrije trap van Marcel Mol leverde 1-0 op, maar net voor ist maakte Fred Velkers gelijk, fit een corner kopte Martijn Soone de winnende treffer bin- SPORTREDACTIE tel: (0118)484454 J.M. Dagevos (chef) J.F.D. Bakker (coördinatorzuid) K.L. de Vries (coördinator midden) P.B. Godrie (coördinator noord) E.M.S. Pentury S. Remijnsen R.H.N. Boogert Oostsouburgseweg 10 Postbus 18 4380 AA VLISSINGEN Tel: (0118) 484000 Fax: (0118)470102 e-mail: redactie@pzc.nl City OnLine/Internet http://www.pzc.nl e-mail: pzcredcity1@pzc.nl Waarde-Zaamslag 3-4: Wim Duerinck opende de score voor Zaamslag. Theo van Houten maakte even later nog wel ge lijk, maar Zaamslag liep via Er ik Tissink, David de Haan en Jacco de Hamer werd het 1-4. De bezoekers verslapten en Waarde kwam door Martin van de Maas en Gert Jan Westdorp terug tot 3-4, maar verder liet Zaamslag het niet komen. Wolfaai-tsdijk-SVD 3-0: Ruud de Kok scoorde tien minuten voorrust; SVD'erRuudSlabbe- koorn deed dat in de tweede helft in eigen doel en in de slot minuut werd het 3-0 door Harm Fluyt. Nieuwdorp-Krabbendijke 1-0: De winnende treffer van Jan Meulpolder viel pas diep in de tweede helft. ZSC-Spui 2-2 (2-1). 5. Sjimmy Vokri 1-0, 16. Alex Meyer 1-1 (strafschop), 41. Niels van de Moesel 2-1, 92. Patrick van de Boogaard 2-2. Vrederust - Stavenisse 1-3: Vier minuten na rust scoorde Ben de Ruiter 0-1, vier minuten later herhaalde hij het kunststukje. Via Erik Steijns kwam Vre- dexust nog terug maar twee mi nuten voor tijdbesliste Adri Smits de wedstrijd. Mevo - Halsteren 3-7: Foutjes in de verdediging bracht Halste ren snel op 0-2. Eric Wijsman bracht voor rust de spanning nog texug. In de tweede helft werd er driftig op los gescoord. Voor Mevo scoorden Leon Groenleer en Eric Wijsman 2-4 en 3-4. Smerdiek - Unitas 4-0: Erik van Haaften scoorde uit een corner 1-0 maar pas in de tweede helft kreeg Smerdiek Unitas defini tief op de knieën. Alex van der Reest (twee keer) en Niels Hage scoorden. Duiveland - Internos 4-1: Een vroeg Oosterlands doelpunt van Jaco de Bruine kreeg geen goed vervolg. Pas na rust liep de mid- demnoter uit naar 4-0, door treffers van Jaap Brekelmans en Jeroen de Bruine (2x). Michel van Beek deed kort voor tijd na mens Internos nog wat terug. Alliance - Brouwershaven 1-2: Een aardige wedstrijd met een verdiende winnaar. Brouwer- shaven kwam met geluk op 0-1, toen een voorzet van Kees Kraaijenbrink zo maar over de doelman zeilde. Uit een vrije ti"ap van John Geers scoorde Alliance vijf mi nuten voor rust 1-1. Drie minu ten voor het eind bezorgde Wil liam Smits Bi'ouwershaven di'ie punten. Opnieuw nederlaag De Sjuttul Sluiskil nipt langs hekkensluiter FC Bergen door Jos van Belzen VLISSINGEN - Door een 4-0- overwinning op Breskens is RCS gestegen naar de tweede plaats op de ranglijst van de vierde klasse van het zondag- voetbal. De Souburgers, die twee duels minder hebben ge speeld, hebben één verliespunt minder dan koploper IJzendij- ke, dat met 5-1 won in Hoofd plaat. Sluiskil steeg naar de vierde plaats door een 3-2-over- winning op hekkensluiter FC Bergen. Hontenisse-Clinge 0-1: De thuisploeg begon wat tam aan het duel. Dat leidde al na tien minuten tot de enige treffer van de wedstrijd, gescoord door Mi chel de Block. Halvex-wege de eerste helft had Hontenisse pech toen een inzet van Edwaxfr Tieleman op de lat eindigde. Na de rust pakte de thuisploeg de zaken wat fanatieker aan. Clin- ge bleef echter op de been, voor- al door goed keeperswerk van Siegfried van de Berg. Sluiskil-FC Bergen 3-2: Een be ter Sluiskil kwam in de eerste helft niet verder dan een 1-0- voox'sprong door Dominique Vex-linden. Na de xust leek het karwei geklaard toen eerst Mare Goossens en Davy Gijssel (straf schop) scoorden voor de thuis club, FC Bergen kwam boven dien met tien man te staan doordat Exdk Sonke, de vex'oor- zaker van de strafschop, de rode kaait kreeg. Door treffers van Loek Moerman en Mario Smits, gescoord binnen twee minuten, kreeg Sluiskil het in de laatste twintig minuten toch nog moei lijk. RCS-Breskens 4-0: Een in de eerste helft goed voetballend RCS kwam na tien minuten op voorsprong door Mengalfeo Read. Dezelfde speler scoorde kort voor rust 2-0 na een fraaie individuele actie. In de tweede helft drong Breskens aan. De beste mogelijkheid was voor Mare Boeckhout, maar zijn kopbal werd gekeerd door doel man Jacco Neele. Na een kwar tier rondde Richard Murringen een goede combinatie af: 3-0. In de laatste minuut bepaalde de ingevallen A-junior Joffri Geld of de eindstand op 4-0. Steen-Vogelwaarde 2-0: In een matig duel vei-zuimde Steen het overwicht in meer doelpunten uit te di-ukken. Nadat hij eerder al een goede kans had laten lig gen, schoot Wouter de Nijs de thuisploeg op slag van rust op voorsprong. De tweede helft vertoonde hetzelfde beeld. Pas tien minuten voor tijd werd het 2-0 door Edwin Hofman, die een vrije trap fraai in de kruising schoot. MOC'17-Luctor'88 0-1: In de eerste helft waren de ploegen aan elkaar gewaagd. MOC had wat meer aanvallende bedoe lingen, maar wist niet tot scoren te komen. Na een kwartier in de tweede helft schoot Erik de Groene de Zeeuwen op voor sprong. De thuisploeg drong nog wel aan, maar de sterk kee pende Berx-y Simonse wist de nul te behouden. Hoofdplaat-IJzendijke 1-5 (1- 3). 6. Lucvan Waes 0-1, 8. Robby Jonkman 1-1, 31. Frank van de Vijver 1-2, 44. Paul de Putter 1- 3, 62. Adrie van Hanegem 1-4, 69. Adrie van Hanegem 1-5. Scheidsrechter C. Osmanovski (Breskens). Gele kaart: Alf Waatjes, Martin Scherbeijn (Hoofdplaat), Maarten Schil ders, Menno Heijens (IJzendij- ke). Aantal toeschouivers: 300. van onze sportredactie VLISSINGEN - De resultaten van de Zeeuwse badminton- teams hielden elkaar het afgelo pen weekeinde redelijk in even wicht. In de vierde divisie speelde Avanti in eigen huis gelijk tegen de reserves van Robad, terwijl het tweede team van de Middel- burgse club van Spijkenisse won. Terneuzen, dat net als Avanti in de vierde divisie uit komt, en de Sjuttul gingen on deruit bij respectievelijk Blauw Wit en Hoek van Holland. Avanti-Robad 2 4-4: Het Mid delburgse team speelde dit weekeinde in de vierde divisie gelijk tegen het tweede team van Robad uit Roosendaal, Bij na alle punten voor Avanti wer den behaald door de mannen. Pafrick Caljouw versloeg Joost van der Linden in drie games en Bas Codee won eenvoudig van Arnold Vleeskers. Ook in de dubbel was het Middelburgse duo oppermachtig. Het vierde punt haalde Avanti in de ge mengd dubbel, waarin Patrick Caljouw en Ivanka Visser in twee games hun partij wormen. Het Walcherse team bezet in de stand de vierde stek. Blauw Wit-Terneuzen 7-1: Het Zeeuws-Vlaamse badminton- team kwam er tegen de Roosen- daalse tegenstander niet aan te pas. Alle pai*tijen gingen rede lijk kansloos verloren. Alleen in het gemengd dubbel boekte Ter neuzen een oveiwinning, Mar tijn en Chantal van Hoye won nen in drie games. Door deze nedeidaag staat Terneuzen nu op de zesde plaats in de vierde divisie. Avanti 2-Spijkenisse 5-3: Het tweede team van Avanti behaal de afgelopen weekeinde eeh 5-3 ovei-winning op Spijkenisse. Al leen de beide mannenenkels en een gemengd-dubbel gingen verloren. Carola van de Have en Stephanie Potter waren goed op dreef. Zij wonnen in hun enkel spelen respectievelijk van Yvonne de Kraker en Max*jo Hutting, terwijl ze deze tegen stander-s ook in het dubbel ver sloegen. Avanti 2 won ook het mannendubbel en één gemengd dubbel. Hoek van Holland-de Sjuttul 8- 0: Het badmintonteam uit Bres kens ging opnieuw met grote cijfers onderuit, ditmaal tegen subtopper Hoek van Holland. Het was voor de Sjuttul het vier de achtereenvolgende verlies, Het team staat in de vijfde divi sie puntloos onderaan. Middelburg Al verrast sterke A-junioren VVV VENLO - In de eerste divisie van de A-junioren pakte Middel burg Al uit met een 1-5-over- winning op VVV Al. Na de zwakke prestatie van vo rige week (3-1-nederlaag tegen Eindhoven Al) waren de Zeeu wen nu uiterst gemotiveerd te gen de hoog genoteerde Lim- burgers. Met een doelpunt in de eerste minuut van Jeanot Wolf kreeg men ook de juiste rugge steun. Via Paul Noya en Jason Blommaert was het bij rust al 0- 3. Met doelpunten van JiddoLa- walata en René Geriïtsen werd het vervolgens eerst 0-5, voor dat WV vlak voor tijd de eer kon redden. Juniorenvoetbal A junioren. Eerste divisie: Quick Boys A1- Roda JC A1 4-1, VVV Al-Middelburg A1 1-5, Eindhoven A1-Feyenoord A11-2, Ex celsior A1-Fortuna S A1 1-4, Sparta A1- Dordrecht A1 3-0, MWA1-RKCA1 3-2. Sparta A1 7-19 FortunaAI 6-8 F'noordAl 6-16 M'burgA! 7-8 VVV Al 6-11 Dordt A1 7-8 Quick B Al 7-10 MWA1 7-6 Roda JCA1 6-9 RKCA1 7-3 E'hovenAl 7-9 E'siorAI 7-3 Derde divisie C: PapendrechtA1 DFC Al 2-1Leonidas Al-SpartalA) Al 0-0, Excel sior M A1-Terneuzen Al 4-1, Nieuwer- kerk A1-Excelsior'20 A1 4-1TSC Al -SAB Al 2-0, Hardinxveld A1-RCS A1 0-6. L'das A1 7-16 E'siorM Al 7-10 N'kerk A1 7-13 SABA1 7-7 Sparta A1 6-12 RCSA1 7-7. TSCA1 7-12 DFC Al 6-6 P'drechtAl 6-11 Tern Al 6-5 E'siorAI 5-10 H'veldAl 7-1 B-junioren. Tweede divisie B: ADO B2- RKC B1 1-3, RVC BI-Sparta(A) BI 3-4, Dordrecht Bl-Excelsior Bi 3-4, UVS B1- Barendrecht B1 1-5, Spartaan'20 B1- SVVSMC B1 2-3, RCS Bl-RBC B1 2-1. Spart B1 7-15 Dordt BI 7-10 ADOB2 7-15 UVSB1 7-9 RKCB1 6-13 B'drecht BI 7-7, E'siorBI 7-13 Sparta BI 6-6 RVCB1 7-12 RBCB1 7-6 SVVSMC B1 7-12 RCSB1 7-3 Derde divisie D: WSC Bl-Wilhelmina B1 5-0, ASWH Bi-Hekelingen B1 1-1, TSC B1-VOAB B1 2-10, Middelburg Bi-Baro nie B1 1-4, Spijkenisse B1-JEKA B1 8-1, LONGA BMnternos B1 4-1, TSC B1-JE- KA B1 6-5. VOABB1 7-21 H'ingen B1 7-8 S'nisse B1 7-19 TSCB1 7-7 LONGA BI 6-14 W'mina 61 7-6 ASWH BI 6-10 M'burg B1 7-6 WSCB1 6-9 JEKAB1 7-3 Baronie B1 7-8 Internos B1 6-2 Spelmoment uit de wedstrijd RCS-Breskens. Een verdediger van RCS (liggend) kaï breekt. in maar net voorkomen dat een speler van Breskens door foto Ruben Oreel

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 15