Rentree Vriesekoop aanstaande De Vleut prijst teamgevoel Uitdagingen genoeg voor Voshart Europese zeiltitel voor Robbert Kant sport Tafeltennisster (37) bezwijkt voor smeekbede bondscoach Peter Engel Tafeltennissers willen geen WK in Belgrado Volendam dicht bij faillissemeni Rommers wint sluitingskoers i Bruynooge in selectie militairen Vrouwen-interland in Kloetingt Oostkapelle klopt Dauwendaele Zaalvoetbalsters Kerkhove naast koploper Kloetinge uitslagen agenda woensdag 7 oktober 1998 sbw 24 door Edwin Alblas AMSTERDAM - De zoveelste terugkeer van Bettine Vriesekoop in het internationa le tafeltennis is aanstaande. Bondscoach Peter Engel heeft de 37-jarige Amsterdamse bij gebrek aan speelsters bijna ge smeekt op 24 en 25 oktober mee te helpen kwalificatie voor de Super Liga af te dwingen. La chend hoorde ze de bede van de Duitser aan. Hoewel Vriesekoop Engel vandaag pas laat weten of ze wel of niet aan het verzoek gehoor geeft, kon de st udente si - nologie gisteren haar bereidwil ligheid al niet verbergen. Vriesekoop had het niet aan de grote klok willen hangen, maar anderen hebben kennelijk uit de school geklapt. Waarschijnlijk bondscoach Peter Engel zelf, vermoedt Vriesekoop.Maai-nu gaat iedereen maar weer roepen dat ik niet kan stoppen, terwijl Engel mij heeft gevraagd. Daar kan ik toch niets aan doen?" Het Nederlands team spookt ZOETERMEER - De interna tionale vakbond voor tafelten nissers (CTTP) wil dat Belgrado het WK wordt ontnomen. Het probleem is echter dat het alter natief uitwijken naar India is. Het WK wordt van 29 april tot en met 9 mei gehouden.In 1995 werd voor Belgrado gekozen. Dat was toen al een rare beslis sing", aldus CTTP-manager Pe ter Paul de Vrind. „De spelers hebben er geen goed gevoel over. Steeds meer regeringen raden af naar Belgrado te gaan. De CTTP verwijt de ITTF, de in ternationale tafeltennisfedera- tie, niet flexibel te zijn. „Bij het uitbreken van de crisis in Koso vo had de bond gelijk contact moeten opnemen met India. Om daar vast met de voorbereidin gen te beginnen. Dat wordt nu natuurlijk kort dag", aldus De Vrind. „Wij wachten de beslis sing van de ITTF af", zei een woordvoerder van de Neder landse bond (NTTB). ANP niet dagelijks meer door haar hoofd, geeft Vriesekoop toe. „Ik had dat hoofdstuk al ver voor de EK afgesloten. De EK was een eenmalig iets. Maar ja, ik heb er altijd wat van gezegd als ik niet voor het Nederlands team werd gevraagd. En nu word ik ge vraagd. Niemand kan mij het toch verbieden?" De nood is hoog, jammerde En gel zondag aan de telefoon. Na de EK in eigen land zwaaide Emily Noor af en pas nog keerde de jonge en niet meer gemoti veerde Suzan Derkx zich af van het Nederlands team. Gerdie Keen, op papier verreweg de beste Nederlandse tafeltennis ster van dit moment, heeft geen zin om op 24 en 25 oktober in Maasbree tegen Luxemburg, Joegoslavië en België te spelen. Eén van de redenen zou zijn dat ze er op te veel lastige tegen standers kan stuiten en een ne gatieve balans zou haar positie op de Europese ranglijst (16) al leen maar verslechteren. Dat ri sico wil Keen met het oog op de Europese Top Twaalf, volgend jaar, niet nemen. Vriesekoop vindt dat Keen niet mag weglopen voor haar ver antwoordelijkheid. „Engel kan haar ook op de tweede positie in het team opstellen en dan kan ze die moeilijke tegenstander voor een deel nog ontlopen." Maar Keen heeft Engel al laten weten niet te komen. Bovendien is er dat weekeinde nog een al ternatief, de ITTF Pro Tour in Beiroet. Daar gaat Keen wel naartoe. Vriesekoop: „Daar had ik eigenlijk ook stiekem willen spelen, om me een beetje voor te bereiden op de Europa Cup wedstrijden die ik binnenkort met mijn club (De Treffers'70) moet spelen. Ik hoef niet zo no dig naar Libanon, als ik ook in eigen land kan spelen, maar dan moet daar wel wat tegenover staan", vraagt Vriesekoop, die nog maar één keer per week traint, om financiële compensa tie. Voor het spelen van de EK werd de Amsterdamse eerder dit jaar ook vorstelijk gehonoreerd. Volgens haar is dat ook nu geen absurde eis, omdat Engel haar heeft toevertrouwd dat het hem vooral om de publiciteitswaar- de te doen is. „Het gaat hem niet eens om de kwalificatie. Als dat het argument is, is dit het zo veelste bewijs dat de bond een wanbeleid voert. Maar het zal kan spelen die ik wil spelen, heb Davids wordt vergeleken, goed uit de annalen kan doen me een zorg zijn hoe ze het uit- ik mijn zin." neemt ze voor lief. „Als ik daad- laten verdwijnen, moet ik dat buiten, als ik de wedstrijden En dat ze nu weer met Heintje werkelijk Heintje Davids voor- misschien maar doen." VOLEND AM - De voetbalclub Volendam is dicht bij eeiJ lissement. De club moet voor 1 november aanstaande! milj oen gulden bijeen brengen, anders is het over met bet] voetbal in Volendam. Het geld moet komen van bedrijvd acties van supporters. Voor 20 oktober moet de club het a bedrag al op tafel leggen. Zo niet, dan eist de Generaleu haar lening aan de club op. Die lening bedraagt 7 miljoen den. Interim-voorzitter Arjen Tuiten zei gisteren zijn dracht' neer te leggen indien hij voor 20 oktober nie 650.000 gulden binnen heeft.De totale schuld van Volea bedraagt namelijk 2,9 miljoen. ANP OOSTERHOUT - Wielrenner Michel Rommers uit RiUj Bath heeft de Ronde van de Molen in Oosterhout gewc® De 25-jarige renner, die in dienst rijdt van Sauna Diam Zundert, bleef in de eindsprint zijn medevluchter Hoe Krijnen uit Hank voor. De sluitingskoers in Oosterhoutfc zeventig renners aan de start, onder wie professional De van Elven van de Rabobank-ploeg. Zeventien coun maakten zich halverwege de koers los uit het peloton etn den niet meer teruggepakt. Twee ronden voor het eindo marreerde Rommers met Ronald Krijnen uit de grote groe het tweetal koerste in eendrachtige samenwerking naari nish. In de eindsprint bleek Rommers te sterk voor Kn? De sprint van de achtervolgende groep werd gewonnenc Peter Heeren uit Sprundel. WEMELDINGE - Kloetinge-voetbalster Judith Bruyd (18) uit Wemeldinge is opgenomen in het Neder® vrouwenelftal voor militairen, dat op dinsdag 13 oktobe een oefensessie aantreedt tegen Engeland. Het duel wórdt] speeld in Soesterberg. Bruynooge, die gelegerd is in ba] ren, heeft al meerdere keren meegespeeld met het natimj team. Zowel bij Kloetinge als in het militairenteam vervu' een rol in de verdediging. Bruynooge maakt tevens deé; van het Nederlands zaalvoetbalteam voor militairen. Bettine Vriesekoop: „Nu gaat iedereen weer roepen dat ik niet kan stoppen, terwijl bondscoach Peter Engel mij heeft gevraagd. Maar daar Veere krijgt eerlijke voetballen kan ik toch niets aan doen?" foto ANP VEERE - De wethouder van Veere, Jaap Gelok, reikt vans dag aan de D-pupillen van voetbalvereniging Veere et® voetballen uit. De jeugdafdeling van de Walcherse verenig steunt hiermee de actie 'De zwaarste overtreding op heb wordt nooit bestraft'. Die actie is erop gericht het spelem ballen gemaakt door kinderen uit te bannen. In Pakistan* den naar schatting 7000 kinderen gedwongen om voor* hongerloontje handmatig voetballen te fabriceren. Veem hiermee een voorbeeld zijn voor alle voetbalclubs in Zeek door Peter Godrie BURGH-HAAMSTEDE - Hoewel Dennis Voshart bijna alles heeft gewonnen wat je als korfballer kunt winnen (op de zaalfi nale in Ahoy na), blijven er voor hem ge noeg uitdagingen over. Bijvoorbeeld het opbouwen van een nieuwe ploeg bij Dee- tos of het wereldkampioenschap korfbal in 1999. Vanavond is de wereldkampioen korfballen te zien met Deetos tegen Fortis ter gelegenheid van de opening van de nieuwe kunstgrasvelden van de fusieclub uit Oost-Souburg. Bijzonder onder de indruk was Voshart, die pas de wedstrijd tegen Tjoba aan schouwde, niet van overgangsklasser Fortis. „Ik vond ze matig", zegt Voshart. ,En dan druk ik me nog positief uit.Over zijn eigen ploeg Deetos kan de korfballer uit Burgh-Haamstede behoorlijk tevre den zijn. De topformatie uit Dordrecht is bezig met het opbouwen van een ploeg omdat Hans Leeuwenhoek, jarenlang de spil van en achter Deetos, naar Die Haghe is gegaan om daar trainer te worden. Het wennen aan een andere coach (Ben Crum) en nieuwe spelers hebben bij Deetos wat tijd nodig. Voshart, die vrij belangrijk is bij de opbouw van de ploeg: „Het duurt wat langer dan verwacht". Wanhopen Toch hoeven Deetos en hij bij lange na niet te wanhopen over de huidige vorm. In de nationale hoofdklasse A van het veldkorf- bal staat de Dordtse ploeg tweede achter Die Haghe, tegen wie de ploeg afgelopen zondag pas de eerste nederlaag van het seizoen leed. „Van Die Haghe verliezen is niet erg", stelt Voshart, „als je de rest maar wint." De Haagse opponent zat Deetos in de zaalcompetitie van het afgelopen sei zoen ook al dwars. Toen plaatste Die Ha ghe zich ten koste van Deetos voor de na tionale eindstrijd in Rotterdam. Op internationaal terrein wacht Voshart over een kleine twee weken de veldinter- land tegen België in Hoboken. Veel belangrijker is echter het wereldkampi oenschap van 2 tot en met 20 juli 1999 in Australië, waar Nederland zijn titel ver dedigt. Voshart gaat er niet direct van uit dat het mondiale korfbalevenement zijn laatste kunststukje wordt. Aangezien de 28-jarige speler ook een jaartje ouder wordt en het laatste jaar regelmatig tegen blessures is aangelopen, houdt Voshart toch een beetje de boot af. Maar zinnige uitspraken over stoppen of doorgaan kan hij nog niet doen. Dat geldt zowel voor zijn interlandloopbaan als zijn carrière bij Deetos. KLOETINGE - Het Nederlands voetbalelftal voor vrous onder achttien jaar speelt vrijdagmiddag 30 oktober inE tinge tegen het nationale team van Australië. Abusievt was vermeld dat de interland in Souburg zou worder.j speeld. De aftrap vindt plaats om 14.30 uur. OOSTKAPELLE - Oostkapelle heeft gisteravond in eer fenwedstrijd van zaterdag-tweedeklasser Dauwendaele! wonnen: 2-0. Voor de ploeg van trainer Stoffel Schipper,: menteel koploper in de eerste klasse, scoorden Dennis: (mooi afstandsschot van zeker dertig meter) en Ruben 0 poolse. Dauwendaele miste in de laatste minuut nogi strafschop. door Peter Godrie VLISSINGEN - De Vlissingse zeiler Robbert Kant is met Geert Schouten uit Roosendaal, bei den lid van catamaranclub Zee land, Europeese kampioen ge worden. Het tweetal behaalde de titel op het Italiaanse Garda- meer in de klasse hobie cat ty- ger, een categorie waarin cata marans van ongeveer 5,5 meter varen. Fokkenmaat Kant en stuurman Schouten moesten op het Gardameer, helemaal omgeven door rotsen en bergen, zeven manches varen. „Het is wel een beetje vreemd", merkt Kant op, „als je met je catamaran door de Brennerpas rijdt en dan te gaan varen." Op de eerste dag van de Europe se titelstrijd legde het duo be slag op een zesde en eerste plaats, Met deze resultaten voerde het de koppositie aan. Na de tweede dag, waarop Kant en Schouten twee keer als derde en eenmaal als eerste finishten, stond de Zeeuws/Brabantse combinatie tweede in het alge meen klassement. Op de slotdag van het EK moest het koppel een manche winnen om zeker te zijn van de titel. Tij dens de zesde van zeven races was het meteen raak. In de af sluitende wedstrijd voeren de 34-jarige Kant en de een jaar oudere Schouten verdedigend. „Dan blijf je gewoon in de buurt van de anderen", legt Kant uit. Verwachting De hoofdprijs op het Europees kampioenschap, waarvoor een open-inschrijving geldt, kwam niet helemaal uit de lucht val len. Bij de vorige titelstrijd, in 1997 in het Franse St. Raphael, wer den Kant en Schouten derde. Kant: „Het was wel de verwach ting dat we wéér zo hoog zouden eindigen". Opvallend is ook dat het tweetal voor de rest van het jaar nauwe lijks met elkaar zeilt, Vorig jaar in Frankrijk was de laatste keer dat de twee dertigers met elkaar in een catamaran optrokken. Aan de Europese kampioen schappen hobie cat tyger deden 33 boten mee. Naast de eerste plaats van Kant en Schouten werd een ander Nederlands stel, Hans van Nes en Jolanda Fris, zeventiende. door Hans Holiestelle MIDDELBURG - De zaalvoet balsters van Kerkhove Verhuur zijn naast Kloetinge gekomen aan de kop van de ranglijst van de eerste klasse dankzij een 4-3- overwinning op Biezentrap- pers/Gerka Sport 3. De nieuwe koploper heeft wel een wed strijd meer gespeeld dan de con currentie. Biezentrappers/Gerka Sport 3- Kerkhove Verhuur 3-4: De krachtsverschillen waren mi niem. Halverwege stonden de bezoekers met 2-1 voor, en dat doelpunt verschil was er ook nog bij het eindsignaal. Marieke Verbruggen en Marei a Bosten (2x) scoorden voor de thuisclub. Kerkhove Verhuur won door doelpunten van Mary Sleypen (3x) en Sonja van Eenennaam. Eggermont-Schinkel Assuran tie 3-1: Bij rust stond Egger mont met 1-0 voor door een goal van Esther Verdurmen, die in de tweede helft nogmaals succes vol was. Ook Marly van Harn was goed voor een treffer. Springruiter heeft steeds meer controle over Vink Flower III Bowling Schinkel Assurantie kon slechts eenmaal tegenscoren. De Vlieghei--Tympaan 6-0: De bezoekers hadden weinig in te brengen. Halverwege keken ze al tegen een 4-0-achterstand aan. De doelpunten kwamen op naam van Diana Broeckaert (2x), Elly Fieret, Anneke Meeu- se en Heidi van Remortele. Een eigen doelpunt van Tympaan maakte het halve dozijn vol. Kloetinge 4-Kloetinge 3 3-15: Kloetinge 3 was veel te sterk voor de vierde formatie van de club. Bij rust was de voorsprong al opgelopen tot 7-2. Loes Oos- terom (4x), Jet Oosterom, Anne Rooze, Maaike de Ridder (allen 3x), Ingrid Jansen en Natasja de Jonge schoten raak voor Kloe tinge 3. De tegentreffers waren van Marjan Beneden (2x) en Ju dith de Souza. Biezentrappers/Gerka Sport 2- Kloetinge 2 0-4: Tot aan de rust (0-1) kon Biezentrappers het nog bijbenen. In het tweede ge deelte gaf Kloetinge 2 echter al leen de toon aan. Miranda Beke- nes was met drie goals topscorer. Ook Tina Dujacovic trof nog doel voor de bezoekers. doorTom van den Berg ROME - Springruiter Eric van der Vleuten liep gisteren een nat pak op. De 35-jarige professional uit Mierlo verkende onder bar re weersomstandigheden stadion Flaminio in Rome, waar voor de derde aflevering van de Wereldruiterspelen het voetbalveld is vervangen door een zandbodem. Zijn mer rie Vink Flower III onderging de douche zonder morren. Van der Vleuten had niet anders verwacht. Met Flower presteert hij steeds beter. Bondscoach Hans Horn kon uiteindelijk niet meer om de combinatie heen. Vandaag begint voor de springruiters het mondiale toernooi met een jachtparcours, waar snelheid de doorslag geeft. De wed strijd telt mee voor zowel het landen- als het individuele klassement. Van der Vleuten heeft zich voorgenomen geen onnodige risi co's te nemen. 'De Vleut', de bijnaam van de Brabantse ruiter, was de afgelopen zomer een constan te factor in de nationale equipe. De combi natie reed zich linea recta in de Oranje-se lectie van Hans Horn. In de aanloop naar de Wereldruiterspelen behoorde het duo zelfs tot de uitblinkers, met als hoogtepunten de landenwedstrijd en de Grand Prix op het C.HIO Rotterdam, waar de sensibele merrie in vier loodzware omlopen alle obstakels foutloos overwon. Ook tijdens de finale om de Nations Cup in Donaueschingen stuurde Van der Vleuten zijn paradepaardje in stijl over het traject met hindemissen. „Alleen in de eerste manche tikte Flower een balkje uit de lepels. In de tweede manche en de bar rage hielden we de lei weer schoon." De oud-Europees kampioen bij de Young Riders (1982) heeft het gevoel steeds meer controle te hebben over de kittige merrie. Want Flower mag dan over een vechters mentaliteit beschikken en de wil om geen fouten te maken, haar vurige karakter speelde het ros nog wel eens parten. „Met name aan het einde van een omloop werd ze te heet, was het moeilijk om haar in toom te houden", vertelt Van der Vleuten. Daarop werd de hulp in geroepen van Jos Lansink, mede op voorspraak van bondscoach Horn. Stilist Lansink trad vervolgens tijdelijk aan als dressuurtrainer van de combinatie Van der Vleuten/Flower III. Ook klom Lansink zelf enkele malen op de rug van de merrie. „Dat is typerend voor de uitstekende sfeer tussen de Nederlandse teamruiters", vindt Van der Vleuten. „We staan altijd klaar voor elkaar. En ik heb echt baat gehad bij de trai ningen met Jos. Doorgaans train ik alleen. Je denkt 't soms goed te doen, maar vaak leer je van een ander dingen die je zelf niet ziet. Nu kan ik Flower ook in de slotfase van een parcours goed berijden. Het is heel belang rijk om die controle te houden, zeker wan neer er zo moeilijk wordt gebouwd op de wedstrijden zoals die in Rotterdam en nu in Rome." Flower is eigendom van Rosanne Kooien. De inwoonster van Weert kocht de merrie als 6-jarige van springruiter Jan Tops, die het dier op zijn beurt had overgenomen van de Duitse ruiter Dirk Hafemeister. Destijds Eric van der Vleuten, hier met Vink Flower III onder het zadel, hoopt nu de vruchten te plukken van zijn toppaard." foto ANP werd het beestje overigens in de springsport uitgebracht door Meredith Michaels, de Amerikaanse echtgenote van springruiter Markus Beerbaum. Kooien kocht bovendien nog een 6-jarig ros dat tegenwoordig onder de naam Heyman ook furore maakt in de springsport. Hey man, een 10-jarige hengst, is met John Whi- taker opgenomen in het Britse team voor de Wereldruiterspelen. „Flower is in principe niet te koop", weet Van der Vleuten die nu de vruchten hoopt te plukken van zijn toppaard. „Oké, Flower is nog jong, maar toch heeft ze nu de nodige er varing opgedaan. We hebben de laatste we ken bovendien heel bewust naar de Wereld ruiterspelen toegewerkt. Volgens mij is het paard er klaar voor. Ik hoop me in elk geval te kwalificeren voor de slotdag van de Spe len. Dat is me acht jaar geleden in Stock holm net niet gelukt. Daar eindigde ik met Expo Matchline met klein verschil als 21e. En alleen de eerste twintig gingen door naar de finaledag." GPD Bowling Vereniging Middelburg. Maan dagleague: Coco Wear-Euro Damplein 4-0, Pinkillers-The Angels 3-1, Spruyt Pallet—Killa Bees 2-2, Computer Service- -Pets Place 3-1, Team Meeuws-Makzo2- 2, B B catering-Splitting Image 3-1. Stand: Spruyt 15, Pinkillers 15, Coco Wear 14, Computerservice 13, Splitting Image 12, Killa Bees 11B B Catering 9, The Angels 8, Makzo 8, Euro Damplein 6, Pets Place 5, Team Meeuws 4. Dinsdag league: Schoonen Elektro-Suzuku gara ge 3-1, Kwenie-Sunlux 3-1, Kruitmo- len-v. d. Zwan 1-3, Bakkeete-Hebu 0-4, Rijw.h. Marco-De Geere 1-3, SSK keu kens-Meizon 3-1. Stand: v, d. Zwan 15, Kwenie 13, Hebu 12, Kruitmolen 12, De Geere 11, Meizon 11, Schoonen Elektro 10, Suzuki 10, Bakkeete 9, Rijw.h. Marco 6, SSK keukens 6, Sunlux 5. Woensdag league: Morena-De Voogd 1-3, Neptu- nus-Herwegh 0-4, Lambik-Theo maakt 't 2-2, Dream Team-Maartense 4-0, Maximaal-Filmclub 0-4, 't Schrobbeler- ke-Dixat 1-3. Stand: Herwegh 15, Film club 14, Dixat 13, Dream Team 12, 't Schrobbelerke 10, Maximaal 9, Maarten- se 9, Lambik 9, Morena 8, Neptunus 8, Theo maakt 't 7, De Voogd 6. Donderdag league: 't Schrobbelerke-Hercules 2-2, Indufor-Sagro 4-0, Sios-EPZ 1-3 Stand: 't Schrobbelerke 15, Indufor 12, Sagro 10, EPZ 9, Hercules 8, Sios 6. Jeugdlea- gue: M'burg 4-M'burg 2 1-3, M'burg 3-M'burg 1 1-3. Stand: M'burg 1 14, M'burg 2 11, M'burg46, M'burg 31. Schaken Zierikzee. Huishoudelijke competitie. Derde ronde: P. van den Berg-A. van Wijngaarden 1-0, M. den Boer-J. Aangeenbrug 0-1, S. Stoel-R. van der Ve- ken 0-1, P. van Welt-J. Verduin den Boer 1-0, A. Brakel-A. de Jonge 1-0, A. Bands- ma-V. van den Berg 1-0, J. van der Made- H, Bremer 1-0, C. Polderman-D. Baars 0- I, A. van derWesten-J. Pannekoek 1-0, J. Hoogstrate-L. Oosters rem., D. Doeswijk- J. Verkerk 1-0, H. de Jonge-T. Brouwer 1- 0, A. de Nie-M. Krijger 0-1, J. Kordes-A. Kouters 1-0, C. van Eldik-G. van de Waar den 1-0, P. de Vrieze-K. Strayer 1-0. Stand: 1. P. van den Berg 217 punten, 2, R. van der Veken 207, 3. P. van Welt 202, 4. J. Aangeenbrug 193.50, 5. A. Brakel 156.83, 6. A. van Wijngaarden 141, 7. M. den Boer 1418. J. van der Made 140,9. S. Stoel 136.50,10. D. Baars 135.33. Sportprijsvragen Lucky 10: 1-4-7-9-17-23-29-37-39-40-43- 52-58-64-67-70-74-76-79-80 (onder voor behoud) Wielrennen Valkenburg. WK. Vrouwen, junioren. In dividuele tijdrit: 1Worrack (Dui) 15,2 km in 23.22 (gem. 39,010 km/u), 2. Zabelins- kaia (Rus) 0.05, 3. Jeanson (Can) 0.23, 4. Basten (Ned) 0.25,5. Czynszak (Pol) 0.29, 6. Vlassova (Rus) 0.34,7. Ryan (Aus) 0.36, 8. Potts (VSt) 0.42,9. Aerts (Ned), 10. Lie- big (Dui) 0.45. Tijdrit, neo-amateurs (-23 jaar): 1. Hus- hovd (Noo) 32,8 km in 43.19,84 (45.418 km/u), 2. Finot (Fra) 43.23,35, 3, Ortenzi (Ita) 43.30,48,4. George (ZAf) 43.36,67,5. Bodrogi (Hon) 43.40,84, 6. Wolski (Pol) 43.54,22, 7. Vilcinskas (Lit) 44.08,81, 8, Bondarenko (Rus) 44.10,90, 9. Evans (Aus) 44.12,90, 10. Wiesinger (Oos) 44.17,27, 21. Duijn (Ned) 44,49,90, 39. Boerman (Ned) 46.03,46. UCI-lijst per 6 oktober: 1. Laurent Jala- bert (Fra) 2893 punten, 2. Bartoli (Ita) 2540,3. Pantani (Ita) 1969,4. Olano (Spa) 1791, 5. Zülle (Zwi) 1678, 6. Rebellin (Ita) 1494,7. Vandenbroucke (Bel) 1381,8. Ta- fi (Ita) 1310, 9. Boogerd (Ned) 1285 Francesco Casagrande (Ita) 1263. Zaalvoetbal Vrouwen. Eerste klasse: Eggerm: Schinkel Assurantie 3-1, De Vliejk Tympaan 6-0, Kloetinge 4 - Kloetinp 15, Biezentrappers/Gerka Sport2 t tinge 2 0-4, Biezentrappers/GerkaSp; - Kerkhove Verhuur 3-4. Stand: Klo# 3-9, Kerkhove Verhuur4-9, Kloetingt: 7, Biezentrappers/Gerka Sport 2-6,1 tinge 3 3-6, Biezentrappers/GerkaSp: 3-6, Biezentrappers/Gerka Sport 3! Eggermont 1-3, Pubbles 2-3, DeVIsg 4-3, Schinkel Assurantie 4-1, Kloetiff 3-0, Tympaan 4-0. Mannen. Rayon Walcheren. Eerstal se: Zuidwest Negen - FC Laurens' Emergo-Hebu Sport 4-1, Jong Amtr Schinkel Assurantie 11-4, Klant Tweewielers - Taxicentrale 5-5, muiden - Ontop 2-4, Sinar -Tympaarf Stand: Jong Ambon 3-9, Tympaar'' Emergo 3-6, Ontop 3-6, Taxicentraki Klaassen Tweewielers 3-4, Arnemj- 3-4, Schinkel Assurantie 3-4, Zui6 Negen 2-3, Zeeduin 2-3, Sinar 3-3 Laurens 3-0, Hebu Sport 3-0. TiW klasse: Reproba - Wea 5-4, Groens.: Maroc - VOM 13-4, DZV Jerommtf Pension Wolff 7-3, Garderen/Deft VZV 8-2, Middelburg - 't Hoekje 5-2.' drofa - VAW 8-5. Stand: DZV/Jeromiti 3-9, Garderen/Dekker 3-7, Middellij 6, Hydrofa 2-4, Groene Ster Maroci VZV 2-3, WEA 3-3, VAW 3-3, 't Hoek/ Reproba 1 -0, VOM 2-0, Pension Wof Rayon Vlissingen. Derde klasse; kei Assurantie 2 - Vanuus 11-2, PK. Torna 3-5, EPZ 2 EPZ 2-4, CafeSti Westkapelle 3-3. Stand: Café Stout1- Westkapel Ie 4-10, Torna 3-6, SchiW surantie 2 4-6, PKCZ 4-6, EPZ 4-6 Sloep 3-4, Concurrent Joeneitit i Westkapelle 2 3-3, PSVW 2-1, Vanuu 1, EPZ24-0. Vierde klasse: VZV2-PS 2, Torna 2 - Pension Wolff 8-0, Ho« boys - DVV 5-2, Pechiney - SSVW- Schinkel Assurantie 3 - Uiterton! Stand: Torna 2 4-8, SSVW 4-8, VZV!1 Pension Wolff 2 3-4, Schinkel Assurï 32-3, Pechiney 3-3, PGV3-3, Uiterton: DVV 4-1Hoechstboys 2-0. Vijfde kir EPZ 3- Uiterton 2 3-6, Provincie Zeel? Westkapelle 4 6-3, Groene Ster Maro Uiterton 3 4-1, Hebu Sport 2 - VAW2' Twaalf - Westkapelle 3 1-5. Standi ne Ster Maroc 2 2-6, Uiterton 2 2-6,k Sport 2 2-6, Westkapelle 4 2-3, Uiterü 2-3, Westkapelle 3 2-3, ProvincieZe* 2-3, EPZ 3 2-0, VAW 2 2-0, Twaalf2-6 _woensdag_ Biljart! Driebandencompetitie. Vierde w KNBB derde divisie. HogendoornSt ders-3B-SD 2 in Goudswaard. 1 Zaalvoetb District Zuid I. Hoofdklasse: 20 50 ZVV Zeeland - ZKZV/Roefs (Spot® Zeeland, Goes). Eerste klasse: 21J» FC Dauwendaele - Matisse (Nassau» Middelburg). Competitie Ziezavo. Sporthal Ondi' in Zierikzee, 20.10 uur: WIK-Tweefr Bouwman, Zeelandia-WearhouseA uur: Studio 't Marktje-Boa Tarda, Dreischor-Garage Slager, 21.30uuC file Tyrec RR-Stella Boys, L.C. van Cingel-Autobedrïjf Van der Have.^ uur: De Gouwe Geit-PTT, De PupekOf Banjaard. (Advertentie)

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 38