TARREERDER O CC LU Q_ LU LU Vedior H H a o Oh PLANNER M/V (M/V) VACATURES Werk maken van talent SOCIAAL DIENSTVERLENER m,v INVAL-SOCIAAL DIENSTVERLENER ALLROUND METAALBEWERKER met ervaring op MTS-niveau HUIS HYPOTHEEK Go J :r S1" UITBENERS VARKENSVLEES M/V EN VLEESBEWERKERS RUND- EN VARKENSVLEES M/V 44 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 3 OKTOBER 195 Door recente uitbreidingen staat in Kruiningen thans de grootste en modernste aardappelverwerkingsunit in Europa. Binnen onze organisatie zorgen wij voor de teeltbegeleiding, de inkoop, het transport, het sorteren de opslag en uiteraard voor het verwerken van aardappelen. Onze enthousiaste groep van ruim 500 medewerk(st)ers werkt voortdurend aan verbetering van onze technologie, ons product-assortiment en de kwaliteit van het product om onze klanten optimaal te kunnen bedienen. Binnen ons aardappelsorteerbedrijf zijn wij op zoek naar een: De tarreerder is verantwoordelijk voor het tarreren van de aardappelen die door de telers geleverd worden aan ons bedrijf. U draagt er zorg voor dat van monsters van binnengekomen partijen aardappelen bepaald wordt wat het aandeel is van aardappeltarra. grond, etc. Dit is de basis voor de verrekening met de telers. Voorkomende loodswerkzaamheden worden ook door 11 in deze functie verricht. U verricht uw werkzaamheden in dagdienst waarbij u bereid bent ook in de weekenden te werken en in voorkomende gevallen overwerk te verrichten. Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat met een opleiding op minimaal MBO-niveau en een afgeronde CKA-I cursus. Ervaring met het werken in een spreadsheet (Excel) is een pré in verband met het adminis tratief verwerken van gegevens. U heeft affiniteit met en enkele jaren werkervaring in een aardappelsorteerbedrijf. Indien u belangstelling heeft voor deze functie, verwachten wij uw schriftelijke sollicitatie binnen 10 dagen bij de afdeling P O, Postbus 1,4416 ZG te Kruiningen. Lamb- Weston/Meijer is de naam van de onderneming die sinds 1994 de krachten van de Amerikaanse aardappelverwerker Lamb- Weston en de Nederlandse aardappel specialist Meijer bundelt. Lamb-Weston is de nummer één op het gebied van aardappelverwerking door innovatieve productenzelf ontwikkelde technologie en uitstekende relaties met mondiaal opererende klanten. Meijer is sinds 1920 met succes actief op de internationale aardappelmarkt. Naast de handelsactiviteiten worden op het eigen kweekbedrijf succesvolle nieuwe aardappelrassen ontwikkeld. Als intermediair op het gebied van o.a. uitzending kijken wij niet alleen naar wat u kunt, maar ook naar wie u bent. Deze optelsom noemen wij talent. En daar maken wij graag werk van. U kunt direct aan de slag in één van de volgende functies (MA/): Commercieel Adviseur bankproducten. Voor een bank in Goes zijn wij op zoek naar commercieel mede werkers die bankproducten willen aanbieden bij nieuwe klanten. U krijgt een opleiding van een aantal dagen waarna u fulltime aan het werk gaat (ook in de avonden). Het betreft een functie voor 6 maanden en bij goed functioneren zijn er meer dere toekomstmogelijkheden. Info: Antoinnet van 't Zelfden of Cynthia Vermeulen, vestiging Goes. Commercieel talent. Voor een recreatiebedrijf in Kamperland zijn wij per direct op zoek naar een commercieel ingestelde medewerker voor de af deling Verhuur Administratie. De juiste kandidaat dient te beschikken over een afgeronde hbo-CE of juridische opleiding, kennis te hebben van de Duitse taal en te beschikken over eigen vervoer. Verder kunt u door middel van opgedane werk ervaring cliëntgericht werken, u kunt leiding ge ven aan een 4-tal personen en u bent bekend met MS Office. Bij gebleken geschiktheid is er de mo gelijkheid tot het verkrijgen van een vast contract. Denkt u aan deze voorwaarden te voldoen? Neem dan contact op met Wendy Hogendoorn of Christa Paauwe, vestiging Zierikzee. Gezondheidszorg Agogisch medewerker. Regelmatig hebben wij vacatures voor agogisch medewerk(st)ers met een daartoe gerichte opleiding. Het betreft projecten op diverse locaties in geheel Zeeland, eigen ver voer is een must. Voor deze functie wordt werk ervaring in deze richting gevraagd. Info: Wendy Hogendoorn, vestiging Zierikzee. Verkoop Verkoopmedewerkers. Voor de Primafoon- winkels in Middelburg en Goes zijn wij op zoek naar studenten voor verkoopwerkzaamheden op donderdagavond en zaterdag. Het betreft werk voor maximaal 12 uur per week op oproepbasis. Info: Antoinnet van 't Zelfden of Cynthia Vermeulen, vestiging Goes. Telemarketïngmedewerkers. Voor KPN Tele com zijn wij op zoek naar studenten die telefo nisch producten willen verkopen in de avonduren. Voordat de werkzaamheden starten zal een trai ning worden aangeboden. Info: Antoinnet van 't Zelfden of Cynthia Vermeulen, vestiging Goes. Productie Productiemedewerkers. Voor een groot pro ductiebedrijf in de omgeving van Goes zijn wij op zoek naar productiemedewerkers die geen bezwaar hebben tegen het werken in ploegen diensten en die per direct beschikbaar zijn. Bent u bij voorkeur in het bezit van eigen vervoer en bereid om aan te pakken, kom dan voor meer informatie langs bij Vedior en vraag naar Carolien Bierens, vestiging Middelburg. Voor informatie kunt u contact opnemen met Vedior, Grote Markt 12, 4461 AJ Goes. Telefoon: (0113) 223220. Oude Haven 6, 4301 CK Zierikzee. Telefoon: (0111) 417900. Pottenbakkerssingel 10, 4331 NA Middelburg. Telefoon: (0118) 623855. in H STICHTING AGOGISCHE ZORGCENTRA ZEELAND Binnen de sector Maatschappelijke Opvang ontstaat per !:^i I november a.s. binnen het slaaphuis te Terneuzen een acature voor de functie van: voor maximaal 27 uur per week en een Het slaaphuis is een laagdrempelige voorziening, waarin aan dak- en thuisloze mensen per nacht een bed, gelegenheid tot wassen en een ontbijt wordt verstrekt. Er wordt samengewerkt met hulpbledende instellingen in de regio (ZCAD, Emergis, AMW). Functie-inhoud: - toewijzen van slaapruimtes; - toezicht houden op de gasten; - toepassen van de huisregels; - verrichten van huishoudelijke taken (ontbijt, huishoudwas e.d.); - verrichten van licht administratief werk. Functie-eisen: - stressbestendigheid, relativeringsvermogen; - kunnen hanteren van conflictsituaties; - kunnen omgaan met agressie; - een voor deze functie relevant MBO-diploma; - ervaring met dak- en thuislozenpopulatie; - kennis van verslavingsproblematiek; - bereidheid tot het verrichten van enig huishoudelijk werk. Arbeidsvoorwaarden: - de CAO Welzijn is van toepassing. Het salaris bedraagt minimaal 2.897,00 en maximaal 3.951,00 bij een fulltime dienstverband; - de werkzaamheden worden op onregelmatige tijden verricht, tussen 21.00 en 09.00 uur; - de uitvoeringsregeling Toelage Onregelmatige Diensten is van toepassing. Inlichtingen kunnen worden opgevraagd bij de Munck (0115-453875). Schriftelijke sollicitaties dienen uiterlijk maandag 12 oktober a.s. in het bezit te zijn van de Stichting AZZ, afdeling Personeelszaken, Postbus 140,4330 AC te Middelburg onder vermelding van het vacaturenummer 980957. De stichting AZZ is een multifunctionele organisatie voor hulpverlening aan jongeren en volwassenen, met als werkterrein de provincie Zeeland Een onderneming die landbouwwerktuigen en hydrau lisch aangedreven tractoren ontwikkeld en fabriceert. Wij vragen op korte termijn voor onze vestiging te Oudelande een wiens functie de volgende werkzaamheden omvat: verspanende en niet verspanende werkzaamheden onderhouden van het machinepark en werkplaats zorgen voor een efficiënte werkwijze Functie-eisen: ervaring met bovengenoemde bewerkingen NC- en CNC- ervaring gewenst zelfstandig en nauwkeurig kunnen werken meedenkend en zelfinitiatief tonen flexibele instelling bereidheid tot het volgen van een cursus woonachtig in de regio Wij bieden u een prettige werksfeer met afwisselende werkzaamheden en een salariëring welke overeenkomt met de aard van de functie. Belangstellenden kunnen binnen 14 dagen schriftelijk reageren: MACHINEFABRIEK STEKETEE B.V. t.a.v. de heer J.J. Steketee Ovezandseweg 6a 4436 RE Oudelande Tel. 0113-548233 ONAFHANKELIJKE HYPOTHEEKADVISEURS Huis Hypotheek is één van de bekendste landelijke adviesketens op het gebied van woningfinanciering. Uit consumentenonderzoeken is gebleken dat de benadering van de cliënten zeer gedegen gebeurt. In Goes wordt de vestiging bezet door een klein, hecht en gedreven team, tot volle tevredenheid van een steeds groeiende klantenkring. Degene die deel wil hebben aan dit succes wordt verzocht te sollici teren naar de functie van COMMERCIËLE BINNENDIENSTMEDEWERKER M/V Wij zijn op zoek naar iemand met een middelbaar denkniveau, goede contactuele eigenschappen, commercieel inzicht, prima beheersing van de Nederlandse taal en een goede tekenvaardig heid of inzicht in cijfers. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij accuraat werken, een flink tempo aankunnen en dat ze moderne computerpro gramma's beheersen. Voor personen met de juiste instelling en capaciteiten bestaan doorgroeimogelijkheden. Geïnteresseerden worden verzocht een correcte sollicitatiebrief met CV te sturen voor 12 oktober 1998 aan: Huis Hypotheek Goes, t.a.v. Marianne Wittkamp, Postbus 2056, 4460 MB GOES \\e la> Conservenfabriek Goudschelp B.V. in Verse- ke kweekt, vangt, verwerkt en verkoopt ai Z jaar diepgevroren en geconserveerde schaal- schelpdieren en visproducten. De markten van Europa, Noord- en Zuid-Amerika worde, door de 4 eigen verkoopkantoren en een dicht agenten-netwerk op hun wenken be diend. Dankzij haar ruime exportervaring en geavanceerde productie- en vet- werkingstechnieken is Goudschelp in staat in te spelen op de vraag van markt. Met een eigen vissersvloot, visgronden en verwerkingscapaciteit heel Goudschelp grip op haar product. De kwaliteitscontrole wordt via strenge product- en procescontroles (HACCP. in het eigen labaratorium nauwlettend gevolgd. Het bedrijf is medio vorig jat succesvol gereorganiseerd. Binnen de afdeling planning en logistiek ontstaat op korte termijn een vakature voor de funktie van: (fulltime dienstverband) FUNKTIEPROFIEL Leeftijd 25-35 jaar. Opleiding HBO-opleiding met logistiek karakter. Talenkennis Goede beheersing van de Engelse taal. Beheersing van de overige moderne talen is een pré. Werkervaring Enkele jaren (3 a 5) ervaring in een soortgelijke funktie. Ervaring in de foodin- dustrie is een pré, alsmede affiniteit met de branche (seafood). Kennis en er varing met spreadsheetprogramma's spreekt voor zich (o.a. Excel). Eigenschappen - Hoge mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid - Goede communicatieve vaardigheden - Commerciële en exacte instelling - Hoge inzet en betrokkenheid Rapporteert aan f De manager Planning Logistiek Taaistelling I - Draagt volledige verantwoording voor de produktieplanning t - Vervult spilfunktie tussen de afdelingen verkoop, produktie, expeditie er 1 kwaliteitsdienst 1 Salaris en overige arbeidsvoorwaarden t Overeenkomstig de gestelde funktie-eisen en mede afhankelijk van leeftijd 6" ervaring a r Uw sollicitatiebrief met uitgebreid curriculum vitae kunt u binnen drie weke: richten aan: 2 Conservenfabriek Goudschelp B.V. I Afdeling Personeelszaken Postbus 55 - 4400 AB Yerseke 1 Optima Uitzendbureau helpt jaarlijks dttizende mensen aan (tijdelijk) werk en honderden Organisaties aan personeelSteeds meer bedrijven en instellingen maken gebruik van de diensten van Optima Uitzendbureau. Optima Uitzendbureau is dan ook al vanaf 1983 specialist in het bemiddelen van flexibel inzetbaar personeel. Bij Optima Uitzendbureau is iedere uitzendcotisulenl persoonlijk verantwoordelijk voor de resultaten van zijn of haar filiaal. Djl vergroot de betrokkenheid van de consulent bij het hele wervings-, selecties- en begeleidingsproces. Bovendien kan de mtzendconsulent zich als zelfstendig ondernemer ook meer inleven in de positie als ondernemer. Hij ofzij weet waarover het gaat. Maatwerk leveren aan de klantdat is waar Optima Uitzendbureau naar streeft Wegens uitbreiding van de activiteiten hebben wij op ons fila in Goes plaats voor een Sales Manager M/V goede contactuele eigenschappen brede interesse in diverse branches overredingskracht opleiding minimaal MBO-commercieel ervaring in de commerciële dienstverlening. De werkzaamheden bestaan onder meer uit: relatiebeheer werven van nieuwe relaties en uitzendkrachten zorgdragen voor de continuïteit van het filiaal bij.gebleken geschiktheid leiding geven aan de n werkers op het filiaal. :nj02. len K Optima Uitzendbureau biedt u een boeiende baan bij een en frisse organisatie met goede doorgroeimogelijkheden bieden een goed basissalaris en hebben daarnaast voor medewerkers een uitdagende provisieregeling. tl F Uw sollicitatiebrief met C.V. kunt u v den aan: Optima Beher B.V. t.a.v. de heer P. Alderliesten (P&O) Postbus 91 2770 AB BOSKOOP r 24 oktober 1998«d h Telefoon: (0172) 2lS5fi Telefax: (0172)214X1 Internet: WWW.Optima.nl.. E-mail: info@optima.nl ZEEUWSE VLEESHANDEL De Zeeuwse Vleeshandel B.V, is een groothandel in vlees en vleesprodukten, gevestigd in Middelburg. Op zeer korte termijn hebben wij plaats voor Wij vragen: bereidheid vroege aanvangstijden bereidheid tot verrichten van overwerk en werken op zaterdagmorgen gerichte ervaring accutaresse en zelfstandigheid grote dosis arbeidsinzet Wij bieden: honorering volgens salarisschalen CAO vleesgroothandel, afhankelijk van leeftijd en ervaring 36-urige werkweek eventueel reiskostenvergoeding goede secundaire arbeidsvoorwaarden Sollicitaties, binnen 1 week na het verschijnen van deze advertentie, richten aan de directie van: Zeeuwse Vleeshandel B.V. Elektraweg 15, 4338 PK Middelburg. Vooraf kunt u informatie opvragen bij de heer H. Lobbezoo Tel 0118-63 73 36 de

Provinciale Zeeuwse Courant | 1998 | | pagina 44